Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1086, 1087, 1088 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2019 17:04:33 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe, väga hea selgitus, ma ise ei viitsinud taas kord sinna jäneseurgu pugeda, aga sa tegid musta töö ära õnneks, ja väga kenasti thumbs_up.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.04.2019 19:22:41 vasta tsitaadiga

Ten points ka minu poolt!

Ma ei viitsi neid teooriaid isegi lahkama hakata, kuigi sitematel päevadel tekib tõesti kahtlus! Aga see läheb mööda!
Ma ise tean, miks mul wr ja muud näitajad pole tõusnud ja ega ma higistagi selle nimel.
Ma ei platooni põhimõtteliselt. Ma nokitsen üksi nii kuidas ajaga on. Teen kaks või kakskümend lahingut nii nagu ise tahan.
Ma grindin kõiki tanke. Ka siis kui see puu on täis crap. Hambad ristis teen lõpuni!
Mul on ainult mõni lemmiktank mida olen mängima jäänud, kuid isegi sellega ei viitsi üle viie lahingu korraga teha.
Ma olen jätkuvalt põikpäine, püüan kas või hambad ristis hoida positsiooni, kust kõik jalga lasknud. Pärast on ju jube hea tiimi kallal möliseda icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Vot need on minu arust reaalsed põhjused, miks minu statsid on sellised nagu on, mitte et WG armastaks mind eriliselt koinida. Kuigi jah....ta teeb seda niigi läbi mitme muu tegevuse icon_biggrin.gif


Nüüd küsimus suurele ringile!
Miks peaks-ei peaks välja ostma Progetto 65. Too tiir kümme Itaalia oma.
Standard B meeldib nii enam-vähem, kuidas aga sellega?

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2019 17:24:32 vasta tsitaadiga

pyroman11, ma ise täpselt samas positsioonis hetkel, ainsa vahega, et olen Progetto 65 välja ostnud soodukaga, aga pole veel meeskonda sinna liigutanud ega ühtki mängu teinud. Pmst nagu ma aru saan, siis teoorias ta on parem tank, millel hakkab lõpuks ka esimese-teise tankina liinis soomus tööle teatud määral. Aga praktikas ma kahtlustan, et Standard B on oma tieris märksa parem kui Progetto 65 tier kõrgemal. Tier X vastu pole praktiliselt üldse probleeme ja tier 7 & 8 vastu mängida on puhas fun ja farm. O-Ho või O-Ni ette satub, siis oi seda rõõmu.

Mulle muidugi Standard B sobib ka ikka eriti hästi. Ühesõnaga, mina veel ei kiirusta vahetama.

Illustratsiooniks selle nädala senised tulemused:



Vaatan, et mida vähem on aega mängida, seda paremini läheb icon_razz1.gif

PS - ei tea küll, miks see peaks kedagi huvitama, aga ainult Progetto 46 mängud on platoonis tehtud. Ülejäänud puhas soolo.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 19.04.2019 10:40:00 vasta tsitaadiga

Mingit ametliku statsi ei oska välja tuua. Aga niipalju kui näiteks wot-life'is mingeid top kontosid sirvinud olen, siis selleks, et näidata 70% wr'i peaks olema tieri 10't mängides wn8 sinna 4.5k kanti. Ehk, et mängijad võivadki arvestada, et kui saad wr'i 70% ja wn8 on alla 4.5k, siis teamid on sind carrinud (oled lihtsalt sessiooni lõikes üle keskmise paremaid teame saanud). Ning mingi hetk toimub balanseerimine. Ja on ka vastupidin võimaik loomulikult, kus mängid tieri 10 nt. 4.5k tasemel ja saad madalat wr.

Muidugi wn8 pole ideaalne mõõdupuu impacti mõõtmiseks. Sest see ei võta arvesse spoting dmg. Mis on üsna suur osa sinu enda impact'ist wr'i osas. Näiteks skilli mängustiil on hea näide sellest, mis näitab, et wn8 pole teab mis kõrge, samas wr on väga kõrge:
https://en.wot-life.com/eu/player/skill4ltu/

just tänu sellele, et ta spotid väga palju, ning wn8 alahindab seda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 23.04.2019 08:56:04 vasta tsitaadiga

Kas mu komandör on pime või kuidas see võimalik on, et ma selliselkt positsioonilt ei suuda enda baasi spottida??

