Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:36:21 vasta tsitaadiga

Keegi ei keela leping üles öelda kui tingimused ei sobi icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 22.03.2019 16:48:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Keegi ei keela leping üles öelda kui tingimused ei sobi icon_rolleyes.gif

Jah, ma tean, et võin lepingu lõpetada. Seda pole mulle vaja eraldi meelde tuletada. Lugeda ning arvutada veel oskan.

Ma olen kellegagi milleski kokku leppinud ja eeldan, et teine pool kokkuleppest kinni peab.
Kas see on liiga suur soov?
Kui jah, siis selliste inimestega ma tõesti ei soovi asju ajada ning nende retoorikat kuulda/lugeda.
Sinule on antud käitumismall ilmselgelt sobiv ning järgimist väärt. Palju õnne!


P.S. Ilmselt ikkagi lahkungi nende juurest. Tele2 pakub siiski odavamat lahendust ja seda ilma mingite soodustusteta icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:55:22 vasta tsitaadiga

Sellistes 2poolsetes lepingutes on on alati pisikeses kirjas lisana juures, et osapool võib tingimusi muuta etteteatamisega vms.
See ei saa eriliseks üllatuseks tulla.
Kõikidel operaatoritel on see punkt kirjas

Tänapäeval sellised lepingud on suht sümboolsed. Pane suvaline tähtaeg, aga üldjuhul nullib see etteteatamise punk selle lepingu anyway ära.
Ei ole vaid mobiilsidemaailmas sellised "üllatused"

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:56:41 vasta tsitaadiga

Nussivad jah kampaaniakorras. Suruti mullegi 2.99 eest 2GB mulle praktiliselt kasutut euronetti peale, kuigi oli veel aasta sooduspakkumise lõppemiseni jäänud. Peab alternatiive vaatama hakkama.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 17:00:06 vasta tsitaadiga

Ega Telias ja Tele2 tehti täpselt sama moodi. Väänati 1€ juurde, nüüd siis jõudis järg elisa kätte.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.03.2019 17:15:42 vasta tsitaadiga

pois11, elisale ie jõudnud järg kätte vaid see on neil pidev protsess.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 22.03.2019 18:14:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Sellistes 2poolsetes lepingutes on on alati pisikeses kirjas lisana juures, et osapool võib tingimusi muuta etteteatamisega vms.
See ei saa eriliseks üllatuseks tulla.
Kõikidel operaatoritel on see punkt kirjas

Tänapäeval sellised lepingud on suht sümboolsed. Pane suvaline tähtaeg, aga üldjuhul nullib see etteteatamise punk selle lepingu anyway ära.
Ei ole vaid mobiilsidemaailmas sellised "üllatused"


Kas need lepingud ikka on kahepoolsed, kui üks osapool võib neid ühepoolselt muuta nii kuidas soovib ning teisel osapoolel pole mingit kindlust ega õigust omapoolselt midagi muuta.
Jah, ma tean et "kõik teevad". See ei ole vabandus. Mõni lihtsalt teeb seda nahhaalsemalt, palju tihemini, rohkem korraga ja midagi reaalselt vastu pakkumata.
"Kõik" ju loobivad oma suitsukonid tänavale, miks siis sina ei tohi? Ahjaa, Sina ju tohid.

Kuskil lepingus oli ka kirjas, et hindu võib tõsta ainult siis, kui sellel on kulupõhine või tehniline põhjendus. Elisal ilmselt mitte, nemad põhjendust ei vaja.

Ilma nende senise sooduspaketita oleks ma juba ammu mujal. Nüüd paistab neil lihtsalt olevat käes see hetk, kus on aeg soodukatelt julgelt raha juurde küsima hakata. Ja ikka seda veel soodukaks nimetada, et siis veel üks ring otsa teha kohe varsti.
Elisa teab väga hästi, kuidas ja kui palju nende kliendid tegelikult teenust tarbivad. Ja sellest hoolimata määritakse pähe kraami, mida pole vaja. Selle nimi oli Brezhnevi pakike. Kui ostad kilo banaane, siis pead võtma ka kallurikastitäie liiva. Samas olen saanud konkureerivalt firmalt vajaduspõhiseid soovitusi teenuste muutmiseks. Niiet selline ülbe tegutsemine ei ole alati reegel.

Eriti tore on Elisaga veel ka see, et kui lähed välismaale, siis tuleb kõva SMSpromo, et osta päevapilet, parem kohe kaks korraga, enne võrku ei saa, isegi tariifipõhiselt. Wtf. Ikka pead läbi jaurama mingite netipiletite veebilehtede, kus kõige soodsam asi (ehk tariifipõhine) on lõppu pisikese kirjaga ära peidetud, et keegi seda jummala pärast ei kasutaks. See on täpselt sama eetiline nagu potimüüjad Tallinnas. Ei midagi paremat.

