Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 430, 431, 432  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 22.03.2019 15:52:34 vasta tsitaadiga

Kes see ikka tahaks tagasi Assadi süüriasse minna...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 15:56:12 vasta tsitaadiga

Ega need eestlased ka ei tahtnud tagasi tulla Nõukogude Eestisse. Või see on ikka täiesti halb näide?

Vahvalt teate inimeste hingeelu ikka ja lahterdate ette ära. Mis mure niimoodi kedagi "majanduspagulase" pähe puhta südametunnistusega Venemaalegi saata.

Tõesti, liiga palju vabadust mõjub inimestele samamoodi nagu peatäis viina. Vanaonul oli ikka 100% õigus.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.03.2019 15:59:41 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
smurfer kirjutas:
Nendega tuleks terve genratsiooni vältel tegeleda, mitte ainult "kriisi ajal". Siis oleks mõeldav. beer_yum.gif

Tegelikult pakuti juba omal ajal välja ja mida on siin aastate jooksul paljud eksperdid toetanud, et luua oma koduriikides-lähinaabrite juures nn puhvertsoonid, mida siis võib rahastada rahvusvaheliselt. See oleks imo jätkusuutlik mudel, et konflikti lõppedes tagasi kodupinnale saata. Sest tugev enamus neist, kes on juba konflikti eest saabunud Läände, enam väga vabatahtlikult tagasi ei soovi pöörduda.
Venemaa kriisi korral oleks sel juhul Eesti see puhvertsoon, kes peaks Leningradi oblasti sajad tuhanded pagulased ära mahutama.. millegipärast arvan, kui selline olukord tekkima peaks, sõdib Eesti kõigi vahenditega vastu, et see puhvertsoon Eestis välistada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 15:59:52 vasta tsitaadiga

Kristliku taustaga sõjapagulastest eestlasi ma ei võrdleks moslemitest majandusimmigrantidega.
Nagu siga ja kägu või õli ja vesi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:02:24 vasta tsitaadiga

anubis, no ütlesid, et kriisi korral ühe perekonna suudaksid majutada. Et mitte siin islami ja nahavärvi teemat mängu tuua, siis oletame, et see perekond on Euroopast. Aga oletame veel, et nad on veganid. Kas sinu arvates oleks ok, kui koju tulles avastad, et minema on visatud külmkapist kõik liha- ja piimatooted, su kingad ja nahktagi on ka sama teed läinud kuna sisaldavad loomseid komponente ja edaspidi pead elama oma kodus nende reeglite järgi, kuna nad lihtsalt "ei talu" loomseid produkte?

Ma millegipärast arvan, et need kes tiblade okupatsiooni eest põgenesid, hoidsid suht madalat profiili ja ei hakanud midagi nõudma vaid olid tänulikud selle eest, kui üldse midagi pakuti.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:06:54 vasta tsitaadiga

Sul on põgenikest tore arusaam.

Jätka samamoodi.

Ma olen eestlane ja kristlusest olen ma sama kaugel nagu islamist. Kristluse tõttu on minu sugulased rohkem kannatanud kui islami tõttu eales, ei registreeruks isegi samal mõõtkaval.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:08:15 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Tanel kirjutas:
thumbs_up.gif


Kusjuures see mure ongi seal, et "kriisiolukorras mahutab ära", aga pärast kriisi lükkab sujuvalt "vihma käest räästa alla" ja edasi on nad jälle üksi ja ilma vajaliku integratsiooni toetuseta, mille pärast see vana euroopa ikaldus üldse laivis on praegu.
Nendega tuleks terve genratsiooni vältel tegeleda, mitte ainult "kriisi ajal". Siis oleks mõeldav. beer_yum.gif

Kas need pagulased peab adopteerima vä? icon_eek.gif
napoleon kirjutas:
anubis, no ütlesid, et kriisi korral ühe perekonna suudaksid majutada. Et mitte siin islami ja nahavärvi teemat mängu tuua, siis oletame, et see perekond on Euroopast. Aga oletame veel, et nad on veganid. Kas sinu arvates oleks ok, kui koju tulles avastad, et minema on visatud külmkapist kõik liha- ja piimatooted, su kingad ja nahktagi on ka sama teed läinud kuna sisaldavad loomseid komponente ja edaspidi pead elama oma kodus nende reeglite järgi, kuna nad lihtsalt "ei talu" loomseid produkte?

