Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1084, 1085, 1086 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.04.2019 10:04:08 vasta tsitaadiga

Ahh, see et modid on pettus - need on kõigile tasuta kättesaadavad. Võib kasutada, aga ei pea. Pole tõestatud, et LEGAALSED modid kuidagi tõstaksid kellegi tulemusi. Võid pulli pärast endale XVMi peale panna ja siis vaadata, kas hakkad kohe superuunikumina mängima või mitte. Muidu pole mõtet edasi vaielda.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2019 10:33:30 vasta tsitaadiga

erick, samas WG poolt lubatud "Enemys Direction of View":
This mod allows you to show the enemys gun direction on the minimap. This will only work until your maximum viewrange is reached. - https://wgmods.net/1260/

See mod on ikka väga hallil alal. Ehk infot mida see mod annab on peaaegu võimatu muul moel kätte saada.
Teoorias jah, zoom-out ja siis näed mis lähiümbruses toimub aga sa ei saa seda teha enda vaatakauguse ulatuse kogu piirides.

Uunikumiks see mod sind loomulikult ei tee aga mõne lasu jagu edu annab teinekord ikka kui tead et vastane sinu poole parasjagu ei vaata ja võid talle julgelt nurgatagant selga sõita.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 05.04.2019 11:11:23 vasta tsitaadiga

Juba last known position kaardil annab juurde, eriti neile, kellel situational awareness päris superunicumi tasemel pole.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 05.04.2019 13:07:53 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:


Pean sind kahjuks kurvastama. Mul ei ole ÜHTEGI MOD-i. MITTE ÜHTEGI. Pole kunagi olnudki. On kastike paremal all nurgas, nagu wot seda pakub ja nii ongi. Igasugused MOD-id on nõrkadele. Lihtsalt nii ongi, et nõrkadele. Mina mängin kaks aastat seda mängu nii nagu wot seda on pakkunud ja ma pole eluilmas kasutanud mitte ühtegi modifikatsiooni. Pettusega oma tulemuste tõstmine - see on lihtsalt naeruväärne ja näitab inimese nõrkust.
Kui sa nii väga tehnoloogia võimalustele vastu oled, siis sobiks sulle vibu ja puumõõk paremini. Tankiga sõdimine on pettusega tulemuse tõstmine - see on lihtsalt naeruväärne ja näitab inimese nõrkust.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.04.2019 11:53:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Juba last known position kaardil annab juurde, eriti neile, kellel situational awareness päris superunicumi tasemel pole.


See on ju standardkliendis olemas icon_question.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 07.04.2019 13:33:43 vasta tsitaadiga

Ma oleks igati selle poolt et WoT mod'i vabaks muuta aga kuna WG on selle džinni pudelist välja lasknud siis seda enam tagai ei pööra. Kui keegi tahab väga hardcore varianti mängida siis ennem lahingu algust vajutab V tähte icon_wink.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.04.2019 21:33:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mil viisil tõstab kasutaja tulemust nt. MOD mis näitab tema päeva mängude statistikat - WR, teenitud XP ja krediit?
Loomulikult võib peale igat mängu andmed ka Excelisse sisestada või lausa paberit ja arvelauda selleks kasutada. icon_lol.gif


