Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 76 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2019 21:54:05 vasta tsitaadiga

... mul pole olnud õnne pommi viskamisega ise hakkama saada, sest see on nii krdi pikk protsess ja alati saan disconnecti enne, kui see õnnestub. Lihtsam on peale passida, kui keegi teine asja ära teeb ja siis farmida. Hetkel ongi disconnectimised kõige häirivam probleem, pikemaid ajastatud missioone on ikka päris võimatu teha nii ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 05.01.2019 22:15:10 vasta tsitaadiga

huvitav, vähemalt jõuluvaheajal pole kordagi disconnecti saanud. paar korda jäi fast traveli logimise peale rippu, aga üldiselt on päris ok olnud. nuke sõltub gearist. kui ma alguses level ~55-ga tegin, siis läks vist julgelt poolteist tundi. Praegu explosive shotguniga on pigem paarkümmend minutit max soolos. isegi turreteid ei viitsi enam disableda.

SBQ idee ei olegi super-duper legendarysid droppida, vaid väga rare plaane, näiteks seerumi või power armori modide plaane. ma näiteks sain Plague Walkeri plaani. sellega muidugi see, et seda polegi nii raske craftida ja jube äss oleks müüa, aga kuna vendori max on 200 caps ja isegi CHA1 value on üle selle, siis vendordada seda ei saagi.
MA SBQ-d mingi tosinkord teinud ja enam küll ei tõmba tõesti. Kui keegi laseb, eks ma toon oma kere kohale ja aitan, aga pigem ootan uut contenti ja teen niisama pulli. craftin GG low level geeri ja käin ruukidele seda tasuta jagamas.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2019 23:20:15 vasta tsitaadiga

... jõulude ajal polnudki nii hull, praegu oleks nagu hullemaks läinud, just proovisin mängida ja viskas üle, kui kolmandat korda disconnecti sain thumbs_down.gif pole nii palju aega mängida, et raisata seda tühjade ürituste peale icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 19:00:30 vasta tsitaadiga

https://fallout.bethesda.net/article/7hpeHkKxyM6aMWUCCIkeW6/fallout-76-patch-notes-january-10-2019

... korraliku mammuplaastri lasid välja, mingil hetkel võiks ka full-wipe teha, praegu on olukord ikka jabur, kui mingid olematu leveliga tüübid laksivad duubeldatud kolaga ühe pauguga bosse maha icon_confused.gif thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.01.2019 13:25:48 vasta tsitaadiga

Ehk 10.- -ga osta on hea ost?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2019 13:54:43 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ehk 10.- -ga osta on hea ost?


jep, paras aeg osta

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2019 18:42:38 vasta tsitaadiga

... mina ostsin mängu 25€ eest eelmisel aastal enne suuremaid hinnalangusi ja ei nuta raha taga, sest meelelahutust on mäng pakkunud selle raha eest piisavalt. Pigem ärritab tõdemus, kui viletsas seisus mäng välja lasti (võttes arvesse, et tegemist peaks olema AAA mänguga) ja arendaja suutmatus midagi päriselt korda teha. Parandusi on tulnud välja küll palju, kuid suur osa neist on vaid ajutised plaastrid, millest kohe mööda hiilitakse, kõige kurikuulsam neist muidugi asjade duubeldamise kiix:
Spoiler Spoiler Spoiler

... seda on parandatud pea iga plaastriga, ilmselgelt tulutult icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.01.2019 10:04:29 vasta tsitaadiga

Mina ka enda 30€ taga ei nuta, pigem võtan seda kui kooliraha ja õppetundi edasiseks. Kuna esialgne kogemus oli niivõrd halb, siis ei ole enam tõmmanud tagasi ka mängima, lõpuks vist saigi kokku seda 2h mängitud. Iseasi on nüüd see, et kui mäng maksab 10€, kaua siis devidel aega/raha/viitsimist seda mängu lappida on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.01.2019 11:03:46 vasta tsitaadiga

Pange lilla kui tahate, aga ma siiralt loodan, et kõik need rumalad inimesed, kes mängu ette tellisid, said nüüd piisava info, et taoline käitumine on vale.

Võtsin 10€ ligi ning veidi on tegevust, aga kuidagi igav... Ja muidugi need "paljudatud" relvad on ikka väga suur murekoht. Kas tõesti on see tänapäeval veel teema?
Ei ole suudetud aru saada, et igal asjal peab olema unikaalne identifikaator?

