Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Qrat
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.05.2019 12:56:30 vasta tsitaadiga

Samsung A3 2017 (SM-A320FL) tagumine klaas. Telefon "kuldse" värviga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2019 08:39:01 vasta tsitaadiga

Qrat kirjutas:
Samsung A3 2017 (SM-A320FL) tagumine klaas. Telefon "kuldse" värviga.

Hei,
Originaal tagaklaas 39€ koos vahetusega. Tarne ca 5-9tp
Analoog tagaklaas 19€ koos tööga, tarne ca 3 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Millestone
HV kasutaja


liitunud: 10.05.2002




sõnum 31.05.2019 13:13:04 vasta tsitaadiga

samsung s8 pluss ekraani vahetus
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2019 13:15:07 vasta tsitaadiga

A7 ekraan kukkus katki, puutetundlikkus ja kõik töötab, kasutada saab aga klaas katki. Mis teha annaks?
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2019 15:42:18 vasta tsitaadiga

Millestone kirjutas:
samsung s8 pluss ekraani vahetus


Tere
Originaal uus ekraan koos vahetusega 195€, tarne ca 5-9tp (must)
3 kuud garantiid


Kasutatud paneeli on vaid "Silver" tooni ühes laos saada, 170€ koos vahetusega.

Tarnet pean täpsustama, ca 5-10tp ka ehk aga saadavuses ei saa kindel olla, enne kui pole tellimus kinnitatud.

Parimat,





hentz kirjutas:
A7 ekraan kukkus katki, puutetundlikkus ja kõik töötab, kasutada saab aga klaas katki. Mis teha annaks?

Hei, ainult uus ekraan võimalik panna. Klaasi eraldi ei saa vahetada.

Originaal uus ekraan 85€ koos vahetusega, tarne ca 5-9tp
Kasutatud originaal ekraan, uueväärne (küll aga tarne osas täpsemalt selgub) 70€ kui peaks saadaval veel olema tellimuse hetkel. ca võiks tarnet arvestada 5-10tp

Pakkumised musta värvi seadmele

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danonks
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2019




sõnum 31.05.2019 20:09:43 vasta tsitaadiga

Palju võiks maksta iPhone 7 esiklaasi vahetus? pildi näitab, sensor töötab ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2019 09:24:57 vasta tsitaadiga

danonks kirjutas:
Palju võiks maksta iPhone 7 esiklaasi vahetus? pildi näitab, sensor töötab ka


Tere.
Vahetame taastatud originaali vastu ekraani, ehk siis ei hakka kohe klaasi vahetama vaid saab juba vahetatud klaasiga ekraani peale panna. Ca 30-60min jooksul töö tehtud.
85€

On ka pakkuda kasutatud ekraane, high copy, 55€ koos töö.

Kohapeal kõik.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HKPC
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2015




sõnum 03.06.2019 10:36:45 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Motorola Nexus 6
Seadme värv: Valge/hõbedane
Mure/Muu info: LCD ekraanimoodul mõranenud, ei võta pilti ette. Võrdlemisi kiire, aga annab vajadusel natuke oodata. Palju jupp ja vahetus maksaks?

HK
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AneteN
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2016




sõnum 03.06.2019 10:57:33 vasta tsitaadiga

Tere,

Parandada oleks vaja Xiaomi Mi A2 128GB dual gold ekraan. Telefoni puutetundlikkus töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2019 17:21:32 vasta tsitaadiga

HKPC kirjutas:
Seadme mudel: Motorola Nexus 6
Seadme värv: Valge/hõbedane
Mure/Muu info: LCD ekraanimoodul mõranenud, ei võta pilti ette. Võrdlemisi kiire, aga annab vajadusel natuke oodata. Palju jupp ja vahetus maksaks?

HK



Tere,
Originaal ekraan 244€ koos tööga, tarne umbes 5-9tp
Analoog ekraan koos tööga 89€, tarne ca 3 nädalat
Kasutatud originaal 165€ koos tööga.

Suhtlesime ka FBe lehel juba. icon_smile.gif





AneteN kirjutas:
Tere,

Parandada oleks vaja Xiaomi Mi A2 128GB dual gold ekraan. Telefoni puutetundlikkus töötab.


