Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 21.05.2019 10:54:30 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Mis selle Mi 9-ga üldse juhtus? Tuli nagu ainult mingi 10tk telefonipoodidesse ja juba hinnakirjast maas ka. icon_biggrin.gif


EU Amazoni poodides stabiilselt saada. Võimalik, et ELKO ei tarni neid veel mingil põhjusel piisavalt sisse, sama oli Mi Max 3-ga algul.

Lauri76 kirjutas:
Lihtsalt küsin üle,Xiaomi Mi 9 pole seda 5G sisse topitud?
on ikka 4G peal?


Teades Xiaomit võivad sellise mudeli hiljem teha, praegu aga 5G-d ei ole.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2019 11:33:39 vasta tsitaadiga

quickmix, https://www.gizchina.com/2019/03/08/xiaomi-mi-9-mi-9-se-to-get-fingerprint-shortcut-function-update-this-week/

Seadistuse kohta ei oska Google küll hetkel veel midagi leida. Eks pead ise foorumeid kaevama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2019 17:45:35 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
c4v6, tänase seisuga väga Honori (see ju ka Huawei pmst) suunas ei vaataks...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10148392&highlight=huawei#10148392


Mõttetu draama ma arvan.
St. on inimesi kelle jaoks sellised asjad kindlasti korda lähevad aga on inimesed keda see eriti ilmselt ei huvita.

https://www.gsmarena.com/

Honor 20 pro ja 20 tehti just teatavaks.
Hinnad 500 ja 600 eurot ning sai DxOMarki nimekirjas oneplus 7ga sama elik kolmanda koha.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.05.2019 16:11:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

St. on inimesi kelle jaoks sellised asjad kindlasti korda lähevad aga on inimesed keda see eriti ilmselt ei huvita.

Õige jutt thumbs_up.gif

Kõik need fääntsid Huaweid on üks mõtettu kräpp minu silmis, kuna hullemini solgitud Androidi ei leia ühegi ripoffi hulgast ka.
Isegi sula Hiina noname ei topi ka bloati ega UX UI mugandusi sellises mastaabis enam telefoni.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 20:09:03 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult arvan, et huawei on normaalne telefon ning ma usun, et seda kõlbab ka edasipidi kasutada olenemata sellest google värgist.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 21:21:27 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Mina isiklikult arvan, et huawei on normaalne telefon ning ma usun, et seda kõlbab ka edasipidi kasutada olenemata sellest google värgist.

Ilma lootuseta saada ühtegi süsteemi- ja turvauuendust?
Mul ka hetkel Huawei telefon, aga praegune olukord on selline, et kui tuleb välja et tegemist pole vaid kaubandussõja kauplemistaktikaga, siis näib küll et on varsti tarvis teine toru hankida ja ilmslet mitte Hiinlane.

WäntWõll kirjutas:
Kõik need fääntsid Huaweid on üks mõtettu kräpp minu silmis, kuna hullemini solgitud Androidi ei leia ühegi ripoffi hulgast ka.
Isegi sula Hiina noname ei topi ka bloati ega UX UI mugandusi sellises mastaabis enam telefoni.

Eks see on maitse asi, aga hoolimata mitmetest jaburustest mida Huawei EMUI-s on teinud, on see võrreldes selle lausroppusega mida Xiaomi ja BBK brändiid Androidi kallal korda saatnud on ikka väga mõistlik ja tagasihoidlik.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 21:32:27 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Ilma lootuseta saada ühtegi süsteemi- ja turvauuendust?


Täiesti ülepkautud teema. Oleks tegemist mingi käsitööpruulijaga kellel kraanid kinni keeratakse. Huivei on maailma kolmas lutsutootja- neil on vahendeid midagi välja mõelda. Lisaks veel see, et otseselt puudutab see jant üldse mikistani mitte ülejäänud maailma. Avatud lähtekoodiga android on ju ometigi olemas jne. Ühesõnaga mu mõte on selles, et kes päriselt tahab seda telefoni edasi kasutada ei peaks küll paanikasse minema. Probleemiga peaks tegelema siis kui probleem on käes elik reaalses elus telefoni kasutades tunned, et nüüd ahistab, sest midagi jääb vajaka.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 22.05.2019 21:42:13 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
c4v6 kirjutas:
Mina isiklikult arvan, et huawei on normaalne telefon ning ma usun, et seda kõlbab ka edasipidi kasutada olenemata sellest google värgist.

