Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iOS-is Whatsappi kausta piltide peitmine, et neid fotode appiga ei kuvaks automaatselt. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2019 13:08:05 iOS-is Whatsappi kausta piltide peitmine, et neid fotode appiga ei kuvaks automaatselt. vasta tsitaadiga

Tuli kohe selline probleem nädalavahetuse hommikul.
Et on üks tuttav (noh, nagu alati nende asking for a friend asjadega, ise teate, kas usute või ei usu, mul veits pohlad kummalgi juhul), kellele ei meeldi, et fotode äpp tema kuu vanal föönil SE, iOS 12.1 kuvab ka kõiki neid pilte galeriis automaatselt, mida talle whatsappis saadetakse.
Ma ütlesin, et lülita automaatne salvestamine välja.
Ei saa, siis peab ju iga pildi ka käsitsi alla laadima.
Ehk siis idee on, et pildid peavad ikka olemas olema, et neid vaadata saaks vajadusel.
Aga ma ausalt öeldes ei ole kokku puutunud sellega, kus on Whatsappi pltide kaust ja mis võimalused on iOS-is selle fotode andmebaasist eemaldamiseks sel kujul, et whatsapp sinna tulevikus edasi ka salvestaks.
On keegi, kes on oma iFöönis Whatsappi porri peitnud või kursis sellega kuidas seda teha?

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2019 12:09:01 vasta tsitaadiga

Photos > üleval paremal nurgas “select” > valid fotod mida vaja varjata > all vasakul nurgas export logole tappida > vali “hide”.

Topib pildid hidden albumisse mille sisu näeb ainult siis kui photos > albums > hidden album avada.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2019 20:09:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Photos > üleval paremal nurgas “select” > valid fotod mida vaja varjata > all vasakul nurgas export logole tappida > vali “hide”.

Topib pildid hidden albumisse mille sisu näeb ainult siis kui photos > albums > hidden album avada.

Seda minagi. Aga tuu om käsitöö ja kellel aega seda teha on tänapäeval? Tarvis mingit lahendust, kus automaatselt juba tõmmatud piltide staatus hidden oleks kuna seda .hidden vms kausta ei saa seadistada whatsappi salvestuspunktiks.
Hetkel on inimesel ainuke lahendus, et keeldub viisakalt kõikidest sündsusetutest piltidest, mida tema poole teele pannakse (lülitas automaatse allalaadimise välja privaatsusseadetest).
(ok, ma tegelikult võimendan probleemi natuke, ega ta nii tihti vist ei saagi neid, lihtalt, keegi sattus millegi peale, mida poleks pidanud nägema)

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2019 20:44:53 vasta tsitaadiga

Kas Step2 ei aita?
https://www.igeeksblog.com/how-to-disable-whatsapp-saving-downloading-images-videos-on-iphone/
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2019 21:02:50 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Kas Step2 ei aita?
https://www.igeeksblog.com/how-to-disable-whatsapp-saving-downloading-images-videos-on-iphone/

Step2 ongi see, mis praegu kasutusel.
Tsiteerin: "Aga näe, nüüd kui mulle pilte saadetakse, siis pisipildi eelvaated on kõik udustatud ja kui ma tahan pildi eelvaadet näha, siis ma pean käsitsi alla laadima selle"

Ehk siis see on parim lahendus, mille ma suutsin tekitada.
Aga tahtmine on taevariik ja tarvis oleks, et automaatselt alla laeks, aga kuskile, kus photos app ligi ei pääse.
Mina tõstsin käed üles ja ütlesin, et see on lahendus, mida mina ei leia.
Võimalik, et ei olegi sellist varianti.
EDIT: samas, Step4 iseenesest töötaks ka, ma praegu vaatan. Ma ise whatsappi hingeelu ei tunne ja mul polnud mõttes ka seda nii palju tundma õppida, et selliseid variante leida.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2019 13:52:21 vasta tsitaadiga

iOS failihaldus on täiesti puudu mis on ka iOS üks suurimaid miinuseid, raske uskuda et on võimalik confida nõnda et app X kaudu tulevad pildid liiguvad Y nimelisse albumisse automaatselt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.01.2019 22:39:17 vasta tsitaadiga

Google Photos rakenduses Androidis saab süngitavaid kaustu valida, õuna oma seda tõesti ei oska?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iOS-is Whatsappi kausta piltide peitmine, et neid fotode appiga ei kuvaks automaatselt.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.