Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  VIDEO: 800€ Oneplus 7 pro ülevaade. Flagship killer või järjekordne kallis telefon. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 07.06.2019 23:13:12 VIDEO: 800€ Oneplus 7 pro ülevaade. Flagship killer või järjekordne kallis telefon. vasta tsitaadiga


OnePlus oli androidi fännide suurim saladus, mõned aastad tagasi see aga muutus.
Tänaseks on tootja näinud kurja vaeva, et laiema üldsuse tähelepanu saada. Alates "jänkimaal" toimuvatest uhketest, gaala-stiilis avalikustamistest kuni Raudmeest mängiva Robert Downey juuniori reklaamnäona kasutamiseni.
OnePlus 7 PRO on laiatarbekaup ja täpselt selles võtmes konkreetsele isendile otsa ka vaatan.
Palju on alles jäänud kunagist flagship killerit?


Seadmel on palju häid omadusi, kuid miski pole ideaalne.
Suur aku, suur ekraan, motoriseeritud endlikaamera, tõsiselt nobe ja Flägshipile omane hind on vaid mõned märksõnad mis Oneplus 7 prod iseloomustavad.


Link


Endlikaamera peaks kestma 300 000 korda üles alla sõidutamist. Mis statistikale tuginedes, kui võtame keskmiselt oma telefoni kätte päevas 52X, peaks vastu pidama 16 aastat.
Samas pidi ka Samsung Fold kestma 200 000 voltimist, kuid tuli välja, et tolm ning reaalne maailm lühendas seda märkimisväärselt.
Sama tööpõhimõtet on OnePlus-i emafirma Oppo juba eelmise aasta mudelites kasutanud ning siiani pole kuulda olnud üldse ei kesta, seega äkki ei ole muretsemiseks põhjust?

Tagumises kaameras on kõvasti pixleid, kuid ahhetama tulemus ei pane ning video kvaliteet on mobiilile omaselt keskpärane.

Miinused.
800€ telefonist eeldaks veekindlust ning juhtmevaba laadimist.
Tõsi, need kellel pole telefon ära uppunud või pole ühtegi juhtmevaba laadijat, kehitavad õlgu.
Kuid auto on ammu leiutatud ning hobusega pikki maid liikuda on tüütu - Selles hinnaklassis on mõned ootused.

Samuti on tobe, et vahepeal vägagi turvaliseks muutunud näotuvastussüsteeme aina kõrvale jäetakse.
Ei puuduta otseselt Oneplusi, kuid 3D IR skänn on teema. Mingil põhjusel seda ei kasuta enam suurt keegi peale Apple.
Eks ole näha, kas ka Apple oma uuel telefonil sellest loobub.

Seega, mis Foorumlased 800€ Oneplusist arvavad?
On see enam konkurentsivõimeline ja väärt ost. (tarbeeset investeeringuks on raske nimetada)

One plus 7 hind HinnaVaatluses. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/3ff2368b917866c09e1b0358e3bfc0c9/



Kuna video tegemine ei ole odav lõbu, toodame Arvutimaailma kõrval sisu ka klientidele.
Pakume nii fotos kui videos ürituste kajastamist, tootetutvustusi ning turundus- ja õppematerjale.

Lisana pakume võimalust demonstreerida oma toodet või teenust Arvutimaailma YouTubes, Instagramis, Facebookis või veebis www.am.ee.
Arvutimaailma videoprojekti toetamiseks võta ühendust või levita meie sõnumit, neile, kellel sisu tarvis.
Kontakt: Marko@am.ee

Mõned tehtud tööd: https://drive.google.com/drive/folders/1ZT1ADeid5QY-yTie5_L1-idYb13-C_11


Tarbi targalt!

