Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.01.2019 19:05:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aega läks, aga nüüd on see uuringutega kindlaks tehtud, et avatud kontor töötegemist ei soosi.

https://tarbija24.postimees.ee/6497013/uus-trend-avatud-kontorite-aeg-on-moodas-elagu-kabinetivaikus?_ga=2.54686505.329946845.1547669886-612986209.1547669886

Telia reklaamis ju ka oma huipu ägedat avatud korrusmaja. Tuled "tööle" otsid nurgakese ja nokitsed seal icon_smile.gif
tsitaat:
Nii tuleb näiteks Telia töötajatel hommikul tööle tulles käituda otsekui laulusalmi järgi ehk «otsi töökohta, kus sa saad». Telia hoone kõrvale kerkinud Pipedrive kontoris aga tehakse taas tööd kabinetivaikuses ning selle tagamiseks on kõvasti vaeva nähtud.


Kas juba hakatakse Telias vaheseinasid eitama?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 17.01.2019 19:07:35 vasta tsitaadiga

Ma olen seal sees käinud ja egas midagi.

Väga kihvt ja ilus on.

Küll aga, töötada seal päevad läbi vast väga ei tahaks.
See idee et koguaeg on kellegi teise nina sinu ekraanil lihtsalt tekitab sellist närvilisust muud midagi.

Ja see pole ainult minu arvamus.

Aga oli ehk ka aeg sellest aru saada. Ega ma algusest peale ei uskunud et see väga mugav olla saab. Telia puhul tuleb ka arvestada seda et nende töökohad selles uhiuues ägedas hoones on mobiilsed. Ehk iga hommik pead omale krabama uue laua. See oli vähemalt sedasi siin aastake tagasi, niikaua kui ma eemal olen olnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.01.2019 02:04:54 vasta tsitaadiga

Selle uue maja töötulemustest või õigemini nende puudumisest on ju näha kui efektiivne see "otsi kohta kus sa saad" poliitika on.
Teenindajad ajavad mingit suva iba ja isegi robot ei suuda enam normaalseid kuuarveid koostada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2019 10:37:42 vasta tsitaadiga

mul on olnud au telia mustamäe majas mõne aja tööd teha. kulus umbes 10min, kui tuli tahtmine sealt jalga lasta. see lärm ja pidev ringi sahmimine hakkab väga ruttu ajude peale. selline kontor täitsa töötab igasugustele tegelastele, kes läpaka ja kohvikruusiga ühelt koosolekult teisele tõttavad, aga kui on vaja keskenduda, siis kindlasti ei. seal on mingid vaikuseruumid ka, kus laudadel väikesed vaheseinad vahel on, need olid kõik täis.

robotitega seoses - selle maja fuajees on üks robot, kes vist peaks suutma teed juhatada või midagi... niipalju, kui ma näinud olen, siis ta lõugab omaette näoga seina või mõne potilille poole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2019 13:11:44 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Selle uue maja töötulemustest või õigemini nende puudumisest on ju näha kui efektiivne see "otsi kohta kus sa saad" poliitika on.
Teenindajad ajavad mingit suva iba ja isegi robot ei suuda enam normaalseid kuuarveid koostada.

Teenindajad töötavad esindustes, mitte Mustamäe tee 3 majas. Sinu loogika järgi ei tohiks siis ka tehnikud enam oma tööd osata.
taavi kirjutas:
robotitega seoses - selle maja fuajees on üks robot, kes vist peaks suutma teed juhatada või midagi... niipalju, kui ma näinud olen, siis ta lõugab omaette näoga seina või mõne potilille poole.

https://iseteenindus.telia.ee/uudis/-/uudis/telia-uues-peakontoris-votab-kulalisi-vastu-baltimaades-ainulaadne-humanoidrobot-pepp-1
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.01.2019 14:07:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
seeru kirjutas:
Selle uue maja töötulemustest või õigemini nende puudumisest on ju näha kui efektiivne see "otsi kohta kus sa saad" poliitika on.
Teenindajad ajavad mingit suva iba ja isegi robot ei suuda enam normaalseid kuuarveid koostada.

Teenindajad töötavad esindustes, mitte Mustamäe tee 3 majas. Sinu loogika järgi ei tohiks siis ka tehnikud enam oma tööd osata.

Minul pole mingit loogikat Telia kohta.
Pooletoobiseid tehnikuid on neil igal ajal olnud ja oskajaid on ka igal ajal olnud.
Ma olen näinud olukorda kus lihtsa töö tegemiseks tuli ühe tehniku asemele teine pädevam saata.
Ja eks üldine olek peamajas mõjutab tahes tahmata ka esindusi.
Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa.
Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2019 14:21:03 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa.

Mulle on silma jäänud, et pärast iga Telias tehtud muudatust on üldsuse arvates selgelt midagi valesti. Olgu selleks EMT, Elioni ja Telekomi liitmine, esinduste sulgemine, klienditoe koondamine ühe numbri alla, visuaalse kujunduse muutmine jne.
seeru kirjutas:
Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud?

