Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.02.2019 14:54:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Saan ma õigesti aru, et käputäie autoriõiguste huvides tuleks kogu internet sisufiltri alla panna? See tähendaks vaid aeglust, totaalset tsensuuri ja rahalist väljaminekut sisufiltri litsentsi eest (ca 1000 € kuus USA, Venemaa või Hiina firmale)
Millist tulu saavad autorid, kui see sisufilter HV suguses portaalis kohaldataks?
Juba see, et sa mõtled sellise filtri ja totaalkontrolli kehtestamisele, on pehmelt öeldes murettekitav icon_neutral.gif
autoriõiguste huvides oleks parem suured plaadifirmad ja autorikaitse organid laiali saata ja toota korralikku kraami, mitte solki.

also, kaotada ära igasugused regiooni blokeeringud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TimSar
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2019




sõnum 10.02.2019 16:48:49 vasta tsitaadiga

Article 19.

Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers.

Kas see ei tähenda enam midagi?

http://www.un.org/en/universal-declaration-human-rights/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 10.02.2019 20:18:02 vasta tsitaadiga

keda ma siis valin? tundub, et kõik on tropid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 10.02.2019 23:22:24 vasta tsitaadiga

visalik kirjutas:
keda ma siis valin? tundub, et kõik on tropid.

Siiski, on üks erakond, kelle plaanide järgi me ei peaks Brüsseli ees lömitama.
Selle Brüsseli direktiivi peavad EU liikmesriigid ratifitseerima. Kui sellega mõnedes riikides (ja näiteks ka Eestis) raskusi tekiks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2019 23:46:08 vasta tsitaadiga

Jube lihtsalt. icon_eek.gif
Vaba interneti surm=Ansip

Tuleb tõesti seda erakonda valida, kes mulle ka eriti ei meeldi aga vähemalt tunduvad selgrooga olevat.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.02.2019 00:03:05 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Jube lihtsalt. icon_eek.gif
Vaba interneti surm=Ansip

Tuleb tõesti seda erakonda valida, kes mulle ka eriti ei meeldi aga vähemalt tunduvad selgrooga olevat.
kes siis näiteks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 11.02.2019 10:25:34 vasta tsitaadiga

Voldemort? ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.02.2019 11:12:23 vasta tsitaadiga

TimSar kirjutas:
Article 19.

Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers.

Kas see ei tähenda enam midagi?

http://www.un.org/en/universal-declaration-human-rights/

Teoreetiliselt kehtib, aga kuna internetis sisuliselt puuduvad riigi poolt hallatavad avalikud portaalid selle õiguse kasutamiseks (ilmselt poleks ka riik sellise portaali haldamiseks võimeline, kuna vastutab siis samuti kogu avaldatava sisu autoriõiguste võimalike rikkumiste eest), siis praktikas jääb internetis selleks arvamuse avaldamise võimaluseks vaid isikliku veebilehe avamine ja majandamine, kuna kõik kommertsplatvormid (mis veel alles jäävad), peavad oma kasutajate avaldatud sisu eest vastutama ja seega ei võta neist keegi riski filtreerimata sisu avaldamiseks. Sisuliselt sama mis praegused trükitavad ajalehed - ajalehe toimetus selekteerib väga valivalt välja mõne üksiku arvamuseavalduse, mitte ei avalda kõiki.
Tsiteerida kedagi ega midagi samuti enam ei tohi, sest maksimaalne lubatud tsitaadi pikkus taandati ühele sõnale, nagu ma aru saan. Kuidas otsimootorid linkimise tasuliseks muutumisel veel tööle saaksid jääda, ei kujuta ma ette, nii et ka isiklikud veebilehed jäävad sisuliselt leidmatuks, kui otsimootorite töö ära lõpeb.

Sisuliselt pannakse internet kinni. Ühendus on, aga sisu leida pole võimalik, avaldada midagi samuti praktliselt mitte. Dinosaurused muidugi rõõmustavad, lõpuks saab internetist lahti - jõle tüütu ja vastik asi oli ju. Ludiitide triumf progressi üle.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 11.02.2019 17:55:31 vasta tsitaadiga

Kogu selle seadusandluse mõte ongi (mitte ainult 11, 13) tsensuuri kehtestamine ja kontrollfiltri loomine. Pole tähtis kuidas valetatakse, peaasi et vale usutav oleks ja liiga palju parlamentäärid hääli ei kaotaks kui nad näiliselt poolt hääletavad. Eesmärk on ruttu praeguse "sõbraliku" koosseisuga vastu võtta ja vaevalt keegi hakkab tulevikus punkte korrigeerima. Seda näitab kiirkorras sel teemal tegutsemine, kasvõi kompromissidega, peaasi et saaks ruttu seaduseks vormistatud.

