Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.02.2019 21:12:23 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Lasin ka hiinlastel ühe Auglamour F300 siiapoole saata. Eks paistab kuidas võrdleb Sennheiser IE80Sga (viimane kasutuses koos Fiio X3 mk3 ja balanced kaabeliga). Kallimatest IEMidest tahaks proovida Final Audio E4000 või E5000.

Noh, kas kohe nii kallitega võrrelda tasub aga annab aimu ikka. Loodan, et jääd rahule icon_wink.gif

Lisaks, HBGGAR youtube kanali viimatine "chi-fi top list" objektiivne hinnang:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:

Sain oma Moondrop Kanas Pro kätte (126€ ja tollist läks niisama läbi).
Mis siin ikka pikalt rääkida - enda seadmete ja kõrvade jaoks paremaks enam minna ei saa. Üllatuseks tuli siiski see, et olen oma IT01`e üsna hästi ja arvatust paremini heli suhtes tuuninud aga müüki ta siiski läheb ja KP jääb pikaks ajaks kõrvu. Oeh kui hea tunne, saab jälle vabalt muusika uurimise ja kuulamisega tegeleda icon_smile.gif

Ps, soovitan silma peal hoida uutel tegijatel nagu CCA-C16 (8xBA, ~90€) ja Tin Audio T3 (1DD+1Knowles BA, ~55€).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004




sõnum 16.02.2019 16:58:18 vasta tsitaadiga

Palun abi teadjamatelt. Olen nimelt uute over-ear klappide otsinguil. Hinnaklass ~100 €. Tegelikult olen enda jaoks juba peaaegu otsustanud et Sennheiser HD 559 oleks mulle sobiv valik. Paraku tuleb nendega vaid 6.3mm otsaga ning liiga pikk kaabel kaasa. Kasutan klappe 99% läpaka taga seega oleks vaja neid klappe ostes ka uus kaabel leida kusagilt. Siit minu peamine mure - kas üldse on võimalik ning kust kohast võiks Eestis leida mõistliku hinnaga asenduskaablit? Hädapärast aitaks välja ka 6.3mm -> 3.5mm lühikese juhtmeosaga üleminek aga see oleks üsna nukker variant kuna kogupikkus oleks ikkagi tüütult pikk.

Teretulnud on ka soovitused teiste klappide kohta kuigi eelkõige tahaks siiski neid klappe ning asenduskaablit. Miks just need klapid? Eelkõige selle pärast et tunduvad väga mugavad ning mõistliku heliga. Välimus ka ok erinevalt enamus gamer klappidest mis mulle visuaalselt ei meeldi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klots454
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 16.02.2019 17:11:26 vasta tsitaadiga

Tee originaal kaabel lühemaks ja pane 3.5mm ots. Kõige lihtsam ja odavam icon_smile.gif Enda HD800 kaabliga tegin sama, ainult XLR-le ja Hetkel Focalitele teen täitsa uue, sest originaal on hirmus jäik. Aga jah, lõika nii lühikeseks kui vaja ja teine ots ja korras.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 17:19:20 vasta tsitaadiga

RTMS kirjutas:
Palun abi teadjamatelt. Olen nimelt uute over-ear klappide otsinguil. Hinnaklass ~100 €. Tegelikult olen enda jaoks juba peaaegu otsustanud et Sennheiser HD 559 oleks mulle sobiv valik. Paraku tuleb nendega vaid 6.3mm otsaga ning liiga pikk kaabel kaasa. Kasutan klappe 99% läpaka taga seega oleks vaja neid klappe ostes ka uus kaabel leida kusagilt. Siit minu peamine mure - kas üldse on võimalik ning kust kohast võiks Eestis leida mõistliku hinnaga asenduskaablit? Hädapärast aitaks välja ka 6.3mm -> 3.5mm lühikese juhtmeosaga üleminek aga see oleks üsna nukker variant kuna kogupikkus oleks ikkagi tüütult pikk.

Teretulnud on ka soovitused teiste klappide kohta kuigi eelkõige tahaks siiski neid klappe ning asenduskaablit. Miks just need klapid? Eelkõige selle pärast et tunduvad väga mugavad ning mõistliku heliga. Välimus ka ok erinevalt enamus gamer klappidest mis mulle visuaalselt ei meeldi.

Miks mitte siis kohe Sennheiser Game One klapid, millel lisaks ka mikrofon juures, hinnavahe suht väike:
link

Kaasas on kaks kaablit, 3m 3.5mm->2x3.5mm ja lühike 1.2m kaabel konsoolide jaoks.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004




sõnum 16.02.2019 18:21:27 vasta tsitaadiga

Klots454 kirjutas:
Tee originaal kaabel lühemaks ja pane 3.5mm ots. Kõige lihtsam ja odavam icon_smile.gif Enda HD800 kaabliga tegin sama, ainult XLR-le ja Hetkel Focalitele teen täitsa uue, sest originaal on hirmus jäik. Aga jah, lõika nii lühikeseks kui vaja ja teine ots ja korras.
Kas on olemas otsikud mida on kerge (ilma jootekolvita) paigaldada ning kust neid Eestis otsida võiks?