Ilma lootuseta saada ühtegi süsteemi- ja turvauuendust?
Mul ka hetkel Huawei telefon, aga praegune olukord on selline, et kui tuleb välja et tegemist pole vaid kaubandussõja kauplemistaktikaga, siis näib küll et on varsti tarvis teine toru hankida ja ilmslet mitte Hiinlane.


Turvauuendusi lubasid jätkuvalt pakkuda, süsteemiuuenduste kohta ei ole grammigi kuulnud.

Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 21:52:08 vasta tsitaadiga

Võta oma telefonist need äpid välja mis sa google play-st oled tõmmanud.... vaata mis järgi jääb?
Pole nagu pointi praegu huiawei poole vaadata! Eks näis, mis sest jamast saab.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 22:00:59 vasta tsitaadiga

Ma ütlen ühekorra veel. Milleks üle mõelda praegu ?
Sellel firmal on sadu miljoneid, et mingi lüke teha. Ilmselgelt mõeldakse midagi välja, sest mingi hetk tekib probleem kus USA huvid ei kaalu üle ülejäänud asjaosaliste huvi kes tahavad asja edasi kasutada.
Kui open source androidi peal äpp edasi töötab, siis ju äpi enda haldajad ka pakuvad võimaluse seda äppi kuidagi muud moodi tõmmata. Ka praegu saab ju google playd kasutada ilma äpita.

Isiklikult google enda äppidest ei ole mul ei sooja ega külma ning samuti ei ole ka sellest google play äpist mille kohta ma olen siin ka varem teemat püstitanud ning uurinud, et miks sellest telefonis lahti ei saa.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 22:07:32 vasta tsitaadiga

c4v6, Chrome, Gmail, Maps, Docs, Drive, YT telefonis ei kasuta?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 22:16:31 vasta tsitaadiga

Chrome, gmail ja youtube kasutan kuid chrome asemel võiks minupoolest ükskõik mis muu browser olla.
Gmail ja youtube on võimalik ka ilma äpita kasutada.

Täiesti pekkis kus kaader mõtleb üle. Kas tegelikult ka ei tahaks enne paanikat ära oodata kuni reaalsed asjad juhtuvad ? Well jah, ma saan aru, et mõni ei taha nüüd P30 eest 800 eurot välja käia kuid need kellel on juba mõni huivei või need kes tahavad näiteks odavamat osta- ma ei näe mitte mingit muretsemise põhjust. Ilmselt saab neid äppe open source androidiga edasi kasutada või mis iganes teed huivei edasi läheb. Lisaks ma ei usu, et google huvides on nii suur osa kasutatest ka lambist ära kaotada ning vast ikka midagi mõeldakse välja
Väga paljud inimesed kasutavad üldse ju rootitud telefone
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 22:45:11 vasta tsitaadiga

c4v6, Kui keegi omale järelmaksu peale ~kuu tagasi "kilose" huawei soetas, siis on põhjust muretsemiseks küll..... (minul endal hetkel xiaomi kasutusel)
Mis sa arvad palju on neid telefoni ostjaid kes oskavad, julgevad ja ka roodivad oma telefoni, pakun et ülimalt tühine osa turust.
Loomulikult hakkab peale piirangute jõusumist XDA foorumist rom-e tulema igale maitsele ja kõikide google pudinatega....
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 22:47:09 vasta tsitaadiga

Enamusel on poogen sellest, usu mind.
Tonniseid telefone ei osta vaid tehnikateadlikud inimesed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 22:49:54 vasta tsitaadiga