Ei ole. Kas see häirib sind? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.01.2019 14:28:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
seeru kirjutas:
Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa.

Mulle on silma jäänud, et pärast iga Telias tehtud muudatust on üldsuse arvates selgelt midagi valesti. Olgu selleks EMT, Elioni ja Telekomi liitmine, esinduste sulgemine, klienditoe koondamine ühe numbri alla, visuaalse kujunduse muutmine jne.
seeru kirjutas:
Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud?

Ei ole. Kas see häirib sind? icon_rolleyes.gif
järjest hoolimatum suhtumine klientidesse on ju kõigile märgatav
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2019 14:44:24 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
järjest hoolimatum suhtumine klientidesse on ju kõigile märgatav

Kõigile? Kindel? Äkki kellegi jaoks on ikka miskit paremaks kah läinud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.01.2019 15:05:09 vasta tsitaadiga

selle firma puhul pole enam midagi kindel
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.01.2019 16:19:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
seeru kirjutas:
Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa.

Mulle on silma jäänud, et pärast iga Telias tehtud muudatust on üldsuse arvates selgelt midagi valesti. Olgu selleks EMT, Elioni ja Telekomi liitmine, esinduste sulgemine, klienditoe koondamine ühe numbri alla, visuaalse kujunduse muutmine jne.
seeru kirjutas:
Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud?

Ei ole. Kas see häirib sind? icon_rolleyes.gif

Ei häiri. Võibolla mäletan valesti aga kuskil justkui oli mingi uudisnupp, et tõsteti minema.
Telia kõiki muudatusi üldsus ei tea, mis kellelegi valesti tundub, ju siis on põhjus miks tundub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Online

sõnum 18.01.2019 16:45:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mnator kirjutas:
järjest hoolimatum suhtumine klientidesse on ju kõigile märgatav

Kõigile? Kindel? Äkki kellegi jaoks on ikka miskit paremaks kah läinud? icon_rolleyes.gif


Ma loodan, et minu jaoks läheb paremaks. Iga päevaga jõuab optiline majani lähemale ja samuti iga päev vaatan õhinaga, kus täna Corle mehed müttavad nagu väike laps. Aga no ju siis on see kaabel mulle nii oluline.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XenaNax
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2016




sõnum 19.01.2019 06:10:48 Telia netiühendus vasta tsitaadiga

Tere.

Äkki keegi oskab vastata...

Hakkasin kasutama Telia netti, millega on aga teatud lehtedel käimine probleemne. Nimelt siis sellised pokkeri ja kasiinosaidid, mille EMTA on blokeerinud. Kasutasin eelnevalt starmani/elisat, siis ei ole probleemi olnud, kuna olen oma seadmete netiseaded muutnud selliseks, mis laseks mul neid saite külastada.
Ehk siis eelistatava DNS serveri aadress on muudetud 8.8.4.4, alternatiivse serveri aadressiks 8.8.8.8.... ja seni on kõik ilma tõrgeteta toiminud

Hakates kasutama aga Teliat, näib, et sellest ei piisa....

Äkki targemad inimesed oskavad anda nõu ja ideaalis ka mõne näpunäite, mida tegema peaksin, et asi korda saada icon_biggrin.gif

Võibolla peaksin äkki ruuteri seadistusi muutma või .....

Igal juhul loodan siiralt, et siin leidub keegi, kes mind aidata oskab...



EDIT

Leidsin ise lahenduse. Pidi hoopis ipv6 dns serveri aadressi muutma. google andis ka vajaliku aadress icon_smile.gif

Kõike paremat icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 19.01.2019 13:47:45 vasta tsitaadiga

Hm!

Tundub, et Inteno fw upgrade käigus kustub kogu käsitsi tehtud seadistus (port fw, stat IP-d, etc). Välismaal olles ei saanud järsku oma suunatud portidele ligi.
Koju jõudes selgus, et parool resetitakse ka.

Veidi piinlik Telia poolt oli muidugi see, et telefoni support ei oskanud mind default parooliga aidata.
Mis seal siis ikka. Võtsin HV foorumi lahti ja vastus, kust parooli leiab, 5 sek leitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.01.2019 11:57:08 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Lepingulisest ärikliendist number üle isiklikule Super kõnekaardile tehtud, toimib. thumbs_up.gif

Äpis saan tellida näiteks S kombo:
2€ eest 2GB 4G netti 1 kuuks (kiirus piiramatu)
kõned teistele Superitele piiramatu
100 SMSi tasuta.

Lepinguline pakuti kõned 3€ + 1GB 5€ thumbs_down.gif


Teenindaja väitis, et tasuta kuid siiski sokutati vaikselt ka ümbervormistamise tasu hiljem 4,09€ icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2019 13:27:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Lepingulisest ärikliendist number üle isiklikule Super kõnekaardile tehtud, toimib. thumbs_up.gif

Äpis saan tellida näiteks S kombo:
2€ eest 2GB 4G netti 1 kuuks (kiirus piiramatu)
kõned teistele Superitele piiramatu
100 SMSi tasuta.

