Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SurfData märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MeoR
HV veteran


liitunud: 06.06.2002




sõnum 06.07.2002 00:10:00 SurfData vasta tsitaadiga

link :: SurfData

Üli kõva pood! käisime kunagi sealt kõlareid ostmas creative omad ja puha kui kõik makstud toodi mingis suvalises banaani kastis kõlarid.Odav küll aga selline karp kaasa anda!
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phpzone
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2002




sõnum 10.07.2002 12:29:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.07.2002 01:10 MeoR kirjutas:
Üli kõva pood!käisime kunagi sealt kõlareid ostmas creative omad ja puha kui kõik makstud toodi mingis suvalises banaani kastis kõlarid.Odav küll aga selline karp kaasa anda!


Odavad, brand-OEM tooted ongi tavaliselt banaanikastides... aga see on su oma asi kas tahad X-keelse manuaali, aegunud driverite ja värvikireva pakendi eest tunduvalt rohkem maksta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holden
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001




sõnum 10.07.2002 13:17:00 vasta tsitaadiga

SurfData on ylikõva pood! Võrreldes mingi K-salooniga kus myyad on ilged moronid ja tellimisajad ulatuvad nädalatesse.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teints
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002




sõnum 10.07.2002 17:38:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.07.2002 01:10 MeoR kirjutas:
Üli kõva pood!käisime kunagi sealt kõlareid ostmas creative omad ja puha kui kõik makstud toodi mingis suvalises banaani kastis kõlarid.Odav küll aga selline karp kaasa anda!


Mina küll ei viriseks. Ostsin Ordist ka kõlarid (Surround) ja karp oli ka banaanikasti moodi. Nüüd näiteks seisab see karp kapis ... peaks vist minema viskama teise. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 06.06.2002




sõnum 11.07.2002 03:02:00 vasta tsitaadiga

nuh pole viga see kast ei koti kedagi aga ikkagi see ebanorm kui antakse banaani kast oleks yore siis kui kilekotis






tsitaat:

10.07.2002 18:38 teints kirjutas:
tsitaat:

06.07.2002 01:10 MeoR kirjutas:
Üli kõva pood!käisime kunagi sealt kõlareid ostmas creative omad ja puha kui kõik makstud toodi mingis suvalises banaani kastis kõlarid.Odav küll aga selline karp kaasa anda!


Mina küll ei viriseks. Ostsin Ordist ka kõlarid (Surround) ja karp oli ka banaanikasti moodi. Nüüd näiteks seisab see karp kapis ... peaks vist minema viskama teise. icon_smile.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jcw
HV kasutaja
jcw

liitunud: 06.02.2002




sõnum 11.07.2002 10:22:00 vasta tsitaadiga

Anyway,igati korraliku suhtumisega koht,olen seda asukohta otsinud 6-7 korda...............lõpuks leidsin ylesse

Kahjuks dealiks ei läinud,mul oli kaupa kohe ja kiiresti vaja.......aga edaspidi kindel koht kuskohast otsida juppe.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001




sõnum 11.07.2002 10:57:00 vasta tsitaadiga

Surfdatast olen mina siia maani asjad telefoni teel tellinud ja 2h pärast neile järgi läinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirage
külaline






sõnum 13.07.2002 23:39:00 vasta tsitaadiga

ma sealt ostnud endale prose, emmeplaadi, cooleri ja natuke rammi ka. üpris norm koht.
tagasi üles
Co|r4
HV vaatleja
Co|r4

liitunud: 02.10.2002




sõnum 16.10.2002 15:05:00 vasta tsitaadiga

Täiesti norm koht...plaanin endalegi sealt arvuti soetada..seega isiklikult usaldan täiesti..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zeratul
külaline






sõnum 18.10.2002 17:32:00 vasta tsitaadiga

Need vennad ruulivad täiega. Kunagi ammu käisime sõbraga seal poes ramme ostmas. Juhtus nii, et need odavad rammid, mida me tahtsime osta olid otsas ja siis anti sama raha eest poole kallimad Vikingid. Prose on mul kah sealt ostetud. Siiamaani töötab laitmatult.
tagasi üles
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002