Maxxxim kirjutas:
Miks mitte siis kohe Sennheiser Game One klapid, millel lisaks ka mikrofon juures, hinnavahe suht väike:
link

Kaasas on kaks kaablit, 3m 3.5mm->2x3.5mm ja lühike 1.2m kaabel konsoolide jaoks.
Mul pole mikrofoni vaja. Ning need siiski ka kallimad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.02.2019 19:30:46 vasta tsitaadiga

RTMS kirjutas:
Klots454 kirjutas:
Tee originaal kaabel lühemaks ja pane 3.5mm ots. Kõige lihtsam ja odavam icon_smile.gif Enda HD800 kaabliga tegin sama, ainult XLR-le ja Hetkel Focalitele teen täitsa uue, sest originaal on hirmus jäik. Aga jah, lõika nii lühikeseks kui vaja ja teine ots ja korras.
Kas on olemas otsikud mida on kerge (ilma jootekolvita) paigaldada ning kust neid Eestis otsida võiks?

Maxxxim kirjutas:
Miks mitte siis kohe Sennheiser Game One klapid, millel lisaks ka mikrofon juures, hinnavahe suht väike:
link

Kaasas on kaks kaablit, 3m 3.5mm->2x3.5mm ja lühike 1.2m kaabel konsoolide jaoks.
Mul pole mikrofoni vaja. Ning need siiski ka kallimad.



võta siis hoopis need: https://www.thomann.de/intl/ee/audio_technica_ath_m50_x.htm kolm eri pikkusega kaablit on komplektis.

mingeid laiskvorsti kaabliotsikuid pole olemas kui siis igasugused üleminekud: https://www.amazon.com/Valley-Enterprises-Headphone-Adapter-Female/dp/B001E3XLNU
tagasi üles
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004




sõnum 16.02.2019 22:15:33 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:

võta siis hoopis need: https://www.thomann.de/intl/ee/audio_technica_ath_m50_x.htm kolm eri pikkusega kaablit on komplektis.

mingeid laiskvorsti kaabliotsikuid pole olemas kui siis igasugused üleminekud: https://www.amazon.com/Valley-Enterprises-Headphone-Adapter-Female/dp/B001E3XLNU

Audio-Technica ATH-M50X kisub pisut kalliks aga Audio-Technica ATH-M40X klappe kaalusin küll pikalt. Paraku tundub et need pole pooltki nii mugavad.

Jootmise jaoks on peale laiskusest jagu saamise ka vahendeid vaja. Ning neid mul pole ega soovi ka muretseda.

Kas Eestis (Tallinnas) siis selliseid audiopoode pole kus võiks valmis kaableid leida?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 16.02.2019 22:36:51 vasta tsitaadiga

Postita Töövahenduse foorumisse, et sul on selle otsa vahetamisega abi tarvis. Kuna oskajale on tegu väga lihtsa tööga, siis usun, et kulutused ei tohiks liiga suureks minna.

Üks taoline teema seal praegu juba on ka: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=751221
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004




sõnum 16.02.2019 23:17:54 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan pole mõtet loota et ma kuskilt omale valmis asenduskaabli leian. Eks ootan siis ära kuni klapid kätte saan ning proovin algul mingi üleminekuga. Ning kui selliselt ikka liiga tüütu kasutada siis hakkan meistrimeest otsima. Tänud kõigile kes soovitusi jagasid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2019 04:41:37 vasta tsitaadiga

599 on ju eemaldatava kaabliga, saab õiges pikkuses kaabli muretseda. Amazon
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 21.02.2019 00:31:42 vasta tsitaadiga

Kas miskit chi-fi Gearbesti voi Ali wireless podse ka liigub mis arvestatavat tümpsu teevad? Ootan arvamusi - mida kiidate? Kasutan daily KZ ZSR, väga rahul.. aga noh kaabel on ju so yesterday!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 21.02.2019 01:03:38 vasta tsitaadiga

No osta sinna BT jubin külge ja asi ants. Ise kasutan KZ ED16 koos sellega https://www.aliexpress.com/item/New-TRN-BT3-Wireless-Bluetooth-4-1-APT-X-Cable-HIFI-Earphone-2PIN-Cable-Use-For/32851070584.html

Neist ka mingi uuem versioon https://www.aliexpress.com/item/TRN-BT10-Wireless-Bluetooth-4-2-APT-X-IPX7-Waterpproof-Cable-HIFI-Earphone-2PIN-MMCX-Use/32915852505.html

