Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 15:07:19 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
tsitaat:
Pealegi see, et inimene ei kasuta toodet ei tähenda, et ta ei tohi selle toote kohta oma arvamust avaldada.
Tegelikult üsna täpselt seda see tähendab.

Ja nüüd pane oma arvamus teise konteksti. Selle arvamuse põhjal ei tohi ma näiteks öelda oi kui ilus Ferrari, sest ma ei oma seda rääkimata riiklike teenuste kvaliteedi kritiseerimisest kui ma ise neid ei kasuta.
Samamoodi ülehinnatud Nvidia RTX kaardid. Enamus ei oma neid. Kui seda kritiseerida ei tohiks, siis Nvidial jääb mulje, et ongi ok selline summa küsida ja järgmise seeria eest küsitakse veel rohkem.
Kui kõik suhtuksid nii, siis poleks tootjatel mitte mingit motivatsiooni asju paremaks muuta. Tuletan meelde, et paljud muudatused Win10's on tehtud just selle tõttu, et inimesed kes ise toodet ei kasuta on valjuhäälselt sõna võtnud ja palunud midagi muuta.

Pealegi kuidas sa realistlikult arvad, et see kontroll peaks käima et toodet kommenteerib tõesti see kes seda omab? Seda on võimatu üle interneti kindlaks teha.
Juhul kui Microsoftil võttis 4 aastat, et Win7 turuosale järgi jõuda üldse, siis see näitab, et Win10'ga oli ikka midagi väga valesti. Nüüd on see paremaks muutunud aga see ei tähenda, et nüüd võiks enam mitte kritiseerida ja kitsaskohtadele tähelepanu juhtida.

Pealegi ajalooliselt kommenteerivad foorumites jms ikka need kellel mingi probleem. Väga vähesed lähevad ekstra postitama, et öelda kui rahul nad mingi toote/teenusega on. Seega sinu ja betamaxi arvamus justkui toote mitte omamine kuidagimoodi deklassifitseerib inimesi arutelust selle toote üle on imo vastuolus foorumi ja demokraatia põhimõtetega.

Mis minusse puutub, siis jah olen Win10 kasutanud virtuaalmasinas ja paigaldanud arvutitele millel puutuvad draiverid Win7 jaoks aga Win10 ma ei oma ja tõenäoliselt ka ei plaani omada. Isegi kui selle tasuta saab, sest: https://www.forbes.com/sites/marketshare/2012/03/05/if-youre-not-paying-for-it-you-become-the-product/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 15:18:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Tuletan meelde, et paljud muudatused Win10's on tehtud just selle tõttu, et inimesed kes ise toodet ei kasuta on valjuhäälselt sõna võtnud ja palunud midagi muuta.

LOL. Tootearendusest ja turundusest te vist ei tea miskit. Päris suur hulk firmasid on taoliste "arvamusliidrite" tõttu tehtud muudatuste pärast omadega pankrotti läinud või toote arendamisel põrunud. Valdav osa nendest valjuhäälsetest, kes ei toodet kasuta, ei hakka ka pärast nende muudatuste tegemist seda toodet kasutama.
Hea näide on kasvõi need moblateemades olevad tegelased, kes kõike kritiseerivad ja kui lõpuks nende kriitikale vastav aparaat välja tuleb, siis ikkagi ei osta, sest midagi on ikkagi valesti icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 16:13:14 vasta tsitaadiga

Betamax, Microsoft saab siinkohal aionult iseennast süüdistada, et rohkem inimesi Win10 ei kasuta. Pigem ma usun, et muudatused mida nad on teinud tänu kriitikale nagu telemeetria raport, uuenduste edasilükkamine, dark mode jne on aidanud kasvatada Win10 turuosa selliseks, et see on lõpuks Win7-st möödunud. Desktop OS osas pole asi nii lihtne, et inimesed ei hakka seda kasutama. Desktop OS osas on ainuke reaalne alternatiiv mõni Linuxi distro või siis Mac OS aga mõlemad tähendavad probleeme eksisteerivate programmide ühilduvusega (k.a mängud) ja vanemad Win versioonid pole uuemal raual enam toetatud.

