Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1120, 1121, 1122
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 17.09.2016 15:15:04 vasta tsitaadiga

Ostetud koodi regioon ning Xbox kasutajakonto regioon peavad olema samad.
Kui üks nendest ei klapi, saad veateate. Mõned prepaid koodid töötavad mitme erineva riigi kontodega.
Enamasti on juurde märgitud, millistele regioonidele antud kood sobib (või ei sobi).
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2016 17:57:48 vasta tsitaadiga

raske on omandada vale regiooniga kui...kui oled eestis, soomes või muus euro tsoonis siis ongi valik eu euro kaart....Suurbritannia on nael ja USA on dollar...kas kuskil on veel mingi märge?

edit: nii minu masendav pre-paid kaardi jama sai mööda...peale soome "kolimist" suutsin xboxist oma kaardi ära kasutada aga netist ei õnnestunud...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 20.09.2016 08:34:01 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
lisa siis koodi lainel on see et ma ei saa koodi kasutada, ei netis ega konsoolis. "kolisin" soome ei aita too ka....kellelgi ideesid on veel pakkuda

mis koodiga tegu? mis veakirjeldus on?

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2016 17:27:06 vasta tsitaadiga

pre-paid kaart mis sai punktid.ee-st ostetud.
Xbos-0x80122730
live support ei osanud mulle midagi selle peale öelda...rääkis et terves süsteemis on kala nende kaartidega.
foorumis öeldi mulle et eesti regioon ei saa raha kaarte lunastada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007




sõnum 15.04.2017 16:03:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kedagi, kes parandaks TLN-s konsoole. Nimelt sõbra Xbox 360 Slim plaadilugeja kipub alatasa kinni jääma ja ei saa enam plaate kätte...tahab lasta plaadilugeja välja vahetada. Aitaks ise aga olen hetkel mujal. Oskab keegi soovitada kedagi?
_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.04.2017 11:48:34 vasta tsitaadiga

äge nali sai 2 x360 pulti pc-le ostetud kuna vana mul natuke kulunud. Ja m6lemad samade praak märkidega. D-Padi üks nupp ei funka korralikult nagu ei reageeri alati vajutusele. Ühel parem suuna nupp ja teisel alla suuna nupp. Siis tagant on liitumis koht korpuse osadel erineva tasandiga nii et üks on k6rgemal. Ja seda märkab liiga hästi sest äär on terava nurgaga ja juba 5 min pärast on väga n6me seda pulti käes hoida.
Selline mulje jääb nagu oleks nende pultide tootmine mingi lowend tootjale antud, kes ei oska isegi seebikarpi korralikult teha. thumbs_down.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 14:08:28 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
äge nali sai 2 x360 pulti pc-le ostetud kuna vana mul natuke kulunud. Ja m6lemad samade praak märkidega. D-Padi üks nupp ei funka korralikult nagu ei reageeri alati vajutusele. Ühel parem suuna nupp ja teisel alla suuna nupp. Siis tagant on liitumis koht korpuse osadel erineva tasandiga nii et üks on k6rgemal. Ja seda märkab liiga hästi sest äär on terava nurgaga ja juba 5 min pärast on väga n6me seda pulti käes hoida.
Selline mulje jääb nagu oleks nende pultide tootmine mingi lowend tootjale antud, kes ei oska isegi seebikarpi korralikult teha. thumbs_down.gif


Hiinlased teevad neid pulte järgi. Ehk on tegu koopiatega?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 23.04.2017 12:54:08 vasta tsitaadiga

zim01 kirjutas:
486 kirjutas:
äge nali sai 2 x360 pulti pc-le ostetud kuna vana mul natuke kulunud. Ja m6lemad samade praak märkidega. D-Padi üks nupp ei funka korralikult nagu ei reageeri alati vajutusele. Ühel parem suuna nupp ja teisel alla suuna nupp. Siis tagant on liitumis koht korpuse osadel erineva tasandiga nii et üks on k6rgemal. Ja seda märkab liiga hästi sest äär on terava nurgaga ja juba 5 min pärast on väga n6me seda pulti käes hoida.
Selline mulje jääb nagu oleks nende pultide tootmine mingi lowend tootjale antud, kes ei oska isegi seebikarpi korralikult teha. thumbs_down.gif


Hiinlased teevad neid pulte järgi. Ehk on tegu koopiatega?