Johhaidii, mida näidet. Sorry, aga sul on kupli all ikka kõik korras? Pmst kui see pagulane on eurooplasest homoseksuaal, siis naine tuleb sul järgmisel õhtul koju ja krdi Village People eesotsas kalli sinuga vaatavad vastu, per*eosata nahkpüksid jalas ja roosa sätendav T-särk seljas?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:16:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

napoleon kirjutas:
anubis, no ütlesid, et kriisi korral ühe perekonna suudaksid majutada. Et mitte siin islami ja nahavärvi teemat mängu tuua, siis oletame, et see perekond on Euroopast. Aga oletame veel, et nad on veganid. Kas sinu arvates oleks ok, kui koju tulles avastad, et minema on visatud külmkapist kõik liha- ja piimatooted, su kingad ja nahktagi on ka sama teed läinud kuna sisaldavad loomseid komponente ja edaspidi pead elama oma kodus nende reeglite järgi, kuna nad lihtsalt "ei talu" loomseid produkte?

Johhaidii, mida näidet. Sorry, aga sul on kupli all ikka kõik korras? Pmst kui see pagulane on eurooplasest homoseksuaal, siis naine tuleb sul järgmisel õhtul koju ja krdi Village People eesotsas kalli sinuga vaatavad vastu, per*eosata nahkpüksid jalas ja roosa sätendav T-särk seljas?


No need veganid on kohati suht agressiivsed oma elustiili teistele pealesurumisega.
Aga no ok, kui sellest teemast mööda ei saa, siis kas moslemit enda kodus majutades tohib õhtusöögiks seapraadi küpsetada? Ja kui tohib, siis kas peab tegema kaks praadi, millest üks on mingist muust lihast või on moslemi enda mure, kui pakutud toitu ei söö?
Või oletame, et mul on veel perefirma ja pakun pagulasele ka tööd, et ta oma toidu välja teenida saaks. Kas siis peaksin töö nii ümber korraldama, et ta oma palvetamise pausid tehtud saaks kui need pausid töö iseloomust lähtuvalt väga lihtsalt võimaldatavad ei ole?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 22.03.2019 16:18:05 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sul on põgenikest tore arusaam.

Jätka samamoodi.

Ma olen eestlane ja kristlusest olen ma sama kaugel nagu islamist. Kristluse tõttu on minu sugulased rohkem kannatanud kui islami tõttu eales, ei registreeruks isegi samal mõõtkaval.


Jah, ma nõustuks ka sellega, et ka kristlus on mõttetu asi. Kui me räägiks sama juttu 1930ndal, kus katoliku kirikul oli natsisaksamaaga leping siis väidaks et katoliiklus kõige hullem vorm religioonist. Praeguseks on islam selle koha võtnud, kuna muu maailm on edasi liikunud aga suurem osa moslemimaailmast pigem tagasi (vaadates riikide nagu saudi araabia esiletõusu).


Link
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:30:12 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No need veganid on kohati suht agressiivsed oma elustiili teistele pealesurumisega.

Veganpagulased... nojah. Põgenesid oma kodumaalt, sest neid sunniti liha sööma. Juhtub iga päev. KaPo peaks sellele ohuhinnangu andma.
napoleon kirjutas:
Aga no ok, kui sellest teemast mööda ei saa, siis kas moslemit enda kodus majutades tohib õhtusöögiks seapraadi küpsetada? Ja kui tohib, siis kas peab tegema kaks praadi, millest üks on mingist muust lihast või on moslemi enda mure, kui pakutud toitu ei söö?

Kust ma tean? Kui ma kellegagi ühe katuse all elan, siis ma tavaliselt arvestan selle inimese või inimestega. Võib-olla siinses konnatiigis on see anomaalne, aga välismaal suudavad islamiusulised koos muust usust inimestega teineteise toiduvalikut kritiseerimata ühes lauas süüa. See, et sa moslem oled ja näed, kuidas keegi sealiha sööb, ei pane sind veel noaga amokki jooksma. See, et sa sealiha sööd, ei radikaliseeri moslemit.
napoleon kirjutas:
Või oletame, et mul on veel perefirma ja pakun pagulasele ka tööd, et ta oma toidu välja teenida saaks. Kas siis peaksin töö nii ümber korraldama, et ta oma palvetamise pausid tehtud saaks kui need pausid töö iseloomust lähtuvalt väga lihtsalt võimaldatavad ei ole?