Ei ole ju põõsa taga "pimedas" ??



Siin isegi pikksilm aktiveeritud

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.04.2019 09:18:44 vasta tsitaadiga

Masochist, ülemise pildi järgi ütleks just, et vast olid pimedas. Kui oleks õigesti olnud, pidanuks puud/põõsad läbipaistvaks muutuma ekraanil. Sel juhul pole ka vahet, kas pikksilm on aktiveeritud või mitte, läbi põõsa ei näe midagi nagunii.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 23.04.2019 09:27:01 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui oleks õigesti olnud, pidanuks puud/põõsad läbipaistvaks muutuma ekraanil...


Hea tähelepanek erick. Küllap ma siiski pimedasse jäin tõesti.. icon_confused.gif

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 23.04.2019 16:13:47 vasta tsitaadiga

spot vahest ei tööta kah. Ise istusin mingi 20m meetri kaugusel põõsa taga ja kõmmutasin 268-t oma t9 wz heavyga ja mind ta ära ei näinud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005




sõnum 23.04.2019 17:56:05 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
spot vahest ei tööta kah. Ise istusin mingi 20m meetri kaugusel põõsa taga ja kõmmutasin 268-t oma t9 wz heavyga ja mind ta ära ei näinud.

<=50m on automaatne spot... aka proxyspot:
http://wiki.wargaming.net/en/Camo_and_Spotting#Minimum_Spotting_Range
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 24.04.2019 08:09:23 vasta tsitaadiga

jah kirjade järgi. Kahjuks pole alles replay faili kus ma superpershinguga seisin keset lagedat välja ja lasin umbes 100-200m pealt jagtigerit ja ta ei näinund mind ära. Toona mängisin veel koos vennaga ja mõlemad saime korralikult naerda selle spot asja üle. Ja see alla 50m autospot ei töötanud ka eile minu puhul, kaevanduse kaardil sõitsin 183 ga sinna ülemisse baasi majade juurde kus artyd alati on. Mul oli seal mäe servas majade juures strv põõsastes ja ma sõitsin sealt maj nurgast peaaegu põõsani ja siis kui strv mind lasi tuli nähtavale alles. Samamoodi olin eile koos vennaga ja ka tema irvitas, et sõida või üle ja siis saad teada, et oli keegi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2019 09:48:09 vasta tsitaadiga

arny, mängumehhaanikad on alati muutumatud. Seega kui midagi säärast juhtub, otsi põhjust mujalt. See Jagdtiger võis olla täielik tomat kes tõstab treenimata 50% mehi ühest tankist teise edasi koos penaltyga mis kahandab nende oskused veelgi madalamaks, mitte ühtki lisavarustust ei kasuta, jne. Pluss sul ilmselt on seal peal camo skilliga meeskond, ventikas, BIA jne. Kui sa XVMi kasutaksid, siis vähemalt teaksid, kas võis nii olla või mitte.

50m proxy spot on raudne reegel, kui satud 50m raadiusesse vastase tankist, tuleb spot 0.1 sekundi jooksul WoT wiki andmetel. Vaataks pigem su netiühenduse lagide poole sel juhul.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.04.2019 13:53:07 vasta tsitaadiga

See 50 m peaks alati toimima. Lihtsalt teine mängija võib olla: tomat, purjakil, tukub arvuti taga (on omal juhtunud kui suhteliselt ebaadekvaatses olekus on tulnud hea mõte tanki mängida...), tegemist on botiga või üldse läks korra kusele ning saad teda rahulikult lasta. Samuti on paar korda vastane lihtsalt seisma jäänud kui on selge kaotus ja lasknud ennast maha kõmmutada. Seega tegelikult sa ei saa väita, et vastane ei spottinud sind ära alla 50 m pealt. Pigem lihtsalt ei reageerinud sellele ühel või teisel põhjusel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 24.04.2019 16:00:13 vasta tsitaadiga

võibolla võibolla. See see 183 mäng, mäng ise nagu ikka mõttetu aga vaata lõppu siis seal see strv spot.
http://wotreplays.eu/site/4860777#mines-ahvikeest-fv215b_183