Iroonia on asjatu ja isegi labane. Sa tead väga hästi - ja kõiki ilmselt ei teagi - mida seal kasutatakse. Näiteks see MOD, mis näitab reaalajas sinu dämmi - tundub süütu MOD, aga tegelikult annab see mängijale eelise. Lihtne näide - sihid lampi kuhugi põõsasse. Siis teise põõsasse. Kui kolmandast põõsast sulle 200 dämmi kontole tiksub, siis teed sinna veel teise ja kolmanda lasu. Muidu sa ei teaks, et seal kedagi on, aga see MOD näitab selle kätte. Heal juhul lõpetad selle tanki elu. "Tavamängija" näeb pimelasu dämmi ainult peale mängu.
Teine lihtne MOD, mis iganes selle nimi on (ise pole ju kasutanud), mis näitab mängus mängija reitingut - kui hea ta on. Kas lilla või punane või must. Kui sul on vastas kaks tanki, mõlemad sama tüüpi - näiteks IS7 - nad on nähtaval ja mõlemad "one shot", 2% elu alles.. Üks on superuunikum ja teine on supertomat. Loomulikult võtad sa enne maha superuunikumi ja jätad supertomati teiseks. Mina teeks küll nii. Jällegi eelistatud võimalus võidule. Võib olla väike, aga ikkagi eelis.
Ja neid MOD-e on seal teisigi - aimbotid ja muud botid ja tont seda teab mis seal veel kõik on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 21:46:51 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Mil viisil tõstab kasutaja tulemust nt. MOD mis näitab tema päeva mängude statistikat - WR, teenitud XP ja krediit?
Loomulikult võib peale igat mängu andmed ka Excelisse sisestada või lausa paberit ja arvelauda selleks kasutada. icon_lol.gif

Iroonia on asjatu ja isegi labane. Sa tead väga hästi - ja kõiki ilmselt ei teagi - mida seal kasutatakse. Näiteks see MOD, mis näitab reaalajas sinu dämmi - tundub süütu MOD, aga tegelikult annab see mängijale eelise. Lihtne näide - sihid lampi kuhugi põõsasse. Siis teise põõsasse. Kui kolmandast põõsast sulle 200 dämmi kontole tiksub, siis teed sinna veel teise ja kolmanda lasu. Muidu sa ei teaks, et seal kedagi on, aga see MOD näitab selle kätte. Heal juhul lõpetad selle tanki elu. "Tavamängija" näeb pimelasu dämmi ainult peale mängu.
Reaalajas tehtud dmg näed ka tavaversioonis, lülita see omal lihtsalt seadetest sisse. Tehtud pimelaskude dmg ei näita sulle ükski MOD. Ei maksa rääkida asjadest millest sul aimu pole.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 21:49:22 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FastPotty kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Mil viisil tõstab kasutaja tulemust nt. MOD mis näitab tema päeva mängude statistikat - WR, teenitud XP ja krediit?
Loomulikult võib peale igat mängu andmed ka Excelisse sisestada või lausa paberit ja arvelauda selleks kasutada. icon_lol.gif

Iroonia on asjatu ja isegi labane. Sa tead väga hästi - ja kõiki ilmselt ei teagi - mida seal kasutatakse. Näiteks see MOD, mis näitab reaalajas sinu dämmi - tundub süütu MOD, aga tegelikult annab see mängijale eelise. Lihtne näide - sihid lampi kuhugi põõsasse. Siis teise põõsasse. Kui kolmandast põõsast sulle 200 dämmi kontole tiksub, siis teed sinna veel teise ja kolmanda lasu. Muidu sa ei teaks, et seal kedagi on, aga see MOD näitab selle kätte. Heal juhul lõpetad selle tanki elu. "Tavamängija" näeb pimelasu dämmi ainult peale mängu.
Reaalajas tehtud dmg näed ka tavaversioonis, lülita see omal lihtsalt seadetest sisse. Tehtud pimelaskude dmg ei näita sulle ükski MOD. Ei maksa rääkida asjadest millest sul aimu pole.


ära targuta kui ei tea...
pimelasku damage saab näha keelatud modiga ja näed kas pened või lihtsalt lasid pihta.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 22:03:55 vasta tsitaadiga

siven, hea teada. Ma ei kasuta keelatud mod-e. Aga noh, nüüd siis teame mis sa kunagi klanni lahingutes osaleda ei saa/taha kui sul sellised modi peal. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 22:48:32 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
siven, hea teada. Ma ei kasuta keelatud mod-e. Aga noh, nüüd siis teame mis sa kunagi klanni lahingutes osaleda ei saa/taha kui sul sellised modi peal. icon_lol.gif

kes ütles ,et mul peal? see kui ma asjadega kursis ei tähendab ,et mul peal.
aga sa ju nii potato et ei suuda isegi youtubest vaadata või googeldada mida saab teha ja mida mitte.
ja ei viitsi seda mula kuulata seal mulle meeldib platoonida ja viimasel ajal pole juba kuu aega mängind.
ma olen osalenud mulle ei paku pinget see clani teema.
pigem naudin oma sõbradega platoonimist ja head koostööd
ja kui sa arvad et sul clanis pole aimbot vendasi siis njh oled ikka täitsa pime:D

