Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 15:05:21 vasta tsitaadiga

Mi 9 oli eelmine aasta Xiaomi tippmudel, vast teeb ok pilte. Google abiks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2019 15:24:38 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Kellelgi Xiaomi mi 8 on? Kuidas pildid on? Tahaks midagi mis teeb paremaid pilte kui redmi note 5. Kumma telefoni praktiliselt sama hinna juures võtaks kas mi 8 või poco f1? Kumb teeb paremaid pilte? Hetkel saab mõlemad kätte alla 300€.
Tänan tähelepanu eest.


Rooti oma telefon ja pane google cam peale. Või sai seda kuidagi teha nende peal.
Kuskil MIUI foorumis oli õpetus ka. Proovi ära see ennem kui uut telefoni ostma kippud.

Google cam-ga pidi pildi kvaliteet ja video kvaliteet paremaks minema. Vähemalt nii räägitakse.
Minujaoks teeb see note 5 piisavalt ok pilte ka Xiaomi enda tarkvaraga.




Link


Raske on leida youtubist videoid kus mingi tropp ei soju India keeles. Mul ei mahu pähe need tropid sealt kandist. Miks on vaja video pealkiri kirjutada inglise keeles ja siis videos on mingi india keeles.
Terve youtube on neid selliseid videoid täis kus kirjas on inglise keeles kuid jutt on mingis suvas keeles millest mõhkugi aru ei saa


Note 5 Pro on pmst sama nagu Note 5 AI, kuid pidi olema vähe kehvema kaameraga. Seega Note 5 Ai peale peaks saama samamoodi, kuid kvaliteet peaks parem olema
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 15:31:36 vasta tsitaadiga

xiaomi alles tuunis oma softi nii, et kaamera pildid läkksid paremaks. Ja seda mitte ainul Mi 8-l
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 16:09:06 vasta tsitaadiga

Saan Google kaamera api installida küll, aga tööle see ei hakka. Ütleb, et rakendus on peatunud.
Minu jaoks on toas tehtud pildid ikka suht koledad ja mürased, video veel hullem. Eelmine 100€ leagoo t10 tegi palju ilusamaid pilte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 16:30:17 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Saan Google kaamera api installida küll, aga tööle see ei hakka. Ütleb, et rakendus on peatunud.
Minu jaoks on toas tehtud pildid ikka suht koledad ja mürased, video veel hullem. Eelmine 100€ leagoo t10 tegi palju ilusamaid pilte.

Mi 8-ga tegid pilt?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 16:40:35 vasta tsitaadiga

Keegi on camera2 api Mi A1-l enablenud?
Teen selle järgi ja no kurat ei õnnestu icon_neutral.gif https://www.thecustomdroid.com/enable-camera2api-eis-xiaomi-mi-a1/

Kohas kus temrux peaks küsima superuser õigusi karjub hoopis permission denied ja nii on. Googeldades ka targemaks ei saanud icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2019 17:48:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
xiaomi alles tuunis oma softi nii, et kaamera pildid läkksid paremaks. Ja seda mitte ainul Mi 8-l


Note 5 ai-l pole seda uuendust tulnud. Minuarust note 5 ai on ainult ühe uuenduse see aasta saanud ja seda siis mingi jaanuari keskel umbes.
Vaatasin praegu et turva uuendus on detsembri kuu oma isegi.
Samas otsiti mõned kuud tagasi testijaid android 9 jaoks sellele note 5 pro/ai-le
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 17:56:56 vasta tsitaadiga

https://www.xiaomitoday.com/xiaomi-mi-8-camera-update/
tsitaat:
Xiaomi Mi 8 and all its versions, including the Mi MIX 2S

2 telefonile vaid.
My bad, jäi meelde, et rohkematele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2019 21:44:04 vasta tsitaadiga

Ma üritan Google cami alustuseks tööle saada, telefoni bootloaderi unlockimine on küll tüütu, nüüd oota 15 päeva, siis saan lahti. Ja siis hakka edasi proovima cam2 appi enableda jne.