See pole nagu nutitelefonidega kus on tohutu valik. See mida sa kirjeldad on nutitelefonide osas toiminud tõesti kuigi ma peast ei oska öelda ühtegi firmat mis seetõttu otseselt pankrotti oleks läinud, et nad kriitikat või tagasisidet kuulda võtsid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 17:28:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax, Microsoft saab siinkohal aionult iseennast süüdistada, et rohkem inimesi Win10 ei kasuta. Pigem ma usun, et muudatused mida nad on teinud tänu kriitikale nagu telemeetria raport, uuenduste edasilükkamine, dark mode jne on aidanud kasvatada Win10 turuosa selliseks, et see on lõpuks Win7-st möödunud. Desktop OS osas pole asi nii lihtne, et inimesed ei hakka seda kasutama. Desktop OS osas on ainuke reaalne alternatiiv mõni Linuxi distro või siis Mac OS aga mõlemad tähendavad probleeme eksisteerivate programmide ühilduvusega (k.a mängud) ja vanemad Win versioonid pole uuemal raual enam toetatud.

See pole nagu nutitelefonidega kus on tohutu valik. See mida sa kirjeldad on nutitelefonide osas toiminud tõesti kuigi ma peast ei oska öelda ühtegi firmat mis seetõttu otseselt pankrotti oleks läinud, et nad kriitikat või tagasisidet kuulda võtsid.

Windows on täpselt samamoodi kommertstoode nagu nutitelefonid.

Anyways, te mõlemad ju räägite omaenda mätta otsast vaadates. Siin on kenasti välja toodud, miks klienti kuulata ja miks mitte.: https://www.qminder.com/listening-to-customers/
Enamik idufirmasid näiteks feilib sellega, et kuulavad klienti, aga ei suuda tagasisidest eristada seda, kas kliendil tegelikult on seda vaja või pigem selline "nice to have", mille eest ta siiski pole nõus raha välja käima. Ja mida siis selle valguses arvata veel nende tagasisidest, kes ei kasuta, aga pritsivad niisama tatti?
Soovitan lugeda-kuulata ka erinevaid loenguid, kus firmade juhid ja tootearendajad räägivad oma ebaõnnestumistest.

Kui näiteid tuua. Eelmiste Windowsitega oli sama asi - uuema tulles oli rohi varasemalt alati rohelisem.
Sa räägid siin, et tänu telemeetriale on Windows paremaks muutunud. Samas valdav enamus siin üritab sellest lahti saada ja näeb seda hoopis kolmetäheliste agentuuride luurevahendina. Kui Windows 10 tuli, siis väga paljud ei hakanudki seda kasutama, aga levitasid pigem seda telemeetriakolli infot edasi ja tihtipeale veel võimendades. Aga kummal kasutajagrupil nüüd õigus on? Telemeetria pooldajatel või vastastel? Kurdetakse, et firma ei kuula kasutajaid, aga kui selleks võimaluse tekitab, siis tulevad vandenõuteooriad. Ehk siis punktid, kus räägitakse sellest, et klient ei tea, mida tahab, ja lõuatakse karjas koos.

Kurdetakse, et Windows on auklik ja ebaturvaline. Võrreldes eelnevate Windowsitega tuleb turvaparandusi nüüd kiiremini ja efektiivsemalt. Mida kasutajad teevad - keeravad hoopis uuendused kinni, et jumala eest ei uuendaks, sest see on bloat, kasutu ja absoluutselt kõik läheb katki (jah, tulge nüüd iidvanast programmist, helikaardist ja CNC pinkidest rääkima, mis igal teisel eestlasel kodus on).

Milleks vinguda? Nagu mingid lollakad, kes iga jumala kord, kui näiteks uus iPhone välja tuleb, hakkavad vinguma, et see on nii kallis, mõttetu jne. Tegelikult kehtib see enamike uute asjadega ja ehedaimateks näideteks on HV Pressiteadete alamfoorum, kus kritiseeritakse tooteid ja teenuseid, mida kritiseerijad on vaid pildi pealt näinud ja seal olevaid nappe tehnilisi andmeid lugenud. Null kasutajakogemust. Null võimalust, et nad seda isegi ostaksid, sest see käiks neile majanduslikult üle jõu. Sealset statistikat vaadates peaks iga teine firma oma pillid kokku pakkima ja tegevuse lõpetama, sest HV kasutajad andsid hävitava hinnangu... võtmata arvesse, et maailmas on 7+ miljardit inimest lisaks neile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 19:55:03 vasta tsitaadiga