Tere,

Analoog ekraan koos vahetusega 55€ koos vahetusega - tarne ca 3 nädalat
Analoog ekraan koos vahetusega ja raamiga 60€ - tarne ca 3 nädalat
Kvaliteet analoog ekraan koos vahetusega 60€ koos vahetusega - tarne ca 5-9tp
Kvaliteet analoog ekraan koos raamiga ning vahetusega 65€ - tarne ca 5-9tp
Originaal ekraan (sh raam) koos vahetusega - 85€ - tarne ca 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2019 17:36:42 vasta tsitaadiga

Natuke muud laadi küsimus, aga kas Google(Asus) Nexus 7 2013 jaoks aku vahetust ka pakud? Aku peaks ka sinu poolt olema ja pigem korralik mittte hiinakas, mis kestab veel vähem kui 5a vana originaal
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2019 18:04:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Natuke muud laadi küsimus, aga kas Google(Asus) Nexus 7 2013 jaoks aku vahetust ka pakud? Aku peaks ka sinu poolt olema ja pigem korralik mittte hiinakas, mis kestab veel vähem kui 5a vana originaal


Hei!
Absoluutselt.
Ladu, kus ma tellin originaal juppe , pakub ka akut. Ma ei saa öelda, kas see aku nüüd just 100% oem on, kuid saan öelda, et tegu pole odava hiina kärakaga ka.

Aga selle nö kvaliteet aku saab koos vahetusega 39€ eest teostada. Tarne a 5-9tp

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavipl
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2014




sõnum 07.06.2019 21:57:52 vasta tsitaadiga

Selle inimese käest ei julgeks ma isiklikult enam ise midagi osta.
Ekraan mille ma ostsin lõpetas töötamise 14 päeva pärast kasutuselevõttu. Tegu oli küll eelnevalt "kasutatud" ekraaniga ehk teisisõnu "teadmata päritolu" ja ega selle soetamisel muud garantiid peale "käimamineku garantii" kaasa ei tulnud.
Annan omaltpoolt head nõu - küsige siit teemast soetatud ekraaniga kaasa ka garantiid. Minu puhul oli see kadu 50€ kuid mõne muu kallima ekraani puhul võib see summa olla kordades suurem!
Kahjuks ei lahenenud meil teema-algatajaga läbirääkimised kuna süüdi ei olnud ju antud juhul kumbki pool. Ekaan ju töötas ja seda lausa 14 päeva!
Lisaks sellele rääkis ekraani müünud teema-algataja mulle mingist "kvaliteedist" - ei tea mida küll silmas peeti, igatahes - kvaliteet müüja!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.06.2019 00:42:53 vasta tsitaadiga

Uuriks kas nüüd iPhone XS Max (must) klaasivahetuse hind langenud? Talvel oli veel 400€
_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 6300€
MB W124 1996 facelift universaal diisel 3200€
Jura C50 250€
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 12:39:47 vasta tsitaadiga

taavipl, Tõepoolest, tegu oli meil keeruka juhtumiga, kus klient soetas kasutatud originaal ekraani, mille hinnaga tingisime esmalt. See selleks. Ekraani soovis klient ilma vahetuseta, rõhutan, tegu oli kasutatud ekraaniga, originaal. Testisin ekraani enne saatmist, see toimis, müüsin teadlikult kaupa, mis oli korras ja toimiv. Nii ka pani klient selle oma telefoni ja see toimis- kõik õnnelikud. Kahjuks ei oska ja pole võimalik ette näha anomaaliaid. Kuna klient andis ka mulle sellest teada peale tehingut, et ekraan lõpetas välismaal töötamise peale 14 päeva, siis leppisime kokku, kui ta naaseb, olen valmis arutama edasist. Tulemuseks jäi kahjuks null, kuna tõepoolest antud ekraan oli pärit teisest seadmest (mitte ladudest) , mis läks juppideks müüki ja otsest garantiid ei olnud, va töölemineku garantii. Omalt poolt püüdsin pakkuda vahetust uue kasutamata originaal ekraani vahetusele plus lisatasule uue ekraani näol, kuid kuna ka esialgne ostusumma ületas juba selle seadme taastamise hinda, jäi see ära. Sõbramehe poolest oli meil veel teatavaid arutelusid ja lõpuks pakkusin ma välja, et ärme otsi süüdlast, tehnika valud võlud, ei tea mina kuidas klient seda kasutanud on ja reaalselt ka ekraan algselt töötas, samas tunnen ma ka süüd ja ei taha klienti üksi selles jätta ning pakkusin tagasimakset poole ostusumma näol. Selle peale paluti teema lõpetada ja kõik pidi jokk olema.. Niisiis jäi asi selle kirja taha ja nagu klient ütles, jokk siis jokk.
Siiski on mul ääretult kahju ja kindlasti püüan ma iga kliendi muresid lahendada, eeldades ka kliendi poolset tahet seda lahendada.

