Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Ethereum kaevamise howto märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 16:09:58 vasta tsitaadiga

oleneb ju mis kiirused saad. väidetavalt pidi claymore dual miner kaevadama dualis ethi lausa kiiremini (realistlik küll vist on siiski eeldada kas sama või pisut väiksemat kiirust). ise pole veel proovinud, testin alles kaarte single ethi kaevandades.

ma ei mõista neid jutte, kui räägitakse et amd kaevab AINULT eth ja nvidia kõike muud. kust august sellised arvamused on välja tuletatud? equihash hashrate on 570 vs 1060 6gb näiteks sisuliselt sama. hind kaartidel sama. cryptonightis on amd kiirem, neo on whattomine andmetel samuti amd kiirem. nvidia kaartide ainuke eelis jääb võimsustarbe juurde, kuid arvutused on ammu näidanud, et suurem hashrate mängib alati välja parema tulemuse kui natuke väiksem voolutarve...vähemalt eesti el.hindade juures. 1070 on küll amd põhikaartidest mõne algo puhul kiirem (kuigi mitte meeletult palju, suurem vahe peamiselt vist siiski vaid equi kiiruses ), kuid maksab ka sitaks rohkem nii et see ei ole otseselt õige võrdlus anyway. sama hinnaplassi amd ja nvidia kaarte võrreldes on amd täna igatpidi ju kasumlikum ja kui mingil hetkel ka ethi enam kaevandad ei ole siis jääb ikka umbes sama kasumlikuks teiste algode puhul.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 28.01.2018 16:17:54 vasta tsitaadiga

Nvidia puhul unustad ühe hea olulise asja - tunduvalt vähem keberniiti võrreldes AMDga ( RX 5XX seeria BIOS mod, Vegadel reg mod ). Nvidia elukad töötavad igast asendist, manageeri vaid Afterburneriga ja kogu lugu. Oma kogemusele tuginedes ütleks, et nvidia 1070ti ja 1080ti seeria on täiesti set it and forget it kaart.
2013-2017 jändasin vaid AMDga ja sain sealt selliseid elamusi, et vahepeal tuli mõte juba kaevurlus unustada. 2017 lõpus hakkasin nvidia kaartidega kaevandamise vastu huvi tundma puht praktilisel põhjusel - AMD Vegadest oli kõik lage. Aga ausalt öeldes, päris meeldiv üllatus oli kohata nvidia kaevandusmaailma lihtsust. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 16:23:21 vasta tsitaadiga

Ma võtaks ka nvidia kui ühe kaardiga kaevata, kui pidu läbi siis oled korraliku mängukaardi hea hinnaga saanud.

Dualil on mõtet kui on viitsimist jälgida ja kalkuleerida ja kaardid jahedalt jooksevad.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 28.01.2018 16:28:00 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ma võtaks ka nvidia kui ühe kaardiga kaevata, kui pidu läbi siis oled korraliku mängukaardi hea hinnaga saanud.

Dualil on mõtet kui on viitsimist jälgida ja kalkuleerida ja kaardid jahedalt jooksevad.


Mul päris üks ei ole siiski. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 16:32:35 vasta tsitaadiga

Sa oled ehk edu ohvriks langenud ja kasu välja võtmise asemel teed iseendale ponzit icon_biggrin.gif
Eks aeg annab tagantjärgi tarkust mis täna mõistlik oli. Ma näiteks võtsin mõned amd raiped juurde, küll pärast jõua kahetseda.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 28.01.2018 16:33:20 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Sa oled ehk edu ohvriks langenud ja kasu välja võtmise asemel teed iseendale ponzit icon_biggrin.gif
Eks aeg annab tagantjärgi tarkust mis täna mõistlik oli.