Eestis on praegu üks lisapluss - tänu lähenevatele valimistele saaks halbade eurosaadikute käitumist nende vastu kasutada. Selleks tuleks mitte ainult siin foorumis vaid kõijal taguda trummi, et neli EL saadikut ja tõenäoliselt nende parteid soovivad tsensuuri ja arvamusvabaduse piiramist, kas teie "partei toetab internetis tsensuuri kehtestamist?". Kui ajakirjanik oskab julmalt küsida ja suudab keerutamise korral valijast kandidaadi kokutama panna siis negatiivset oreooli ei soovi keegi ja on võimalik Ansipit korrata - vajadusel avalikult kandidaat vabandama panna. Seda on näha 2 EL saadiku vaikimises, uskuge mind nad kardavad sel teemal küsitlemist nagu tuld, peaasi et praegu valimiste eel keegi sel teemal ei küsiks. Aga just seda tulebki nende suhtes teha. Seda on näha Janakese vastustest - ta ei karda vastata, vastupidi toonitab oma vastuseid ja põhjendab hästi. Kõik teised aga refereerivad EL mantrat, julgematta põhjendada millegagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
träm
HV vaatleja
träm

liitunud: 13.04.2008




sõnum 11.02.2019 18:03:25 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
Minuarust pole tegu meeleavaldusega. Pigem niisama kogunemisega. Jätsin selle lingi pigem selle mõttega, et ehk mõned aktiivsemad kodanikud märkaksid. Ehk leiaksid ühise keele ja teeks selgitustööd laiemalt. Inimestele oleks vaja eestvedajaid.


Saime heas seltskonnas kokku, arutasime ja esialgu on tulemuseks:

* https://www.isoc.ee/kampaania/
* https://r2.err.ee/908693/achtung-lobjakas/924214
* https://youtu.be/oAqs73PcV3Y
* https://twitter.com/kogukond/status/1094932028624125955
* https://www.facebook.com/isocestonia/posts/2020488441321994

Aga oleks vaja abi sisuliselt kõigi asjadega alates kampaanialehest ja huvigruppidega suhtlemisest kuni kaameraga inimeste käest pöördumiste võtmiseni. Soovitan liituda mõne relevantse organisatsiooniga ja kui ise ei taha, saa või oska midagi teha, siis võiks teiste vaeva korvamiseks raha jagada.

Aitäh ja head ACTA aastapäeva!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TimSar
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2019




sõnum 11.02.2019 18:09:42 vasta tsitaadiga

https://saveyourinternet.eu/ee/

Mis jama see veel on?! Selle värviskeemi järgi oleks nagu suurem osa vastu hääletanud?
Enda teada ma daltonismi ei põe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
träm
HV vaatleja
träm

liitunud: 13.04.2008




sõnum 11.02.2019 19:48:19 vasta tsitaadiga

TimSar kirjutas:
https://saveyourinternet.eu/ee/

Mis jama see veel on?! Selle värviskeemi järgi oleks nagu suurem osa vastu hääletanud?
Enda teada ma daltonismi ei põe.


Vaata selle kohta metodoloogia lehelt. See on selline heatahtik sait, mis ei pea pahalasteks neid, kes hääletasid küll artikkel 13 eemaldamise vastu, aga hääletasid samas paranduste poolt, mis välistasid artiklis 13 kirjeldatud sisutuvastuse kasutamise tsensuuriks ja nägid ette põhiõiguste tagatiste sõnastamise e-kaubanduse direktiivi vaimus. Mina Eesti eurosaadikutega nii leebe poleks, aga nemad teevad üle-Euroopalist seiret -- ja kui nad teeks teisiti, siis oleks vist kogu tabel punane.


viimati muutis träm 11.02.2019 20:00:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.02.2019 19:55:18 vasta tsitaadiga

Mida veel teha saaks?
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TimSar
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2019




sõnum 11.02.2019 21:13:04 vasta tsitaadiga

träm kirjutas:
See on selline heatahtik sait, mis ei pea pahalasteks neid, kes hääletasid küll artikkel 13 eemaldamise vastu, aga hääletasid samas paranduste poolt, mis välistasid artiklis 13 kirjeldatud sisutuvastuse kasutamise tsensuuriks ja nägid ette põhiõiguste tagatiste sõnastamise e-kaubanduse direktiivi vaimus.

Minu arvates selline "heatahtlikkus" on osa probleemist. Igasugused tsensuuri (nimetagu seda kuidas tahes, läbi lillede e-kaubanduse direktiivideks või mis iganes sõnakõlksudeks) toetajad tuleks inimese jaoks lihtsamalt äratuntavaks teha. Muidu võib süvenemata tunduda pilt päris ilus.