Meeldivat,






terminator kirjutas:
Uuriks kas nüüd iPhone XS Max (must) klaasivahetuse hind langenud? Talvel oli veel 400€


Hei.
Praegu võimalik pakkuda 325€ ekraani taastamisele, eeldades jätkuvalt, et Sinu LCD ja touch täiesti korras.
See on odavaim variant, on võimalik pakkuda ka seadme swapi, kuid hetkel ei uurinud neid hindasid, kuid kindlasti swap oleks 400+€

Meeldivat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavipl
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2014




sõnum 08.06.2019 16:11:51 vasta tsitaadiga

testitud, taastatud, kasutatud ilma garantiita ekraanid!
Küsige kõigele mida see teema-algataja siin müüb garantiid!
Kus on sõnavara - ekraanil tekkis anomaalia!

Ekraan lõpetas lihtsalt töö ja see on anomaalia - praak oleks õigem üelda!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 16:45:10 vasta tsitaadiga

taavipl, see on siin foorumis ju tavaline praktika, et kasutatud asjale antakse käimaminekugarantii. Kui ekraan 14 päeva töötas, siis ma ei ütleks et mteachx sulle teadlikult praaki müüs. Minu arvates on see täiesti mõistlik pakkumine kui pool raha tagasi pakutakse seda enam, et paigladasid ise ja seegi pole kindel, et sa paigaldamisel ise mingit viga ei teinud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavipl
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2014




sõnum 08.06.2019 16:52:11 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
taavipl, see on siin foorumis ju tavaline praktika, et kasutatud asjale antakse käimaminekugarantii. Kui ekraan 14 päeva töötas, siis ma ei ütleks et mteachx sulle teadlikult praaki müüs. Minu arvates on see täiesti mõistlik pakkumine kui pool raha tagasi pakutakse seda enam, et paigladasid ise ja seegi pole kindel, et sa paigaldamisel ise mingit viga ei teinud.


Seda minagi, ma soovitan teistel pigem küsida garantiid enne teema-algatajalt ostu kuna ega sina ju ka ometi ei tahaks maksta millegi eest, mis ühel päeval töötab ja järgmisel päeval enam mitte.
Ma olen arvestanud juba, et minu ekraanil ei olnud garantiid ja elan selle teadmisega, et ise olin rumal, et ei küsinud garantiid!
Seekord läks minu kahasse 50€ ja seda rõõmu oli 14neks päevaks.
Kes julgeb osta ilma garantiita - teadmata päritolu, taastatud, kasutatud vms. ekraani siis seda siit teemast saab!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 17:04:53 vasta tsitaadiga

taavipl, kui tahad garantiiga asja, siis pead minema poodi ja ostma uue garantiiga asja. Kui otsid odavalt kasutatud asja, siis peadki sellega leppima, et garantiid ei ole. Kui mina sulle mõne kasutatud asja müüks, siis annaks ka vaid käimaminekugarantii ehk kui asi juba sinu kätte jõudes ei tööta, siis annaks raha tagasi, aga hilisemate pretensioonide osas seda küll ei lubaks, et ilma täiendavate eeldusteta ja küsimusi esitamata 100% raha tagasi maksan. Jah, loomulikult üritaks mingi mõlema poole jaoks sobiva lahenduse leida mitte ei saadaks kohe pimedasse kohta ja samamoodi tegi ju ka kasutaja mteachx, aga kordan veelkord, et kasutatud asja ostes võtadki endale ise selle riski, et kui hiljem probleeme tekib siis garantiid ei ole. Seda mitte ainult selle kasutajaga asju ajades vaid absoluutselt igal pool, mõni üksik müüja lubab vaid paar kuud garantiid kasutatud asja puhul.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavipl
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2014




sõnum 08.06.2019 17:37:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
taavipl, kui tahad garantiiga asja, siis pead minema poodi ja ostma uue garantiiga asja. Kui otsid odavalt kasutatud asja, siis peadki sellega leppima, et garantiid ei ole. Kui mina sulle mõne kasutatud asja müüks, siis annaks ka vaid käimaminekugarantii ehk kui asi juba sinu kätte jõudes ei tööta, siis annaks raha tagasi, aga hilisemate pretensioonide osas seda küll ei lubaks, et ilma täiendavate eeldusteta ja küsimusi esitamata 100% raha tagasi maksan. Jah, loomulikult üritaks mingi mõlema poole jaoks sobiva lahenduse leida mitte ei saadaks kohe pimedasse kohta ja samamoodi tegi ju ka kasutaja mteachx, aga kordan veelkord, et kasutatud asja ostes võtadki endale ise selle riski, et kui hiljem probleeme tekib siis garantiid ei ole. Seda mitte ainult selle kasutajaga asju ajades vaid absoluutselt igal pool, mõni üksik müüja lubab vaid paar kuud garantiid kasutatud asja puhul.

