Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.06.2019 22:39:47 vasta tsitaadiga

Nonii, läheb kohe varsti lahti. Ise alustan Cyclone Gladiga, Duelistiga lähen 2h axe peale. Väljavaated on tugevad icon_lol.gif
ja nagu ikka, SSFHC btw.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 23:05:45 vasta tsitaadiga

Tegin ka siis tõsisemalt algust mänguga. Päris segane on selle mängu algus, isegi beginner guide'id on segasemad kui kogu D3'e "end game". Hetkel lvl 38 Ranger ja kasutan peamiselt Toxic Shoti.

Kiire küsimus: kas on üldse midagi mõtet alles hoida early game (peale Orbide ja muu crafting stuffi)? Olen leidnud mõned 4 link bootsid ja helmid. Osad neist on normal, osad magic itemid. Või on item level üsna oluline ja neist ei crafti eniveis mingit tasemel asja?
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.06.2019 23:13:28 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Tegin ka siis tõsisemalt algust mänguga. Päris segane on selle mängu algus, isegi beginner guide'id on segasemad kui kogu D3'e "end game". Hetkel lvl 38 Ranger ja kasutan peamiselt Toxic Shoti.

Kiire küsimus: kas on üldse midagi mõtet alles hoida early game (peale Orbide ja muu crafting stuffi)? Olen leidnud mõned 4 link bootsid ja helmid. Osad neist on normal, osad magic itemid. Või on item level üsna oluline ja neist ei crafti eniveis mingit tasemel asja?

Alusta trade liigas nüüd uuesti. Said harjutada standardis veidike.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.06.2019 21:05:41 vasta tsitaadiga

Vaikselt farming siin Blood Aqueductsi Tabula järele aga noo üldiselt VÄGA rahul melee patchi ja Legion liigaga!
Dual Strike\Heavy Strike mõlemaga läksin peale ja Vaal Ancestral Warchiefi leidsin suht varakult.
Ütleme nii, et veidi struggle oli kohati ikka 4linkiga.. sellepärast ka farming Tabulat.. aga muidu potentsiaal on haigelt hea ikka.
Sedasi zoomib praegu, leap slam on pm nagu instant cast ilma cooldownita nüüd icon_lol.gif veidi ajuvaba, usun, et saab nerfi.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2019 00:23:52 vasta tsitaadiga

Kas Normal 6 socket armoriga on mängu alguses midagi teha? Vaatasin, et 6-link % on väga väike, socketi värvid muidu sobiks hästi. Aga jah.. kui keskmine roll on 1/1000 vms, siis ehk leiab varem miskit peale.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.06.2019 00:34:19 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Kas Normal 6 socket armoriga on mängu alguses midagi teha? Vaatasin, et 6-link % on väga väike, socketi värvid muidu sobiks hästi. Aga jah.. kui keskmine roll on 1/1000 vms, siis ehk leiab varem miskit peale.

Ära kuluta ressursse mingisuguse kesise armori linkimisele. Võta quest rewardist mingi 4-link , vajadusel crafti Life vms.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2019 00:43:04 vasta tsitaadiga

A-lvin, Oki, hetkel ongi 4-link peal. 5 Fusing Orbi kulutasin ära, aga oleks olnud imelik, kui oleks ära tulnud. Aga ma ei tea, kas lihtsalt lucky, aga tundub, et Orbide drop rate on oluliselt suurem kui enne patchi..võib-olla see Timeless Monolith annab nii palju juurde, aga kast oli oluliselt rohkem nodi täis samaks ajaks.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.06.2019 02:09:52 vasta tsitaadiga

koiott, nii ja naa, tee sellele 4link kui extra socketeid vaja.. essencetega crafti loodetavasti elusi ja resiste peale. Aga muidu alati vendor, 6jewsi icon_razz.gif
Ise sain lõpuks mappidesse oma Dual Strikega ja suht aju on icon_smile.gif
Lisasin kõrvale 4link VAAL Double Strike ja VAAL Ancestral Warchiefi... suht bonkers.
Melee on nii hea nüüd.. kuigi damage on ikka on the low side alguses.. aga mida kaugemale lähed seda kaunimaks läheb. Leap Slam on lihtsalt busted nüüd ka.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 10.06.2019 09:31:58 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Mul on tunne, et peate omal filtreid kõvemaks tuunima, kui juba suuremaks farmimiseks läheb. Mul filterblade-st võetud aluseks uber strict ja seal veel mõningaid asju maha keeratud (näiteks alla fusingu currencyt ei näita). Rare ma peaaegu üldse ei korja, ainult mingid T1 meta itemid (kui ES buffi sai, siis näiteks T1 võimalusega ES rare itemid). Kokkuvõttes tõstab see mappimise kiirust nii palju, et ongi kasumlikum vähem lootida.