Betamax,
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 20:41:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Eelmiste Windowsitega oli sama asi - uuema tulles oli rohi varasemalt alati rohelisem.
Sa räägid siin, et tänu telemeetriale on Windows paremaks muutunud. Samas valdav enamus siin üritab sellest lahti saada ja näeb seda hoopis kolmetäheliste agentuuride luurevahendina. Kui Windows 10 tuli, siis väga paljud ei hakanudki seda kasutama, aga levitasid pigem seda telemeetriakolli infot edasi ja tihtipeale veel võimendades. Aga kummal kasutajagrupil nüüd õigus on? Telemeetria pooldajatel või vastastel?

Ma rääkisin sellest, et telemeetria kui black box on vale. Nii nagu Win10 seda alguses edastas. Kasutajad ei saanud ja tegelikult ei saa tänaseni sellest täielikult opt-out teha. Mul poleks sellega probleemi kui see oleks opt-out ja need keda häirib keeravad siis kinni. Ja ei ma ei pea silmas HOSTS failiga nikerdades kuskilt ümber nurga. Ma pean silmas sätet mis täpselt seda teeb ja mida uuuendused jälle ei muuda. Vähemalt nüüd on telemeetria raport olemas, et näha mida saadetakse. See, et inimesed kahtlstavad kolmetähelisi organisiatsioone on tänapäeval igati põhjendatud. Pealegi nagu ma eespool linkisin - kui toode on tasuta, siis sina oledki toode. Paljudel on seda raske uskuda. Isegi kui MS ei müü telemeetriast saadud andmeid edasi, siis nad pole ka midagi teinuud ümberlükkamaks seda, et nad kasutavad seda ärilistel, mitte QA eesmärkidel.

Betamax kirjutas:
Kurdetakse, et Windows on auklik ja ebaturvaline. Võrreldes eelnevate Windowsitega tuleb turvaparandusi nüüd kiiremini ja efektiivsemalt. Mida kasutajad teevad - keeravad hoopis uuendused kinni, et jumala eest ei uuendaks, sest see on bloat, kasutu ja absoluutselt kõik läheb katki (jah, tulge nüüd iidvanast programmist, helikaardist ja CNC pinkidest rääkima, mis igal teisel eestlasel kodus on).

Ja miks see nii on? See pole ju alati nii olnud. Kui inimesed kuulevad pidevalt hirmujutte ja neil on enda negatiivsed kogemused selles osas, siis muidugi keeratakse kinni. Keegi ei taha hommiku arvutit käima pannes avastada, et OS peetis omadega. Kogu süü uuenduste demoniseerimisel lasub siinkohal Microsoftil endal. Nemad kujundavad oma kvaliteedi või selle puudumisega seda kas inimesed neid uuendusi usaldavad. Ma räägim Win7 nagware uuendustest mis olid kasutaja petmine lausa (press x to close = yes i agree to upgrade).

Case in point:
tsitaat:
Windows Update Issues
11 April 2019

There are reports, backed by an announcement on the Sophos website, that the latest Security Updates for Windows 7 and 8.1 are causing boot failure on systems with Sophos software. Sophos recommends booting into Safe Mode, disabling the Sophos Anti-virus service, then rebooting and uninstalling the relevant security update (KB4493467 on Windows 8.1 and KB 4493472 on Windows 7).


Ja sellised asjad on pea igakuised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 20:50:10 vasta tsitaadiga

Maailmas on lugematu arv erinevat tarkvara, mille kombinatsioone uute turvapaikadega ei suudaks mitte keegi läbi testida. Ja antud näite puhul tundub pigem Sophos süüdlane olevat, mitte Microsoft - mõjutatud on ainult Sophosega arvutid. Arvata on, et Sophos blokeeris miskit tema jaoks "ebasobivat".
Pea igakuiselt? Kuna oled asjaga väga kursis, siis kas saad viimase aasta-pooleteise lõikes igakuiste sarnaste probleemide nimekirja välja tuua või on sul linki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 21:00:29 vasta tsitaadiga