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2019 16:45:25 vasta tsitaadiga

STRV camo ongi selline et ega enne ei näe kui otsa ei sõida. Samamoodi olen LT-432-ga põõsas istunud ja vastaste HT-d vaata et sõidavad otsa. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 24.04.2019 18:48:16 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
võibolla võibolla. See see 183 mäng, mäng ise nagu ikka mõttetu aga vaata lõppu siis seal see strv spot.
http://wotreplays.eu/site/4860777#mines-ahvikeest-fv215b_183


Tegin omalt poolt ka kiire analüüsi, mimap'il siis valge ring on proxy spot. Nii, et strv oli sellest väljas. Nii, et mäng siinjuhul polnud bugine..Strv'l camonet, full camo crew + põõsas ees, siis pole nagu isegi imestada..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 25.04.2019 07:50:10 vasta tsitaadiga

see 50m tundub kuidagi pikk maa siis jah.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2019 08:00:32 vasta tsitaadiga

Peale pikka kaeblemist saabus lõpp neile indikaatoritele, mis minimapil näitavad, kuhu vastased sihivad. Nüüdsest illegaalsed.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/fair-play-policy-update-april-2019/

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2019 10:49:52 vasta tsitaadiga

Eks oli aeg kah juba.
Ega see teine mod oli ka selline nii-ja-naa. Skautidele oli see teinekord täitsa abiks.
Umbmäärase ringi minimapil asemel oli näha meetri täpsusega kaugel vastane sinust on. Ehk said seda 50m kaugust vastasest kenasti viimase piirini hoida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 25.04.2019 12:47:31 vasta tsitaadiga

See marker draw distanse'ist väljas tundub kuidagi eriti OP TD jaosk nt...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2019 13:36:04 vasta tsitaadiga

erick,
tsitaat:
So far, these modifications are not forbidden yet – the new Fair Play Policy rules will come into force on June 1. However, we're taking this opportunity to notify you in advance, so if you're currently using these mods, please remove them.

_________________
-_-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2019 17:37:18 vasta tsitaadiga

Edgar, no okei, 1. juunist illegaalsed icon_biggrin.gif Kuu aega ja paar päeva peale saab veel "nautida", kes neid kasutab.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 25.04.2019 19:01:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Peale pikka kaeblemist saabus lõpp neile indikaatoritele, mis minimapil näitavad, kuhu vastased sihivad. Nüüdsest illegaalsed.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/fair-play-policy-update-april-2019/


Sellega saab ainult pärju ju olla thumbs_up.gif aga rohkem võiks keelata. Miks mitte järgmiseks XVM ära keelata?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2019 23:12:21 vasta tsitaadiga

bugbrake, aga puhtalt huvist: ütleme, et XVM keelatakse ära - mida see konkreetselt sinu jaoks muudaks?

Selle sihtimissuunaindkaatori osas muidugi kaksipidi mõistmist pole, parem tõesti kui sellest lahti saab.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 26.04.2019 06:33:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
bugbrake, aga puhtalt huvist: ütleme, et XVM keelatakse ära - mida see konkreetselt sinu jaoks muudaks?

Selle sihtimissuunaindkaatori osas muidugi kaksipidi mõistmist pole, parem tõesti kui sellest lahti saab.


Aga miks on vaja teada kui hea või halb su vastane on? Näiteks kui oled üksi alles jäänud ja vastaseid on 2 alles (mõlemad on one shot ) siis ei hakka otsustma selle järgi et ooota las see tomat olla ennem saan selle tugevamaga ühelepoole. Või siis ei hakka kohe alguses vaatama kust keda kerge ära likvideerida jne. Minu jaoks ei muuda ma ei kasuta XVM mod'i või kui siis nii palju, et mind kui sihtmärki ei valita XVM järgi väljam praegu ma ju seda ei tea aga seda kindlasti tehakse. Ma ise praktiliselt üldse ei kasuta mode ja needgi ei puuduta lahinguid vaid garaaži (minimalitic garage ja BattelHits)
Sind selle modi keelmine juba häiriks?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 26.04.2019 07:55:31 vasta tsitaadiga

xvm keelatakse ju ära mingi hetk või noh wot ise toeta seda aga nupumehed lasevad nigunii edasi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1086, 1087, 1088 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.