Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2019 17:13:41 vasta tsitaadiga

raixxx, pigem võiks aru saada sellest, et konkreetsete vastuste andmisel selguks tõene seis. Ma ei ole kuulnud kellegilt, et helid ei oleks balansis. Jah, kui tahad olulisi hääli paremini kuulda, siis võib-olla peavad osad heli jube valjuks keerama, mis tähendab, et ka muud helid lähevad valjemaks, ent see ei ole mängu viga, vaid igasugused "häirivad helid" peavadki valjemad olema, balanss on nimelt nii paika pandud.

Ilmselt on probleem ikkagi selles, et sammud ja muu positsioneerimiseks vajalik heli ei eristu muust mürast (ja see peabki nii olema) ning siis on vaja omale kolmanda tööriistaga eelist luua.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.01.2019 18:08:59 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Renq,

Vaata, et hakka uuesti pubg pelama! See öö värk on äge!


Jaa, Vikendi on äge kaart ja öine võib veel eriti ilus olla, sõltub kuidas nad selle atsmofääri paika saavad... Ma pole selle mängimist lõpetanudki, alles paar päeva tagasi võtsin esimese solo võidu, enamasti ma üksi mängida ei viitsigi, duo või squad palju mõnusam.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2019 18:21:43 vasta tsitaadiga

rmc, sinu loogika on selline, et näiteks võimu peal bassi ja treble nupu keeramine on cheatimine ja "kolmanda tööriistaga" eelise loomine. tõsiselt naeruväärne seisukoht ja tõsiselt masendav rant, mille sa siin teemas korraldanud oled oma primitiivse arusaamaga heli esitusest ja seadistamisest.
võta ja saa aru, et ka sina oled cheater (iseenda definitsiooni järgi) kui kasutad misiganes paremaid ja kvaliteetsemaid kõrvaklappe mängimiseks kui see x vend, kes kasutab kõige kehvemaid klappe maailmas. Sa lood omale "kolmanda tööriistaga" ebaõiglast eelist. Mine nüüd tõmba end häbiposti..

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 23.01.2019 19:05:34 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
rmc, sinu loogika on selline, et näiteks võimu peal bassi ja treble nupu keeramine on cheatimine ja "kolmanda tööriistaga" eelise loomine. tõsiselt naeruväärne seisukoht ja tõsiselt masendav rant, mille sa siin teemas korraldanud oled oma primitiivse arusaamaga heli esitusest ja seadistamisest.

Kusjuures mõtlesin veidi sama. Kui tahab kasutada miskit muud, siis kasutab, pole mõtet vinguda sel teemal, mis sind absoluutselt ei puuduta. Ma olen suurema osa ajast mänginud PUBGi väiksema ekraani ja halvema fps-iga kui pakun et 90% inimesi. So what, minu valik. Lisaks minu arust on Razeri driveritega ka võimalik pubgi soundi veidi tuunida, kunagi proovisin, aga keerasin defaulti tagasi.

Lisaks ma ei ütleks, et PUBGi sound oleks hästi balansis. Ainuke mäng, kus pean keerama nii klappide kui arvuti soundi täiesti põhja, et talutavalt miskit kuulda oleks. Tahaks veel keerata, aga ei saa.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2019 19:17:57 vasta tsitaadiga

Wiltz, üks asi on rekreatiivselt maitse järgi asju paika panna, teine on võistlusmomendiga tegevuses helipilti selliselt muuta, et põhjusega segavaid helisid vähem kuulda ja põhjusega vähem kuulda olevaid helisid rohkem kuulda oleks.
Saad ikka ise ka aru, mida võrdled? See on konkreetne filter, mis mitmekülgsest helipildist üheülbalise teeb ja seejuures on mängu helipilt PÕHJUSEGA mitmekülgne - sa arvad, et tootjad ei saaks toota mängu, kus kõik helid ühe valjudustasemega oleksid? Käesolevas mängus on oluline, et igasugune lahingutegevus varjutaks samme ja muid vaikseid hääli, mille järgi vastaseid positsioneerida. Nii see peabki olema!

camu, mu probleem ei olegi sellest, et seda tehakse (kui pole keelatud), vaid selle kasutamiseesmärgi jm. osas peaks aus olema, st. sisuliselt seda ausalt põhjendama. Sama nagu need, kes eelistavad graafikat maha keerata, et põõsaid, jne. vähem oleks, kuigi maastik on põhjusega nii tehtud ja endal masin ka lubaks efekte juurde keerata. KUIGI see on mängu sisseehitatud võimalus, mitte mänguvälise tööriistaga nihverdamine.