Jälgi meie tegemisi
Veeb: https://www.am.ee/
AM Instagram: https://www.instagram.com/arvutimaailm/

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2019 02:55:21 vasta tsitaadiga

Oneplus on juba ammu flagship ja killer-st pole enam mingit jälge alles, et üldse mõelda selle peale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 03:11:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oneplus on juba ammu flagship

ee.. tead sa ikka selle tähendust?
kompaniiga pole pistmist, pigem mudeliga - 7 pro on flagship; iseasi, kas ikka on .. minu meelest mitte icon_rolleyes.gif

flagship võib olla ka Xiaomi odavseeria või kesklassi Pixel 3a
flagship ei tähenda eluhäid numbreid paberil, millest nii mõnigi kahe käe ja 'mõistusega' kinni on

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 08.06.2019 08:11:00 vasta tsitaadiga

[quote="Early Access"]
tsitaat:


flagship ei tähenda eluhäid numbreid paberil, millest nii mõnigi kahe käe ja 'mõistusega' kinni on



kõik hästi ikka? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luik
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2006




sõnum 08.06.2019 13:04:23 vasta tsitaadiga

Mul jäi diilbreikeriks see kasutu edge ekraan, aru ei saa, kellele see vajalik on - käes ebamugavam, libedam, ekraani raiskamine ja lõpuks veel kordades kergemini purunev. Et kaitsekestata kõlbab ainult klaasi taga vaatamiseks.
Üldiselt omab isend ikkagi turu parimat displayd ja see veekindluse ja juhtmetalaadimise jutt kõlab pigem norimisena, suhteliselt kasutud asjad. Samsungil pole veel siiani normaalset kiirlaadimist, rääkimata suurtest aukudest ekraanis, mis on igapäevaselt palju suuremad puudujäägid. Kuuldavasti läheb 7 prol ka iga uuendusega kaamera paremaks.
Aga jah, ootan Xiaomi 9t pro hoopis ära, kus juttude järgi peaks olema kõik vajalik 2x odavama hinnaga...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.06.2019 13:08:58 vasta tsitaadiga

Miks veekindlus mõttetu on? Aastas mitmeid kordi kus vaja. Just tuba uppus veest, kraan oli puru ei saanud vett kinni ja veekindel telo oli ainuke mis pimedas kapi all vee sees tuld näitas.
Sama hästi norimine, et mingit üli kõva kiirlaadimist teistel pole. No milleks? Nornaalne aku kestab nkn õhtuni ära, või päevas sõidad veidi autoga kus paned juhtme sappa ja laeb piisavalt kiirelt akut juurde. Auk ja notch on ka mõttetu vingumine. Ei häiri iphonei ega samsungi lahendus kumbki.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luik
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2006




sõnum 08.06.2019 13:29:38 vasta tsitaadiga

Eks see on harjumise asi, mul on siin 2,5a oneplus 3t olnud ja see kiirlaadimine on olnud parimaid kogemusi, ei mingit öist laadimist, ainult siis kui vaja ja võimalus. Telefoniga ujuda pole vaja ja üldiselt need uued taluvad olulisel määral ka vett nkn. Notch ja auk ikka pidevalt silma alla ja varjautavad, esteetiliselt juba riivav. Korralikule sõrmejäljelugejale on ka raske vastast leida. Üldiselt näen kallimatel isenditel oluliselt suuremaid puudusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2019 14:27:30 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Oneplus on juba ammu flagship

ee.. tead sa ikka selle tähendust?
kompaniiga pole pistmist, pigem mudeliga - 7 pro on flagship; iseasi, kas ikka on .. minu meelest mitte icon_rolleyes.gif

flagship võib olla ka Xiaomi odavseeria või kesklassi Pixel 3a
flagship ei tähenda eluhäid numbreid paberil, millest nii mõnigi kahe käe ja 'mõistusega' kinni on



Ehk siis seletad meile lahti see mõiste.

