Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 18:26:12 vasta tsitaadiga

See aasta polegi vist ühtegi mängu veel teinud, ootan uut mängumode.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 26.03.2019 01:13:41 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et täitsa mitte paha.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 01:30:47 vasta tsitaadiga

Pulsi ajab ikka lakke jah see firestorm viimastes etappides
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 26.03.2019 08:48:21 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
villu70 kirjutas:
Millal see "PUBG" versioon välja tuleb?


Firestorm game mode ehk "Battle royale" tuleb esmaspäeval, 25 märts. Game update oli juba see neljapäev ära kus paarkümmend GB contenti alla tuli sikutada.

Eile täiesti lampi mõtlesin, et kuna huvitav see BF BR tuleb, läksin vaatasin ja olemas - nüüd loen, et väga õige päev mõtlesin asja peale icon_biggrin.gif

Esmamulje see, et väga kiirelt käib kõik võrreldes PUBGiga, eks map ka pisem. Suurt lootimisrõõmu ei ole, kõik majad on korralikke relvi ja kraami täis. Põmst käid ühes majas ära ja läheb sõjaks. Pigem eelistaks pikemat "eelmängu" icon_biggrin.gif
Muidu jookseb hästi ja tundub OK.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 26.03.2019 10:32:18 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
heretic666 kirjutas:
villu70 kirjutas:
Millal see "PUBG" versioon välja tuleb?


Firestorm game mode ehk "Battle royale" tuleb esmaspäeval, 25 märts. Game update oli juba see neljapäev ära kus paarkümmend GB contenti alla tuli sikutada.

Eile täiesti lampi mõtlesin, et kuna huvitav see BF BR tuleb, läksin vaatasin ja olemas - nüüd loen, et väga õige päev mõtlesin asja peale icon_biggrin.gif

Esmamulje see, et väga kiirelt käib kõik võrreldes PUBGiga, eks map ka pisem. Suurt lootimisrõõmu ei ole, kõik majad on korralikke relvi ja kraami täis. Põmst käid ühes majas ära ja läheb sõjaks. Pigem eelistaks pikemat "eelmängu" icon_biggrin.gif
Muidu jookseb hästi ja tundub OK.


Ma pole küll veel proovinud, aga PUBGis mulle just ei meeldinud see, et 98% ajast jooksed tühja ja üritad paremat varustust otsida. Seega kui rohkem actionit on, siis minu arvates väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 26.03.2019 10:38:44 vasta tsitaadiga

chatro, eks see maitse asi jah. Mulle meeldib lootimine ka, eriti kuna harva mängin taolisi mänge. Kui tihedamalt taguda siis ilmselt tüütab see korjamine ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 11:22:27 vasta tsitaadiga

Lootimine vajab küll overhauli, see kuidas asjad lihtsalt maha kukuvad laibalt, üksteise otsa, no mõttetult raske/ajaline otsida sealt endale vajaliku kraami. Apexist ka ära harjunud pingimise süsteemiga (X loot siin), aga vähemalt saab vastaste asukohta pingida.
Üldiselt inventory süsteem ka, et kui tahad nt Armorit peale panna, pead vajadusel inventory minema ja siis nö nupu alla tõstma. Jällegi tooks näita Apexist, kus hoiad ühte nuppu alla (nt 4) ja tuleb suur valik kohe ette.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 11:57:51 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Arx07 kirjutas:


Esmamulje see, et väga kiirelt käib kõik võrreldes PUBGiga, eks map ka pisem. Suurt lootimisrõõmu ei ole, kõik majad on korralikke relvi ja kraami täis. Põmst käid ühes majas ära ja läheb sõjaks. Pigem eelistaks pikemat "eelmängu" icon_biggrin.gif
Muidu jookseb hästi ja tundub OK.


