Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 08.01.2019 11:55:33 vasta tsitaadiga

Lihtsalt nice to know kui palju suudeti müüa esimese nädalaga peale väljatulekut:
Battlefield 3 - 4.68M
Battlefield 1 - 2.80M
Battlefield 4 - 2.72M
Battlefield: Hardline - 1.51M
Battlefield V - 1.40M
Battlefield: Bad Company 2 - 1.39M
Battlefield: Bad Company - 0.44M
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 12:00:35 vasta tsitaadiga

chatro, Battlefield: Bad Company oli ainult konsoolidele, seega sinna pingeritta nagu hästi ei sobi. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 12:33:37 vasta tsitaadiga

sai kah proovitud seda viimast pättvilti. kui aus olla siis peamiselt selle suure antihype pärast, mis vahepeal möllas icon_lol.gif a'la et naised on sisse toodud ja vist oli mingi häda ka neegritega. ajalugu on rüvetatud jne. ei osanud sellest asjast tookord suurt midagi arvata aga nüüd kui olen siis vast mõned tunnid SP campaigni mänginud, oskan vaid öelda et vägagi asjalik mäng on valmis tehtud ja minu jaoks on äärmiselt vähe asju, mis kuidagi häiriksid. mitte, et ma oleksin mingit saastu oodanud ja siis kuidagi meeldivalt üllatunud, lihtsalt ootused puudusid kuid mäng on isegi rohkem kui lihtsalt mängitav, kohati isegi täitsa nauditav. ja see jääb mulle vähemalt senimaani küll täielikult arusaamatuks mis suur häda sai kellelgi olla naiste teemaga. praeguseks olen mänginud mingit norra campaigni, kus mängid läbi kellegi noore norralanna silmade...noh, and so what?!
igatahes, mäng on mitmes mõttes päris kõva saavutus. graafiliselt on reeglina ilus. relvade "tunnetus" on üsna hea ja realistlik,helid kui ka visuaalne feedback on suht muljetavaldav. kaardid on väga lahedad ülesehituselt, kohati väga suured aga samas mitte lihtsalt täiesti tühjad väljad, on ikka mingit sisu ka. ühtlasi tundub see sisu võrdlemisi loogiline, mitte ei ole lihtsalt kaarti "mingite suvaliste asjadega" täidetud. enamasti saab valida täiesti vabalt ise kust otsast ja mil moel mingit objectivit teed, alati saab suht vabalt valida, mis relva kasutad ja ka seda, mis hetkel ja mille jaoks mingit relva kasutad. mingit liigset käe hoidmist ei ole ja samas pole ka mingeid kohti, kus tekiks küsimust, et wtf now??? storytelling on hea ja isegi mitte tüütu nagu peaaegu kõigis muudes viimase aja mängudes.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 09.01.2019 11:22:08 vasta tsitaadiga

Kirjutasin oma esmamuljetest natuke pikemalt, aga mingi saatusesõrm takistas sellel siia jõudmast.
Lühidalt, on äärmiselt positiivne, et mäng töötab minu arvutiga kuigi protsessor ei vasta miinimumnõuetele, ning töötab täiesti normaalselt. Nimelt mul i5-4690k protsessor ning miinimumnõuded ütlevad, et peaks olema vähemalt 6600k . Seega kes samamoodi kahtleb mängu ostmises, kuna arvuti natuke alla miinimum nõuete, siis võib minna siiski õnneks!

Mängu enda esmamuljed on väga head, kindlasti üks parimaid mida mänginud. Tiimitöö olulisust on veelgi tõstetud sellega, et squadikaaslasi saab iga kitiga elustada, mis on positiivne, sest BF peabki ja ongi alati tiimi mäng, mitte üksikute huntide mäng.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 09.01.2019 11:32:49 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
Kirjutasin oma esmamuljetest natuke pikemalt, aga mingi saatusesõrm takistas sellel siia jõudmast.
Lühidalt, on äärmiselt positiivne, et mäng töötab minu arvutiga kuigi protsessor ei vasta miinimumnõuetele, ning töötab täiesti normaalselt. Nimelt mul i5-4690k protsessor ning miinimumnõuded ütlevad, et peaks olema vähemalt 6600k . Seega kes samamoodi kahtleb mängu ostmises, kuna arvuti natuke alla miinimum nõuete, siis võib minna siiski õnneks!

