Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2019 01:25:11 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Neid vendasid on küll nähtud, kes aastaid autoga sõidavad, tehase kilekotid istmete otsas icon_biggrin.gif Tänapäeval vist uut autot enam sellisel kujul üle ei anta küll.

Aga see S10 kile on päris norm. Pimedam inimene ei saa arugi, et see peal on. Ma jätsin ekraani oma esialgu peale, seniks kuni kusagilt midagi normaalselt asemele hankida saab. Sõrm vunkab läbi selle kenasti.

https://www.amazon.co.uk/dp/B07NQ2MBSW/ref=cm_sw_r_cp_api_i_5rTICbT5RCN0R

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relax
HV kasutaja
Relax

liitunud: 14.03.2004




sõnum 15.03.2019 11:21:45 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab lisada ka notification light funktsiooni, niiet miskit jääks vilkuma ekraanil, kui uus teade tuleb? Olen igasugused seadeid näppinud, kuid ikka ei miskit.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2019 11:56:14 vasta tsitaadiga

... on selline asi nagu "Edge Lighting", aga seda ei saa jätta lõputult vilkuma ja kui sisse on lülitatud "Always On Display", siis on ekraanil värvilised ikoonid, kuid need ei vilgu.
Olen mõelnud, et päris hea oleks, kui saaks seda kaamerat ümbritsevat animatsiooni kasutada teavituste jaoks, aga hetkel veel ei saa ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 15.03.2019 14:20:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... on selline asi nagu "Edge Lighting", aga seda ei saa jätta lõputult vilkuma ja kui sisse on lülitatud "Always On Display", siis on ekraanil värvilised ikoonid, kuid need ei vilgu.
Olen mõelnud, et päris hea oleks, kui saaks seda kaamerat ümbritsevat animatsiooni kasutada teavituste jaoks, aga hetkel veel ei saa ...

Samsung peaks/võiks notificationid lahendada sarnaselt, kui näotuvastamise järel ümber esikaamerate valge animeeritud triip jookseb. Sinna saaks igasuguseid põnevaid värvikombinatsioone kuvada tuvastusteks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2019 14:31:46 vasta tsitaadiga

... aga millest mina siis rääkisin icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005




sõnum 16.03.2019 15:29:12 vasta tsitaadiga

Järgmise uuendusega pidi tulema kaamerarõnga ümber märguandetuluke. XDA foorumites on juba töö käimas, juhuks kui Samsung ise piisavalt kiiresti hakkama ei saa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2019 15:40:17 vasta tsitaadiga

... oo-jaa, XDA tegelaste jaoks on see telefon päris äge uus mänguasi icon_biggrin.gif kõik kaamerad, kui ka sõrmejäljelugeja on väga põnevad teemad thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2019 22:09:29 vasta tsitaadiga

Vaevalt jõudsin telefoni karbist välja võtta kui juba hakkas mingi androidindus pihta kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2019 22:40:33 vasta tsitaadiga

Ajasid oma õunaste näppudega kerneli paanikasse.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2019 23:22:21 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Vaevalt jõudsin telefoni karbist välja võtta kui juba hakkas mingi androidindus pihta kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

... sellisel juhul oled küll õnnega koos icon_lol.gif kuid sellest peaks mööda saama, kui lülitad telefoni välja, vajutad ja hoiad korraga all volume+, bixby ja power nuppu. Kui telefon tööle hakkab, lased kohe power nupust lahti ja ootad, kuni telefon jõuab recovery menüüsse. Sealt valid "wipe cache partition" või kui telefoni veel seadistanud pole, siis võid ka factory reseti teha ja siis reboot system ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2019 23:31:33 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas asi Android 9-s, telefonis või minus, aga eelmisel S7 Edge telefonil kui mulle kiri tuli, siis Gmaili app teavitas koheselt mind sellest. Nüüd, aga tuleb vahest teavitus kohe, vast 7+ min hiljem ja vahest üldse mitte. Olen määranud äpi seadetest, et süngiks kontot ja teavitaks iga meili puhul, olen Androidi seadetest määranud, et Gmaili äppi sleepi ei pandaks. Aga ikkagi võtab tal väga tihti kaua aega, et mulle näidata, et kiri on.

