Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 02.01.2019 03:23:47 vasta tsitaadiga

moshpiti crowdsurf icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 02.01.2019 13:20:04 vasta tsitaadiga

Kihutasin ükspäev autoga ja sain kuuli. Kuidas serveris suhtumine on ? Kas kohe kuuli või enne väike tutvus ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.01.2019 13:21:22 vasta tsitaadiga

Mina annan kohe kuuli
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 02.01.2019 14:50:40 vasta tsitaadiga

Mis kihutad siis, sõida ikka vastavalt kiirusepiirangutele icon_biggrin.gif
Ju siis mingi ment lasi või äkki oli hääletaja, keda peale ei võtnud.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gerry
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 19:33:33 vasta tsitaadiga

vildur kirjutas:
Kihutasin ükspäev autoga ja sain kuuli. Kuidas serveris suhtumine on ? Kas kohe kuuli või enne väike tutvus ka.

Kui HV serveri leidsin siis mõtlesin isegi et oh äge, ainult 2 inimest sees ja needki eestlased, saan rahus ringi rännata ja tutvuda mänguga. Ikka sain seljatagant kuuli, ju mu haamer nägi nii ohtlik välja.

Pole paar aastat mänginud DZ, asjade kasutamine (söömine, joomine...) on päris manuaalseks muutunud ja tüütuks, aga vist ei pea nii tihti enam sööma-jooma?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 20:00:06 vasta tsitaadiga

Gerry kirjutas:
vildur kirjutas:
Kihutasin ükspäev autoga ja sain kuuli. Kuidas serveris suhtumine on ? Kas kohe kuuli või enne väike tutvus ka.

Kui HV serveri leidsin siis mõtlesin isegi et oh äge, ainult 2 inimest sees ja needki eestlased, saan rahus ringi rännata ja tutvuda mänguga. Ikka sain seljatagant kuuli, ju mu haamer nägi nii ohtlik välja.

Pole paar aastat mänginud DZ, asjade kasutamine (söömine, joomine...) on päris manuaalseks muutunud ja tüütuks, aga vist ei pea nii tihti enam sööma-jooma?

Ma ei tea kuidas varem aga sööma küll tihti ei pea, küll aga jooma icon_biggrin.gif Aga krt ma samas jooksen ka palju, ehk seetõttu.
Ise pole veel teise playeri käeläbi surma suutnud saada. Vaid zombid ära killinud.
Aga 2 korda olen kohanud teisi.
1 kord lootisin mingi maja, leidsin suurema särgi ja hakkasin inventorit ümber lappama. Mingi sepp tuli ka sisse ja kukkus kõmmutama. Ma ei tea mida ta tegi või ei teinud aga seisvale objektile pihta ei saanud. Ning kuna reload suht bs mõnel relval siis ma jõudsin välja joosta aga selle kära peale juba zombid tulid ning piirasid tüübi ümber ja tapsid ära icon_lol.gif
Ja teine kord oli siis eila õhtul. Olin militarys ja mõtlesin, ok üks üksik telk vms veel, et tsekkan ära. Kohalejõudes vaatan auto seisab keset teed, kiire pilk kaardile ja pole autospawn, hüppasin autosse, vesi ja küts sees, selge siis, keegi sõitnud. Tulin autost välja, hakkasin selle telgi vms ust avama ja aknast nägin viimasel hetkel, et mingi tüüp seisab taganurgas, ok, ma jäin siis väljapoole seinataha seisma. Ja nii me siis seal seisime, endal küüll juba mõte, et krt, äkki kahekesi, et ootab sees kuniks sõber kuskilt tuleb. Aga noh, kedagi ei tulnud ja lõpuks tüübil vist kannatus katkes ja hakaks uksepoole liikuma, üks hetk ta midagi mähkis seal ja nägin, et relvaots liigub mujale ja ust ei sihi, kiire liigutusega liikusin ukseette ja panin paugu kirja icon_biggrin.gif Oli algul mõte ka ära joosta aga krt ilmselt oleks siis surma saanud.
Sõidupealt vms pole veel keegi tulistanud samas icon_rolleyes.gif Teagi kus te liigute seal.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 02.01.2019 21:09:07 vasta tsitaadiga