sõnum 11.11.2002 13:27:13 vasta tsitaadiga

Nii tuli himu natuke kurta ja mainida järgmist: Nii tahtsin seda Hercules 3D Prophet 8500le-d ja läksin poodi okt. lõpus. Siis oli kõik korras, OK rääkisin asjad selgeks ja tellisin ära, pidi tulema 6. nov. Läksin siis sinna ja sain vastuse et pole tulnud jäi vist siis saadetisest maha, olin arusaaja inimene ja leppisin nende öelduga, et homme tuleb. Nii reedel 7. nov. siis helistan, et noh kas nüüd on kohal. Selle peale vastasid nad, oih meil oli enne teid veel üks klient, kes oli selle juba varem kui mina tellinud (millegipärast ei usu ma seda eriti, niikuinii mingi nina astus poodi sisse ja ostis ära) ja andsid selle kaardi siis rahulikult talle - ei no väga tore!!! Nii siis veel, et jah kurb lugu, esmaspäeval saate. Nii helistan siis täna kell 12, kell 10.20 öeldi, et helistage siis, siis tuleb saadetis. Tavai Helistan ja yey polegi kaarti selles saadetises, helistage kell 3. Krt kui ma täna kaarti ka ei saa, siis ajab ikka sita keema küll. Terve nädalavahetus oli aega seda ju tellida ja valmis panna, et see täna siis Soomest Eestisse jõuaks. Nii, et tulevik näitab mis värk on, aga jah kui ma kaarti ka täna ei saa siis olen ma selles kaupluses sügavalt pettunud. Samas, aga kes kannatab, see kaua elab!?!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2002 14:42:18 vasta tsitaadiga

Stalker kirjutas:
Nii tuli himu natuke kurta ja mainida järgmist: Nii tahtsin seda Hercules 3D Prophet 8500le-d ja läksin poodi okt. lõpus. Siis oli kõik korras, OK rääkisin asjad selgeks ja tellisin ära, pidi tulema 6. nov. Läksin siis sinna ja sain vastuse et pole tulnud jäi vist siis saadetisest maha, olin arusaaja inimene ja leppisin nende öelduga, et homme tuleb. Nii reedel 7. nov. siis helistan, et noh kas nüüd on kohal. Selle peale vastasid nad, oih meil oli enne teid veel üks klient, kes oli selle juba varem kui mina tellinud (millegipärast ei usu ma seda eriti, niikuinii mingi nina astus poodi sisse ja ostis ära) ja andsid selle kaardi siis rahulikult talle - ei no väga tore!!! Nii siis veel, et jah kurb lugu, esmaspäeval saate. Nii helistan siis täna kell 12, kell 10.20 öeldi, et helistage siis, siis tuleb saadetis. Tavai Helistan ja yey polegi kaarti selles saadetises, helistage kell 3. Krt kui ma täna kaarti ka ei saa, siis ajab ikka sita keema küll. Terve nädalavahetus oli aega seda ju tellida ja valmis panna, et see täna siis Soomest Eestisse jõuaks. Nii, et tulevik näitab mis värk on, aga jah kui ma kaarti ka täna ei saa siis olen ma selles kaupluses sügavalt pettunud. Samas, aga kes kannatab, see kaua elab!?!

heips!

Kui tellimine on arvutifirma probleem, siis tarnimine paraku mitte, vaid tegelt maaletooja/distribuutori probleem. Kui nüüd öeldakse, et miks siis seda distrot kasutad, kes lubadusi ei täida, siis reeglina müüakse ühte kaubamärki vaid ühe, maksimum ehk ka kahe distro kaudu. Samas, kui teise distro laos on see kaup hulga kallim või tarneaeg hoopis pikem, siis ei jäägi muud üle, kui tellida seda esimese distro käest. Kui aga õnnetuseks ei suuda see distro aga tarneaegadest kinni pidada või kui vendor (tootja) pole suutnud kaupa õigeaegselt lattu toimetada, siis ei jäägi arvutifirmal muud üle, kui õlgu kehitada ja tarbija poolt sõimatud saada.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JL
Kreisi kasutaja
JL

liitunud: 15.02.2002




sõnum 11.11.2002 14:50:14 vasta tsitaadiga

To Tanel:

Tegelikult on sul õigus.

AGA, kui arvutifirma annab mulle lubaduse, et selleks ja selleks ajaks on asi kohal on see tema probleem ja mind kui lõpptarbijat ei huvita hilisemad vabandused, et näed maaletooja ei toonud, jäi saadetisest maha jne...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2002 15:16:04 vasta tsitaadiga

JL kirjutas:
To Tanel:

Tegelikult on sul õigus.

AGA, kui arvutifirma annab mulle lubaduse, et selleks ja selleks ajaks on asi kohal on see tema probleem ja mind kui lõpptarbijat ei huvita hilisemad vabandused, et näed maaletooja ei toonud, jäi saadetisest maha jne...