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.02.2019 13:29:49 vasta tsitaadiga

TRN BT20 pidavat neist odavatest hetkel parim olema. Ise ei tea, ei ole veel proovinud.
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20190221022845&SearchText=TRN+BT20
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 14:07:54 vasta tsitaadiga

CoiL, mõtlesin, et prooviks IEM'id ära, kuigi mulle ei meeldi in-earid üldiselt (ehk saab otsade valikuga seda leevendada). Hinnaklass seal 30'ish, saan aru, et valikus võiks olla Tin T2, Senfer 6in1, KZ ZSN, CCA-C10 ja AUglamour F300. Milliseid soovitad kui kuulan pigem palju erinevat muusikat ning lisaks kasutaks neid ka "on the go" filmide vaatamiseks (peamiselt erinevad dokumentaalid) ning heli osas meeldib selge täisspekter, ei aja taga megabassi, jne.?
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 21.02.2019 14:19:31 vasta tsitaadiga

rmc, siin on päris palju chi-fi revüüsid https://audiobudget.com Ehk saad abi
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.02.2019 15:55:17 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:07:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.02.2019 17:22:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
CoiL, mõtlesin, et prooviks IEM'id ära, kuigi mulle ei meeldi in-earid üldiselt (ehk saab otsade valikuga seda leevendada). Hinnaklass seal 30'ish, saan aru, et valikus võiks olla Tin T2, Senfer 6in1, KZ ZSN, CCA-C10 ja AUglamour F300. Milliseid soovitad kui kuulan pigem palju erinevat muusikat ning lisaks kasutaks neid ka "on the go" filmide vaatamiseks (peamiselt erinevad dokumentaalid) ning heli osas meeldib selge täisspekter, ei aja taga megabassi, jne.?

Kui oled rohkem neutraalse-detailsema(natuke kõrgsagedustele orienteeritud) heli pooldaja, siis nendest pigem T2. Kui tahad head "kõigele" ja pikemateks sessioonideks, siis CCA-C10. ZSN`ni isiklikult enam ei soovita kuna teatud sagedused liiga kõrgele tõstetud tekitamaks "vau" effekti, kuid tegelikkuses hakkab kõrvadele (vähemalt mulle). 6in1 peaks täitsa hea olema aga endal sellega kogemus puudub. F300 on on nii ja naa kuna nüüd on peale osade "haipijate" ostnud öelnud, et nende bass on liiga aeglane (helisignatuur pidavat siiski üsna ok olema).
CCa-C16 on mõnede inimeste poolt hetkel väga kiidetud aga kuna kahjuks ühtegi sagedusgraafikut ei ole saadaval, siis ei julge ka soovitada.
Lotharius kirjutas:
rmc, siin on päris palju chi-fi revüüsid https://audiobudget.com Ehk saad abi

Vabandust, aga see leht ja selle omanik (h-fi`st bännitud) on teadaolevalt tasuta näidistega AE/GB müüjate poolt nö. "ära ostetud"
ja tema subjektiivne arvamus väga domineeriv. Ise seda lehte ei loe ja ei soovita ka teistel seda usaldusväärseks pidada. Aimu küll sealt saab ning saidi siseselt graafikuid võrrelda aga mitte midagi põhjapanevat.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 21.02.2019 18:29:53 vasta tsitaadiga

CoiL, Tin Audio T3 ka plaanis? vaatasin et massdropis juba oli vahepeal, ~50 euroga icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 14:30:27 vasta tsitaadiga

CoiL, tänud. Tundub, et CCA-C10 läheb käiku & siit vist "upgraded" kaabliga odavaim.

EDIT: variant on osta originaalkaabliga või komplekt, kus lisaks "upgrade cable" ja vahe on "...the original cable of CCA C10 is a copper wire, the upgrade cable is silver plated wire...". Hinnavahe on 5,6€ - väärt?
Nagu aru saan, siis see on igipõline vaidlus, kas vahe on reaalselt tajutav, jne.? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 22.02.2019 15:03:55 vasta tsitaadiga

Tänud Lotharius ja CoiL. See TRN BT20 on nagu kuuldeaparaat seal kõrva taga icon_biggrin.gif Kuidagi jabur lahendus... Sporti tehes oleks ilmselt see lühike BT kaabel parem variant.

Tegelt ma eelmises postituses päris hästi ei täpsustanud ka mida ma mõtlesin.
Hea kvaliteediga Hiinakaid midagi sellist ka juba turul laineid löömas on? Või veel vara? Alist otsides on küll neid laadimiskapsliga budse, aga hind on odav ja heli on ilmselt crap.. Ma ootaks KZ-ilt sellist toodet.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.02.2019 19:16:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
CoiL, tänud. Tundub, et CCA-C10 läheb käiku & siit vist "upgraded" kaabliga odavaim.