Rumalad arendajad...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 11:51:41 vasta tsitaadiga

... 2h jooksul ei jõua sellest mängust küll vähimatiki sotti saada icon_rolleyes.gif selle ajaga näeb vaid kõige algelisemat osa mängust, mille ajal kätt väga ei hoita ja kui sellele lisanduvad ka kõik mängu hädad, siis võibki selline üsna kesine mulje jääda. Alles kuskil level 15-20 kandis hakkab aduma, mis toimub ja saab hakata asju enda järgi sättima ja ise oma mängukogemust kujundama, enne seda võibki kogemus olla üsna juhuslik ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 16.01.2019 12:04:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.01.2019 12:04:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... 2h jooksul ei jõua sellest mängust küll vähimatiki sotti saada icon_rolleyes.gif selle ajaga näeb vaid kõige algelisemat osa mängust, mille ajal kätt väga ei hoita ja kui sellele lisanduvad ka kõik mängu hädad, siis võibki selline üsna kesine mulje jääda. Alles kuskil level 15-20 kandis hakkab alles aduma, mis toimub ja saab hakata asju enda järgi sättima ja ise oma mängukogemust kujundama, enne seda on kõik üsna juhuslik ...


Ei vaidle vastu, aga kuna lihtsalt ei viitsinud ennast piinata, siis sinna see jäi. Usun, et suvel võtan uuesti ette (kui mäng siis surnud pole). Vist tegin lvl 10 ära ennast, aga ei olnud seda sama feelingut mis Fallout 3/4. Aga teistele jõudu, pidage vastu selles mängus beer_yum.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 12:15:53 vasta tsitaadiga

... jah, seda see kindlasti pole, tegemist on pigem ainelise järglasega, mõttelises osas on palju meelevaldseid muudatusi ja ka mängitavus pole kindlasti sama. Samas on raske öelda, et tegemist oleks kindlasti üdini paha mänguga, sest endalegi veider tõdeda, kuid ükski teine mäng pole mind juba pikemat aega nii kaua enda juures kinni hoidnud, kui F76. Lihtsalt kahju, et mängu seisukord laseb seda nii rämedalt väärkasutada, et see rikub oluliselt mängukogemust ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 16.01.2019 12:50:38 vasta tsitaadiga

Ostad omale 10 euro eest mängu ja 50 jääb mustalt turult relva ostmise jaoks icon_cool.gif .

Kogu nende suurte paranduste ja erinevate kraanide kinnikeeramisel on ilmselt suure negatiivne tagajärg. Fallout 76 ei saa kunagi modide toetust.
Minge mängige parem moditud fallout 4 või 3-e.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 15:20:20 vasta tsitaadiga

... musta turu peale pole küll mõtet raha raisata, pigem natuke teistega mängus sotsida ja antakse nii mõndagi täiesti tasuta ära. Samas ma väga ei soovitaks seda, sest relvade otsimine, arendamine ja võimetega kombineerimine on üks huvitavamaid aspekte mängus (seda muidugi eeldusel, et kõik omadused toimivad nii nagu peaks) ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 16.01.2019 15:27:18 vasta tsitaadiga

ei tea, ma olen kõik peale paari ägedana tunduva relva ära visanud. stash/inventory ruumi on ikka lihtsalt nii masendavalt vähe.
tõsi, see on vast ka põhjus, miks kraami nii vabalt jagatakse icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 15:36:33 vasta tsitaadiga

... noh, praegu on relvade balanss ikka väga paigast ära või siis pole nende optimeerimiseni üldse jõutud, poolik mäng ju icon_rolleyes.gif rohkem on optimeeritud "külmrelvad" ja madalama otsa modifikatsioonid, sest nendega on ilmselgelt rohkem tegeletud, kuid kangema otsa legendaarsed ja eriti energiarelvad on kohati naljakoht ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 16:26:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ei tea, ma olen kõik peale paari ägedana tunduva relva ära visanud. stash/inventory ruumi on ikka lihtsalt nii masendavalt vähe.
tõsi, see on vast ka põhjus, miks kraami nii vabalt jagatakse icon_razz.gif

Ma ei imestaks, kui lastakse välja tasuline DLC, mis suurendab koti suurust thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2019 17:14:51 vasta tsitaadiga