Kui äpi lahti võtan ja uuendan käsitsi siis tuleb kiri. Ükskord ärkasin hommikul üles ja oli huvitav tunne, et pole ühtegi kirja. Mõtlesin mis siis ikka ju pole. Mingi aeg tuli teavitus kirja kohta mis saadeti, lugesin selle ära ja siis vaatasin, et postkastis veel 6 kirja mis kõik öösel tulnud, aga mingit teavitust nende kohta polnud.

Olen siin isegi telefoni resettinud, aga pole see ka aidanud.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2019 23:58:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Amphor kirjutas:
Vaevalt jõudsin telefoni karbist välja võtta kui juba hakkas mingi androidindus pihta kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

... sellisel juhul oled küll õnnega koos icon_lol.gif kuid sellest peaks mööda saama, kui lülitad telefoni välja, vajutad ja hoiad korraga all volume+, bixby ja power nuppu. Kui telefon tööle hakkab, lased kohe power nupust lahti ja ootad, kuni telefon jõuab recovery menüüsse. Sealt valid "wipe cache partition" või kui telefoni veel seadistanud pole, siis võid ka factory reseti teha ja siis reboot system ...


See oli lihtsalt rant icon_biggrin.gif tegin rebuudi ja kõik on tagasi. Ma piisavalt varemalt androidile kokku puutunud ka, et vajadusel unbrickida. Lihtsalt noh jah, suhteliselt selline “for real!?” Olukord

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.03.2019 00:17:02 vasta tsitaadiga

Vahur, mul s9, aga seadetes pandud, et enne kella 8 hommikul ärgu mind mailidega tüüdaku.
Pm seaded pandud 01-08 öösel. Mul hääl küll maas, aga noh vahel ununeb ....siis ei piixux öösel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.03.2019 03:14:10 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Ma ei tea kas asi Android 9-s, telefonis või minus, aga eelmisel S7 Edge telefonil kui mulle kiri tuli, siis Gmaili app teavitas koheselt mind sellest. Nüüd, aga tuleb vahest teavitus kohe, vast 7+ min hiljem ja vahest üldse mitte. Olen määranud äpi seadetest, et süngiks kontot ja teavitaks iga meili puhul, olen Androidi seadetest määranud, et Gmaili äppi sleepi ei pandaks. Aga ikkagi võtab tal väga tihti kaua aega, et mulle näidata, et kiri on.

Kui äpi lahti võtan ja uuendan käsitsi siis tuleb kiri. Ükskord ärkasin hommikul üles ja oli huvitav tunne, et pole ühtegi kirja. Mõtlesin mis siis ikka ju pole. Mingi aeg tuli teavitus kirja kohta mis saadeti, lugesin selle ära ja siis vaatasin, et postkastis veel 6 kirja mis kõik öösel tulnud, aga mingit teavitust nende kohta polnud.

Olen siin isegi telefoni resettinud, aga pole see ka aidanud.


Seaded - Seadmehooldus - Aku - Ülevalt 3 punkti - Seaded - Ootereziimil rakendused

Vaata äkki sa kogemata kui telefon tahtis gmaili ootereziimile panna siis lubasid ja nüüd tal koguaeg taustandmed ei jookse.

Samuti kirjuta otsingusse "optimeeri akukasutus", saad sealt ka rakenduste listi lahti mida optimeeritakse ja vaata et seal väljas oleks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.03.2019 09:04:02 vasta tsitaadiga

Siiamaani kasutanud sõrmejäljelugejat, eile panin näotuvastuse peale, kõik tore ja toimib, aga testisimine teise telefoniga, kui minust pilt teha, siis avab s9+ selle pildi põhjal ka telefoni, väga turvaline icon_lol.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2019 11:01:45 vasta tsitaadiga

Amphor, eks aeg-ajalt leiab pime kana kah tera icon_biggrin.gif seepärast soovitan alati enne telefoni kasutusele võtmist teha tehase seadete taastamine, et välistada kaasavarana võimalikud anomaaliad ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.03.2019 12:16:43 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Ma ei tea kas asi Android 9-s, telefonis või minus, aga eelmisel S7 Edge telefonil kui mulle kiri tuli, siis Gmaili app teavitas koheselt mind sellest. Nüüd, aga tuleb vahest teavitus kohe, vast 7+ min hiljem ja vahest üldse mitte. Olen määranud äpi seadetest, et süngiks kontot ja teavitaks iga meili puhul, olen Androidi seadetest määranud, et Gmaili äppi sleepi ei pandaks. Aga ikkagi võtab tal väga tihti kaua aega, et mulle näidata, et kiri on.