üldseüldse kui sellist paska lahmid ja laimad näita tõendeid?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 22:56:08 vasta tsitaadiga

Pead siis oma accounti kiirelt kontrollima kui pea kuu aega mänginud pole sest viimane lahing on sul 3.04. icon_lol.gif

Vot keelatud modidest ei tea ma midagi, see et neid tehakse ja kasutatakse ei peaks ime olema. Mõni väga kõrgete stattidega eestlane on ka perma-ban-i saanud ja otsast alustanud.

Ma rääkisin algselt ikka modidest mis on WG poolt lubatud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 22:58:49 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Pead siis oma accounti kiirelt kontrollima kui pea kuu aega mänginud pole sest viimane lahing on sul 3.04. icon_lol.gif

Vot keelatud modidest ei tea ma midagi, see et neid tehakse ja kasutatakse ei peaks ime olema. Mõni väga kõrgete stattidega eestlane on ka perma-ban-i saanud ja otsast alustanud.

Ma rääkisin algselt ikka modidest mis on WG poolt lubatud.


jah ja past 30 days 53 lahingut so?? see mingi mängimine v? korra oli vaja sees käia sõbral misiooni aidata jah.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 09.04.2019 01:29:33 vasta tsitaadiga

Mul on sinust natukene isegi kahju, Erick. Sa oled intelligentne mees. Aga sa vist tõesti ei mõista, kuidas see mäng toimib. See pole heategevus. See pole mingi lastemäng, kus kaks tiimi saavad kokku ja võistlevad. See on business. Kuidas sa seda ei mõista? Su ratingut arvestades sa ei ole ju rumal mees. Isegi naisele on see ju ilmselge, kuidas see mäng töötab. Kogu see mäng töötab WR peal, inimese auahnuse peal. Eriti, laste auahnuse peal. Muidugi on WN8 ja WR seotud, aga nende ühine nimetaja on RAHA! Kui palju on siin mängijaid, kes on mänginud tasuta, sentigi panustamata, ja kelle WR on peale 10K mänge 60+ ning WN8 3500?? On selliseid? Kuidas sa ei mõista seda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 09.04.2019 07:58:48 vasta tsitaadiga

õnneks kaotab wg wn mängust ära, vähemalt dezi videos tuli välja nii. Ise olen seda asja mänginud rohkem nagu singelplayerit ja palju mugavam on asi, üksi tegelane ei saa närvi ajada kuna need lihtsalt teevad midagi ja kui teevad hästi siis hästi. Kuigi hetkel ootan kolmandale ticketile vastust mis ühe ja sama probleemiga, et viskab desktopi pidevalt ja viimased korrad ei tahtnud enam kinnijooksmise ajal olnud pilt üldse eest ära minna. Üle 2 päeva juba ootan lahendust.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2019 10:58:35 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Kuigi hetkel ootan kolmandale ticketile vastust mis ühe ja sama probleemiga, et viskab desktopi pidevalt ja viimased korrad ei tahtnud enam kinnijooksmise ajal olnud pilt üldse eest ära minna. Üle 2 päeva juba ootan lahendust.