Mängu enda esmamuljed on väga head, kindlasti üks parimaid mida mänginud. Tiimitöö olulisust on veelgi tõstetud sellega, et squadikaaslasi saab iga kitiga elustada, mis on positiivne, sest BF peabki ja ongi alati tiimi mäng, mitte üksikute huntide mäng.


Rõõm kuulda, et uued mängijad on Battlefield enda jaoks avastanud ja sellest rõõmu tunnevad. Ja tõesti on BF tiimimäng kui soov mängu võita. Üksikult hulkudes ja K/D taga ajades tiim tavaliselt ei võida. Seega oled asjast õigesti aru saanud icon_biggrin.gif

Kui soovid teistega koos lahingust osa võtta siis õhtuti www.ebv.ee teamspeak ja tihtipeale leiad sealt Battlefield V mängijaid.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 09.01.2019 11:46:20 vasta tsitaadiga

Battlefieldi seeria on mulle alati meeldinud, lihtsalt viimased versioonid natuke vahele jäänud, aga Battlefield 2 sai mängitud igal tasemel (ka klannide tasemel Eesti meeskonna eest). Battlefield 3 sai mängitud natuke vähem ja järgmised jäid üldse vahele (v.a BF1 mida natuke proovinud, aga üsna minimaalselt).

See mäng esmamuljel tekitas sama head positiivset emotsiooni kui BF2 omal ajal...

Eks sellest tulenevalt minu hinnang väga objektiivne võibolla ei ole, kuna olen BF seeriat alati eelistanud alternatiividele.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2019 12:48:19 vasta tsitaadiga

no mul on i3 6100 vms, mäng jookseb täitsa kenasti icon_biggrin.gif kui ma praegu õigesti mäletan siis prose pole vist isegi klokitud...ma siis muidugi endiselt räägin SP'st, ei tea mis MP'ga oleks või on
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2019 21:19:23 vasta tsitaadiga

Paar päeva veel BF V 30 eurikut, ilmselt lähiajal enam suuremat soodukat ei tule? Peaks vist soetama, 10h trialist jäid pigem positiivsed tunded
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 11.01.2019 02:03:23 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=69JnNossZUQ&ab_channel=OverlordGaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2019 20:34:14 vasta tsitaadiga

17 Jaanuar tuleb suurem game update

http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190115-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_14012019_FINAL.pdf

Uusi relvi tulekul, osad neist:

tsitaat:
ZK-383 (SMG)
Modele 1944 (SA)
M1922 (MMG)


Lisaks pommitajate reload speed kiirendatakse 30 sek pealt 20 peale ja Stuka sireenide üürgamine tehakse valjemaks. Ka Bordkanone dmg tõstetakse mis seni suht kõnts olnud tankide vastu.
Panzerfausti dmg saab nerfi.
Naeruväärne snaipri taskulamp tuntud kui scope glint tõmmatakse ka alla.
Ja lõpuks Arras mapi põldude puhul suurendati taimede hulka kui timmid low settings peale et ei saaks asjata eelist.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.01.2019 20:51:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Võtab ilusasti kokku minu seisukoha hardcore osas.
- 3D spotting eemaldada;
- minimap eemaldada;
- HUD eemaldada;
- relva tugevust suurendada / elu vähendada;
- recoil suurendada;
- relva laadimisel kasutab ära salve ehk kui laadid poole salve pealt, siis jäädki poolest salvest ilma;

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 14.01.2019 23:21:57 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
17 Jaanuar tuleb suurem game update

http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190115-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_14012019_FINAL.pdf

Uusi relvi tulekul, osad neist:

tsitaat:
ZK-383 (SMG)
Modele 1944 (SA)
M1922 (MMG)


Lisaks pommitajate reload speed kiirendatakse 30 sek pealt 20 peale ja Stuka sireenide üürgamine tehakse valjemaks. Ka Bordkanone dmg tõstetakse mis seni suht kõnts olnud tankide vastu.
Panzerfausti dmg saab nerfi.
Naeruväärne snaipri taskulamp tuntud kui scope glint tõmmatakse ka alla.
Ja lõpuks Arras mapi põldude puhul suurendati taimede hulka kui timmid low settings peale et ei saaks asjata eelist.