Edu on halb õpetaja, ma tean. Eks midagi on mustadeks päevadeks ka kõrvale pandud, igaks petteks.
Aga hetkel on nvidia ka täiesti asjalik kaevandusmaailmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 19:03:37 vasta tsitaadiga

yerba hakkab pärast lihtsalt väga kiire 500xSLI gaminguga tegelema, see ongi edu icon_biggrin.gif

aga tõsiselt rääkides, jah selle punkti ma ehk tõesti natuke unustasin...kuigi ma pean ütlema, et väga hullu janti endal senimaani amd teinud ka ei ole. bios modid oli kõige lihtsam lüke asja juures. iga kaart võttis 10 mintsa. kuigi eks inimesi muiugi erinevaid, paljud kaevandamisega alustajad pole elus kunagi varem videokaardi biosi näinud, veel vähem flashinud ja eks see vist võib hirmutav olla. minul on jälle natuke teistsugune "taust" selles osas icon_lol.gif praegu peamine aeg on läinud toitega k*ppimisele ja railide balanseerimisele sest 4 kaarti ikka 1 ~650w toite taga ei taha väga stabiilne olla ja igasugused muud põnevad asjad. kuid noh, eks sama case võiks olla nvidiaga, olenevalt konkreetsest olukorrast ja setupist. 1070 tahtsin tegelikult osta isegi ja teha ühe mineri nendega ka, aga siis kui otsuse olin ära teinud, olid kõik vähegi mõistliku hinnaga isendid juba jällegi läbi müüdud. kuigi jah, praeguseks on vist sisuliselt KÕIK kaardid ära müüdud. ka rx550

samas, amd rx 570, eriti veel 580 on ju samuti täiesti korralikud mängurikaardid, jällegi sama hind ja sama performance 1060 6gb kõrval, tsipake vist oli tegelt isegi kiirem. 1070 on omakorda kiirem, kuid ikka endiselt ka kallim...amd'l lihtsalt ei ole vist hetkel väga sellist kõrvutatavat kaarti 1070'ga...nii hinna kui performance poolest.
ma ei tõstaks ühte teisest kõrgemale, ei miningu ei gamingu koha pealt. omad väiksed plussid ja miinused on nii punasel kui rohelisel...eelkõige aga just on minujaoks arusaamatu olnud see "amd ainult eth" jutt, mis on ju lihtsalt vale ja argumentideta.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 19:14:24 vasta tsitaadiga

399 eurise MRSP-ga Vega 56 oleks ju 1070-iga väga konkureeriv.. Paraku on mõlemad nii hinna kui ka suuresti saadavuse poolest märg unenägu icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 28.01.2018 19:24:29 vasta tsitaadiga

AMD ainult ETH on minu meelest üsna mööda jutt.
Praegused kogemused ütlevad, et suurema osa ajast ( 50%+ ) on kasumlikud sellised kooslused:
AMD Vega _ cryptonight
AMD RX480 _ ethash
Nvidia 1080TI _ nist5
Nvidia 1070TI _ equihash

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 19:31:28 vasta tsitaadiga

nojah, seda minagi. see amd ainult eth jutt käib enamasti just rx570/580 (ja vanem 4 seeria) kohta. aga õige(m) tunduks justkui öelda, et nende kaartide hind vs. tootlikkus eth puhul on super, ja teiste algode puhul lihtsalt as usual (as nvidia). kuigi õigesti sätitud nvidial vist equihashi puhul pisike eelis siiski on. samas jälle, mõni oskab ja viitsib nvidia optimaalselt seadistada, mõni ei oska või ei viitsi ja kütab ikka default klokkidega, suure voolutarbega.

kui vega "õige" hinnaga müügis oleks siis noh jah, mis me räägime. aga pole vist kunagi olnudki icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 28.01.2018 19:35:28 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
nojah, seda minagi. see amd ainult eth jutt käib enamasti just rx570/580 (ja vanem 4 seeria) kohta. aga õige(m) tunduks justkui öelda, et nende kaartide hind vs. tootlikkus eth puhul on super, ja teiste algode puhul lihtsalt as usual (as nvidia). kuigi õigesti sätitud nvidial vist equihashi puhul pisike eelis siiski on. samas jälle, mõni oskab ja viitsib nvidia optimaalselt seadistada, mõni ei oska või ei viitsi ja kütab ikka default klokkidega, suure voolutarbega.

