Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 12.05.2019 09:00:03 vasta tsitaadiga

Thompsonil igatahes toimis. Juhuslikult sai teleka menüüs vaadatud et on DLNA aktiivne, pistetud film thompsoni USB auku ja toimiski.
Intenos on DLNA sätted, ja tõenäoliselt toimib samamoodi nagu mujalgi.
Kokkuvõttes muidugi mingit vahet polnud, kuna teleka player mängis teleka USB täpselt samamoodi, seega polnud mingit vajadust ruuteri DLNA servicele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 14.05.2019 17:04:33 vasta tsitaadiga

Eesmärk on heli saada üle DLNA AudioCasti ning seda kõige lihtsamal viisil ja võimalikult väheste lisaseadmete abiga icon_rolleyes.gif

Telekat antud süsteemis pole ning eraldi dlna serverit ideaalis ei tahaks, sest see eeldaks sisselülitatud arvutit või eraldi karpi...

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2019 03:43:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ehk siis probleemide tõttu ruuteri tarkvara ise uunedada lasin 123 tehnotoel selle läbi viia siis kohe tekkis ka probleem, wifi kukub kogu aeg maha ja viskab kõik seadmed küljest.
Ehk siis reconnectib alatihti, tunnis mitmeid kordi.

No mul on 400p sama jama 5Ghz peal (võrk suisa haihtub ja tuleb tagasi). mõttetu kasutada thumbs_down.gif


Vahetasin DG301 pealt DG400p peale ja see 5GHz on ikka täiesti naljanumber, kanalist sõltumata. Teises toas oleks nagu dial-upi peal. 2.4 midagi veel päästab, aga endiselt sitt. Spektrumit vaadates on õhk 5GHz peal täiesti puhas. Eelnevalt lasin Meraki MR18 pealt wifit ja võttis 150 meetrit eemale parklasse ka välja, seega lükkan uue Meraki homme taha.

Ehk teisisõnu 5GHz jaoks kas tasub elada 20m2 korteris või siiski mõni korralikum AP tööd tegema panna.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2019 06:35:13 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ehk siis probleemide tõttu ruuteri tarkvara ise uunedada lasin 123 tehnotoel selle läbi viia siis kohe tekkis ka probleem, wifi kukub kogu aeg maha ja viskab kõik seadmed küljest.
Ehk siis reconnectib alatihti, tunnis mitmeid kordi.

No mul on 400p sama jama 5Ghz peal (võrk suisa haihtub ja tuleb tagasi). mõttetu kasutada thumbs_down.gif


Vahetasin DG301 pealt DG400p peale ja see 5GHz on ikka täiesti naljanumber, kanalist sõltumata. Teises toas oleks nagu dial-upi peal. 2.4 midagi veel päästab, aga endiselt sitt. Spektrumit vaadates on õhk 5GHz peal täiesti puhas. Eelnevalt lasin Meraki MR18 pealt wifit ja võttis 150 meetrit eemale parklasse ka välja, seega lükkan uue Meraki homme taha.

Ehk teisisõnu 5GHz jaoks kas tasub elada 20m2 korteris või siiski mõni korralikum AP tööd tegema panna.


Prime on küll premium aga soho seade, levilt katab 3 toalise korteri mõlema wifiga kui seade just kapis pole.
Meraki on hoopis teine klass ja sellega võrrelda on pisut kohatu. Võin ka aruba üles panna ja öelda, et mul on terves kortermajas nüüd wifi.

Siiski usun, et teatud tingimustes ei tule Prime 5Ghz alati kohale, diagonaalis läbi korteri ja 3 betoonseina ei ole enam tarbitav.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2019 12:21:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
centraaL kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ehk siis probleemide tõttu ruuteri tarkvara ise uunedada lasin 123 tehnotoel selle läbi viia siis kohe tekkis ka probleem, wifi kukub kogu aeg maha ja viskab kõik seadmed küljest.
Ehk siis reconnectib alatihti, tunnis mitmeid kordi.

No mul on 400p sama jama 5Ghz peal (võrk suisa haihtub ja tuleb tagasi). mõttetu kasutada thumbs_down.gif


Vahetasin DG301 pealt DG400p peale ja see 5GHz on ikka täiesti naljanumber, kanalist sõltumata. Teises toas oleks nagu dial-upi peal. 2.4 midagi veel päästab, aga endiselt sitt. Spektrumit vaadates on õhk 5GHz peal täiesti puhas. Eelnevalt lasin Meraki MR18 pealt wifit ja võttis 150 meetrit eemale parklasse ka välja, seega lükkan uue Meraki homme taha.

