Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1956, 1957, 1958 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 11.05.2019 23:09:31 vasta tsitaadiga

Karlsson, OK ja nr 5 resetivad puldi ära aga kui ta korrakski saab ühenduse Arrise boksiga, siis ta ühendab puldi ära (ehk võta arris vooluvõrgust välja nt, kui asub lähedal)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 13.05.2019 14:15:26 vasta tsitaadiga

Pole pikalt siinmail tv-teenust kasutanud - kas kanalid nagu History või Discovery ongi Telias subtiitriteta või tegu mingi ajutise kalaga?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 14:19:15 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Pole pikalt siinmail tv-teenust kasutanud - kas kanalid nagu History või Discovery ongi Telias subtiitriteta või tegu mingi ajutise kalaga?


Vali kanal ja kanali seaded, sealt on subtiitrid sees ilusasti?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 13.05.2019 14:20:58 vasta tsitaadiga

Telias tuleb siis iga kanali puhul subtiitrid eraldi määrata?
Nii palju kui klõpsisin, siis teistel kanalitel olid küll kenasti olemas.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 14:21:42 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Telias tuleb siis iga kanali puhul subtiitrid eraldi määrata?
Nii palju kui klõpsisin, siis teistel kanalitel olid küll kenasti olemas.


Ei tule aga äkki lihtsalt maha läinud või keegi kunagi näppinud. Igaksjuhuks üle vaadata
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 13.05.2019 14:39:58 vasta tsitaadiga

Kasutasin esmakordselt digiboxi, seega näppinud küll keegi peale tehniku pole.
Eks vaatan igaks-juhuks hiljem üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 00:01:21 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi seda castimise asja välja lülitada lõplikult ei saa ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 08:36:04 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Kas kuidagi seda castimise asja välja lülitada lõplikult ei saa ?


Huvitaks samuti...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 14.05.2019 09:14:07 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Kas kuidagi seda castimise asja välja lülitada lõplikult ei saa ?


Huvitaks samuti...

Selle nupu lisamine pidi ju 10000€, nii et vaevalt icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.05.2019 10:12:04 vasta tsitaadiga

Mida see välja lülitamine juurde annaks? Või miks selle olemasolu segab? icon_rolleyes.gif

Keegi väitis, et ole kus tahad ja cast nupp boksile on olemas. Mul igatahes küll ei ole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.05.2019 12:41:55 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Etz kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Kas kuidagi seda castimise asja välja lülitada lõplikult ei saa ?


Huvitaks samuti...

Selle nupu lisamine pidi ju 10000€, nii et vaevalt icon_lol.gif


kes seda väitis, et SELLE nuppu tegemine nii kallis on?
ma tõin ümmarguse näite milline hind võib ühe lihtsa nupu arendusel olla ükskõik mis rakenduses või keskkonnas.
Kuna Arris lisas selle oma tarkvarasse juba enne kui Telia webuisse Youtube lisati siis peab seda Arrisest küsima kas Cast on võimalik algses tarkvara menüüs kuidagi eraldi kinni keerata.
Telia poolt mingit ekstra tegevust ei maksa oodata kuna tegemist ongi ekstra tasuta lisaga, kasuta või ära kasuta. Nagu enne mainisin, kui kodus on ulakad lapsed, sõbrad või naine, pane piniga pin menüüs youtube lukku ja selle küsimisel viskad "back" nuppu ja ära lase ennast häirida. Muutuvad kodused neutraalseks selle nalja peale.

olafsand kirjutas:
Mida see välja lülitamine juurde annaks? Või miks selle olemasolu segab? icon_rolleyes.gif
Keegi väitis, et ole kus tahad ja cast nupp boksile on olemas. Mul igatahes küll ei ole.


Millist "Casti" saab kodust väljas olles kamandada? Tegemist on tavalise lahendusega KODU wifi võrgus kasutamiseks. "keegi" ajas pada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 13:16:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Millist "Casti" saab kodust väljas olles kamandada? Tegemist on tavalise lahendusega KODU wifi võrgus kasutamiseks. "keegi" ajas pada.

ot:
Abikaasa paneb oma iPhones Spotifyga loo mängima ja saab ükskõik kust selle suunata kodus olevasse Denoni ressiiverisse. Kuigi peaks toimima ainult sisevõrgust.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 13:52:11 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
ot:
Abikaasa paneb oma iPhones Spotifyga loo mängima ja saab ükskõik kust selle suunata kodus olevasse Denoni ressiiverisse. Kuigi peaks toimima ainult sisevõrgust.

Ei. Ei peaks ainult sisevõrgust töötama. Spotify menüüs on isegi valik olemas selle jaoks - kas sisevõrk või ka välisvõrgust juhtimine.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 14:33:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vahur kirjutas:
ot:
Abikaasa paneb oma iPhones Spotifyga loo mängima ja saab ükskõik kust selle suunata kodus olevasse Denoni ressiiverisse. Kuigi peaks toimima ainult sisevõrgust.