Kui telefon juba ostetud, siis ega muud ju teha ei olegi, kui oodata ja vaadata, et mis siis saab. Kui aga uue telefoni ost plaanis, siis ma ei näe küll põhjust, miks hetkel selle segaduse ajal huiaveid vaadata, konkurente, kellede peakohal murepilvi ei ole, on täiesti piisavalt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 23:36:05 vasta tsitaadiga

Enamusel on poogen ka sellest, et tootja poolt mingid äpid sinna pandud on millest lahti ei saa. Samas kui sealt nüüd play store, youtube jne ära võtta siis sellel enamusel niiväga poogen enam pole, sest ollakse harjunud hankima kõik äpid läbi play store.
Siin turvauuenduste jne kohta lugedes tundub, et mõnel mehel saabub maailmalõpp ja võetakse läbi telefoni kodu ka käest ära kui iga kuu turvauuendusi ei tule. Mu vanal samsungil pole neid juba mingi 3 või 4 aastat tulnud, android on ka ikka totaalselt väheturvalisem kitkat kuid pole keegi miskit varastanud, kryptot kaevandanud vms.
Aga nagu HVs ikka tavaline, turvauuendust njetu = homme oled surnud. Mässige end fooliumisse, ausõna.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2019 00:25:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas mitte pole probleem selles, et peale Google on USAs ka teisi ettevõtteid, mille äpid on populaarselt kasutuses ehk siis US restrictionid võivad ka neil keelata koostöö teatud brändidega? Ega Google ju ka ise ei tahtnud lõpetada Huaweiga koostööd, vaid USA tehtud regulatsioonid ja seadused sunnivad teda selleks.

Ideepoolest ei jää jah kellelgi, kellel hetkel Huawei on, midagi katki. Telefon töötab edasi, ainukese vahega, et ei saa Android uuendusi ja Google äppide uuendusi. Tõenäoliselt töötab telefon selliselt vabalt 1-2 aastat veel, kui mitte rohkem. Ise ma näiteks eriti aktiivne rakenduste uuendaja ei ole ja Google Mapsi uuendangi ehk vaid 2x aastas, seega ei jääks midagi oluliselt katki, kui ma seda uuendada ka ei saaks vms.
Küll aga on mõne äpiga tulnud ette see, et see on nii kaua uuendamata, et ta lihtsalt ütleb lõpuks, et ma ei saa nii vana versiooni kasutada ja sunnib uuendama - ja kui siis enam ei saa, siis noh, enam ei saa. Aga ma oletangi, et mingi 2 aastat on vabalt muretu selliselt.

Samas.. lihtsalt on hea tunne neid uuendusi saada. Ikkagi nagu mingi garantii, et asi töötab. Eks see oleneb ka inimesest. Teatud äppidel tulevad huvitavad uuendused aegajalt, et uuendan ikkagi sellepärast ära, et tuttavad saavad uusi lahedaid feature'id juurde ja tahan ka.

Ühesõnaga, kel olemas - saab edasi kasutada paar aastat. Telefon töötab värkisärki.
Kel pole, aga plaanis osta Huaweid (nagu mina) - parem praegu mitte ja oodata ära esialgu see 90-päevane pikendusperiood, mis neile anti, sest tõenäoliselt selgub selle perioodi jooksul mis saab edasi.

Xiaomi jt hiinakad hetkel minu arust ohus ei ole, kuna nad kasutavad Qualcomm tooteid, mis on toodetud USAS ja seega on USA sellega suhteliselt rahul. Nad ei usalda seda Hiinas toodetud Kirinit.

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 23.05.2019 06:57:45 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:

Eks see on maitse asi, aga hoolimata mitmetest jaburustest mida Huawei EMUI-s on teinud, on see võrreldes selle lausroppusega mida Xiaomi ja BBK brändiid Androidi kallal korda saatnud on ikka väga mõistlik ja tagasihoidlik.