selles mõttes jällegi sul õigus
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002




sõnum 11.11.2002 15:47:56 vasta tsitaadiga

Nii järg mu eelnevale postile: helistan, siis kell 3. Ja saan vastuseks, et oih unustasin reedel tellida ups!?! Siis küsisin, et kas on lootust selle kuu jooksul kaart kätte saada, vastuseks - ikka. Edasi, tahtasin teada kas ta mingit täpset tähtaega saab anda, millal siis ikkagi lõpuks kaardi kätte saan? Öeldi, et homme. Küsisin siis veel, et kas 100%, vastuseks - jah. Ei tea, mis siis homme saab loodame ikka parimat ja noh lootus sureb viimasena
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2002 17:07:49 vasta tsitaadiga

mul oli sarnane kogemus surfdataga
tahtsin vinti, lubati reedeks. ok, reedel asja pole, pakuti asemele sama hinnaga 5400rpm vinti. saatsin nad kuu peale
ok, lubati et E on kindasti olemas. mitte ei olnud. sain kurjaks ning ytlesin, et kui teisip kell 15 on olemas, siis ostan asja 90% hinnaga 2ra. hakati virisema, pakkusin neile alternatiivina, et l2hen ordisse ning leidku oma tellitud ning ikka veel kuskile kinnij22nud vindile teine ostja, mulle ei l2he absuluutselt korda, et vint j2i laevast maha jms BS
andsin neile oma tel numbri ning palusin teisip enne 15 helistada kui asi kohal. 1445 heliseski telefon ja vint oli kohal ning 90% odavam letihinnast. ise kurtsid küll, et teenivad selle vindi pealt 0eek, soovitasin sellepeale asju paremini organiseerida
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.11.2002 19:02:54 vasta tsitaadiga

Tihti on probleemiks transport ja seda ei korralda alati edasimüüja ise.


Demon kirjutas:
mul oli sarnane kogemus surfdataga
tahtsin vinti, lubati reedeks. ok, reedel asja pole, pakuti asemele sama hinnaga 5400rpm vinti. saatsin nad kuu peale
ok, lubati et E on kindasti olemas. mitte ei olnud. sain kurjaks ning ytlesin, et kui teisip kell 15 on olemas, siis ostan asja 90% hinnaga 2ra. hakati virisema, pakkusin neile alternatiivina, et l2hen ordisse ning leidku oma tellitud ning ikka veel kuskile kinnij22nud vindile teine ostja, mulle ei l2he absuluutselt korda, et vint j2i laevast maha jms BS
andsin neile oma tel numbri ning palusin teisip enne 15 helistada kui asi kohal. 1445 heliseski telefon ja vint oli kohal ning 90% odavam letihinnast. ise kurtsid küll, et teenivad selle vindi pealt 0eek, soovitasin sellepeale asju paremini organiseerida
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2002 19:12:45 vasta tsitaadiga

tean, aga selles suhtes olen suht yhel seisukohal JL'iga

JL kirjutas:
AGA, kui arvutifirma annab mulle lubaduse, et selleks ja selleks ajaks on asi kohal on see tema probleem ja mind kui lõpptarbijat ei huvita hilisemad vabandused, et näed maaletooja ei toonud, jäi saadetisest maha jne...


pole minu asi, milles see probleem on, ning kas p6hjuseks on torm soome lahel v6i kulleri vanaema synnip2ev. mina olen ARVUTIFIRMA klient ning maksan kinni k6ik need vahepealsed etapid + toote enda hinna. vastasel juhul poleks seda vahendavat arvutifirmat vaja, v6iksin kullerile helistada ning paluda tal synnip2evalt nati varem 2ra tulla icon_wink.gif

j22n oma seisukoha juurde, et l6pptarbijat ei peagi huvitama need vahepealsed etapid. tema jaoks algab asi arvutifirmast asja kysimisega ning kohe sellele j2rgneb oma kraami k2ttesaamine. kui sa saadad vanaemale austraaliasse kirja, siis pead sa ainult margi peale panema ning kirja poskasti kukutama, sul pole aimugi, mis teed pidi see kiri kohale j6uab (ning tegelikult pole seal sinu jaoks mingit vahet)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.11.2002 19:17:21 vasta tsitaadiga

Olen tegelikult täiesti nõus.

Siit edasi võiks rääkida, et miks peavad enamik arvutifirmasid kliendi soovi täitmiseks kauba eraldi tellima ning miks seda kohe laost võtta ei ole, kuid see läheb veidi teiseks teemaks. Ilmselt natuke pikaks ka.