Ma lihtsalt ei saa aru sellest, et miks nad siis üldse selliseid sooduspakette ja lubadusi andsid, kui niiehknaa lõpuks tuleb välja, et oma sõnu süüakse.
Ilmselgelt on tegu kas petturlusega või puudub sellel ettevõttel igasugune tegevuste planeerimine.
Nad ilmselt järgmiseks lähevad ka oma töötajate palkade kallale. Sealt on veel rohkem võita. Ja kellele ei meeldi, võib lepingu lõpetada. Ilma lepingutasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 18:22:01 vasta tsitaadiga

Ma kahjuks ei oska kommentaarida Elisa käitumist. Telias sellist käitumist vaid korra kohanud kui see krd EU värk toodi sisse.
Aga see ka lõppes minu jaoks positiivselt, peale 1 suuremat arvet jõudsime läbirääkimiste kaudu sinnani, et arve läks veel väiksemaks kui enne tõstmist oli (mahud kusjuures suurenesid)
Ja pole aastaid mingeid tähtaegu nendele soodustustele, kirjas ongi....tähtajatu.

Suht alati olen mina ühendust võtnud, et minu paketti natuke mudida.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 22.03.2019 20:17:54 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
Kuskil lepingus oli ka kirjas, et hindu võib tõsta ainult siis, kui sellel on kulupõhine või tehniline põhjendus. Elisal ilmselt mitte, nemad põhjendust ei vaja.

Kõik Eesti sideoperaatorid on Tehnilise Järelevalve Ametilt saanud loa rakendada rändlusregulatsiooni osaliselt, st pakkuda vaid teatud pakettides rändlusteenuseid Euroopa Liidus koduvõrgu hinnaga ja säilitada Eesti-sisesed paketid. Eesti-siseste pakettide kliendid tasuvad Euroopa Liidus reisides mobiilsete teenuste kasutamise eest endiselt vastavalt EL´i rändlusteenuste hinnakirjale. Kuna Elisa 2,99 €'ne hinnatõus puudutab ka Eesti-siseseid pakette, on tekkinud küsimus, kas hinnatõus on kooskõlas Elektroonilise side seaduse § 99 lõikega 1?
Hetkel Elisa ei ole põhjendanud, mis tingib Eesti-siseste pakettide täitmise kulude olulist suurenemist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 20:54:10 vasta tsitaadiga

Minule saadetud kirjas üritati muljet jätta, et ma ise soovin seda 2.99€ hinnatõusu. Tuleb hakata numbrit mujale viima.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.03.2019 20:56:57 vasta tsitaadiga

Hents3, nii on. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 23:14:43 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
Ma olen kellegagi milleski kokku leppinud ja eeldan, et teine pool kokkuleppest kinni peab.

Juriidiliselt on arvatavasti kõik korrektne.
1. maist tõstetakse pakettide hindasid.
Kokkulepet ehk liitumislepingut pakutakse paketi peale, mitte paketi hinna peale.
Soodustust (kui allahindlust kehtivusega näiteks 24 kuud) paketi hinnast pakutakse eraldi ja see kehtib edasi.
...........
Elisa Eesti AS-i teenuste kasutamise üldtingimused:
6.1. ELISA-l on õigus:
6.1.10. võimaldada Kliendile allahindlust ning soodustusi. ELISA poolt tehtud ühekordne allahindlus või soodustus ei mõjuta teisi Liitumislepingust tulenevaid õigusi ja kohustusi;
6.1.14. teha ühepoolselt täiendusi ja muudatusi Liitumislepingus ja Tingimustes vastavalt Üldtingimuste punktidele 10.5. ja 10.6.

10.5. ELISA-l on õigus Liitumislepingut ja Tingimusi ühepoolselt muuta, kui muudatus on tingitud sidevaldkonna tehnilisest ja sisulisest arengust (sh nt kasutatavate tehnoloogiate muutumisest, tehnilisest innovatsioonist jne), toodete või teenuste hinnakujunduse muudatustest, Liitumislepingu või Tingimuste kehtestamise aluseks olnud asjaolude muutusest (sh nt muudatused toodete või teenuste ülesehituses, sisendkuludes, parameetrites, teenindusprotsessides jne), klientidele teenuste ja toodete kasutamiseks täiendavate või paremate võimaluste loomisest, vajadusest ajakohastada või selgitada teenuste osutamise või kasutamisega seotud asjaolusid, muudatustest õigusaktides, riiklike institutsioonide otsusest või ettekirjutusest, jõustunud kohtuotsusest või muudest teenuste osutamisega seonduvatest olulistest asjaoludest, muuhulgas on ELISA-l õigus muuta Liitumislepingut või Tingimusi õigusaktides fikseeritud juhtudel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2019 00:06:43 vasta tsitaadiga

Peale tingimuste Elisa poolset muutmist võtsin pakkimise Diililt(polnud soodsam), algatasin numbriliikumise järgmisel päeval ja sama päeva õhtul kell 20:00 helistas Elisa tagasi, et äkki räägime vähe ja oli nõus kõvasti järelandmisi tegema. Ennem keegi liigutama ei hakka, kui numbri liikuma paned.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2019 00:26:34 vasta tsitaadiga

ma saatsin Elisale kirja, et tore oli, aga naasen Teliasse. Telia parem pakkumine olemas igatahes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2019 00:28:02 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma saatsin Elisale kirja, et tore oli, aga naasen Teliasse. Telia parem pakkumine olemas igatahes icon_rolleyes.gif