EDIT: variant on osta originaalkaabliga või komplekt, kus lisaks "upgrade cable" ja vahe on "...the original cable of CCA C10 is a copper wire, the upgrade cable is silver plated wire...". Hinnavahe on 5,6€ - väärt?
Nagu aru saan, siis see on igipõline vaidlus, kas vahe on reaalselt tajutav, jne.? icon_biggrin.gif


Kaablite puhul on ainuke oluline tehniline määraja "impedance" e. takistus - mida väiksem seda parem (kuigi mõne odava BA
hübriidi puhul tuleb suure takistusega kaabel isegi kasuks kuna aitab kõrgete "piike" leevendada).
Soovitan H-Fi kasutaja hakuzen kaablite mõõdistuste listi vaadata: https://www.head-fi.org/threads/low-end-cheap-generic-otherwise-bang-for-buck-cable-thread.891911/page-19#post-14637360

Lisaks, kellel huvi Moondrop Kanas Pro vastu siis üks üsna põhjalik ülevaade koos erinevate otsikute/filtrite graafikutega ja võrdlusi teiste IEMidega:
https://www.antdroid.net/2019/02/introduction-moondrops-collection-of.html

flameas kirjutas:
CoiL, Tin Audio T3 ka plaanis? vaatasin et massdropis juba oli vahepeal, ~50 euroga icon_razz.gif

Ei ole plaanis. T3`l minu jaoks liiga palju kõrgeid teatud sagedustel. Vaata seda viimast Kanas Pro ülevaadet, seal ka graafikutel DF kompenseeritud võrdlus DM6 ja T3-ga:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ise jään Kanas Pro peale pidama - see tõesti on väga hästi häälestatud ja ei oskagi midagi heli kallal enam norida.
PS, kes kavatseb samuti Kanas Pro`d proovida, siis soovitatav on mingisugune võimendus kuna tegu 32 Ohm kuularitega
ning lisaks tegu DLC elementidega, seega vajab umbes 100+h sissemängimist.

Edit: Siin üks sõltumatu IEM`de ja ka modifikatsioonide ning graafikute ülevaate-lehekülg, mida tasuks aeg-ajalt vaadata: https://www.audioreviews.org/
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alen
Kreisi kasutaja
Alen

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 00:20:11 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
iBasso IT01/IT01S.

kas müüb keegi Eestis?
Kust saada?

_________________
BFG Nvidia 8800 GT OC 512MB GDDR3 625/1566/1800@750/1879/2110Mhz (@1.1v)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.02.2019 10:08:04 vasta tsitaadiga

Alen kirjutas:
CoiL kirjutas:
iBasso IT01/IT01S.

kas müüb keegi Eestis?
Kust saada?

Eestis vist keegi ei müü kahjuks aga nagu teada, siis netist saab kõike.
Muidu kui huvi, siis mul modifitseeritud IT01 H-fi`s müügis koos hunniku teiste IEM`dega ja võid Tartus proovima tulla icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alen
Kreisi kasutaja
Alen

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 15:43:37 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Alen kirjutas:
CoiL kirjutas:
iBasso IT01/IT01S.

kas müüb keegi Eestis?
Kust saada?

Eestis vist keegi ei müü kahjuks aga nagu teada, siis netist saab kõike.
Muidu kui huvi, siis mul modifitseeritud IT01 H-fi`s müügis koos hunniku teiste IEM`dega ja võid Tartus proovima tulla icon_wink.gif

tänan hea pakkumise eest, aga armatuurid kahjuks ei sobi mulle üldse.

_________________
BFG Nvidia 8800 GT OC 512MB GDDR3 625/1566/1800@750/1879/2110Mhz (@1.1v)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.02.2019 16:42:59 vasta tsitaadiga

Alen kirjutas:
CoiL kirjutas:
Alen kirjutas:
CoiL kirjutas:
iBasso IT01/IT01S.

kas müüb keegi Eestis?
Kust saada?

Eestis vist keegi ei müü kahjuks aga nagu teada, siis netist saab kõike.
Muidu kui huvi, siis mul modifitseeritud IT01 H-fi`s müügis koos hunniku teiste IEM`dega ja võid Tartus proovima tulla icon_wink.gif

tänan hea pakkumise eest, aga armatuurid kahjuks ei sobi mulle üldse.

Armatuurid?!?
iBasso IT01 on multi-layer graphene single dynamic driver.
Või mõtlesid neid teisi klappe, mis IT01-ga kaasa annan? Noh, igatahes kellel huvi, siis Tartus saab vajadusel eelneval kokkuleppel proovida ja kui soov osta, siis teen vastava müügiteema.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.