kui vega "õige" hinnaga müügis oleks siis noh jah, mis me räägime. aga pole vist kunagi olnudki icon_lol.gif


Vega oli veel 2017 oktoobris "õige" hinnaga müügis, st ca 450 eur tk. Ainult, et siis polnud veel Vega kaevandama saamiseks sellist teadmusbaasi nagu täna seda on. Päris palju asju tuli ise katsetada ja mõelda, ajakulu stabiilse rigi valmimiseks oli üsna suur. Praegu on vegadega tunduvalt lihtsam majandada. Ja sestap ka on nad nii populaarseks muutunud. Kui oleks siiani selline ikalduslik teema, siis vaevalt, et enamik nende kaartidega jännata viitsiks.
Nvidia seadistamine on igaühele jõukohane, ma ei taha uskuda, et mõni kütab default kelladel, kasvõi lihtsalt power limitit alla tõmbamata. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 22:49:01 vasta tsitaadiga

nojah, võibolla sul on õigus, võibolla mul on õigus nvidia seadistamise osas...samas, ma ei suuda ka uskuda, et keegi kaevandaks amd rx kaardiga ethi ilma bios modi ja korraliku mem overclockita sest tegelikult ju nii lihtne ära teha. aga krt päris paljud siiski vist ei tee icon_biggrin.gif meil omalgi siin foorumis kuskil teemas oli just keegi, kes "keeldus" biosi modimast ja kurtis kuidas tema kaart teeb 20mhs icon_rolleyes.gif muidugi olen nõus, et nvidiaga initial setup ja korralikult käima saamine ilmselt lihtsam.

hirmus kahju, et neid vegasid kuskilt enam saada ei ole, mõistliku hinnaga anyway, nüüd kus rx'de käima lükkamine on juba enamvähem selgeks saanud, tahakski midagi "uut" proovida. kohe varsti küll saab ka, sest ports nvidia kaarte peaks olema üsna pea käes, kuid nendega võib üsna igav olla kui eelnevat juttu uskuda icon_biggrin.gif loodetavasti igavuse kompenseerib siis stabiilsus

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 27.07.2008




sõnum 28.01.2018 23:06:47 vasta tsitaadiga

Wiltz,
Mina 18.xxxMh/s -ga icon_wink.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2018 16:05:23 vasta tsitaadiga

kas keegi on kaevanud selles vene poolis? https://etherchain.ru/#/

fee on neil madal, ping on hea, mõtlesin et äkki prooviks. min payout on suht reasonable aga huvitaks kas ja milline on neil payout fee?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2019 13:09:53 vasta tsitaadiga

Claymore 14 väljas, võluvits neile kes biost modida ei taha. Esialgu aint polaris: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.msg50940236#msg50940236

Hind hakkab ka kerkima nii et kel raud müümata võib katsetada.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2020 15:52:36 vasta tsitaadiga

Mis viimasest positustest saati muutunud on? Kirjutage oma tunnetest ja töövõtetest.

Miner soft on vist suht maitse asi ja kõik sooritavad samasse auku?
AMD kaartidel pole väga vahet kas blockchain või kõige uuemad Adrenaliini driverid compute modes?
Yerba, miks 480/580 maha jätsid, kuigi 8GB veel mõnda aega kestaks, lihtsalt tahad ruumiefektiivsem olla?
Kas valite, mis coini parasjagu kaevata, automaatselt mõne softiga või manuaalselt ja pikema aja vältel?
Kui sagedasti väljamakseid teete, müüte kohe või pigem ootate paremaid aegu? Kas ETH 2.0 tulek üldse hinda peab mõjutama?

Ise pole elukutseline, aga gaming PC 2080 Super ja kohe 480+580 annavad igal vabal võimalusel minna, Nanopool ja Nanominer, tuba hea soe.