Kas helivaljudus on balansi küsimus? Ise keeran klappidega mängides heli 60% peale Windowsis (klappide peal on kolmandiku või neljandiku peal), mis tähendab, et Teamspeak ja PUBG on täpselt adekvaatse helitasemega, Winamp nt. mängib liiga valjult (mängides ei kuula muusikat eniveis). Jah, mängu helitase on vaiksem kui muud asjad (ka teistel mängudel seda, GTAV näiteks, BF seeria puhul samuti), ent see ei ole PUBG balansi asi, vaid see on PUBG heli vs. teised helid. PUBG heli iseenesest helipildina on minuarust täiesti balansis.

Mis geariga sa muidu mängid, et arvutis ja klappides (PUBG sisene audioseade ka põhjas ikka?) heli põhjas olema peab ja lisaks saada tahaks? Tundub väga imelik.

Lisan igaksjuhuks veelkord: mupärast kasutagu seda kui soovib - keelatud see ju ei ole, ent sisuliste põhjenduste suhtes võiks siiski aus ja konkreetne olla, mitte hämades üritada varjata, et eelist saavutada soovitakse.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 23.01.2019 20:22:36 vasta tsitaadiga

Black Ops, Left 4 Dead 2, Ring of Elysium...sama lahendus...
camu, Razeri driveri kohta olen lugenud. Kuna mitte ütegi Razeri riistvara ei kasuta siis ei hakanud tookord proovima.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 23.01.2019 22:41:31 vasta tsitaadiga

Ma olen sellega nõus, et see heli enda jaoks timmimine ei ole aus. Kui on ikka õhurünnak, siis ei peaks olema mitte ühtegi sammu ka mitte meetri kauguselt kuulda. Selle koha pealt on loojad õigesti teemale lähenenud ja vennike, kes hõiskab rõõmsalt, et ... Noh ei saa kiitusdt minu poolt. Treble ja bass ei kuulu siia kategooriasse. 1 Eesti vennike keeras omal muru maha pelas, peale seda, mina selle vennaga enam koos pole mänginud. Saab ju videosi ka endale mugavaks timmida ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.01.2019 02:34:13 vasta tsitaadiga

Dumbusereid jagub.
Muide, muru saad pubg graafika seadetest vähemaks keerata. See ei ole "aus võte". icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kui sul on combusteri nupp puldil siis kaku aga maha, bass or treble ei puutu asjasse. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Veel enam, kui sa julged panna Windows Loudness Calibration ette linnukese. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
GeForce Experience kasutamine pildi muutmiseks, nagu see ära keelatud programm varem oli, aiaiai. Sa nahka teed seal...
Color Vibrance muutmine, mega xiit icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Osadel uutel monitoridel on võimalus sihik lisada ekraanile, rääkimata vildika või markeri kasutamisest... oioioi
Mida sa seal Nvidia Control Panelis korraldad, ah? icon_biggrin.gif
Selle listi võiks ajada päris suureks.
Ostke omale konsoolid, siis on asjad võrdsed. Või siis õppige parem päris mendiks, milleks teile Windows haha thumbs_up.gif
iroonia kuubis

Tuletan teile meelde, pc peal ei ole mitte teps kõik asjad lubatud ja need on iga mängu puhul eraldi välja toodud.
Online mängude puhul on tavaliselt selleks mõni eraldiseisev programm, mis jälgib kogu tegevust taustal. Selline asi on ka pubg'l olemas.
Järelikult on ülejäänud asjad jäetud sinu enda otsustada. Aegajalt sinna võidakse asju juurde lisada. See lihtsalt käib sedasi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.01.2019 02:39:20 vasta tsitaadiga

@busta

Loodan, et kui keegi sulle piki kõrva lajatab, siis su vibrance ja audio on nii balansis, et punarohelisi pääsukesi sidistamas, bahama rannikuvete päikeseloojangu taustal, kuuled icon_biggrin.gif
Rohkem pole mul sulle küll siin lisada ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.01.2019 02:53:34 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
@busta

Loodan, et kui keegi sulle piki kõrva lajatab, siis su vibrance ja audio on nii balansis, et punarohelisi pääsukesi sidistamas, bahama rannikuvete päikeseloojangu taustal, kuuled icon_biggrin.gif
Rohkem pole mul sulle küll siin lisada ...


Eks tule ja proovi icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.01.2019 03:28:16 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
OPollo kirjutas:
@busta

Loodan, et kui keegi sulle piki kõrva lajatab, siis su vibrance ja audio on nii balansis, et punarohelisi pääsukesi sidistamas, bahama rannikuvete päikeseloojangu taustal, kuuled icon_biggrin.gif
Rohkem pole mul sulle küll siin lisada ...


Eks tule ja proovi icon_lol.gif

Tegemist on metafooriga, mille luban sul ka panna oma värvidesse ja soundidesse ...