Ongi nad kuidagi nii lahjad?
Pean ka homme ühe ärikliendi asja kinni panema.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 23.03.2019 14:58:26 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:35:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 23.03.2019 15:06:06 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Hents3 kirjutas:

Helistasin nii Diil'ile kui ka Tele2'ele ja nemad ütlesid, et nad enam ei konkureeri hindadega, vaid pakuvad pigem kvaliteeti ja ühe numbri üle toomisel ühtegi paketti leti alt ei anta, seega hetkeseisuga 8,99 € kuutasuga Nutipakett 19 ERI jääb alles. Isegi kui tuua mitu numbrit korraga üle, ei trumpa nad Nutipaketti 19 ERI üle.

Millisele numbrile sa tele2-s helistasid?

Väike parandus: nad helistasid minule, mitte vastupidi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2019 17:05:14 vasta tsitaadiga

On ikka häbematus ise helistada ja teha mittekonkureerivat pakkumist! icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.03.2019 00:02:59 vasta tsitaadiga

Hents3 kirjutas:
number kirjutas:
Hents3 kirjutas:

Helistasin nii Diil'ile kui ka Tele2'ele ja nemad ütlesid, et nad enam ei konkureeri hindadega, vaid pakuvad pigem kvaliteeti ja ühe numbri üle toomisel ühtegi paketti leti alt ei anta, seega hetkeseisuga 8,99 € kuutasuga Nutipakett 19 ERI jääb alles. Isegi kui tuua mitu numbrit korraga üle, ei trumpa nad Nutipaketti 19 ERI üle.

Millisele numbrile sa tele2-s helistasid?

Väike parandus: nad helistasid minule, mitte vastupidi.

Valetad. icon_rolleyes.gif https://tele2.ee/uudised/2018/Suur-muudatus-telekomifirma-lopetab-esimesena-tuutute-muugikonede-tegemise
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/graafikud-miks-tele2-tegelikult-muugikoned-lopetas-statistika-annab-uhe-voimaliku-vihje?id=81915813

https://www.ituudised.ee/uudised/2018/06/25/ka-telia-ja-elisa-ei-tee-enam-soovimatuid-muugikonesid

Ehk siis kui sina esimest sammu ei teinud, on asi väga haisev tolle telekomi poolt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 24.03.2019 00:15:09 vasta tsitaadiga

Helistasid mulle ka nad ise mingiaeg. Mingit sammu ja üleminkut pole kunagi planeerinud.

Mõtlesin ka, et huvitav oli ju uudis, et lõpetavad helistamise.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 24.03.2019 00:54:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Hents3 kirjutas:
number kirjutas:
Hents3 kirjutas:

Helistasin nii Diil'ile kui ka Tele2'ele ja nemad ütlesid, et nad enam ei konkureeri hindadega, vaid pakuvad pigem kvaliteeti ja ühe numbri üle toomisel ühtegi paketti leti alt ei anta, seega hetkeseisuga 8,99 € kuutasuga Nutipakett 19 ERI jääb alles. Isegi kui tuua mitu numbrit korraga üle, ei trumpa nad Nutipaketti 19 ERI üle.

Millisele numbrile sa tele2-s helistasid?

Väike parandus: nad helistasid minule, mitte vastupidi.

Valetad. icon_rolleyes.gif

Ei valeta icon_biggrin.gif
Kui võtta asi pulkadeks lahti ja kirjutada siia pikk muinasjutt, siis mina tegin esimese sammu SIIN, mispeale nemad helistasid mulle. Vabandan segaduse pärast.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.03.2019 02:34:23 vasta tsitaadiga

Hents3, seda ma kahtlustasin. Ma tegin veebruaris sarnase lükke, et nende kodukal kribasin, et soovin pakkumist ja seejärel nad helistasid kohe järgmisel päeval.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2019 08:21:56 vasta tsitaadiga

Minu kogemus "ületulekuga" - vastasid 3 päeva hiljem. Selleks ajaks olin saanud Teliast väga hea kompromissi, nii et kiire ja väga viisakas tele2 ei saanud ka midagi vastu pakkuda.
Elisaga sai nüüd kõik lepingud lõpetatud - käisin esinduses, natuke seal ikka pakkusid, et lase helistada. Ma vastu, et ega sellest nett kiiremaks ei lähe ja hinna osas olen ju nagunii saanud soodustust 6 kuud.
Seega jäid rahule ja lõpetasid ära. Samas teenus oli neid stabiilne - st. saab küll maakolkas mingi baasteenuse kätte.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 08:50:01 vasta tsitaadiga

nujah aga mida siis ettevõtted pakkusid?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2019 20:28:56 vasta tsitaadiga

ametliku käigu annan esmaspäeval, aga enda 2 numbrit viin Elisast Diili, õde enda oma samuti. ning üks kolleeg enda 4 numbrit Teliasse. ehk siis ma üksi viin Elisast 7 numbrit minema (neist 2 ainult kõnepaketiga, teised erinevate netipakettidega) icon_razz.gif palju õnne Elisa icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.