Ma pole küll veel proovinud, aga PUBGis mulle just ei meeldinud see, et 98% ajast jooksed tühja ja üritad paremat varustust otsida. Seega kui rohkem actionit on, siis minu arvates väga hea thumbs_up.gif


Mul osad tüübid siin higistavad BFV ikkagi võtta (BF3 mängisime üpris palju, vahepealsed jätsime vahele ja BF1 üpris vähe), ent mulle tundub, et ei ole mõtet. Just seepärast, et tundus pigem run & gun asi. Visuaalselt küll vägev ja destruction ja igast varustus on ka äge, a liiga Hollywoodlik tuim täristamine. PUBG puhul just meeldib, et on erineva intensiivsusega hetki mängus ja asjad muutuvad väga ruttu (võin öelda ka, et tihedamini mängides EI muutu luudi tagaajamine tüütuks, vb. vaid siis kui "looting simulator" loop'i satud, ehk luudid-sured-luudid-sured - muidu on kõik väga fain ja just meeldib, et ei saa kõike koguaeg kohe kätte, kuigi paljuski on ikka kõik vajalik olemas enamasti). Vaadates videoid, siis see asjade laialikukkumine tundub peale ebamugavuse ka täiesti jabur. Etjah, sain lisapõhjuse ülemisest kommentaarist, miks mitte osta. icon_razz.gif

BTW. see traktori lisamine on äge, PUBGs alati mõelnud, et traktorite ja lumetraktoritega võiks saada ka sõita...

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 12:35:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Lootimine vajab küll overhauli, see kuidas asjad lihtsalt maha kukuvad laibalt, üksteise otsa, no mõttetult raske/ajaline otsida sealt endale vajaliku kraami.

Minu teada devid redditis juba kinnitasid selle probleemi olemust ja tegelevad fixiga.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 14:57:48 vasta tsitaadiga

Arvestades seda, kuidas selle üle igalpool videotes (pre-release videod, ehk EA poolt promo mõttes ligipääsu saanud) selle üle kurdeti, siis arvata oli ka. Ei saa aru, mis mõte oli seda üldse nii teha. Menüüsid vähemaks, et kangimeestel parem oleks?
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 15:24:21 vasta tsitaadiga

No see siiski pole õnneks päris showstopper issue, rohkem urgitsemine. Overall päris hea siiski.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 16:46:04 vasta tsitaadiga

Gamebreaker pole tõesti.
Sul on teiste BR mängudega ka kogemust? Kuidas kõrvutaksid?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2019 20:11:25 vasta tsitaadiga

Ainult PUBGd natuke mänginud, overall on BR väga võõras mulle nii et pole ise pädevaim vastama.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 12:31:39 vasta tsitaadiga

Esimene BR mäng mis mulle istub (proovinud Apex, PUBG, BO) ja kus ma ei ole peata kana. Mujal ma üldiselt lootin lootin ja siis laseb keegi põõsast maha. Siin ei ole seda niiväga... kesmiselt 2-3 killi tuleb ikka raudis. Kui meeldib BF gameplay, siis meeldib see ka. Suht sama mis MP, vaid armor lisaks.

Lootimine mind ei häiri, käib küll. Kotis sobramisest ehk isegi kiirem. Kui oled veidi mänginud, saad juba kiirelt visuaalselt aru mida võtta/jätta. Kui siis võiks rohkem laiali puistata...
Kui ma midagi muudaks, siis laseks optika vabaks preconf alt ja laseks lootida. Saaks valida paremini kas oled iron, reflex või optika. Hetkel mõnel paremal (roosa) relval on mu jaoks valik nii vastik, et jätad relva võtmata.

1 solo win
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.03.2019 13:02:40 vasta tsitaadiga

Kas need DLC-d tuleb eraldi osta või on mingi võimalus, et saab kõik automaagiliselt nii, et ei peaks?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 13:15:47 vasta tsitaadiga

See optika kinnitatud olek tundus imelik, ent ise arvasin, et ehk muudavad ära. Palju sul muude BR-mängude kogemust on? Siin on see jah, et luudid kohe omale sobiva varustuse kätte, ehk see "survival osa" jääb nagu ära. Mulle seepärast pinget just ei paku & luutimislukku jäämise vastu aitab enese "programmeerimine". Aga saan täiesti aru, kuidas teistele täpselt vastupidine pigem sobida võib.