Kui äpi lahti võtan ja uuendan käsitsi siis tuleb kiri. Ükskord ärkasin hommikul üles ja oli huvitav tunne, et pole ühtegi kirja. Mõtlesin mis siis ikka ju pole. Mingi aeg tuli teavitus kirja kohta mis saadeti, lugesin selle ära ja siis vaatasin, et postkastis veel 6 kirja mis kõik öösel tulnud, aga mingit teavitust nende kohta polnud.

Olen siin isegi telefoni resettinud, aga pole see ka aidanud.



Enda S9 peal ka sama asi,et (gmail) meilid ei jookse automaatselt sisse, vaja eraldi värskendada. Sellep. gmail telefonis ei meeldigi, kasutan telefoni e-post enda rakendust ja hotmaili kontot siis tuleb automaatselt kohe kiri.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2019 13:00:34 tarkvarast vasta tsitaadiga

... jap, energiasäästu ja andmeside kokkuhoiu jne-vms. taltsutamine ajab mõnikord natuke keema küll icon_rolleyes.gif kui varem oli see funktsionaalsus sisuliselt olematu, siis nüüdseks on see lausa ristiretk, et vajalikke programme neile ettenähtud viisil töös hoida. Vanemate või mitte igapäevses kasutuses olevate telefonidega on lihtne, custom-ROM peale ja telefon sööb kohe kõike nagu peost, kuid nii värsket riistvara ei tahaks veel häkkima hakata ja oma tööpäeva liiga palju toorest koodist tingitud üllatusi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2019 20:59:41 vasta tsitaadiga

Ei ole Sleeping appside all ühtegi rakendust ning aku optimeerimise alt võtsin ta juba enne ära. Aga täna jälle töötas nagu korralikult. Vaatab mis homne päev toob.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2019 15:56:13 vasta tsitaadiga

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2019/03/17/samsung-galaxy-s10-upgrade-galaxy-note-10-release-date-features-problems/amp/
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 18.03.2019 17:09:28 vasta tsitaadiga

S10 buyers wait, poole aasta pärast tuleb Note 10 välja icon_biggrin.gif Kui note 10 välja tuleb, siis sama jutt. Note10 buyers wait, S11 tuleb poole aasta pärast välja. icon_lol.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.03.2019 19:41:21 vasta tsitaadiga

Note on ikkagi kasutajale kellel on vaja pastakat. Nendel on ka sellest kasu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 18.03.2019 23:22:21 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Note on ikkagi kasutajale kellel on vaja pastakat. Nendel on ka sellest kasu.


Täiesti nõus. Note on olnud parem, kui S aga see vahe on nii väike, et küsimus lasub: kas sa oled nõus 200-300€ pliiatsi eest maksma.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2019 23:34:28 vasta tsitaadiga

Selle pliiatsi vajadusega on nii ja naa. WM PDA-de ja hiljem moblade resistive ekraanil tundus pulk ka minu jaoks vajalik isegi klaveri toksimiseks, hetkel pigem mitte. Tõenäoliselt on mingi grupp kasutajaid, kellel seda ka praegu tõesti ON VAJA, enamikul aga ilmselt pigem pseudovajadus.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.03.2019 01:12:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Selle pliiatsi vajadusega on nii ja naa. WM PDA-de ja hiljem moblade resistive ekraanil tundus pulk ka minu jaoks vajalik isegi klaveri toksimiseks, hetkel pigem mitte. Tõenäoliselt on mingi grupp kasutajaid, kellel seda ka praegu tõesti ON VAJA, enamikul aga ilmselt pigem pseudovajadus.


Eks hakkama saab ka ilma aga ma kasutasin notel tihti. Kiirete märkmete tegemine, vahel screenshotide peale kirjutamine või millegi märkimine jne. Screenshoti tefemine kohe ainult ksast ekraanist et ei peaks croppima. Kõik oli ühe nupuvajutuse kaugusel. Ma S seeriaga leian end ikka vahel neid asju taga igatsemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.