Kas mi a1 oli ka boatloader lukus? Või on see ainult Xiaomi miui telefonidel?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 20.03.2019 13:56:31 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
xiaomi alles tuunis oma softi nii, et kaamera pildid läkksid paremaks. Ja seda mitte ainul Mi 8-l


Note 5 ai-l pole seda uuendust tulnud. Minuarust note 5 ai on ainult ühe uuenduse see aasta saanud ja seda siis mingi jaanuari keskel umbes.
Vaatasin praegu et turva uuendus on detsembri kuu oma isegi.
Samas otsiti mõned kuud tagasi testijaid android 9 jaoks sellele note 5 pro/ai-le


Mul turva kenasti 1. märtsi seisuga.. Aga noh, ma samas kasutan xiaomi.eu romi kah (ehk siis kodustatud iganädalane CN beta)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.03.2019 12:58:37 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3_to_come_with_an_indisplay_fingerprint_scanner-news-36160.php

Kolmas generatsioon android one on ka huvitav, kui selliselt tuleb ja hinnas jääb sarnaselt Mi A2 väljatuleku hinda.
Mitte et mind see ekraani alune sõrmelugeja huvitaks, kuid ekraan ise peaks siis oled olema ja see juba selles hinnas peaks hea olema.
Arvestades kuidas raudvara odavam redmi seeria not 7 ja pro raudvaraliselt on, siis SD675, SD710 või SD712 spekuleeriks ma proseks.
Aga võib tulla ka lihtsalt SD660 et hinnas kokku hoida parema ekraani jaoks. Samas jälle millised prosed on toetatud selle sõrmelugeja jaoks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.03.2019 21:07:24 vasta tsitaadiga

mul mi a2 5nädalat juba garantiis olnud, see nädal saadeti kuller laadijale ka järgi ning öeldi, et 2 nädalat läheb veel aega.
Keegi oskab öelda miks nii pikk ooteaeg on? Miks neil seda laadijat nüüd järsku vaja läks? icon_biggrin.gif

krt oleks teadnud,et 2 kuud aega võtab oleks kohe uue telefoni ostnud aga nüüd tasub juba tulemust oodata.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 21:15:46 vasta tsitaadiga

Laadijat läks vaja sest neil sai aku tühjaks icon_idea.gif
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 21:24:58 vasta tsitaadiga

See kulleri saatmine laadijat tooma on mingi nali või tõesti polnud neil laadijat garantiiteeninduses võtta? icon_eek.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 21:39:47 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
mul mi a2 5nädalat juba garantiis olnud, see nädal saadeti kuller laadijale ka järgi ning öeldi, et 2 nädalat läheb veel aega.
Keegi oskab öelda miks nii pikk ooteaeg on? Miks neil seda laadijat nüüd järsku vaja läks? icon_biggrin.gif

krt oleks teadnud,et 2 kuud aega võtab oleks kohe uue telefoni ostnud aga nüüd tasub juba tulemust oodata.

Saadavad äkki uue isendi asemele

Kust ostsid?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.03.2019 22:01:27 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
mul mi a2 5nädalat juba garantiis olnud, see nädal saadeti kuller laadijale ka järgi ning öeldi, et 2 nädalat läheb veel aega.
Keegi oskab öelda miks nii pikk ooteaeg on? Miks neil seda laadijat nüüd järsku vaja läks? icon_biggrin.gif

krt oleks teadnud,et 2 kuud aega võtab oleks kohe uue telefoni ostnud aga nüüd tasub juba tulemust oodata.


Odavate lutsude eelis ongi see, et kui katki läheb, siis odavam on uus osta, kui aega ja närve kulutada garantiiga.
Kehvasi eksemplaare saab ka lippulaevadelt ja kuidas kellelgi tehnika töötab. Minul tehniliselt töötab hästi telefon.
Samas mul on ka säästu note 5 ai, ehk siis 3/32GB versioon. Kui mul see 2 aastat kestab on selle raha eest hästi saadud.
Järgmine aasta kevadel ehk saab juba miski oled ekraaniga lutsu alla 200 euro. või võtta juba mingi pocophone.
Prose poolest peaks poco kaua säilima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.03.2019 22:35:31 vasta tsitaadiga

ostetud 1a.ee'st
Laadijat ei pannud kohe kaasa kuna eeldasin, et neil ikka võimalus ise enda vahenditega telefoni laadida icon_biggrin.gif

Eks ta tobe ole, et ligi 2 kuud läheb aega ning juba sellep. võiks nad uue telefoni saata mulle icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2019 11:58:36 vasta tsitaadiga

Aa 1a, no siis nad müüsid su telo kellelegi maha thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.03.2019 14:42:58 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
lopes39 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
xiaomi alles tuunis oma softi nii, et kaamera pildid läkksid paremaks. Ja seda mitte ainul Mi 8-l