Seda minagi, garantiid ei olnud ja muud ma ei teagi siinkohal üelda - ekraan toimis kenasti kuni 13nda päeavani mil ilmnesid esimesed tunnusmärgid, et midagi on valesti. Nimelt hakkas puutetundlikus jamama ja mul ei õnnestunud sõnumeid kirjutades ühtegi õiget tähte tabada. Päev hiljem otsustas, ekraan töötamise lõpetada.
Toonitan veelkord - küsige kõigele mida te antud teema-algataja käest ostate garantiid!
Juhul kui te seda ei tee, siis võib teil juhtuda nagu minul - soetasin siit ekraani ja see lihtsalt pärast lühikest tavakasutust enam ei tööta. Garantiid ei olnud!
Lihtsalt tasuks ettevaatlik olla! Kellele see info kasuks tuleb, siis see teab küsida garantiid, kes aga soovib osta ilma garantiita - teadmata päritolu, taastatud, kasutatud vms. ekraani siis seda siit teemast saab!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 18:46:11 vasta tsitaadiga

Et garantiiga asi selge oleks, siis:

1. Tehtud töödele 3 kuud garantiid (sh varuosa(dele)) . Va erijuhud, kus garantiid nii kaua anda ei saa või garantii aega võimalik rohkem anda. Sellest ka personaalselt vastavalt kirjutan ja klient saab vastavalt otsistada, kas võtab või jätab pakkumise. Garantii ei laiene füüsilisele, kui ka vee kahjule. Samuti seadme mitte otstarbekale kasutamisele (Selge see, et järjekordselt personaalne teema).

2. Ainult varuosale kehtib garantii uue jupi puhul lao kaudu 3 kuud(mida muidugi vahendan mina) , kasutatud juppidele töölemineku garantii, va juhul, kus võimalik anda lao kaudu(mida vahendame) ka kasutatud varuosale garantii. Sellest teavitame personaalselt. Garantii kaotab kehtivuse koheselt, kui on tuvastada ekraani installimisel ilmnenud viga ja/või füüsilisele, kui ka vee kahjule. Samuti seadme mitte otstarbekale kasutamisele on case by case personaalselt vaja leida lahend.

Lõpetuseks sooviksin ma teema lõppenuks lugeda ja kel on küsimusi, vastan, aitan meeleldi personaalselt sõnumites.

Proovisin aidata ja püüdsin leida kompromissi, sain selge sõnumi, et aitab juba ja asi jokk. Olgu siis nüüd asi jokk ja aitab?


Sooviks teema arenduse jätta päringutele/pakkumistele nüüd.
Aitäh icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2019 07:33:26 vasta tsitaadiga

Tere, uurin mis hinnaga on Honor Play ekraani klaasi vahetus kui saab vahetada eraldi. Tänades
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 14.06.2019 18:58:08 vasta tsitaadiga

Tere,

Kui palju maksaks Nokia 6.1 klaasi vahetus? Pilt on ees ja puutetundlikkus toimib, kasutada saab, ainult klaas on mõrasid täis. Tegemist siis tavalise 6.1, mitte plus versiooniga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2019 00:32:11 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Tere, uurin mis hinnaga on Honor Play ekraani klaasi vahetus kui saab vahetada eraldi. Tänades

Tere,
Kvaliteet analoog ekraan koos vahetusega 77€
Originaal ekraan (raami ja akuga) ja koos vahetusega 104€
Tarne olenevalt lao tellimuse täitumisest 5-15tp
Garantii 3 kuud.

Analoog ekraan tarnega ca 3 nädalat 67€

Parimat,





greendef kirjutas:
Tere,

Kui palju maksaks Nokia 6.1 klaasi vahetus? Pilt on ees ja puutetundlikkus toimib, kasutada saab, ainult klaas on mõrasid täis. Tegemist siis tavalise 6.1, mitte plus versiooniga.


Tere,
Kahjuks klaasi eraldi ei vahetata.

Originaal ekraan koos tööga 104€
Kasutatud originaal ekraan koos tööga 74€

Tarne olenevalt lao tellimuse täitumisest 5-15tp
Garantii 3 kuud.

Analoog ekraan tarnega ca 3 nädalat 51€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2019 14:33:26 vasta tsitaadiga

Tere.

Samsung Galaxy A7 ekraani vahetuse hind, originaal? Tänan.

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.