Ehk teisisõnu 5GHz jaoks kas tasub elada 20m2 korteris või siiski mõni korralikum AP tööd tegema panna.


Prime on küll premium aga soho seade, levilt katab 3 toalise korteri mõlema wifiga kui seade just kapis pole.
Meraki on hoopis teine klass ja sellega võrrelda on pisut kohatu. Võin ka aruba üles panna ja öelda, et mul on terves kortermajas nüüd wifi.

Siiski usun, et teatud tingimustes ei tule Prime 5Ghz alati kohale, diagonaalis läbi korteri ja 3 betoonseina ei ole enam tarbitav.


Ma julgeks öelda, et ruuterist magamistoani on ca 20m, kogu kaetav pindala 80m3. Ruuter on avatud kohas, tuleb küll diagonaalis ja läbi 1 betoonseina ja puitukse magamistuppa, aga et ikka telekas, telefonid ja arvutid kõik ägavad ühenduse all, on naljakas. Isegi 2.4 paistab halvem olevat kui vana DG301 peal. Teaduslikke eksperimente ei ole ma loomulikult veel teinud, aga ilmselt tuleks ära mõõta.

Kohatu küll, aga ütleme siis pigem nii, et antud elukohas kolisin sisse Meraki AP-ga, litsents sai umbes kuu tagasi läbi, ei raatsinud kohe litsentsi juurde võtta, panin DG301 purgi wifit jagama ja enne 400p kasutuselevõttu ei olnud erilisi probleeme, millest rääkida. Välja arvatud järsku täiesti suvalised ja üsna sagedased internetikatkestused, mida pole mul oma 10a Telia kasutamisel ette tulnud, aga need ei puutu ka just otseselt wifiteemasse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2019 12:40:20 vasta tsitaadiga

No mul 80 ruutu, pm betoonpunker. Köögis on levi kehv, sest see kõige kaugem nurk. Pm viskab mingil hetkel 2,4 peale.

Katkusteste vastu aitab 5Ghz peal kanal alla viia. Sellist porri nagu alguses kohtasin, pole enam näinud.....lambist 5Ghz võrk kadus ära ja tuli tagasi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 25.05.2019 12:41:55 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
Vahetasin DG301 pealt DG400p peale ja see 5GHz on ikka täiesti naljanumber, kanalist sõltumata.


Mulle tundub, et iga uuem Telia ruuter on meelega aina kehvema leviga, vältimaks korrusmajades kanalite kattuvust jms, seega alati on kasulik Telia purgi raadio välja lülitada ja oma ruuter Telia purgile sappa pista. Oma ruuteris saab teha kõike mida vaja ja lisaks ei pääse Telia sinna nuhkima (noh wan netflow salvestavad niiehknaa aga lan topoloogiat ja liiklust nad ei näe).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2019 17:39:57 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
centraaL kirjutas:
Vahetasin DG301 pealt DG400p peale ja see 5GHz on ikka täiesti naljanumber, kanalist sõltumata.


Mulle tundub, et iga uuem Telia ruuter on meelega aina kehvema leviga, vältimaks korrusmajades kanalite kattuvust jms, seega alati on kasulik Telia purgi raadio välja lülitada ja oma ruuter Telia purgile sappa pista. Oma ruuteris saab teha kõike mida vaja ja lisaks ei pääse Telia sinna nuhkima (noh wan netflow salvestavad niiehknaa aga lan topoloogiat ja liiklust nad ei näe).



Selline see plaan välja näebki, ei raatsinud lihtsalt Merakile uut litsentsi osta vahepeal ja DG301 polnudki kõige hullem. Aga läheb uue litsentsiga peale ja Telia AP kinni. icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 06.06.2019 23:42:36 vasta tsitaadiga