Demon kirjutas:
tean, aga selles suhtes olen suht yhel seisukohal JL'iga

JL kirjutas:
AGA, kui arvutifirma annab mulle lubaduse, et selleks ja selleks ajaks on asi kohal on see tema probleem ja mind kui lõpptarbijat ei huvita hilisemad vabandused, et näed maaletooja ei toonud, jäi saadetisest maha jne...


pole minu asi, milles see probleem on, ning kas p6hjuseks on torm soome lahel v6i kulleri vanaema synnip2ev. mina olen ARVUTIFIRMA klient ning maksan kinni k6ik need vahepealsed etapid + toote enda hinna. vastasel juhul poleks seda vahendavat arvutifirmat vaja, v6iksin kullerile helistada ning paluda tal synnip2evalt nati varem 2ra tulla icon_wink.gif

j22n oma seisukoha juurde, et l6pptarbijat ei peagi huvitama need vahepealsed etapid. tema jaoks algab asi arvutifirmast asja kysimisega ning kohe sellele j2rgneb oma kraami k2ttesaamine. kui sa saadad vanaemale austraaliasse kirja, siis pead sa ainult margi peale panema ning kirja poskasti kukutama, sul pole aimugi, mis teed pidi see kiri kohale j6uab (ning tegelikult pole seal sinu jaoks mingit vahet)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2002 19:25:43 vasta tsitaadiga

TaivoS kirjutas:

Siit edasi võiks rääkida, et miks peavad enamik arvutifirmasid kliendi soovi täitmiseks kauba eraldi tellima ning miks seda kohe laost võtta ei ole, kuid see läheb veidi teiseks teemaks. Ilmselt natuke pikaks ka.

see tuli kah minu n2ite puhul mingil m22ral v2lja, nimelt oli sama vint nii ordis kui ka surfdatas hinnakirjas. vahe aga selles, et surfdata nii pisike, et ei jaksa omal asja kontoris hoida. sellev6rra oli j2lle hind ordi omast soodsam, pisike tuamoodi uberik kuskil p2rap6rgus on yyri poolest palju soodsam kui ordi suured ruumid icon_wink.gif
pole seal surfdatas enam p2ris pikka aega k2inud, v6ibolla on asjad muutunud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002




sõnum 11.11.2002 20:03:01 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi muutunud, samasugune nagu su kirjeldus ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urho
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.11.2002 22:41:53 vasta tsitaadiga

TaivoS kirjutas:
Olen tegelikult täiesti nõus.

Siit edasi võiks rääkida, et miks peavad enamik arvutifirmasid kliendi soovi täitmiseks kauba eraldi tellima ning miks seda kohe laost võtta ei ole



omal kogemus SurfData-ga, helistasin ja küsisin Lite-On 48/12/48, vastati, et on kohapeal, sõidan kohale-pakutakse Aopen-it ja et minu küsitava saaks järgmine päev, läksin ostsin siis Ordist, kus oli kohapeal olemas. Eks siit moraal, miks midagi võiks ka kohapeal olla.
Ega SurfData nüüd minu arvelt mingit erilist hävingut ei saanud, aga
paar miinuspunni minu silmis said juurde küll.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002




sõnum 12.11.2002 17:37:34 vasta tsitaadiga

Nii sain kaardi kätte ja olen oma ostuga siiamaani igati rahul. Võibolla asusin enne natuke rutakalt firma arvustamise juurde. Nüüd sain teada miks nii kaua aega läks ja seda põhjendati adekvaatselt ja põhjalikult mulle ära. Nimelt on SDR ja DDR variantidel mõlemil üks tellimiskood ja mina tahtsin loomulikult DDR-ga. Kuna, aga sellesama ühise tootekoodi tõttu tuli kindlaks teha, et kas Eestisse jõudnud asi on kindlalt, SDR või DDR versioon, siis läkski nii kaua aega. Nii, et vabandused poe ees kui asusin tõesti liiga rutakalt teid arvustama!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 12.11.2002 18:25:10 vasta tsitaadiga

Aga kes selles süüdi on, et poodi maha tehti!
Ise nad süüdi, et antud foorumit ei uuri ja oma huvisid ei kaitse. Inimese teadmatuses hoidmine on juba paras kuritegu! Oleks keegi antud foorumis kiiresti mõne selgitava sõna öelnud, oleks kõik OK!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.11.2002 18:43:22 vasta tsitaadiga

mina pirtsaka kliendina olen ikka oma seisukoha juures, et lubatud t2htaegadest mittekinnipidamise korral asja kuitahes h2sti selgitamine ei muuda hilinemise fakti olematuks ega v2hem halvemaks
minu kaart t88tab masinas ikka t2pselt samamoodi hoolimata sellest, kas kulleri vasakul jalal oli konnasilm v6i mitte ning kas enne mulle 6ige kaardi yleandmist kontrolliti selle m2lu tyypi mikroskoobiga v6i neli korda netist vasaku silmaga
mind sellised detailid ei huvita, huvitab hilinemise fakt ning mitte midagi muud.
aga 6nneks pole k6ik minusugused icon_wink.gif
ja kapitalismi korral (mitu poodi pakub sama kaarti erineva raha ning teenuste kvaliteediga) ei teki mul probleeme, on v6imalik valida omale sobiv hinna/kvaliteedi suhe. kui on saada ainult yhest poest, siis on lugu nati nutusem ning valikuv6imalus on kesisem
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SurfData mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.