Minuarust on flagship brandi kõige viimane sõna, ehk kallim mudel millel on siis kõige uuem raud peal.
Oneplus on nii hinna kui ka raudwara poolest see kõige lagi ja maksab samapalju nagu teised brandid oma kõrgeima klassi mudelitega.
See 100 euro odavam mingist Samsung S10-st ei ole eriline killer.

Xiaomi omad on küll killerid oma alla 500 euro telefonidega, mille on sama raudvara ja isegi paremad ja uuemad funktsioonid nagu popup selfie kaamera.
Või siis ekraani alune sõrmejälje lugeja. Ja isegi mis tulekul on selfie kaamera osas, siis ekraani alune kaamera.
Kasutus omadustelt ei tee väga vahet kas sul on Oneplus 7 Pro, Samsung S10 või Xiaomi Redmi K20, Mi 9, Mix 3, sest kõik on sama või väga lähedale raudvara võimekuselt.
Samamoodi on kõik need telefonid klaasist tehtud ja vajavad ümbriseid et kukkudeks ämblikuks ekraan või tagakülg ei läheks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 16:04:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See 100 euro odavam mingist Samsung S10-st ei ole eriline killer.

s10 on ise 7 pro-st 100 võrra odavam ning videos võrreldi millegipärast s10e-ga, millega hinnavahe üle 200€
tsitaat:

Kasutus omadustelt ei tee väga vahet kas sul on Oneplus 7 Pro, Samsung S10 või Xiaomi Redmi K20, Mi 9, Mix 3, sest kõik on sama või väga lähedale raudvara võimekuselt.

julged väited kasutajalt, kes ei osta ühtegi >250€ telefoni
tsitaat:

Xiaomi omad on küll killerid oma alla 500 euro telefonidega, mille on sama raudvara ja isegi paremad ja uuemad funktsioonid nagu popup selfie kaamera.

jah, et igasugu sodi (tolm, liiv, niiskus) telefonisse kergemini pääseks

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2019 16:22:12 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

See 100 euro odavam mingist Samsung S10-st ei ole eriline killer.

s10 on ise 7 pro-st 100 võrra odavam ning videos võrreldi millegipärast s10e-ga, millega hinnavahe üle 200€
tsitaat:

Kasutus omadustelt ei tee väga vahet kas sul on Oneplus 7 Pro, Samsung S10 või Xiaomi Redmi K20, Mi 9, Mix 3, sest kõik on sama või väga lähedale raudvara võimekuselt.

julged väited kasutajalt, kes ei osta ühtegi >250€ telefoni
tsitaat:

Xiaomi omad on küll killerid oma alla 500 euro telefonidega, mille on sama raudvara ja isegi paremad ja uuemad funktsioonid nagu popup selfie kaamera.

jah, et igasugu sodi (tolm, liiv, niiskus) telefonisse kergemini pääseks


Ma ei vaata neid videoid mida see seltskond teeb. Pole neil ühtegi videot mis on suunatud alla keskmist teenivatele inimestele.
Ja kui S10 on odavam kui Oneplus 7 Pro, siis kuidas ta jällegi on killer flagshipidele ?

Ja see tolmu ja vee kindlus on inimestele, kes töötavad tsemendi tehases ja elavad veeall.
Mul pole ühelgi telefonil kunagi seda vaja olnud. Olen uue telefoni ka endale alati ostnud siis kui välimus on ära väsinud.

Ja millest ma siis nagu ilma olen jäänud, et ma pole kunagi üle 250 euro telefoni kasutanud ? Kunagi kasutasin 6110-et mis oli ka omalajal tipp taseme mudel.
Samas seda ei saa väga nutikatega võrrelda.