Üks on veebipoest teine, kohalikust elektroonika poest. Karp nägi korralik välja ja materjalid millest tehtud on ka korralikud, lihtsalt halvasti kokku pandud. Ma oletan rohkem et x360 pulte lastakse nüüd kuskil sitemas vabrikus teha. Kuna hind ka nüüd langenud paar kümpsi odavamaks siis toodavad ka nüüd paar kümpsi odavamalt. Aint et minule see ei sobi üldsegi.
Kahju tahtsin enne vana puldi välja suremist ühe korraliku veel osta kuna teadsin et XOne puldid vahetavad nad kunagi välja. Aga juba jäin hiljaks.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sekeldaja
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2009




sõnum 26.05.2017 07:23:10 vasta tsitaadiga

Palun jagage tarkust vpn ühenduse kohta. Nimelt ei tööta enam Live ühendus üle vpn-i, veaks MTU error. VPN- ühendust jagab kaabli kaudu läppar, mis ise on WiFi võrgus. Sama konfiguratsiooni olen varem edukalt kasutanud, aga nüüd mingist hetkest enam ühendust ei saa. Olen proovinud ka kaablit wireless ühenduse asemel, erinevaid arvuteid, vahetanud ruuterit- Inteno>Thomson, erinevaid vpn teenuseid, jne. Pea peal pole veel seisnud, aga ei tea, kas seegi aitaks...
Kuidas teistel hetkel kogemus ütleb, kas vpn UK serveritega toimib, või ongi MS mingi piirangu leiutanud, mis vpn kasutamise tuvastab ja Live serveriga ühenduda ei lase? Ja kui kellelgi asi töötab, siis mis teenusepakkujaga ja mis seadetes?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2017 09:02:03 vasta tsitaadiga

Hei,

Oskab keegi aidata miks Halo 2 ei taha tööle minna?
Asi laeb ennast menüüsse, valid single player ja raskusastme ja rohkem midagi ei toimu, viskab mingi laadimispildi ette ja sinna jääb... tööle ei lähegi, sealt saab vabalt B klahvi vajutades menüüsse tagasi...

Mis ma valesti teen? Vaatasin, et see mäng peaks xbox 360-l tööle minema...


edit: sain korda, oli vaja lihtsalt natuke kauem oodata ja läks tööle peale menüüst valikute tegemist icon_lol.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ugrimugri
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2012




sõnum 31.01.2018 21:25:00 vasta tsitaadiga

Tervitus
Ehk siis xbox 360 järgmine veateade juba mitu päeva 4467-0000-3080-0300-D000-0185.
https://support.xbox.com/en-US/xbox-360/errors/error-code-D000-0185
Kui välistan 2 esimest, kas viimne on tõsiseltvõetav lahendus või on foorumlastel teisi ideid, kuidas boxi uuesti tööle saan.
Tänud vastamast. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 01.02.2018 09:54:41 vasta tsitaadiga

ugrimugri kirjutas:
Tervitus
Ehk siis xbox 360 järgmine veateade juba mitu päeva 4467-0000-3080-0300-D000-0185.
https://support.xbox.com/en-US/xbox-360/errors/error-code-D000-0185
Kui välistan 2 esimest, kas viimne on tõsiseltvõetav lahendus või on foorumlastel teisi ideid, kuidas boxi uuesti tööle saan.
Tänud vastamast. icon_wink.gif

4GB? Kui jah siis suure tõenäosusega sisemine mälu pekkis. USB pulgaga oled proovinud updaetad?
Olen ise ka paaril juhul seda viga näinud ja siiamaani pole õnnestunud fixida kuidagi moodi

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ugrimugri
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2012




sõnum 01.02.2018 12:20:47 vasta tsitaadiga

Tänud Shade, mudel tõesti E ja 4 GB. USB jätan siis viimaseks võimaluseks enne remonti, kuid väga ei usu, et pulgalt õnnestub viga lahendada. Kas keegi oskab öelda, kui mõistlik on seda parandada, teades et uue- kasutatud kasti saab kuskil 50 euro eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 01.02.2018 13:09:44 vasta tsitaadiga

ugrimugri kirjutas:
Tänud Shade, mudel tõesti E ja 4 GB. USB jätan siis viimaseks võimaluseks enne remonti, kuid väga ei usu, et pulgalt õnnestub viga lahendada. Kas keegi oskab öelda, kui mõistlik on seda parandada, teades et uue- kasutatud kasti saab kuskil 50 euro eest.

Pigem võta ligi kasutatud juba.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.01.2019 10:06:39 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Kinect Sports 1 & 2 - kindel spordimängude eliit.

Arcade mängudest soovitaks kindlasti ära proovida Fruit Ninja.


Mul on Xbox360 koos kinectiga ning olemas ka need spordimängud.
Lemmik mängud on golf ja bowling. Üldjoontes võib öelda, et saan nende mängude mängimisega ka üsna hästi hakkama, kuid vahepeal ei suuda ma siiski arusaada, mismoodi see Kinect loeb või mõtleb minu liigutusi...