Peaks paari oma tüübiga teise seltskonna Origini kontot laenama, tahaks näha, kuidas üleminek oleks. Ostma ei tihka, samas proovida võiks, ent ~25 eest ei viitsi proovima hakata.

LKits, DLC'd peaks "hinna sees" olema BFV'l ju?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.03.2019 13:20:37 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/electronic-arts-reorganizesfires-350-employees.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 14:26:52 vasta tsitaadiga

rmc, BR kogemus sisuliselt puudub, 5h ehk igaüht. Ei ole kuidagi käima saanud ning isu ainult nänni otsida pole olnud. Siis võtaks juba mõne RPG ligi. Firestormis aga esimene vastane keda nägin, sai maha võetud ning tunne kohe olemas esimesest raundist. Eks oma osa on et ma olen BF'i mängudesse ebanormaalselt palju oma aega elust kulutanud... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 14:32:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas need DLC-d tuleb eraldi osta või on mingi võimalus, et saab kõik automaagiliselt nii, et ei peaks?


Battlefield V on "game as a service" - ostad mängu ja kõik updated mis tulevad saad tasuta.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 27.03.2019 14:37:20 vasta tsitaadiga

rmc, kas originis mitte 10h trialit ei saa teha? Teine variant origin access ligi võtta, see oli kas 4 või 5 euri kuu, saab piiramatult mängida/proovida kõiki origini mänge.

Mul eile oli kuidagi parem kogemus Firestormis kui üleeile, ei tundunud nii fast-paced enam. Ma küll meelega hüppasin ka mapi äärde, vaikselt tuleringi kahanemisega liikusin kaasa.


viimati muutis Arx07 27.03.2019 14:37:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 14:37:24 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
rmc, BR kogemus sisuliselt puudub, 5h ehk igaüht. Ei ole kuidagi käima saanud ning isu ainult nänni otsida pole olnud. Siis võtaks juba mõne RPG ligi. Firestormis aga esimene vastane keda nägin, sai maha võetud ning tunne kohe olemas esimesest raundist. Eks oma osa on et ma olen BF'i mängudesse ebanormaalselt palju oma aega elust kulutanud... icon_neutral.gif


Eks ta siis "learning curve'i" teema ole.

Kuidas muidu tundub Firestorm vs. teised mänumode'id BF'is? Mida varem peamiselt mängisid ning kuidas teised FS'ga kõrvutades tunduvad?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2019 14:50:09 vasta tsitaadiga

Üldine tunne on mu jaoks sama.
Tempo on siiski palju palju aeglasem - 1 elu ja suur MAP. Kui satud hulgakesi samma kohta, siis on korralik action nagu tava BF'is.
Armor tähendab et 2x kauem tuleb lasta aga vastased kukuvad siiski kiirelt ja ei pea 3 salve sisse laskma.
Lisaks masinad annavad oma BF tunde juurde.

Aga kuna ma pole BR sihtrühm, siis ma isiklikult tõenäoliselt lähen varsti MP tagasi ja teen BR harvem vahelduseks. Kuigi see on mu mulle parim BR mis olen mänginud. Üldiselt on ka kogu BFV mu meelest hea mäng ja see üldine ving on lihtsalt naljakas jonnimine ning otsitud põhjused. Jah marketing oli täielik p*sk, aga selle peale solvuda... mnjaa
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 28.03.2019 02:34:07 vasta tsitaadiga

Tegelikult tahaks ma BF2 remeiki see on ikka üsna südamelähedane eriti kui see oleks uue mootori peal jne icon_rolleyes.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2019 19:33:24 vasta tsitaadiga

Esimene asi, mis pähe tuleb on see, et võiks näha teisi langevarjuga maandumas. Praegu kuidagi väga nigelalt näha. Või asi mingis GPU rendardamises? Looting süsteem nkn pekkis. Eks nad tegelevad sellega. Muidu väga tore. Visibilityga niigi probleeme ning noh, BR ainult võimendab seda. Ehk vahepeal ikka suur peavalu kedagi näha.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 31.03.2019 10:36:15 vasta tsitaadiga

Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.