Lepinguline pakuti kõned 3€ + 1GB 5€ thumbs_down.gif


Teenindaja väitis, et tasuta kuid siiski sokutati vaikselt ka ümbervormistamise tasu hiljem 4,09€ icon_rolleyes.gif

Vaidlusta. Kui see tegevus toimus telefonitsi, siis on see eriti lihtne - kõned salvestatakse ja selle järgi saab kontrollida su väidet. Kui tõesti klienditeenindaja eksis, tehakse sulle tagasiarveldus. Olen ise selle läbi teinud kliendina nii Tele2 kui Telia puhul.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.01.2019 13:36:20 vasta tsitaadiga

Kuna hinnakirjas see ilusti olemas (4€), las jääb sinnapaika. 9 senti võeti niisama juurde, röövlid rsk. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2019 13:37:37 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kuna hinnakirjas see ilusti olemas (4€), las jääb sinnapaika.

Ise tead. See, et hinnakirjas on, ei mängi rolli. Kui lubati soodustust, siis pead selle ka saama. Tele2-ga oli täpselt sama asi. Küsisin, et kas tuleb ka paketivahetustasu nagu hinnakirjas. Öeldi, et ei tule, teevad mulle tasuta. Arvel ilutses hiljem siiski paketivahetustasu. Helistasin, rääkisin ära, kuidas oli. Järgmisel arvel tehti selle võrra soodustust.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 23.01.2019 17:33:06 vasta tsitaadiga

Sain sellise meili eusa_think.gif
tsitaat:
Kui praegune operaator kipub lahjaks jääma – elamusi on kuidagi vähe ja üldse ei paku enam pinget – siis lenda meile üle!



Tule oma numbriga Elisasse nüüd ja kohe, sest kärmematele kärbestele anname särtsaka Samsung Galaxy A6+ nutitelefoni tervelt 25% soodsamalt.



Ega üle tulemises sinu jaoks midagi piinlikku ei ole. Sina avaldad lihtsalt soovi ja meie ise korraldme sinu praeguse operaatoriga kõik ära.


_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2019 18:14:29 vasta tsitaadiga

No selle A6+ 25% peale ei hakka kulmugi liigutama. Sisuliselt peaks selle odavlutsu tasuta saama üleminekuga.
Lisaks see telefon on Elisas 25% kallim, https://www.hinnavaatlus.ee/1183835/samsung-galaxy-a6-2018-32gb-black/ , kui mujalt ostes saaksid. doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 25.01.2019 11:20:29 vasta tsitaadiga

Jätan selle lingi siia tagavaraks, juhuks kui keegi kunagi peaks kurtma, kui raske elu Telial on ja lihtsalt ei saa mõnda featuuri lubada, sest see on nii kallis ja keegi ei maksa seda kinni...

https://majandus24.postimees.ee/6507532/telia-teenis-eestis-roogatu-kasumi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2019 11:39:39 vasta tsitaadiga

Milles probleem? Järelikult Telia ongi realiseerinud ennekõike "featuurid" mida ollakse nõus kinni maksma. Äriettevõtte peamine eesmärk ongi kasumi teenimine.
Hästi tehtud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.01.2019 14:31:31 vasta tsitaadiga

Seal artiklis on ilus jutt kuidas Telia on eelmine aasta 50 miljonit Eesti turule investeerinud ja kuidas kaasagne internet on 50 000 koduni jõudnud...
Kuid tahes tahtmata vaatab igaüks seda asja oma väikese mätta otsast ja näiteks minu mättani ei ole eelmine aasta midagi jõudnud...
icon_smile.gif
beer_yum.gif
Hea lause on ka seal
tsitaat:
Telia Eesti üksuse tegevuskasum (EBIT) kasvas aastaga 35 protsenti 440 miljoni Rootsi krooni ehk 42,9 miljoni euroni, teatas emafirma Stockholmi börsile.

Telia põhiarveldus käib Rootsi kroonides ja Eesti näeb nendest sadadest miljonitest igaaastastest Eestis teenitud kasumitest ainult und.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.01.2019 17:29:25 vasta tsitaadiga

Mul tuldi tööl lollimobla paketti muutma. Tra on debiilikud näevad, et see kiviaegne ja vaid helistamiseks mõnele vanale kliendile st. seda mobla kasutab firma asutaja.
Milles siis idee telia poolt?
2.- asemel (+1.- tuli juba varem juurde) tahavad nad teenida +4-5.- juurde kui jätan tähelepanuta või kinnitan.
Samas avastasin, et ka suhteliselt mõttetu number kasutab varasema 1.- asemel +5.-
Seega on teema vähemalt niipalju motiveeriv, et ilmselt lõpuks pole ühtegi numbrit enam Telias.
Veel 4a tagasi oli seal 6-8 numbrit.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.01.2019 18:23:31 vasta tsitaadiga

Magic, mida sa arvad, kust see "röögatu kasum" nagu leheneeger ülalpool pealkirjas väljendus, Telial ka tulema peaks doh.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.