Oletame, et sa nii loll firmaomanik kah ei ole, et inimesega enne töölepingu sõlmimist kõiksugu erandeid läbi ei räägi.

Üleüldse, vaevalt, et sa kedagi enda juurde elama võtad, kui sulle tema elukombed ei sümpatiseeri.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:36:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Üleüldse, vaevalt, et sa kedagi enda juurde elama võtad, kui sulle tema elukombed ei sümpatiseeri.


M.O.T.T
samas laiendaks seda üksikult üldisele ehk kui suurema osa inimeste jaoks kellegi teise elukombed ei sümpatiseeri, siis kas peaks neid ikka avasüli riiki vastu võtma
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:40:09 vasta tsitaadiga

napoleon, thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:50:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:

Üleüldse, vaevalt, et sa kedagi enda juurde elama võtad, kui sulle tema elukombed ei sümpatiseeri.


M.O.T.T
samas laiendaks seda üksikult üldisele ehk kui suurema osa inimeste jaoks kellegi teise elukombed ei sümpatiseeri, siis kas peaks neid ikka avasüli riiki vastu võtma

Mis M.O.T.T? See on nagu eriti meelevaldne teemakäsitlus. Üks asi on see, kui pead pagulase enda juurde majutama. Teine asi on see, kui riik majutab pagulase eraldi, mitte sinu või kellegi teisega sama katuse alla.
Kontekstist on ikka mõnus asju välja rebida, eksole?
Algne teemapüstitus oli see, et kas oled nõus pagulast majutama enda juures. Vabatahtlikult. Mitte sunniviisiliselt. Siis tuli mingi teema veganitega ja seejärel viidi asi riigi tasandile nagu nüüd keegi sunniks sind pagulast enda juurde võtma. Ei, ei sunni.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:51:54 vasta tsitaadiga

Kui kaugele peaks riik ta siis majutama? Kõrvalkorterisse? Kõrvalmajja? Teise linnaossa? Teise linna? Aga kui tema elukombed kõrvalmaja või teise linna elanikele ka ei meeldi?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:52:22 vasta tsitaadiga

Meelevaldsed võrdlused ja üldistused on üks osa demoniseerimisest, isegi kui sisuliselt lihtsalt demagoogitsetakse.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 16:55:41 vasta tsitaadiga

Ma ei ürita midagi demoniseerida. Omal maal saavad need moslemid ju oma reeglite järgi elatud ja pole minu asi neile ütlema minna, kuidas nad elama peaksid. Küsimus on pigem selles, et liiga suur kultuuride erinevus hakkab konflikte tekitama. Pluss veel EU pehmo suhtumine ehk pole niisama lihtne öelda, et kui ei meeldi, siis uks on seal.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2019 17:04:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui kaugele peaks riik ta siis majutama? Kõrvalkorterisse? Kõrvalmajja? Teise linnaossa? Teise linna? Aga kui tema elukombed kõrvalmaja või teise linna elanikele ka ei meeldi?

Not in my back yard.
See oli nagu Paldiski maantee süstlajagamispunkti värk - igale poole mujale võib selle teha, aga mitte minu lähedusse.
Veidi ekstreemseks ei lähe oma näidetega? Mulle kah mu halli passiga alkohoolikust naaber ei meeldi. Tööl ei käi, elab sotsiaaltoetustest. Lävib kahtlase kontingendiga. On teine kogu aeg sellise hirmutava olekuga. Muidu rahumeelne, politseiga kokkupuuteid pole olnud ja teisi elanikke ei häiri, aga ma pelgan, et mingil hetkel võin trepikojas talt lihtsalt peksa või nuga saada. Sest alkohoolik ju. Äkki saaks ta kusagile minust võimalikult kaugele viia? Näiteks tagasi Venemaale?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 22.03.2019 17:59:37 vasta tsitaadiga

link :: Migrants fail German tests in increasing numbers

The number of migrants and refugees failing Germany's integration and language classes has risen. Germany's migration office has been under fire for the quality of the courses.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2019 20:17:44 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
The number of migrants and refugees failing Germany's integration and language classes has risen. Germany's migration office has been under fire for the quality of the courses.