Krt. Kas Intenot saab tavakasutaja modida nii, et Wifi saatja võimsust tõsta saaks? Vanal Thomsonil sai natuke trikke teha. Enam aga vist mitte, kui kasutuses ametlik nuditud firmware peal? Sest ma vaatan Inteno Wifi saatja võimsust Wifi analüsaatori abil: -59 db kuidagi vähe ja vaadates Inteno enda liidesest on asi veel nutusem: -91 db. icon_eek.gif tundub uskumatu.
Ühesõnaga kuna ma ei viitsinud kaabeldusega jännata, et teiselt korruselt ethernet kaablit alumise korruse teleka ethernet porti vedada (nutiteleril ei ole siseehitatud WiFit) , siis ostsin ühe TPlinki mis suudab leviala laiendades ka AP funktsiooni täita. Seoses sellega on tekkinud huvi Wifi Signaali vastu. Samas uurides kriitikat Inteno 400 Prime suhtes, siis tundub, et ma pole midagi eriti kaotanud (5Ghz levi üsna kehv). Ma tean, et inteno dg 301 on sisemiste antennidega ja tõenäoliselt mingil määral aitab ka ruuteri asukoha muutmine. Päris ideaalset kohta ilmselt ei leia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 23:53:37 vasta tsitaadiga

2.4GHz on niigi prügi täis, saatjat peale keerates teed asja ainult hullemaks. Osta parem ruuter ja kaart arvutisse.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 00:06:56 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Krt. Kas Intenot saab tavakasutaja modida nii, et Wifi saatja võimsust tõsta saaks? Vanal Thomsonil sai natuke trikke teha. Enam aga vist mitte, kui kasutuses ametlik nuditud firmware peal? Sest ma vaatan Inteno Wifi saatja võimsust Wifi analüsaatori abil: -59 db kuidagi vähe ja vaadates Inteno enda liidesest on asi veel nutusem: -91 db. icon_eek.gif tundub uskumatu.
Ühesõnaga kuna ma ei viitsinud kaabeldusega jännata, et teiselt korruselt ethernet kaablit alumise korruse teleka ethernet porti vedada (nutiteleril ei ole siseehitatud WiFit) , siis ostsin ühe TPlinki mis suudab leviala laiendades ka AP funktsiooni täita. Seoses sellega on tekkinud huvi Wifi Signaali vastu. Samas uurides kriitikat Inteno 400 Prime suhtes, siis tundub, et ma pole midagi eriti kaotanud (5Ghz levi üsna kehv). Ma tean, et inteno dg 301 on sisemiste antennidega ja tõenäoliselt mingil määral aitab ka ruuteri asukoha muutmine. Päris ideaalset kohta ilmselt ei leia.

Loll nagu lauajalg.....kontakteeru kasutajaga tahanteada thumbs_up.gif

-21 kasti juures, 3,5m kaugemal -39

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 07.06.2019 00:16:14 vasta tsitaadiga

jeesus188: Ma saan aru, et väiksem number tähendab paremat signaali,aga probleem on selles, et kui ma panen läpakas käima Wifi analüsaatori, on üks number ja Inteno paneelist (Wifi Status) hoopis teised (kehvemad numbrid). Ma usun, et Broadcomi Wifi kaart võib-olla pole mõõtmiseks parim vahend. Mul pole Mikrotiku kopsikut, millega saaks adekvaatsemat monitooringut teha.

Võin olla loll sinu jaoks, aga õpitakse omadest vigadest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 00:19:02 vasta tsitaadiga

Ma mõõtsin moblaga kui see sind aitab. See kõige sitem antenn üldse leviks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 07.06.2019 00:38:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma mõõtsin moblaga kui see sind aitab. See kõige sitem antenn üldse leviks


Mnjah.Proovisin mobiiliga ka. Ei tulnud selliseid näitusid nagu sul (-21). Minimaalselt -33, sõltuvalt sellest kui lähedale mobiili ruuterile asetasin. Et aus olla, siis tõstsin eelnevalt ruuteri riiulist kapi peale, et oleks n.ö avatud keskkond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 07:32:33 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma mõõtsin moblaga kui see sind aitab. See kõige sitem antenn üldse leviks


Mnjah.Proovisin mobiiliga ka. Ei tulnud selliseid näitusid nagu sul (-21). Minimaalselt -33, sõltuvalt sellest kui lähedale mobiili ruuterile asetasin. Et aus olla, siis tõstsin eelnevalt ruuteri riiulist kapi peale, et oleks n.ö avatud keskkond.

Kui vaja, siis või õhtul pilti näidata. Hetkel vaja tööle minna (ma nüüd täpselt ei tea kas oli 2,4 või 5ghz)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 07.06.2019 08:58:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
2.4GHz on niigi prügi täis, saatjat peale keerates teed asja ainult hullemaks.


Mis prügist Sa räägid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 10:13:50 vasta tsitaadiga

Eetrist.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 07.06.2019 10:15:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Eetrist.