Note 5 ai-l pole seda uuendust tulnud. Minuarust note 5 ai on ainult ühe uuenduse see aasta saanud ja seda siis mingi jaanuari keskel umbes.
Vaatasin praegu et turva uuendus on detsembri kuu oma isegi.
Samas otsiti mõned kuud tagasi testijaid android 9 jaoks sellele note 5 pro/ai-le


Mul turva kenasti 1. märtsi seisuga.. Aga noh, ma samas kasutan xiaomi.eu romi kah (ehk siis kodustatud iganädalane CN beta)


Mul tuli alles täna mingi uuendus, mis tegi turva uuenduse märtsi omaks. Ennem oli Detsembri või Jaanuari oma.
Ootan Pie uuendust, millest pole ka kaua juba juttu olnud sellel telefonil.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2019 14:06:15 vasta tsitaadiga

Mi 9 peaks aprillis Elisasse jõudma, kahjuks Lavender Violeti tulek Eestisse teadmata.

Igatahes olen juba pikalt uue telefoni otsingul olnud ja eile õhtuks suutsin lõpuks lõpptulemuseni jõuda, kus kahe telefoni vahel veel valida. Täna hommikul aga koperdasin Mi 9 otsa ja noo ütleme nii, et nüüd ma tahan seda ja taaskord lükkub uue telefoni ost edasi ja valik jälle keerulisem. icon_biggrin.gif

YT Reviewdest paistab, et on-screen FP scanner töötab hästi, kaamera on decent, wireless charging ja ka materjal on tugevam, kui paljudel teistel keskklassi telodel. Ainukeseks miinuseks minu jaoks on väike aku mahutavus (3300 mAh) ja UI väljanägemine (eelistan 5 ikooni rida ja väikseid ikoone), aga samas kõikidel teistele telefonidel on miinuseid rohkem ja need 2 tunduvad olevat pigem.. pisihädad.

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 25.03.2019 14:40:49 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Mi 9 peaks aprillis Elisasse jõudma, kahjuks Lavender Violeti tulek Eestisse teadmata.

Igatahes olen juba pikalt uue telefoni otsingul olnud ja eile õhtuks suutsin lõpuks lõpptulemuseni jõuda, kus kahe telefoni vahel veel valida. Täna hommikul aga koperdasin Mi 9 otsa ja noo ütleme nii, et nüüd ma tahan seda ja taaskord lükkub uue telefoni ost edasi ja valik jälle keerulisem. icon_biggrin.gif

YT Reviewdest paistab, et on-screen FP scanner töötab hästi, kaamera on decent, wireless charging ja ka materjal on tugevam, kui paljudel teistel keskklassi telodel. Ainukeseks miinuseks minu jaoks on väike aku mahutavus (3300 mAh) ja UI väljanägemine (eelistan 5 ikooni rida ja väikseid ikoone), aga samas kõikidel teistele telefonidel on miinuseid rohkem ja need 2 tunduvad olevat pigem.. pisihädad.


MIUI 10'l on 5x6 ja 5x7 ikoonide grid täitsa vaikimisi olemas (seda siis CN romil ning xiaomi.eu mod).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2019 17:41:15 vasta tsitaadiga

SiMka, ehk siis...?
Kas Mi9 jookseb MIUI 10-el? Pole selle Xiaomi UIga kursis. Ja kas selle 5x6 saab peale panna seadetest või tuleb selle nimel suuremat tööd teha. Mis see CN rom jms on?

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 25.03.2019 17:48:45 vasta tsitaadiga

Kõik uuemad peaks 10 peal jooksma ja seadetes kenasti valik olemas ( https://imgur.com/a/7FemDsA ). Ma hetkel kasutan xiaomi.eu romi, mis baseerub hiina nädalasel romil ja CN seda hiinat tähendabki. Siin tuleb siiski meeles pidada, et global ja hiina rom on tsipa erinevad ja global versioonil ei pruugi seda seadetu olla, ise ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2019 20:00:32 vasta tsitaadiga

Kõigile kes ootasid Xiaomi Note 7 Pro gobal versiooni üks hapu uudis: https://www.gsmarena.com/the_redmi_note_7_pro_will_not_be_available_globally-news-36194.php
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2019 21:22:28 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Kõigile kes ootasid Xiaomi Note 7 Pro gobal versiooni üks hapu uudis: https://www.gsmarena.com/the_redmi_note_7_pro_will_not_be_available_globally-news-36194.php


See note 7 Pro oleks niikuinii olnud sama hinnaga kui Pocophone F1-e juba kätte saab.
Samas on lootust ka et Mi 9 SE tuleb global seekord. On vähe väiksemate mõõtmetega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.