Tänapäeval on (sotsiaal)meedia kõige tähtsam tulu klikid, selle nimel produtseeritakse... klikimagneteid. Mis müüb? Seks, vägivald, probleemid, ühine vaenlane. Seega on Microsoft ja Windows väga head vastased kuna nad ei hakka vastu. Ütled foorumis pahasti - saad verbaalselt üle tahi. Ütled naabrimehele - saad kohe piki piilumist. Kirud foorumis Windows 10't - ei juhtu midagi, hoopis kõik kiidavad takka ja patsutavad õlale. Hea mugav elu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 21:14:47 vasta tsitaadiga

Siiani olen 10-ga rahul. Nii mina kui ka töötajad, kelle arvuteid haldan.
Minu soovitus neile, kellel mingi vana programm ei tööta - uuendage seda või siis DOSBoxid või siis virtuaalmasinad. Kui te mingit iidset rauda 10-ga ei vägista, siis ei tohiks probleemi olla virtuaalmasina jooksutamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 10.04.2019 22:07:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Case in point:
tsitaat:
Windows Update Issues
11 April 2019
There are reports, backed by an announcement on the Sophos website, that the latest Security Updates for Windows 7 and 8.1 are causing boot failure on systems with Sophos software. Sophos recommends booting into Safe Mode, disabling the Sophos Anti-virus service, then rebooting and uninstalling the relevant security update (KB4493467 on Windows 8.1 and KB 4493472 on Windows 7).
Ja sellised asjad on pea igakuised.
antiviiruste toimemehanismid on paras pahavara või sellele lähedal. kolmanda partei soft, eriti kui see oma küüned kernelisse ajab, võib suvalise asja muidugi katki teha.
Tomorrow kirjutas:
See pole nagu nutitelefonidega kus on tohutu valik. See mida sa kirjeldad on nutitelefonide osas toiminud tõesti kuigi ma peast ei oska öelda ühtegi firmat mis seetõttu otseselt pankrotti oleks läinud, et nad kriitikat või tagasisidet kuulda võtsid.
milline valik? spyware kuubis või spyware ruudus. windows 10 on selle kõrval lapsemäng.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 10.04.2019 22:35:37 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Case in point:
tsitaat:
Windows Update Issues
11 April 2019
There are reports, backed by an announcement on the Sophos website, that the latest Security Updates for Windows 7 and 8.1 are causing boot failure on systems with Sophos software. Sophos recommends booting into Safe Mode, disabling the Sophos Anti-virus service, then rebooting and uninstalling the relevant security update (KB4493467 on Windows 8.1 and KB 4493472 on Windows 7).
Ja sellised asjad on pea igakuised.
antiviiruste toimemehanismid on paras pahavara või sellele lähedal. kolmanda partei soft, eriti kui see oma küüned kernelisse ajab, võib suvalise asja muidugi katki teha.
Tomorrow kirjutas:
See pole nagu nutitelefonidega kus on tohutu valik. See mida sa kirjeldad on nutitelefonide osas toiminud tõesti kuigi ma peast ei oska öelda ühtegi firmat mis seetõttu otseselt pankrotti oleks läinud, et nad kriitikat või tagasisidet kuulda võtsid.
milline valik? spyware kuubis või spyware ruudus. windows 10 on selle kõrval lapsemäng.

thumbs_up.gif Väga nõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.04.2019 02:16:44 vasta tsitaadiga

Võin ma kindel olla, et onud redmondist mingil ettekäändel X, mu kõvakettaid tühjaks ei tee?

nad vahest ärplevad netiajakirjanduses, et võime su kõvaketastelt data hävitada kui see meile ei meeldi.

Korra juhtus seda mul win10'ne esimese versiooni proovimise ajal...
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.04.2019 06:19:18 vasta tsitaadiga

olavsu1, süsteem ja andmed hoitakse eraldi ja varukoopia on ka olemas.

Mul pole Comodoga ühtegi probleemi ja kõik uuendused on peal. Viga on kas liigselt tuunitud Windowsis või ongi Sophos saast.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 11.04.2019 07:41:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

süsteem ja andmed hoitakse eraldi



kui eraldi? teisest kõvakettast piisab?

üks ähvardus kõlas nõnda:
tsitaat:


When you buy a Microsoft computer, you agree to use only Microsoft products, including the Windows App Store. Installing Linux is illegal tinkering, and if we catch you doing it, we will delete your data.