Speechless ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2019 03:30:59 vasta tsitaadiga

Paras lasteaed...

Kui situational awareness on null ja igast abisid on vaja kasutada siis 9'l korral 10st pole sellest abi kuna laskmisoskus on samamoodi null.
Pole nagu kasu ainult sellest, et tüüpi kuuled ja ehk näed ka kuskil põllu peal kui pihta ei saa.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2019 13:38:39 vasta tsitaadiga

busta, asi ei ole selles, mis keelatud ja mis ei ole, kuid eeliste hankimisel võiks olla selle suhtes ka aus. Ehk, siis - mida ma üritasin teha, oli, et sa tunnistaksid, kuidas sa soovid sihilikult tekitatud põhjendustega kaetud helipilti muuta selliseks, et saaksid eelise teiste ees. Sa tahad paremini kuulda hääli, mida sa tahad kuulda ja halvemini neid, mida ei taha kuulda.

Läbu võiksite muidu tagasi tõmmata, igasugune lädrane rämisemine võiks kuskile ... mujale jääda.

raixxx'iga nõus. Ilmselt saavad need abistajad üle eniveis, ent tragikomöödiline lihtsalt, kuidas inimesed ei suuda tegelikkust tunnistada ja hämaga illusoorset tõde üleval hoidma peab.

Rohkem sisuliseks, siis korra siin juba jagatud patch notes (see on PUBG patch notes, mitte 3rd party "uudis") on üpris huvitav ja sisaldab oodatud muudatusi, v.a. "StarTrak" 'i saast icon_biggrin.gif. Huvitaval kombel ei võetud Vikendist suppressoreid vähemaks, neid on seal ikka metsikult. Samas sobivad ka sinna hästi.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 24.01.2019 18:45:54 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Dumbusereid jagub.
Muide, muru saad pubg graafika seadetest vähemaks keerata. See ei ole "aus võte". icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kui sul on combusteri nupp puldil siis kaku aga maha, bass or treble ei puutu asjasse. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Veel enam, kui sa julged panna Windows Loudness Calibration ette linnukese. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
GeForce Experience kasutamine pildi muutmiseks, nagu see ära keelatud programm varem oli, aiaiai. Sa nahka teed seal...
Color Vibrance muutmine, mega xiit icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Osadel uutel monitoridel on võimalus sihik lisada ekraanile, rääkimata vildika või markeri kasutamisest... oioioi
Mida sa seal Nvidia Control Panelis korraldad, ah? icon_biggrin.gif
Selle listi võiks ajada päris suureks.
Ostke omale konsoolid, siis on asjad võrdsed. Või siis õppige parem päris mendiks, milleks teile Windows haha thumbs_up.gif
iroonia kuubis

Tuletan teile meelde, pc peal ei ole mitte teps kõik asjad lubatud ja need on iga mängu puhul eraldi välja toodud.
Online mängude puhul on tavaliselt selleks mõni eraldiseisev programm, mis jälgib kogu tegevust taustal. Selline asi on ka pubg'l olemas.
Järelikult on ülejäänud asjad jäetud sinu enda otsustada. Aegajalt sinna võidakse asju juurde lisada. See lihtsalt käib sedasi.


hahaha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2019 20:05:03 vasta tsitaadiga

rmc, kas kogu competitive gamingu mõte ei ole selles, et igal võimalikul viisil otsida, leida ja tekitada väikeseid eeliseid teiste ees? peamiselt selle arvelt need võidud ja head statid tulevadki. võib igavesti vaielda selle üle, et misasi on aus, mis on peaaegu aus, mis natuke vähem aus ja puhta ebaaus. toodi siin osaline nimekiri välja, kas oled nüüd judge&jury ning lahterdad täpselt kahte tulpa ära või?

ma saan jah väga hästi aru, mida ma võrdlen...ja ma ei väida, et see võrdlus oleks viimse kui punkti ja kriipsuni 100% täiesti üks ja seesama. aga selles asi ongi, et väga palju on halli ala. samas on ka üsna selgelt defineeritud ja kõigile teada asjad olemas, mida alati loetakse cheatimiseks ja mille puhul sisuliselt keegi ei üritagi kunagi vaielda, et see cheatimine ei oleks. miks ei või nii jääda ja nii ollagi? mida see annab kui keegi "tunnistab", et ta on cheater kui mängu heli seadistab?