Huvi pärast, mis seal nii hullu on siis? Ma olen kasutanud puhast androidi, Huaweid ja nüüd Xiaomi MIUI'ga - pole küll mingit probleemi.
Igasuguseid taustatantsijaid, mida google jooksutab - suleb kohe ära. Mulle sobib, säästab akut. Visuaalselt on natuke teistmoodi (parem, halvem, maitseasi).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2019 08:53:00 vasta tsitaadiga

Õige jutt thumbs_up.gif
Kõik need fääntsid Huaweid on üks mõtettu kräpp minu silmis, kuna hullemini solgitud Androidi ei leia ühegi ripoffi hulgast ka.
Isegi sula Hiina noname ei topi ka bloati ega UX UI mugandusi sellises mastaabis enam telefoni.

Samal arvamusel. EMUI on hirmus kole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2019 09:37:38 vasta tsitaadiga

Aeg hakata foorumis Huaweisid kilohinnaga kokku ostma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.05.2019 10:18:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Enamusel on poogen ka sellest, et tootja poolt mingid äpid sinna pandud on millest lahti ei saa. Samas kui sealt nüüd play store, youtube jne ära võtta siis sellel enamusel niiväga poogen enam pole, sest ollakse harjunud hankima kõik äpid läbi play store.
Siin turvauuenduste jne kohta lugedes tundub, et mõnel mehel saabub maailmalõpp ja võetakse läbi telefoni kodu ka käest ära kui iga kuu turvauuendusi ei tule. Mu vanal samsungil pole neid juba mingi 3 või 4 aastat tulnud, android on ka ikka totaalselt väheturvalisem kitkat kuid pole keegi miskit varastanud, kryptot kaevandanud vms.
Aga nagu HVs ikka tavaline, turvauuendust njetu = homme oled surnud. Mässige end fooliumisse, ausõna.


Ma usun, et kui sa oled õnnelik inimene siis sa võid aasta otsa oma korteri ust mitte lukustada (suurem risk ja sellevõrra lühem periood, et summaarselt samasse järku oleks) ning keegi ei pruugi selle aasta jooksul vargile tulla.
Järeldame sellest, et keegi ei peaks enam korteri ust lukustama.

Turvauuendused ei ole elu ja surma küsimus, kuid arvestades kui lihtsaks ja automaatseks on muutunud levinud turvaaukude ärakasutamise vahendid siis tark inimene ei hinda turvauuendusi marginaalseks vajaduseks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.05.2019 17:16:15 vasta tsitaadiga

Kellelgi Mi 9 ga isiklikku kogemust on? Tahaks vaikselt telefoni vahetada, aga enam mingeid 600+ telefone ei tahaks, tundub nagu raha maha viskamine. Xiaomil miski K20 pro ka tulemas varsti, mis peaks veidi suurema akuga olema.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 28.05.2019 11:37:45 vasta tsitaadiga

https://www.gizchina.com/2019/05/28/redmi-k20-series-launched-with-sd855-pop-up-camera-and-a-dual-band-gps/

Et siis K20 Pro (ja selle lahjem väikevend K20) on väljas. SD 855, ekraan 6,39", ilma notchita (pop up kaamera selfikunnidele), aku 4000 mAh ja 3,5mm kõrvaklapipesa thumbs_up.gif . Hind 8GB RAM ja 256 GB sisemälu puhul ca 430 $ (2999 yuan). Seda siis Hiinas. Tundub igatahes hea icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 28.05.2019 13:19:20 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
https://www.gizchina.com/2019/05/28/redmi-k20-series-launched-with-sd855-pop-up-camera-and-a-dual-band-gps/

Et siis K20 Pro (ja selle lahjem väikevend K20) on väljas. SD 855, ekraan 6,39", ilma notchita (pop up kaamera selfikunnidele), aku 4000 mAh ja 3,5mm kõrvaklapipesa thumbs_up.gif . Hind 8GB RAM ja 256 GB sisemälu puhul ca 430 $ (2999 yuan). Seda siis Hiinas. Tundub igatahes hea icon_cool.gif


Hiina mudelil band 20 puudu aga väga-väga hea diil. Loodetavasti varsti ka mujal saadaval. NFC lausa olemas, wow.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 28.05.2019 15:00:19 vasta tsitaadiga

Kurja, B20 puudumist ei näinud. Loodame et teevad ka Global versiooni koos B20'ga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.