@Tanel
Tsensuuri vastane petitsioon

Andsin oma "allkirja". Ei tea kas sest midagi tolku ka on? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.02.2019 23:27:06 vasta tsitaadiga

TimSar, nendest petitsioonidest kahjuks pole mingit tolku, sest poliitikud lihtsalt vilistavad sellele.
Nagu Kaja Kallas kirjutas, see teema ei huvita valimistel kedagi, seega ei oska ka keskmine seda ka endale teadvustada, kuna Eesti dinosaurused ilmselt pooldavad seda direktiivi ja vaikivad selle teema surnuks.
Ja millegipärast mul on kuri kahtlus, et kui Riigikogus ratifitseerimiseks läheb, siis kõik, sh. sotsid, kesikud ja RE ALDE ja Isamaa EPP liikmena (sest nii neile ette kirjutatakse Brüsseli ja Ansipi) poolt hääletavad in corpore selle jama poolt. icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kavatsen kõigile fraktsioonidele (v.a Vabaerakond, sest nad ei saa parlamenti sisse ja ühelegi e-mailile nad ei vasta) saata vastavad päringud, kuidas nad kavatsevad hääletada, kui see teemaks tuleb.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 23:30:21 vasta tsitaadiga

https://torrentfreak.com/article-13-negotiations-move-ahead-artists-slam-labels-for-disrespecting-them-190211/
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.02.2019 23:38:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
On Friday and despite opposition from Italy, Poland, the Netherlands, Sweden, Finland, Luxembourg, Malta and Slovakia, the governments of the EU agreed that they will move forward on the basis of this France – Germany deal.


Praegu lihtsalt julmalt sülitatakse tavainimeste õigustele icon_mad.gif
Eestit "loomulikult" vastaste hulgas pole, sest Ansip ju ise pushib sakslaste/prantslaste agendat.

Palun, kas keegi saaks ette valmistada banneri Eesti vaba interneti tapjatest ja reeturitest?
Mõõdud 870x100. Enne kui meid maha võetakse, kavatsen võidelda selle vastu ja vajan teie abi selles.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
träm
HV vaatleja
träm

liitunud: 13.04.2008




sõnum 12.02.2019 01:06:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mida veel teha saaks?


Näiteks homme oleks vaja minna TalTechi ja võtta purki videopöördumine Kari Käsperilt inimõiguste keskusest. Ma ei tea, kes seda saab teha, ma ise ei jõua Tallinna ilmselt. Ülehomme peab domeeniregister pidu, seal võiks teha intervjuusid ja küsida, mida härrad Interneti hävitamisest arvavad. Sellest võiks kokku lõigata parimad palad ja keegi võiks neid omalt poolt nutikalt kommenteerida. Tegelikult oleks vaja homseks või hiljemalt ülehomseks ka ISOCi pressiteadet. Keegi peaks minema ja Karmen Turkilt ka videopöördumise võtma.

Tegin GitHubi eraldi tagi selle kõige korraldamiseks:

* https://github.com/isoc-ee/docs/labels/PäästameInterneti

Lisaks võite liituda ISOCi chatiga:

* https://matrix.to/#/#kogukond:matrix.org

Minu hinnangul on vaja direktiivi läbikukutamiseks Euroopa Parlamendis luua sildasid eri huvigruppide vahel. Seetõttu ei saa olla kampaania liiga jõuliselt hävitav, vaid eesmärk peaks olema kannatlikult selgitada ja rääkida iga sihtgrupiga tema enda keeles talle olulistest asjadest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.02.2019 01:11:09 vasta tsitaadiga

No fooliumimehest küll mõistlikku partnerit pole - kes käis Tartu Startup üritusel, see kuulis ja nägi, mis lolli juttu ta ajas, et kõigil piinlik oli icon_neutral.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.02.2019 01:24:31 vasta tsitaadiga

lehe https://isoc.ee/kampaania/ kohta kirjutati järgmist:

tsitaat:
sau, kes iganes selle lehe tegi, see anna allkiri nupp on nii X kohapeal, et ma ikka tükk aega otsisin, et kas üldse saabki anda, kui tead kes tegi, pangu keskele ja mul FHD ekraan ainult, oleks veel 4K siis oleks vabsee kusagil ääres, kus leida ei oska

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
träm
HV vaatleja
träm

liitunud: 13.04.2008




sõnum 12.02.2019 01:44:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No fooliumimehest küll mõistlikku partnerit pole - kes käis Tartu Startup üritusel, see kuulis ja nägi, mis lolli juttu ta ajas, et kõigil piinlik oli icon_neutral.gif