Ei. Ei peaks ainult sisevõrgust töötama. Spotify menüüs on isegi valik olemas selle jaoks - kas sisevõrk või ka välisvõrgust juhtimine.

Ei. Ei ole Denon AVR-X3200W ressiiveril Spotify Connect, veel vähem Spotify seadistamise võimalust. Ressiiveri juhendis on ka kirjas, et seadmed ühendada samasse võrku.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 14.05.2019 14:47:04 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Betamax kirjutas:
Vahur kirjutas:
ot:
Abikaasa paneb oma iPhones Spotifyga loo mängima ja saab ükskõik kust selle suunata kodus olevasse Denoni ressiiverisse. Kuigi peaks toimima ainult sisevõrgust.

Ei. Ei peaks ainult sisevõrgust töötama. Spotify menüüs on isegi valik olemas selle jaoks - kas sisevõrk või ka välisvõrgust juhtimine.

Ei. Ei ole Denon AVR-X3200W ressiiveril Spotify Connect, veel vähem Spotify seadistamise võimalust. Ressiiveri juhendis on ka kirjas, et seadmed ühendada samasse võrku.
Spotify connect on ju. Ressiiver ühendab end ise Spotify serverisse ja kui sa sisevõrgus oled sinna Spotifyst mänginud, saad tulevikus igast teisest võrgust ka seda teha.
https://usa.denon.com/us/product/hometheater/receivers/avrx3200w kirjutas:
Full wireless connectivity is provided by both Wi-Fi and Bluetooth with dual diversity antennas for the most robust signal handling, letting you stream your favorite tracks from streaming services including Pandora, SiriusXM and Spotify Connect and listen to any of thousands of internet radio stations, and stream from your favorite iOS device via AirPlay.


edit: Vaata manuali ka.
http://manuals.denon.com/AVRX3200W/EU/EN/SXQWSYnpjwflgv.php
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 14.05.2019 14:51:38 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
kes seda väitis, et SELLE nuppu tegemine nii kallis on?
ma tõin ümmarguse näite milline hind võib ühe lihtsa nupu arendusel olla ükskõik mis rakenduses või keskkonnas.
Kuna Arris lisas selle oma tarkvarasse juba enne kui Telia webuisse Youtube lisati siis peab seda Arrisest küsima kas Cast on võimalik algses tarkvara menüüs kuidagi eraldi kinni keerata.
Telia poolt mingit ekstra tegevust ei maksa oodata kuna tegemist ongi ekstra tasuta lisaga, kasuta või ära kasuta. Nagu enne mainisin, kui kodus on ulakad lapsed, sõbrad või naine, pane piniga pin menüüs youtube lukku ja selle küsimisel viskad "back" nuppu ja ära lase ennast häirida. Muutuvad kodused neutraalseks selle nalja peale.

See 10000€ jutt on nali. Ära võta isiklikult.
Aga see on sinu poolt küll imelik jutt, et kui midagi lisatakse tasuta, siis mingeid arendus ega parandus töid enam tegema ei pea? icon_rolleyes.gif icon_smile.gif Kui ma ei eksi, siis see Youtube lukku panemine lisati hiljem ja boksi nime muutmine lisati hiljem. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 14:59:52 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Vahur kirjutas:
Betamax kirjutas:
Vahur kirjutas:
ot:
Abikaasa paneb oma iPhones Spotifyga loo mängima ja saab ükskõik kust selle suunata kodus olevasse Denoni ressiiverisse. Kuigi peaks toimima ainult sisevõrgust.

Ei. Ei peaks ainult sisevõrgust töötama. Spotify menüüs on isegi valik olemas selle jaoks - kas sisevõrk või ka välisvõrgust juhtimine.

Ei. Ei ole Denon AVR-X3200W ressiiveril Spotify Connect, veel vähem Spotify seadistamise võimalust. Ressiiveri juhendis on ka kirjas, et seadmed ühendada samasse võrku.
Spotify connect on ju. Ressiiver ühendab end ise Spotify serverisse ja kui sa sisevõrgus oled sinna Spotifyst mänginud, saad tulevikus igast teisest võrgust ka seda teha.
https://usa.denon.com/us/product/hometheater/receivers/avrx3200w kirjutas:
Full wireless connectivity is provided by both Wi-Fi and Bluetooth with dual diversity antennas for the most robust signal handling, letting you stream your favorite tracks from streaming services including Pandora, SiriusXM and Spotify Connect and listen to any of thousands of internet radio stations, and stream from your favorite iOS device via AirPlay.


edit: Vaata manuali ka.
http://manuals.denon.com/AVRX3200W/EU/EN/SXQWSYnpjwflgv.php

Ma ei öelnudki, et Spotify Connecti pole, vaid, et selle seadistamist pole. Olen seda pilti kasutusjuhendist vaadanud, seal ka joonistatud need läbi sama seadme.