Panzerfausti pidi ju tugevamaks tagasi tehtama, et võtab lennuki jälle ühe lasuga maha?

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2019 21:30:31 vasta tsitaadiga

Jah, lennuki puhul ikka one hitter aga tankid varsti resistantsemad nüüd rusika vastu kui pappkast.

EDIT: update päts väljas, üle 4GB downloadi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 15.01.2019 21:54:46 vasta tsitaadiga

Ei noh mina ei tea 17 kp pidi parandus pakett v2lja tulema v6i mis? Juba t2na oli tunda muudatusi .. sammude heli on parandatud, 2 lennukit votsin 1 rpg lasuga maha ..,mis toimub icon_razz.gif ... Akki tide of war aktiveeritakse 17 ja ylej22nud parandused on juba aktiveerunud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2019 23:18:27 vasta tsitaadiga

17 algab uus tide war jah ning game fix patch on applied juba.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.01.2019 20:30:15 vasta tsitaadiga

see uus killcam on tõsine ikaldus. rõve zoom on peal ja kogu surma ootamine on ka palju aeglasem nüüd. Üldse zoomib rõvedalt palju sisse-välja - sured, animatsioon, zoom tapja peale (eriti lõbus kui too ringi kargleb siis usinalt), zoom tagasi laibale, oota bleedingut, siis rõve zoomout kaardile ja siis uuesti zoomin mängu... fakin hell. pidin silmad kinni panema surmast respawnini et pea ringi ei hakkaks käima. icon_biggrin.gif

küsimus. kas reaalselt saab keegi ka siit CC'd peale raundi lõppu? peale lvl50 ja daily 300 välja arvatud. mõtlen reaalselt armory's - näiteks enne raundi oli 5000, tegid 3 dailyt ka ja peale raundi on 5000 + 300 + veel midagi. yt täis kirejaid, et see on lõpuks korda saadud aga no ma ei ole küll kunagi midagi saanud ega ka näinud teisi saamas.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 21:02:17 vasta tsitaadiga

ootan pikkisilmi HC mängumode
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 16.01.2019 22:17:24 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
see uus killcam on tõsine ikaldus. rõve zoom on peal ja kogu surma ootamine on ka palju aeglasem nüüd. Üldse zoomib rõvedalt palju sisse-välja - sured, animatsioon, zoom tapja peale (eriti lõbus kui too ringi kargleb siis usinalt), zoom tagasi laibale, oota bleedingut, siis rõve zoomout kaardile ja siis uuesti zoomin mängu... fakin hell. pidin silmad kinni panema surmast respawnini et pea ringi ei hakkaks käima. icon_biggrin.gif

küsimus. kas reaalselt saab keegi ka siit CC'd peale raundi lõppu? peale lvl50 ja daily 300 välja arvatud. mõtlen reaalselt armory's - näiteks enne raundi oli 5000, tegid 3 dailyt ka ja peale raundi on 5000 + 300 + veel midagi. yt täis kirejaid, et see on lõpuks korda saadud aga no ma ei ole küll kunagi midagi saanud ega ka näinud teisi saamas.


Sain küll CC juurde. Daily missione ei teinud...aga peale roundi võitu tuli umbes 300CC juurde..
Pane enne mängu hetkeseis kirja.. ja tee üks round. Hea oleks kui võiduga lõpetad ja siis võrdle, kas on juurde tulnud. Väideti, et mingit piirangut ei ole ja seega on iga roundiga võimalik midagi juurde teenida.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 22:27:56 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
see uus killcam on tõsine ikaldus. rõve zoom on peal ja kogu surma ootamine on ka palju aeglasem nüüd. Üldse zoomib rõvedalt palju sisse-välja - sured, animatsioon, zoom tapja peale (eriti lõbus kui too ringi kargleb siis usinalt), zoom tagasi laibale, oota bleedingut, siis rõve zoomout kaardile ja siis uuesti zoomin mängu... fakin hell. pidin silmad kinni panema surmast respawnini et pea ringi ei hakkaks käima. icon_biggrin.gif

küsimus. kas reaalselt saab keegi ka siit CC'd peale raundi lõppu? peale lvl50 ja daily 300 välja arvatud. mõtlen reaalselt armory's - näiteks enne raundi oli 5000, tegid 3 dailyt ka ja peale raundi on 5000 + 300 + veel midagi. yt täis kirejaid, et see on lõpuks korda saadud aga no ma ei ole küll kunagi midagi saanud ega ka näinud teisi saamas.


