Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1] Apex Legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.02.2019 14:16:34 [PS4/X1] Apex Legends vasta tsitaadiga

Apex Legends



Koduleht: Siin
Arendaja: Respawn
Stiil: Battle Royale
Väljalaske kuupäev: 04/02/2019
Apex Legends Official Launch Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Apex Legends is a free-to-play battle royale video game developed by Respawn Entertainment and published by Electronic Arts. Set in the same universe as the Titanfall duology, the game was revealed and released in a surprise announcement on the same day on 4 February 2019 for Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One.

Ise olen paaril õhtul seda nüüd mänginud, kuna Titanfall oli omal ajal väga meele järgi. Täitsa hästi tehtud BR mäng, jookseb üsna veatult ja väga ilusa graafikaga, minu silmale vähemalt. PUBGi või Fortnitei killer see kindlasti ei ole aga kellele Titanfalli relvad ja nende käsitlemine meeldis, siis sellele hea meelelahutus.
Ütlen igaks juhuks ära - (vähemalt hetkel) Titaane seal ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 07.02.2019 20:24:14 vasta tsitaadiga

Exclusive PlayStation Plus offer.

Show up in the Apex Arena ready to play with the PlayStation®Plus Play Pack. This collection of exclusive content will trick specific weapons and Legends out in PlayStation®-inspired gear.

This pack includes 6 items total:
-2 exclusive PlayStation®-themed weapon camos for the Flatline & RE45
-1 exclusive character camo each for Gibraltar and Bloodhound
-1 banner each for both Gibraltar and Bloodhound.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.02.2019 12:08:29 vasta tsitaadiga

Puhata Ja Mängida poisid tegid ka mängust väikse videoülevaate

Link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005




sõnum 12.02.2019 16:43:54 vasta tsitaadiga

Vaatan, et PC peal on mingi Apex Eesti discord ja värgid. Kas on PS4 mingi kommuun ka kuskil või kuidas sõpru leida kellega mängida?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2019 17:26:37 vasta tsitaadiga

Ma PS4 peal proovisin ka mängida aga kohutav oli sihtimine icon_biggrin.gif
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.02.2019 18:29:38 vasta tsitaadiga

hllmn kirjutas:
Vaatan, et PC peal on mingi Apex Eesti discord ja värgid. Kas on PS4 mingi kommuun ka kuskil või kuidas sõpru leida kellega mängida?
Ei ole teadlik mingist kommuunist, kel huvi võib siia oma kasutajanime visata ja kui kellegi tiimikaaslast vaja siis saab ehk siit abi.
Kardan, et need BR mängud tulevad ja lähevad sellise kiirusega, et mingit põhjalikumat kommuuni pole mahti üles seada icon_smile.gif
Minu kasutajanimi on Vessse (PS4) ja paar õhtut kavatsen seal kindlasti veel ringi madistada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2019 18:31:36 vasta tsitaadiga

igasugused FPSid jäägu PC maailma arvan mina
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005




sõnum 12.02.2019 18:59:33 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
igasugused FPSid jäägu PC maailma arvan mina

Eks nii palju, kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.
Puldiga on ka võimalik suht edukalt FPS mänge mängida tänapäeval, tahab harjumist lihtsalt.
Aga mu PSN on p6rgumees, mängin lisaks Apexile ka Pugb ja BFV-te, et võib nende puhul ka pöörduda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 14.02.2019 12:35:51 vasta tsitaadiga

Mäng tegelt hea. Iga õhtu ikka paar roundi teen. Lambikatega rohkem ei viitsi lihtsalt. Kes soovib koos mängida, siis PSN: aivo80
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2019 15:26:35 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
igasugused FPSid jäägu PC maailma arvan mina


PS. ma tahan kindlasti mainida, et ei ole otseselt sinu suunas see kommentaar, aga selliseid lauseid ja arvamusi kohtab tihti ja tekkis isu veidi teist arvamust pakkuda, kuna ma ei saa sellest loogikast aru icon_sad.gif