Selline see trade liiga elu juba kord on, aga tegemist on kõigest ühe mängustiiliga, võib kõik nodi ka üles korjata ja pärast sorteerida icon_biggrin.gif .

tglt see on hea point, sa muidu chaos retsepti ka ei tee?
arvatavasti produktiivsuse mõttes on kasulikum kiiremini ja rohkem farmida ning asjad osta, kuigi ise leitud lahedad asjad on alati südamelähedasemad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.06.2019 22:33:28 vasta tsitaadiga

MOP, kui mängid trade liigat siis tee omale üks QUAD tab vms ja pane public ning sea asjadele 1C ostuhinnaks. Viska asju kiirelt sinna, mis arvad, et võiks midagi nagu sisse tuua.. kui saad järsku mingi 10trade chati postitust siis ilmselt on asi rohkem väärt ja võid aja võtta ning täpsemalt uurida icon_smile.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 11.06.2019 11:09:49 vasta tsitaadiga

see veits dck move on, aga ilmselt toimib jah
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.06.2019 11:58:00 vasta tsitaadiga

Chaos recipe on suht meh. Õnneks filterblade'le saab külge pookida chaos recipe dropid. Minu arvates on see liiga aeglane meetod valuuta teenimiseks. Huvi pärast proovisin, liiga palju peatumist ja teleportimist, häirib mappimist tohutult.

Sain ka algust tehtud lõpuks. Storm Brand Ascendant (ele + pf) (võimalik, et inquisitor on parem kui pf, aga ma olen non crit, väga suurt kaotust ei ole. Meeldib movement speed ja flask recharge). Hetkel lv 86, rügan atlast.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.06.2019 15:26:22 vasta tsitaadiga

A-lvin, Recipe on täiesti mõttetu. 20% qualy itemid kukuvad üliharva ja kui kukuvad siis pole garanteeritud, et just seda mul vaja on.. lõppkokkuvõttes kui saadki ühe recipe kokku on sul juba mingi 4 exalt droppi olnud sama ajaga icon_lol.gif aga palju õnne paari C recipe eest nüüd lol. Samas kui vist 1C sai kui müüd lihtsalt unid 0% rare-d siis see ehk on isegi mõttekas.. aga jällegi.. liiga palju managemist, et see ära tasuks.

Ma täiega rahul oma Dual Strikega aga leveldan nüüd siin lisaks Heavy Strike ja võibolla REAVE vms veel... aga järgmiseks huvitavaks buildiks mõtlen, et peaks Berserker EleHit või Tornado Shot vms tegema beer_yum.gif
Slayer ka täiesti testimata... Gladiator... ma ei tea.. nii jõhkralt mängimist selles liigas thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 11.06.2019 16:28:59 vasta tsitaadiga

Qualityga on ka mingi teema?
ma pidasin set->2c retsepti silmas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.06.2019 22:37:32 vasta tsitaadiga

MOP kirjutas:
Qualityga on ka mingi teema?
ma pidasin set->2c retsepti silmas


3× Chaos Orb. 60 to 74, all unidentified AND all 20% quality
3× Regal Orb. 75 to 100, all unidentified AND all 20% quality

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.06.2019 01:02:14 vasta tsitaadiga

Lühidalt, chaos recipe on väga aeglane. Ära kuluta sellele aega. Zuumi läbi mapi (st jookse ja tapa ekraan ühe skilliga). Dropfilter teeb igasugu hääli, kui miskit huvitavat kukub. Kaardilt on näha ka, kus midagi kukkus, kui lähedal asud. See 2c, mis sa võid retseptiga teenida on köömes selle kõrval, mis sa siis teenid, kui tempot hoiad.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2019 08:55:32 vasta tsitaadiga

Mis mobide levelite tasemes farmite? Ja milline päeva keskmine chaosite kogus on (Orbid ise ja siis müüdud gear)? Endal väga item dropidega pole vedanud, aga nii palju on chaoseid ja muud nodi ikka kukkunud, et natuke mingi dps peale saada. Pole lisa stashe ostnud ja trade'imine suht pain in the *ss, keegi läbi chati kuulutades väga ühendust ei võta. Peab vist mõnikümmend euri ikka mängu alla panema, kui püsivalt mängima jääda.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.06.2019 11:10:02 vasta tsitaadiga

Mis puutub euride mängu alla panemisse: mäng ei ole p2w. Pigem pay for convenience. Premium stash tabi saad oma müüdavad asjad toppida ja neile hinna seada. Kui su kraamil on minekut, siis inimesed võtavad sinuga ise ühendust.
Eile läks päris hästi. Teenisin 3 ex + kopikad. Õnnestus storm brandile l21,q23 corrupt saada ja abyss juveelile tuli 'cannot be maimed' corrupt thumbs_up.gif . Mõned viimased punased mapid veel teha.

Ära raiska oma mappe. Kasuta chance või transmute valgete mappide peal. Neid peaks sul jaguma. Kui alche palju, siis võid alchida ka.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2019 11:31:19 vasta tsitaadiga

A-lvin, Ok, mul mõni asi on, mille kohta POE Macro näitab, et võiks 8-12 chaost olla, aga isegi kui 4-5'ga chatis pakkuda, siis keegi ei huvitu:P Et selle pärast läbi Trade stash tabi oleks asi oluliselt parem, leiaks ehk ostja.