- James Kelly, Senior Microsoft PR Executive


Mu on arvutis rohkem kõvakettaid kui üks ja ühel neist on Linux.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.04.2019 07:53:53 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

süsteem ja andmed hoitakse eraldi



kui eraldi? teisest kõvakettast piisab?


Ideaalis kindlasti. Usun, et isegi teisest pardist piisab.
Soetasin just uue läpaka, kohe vähendasi opsüssile ketta mahtu ja tekitasin sinna kõrvale andmetele uue pardi.
Iga masinaga on sedasi, seni uuendamised on perfektsed olnud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 11.04.2019 07:56:06 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

süsteem ja andmed hoitakse eraldi



kui eraldi? teisest kõvakettast piisab?

üks ähvardus kõlas nõnda:
tsitaat:


When you buy a Microsoft computer, you agree to use only Microsoft products, including the Windows App Store. Installing Linux is illegal tinkering, and if we catch you doing it, we will delete your data.

- James Kelly, Senior Microsoft PR Executive


Mu on arvutis rohkem kõvakettaid kui üks ja ühel neist on Linux.

Halloo! Praegu on aasta 2019! Azure'is on rohkem Linuxi masinaid kui Windowsi omasid. Ühel viimasel Microsofti üritusel, millel ma käisin, kasutas lektor Maci ja 80% aega kulus linuxipõhiste teenuste peale. Windows 10-s on sisseehitatud bash. Windows on tänapäeval Microsofti jaoks abivahend millega müüa raha sisse toovaid teenuseid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 11.04.2019 08:01:17 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
üks ähvardus kõlas nõnda:
tsitaat:
When you buy a Microsoft computer, you agree to use only Microsoft products, including the Windows App Store. Installing Linux is illegal tinkering, and if we catch you doing it, we will delete your data.
- James Kelly, Senior Microsoft PR Executive
Mu on arvutis rohkem kõvakettaid kui üks ja ühel neist on Linux.
tsitaadi allikas?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 08:24:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
üks ähvardus kõlas nõnda:
tsitaat:
When you buy a Microsoft computer, you agree to use only Microsoft products, including the Windows App Store. Installing Linux is illegal tinkering, and if we catch you doing it, we will delete your data.
- James Kelly, Senior Microsoft PR Executive
Mu on arvutis rohkem kõvakettaid kui üks ja ühel neist on Linux.
tsitaadi allikas?

Tahtsin just sama küsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 11.04.2019 08:26:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
üks ähvardus kõlas nõnda:
tsitaat:
When you buy a Microsoft computer, you agree to use only Microsoft products, including the Windows App Store. Installing Linux is illegal tinkering, and if we catch you doing it, we will delete your data.
- James Kelly, Senior Microsoft PR Executive
Mu on arvutis rohkem kõvakettaid kui üks ja ühel neist on Linux.
tsitaadi allikas?

Slashdoti kommentaarium.. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 08:37:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Using Linux is considered illegal tinkering. (Score:5, Funny)
by Anonymous Coward on Sunday April 07, 2019 @06:10PM (#58399880)

Nojah... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2019 12:06:47 vasta tsitaadiga

millega kloonite? macrium reflect on mul aga veel?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2019 12:10:45 vasta tsitaadiga

dd näiteks. Peaks vist peaaegu iga linuxi live versiooniga kaasas olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.04.2019 12:26:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
millega kloonite? macrium reflect on mul aga veel?
pane otsingusse freeware disk clone ja pole erilist vahet millist neist kasutad korras arvuti ja korras ketaste puhul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2019 12:31:56 vasta tsitaadiga

tegelt natuke ikka on icon_wink.gif aga see selleks.

küsimus oli sellest kantud, et mu ghost enam uefit kloonida ei taha. samas on võrguklooniks sadadele masinatele vajalikud tööriistad sellelee või sellega omal olemas ka alustades buutivatest usb pulkadest kuni serverini..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.04.2019 12:49:39 vasta tsitaadiga

sektorite kloonimisel ei tohiks probleeme tekkida ja kui mahtu uuel kettal üle jääb, siis seda saab ju pärast disk manageris kasutusse lisada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.