Aga ju siis peabki Apple seadmetega töötama see, et saad kaugelt juhtida. Minu erinevate Android telefonidega ja Windowsiga läpakal pole kordagi seda võimalust olnud, alati on vajalik olnud samas võrgus olek.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 14.05.2019 15:06:42 vasta tsitaadiga

Spotify connecti ei saagi ega peagi seadistama. Ressiiver ise ühendab Spotify serverisse ja saab aru kes tohib eemalt sinu ressiiverisse mängida.
Samamoodi ei seadistata Airplayd, sest see lihtsalt töötab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 15:14:54 vasta tsitaadiga

raxz, ma tean seda. Mina ütlesin ainult sisevõrgust castimise peale, et Denoni ressiiveris töötab Spotify Apple seadmetega ka kaugelt. Sellepeale ütles Betamax, et Spotify menüüst saab seda juhtida ning mina vastasin, et pole seadistamise võimalust ressiiveris.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 15:25:55 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
raxz, ma tean seda. Mina ütlesin ainult sisevõrgust castimise peale, et Denoni ressiiveris töötab Spotify Apple seadmetega ka kaugelt. Sellepeale ütles Betamax, et Spotify menüüst saab seda juhtida ning mina vastasin, et pole seadistamise võimalust ressiiveris.

icon_rolleyes.gif

No siis kirjutagi, et sul on superägevinge ressiiver taolise vinge funktsiooniga, palun. Sa reaalselt kirjutad sellest, et su naine võib suvalisest kohast iPhone'iga Spotify loo ressiiverisse suunata - ma võin sama teha oma Samsungi telefoniga ja suunata loo arvutiga ühendatud suvalisse ressiiverisse. Pole nagu midagi erilist. Funktsioon on juba ammu Spotify'l olemas. Me pole hiromandid ega tea su kodust hi-tech IoT setuppi.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 15:34:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vahur kirjutas:
raxz, ma tean seda. Mina ütlesin ainult sisevõrgust castimise peale, et Denoni ressiiveris töötab Spotify Apple seadmetega ka kaugelt. Sellepeale ütles Betamax, et Spotify menüüst saab seda juhtida ning mina vastasin, et pole seadistamise võimalust ressiiveris.

icon_rolleyes.gif

No siis kirjutagi, et sul on superägevinge ressiiver taolise vinge funktsiooniga, palun. Sa reaalselt kirjutad sellest, et su naine võib suvalisest kohast iPhone'iga Spotify loo ressiiverisse suunata - ma võin sama teha oma Samsungi telefoniga ja suunata loo arvutiga ühendatud suvalisse ressiiverisse. Pole nagu midagi erilist. Funktsioon on juba ammu Spotify'l olemas. Me pole hiromandid ega tea su kodust hi-tech IoT setuppi.

Väga Hi-Tech tõesti lahendus mis juba mitmeid aastaid olemas olnud.
Sinu setup kõlab rohkem kui laulu arvutisse suunamine mis siis kasutab ressiiverit heliväljundina.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.05.2019 16:09:34 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mida see välja lülitamine juurde annaks? Või miks selle olemasolu segab? icon_rolleyes.gif
Keegi väitis, et ole kus tahad ja cast nupp boksile on olemas. Mul igatahes küll ei ole.


tsitaat:
Millist "Casti" saab kodust väljas olles kamandada? Tegemist on tavalise lahendusega KODU wifi võrgus kasutamiseks. "keegi" ajas pada.


Foxxy mainis siin jah, et tal kodust ära olles on ka "Cast to" all digiboks näha, seetõttu ma selle välja tõin. Mul tõesti tekib see endal ainult kodus ja samas võrgus boksiga olles. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxy
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 15:03:37 vasta tsitaadiga

Jah siiani on ülekandmise all igal pool maailmas näha minu 2 digiboxi- aga õnneks ülekanne neisse (enam) ei aktiveeru. Samas kadusid Telia boxide sidumisel Youtube on TV äpiga ülekandmise valikutest Chromecasti seadmed- võta nüüd kinni milles asi, hekel pole aega uurida (kevadtööd...)
Parimat, JR
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 16.05.2019 12:00:37 vasta tsitaadiga

Mida Telia arvestuse järgi see paar nädalat tähendab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 16.05.2019 12:00:45 vasta tsitaadiga

Enneolematu saladus tuli välja. Robotkaamerad ja tehisintellekt hakkavad pordiülekandeid Telia LIVE kanalie tegema. Spordiülekanded on spordihuvilisele nagu mina teretulnud! thumbs_up.gif Naiste koondise võrk on esimene katsetus.
Miks seda saladuses pidi hoidma ma ei mõista? icon_neutral.gif Tahetakse Google-t ja Apple-t järgi teha? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1956, 1957, 1958 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.