Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  "VMware Tools" ei saa installida? Mis versioon VMware Workstation on parem/universaalseim. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 10.03.2019 04:59:21 "VMware Tools" ei saa installida? Mis versioon VMware Workstation on parem/universaalseim. vasta tsitaadiga

Äkki keegi kogenum oskab aidata.

Tegu VMware Workstation v10.0.2 build-1744117.
Tahtsin ühes arvutis (host XP 32bit) uue (guest Win7 64bit) installida. Guest installitud, aga "VMware Tools" ei saa installida, et faile host > guest ja vastupidi kopeerida.
Mis värk selle "VMware Tools"iga võis äkki hakata, enne koguaeg toiminud selles masinas ja teistes guestides toimib, aga uude installida ei saa?
Netist uurides sain teada, et olemas ka "VMware Tools" ISO'd mida saab ette anda, aga neid mul pole. Pole õrna aimugi millist ISO faili versiooni mul vaja praeguse VMware Workstation v10.0.2 jaoks.
Leidsin sellelt lehelt "Manually Download VMware Tools ISO Image" http://www.vmwarearena.com/manually-download-vmware-tools-iso-image/ selle lingi https://packages.vmware.com/tools/esx/index.html aga see pole minujaoks.

Panin spoilerisse screeni ka. Help screenil ei viinud kuhugi, oli tühi leht brauseris (peaks viitama arvutis olevale abifailile).
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis versioon VMware'st oleks parem/universaalseim kui kunagi uus installida? Suuri asju ma ei tee, aga hea igasugu progesi jms katsetada.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2019 03:12:42 vasta tsitaadiga

VMware on suht PITA. Kui uut virtuaalmasinat installida, võta parem Virtualbox. Töötab suht muretult kuigi nagu iga asjaga erilisemate soovidega natuke tuunima peab
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 12.03.2019 09:29:22 vasta tsitaadiga

Hmm, kunagi sai Virtualbox'i proovitud, aga ei mäleta enam mis mulle ta juures ei meeldinud. Võibolla tahab lihtsalt rohkem harjumist.
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2019 11:13:32 vasta tsitaadiga

Seda, et Workstation nüüd lausa PITA on, ma ei ütleks. Päris pikalt mõlemad, nii Workstation, kui ka virtuaalkarp, kasutusel olnud ja ütleks, et ideaalne pole neist kumbki. Omad veidrused mõlemal.
Samas, kui Sul on ka vähe "suuremat" VMware infrat kasutusel, siis Workstation on ikka super tööriist.

Longero, see tööriistade ISO peaks Worstationil omal "kõhus" olema. Mis siis juhtub, kui üritad installima hakata?


Külge mountitav iso peaks muidu olema see - "C:\Program Files (x86)\VMware\VMware Workstation\windows.iso"
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 12.03.2019 14:20:01 vasta tsitaadiga

warwas, Ole sa tänatud, leidsin selle "windows.iso" üles ja sain asja jonksu thumbs_up.gif . Mountimisega ei õnnestunud millegipärast, lasin plaadile ja toimis.
Installima hakates juhtus see... vaata esimeses postis olevat spoileris screeni alumist osa. Reinstall VMware Tools ei saanudki teha, polnud ju mingit VMware Tools'i installitud.

Ma olin enne posti tegemist peaaegu õigel teel, ainult natuke vales kohas. Arvasin ja otsisin, et VMware Tools on kuskil sealkandis "C:\Program Files\VMware\......". Ma pinin kunagi mingi jama pärast VMware uuesti installima, lasin maha ja installisin teise versiooni, aga vot pimelooma, seda ei näinud, et mul kaust "Program Files'is" nimega "VMware(2)".
Leidsingi "windows.iso" üles asukohast "C:\Program Files\VMware(2)\VMware Workstation(2)".

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  "VMware Tools" ei saa installida? Mis versioon VMware Workstation on parem/universaalseim.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.