Viimati sarnase probleemiga oli game files integrity check abiks.
https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/article/10248/

_________________
-_-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2019 13:38:22 vasta tsitaadiga

arny, DG videos oli jah juttu võimalikust stattide peitmisest - https://youtu.be/__BRRwGvcc8?t=509
Arvestades WG arenduse kiirust ei juhtu seda niipea. Type 4/5 "fiximiseks" on neil juba 2 aastat kulunud! WG stiil on anda parematele mängijatele tank mida nad saavad OP-na nautida teatud aja, kui tank massidesse jõuab tehakse väike nerf et needsamad paremad mängijad rahul oleksid kui keskmikud neid selle OP-ga kiusama hakkavad. icon_lol.gif

Samas XVM-l muidugi mõningane negatiivne mõju on:
1) sini-lillad nähes tiimi lootusetust keskenduvad teinekord võidu asemel puhtalt oma stattide hoidmisele;
2) puna-kollased nähes enda vastas sini-lillat kaotavad oma "munad" ja isegi 3 vs 1 ei julge vastasele peale sõita situatsioonis kus nad seda endaga sarnaste stattidega mängija puhul teeksid;
3) rohekas-kollane meeskond mängib julgemalt/agressiivsemalt puna-kollaste vastu, statte teadmata mängiksid ühed alguses veidi passiivsemalt ja vastaspool veidi agressiivsemalt. Ehk lahing võiks alguses veidi võrdsem olla. 2 minutiga 0-4 taga olla pole eriti meeldiv, selle ajaga jõuan ma teinekord oma HT-ga kõigest positsioonile ja siis selgub et teine tiib on vahepeal maha tapetud ja gg.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2019 17:55:23 vasta tsitaadiga

bladerunner, Lisaks ka arty XVM fookus. Gotta luv it. icon_lol.gif
_________________
-_-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.04.2019 22:15:10 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Mul on sinust natukene isegi kahju, Erick. Sa oled intelligentne mees. Aga sa vist tõesti ei mõista, kuidas see mäng toimib. See pole heategevus. See pole mingi lastemäng, kus kaks tiimi saavad kokku ja võistlevad. See on business. Kuidas sa seda ei mõista? Su ratingut arvestades sa ei ole ju rumal mees. Isegi naisele on see ju ilmselge, kuidas see mäng töötab. Kogu see mäng töötab WR peal, inimese auahnuse peal. Eriti, laste auahnuse peal. Muidugi on WN8 ja WR seotud, aga nende ühine nimetaja on RAHA! Kui palju on siin mängijaid, kes on mänginud tasuta, sentigi panustamata, ja kelle WR on peale 10K mänge 60+ ning WN8 3500?? On selliseid? Kuidas sa ei mõista seda?


Vaata, ma olen arvutimänge mänginud alates 80ndatest. Alates 90ndatest olen lugenud loendamatuid artikleid sellest, kuidas luuakse mänge. Olin seal, kui 2000ndate teisel poolel toimus üleminek tasulistelt ostetud või tellimusepõhistelt online-mängudelt tasuta mängudele. Eelmise aasta augustis tuli isegi mu enda kaasosalusel loodud mäng Steamis välja, mis osutus üle igasuguste meie ootuste edukaks. Ühesõnaga, ma olen laias laastus päris hästi kursis, kuidas mängude ärimudelid on ajalooliselt töötanud ja kuidas need praegu töötavad. Ja loomulikult ma tean ka seda, kuidas töötab World of Tanksi ärimudel.

Free to play mängude puhul on alati vaja leida teatud tasakaalupunkt tasuta mängijate ja maksvate mängijate vahel. Raha toovad sisse maksvad mängijad, kuid fakt on, et ilma massilise hulga tasuta mängijate olemasoluta ei teki ka maksvaid mängijaid. Seega Läänemaailma kontekstis, kus mängurid ootavad võrdset kohtlemist sõltumata sellest, kas nad maksavad või mitte, on võimatu luua populaarset mängu, mis lubab maksvatel mängijatel tasuta mängijatele pähe istuda. Sellised tarbijavaenulikud taktikad töötavad ainult Aasias ja siis ka peamiselt Hiinas, kus mängukultuurikiht on õhuke ja ebaküps.

Wargaming saab väga hästi aru, et WoT'i eksistents sõltub selle populaarsusest tasuta mängijate seas, mitte nende seas, kes maksavad. Nad on ka teinud läbi ajaloo palju liigutusi, mis seda tõestavad - nt premium consumabled on ostetavad krediidi eest, paljud (ja ka mõned mängu parimad) prem tankid on olnud tasuta kättesaadavad tänu maratonidele või klannisõjakampaaniatele, kui alustada täna nullist mängimist, siis WG sisuliselt ujutab su üle tasuta krediidi, lahingvarustuse, prem consumablete, boosterireservide ja muu säärasega.