Nt. Bowling - mul on üks kindel koht, kus ma alati viskan, samuti käe liigutus enda arvates kontrollitud ja ühesugune, kuid ikka tulevad kõik mängud erinevad - olen suutnud visata ka 6-7 strike järjest, kuid siis järsku kurikad enam ümber ei lähe - vise õige, isegi kuul pealtnäha tabab samat kohta, kuid mingi üks plönn jääb ikka püsti... Vindiga visetest ma ei hakka rääkimagi. Üksvahe ainult vindiga viskasin, tuli hästi välja ja sain palju strike, kuid ühel hetkel järsku asi ei toimi - kuul küll veereb õigesse kohta, aga kuidagi juhtub see, et surub vahelt mingid kurikad pikali, kuid nii ühele kui ka teisele poole jäävad osad ka püsti. Kummaline asja puhul see, et Kinect mul ühe koha peal ja keegi ei ole liigutanud ning minu viske koht alati sama (märk maas)

Golfiga on kaks häirivat asjaolu. Üks on see, et selles mängus Kinect suudab kuidagi vahepeal hakata ruumis lugema ka neid inimesi, kes isegi ei tohiks tema vaateväljaski olla.. Ükspäev mängisin, naine istus kõrval lauas luges netist uudiseid, sisuliselt ei liigutanud ennast üldse, kuid mingil hetkel kinect luges teda. Selle vastu aitab see, kui kõik korra ruumist välja lähevad. Tüütu igaljuhul.
Teine error Golfi mängides on see, kui on vaja lähilööke teha, siis see mees oma kepiga vehib vahepeal kummaliselt ja mõnikord ei suuda seda löögijõudu üldse objektiivselt hinnata, pall veereb üle augu.

Laias laastus olen siiski üsna rahul, päris hea meelelahtus, eriti kui sõbrad ka vahel külla tulevad, siis on õhtu mõnusalt sisustatud. icon_smile.gif

Proovisin seda kinecti ka kalibreerida, aga ei õnnestu... manab ekraanile mingi kasti koos silmadega, peaksin oma näo sinna kasti saama ja saan ka, kuid edasi midagi ei toimu...
Kas keegi oskab oma nõkse ja nõuandeid jagada, mida peaks jälgima või tegema, et kinect kõige paremini mind loeks ja stabiilsus asjal oleks? Kas on mingi kindel kõrgus ja kaugus tema paigutusel jne?

Ette tänades!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 14.01.2019 12:01:28 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Proovisin seda kinecti ka kalibreerida, aga ei õnnestu... manab ekraanile mingi kasti koos silmadega, peaksin oma näo sinna kasti saama ja saan ka, kuid edasi midagi ei toimu...
Kas keegi oskab oma nõkse ja nõuandeid jagada, mida peaks jälgima või tegema, et kinect kõige paremini mind loeks ja stabiilsus asjal oleks? Kas on mingi kindel kõrgus ja kaugus tema paigutusel jne?

Ette tänades!

Pead liigutama kaamera ees, tihti peale ta muidu ei pruugi sind tuvastada.
Lisaks päevasel ajal varja päikese valgust - ultraviolet kiirgus ei sobi kinectile üldse ja selletõttu muutub keha tuvastamine väga raskeks.
Pimedal ajal peab toas piisavalt valgust olema, et Kinect sind ülesse eliaks - 360 kinecti sensor polnud kõige parem.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2022 11:07:02 vasta tsitaadiga

Tere

Keegi oskab valgustada. Sai välismaalt üks odav mäng võetud Xbox360 jaoks, mis peaks XBox Lives töötama.
Regioon euroopa. Samas konsoolist sisse laon seda, siis ütleb, et võti invalid.
Uurisin netist, et Eesti pole Microsofti jaoks euroopa riiki icon_confused.gif
Ok, mingi õpetus, et muuda enda regioon ümber, valisin Soome, kuid ikkagi ei lase sisestada.
Proovisin ühte Global võtit ja töötas, kuid EU oma ikka ei söö.

Raha raisus või saab veel midagi teha?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2022 11:55:37 vasta tsitaadiga

Kui konsool ütleb invalid code, siis on kood vale/vigane.
Vale regiooniga peaks ütlema mingi muu veateate kui mälu ei peta.
Võid muidugi proovida Soome VPN-i. Osadel 360 mängudel on regioonilukk peal kus kontrollitakse IP-aadressi järgi asukohta, kui pole toetatud Xboxi riik siis ei lase koodi lunastada/mängu tõmbama panna.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2022 18:43:26 vasta tsitaadiga

Electrical, saab neid koode sisestada ka arvutist?
Ennem kui global võtit üritasin regada, siis xboxi enda redeem code aken peksis ka villast ja kahtlustas, et pean kusalgi mujal selle sisestama.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2022 18:53:56 vasta tsitaadiga

vpn arvutisse ja sealt redeem lehele siis peaks töötama...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2022 20:09:39 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
vpn arvutisse ja sealt redeem lehele siis peaks töötama...

Tänud. Hakkas tööle. Paistab,et kui regioon oli Eesti ja ip Eesti oma, siis ei lasknud päriselt regiooni ära muuta, jätis peale Jah vajutamist Eesti alles.
Läksin Rootsi ip alla ja Soome regiooni, kohe muutis ümber ära.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2022 19:19:39 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1120, 1121, 1122
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.