Mul oli taga seal intervjuu kokku lepitud, kaamera oli püsti, assistendiga küsimused täpsustatud jne, aga tema mulises laval midagi sensoritega lehmadest, kanadest ja lõhekalade näotuvastusest ja lõpuks andis assistendi kaudu teada, et tal hakkas kiire järgmisele kohtumisele. Sain tema inglise keeles vastuse, mille ise publikust küsisin -- aga see on tõesti mitte midagi ütlev. Peamine, mis ta ütles, oli ehk see, et tema meelest on Euroopa Parlament masintsensuuri kehtestamises süüdi, kuigi tegelikult muidugi tema kui digitaalse ühisturu asepresident esitas seadusalgatuse, mis pakkus välja automaatseid sisufiltrid kasutajate loodud materjali üleslaadimisel. Mingeid tõsiseltvõetavaid põhiõiguste tagatisi komisjoni kavandis ei olnud, kuigi seletuskirjas oli midagi mainitud. Aga see polnud ainuke vale, tema jutt sellest, kuidas see iduettevõtetele hea on -- kahjuks iduettevõtjate liidud sellega ei nõustu.

Mul on tema pikem lugulaul ka salvestatud -- kui keegi tahab lõikamiseks, siis võin jagada. Eelvaade on siin:

Link


Muide, allkirja andmisest https://savetheinternet.info/ kampaaniale change.org portaalis on kasu niipalju, et kui seal on kümme miljonit allkirja, siis see tekitab tsensuurikehtestajates kõheda tunde. Me algatame ISOCiga loodetavasti ka rahvaalgatus.ee portaalis petitsiooni, mis on suunatud parlamendile ja mille eesmärk on ära hoida sellise asja kordumine, et Eesti riigina toetab EL eesistumise raames masintsesuuri või midagi muud sama tagurlikku. Mõtleme, kuidas täpsemalt seda vormistada ja igasugu ideed ning soovitused on teretulnud. Ka on teretulnud tagasiside ja kriitika, aga hoiatan, et inimvõimed on siiski piiratud ja kõike ei jõua mina ja veel paar aktiivsemat aktivisti lihtsalt ära teha. Suur osa pingutust selleks, et me oleks omadega praegu niigi kaugel tuleb kirjutada Wikimedia Eesti arvele, eriti kangelaslik on seal olnud mu kolleeg Eva Lepik Wikimeda juhatusest.

Tanel kirjutas:
lehe https://isoc.ee/kampaania/ kohta kirjutati järgmist:

tsitaat:
sau, kes iganes selle lehe tegi, see anna allkiri nupp on nii X kohapeal, et ma ikka tükk aega otsisin, et kas üldse saabki anda, kui tead kes tegi, pangu keskele ja mul FHD ekraan ainult, oleks veel 4K siis oleks vabsee kusagil ääres, kus leida ei oska


Kes iganes oskab pakkuda õige viisi selle nupu paigutamiseks, selle abi on teretulnud -- mina kui pühapäevahäkker oma õrnade käekestega tegin selle ja paigutamise õppimine jäi pooleli. Ka oleks vaja abi päris kampaanialehe tegemisel, minu pakkumine on Lektor või Hugo ja hostitud GitHubis kõige kaasavama toimetamisvoo huvides. Tegin selle ülesande jaoks GitHubi töövooohaldusse kirje:

* https://github.com/isoc-ee/docs/issues/7

Tõesti, kui me tahame, et neid tsensuurimasinaid ei tuleks, siis tuleb olla valmis ise pingutama!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.02.2019 01:54:32 vasta tsitaadiga

träm, pane 2x suurem nupp lehe keskele lihtsalt. thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.02.2019 02:01:11 vasta tsitaadiga

träm kirjutas:
Eelvaade on siin:

Link


Päris kole meenutus icon_neutral.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 12.02.2019 03:04:36 vasta tsitaadiga

Lillatäpp külge siia.

Tanel kirjutas:
träm, pane 2x suurem nupp lehe keskele lihtsalt. thumbs_up.gif


Wordpressis peaks stiilid ka külge jääma kui artiklis muuta sisu ning panna inline stiile teksti sisse (HTML modes)?
Siis kasvõi see nupp panna lisaks ka keskele ja suureks artikli algusse kohe editoris - ma ise mõtlesin, et peaks ka mingit teist värvi panema ( background: #4e77a9; ) näiteks (pole disainer).

Peale teksti alla otsa ka.

<p>
<input
type="button"
style="font-size: 1.5rem;font-weight: normal;line-height: 1rem;background: #4e77a9;width: 100%;letter-spacing: 1px;"
alt="Allkirjastama!"
label="Allkirjastama!"
text="Allkirjasta petitsioon!"
value="Anna allkiri!"
onclick="location.href='https://www.change.org/p/european-parliament-stop-the-censorship-machinery-save-the-internet'">
</p>
Manus
Näidis
Näidis

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2019 03:27:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Palun, kas keegi saaks ette valmistada banneri Eesti vaba interneti tapjatest ja reeturitest?
Mõõdud 870x100. Enne kui meid maha võetakse, kavatsen võidelda selle vastu ja vajan teie abi selles.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis maty 12.02.2019 14:37:41, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.