Tulin just sama killcam'i kohta kirjutama. Ma olen kindlasti üle 50 shooteri ära mänginud elu jooksul ja nilbemat asja peast välja ei suuda mõelda hetkel.
Vabalt võiks olla bleeding screenil see killcam. Loodetavasti teevad sellega midagi, vähemalt option et saaks väljalülitada. Vähemalt mind eriti ei huvita nii täpselt kust ma kuuli sain.

CC'd sain ka peale 2 Grand Operationsi. 500 per op, mõlemad olid võidud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 22:34:33 vasta tsitaadiga

Stuka Bordkanone on BEAST. Kes iganes vastase õnnetu lennuki piloot su kirbule jääb siis GG, ~4 tabamust ja lendab juba õhku lennuk. Tanke ka puurib nüüd hästi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 18.01.2019 01:36:18 vasta tsitaadiga

Tõesti minu jaoks on ka arusaamatu miks sellise pooliku, punnitatud surma kaameraga välja tuldi. Kahjuks punnitud vidina pärast meeskonna liikmete elustamine võtab kauem aga ja surmad on kergemad tulema. Kurb mis kurb, et iga kord peame kogema midagi negatiivset. Küsin teilt, et kuidas teile tundub, kas netcode ja TTD on teie arvates paranenud või mitte? Vähemalt ise pole kogenud , et nn ühest lasust oleks surma saanud ja mitmel korral õnnestus 1 vs 1 lahingus väljuda võitjana, kuigi vastane oli algselt paremas olukorras. .. Negatiivsuse poolelt kogesin, tabamuse radar vahest ikka viskab väga villast ja võib isegi eksi teele viia, mida eelmistel kordadel pole nagu täheldanud. Endalegi üllatuseks võiks öelda, et uus 8 vs 8 player small conquest on päris nauditav mängida ja korraliku meeskonna töö tulemusena on võimalik võit koju tuua. Võibolla viga minus kuid kohati tundus, et lipude vahelised vahemaad võiksid olla vähekene suuremad aga üldplaanis oli täiesti nauditav. thumbs_up.gif Andke teada kuidas teile uuendused meeldisid või ei meeldinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.01.2019 11:02:41 vasta tsitaadiga

kui seni olen olnud igati BFV poolt, siis see viimane patch küll tekitab tunde et "f*ckit".
killcam on jube kuubis oma spinnimise ja zoomimisega. + see zoom on nagu võimendatud koguaeg - zoomib suts liiga palju sisse ja siis kohe natuke tagasi välja. see tõmblemine on vastik.
cc ma ei saa peale raundi lõppu.
squadconq on täiesti mõttetu mode. milleks sellise jama peale devtime'i raisati ei suuda aru saada. DOM on juba sama, TDM ka. milleks veel üks jama. tehtud vaid content täiteks et oleks midagi uut välja pakkuda.
ja peale patchi on 99 dam ja sured ise olukordi palju tihedamini.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2019 11:27:18 vasta tsitaadiga

Rohkem kaarte oleks vaja (nt midagi Arrase ja panzerstormi taolist) ning netcode vajab timmimist, kole palju saab nurga taga surma. Kahju, et squad conquest ka ainult 3 kaardiga on, eile sai mitu tundi seal klõbistatud, täitsa põnev ja tasavägine oli icon_smile.gif
Nõus ka sellega et killcam on juust beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2019 11:39:57 vasta tsitaadiga

Squad conquest suht jura ja see uus meediku relv kah midagi erilist ei ole

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 18.01.2019 21:09:09 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Squad conquest suht jura ja see uus meediku relv kah midagi erilist ei ole

Miks "choo choo" on keelatud sõnade listis? eusa_think.gif


Neil on mingit sorti AI kes tsenseerib sõnu vastavalt selle järgi mida ta õppinud on. Vahepeal tsenseerib ka eestikeelseid sõnu. Näiteks ükspäev sõbraga mängides ei saanud kasutada sõna "Jah". Teine päev jällegi sai niiet ei teagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.