Eramajas on 2,4 eeter suht puhas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 10:20:25 vasta tsitaadiga

Palju õnne siis.
Kuna selle sageduse peal võivad nii beebimonitorid kui valvekaamerad olla, mille kohta wizi analyzer ei ütle midagi, siis tuleks oma kola üle vaadata kui WiFi kehva on.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.06.2019 10:22:39 vasta tsitaadiga

häireid võvad genereerida vigase varjestusega mikrolaineahjud, sädelevad elektrimootorid jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 07.06.2019 10:32:09 vasta tsitaadiga

Nojah, eramajas on igatepidi vask eelistatud, vähem kiirgust, parem tervis, kahjuks osad seadmed enam ei omagi vaseporti.
Samas ei muuda see fakti, et Inteno -de levi on väga nutune.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2019 10:37:30 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Nojah, eramajas on igatepidi vask eelistatud, vähem kiirgust, parem tervis, kahjuks osad seadmed enam ei omagi vaseporti.
Samas ei muuda see fakti, et Inteno -de levi on väga nutune.


Wifi ise on üldse nutune, pole seadmest sõltuv kui just 200-500€ tugijaama ei oma millel kellad viled peal.
Enne kasutasin Intenot mis oli sahvris võrgu hargnemise punktis, korter kolmas korrus, kaks betoonseina vahel ja 150m eemal garaazi ukse juures oli inteno levi olemas.
Kuna aga rohkem oli levi toas vaja risti läbi kolme toalise korteri, paigaldasin Ubiquiti nanoHD korteri keskele lakke, korter kaetud aga maja ette ei tule sellest enam piuksugi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 07.06.2019 12:17:41 vasta tsitaadiga

[quote="indrpo"]
ksuuk kirjutas:

Kuna aga rohkem oli levi toas vaja risti läbi kolme toalise korteri, paigaldasin Ubiquiti nanoHD korteri keskele lakke, korter kaetud aga maja ette ei tule sellest enam piuksugi.


Mul on esimesel korrusel nurgas, Inteno järel mingi igivana Buffalo, millel küll värske Freshtomato fw peal. Kui Inteno 301 (tutikas 200 on siiani karbis, pole viitsinud seda katsetada, vahest enablen Inteno wifi külalistele) levi saab otsa juba teise korruse trepikoridoris, siis Buffalo levib majas igal pool, isegi keldris ja hoovis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2019 12:23:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:


Wifi ise on üldse nutune, pole seadmest sõltuv.


Sa tahtsid mõttes ikka kirjutada, et Inteno wifi ise on üldse nutune, ka on Telia valikutest sõltuv.

Selle lause peale, mis kirjutasid, saaks esitada rohkema- või vähema wifi kasutajakogemusega isikutelt vastulausena müriaadi vanu ja uuemaid ruutereid, millede wifi levib ikka suht hästi, võrreldes Intenoga.
Majast õue ja ka õues veel 100+ meetrit. Inteno ei suuda mulle eraldi 30 meetri kauguselegi õuehooneni levida, peab vana D-linki kasutama selleks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2019 13:07:27 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutaks selle peale, et inteno wifi on rikkis aga ta kirjeldas ka teisi seadmeid mille wifi on rikkis .icon_biggrin.gif
võta kõrvuti mitu ruuterit ja leiab ka rikkis seadmeid mille wifi moodul oma tööd nii ei tee nagu tegema peaks, signaal nõrk ja hüplik.

vana ruuteri taga võib alati peituda tõde 11b või 54g tihti ka N wifiga seadmed omavad erinevaid raadiochippe.
Üldiselt ma elasin Inteno wifiga koguaeg hästi kui mingid vanad tarkvaraprobleemid just ei kummitanud.
Nagu mainisin 150 meetrit polnud ka probleem aga palju sõltub ikka maja konstruktsiooni materjalidest.
Just lahendasin ühte wifimuret, ei levi korralikult ei Zyxelid ega TP-linkid ja kui levivad siis vahetab arvuti või telefon ennast ikka nõrgemale tugijaamale ja kiirus on kehvake. MESH seadmed lahendaks mure.

Jätkuvalt arvamus, et Inteno peab 3 toalise korteri katma kui seade on keskel, see kas mõni teine odavruuter on tugevama signaaliga ei tähenda alati stabiilsemat ja kiiremat ühendust, paar seina ja kiirus kaob ikka ära.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.