Ma ei osta endale kallimat kui 250 euro, kuna mul ei ole vaja neid lisa funktsioone millega saab ainult hoobelda, kuid kunagi ei kasuta.
Telefonis mänge ei mängi ja pilte teen harva. Videoid praktiliselt ei tee üldse. Kas sellise kasutuse juures on mõistlik maksta telefoni eest 1000 eurot, kui kõik selle mida ma vajan telefonis täidab ära 170 eurone luts ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.06.2019 16:28:37 vasta tsitaadiga

Sa ju kasutad odavaid telefone siis savi. Telefon tarbe ese, kukub vette hea kui ellu jääb. Võtad randa kaasa, lastest pilte teha või kuhu iganes reisile.

Miks sa seletad siis kui kalleid telefone ei kasuta? Et kui sina ei kasuta telefoni fumktsioone, siis peaks kõik ostma odava uimase lutsu?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2019 21:05:49 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sa ju kasutad odavaid telefone siis savi. Telefon tarbe ese, kukub vette hea kui ellu jääb. Võtad randa kaasa, lastest pilte teha või kuhu iganes reisile.

Miks sa seletad siis kui kalleid telefone ei kasuta? Et kui sina ei kasuta telefoni fumktsioone, siis peaks kõik ostma odava uimase lutsu?


See tegelikult ju ei puutu minusse. Ma küsisin mis sellest Oneplus 7 Pro-st teeb flagship killeri.
Tema kukkus seletama, et ma valin odavaid telefone jne. Aga ikka ei seletanud lahti mis teeb sellest flagship killeri.
Üldiselt ei saa siiani aru, kuna seda lahti pole seletatud. Mis asi on flagship ja mis teeb sesllest telefonis killeri.
Algselt kui OnePlus välja tuli, siis oli ta kõik lipulaeva raudvaraga, kuid kõvasti odavam kui ükski teine. Praegu on sama või kallima hinnaga need telefonid.
Siis jääbki nagu küsimus, et miks seda ikka veel kutsutakse flagship killeriks kui ta seda pole juba mõnda aega olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2019 21:12:20 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Sa ju kasutad odavaid telefone siis savi. Telefon tarbe ese, kukub vette hea kui ellu jääb. Võtad randa kaasa, lastest pilte teha või kuhu iganes reisile.

Miks sa seletad siis kui kalleid telefone ei kasuta? Et kui sina ei kasuta telefoni fumktsioone, siis peaks kõik ostma odava uimase lutsu?


See tegelikult ju ei puutu minusse. Ma küsisin mis sellest Oneplus 7 Pro-st teeb flagship killeri.
Tema kukkus seletama, et ma valin odavaid telefone jne. Aga ikka ei seletanud lahti mis teeb sellest flagship killeri.
Üldiselt ei saa siiani aru, kuna seda lahti pole seletatud. Mis asi on flagship ja mis teeb sesllest telefonis killeri.
Algselt kui OnePlus välja tuli, siis oli ta kõik lipulaeva raudvaraga, kuid kõvasti odavam kui ükski teine. Praegu on sama või kallima hinnaga need telefonid.
Siis jääbki nagu küsimus, et miks seda ikka veel kutsutakse flagship killeriks kui ta seda pole juba mõnda aega olnud.
peale selle, et sa arvutimaailma videot pole vaatanud, ei loe sa ilmselt ka pealkirjast kaugemale
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 09.06.2019 00:34:33 vasta tsitaadiga

lopes39 raske nädalavahetus?
1)flagship killeri mõiste saad endale selgeks teha siin: http://lmgtfy.com/?iie=1&q=what+is+a+flagship+killer

2)see, et sa mingite kuni 250€ klotsidega rahul oled, on puht sinu enda vaba valik ju. pole mõtet siia teemasse kisama tulla et äää mõttetu ju miks te nii palju maksate mingi nutipluti telefoni eest.

3)mitte, et minu asi oleks teiste rahakotis sorida, mul on täiesti savi, palju kellelgi raha on, palju keegi teenib või mida endale lubada saab, aga .. olles mitmetes teemades su postitusi lugenud, siis enamjaolt tundub sinu häda olevat 'hapud viinamarjad.'