Päris relvaga laskmise kogemuse kõrval on väga mõnus puldiga selliseid mänge mängida. Ei ole huvi fps klikker master olla.
Aga muidugi kui vahest headshote isu laksida on, siis hea hiirega lasta, et ma näen mõlemal suurt turgu olevat ja imelik tundub, et on inimesi, kes arvavad, kui talle meeldib hiireklikker olla, siis muu versioon ei tohiks üldse eksisteerida? icon_lol.gif (ja ka vastupidi kes on ainult konsooli usku ja arvavad et PC sureb varsti..ma ei saa aru, miks üks teist peab kuidagi välistama??? icon_rolleyes.gif )

On piisavalt reaalsemat sihtimist soovivaid inimesi ja mängivad seda konsoolidel. Mitte et ta kummagil reaalne oleks yawn.gif
Kangiga sihtimine ja trigeri muljumine on väga hea mängumaailma alternatiiv päris päästiku vajutusele kui hiire klõps.
Ja kui mängupoiste tipp taseme poole pürgijad, muidugi hiir on see kus olla parim ja konsooliga ei saa ligilähedalegi, ilma mängu poolse abita, aga kes siiski tahavad reaalsus taju rohkem ja mitte iga lasku headshoti klõpsida hiirega, siis konsooli ja puldiga FPS turg on palju suurem, kui sellise väitega võib pakkuda et sa arvad, kui suur see turg on. beer_yum.gif icon_wink.gif

Minul on nii PC kui PS ja ma naudin erinevaid mänge mõlemal, ja mitmed pelad mul ongi mõlemal olemas, ei tunne kuidagi, et ühe pärast teist ei tohiks eksisteerida, selline soov tundub veidi lapsik kui aus olla beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005




sõnum 18.02.2019 10:43:22 vasta tsitaadiga

Eile lõpuks, sain oma viimase legendiga ka võidu kirja, nüüd kõigi kaheksaga üks võit vähemalt olemas.
Viimane oli siis Gibraltar, mingi 4-5 mängu jäin teiseks ja lõpuks sain hakkama, olles samal ajal ka kill leader.
Tundub kuidagi nõrk legend, ise oled nii suur märklaud ja pole väga hea ultimate ka, pmts saan sellega ainult downed enemyt lukus hoida või siis väga hea õnne korral mõnda tunneli välja pääsu kontrollida kui ala eest põgenev kamp üritab sealt tulla.
Muidu on huvitav aga kui extended magazine ei leia siis, tunduvad enamik fighte täiesti lootusetud, sel ajal kui sa jaurad ja laed seal oma relva, saad juba kümnest uuest kohast ka kuuli.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.02.2019 13:26:43 vasta tsitaadiga

hllmn kirjutas:
Eile lõpuks, sain oma viimase legendiga ka võidu kirja, nüüd kõigi kaheksaga üks võit vähemalt olemas.
Palju mängutunde selle saavutuse alla ka läks?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005




sõnum 18.02.2019 13:56:32 vasta tsitaadiga

Kus juures mul ei ole üldse eriti played time, ma sain vist lvl25. Teen seda vahest õhtul mõned mängud, kui pubg dailyd ja asjad tehtud, kui vikendi lvl 100 saan siis vast proovin veidi rohkem apexit teha.
Osad võidud muidugi on lihtsalt hea random team mate otsa sattumise tagajärjed, ma ise suht vähe pidanud panustama. Wraithiga on flawless victory ja 2000dmg badged, teistel vist midagi silmapaistvat ei ole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 18:30:58 vasta tsitaadiga

Puldiga fps-i mängimine vajab harjutamist. Ma tegin oma 8a poisiga Fortnite 1vs1. Ma olin pc taga (hiire ja klaviatuuriga) ja poiss PS4-ga. Ma muidugi ei mängi Fortnite üldse aga tahtsime proovida crossplayd jms. Mina talle vastu ei saanud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.03.2019 18:47:22 vasta tsitaadiga

Keegi seda oskab öelda, kas Lifeline'i CarePackage maandumismarker on ka vastastele näha?
Pean silmas seda sinist ringi, mis tekib kohta, kuhu kohe-kohe see package maandub.

Edit: sain ise hiljuti vist kõige aegade väikseima pingutusega võidu icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1] Apex Legends
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.