Kõik pidi ju hästi olema nendega... icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.03.2019 00:57:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kui kaugele peaks riik ta siis majutama? Kõrvalkorterisse? Kõrvalmajja? Teise linnaossa? Teise linna? Aga kui tema elukombed kõrvalmaja või teise linna elanikele ka ei meeldi?

Not in my back yard.
See oli nagu Paldiski maantee süstlajagamispunkti värk - igale poole mujale võib selle teha, aga mitte minu lähedusse.
Veidi ekstreemseks ei lähe oma näidetega? Mulle kah mu halli passiga alkohoolikust naaber ei meeldi. Tööl ei käi, elab sotsiaaltoetustest. Lävib kahtlase kontingendiga. On teine kogu aeg sellise hirmutava olekuga. Muidu rahumeelne, politseiga kokkupuuteid pole olnud ja teisi elanikke ei häiri, aga ma pelgan, et mingil hetkel võin trepikojas talt lihtsalt peksa või nuga saada. Sest alkohoolik ju. Äkki saaks ta kusagile minust võimalikult kaugele viia? Näiteks tagasi Venemaale?


need on meie kodumaised probleemid millega peame hakkama saama.

See ei tähenda, et kõik maailma probleemid meile avasüli teretulnud peaksid olema.


Utreerides sinu näidet oleks umbes nii, et naabri vello on vägistaja juba nagunii siis vahet pole kui 4 uut vägistajat veel ümbruskonnas luusiks.

Või siis kui vägistaja näide ei sobi mõnele siin siis. Naabri vello on mul nagunii üks eluagne töötu jobu luuser olnud siis vahet pole kui 114 või siis 1114 või siis 111114 veel neid on.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 24.03.2019 01:01:23 vasta tsitaadiga

Te teete siin kõik omaarust nalja või!?? icon_eek.gif

Mis te tõsimeeli räägite pagulaste jõuga inimeste kodudesse surumisest või? icon_mad.gif
Päris soojad peast ikka.



Ma oleks küll nõus omale võtma pagulase koju, eeldades et on kastreeritud, halvatud ja isoleeritud eraldi 1 m2 alale.
Muul juhul ei oleks nõus ja saadaks riigi kuradile. Kui riik nõude/trahvi/väärteo/krimka väänaks, koliks mujale riiki, kus on normaalsed seadused ja suhtumine.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2019 01:12:46 vasta tsitaadiga

Maagid h00s, see koju surumine oli ju piltlik ja meelega natuke üle võlli keeratud näide, et mingi arutelu tekiks. Ei tekkinud. Ei saadud aru ja rohkem üle võlli keerata pole mõtet.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 24.03.2019 01:34:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Maagid h00s, see koju surumine oli ju piltlik ja meelega natuke üle võlli keeratud näide, et mingi arutelu tekiks. Ei tekkinud. Ei saadud aru ja rohkem üle võlli keerata pole mõtet.


Mitte natuke üle võlli, vaid täiesti välistatud variant.
Mitte ükski tervemõistuslik inimene ei nõustuks oma koju võtma võõrast. Olgu see siis neeger, valge, latiino või kollane. Mingit vahet pole.
Mitte ükski endast lugupidav pere ei nõustuks sellega, ega peagi nõustuma. Kodu on sinu kindlus, sinu pesa ja eluase, pühakoht, mida ise kujundad, ise tead, mis reeglid sul seal on. Ise tead, keda sinna lased ja keda mitte.
Ainus, kes võib sinu koju tungida jõuga, on politsei läbiotsimisorderi korral või tuletõrje tulekahju korral.

Kui selline asi hakkab pihta, et hakatakse jõuga reaalselt suruma neegreid valgete peredesse, siis ei ole kaugel aeg, kui neid kutsumata külalisi hakatakse tõrjuma, nagu kahjureid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2019 05:16:14 vasta tsitaadiga

Maagid h00s kirjutas:

Kui selline asi hakkab pihta, et hakatakse jõuga reaalselt suruma neegreid valgete peredesse, siis ei ole kaugel aeg, kui neid kutsumata külalisi hakatakse tõrjuma, nagu kahjureid.

Aga kui on valged? Ukrainlased sealt konflikti piirkonnast? Kas siis sobib sulle?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 24.03.2019 06:14:52 vasta tsitaadiga

ei noh mis nüüd pagulastest. hooldekodudes on hulgim seniilseid ja muidu nõtru toredaid vanainimesi. puha omad, valged ja kristlased.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 430, 431, 432  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.