ära pikka viha pea beer_yum.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 09.06.2019 10:06:21 vasta tsitaadiga

Ma esimest korda nüüd nägin nende ülevaadet ja.Mis seda on kuskil lasnaka keldris filmitud wä? icon_lol.gif
800 eurist telefonist saab ülevaadet teha aga seinas on osb. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 10.06.2019 19:16:44 vasta tsitaadiga

Minu jaoks täiesti välistatud valik, veekindlus ja juhtmevaba laadimine on olulisemad kui mingid mõttetud turunduse poolt pähe määritud pseudouuenduslikud tilu-lilud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.06.2019 21:23:02 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
Minu jaoks täiesti välistatud valik, veekindlus ja juhtmevaba laadimine on olulisemad kui mingid mõttetud turunduse poolt pähe määritud pseudouuenduslikud tilu-lilud.
+1
Tegemist ei ole flagship killeriga, vaid premium (hinna)klassi telefoniga.

Kui valiksin, siis kindlasti Samsung toote. Enamvähem sama hinnaga, kuid viimasel on kordades parem fotode ja videote kvaliteet. Ning ma ei ole fanboy.

Mina ise olen ka 250€ klotside ostja. Mitte küll uuena, kuid siiski telefoni maksimaalne hind on olnud 300€. Ning see telefon ei ole soodne, vaid julgelt premium hinnaklass.

Miks ma peaksin selle ostma, kui samma hinnaklassi jäävad premium ettevõtete seadmed, kus panustatakse peale "püssi riistvara" ka tarkvara arendusse?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9535&idPhone2=9689

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.06.2019 00:08:24 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Sathanas kirjutas:
Minu jaoks täiesti välistatud valik, veekindlus ja juhtmevaba laadimine on olulisemad kui mingid mõttetud turunduse poolt pähe määritud pseudouuenduslikud tilu-lilud.
+1
Tegemist ei ole flagship killeriga, vaid premium (hinna)klassi telefoniga.

Kui valiksin, siis kindlasti Samsung toote. Enamvähem sama hinnaga, kuid viimasel on kordades parem fotode ja videote kvaliteet. Ning ma ei ole fanboy.

Mina ise olen ka 250€ klotside ostja. Mitte küll uuena, kuid siiski telefoni maksimaalne hind on olnud 300€. Ning see telefon ei ole soodne, vaid julgelt premium hinnaklass.

Miks ma peaksin selle ostma, kui samma hinnaklassi jäävad premium ettevõtete seadmed, kus panustatakse peale "püssi riistvara" ka tarkvara arendusse?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9535&idPhone2=9689


Kui sa vaatad võrdluseid, siis see vahe pole kindlasti kordades, vahe on küll S10 kasuks, aga vähe ja mitte 100% juhtudel. (phonearenas oli täitsa kena võrdlus). Lisaks Eestis on võrdluses (samsa vs OP7) SD855 vs Exynos, mis antud juhul oluliselt SD kasuks tuleb. Tarkvara osas ei saa nüüd OP osas kindlasti vinguda. Oneplus 3/3T saab PIE uuendust, mis puhul Samsa puhul võib unistuseks jäädagi (S7 täna siis võrreldav generatsioon). Tarkvara osas on OP küll pigem esirinnas, kui sabas sörkija.

Flagship killer ta enam ei ole, pigem jah päris Flagship, kuid tulles täna Samsa pealt OP peale, siis tagasi ma küll ei vaata.

Sathanas kirjutas:
Minu jaoks täiesti välistatud valik, veekindlus ja juhtmevaba laadimine on olulisemad kui mingid mõttetud turunduse poolt pähe määritud pseudouuenduslikud tilu-lilud.