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2020 20:07:37 vasta tsitaadiga

Tiksuvad omaette, münti valima ei pea, eeter kipub ikka esirinnas olema, vähemalt amd-ga.

Softi valikul hakkab määrama mis kui kaua käib, 4GB piir on lähenemas ja üle selle ka kaugele ei lähe, claymore näitab max epoch 378 ja phoenix 390 mis on jaanuari lõpp, nii palju kui benchind olen. Keegi kindlasti teab millega muretumalt tulevikku vaadata?

Claymore ise eelmisest aastast kadunud nii et update enam oodata ei tasu.

Yerbal üldse mingi imelik komme suvamünte nühkida eetri asemel, ei saa aru nii et ta on valel teel.

Mis see eth2.0 üldse on?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2020 16:16:08 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:

Mis see eth2.0 üldse on?


https://ethereum.org/en/eth2/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lithium
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 09.11.2020 13:13:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi veits nõu anda, et mis nüüd toimuma hakkas? Olen igasugu variante proovinud alates täiesti nullist seadistamisest kuni pisiasjadeni välja.
Phoenixmineri kui ka Claymorega olen proovinud. Kaartideks RX570 4GB. Kui kellelgi oleks kiire fix välja pakkuda, võin ka füüri välja käia.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 09.11.2020 13:32:29 vasta tsitaadiga

Tausta fix - osta 6gb või 8gb või 11gb kaardid. Pole mõtet agooniat pikendada.



Lithium kirjutas:
Oskab keegi veits nõu anda, et mis nüüd toimuma hakkas? Olen igasugu variante proovinud alates täiesti nullist seadistamisest kuni pisiasjadeni välja.
Phoenixmineri kui ka Claymorega olen proovinud. Kaartideks RX570 4GB. Kui kellelgi oleks kiire fix välja pakkuda, võin ka füüri välja käia.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2020 13:32:39 vasta tsitaadiga

Phoenixil tuli eile uus versioon, claymore on endoflife. Teamredil on kiiruse langus ajas väiksem.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lithium
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 09.11.2020 19:02:34 vasta tsitaadiga

Claymore vast ei toimeta enam. Phoenixi uut sai proovitud ning selle kiirus on ka vastav ca 1mh/s. Ei aidanud ka boostid ega ja muud nende näpunäited, et kiiremaks saada. Proovin teamredi korra veel, kui ei toimi siis tuleb vist kaardid müüki panna..

EDIT: Teamrediga töötab ilusti ja ilma probleemideta. Pre-made settingud valmis tehtud 4gb kaartide jaoks. GPU0 näitab muidugi väga väikest hashratet aga ilmselt sellepärast, et monitor on ühendatud selle GPU järgi? Kas dummy monitor plug aitaks selle jaoks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007




sõnum 09.11.2020 20:56:04 vasta tsitaadiga

Naca lugemist,kes ise googeldada ei viitsi
https://2miners.com/blog/how-to-mine-ethereum-and-ethereum-classic-on-4gb-gpus/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2020 22:13:36 vasta tsitaadiga

Phoenixil tuli -daglim parameetrit tuunida, sai algse kiiruse kätte. Mul sobis 4009, kõik üle selle viis osad kaardid 1.x Mh peale. Aga benchiga selgus et kiirus kahaneb iga epochiga kole kiirelt.

Teamredil läks --eth_alloc_epoch=374 --eth_4g_max_alloc=374 ja see oli piisav et kõik kaardid kiiruse säilitaks, kiiruse kahanemine tulevikus nagu öeldud paistab väiksem.

Kaardil pole vahet kas dummy või päris monitor.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 09.11.2020 22:30:42 vasta tsitaadiga

Mingi aja aitab ka HiveOS vms analoog. Pole eriti keeruline windowsilt ümber kolida nende peale, ise tegin seda juba jupp aega tagasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Ethereum kaevamise howto mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.