... üldse ei imestaks icon_lol.gif sest praegusel kujul on kaalu majandamine tõeline õudusunenägu. Teatud võimetega saab seda küll optimeerida, kuid kuna võimete saamine on üsna juhuslik, siis on seda üsna raske planeerida. Lisaks saab teatud turvise kombinatsioonidega kaaluprobleemi leevendada, kuid see nõuab taaskord võimeid ja õigest kohast õigete asjade otsimist, seega mitte just kõige lihtsam protsess, eriti alguses ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.01.2019 15:50:47 vasta tsitaadiga



suur roheline hakkas kartma
icon_lol.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 26.01.2019 03:53:57 vasta tsitaadiga

Bethesdal on kõva kukkumine old, suht uskumatu et fallout 76 on 2018 aasta halvimate mängude nimekirjas:
https://www.youtube.com/watch?v=XqqTQA3tePw teine koht.
https://www.youtube.com/watch?v=Zt8_m8RHFCU teine koht.

Ainult fallout 3-e olen mänginud, kuigi mitte lõpuni ja suht hea mäng oli.
Fallout 3 ja 4 said nii mõneltki aasta parima mängu tiitli omal ajal beer_yum.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.01.2019 09:53:00 vasta tsitaadiga

Pole seal midagi uskumatut. Täiesti põhjendatult on see käkerdis seal nimekirjade tipus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 26.01.2019 12:06:38 vasta tsitaadiga

ei tea, seal videodes on ikka väga kahtlaseid valikuid. bf5?
fallout76 ei ole nüüd just meistriteos aga aasta halvim mäng see nüüd ka kaugeltki ei ole.

seal kujundatakse arvamused ikka kõige muu põhjal kui mängu enda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 14:39:13 vasta tsitaadiga

londiste, kriitika on niivõrd kõva kuna asi on ikka meeletult bugine. See ei tähendagi, et sul mängides kõik need hädad avalduvad korraga aga üldiselt on ikka täielik beta staatuses pelaga tegemist mida ei ole suutnud ka ma ei tea mitmegigased pätsid parandada ja milleest küsiti vähemalt alguses AAA tiitli hinda. Nüüd on muidugi täie kolinaga hind kukkund ja ei imesta ka.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 26.01.2019 14:46:09 vasta tsitaadiga

sa oled ju ometi mmosid ja muid sarnaseid mänge varem näinud. üsna standardne kraam launchi ajaks icon_biggrin.gif

ma ei väidagi, et fallout76 oleks mingi meistriteos või et mulle seal paljukurdetud asjad meeldiks. aga ma kuidagi ei näe head põhjendust seda nimetada aasta halvimaks mänguks.
emotsionaalne reaktsioon nii välimisele kui sisemisele haibile mittevastavuse pärast ja klikke muidugi tuleb ka.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 17:08:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

ma ei väidagi, et fallout76 oleks mingi meistriteos või et mulle seal paljukurdetud asjad meeldiks. aga ma kuidagi ei näe head põhjendust seda nimetada aasta halvimaks mänguks.
emotsionaalne reaktsioon nii välimisele kui sisemisele haibile mittevastavuse pärast ja klikke muidugi tuleb ka.


Sellepärst ongi Angry Joe kõige enam pettumust valmistavate mängude tipp selle õige koht, kuigi sai ka tema halbade mängude listis kõrge koha. Ausalt öeldes oli 2018 AAA stuudiote poolt üldse "meh" aasta, kui ainult PC mänge arvestada. Aga see, et hindamise alla võetakse kogu mänguga seonduv, mitte ainult mängi ise on minu arust vägagi tervendatav nähtus. Kui inimesed kritiseerivad halba toodet siis lõpuks peavad tootjad hakkama tarbijaid kuulama. Mul ei tulnud Fallout 76-te mängides kordagi õhinat peale ja ausalt öeldes mängin praegu hoopis tacticsit. Selles suhtes, et ekstreemselt madalaid hindeid ma ei paneks, aga 10 punkti skaalas annaks umbes 4 võibolla mööndustega 5. No ja see saasta kraami müük on klass omaette. Varem kui ma olin suurem asjade fänn, siis oleks ise kah näiteks Nuka rummi endale riiulisse ostnud (nüüd lihtsalt ei viitsi kola koguda) ja kui ma oleks sellise hiina plastik jura saanud oleks ikka vägagi vihane.

_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 76 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.