Wireless on diskuteeritav, kuna mulle täiesti mõttetu lahendus. Veekindlusega on nii, et sert oleks hea, aga tänased hinnangud näitavad, et saab veega kenasti hakkama.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2019 07:59:33 vasta tsitaadiga

OP7P'l veega küll mingit probleemi pole - teste juba küllaga kus pool tundi vees vedeleb ja ka nii, et vahepeal veeall popup kaameraga selfisi tehakse. Teardown videotes samuti näha, et korralikult ära tihendatud. See veekindluse sert on ülehaibitud, sest juhtub ka apse nö. veekindlate isenditega ja siis saadetakse esinduses niikuinii kukele. Juhtmevaba laadimine - milleks kui kiirlaadija laeb stalkäimise ajaga päevajagu akut?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 11.06.2019 14:13:31 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
OP7P'l veega küll mingit probleemi pole - teste juba küllaga kus pool tundi vees vedeleb ja ka nii, et vahepeal veeall popup kaameraga selfisi tehakse. Teardown videotes samuti näha, et korralikult ära tihendatud. See veekindluse sert on ülehaibitud, sest juhtub ka apse nö. veekindlate isenditega ja siis saadetakse esinduses niikuinii kukele. Juhtmevaba laadimine - milleks kui kiirlaadija laeb stalkäimise ajaga päevajagu akut?


Ikka juhtub, kuid Eesti näitel on IP serdi olemasolu tõttu, tarbijakaitse abiga, välja nõutud telefoni vahetus vedeliku kahjustuse korral.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 11.06.2019 19:47:06 vasta tsitaadiga

+1, krt see servast kumer ekraan on üks mõttetuimaid leiutisi üldse mobiilinduse vallas. okse.gif Varsti pole enam ühtegi normaalset telefoni nö flat ekraaniga.

luik kirjutas:
Mul jäi diilbreikeriks see kasutu edge ekraan, aru ei saa, kellele see vajalik on - käes ebamugavam, libedam, ekraani raiskamine ja lõpuks veel kordades kergemini purunev. Et kaitsekestata kõlbab ainult klaasi taga vaatamiseks.
Üldiselt omab isend ikkagi turu parimat displayd ja see veekindluse ja juhtmetalaadimise jutt kõlab pigem norimisena, suhteliselt kasutud asjad. Samsungil pole veel siiani normaalset kiirlaadimist, rääkimata suurtest aukudest ekraanis, mis on igapäevaselt palju suuremad puudujäägid. Kuuldavasti läheb 7 prol ka iga uuendusega kaamera paremaks.
Aga jah, ootan Xiaomi 9t pro hoopis ära, kus juttude järgi peaks olema kõik vajalik 2x odavama hinnaga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.06.2019 11:29:16 vasta tsitaadiga

juuser kirjutas:
+1, krt see servast kumer ekraan on üks mõttetuimaid leiutisi üldse mobiilinduse vallas. okse.gif Varsti pole enam ühtegi normaalset telefoni nö flat ekraaniga.

luik kirjutas:
Mul jäi diilbreikeriks see kasutu edge ekraan, aru ei saa, kellele see vajalik on - käes ebamugavam, libedam, ekraani raiskamine ja lõpuks veel kordades kergemini purunev. Et kaitsekestata kõlbab ainult klaasi taga vaatamiseks.
Üldiselt omab isend ikkagi turu parimat displayd ja see veekindluse ja juhtmetalaadimise jutt kõlab pigem norimisena, suhteliselt kasutud asjad. Samsungil pole veel siiani normaalset kiirlaadimist, rääkimata suurtest aukudest ekraanis, mis on igapäevaselt palju suuremad puudujäägid. Kuuldavasti läheb 7 prol ka iga uuendusega kaamera paremaks.
Aga jah, ootan Xiaomi 9t pro hoopis ära, kus juttude järgi peaks olema kõik vajalik 2x odavama hinnaga...