mis puudutab ausust ja põhjendamist siis see on üsna kahe otsaga asi. sisuliselt on nii, et kui ma mängin mingit mängu ja mulle tundub, et heliga on midagi väga valesti siis ma ei hakka pidama iseendaga filosoofilist arutelu, et tea kas ma nüüd ikka olen aumees kui lähen ja ekvalaiserit krutin. see tundub lihtsalt täiesti idiootne ja ausalt öeldes ei tuleks isegi sellise asja peale. kui ma olen omale ostnud tehnika, mille eesmärk ongi heli seadistada siis loomulikult ma kasutan seda eesmärgipäriselt siis ja seal kus vaja. võibolla mu peamine eesmärk ei ole üldse kellegi ees eelise saamine vaid oma kõrvakuulmise säilitamine või siis äkki hoopis naabrite säästmine. võrdluseks võiks võtta näiteks mingi gaming hiire otsmise. kas keegi ostab sellise asja omale kappi seisma ja mängib edasi mingi default kärakaga sest "kõigil vastastel ju ei ole nii head hiirt". või kas keegi jätab oma super paljude nuppudega ägeda hiire seadistamata sest kõik teised ju ei oska või ei viitsi sama teha ning seega ei saa samasugust eelist.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2019 20:32:07 vasta tsitaadiga

Wiltz, competitive gamingu mõte võiks siiski skilli, ehk oskuste osas mõõdu võtmine olla.
"viimse kui punkti ja kriipsuni 100% täiesti üks ja seesama" ja lõpmatult erineva vahel on veel skaalasid, tasub mitte äärmustesse kivistuda.
Halli ala võib olla küll, ent seal viibides või seda kasutades võikski asjadest rääkida nii nagu need on. Tahad enda jaoks olulisi helisid rõhutada ja ebaolulisi summutada, siis tunnista seda, mitte ära räägi, et ühtlustad "katkist helipilti" ja teed arendaja tegemata tööd icon_biggrin.gif.
Mida see "tunnistamine" annaks? Ei leviks taoline jabur mõtteviis, et igasugused kolmanda osapoole tööriistad on okeid, kuigi ilmselt on ilmselge, et sellega minnakse "mõeldust" üpris kaugele. Ehk siis soovitades võiks öelda, et see pole kõige ausam viis ehk, ent saab eelise ja otseselt (hetkel) keelatud ei ole (kuigi iga kell võib keelatuks saada ja bänniga lõppeda).
Oma lõpposaga annad mõista, et sa ei saa üldse aru, mida ma (ja teised) silmas pean (peame). Asi on selles, et on heli seadistamine ja on helipildi selge muutmine eelise saavutamiseks. Sisuliselt on see helipildi taoline nudimine sarnane nagu tekstuuride vahetamine, muru kaotamine ja whatever asjad. Counter-Strike'is oli ka ok mängida siniste CT modelite ja punaste T modelitega, kuigi minuarust oli see absurdne ja selline halli ala cheat.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2019 16:53:05 vasta tsitaadiga

Mida väiksem on Pubg-i FPS seda väiksem on ka relva recoil icon_lol.gif icon_biggrin.gif
No tegelt oleneb relvast. Aeglasemalt laskvad relvad nagu AK näiteks ei ole mõjutatud aga näiteks Groza puhul on ikka jõhker vahe sees.
Aga samas tuleb nüüd teine asi. Küll on väiksem recoil aga relv laseb ka aeglasemalt. Kui boostida enda FPS üles, on küll recoil suurem, kuid relv laseb ka kiiremini.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 30.01.2019 17:54:16 vasta tsitaadiga

minul tegi ESP mängu kõvasti paremaks. Näeb vastast ilusti ja ei pea midagi arvama, et kui kaugel või palju elu tal om. Lisaks hea feature kui peaks häda peale tulema, lihtsalt paar klikki ja jookseb laseb ise mäng senikaua kui hädal saab käidud. Kanaroogi tuleb nüüd ikka korralikult, enne tuli kuidagi nadilt.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 17:55:18 vasta tsitaadiga

Kas mingi aeg on recoile muudetud? Micro uzi tõmbab ikka väga jõhkralt üles... icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 20:33:57 vasta tsitaadiga

pigem vist ikka tihendis asi kinni icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 22:01:22 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
pigem vist ikka tihendis asi kinni icon_rolleyes.gif
No ju siis, polnud jupp aega mänginud ja vist teiste pelade laskmisega ära harjunud...
Lasin trainingut pool tundi, sai vist enamvähem käppa tagasi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 23:00:24 vasta tsitaadiga

salatoimik,

Võimalusel võta kas ump9, vector või bizon - viimane kohati isegi et päris talutav kuid miskipärast ump9 meelepärasem
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 10.02.2019 00:36:15 vasta tsitaadiga

Parim relv pelas on jätkuvalt muru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2019 13:33:45 vasta tsitaadiga

StarLight,

tahan uskuda, et see kõik on ainult õhu mull mida kirjutasid, mitte et reaalselt kasutad ESP-d
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 23:51:46 vasta tsitaadiga

StarLight, LOL'd.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.