Mängin Tornado Shot'i ja kui ma poleks mitte midagi ostnud, siis enda leitud geariga nühiks endiselt max Act 5-6. Praegu olen oluliselt over-leveled ja pole veel story'gi läbi, aga level on 75:) Täna lõpetan asjad ära ja vaatan, mis siis seal Mapides saab. Aga isegi eilne päev oli kogu nodi kokku vist 70-80 Chaost++, mis vast sellise "mängustiili" ja dps juures pole väga hull.

Esimene katse, et suts konarlikult läheb, aga ehk saab asja.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.06.2019 12:22:21 vasta tsitaadiga

See on alguse asi. Harjuta harjuta. Ära liialt kiindu oma ühte tegelasse. Kui pole rahul, siis tee uus. Saad mh harjutada story läbitegemist.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2019 12:58:14 vasta tsitaadiga

A-lvin, Peab harjutama jah. Kui mingi hetk uue chari peaks tegema, siis vaatan enne mõne YT video vms, kuidas kõige kiiremini läbi on joosta. Neid Book of Skill queste on palju ja muud nänni ka.

Natuke uurin veel, kuna netis ei olnud ammendavat vastust asja kohta. Seal oli info, et enamus spellide puhul suppide järjekord ei loe.

Mul on 4 Link Tornado Shot. Skill-supp-supp-supp. Enne oli TS-supp(roheline)-supp(sinine)-supp(roheline), nüüd on TS-supp(roheline)-supp(roheline)-supp(sinine), täpselt samad supp gemid, aga TSi dmg vahe on peaaegu 30-40%. See sinine gem on Increased Crit. Dmg. Teised on Mirage Arch ja Multi. Proje.

Ma ei saa aru, miks nende gemide järjekord asja mõjutab nii palju..
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.06.2019 13:10:09 vasta tsitaadiga

See on minu jaoks uus info. Support gemid võivad olla ükskõik, mis järjekorras. Damage sellest ei muutu. Otsi endale meelepärane build ja järgi seda. Algajatel on tihti see häda, et tahetakse passive treel võtta võimalikult palju damaget ja life jätta unarusse. Tekitatakse tsükleid ja seeläbi raisatakse skill pointe.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2019 13:10:22 vasta tsitaadiga

Gemide järjekord ei mõjuta sul midagi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2019 15:43:08 vasta tsitaadiga

Mis kauplemisse puutub, siiis Trade chat on jah juba ammu surnud. Mingid aastad tagasi hakkas osa rahvast vist makrosid kasutama ja chati spämmima, ise ilmselt läksid kodust ära.
Ja kui mõnelt selliselt siis 12 tunni pärast vastuse said, polnud juppi enam ammu vaja. Aga see oli kõige esimene kauplemise viis mängus ja on siiani sisse jäänud.

Ilma premium tabe ostmata saab tegelikult ka kaubelda, kasutades Acquisition programmi - teed foorumi Trade sektsiooni tühja teema, paned selle lingi Aquisitioni ja saad oma
asjad koos hindadega poe.trade'sse üles lasta (soovitan ka sealtkaudu geari otsida ja osta, kui veel ei kasuta). Kasutasin ise aastaid seda enne prem tabide ostmist.

Muidu pole lisatabide ostmine ka ülemõistuse suur kulu, kui oodata soodukanädalavahetusi. Esialgu kasvõi currency tab ja 4 lisatabi, vb ka 1-2 tabi upgradeda premiks
(kauplemine mugavam kui Acquisitioniga) - lahendab ruumipuuduse. Peaks ca 10 euriga, max 20 hakkama saama. Geme hoia stashitud itemite socketites.
Map tabi pole ise veel raatsinud osta, aga see on ilmselt järgmine investeering.

Kas nende OP meleeskillidega reflekti ka kuidagi ära tasakaalustab? Meenus üks kunagine lugu, kui Atziri split faasis kogemata 100% reflect tädile mingi Puncture või asjaga molli kütsin.
Arvestuslik damage oli kõigi chargede ja muude damage boosteritega vist 1,5m dps kandis. Surime mõlemad samal hetkel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2019 13:49:49 vasta tsitaadiga

[raVen], Tänud info eest. Proovin sedasi kaubelda natuke. Poe.Trade lahti, ilma selleta gearmine esialgu väga aeglane.

brokenarm, Jep, minu paha, mul olid käpikud, mis lisas lighting dmg to supported skills. Mõtlesin, et see on "global", mitte ainult need gemid, mis tolles itemis. Natuke optimistlik.


Edit:

Damn, trade'imine on fun siin pelas. Head Diablo 3'e ajad tulevad meelde, ainult, et PoE's on asi lahedam. Kui droppidega ei vea, siis mõne hea flipi ikka leiab.

Edit 2:

Kas kellelgi Crit Chance rank 3 on olemas, kes äkki aitaks ühe vibu paremaks craftida? (Rank 2 leidsin üles)
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.