Kusjuures, tulles S7 EDGE pealt, tundub OP7PRO "vähem kumer", seega ei ole neid "pihupuuteid" veel nagu olnud või siis nii tuntavalt vähem.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2019 16:40:58 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Auron kirjutas:
OP7P'l veega küll mingit probleemi pole - teste juba küllaga kus pool tundi vees vedeleb ja ka nii, et vahepeal veeall popup kaameraga selfisi tehakse. Teardown videotes samuti näha, et korralikult ära tihendatud. See veekindluse sert on ülehaibitud, sest juhtub ka apse nö. veekindlate isenditega ja siis saadetakse esinduses niikuinii kukele. Juhtmevaba laadimine - milleks kui kiirlaadija laeb stalkäimise ajaga päevajagu akut?


Ikka juhtub, kuid Eesti näitel on IP serdi olemasolu tõttu, tarbijakaitse abiga, välja nõutud telefoni vahetus vedeliku kahjustuse korral.


Huvitav mismoodi? Kui tootja garantiitingimustes on kirjas, et garantii ei kata vedeliku kahjustusi.
Äkki viidet selle kohta?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 14.06.2019 00:03:03 vasta tsitaadiga

martl kirjutas:
ullivilli kirjutas:
Auron kirjutas:
OP7P'l veega küll mingit probleemi pole - teste juba küllaga kus pool tundi vees vedeleb ja ka nii, et vahepeal veeall popup kaameraga selfisi tehakse. Teardown videotes samuti näha, et korralikult ära tihendatud. See veekindluse sert on ülehaibitud, sest juhtub ka apse nö. veekindlate isenditega ja siis saadetakse esinduses niikuinii kukele. Juhtmevaba laadimine - milleks kui kiirlaadija laeb stalkäimise ajaga päevajagu akut?


Ikka juhtub, kuid Eesti näitel on IP serdi olemasolu tõttu, tarbijakaitse abiga, välja nõutud telefoni vahetus vedeliku kahjustuse korral.


Huvitav mismoodi? Kui tootja garantiitingimustes on kirjas, et garantii ei kata vedeliku kahjustusi.
Äkki viidet selle kohta?


https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/telia-keeldus-veekindla-iphone-x-i-parandamisest-kuna-sel-oli-vedelikukahjustus/

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2019 06:48:05 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
martl kirjutas:
ullivilli kirjutas:
Auron kirjutas:
OP7P'l veega küll mingit probleemi pole - teste juba küllaga kus pool tundi vees vedeleb ja ka nii, et vahepeal veeall popup kaameraga selfisi tehakse. Teardown videotes samuti näha, et korralikult ära tihendatud. See veekindluse sert on ülehaibitud, sest juhtub ka apse nö. veekindlate isenditega ja siis saadetakse esinduses niikuinii kukele. Juhtmevaba laadimine - milleks kui kiirlaadija laeb stalkäimise ajaga päevajagu akut?


Ikka juhtub, kuid Eesti näitel on IP serdi olemasolu tõttu, tarbijakaitse abiga, välja nõutud telefoni vahetus vedeliku kahjustuse korral.


Huvitav mismoodi? Kui tootja garantiitingimustes on kirjas, et garantii ei kata vedeliku kahjustusi.
Äkki viidet selle kohta?


https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/telia-keeldus-veekindla-iphone-x-i-parandamisest-kuna-sel-oli-vedelikukahjustus/


Sellelt lingilt küll ei selgu, et telefon oleks tegelikult välja vahetatud.
On lihtsalt Tarbijavaidluste komisjoni otsus, mis on soovituslik ega kohusta tegelikult millekski.
Kuna tootja garantii ei kata vedelikukahjustusi siis see igati loogiline. Enamasti IP ga telefonide hind 700-1000€ kanti ja pole võimalik, et müüja neid oma kuludega ümber vahetaks. Seega see IP sert jah tegelikult üle tähtsustatud.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  VIDEO: 800€ Oneplus 7 pro ülevaade. Flagship killer või järjekordne kallis telefon.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.