Juba 2014 kaeveldi foorumites, et WoT on pay-to-win. Üks tubli soomlane võttis siis kätte, ja mängis 900 mängu ilma ainsatki senti WoT'i panemata, lisaks veel mingil vanal odaval läpakal! Terve foorumilõim on siin: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-finished/page__st__960__pid__10026127#entry10026127

Olulised pildid:



Spoiler Spoiler Spoiler


Muide, tema main konto ei olnud isegi superuunikum toona.

FastPotty kirjutas:
Kui palju on siin mängijaid, kes on mänginud tasuta, sentigi panustamata, ja kelle WR on peale 10K mänge 60+ ning WN8 3500??


Selliseid mängijaid on üleüldse väga vähe, täiesti sõltumata sellest, kas neil on premium konto või mitte icon_exclaim.gif Üks mängija 80 000 - 100 000 seast suudab selliseid tulemusi näidata. Ja kui sa küsid, et kas see on saavutatav tasuta, siis loomulikult on, kui oskused on olemas.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 10.04.2019 08:24:15 vasta tsitaadiga

aga see mängu eest maksmine on ju tegelikult ulme ja aru saamatu. Tuleb uus mäng, kasvõi battlefield 5 ja maksad selle eest mingi 60.- aga kui maksta wotile näiteks 70.- siis kas selle eest peaks saama vähem mängu kui keegi kes pidevalt neile maksab. Selleks, et wotis olla teistega võrdne peadki pidevalt siis maksma, et siis pole ime, et paljud ütlevad pay to win. Keegi muidugi ei sunni kedagi mängima ja vaba maa. See pärast ise võtangi seda kui single player mäng.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.04.2019 08:58:51 vasta tsitaadiga

arny, ma arvan, et sellist mängu sisuliselt ei eksisteeri, millega võrreldes WoT pakuks "vähem mängu". See Battlefield 5 unustatakse ära niipea kui järgmine sama žanri mäng välja tuleb 6 kuu pärast. WoT ikkagi jookseb juba 8 aastat EU serveris, ja koguaeg jookseb uus tasuta content peale.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 10.04.2019 10:41:13 vasta tsitaadiga

Woti üks suur võlu ongi see, et seda on nii pikalt tehtud. Mitte ei ole nii, et ostad 60 eurise mängu ja aasta-kahe pärast on ära unustatud. (Ei pidanud bf seeriat silmas)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 10.04.2019 10:46:30 vasta tsitaadiga

Vahepeal mängisin ka siis jälle ja tegin is-7 lahti(teine t10 tank mul). Krdi keeruline mängida, lastakse tuimalt eest läbi. Mingit soovitust?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 10:52:42 vasta tsitaadiga

Vahet free-to-play ja premiumi ostjate vahel plaanitakse veel suuremaks teha nagu eile uudistest lugeda võis.
Ehk kardetavasti edaspidi näeme veel rohkem padupunaseid 1k wr 47% pr 2000 mängijaid tier x-s ringi ekslemas.
Selle 1k lahinguga ei õpi kõiki kaartegi ju korralikult selgeks arvestades nende hulka ja roteerumist.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.04.2019 15:25:23 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Vahepeal mängisin ka siis jälle ja tegin is-7 lahti(teine t10 tank mul). Krdi keeruline mängida, lastakse tuimalt eest läbi. Mingit soovitust?


Jah, leia hull-down positsioon, ehk positsioon, millest paistab üle ainult su ülaplaat või torn, ja naudi võitmatuse tunnet. IS-7 suurim miinus on see kolmnurkne alaplaat, millest ka tier 8 tankid läbi lasta suudavad, prem moonaga isegi üsna lõdvalt. See-eest kui alaplaat on varjus, on isegi tier 10 tankidel raske sind pennida.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1084, 1085, 1086 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.