Siiani olen HV serveris inimesi kohanud kolmel korral. Esimene oli hääletaja balotal, andsin talle auto. Teine oli zelenos, jooksis suure paunaga seal militaar hoonete vahel, lasin tema suunas ühe valangu hirmutamiseks. Kolmas oli Versniku mäe peal, valmisusin just Dichina militaar baasi zombidest tühjaks laskma kui kuulsin seljatagant samme ja keegi ronis kõrvaloleva kivi peale.
Siiani surnud just zombide käe läbi, kui oled salve tühjaks lasknud ja 4 zombit kallal siis võid noaga vehkida aga enamasti on varsti pilt must. Proovisin korra ka kiirelt laipa uuesti üles korjata aga see vist kaob juba 15 minutiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2019 20:19:44 vasta tsitaadiga

Nice, kaotasin pmst kogu varanduse mida plaanisin kasutada baasi ehituseks. Näpitsad, traadi, naelad, kõik relvad lisaks, camo rullid jne icon_biggrin.gif Panin asjad autosse ära, võtsin veel endale peale ja istusin autosse ning tuli teade et olen surnud icon_biggrin.gif Krdi wtf ikka.
No ega midagi, 15 minutiga jooksin tagasi ja autot ka enam polnud thumbs_up.gif

No nice, tean kus üks auto seisab hetkel, u 30-40 min jooksmist aga krt võtsin sealt kogu veel ja kütuse kaasa... icon_neutral.gif Siis peab veel kuskilt suure koti taas muretsema koos riietega, vesti, ja taas taolist nodi otsima minema. Another 20+ tundi tegevust, juhhei thumbs_up.gif (eeldusel et keegi maha ei kõmmuta ennem)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.01.2019 21:39:52 vasta tsitaadiga

Vana hea dayz. Algusaegadel juhtus tihti, et fullgearis seltskond oli yhes kopteris tiirutamas ja tuli connection lost või jooksis piloodil lihtsalt arvuti kokku. Tavaliselt ei pandud seds tähele kui imelikud manöövrid olid, sest tihtipeale lennati läbi mingi hoone või tekkis desync 😂
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2019 01:55:37 vasta tsitaadiga

Täitsa pees.

Suutsin täna 3 telki leida, ofc ei hakka nendega ringijooksma ja kotti ei mahtunud seega poetasin x kohtades metsa alla maha, et noh kui auto leiab siis korjab kokku. No ja siis leidsin mingis lambikohas, et keegi endale autosi kokku korjanud. Hüppasin ühte sisse ja laks "Your dead" icon_lol.gif

Egas midagi, spawni sain suht airfieldi lähedusse, käisin seal auto ja kopteri kohad kiirelt läbi (no tunnike ikka võttis) ja ei olnud suurt miskit. Hakkasin siis aga tagasi jooksma sinna kus surma sain ja autosi päris mitu koos oli. Ja krdi hea 3 tundi jooksin (vaatasin teepeal ligidale jäävad spawnid ja kopterid ka üle ja olin juba kohale jõudes geariga icon_biggrin.gif ) kuniks mingi nats maad ennem leidsin spawnist auto. No egas midagi autosse ja hakkasin siis telke kokku korjama. Ja hea kell pea 1 öösel. Armas mäng icon_razz.gif Ehk saab nüüd mõni päev baasi ka nikerdada.

Ahsoo, ja kui keegi ühte telki tahab siis seal on maha pandud aga mina teda kätte ei saanud, ehk keegi viitsib rohkem nikerdada icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 08.01.2019 20:55:42 vasta tsitaadiga

Juhtus sarnane lugu....keerasin üle katuse kola täis autoga. Küsimus, kas mingi trikk sõjaväe telkidega? no ei saa püsti neid, vähemalt metsaalla mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 21:21:05 vasta tsitaadiga

vildur kirjutas:
Juhtus sarnane lugu....keerasin üle katuse kola täis autoga. Küsimus, kas mingi trikk sõjaväe telkidega? no ei saa püsti neid, vähemalt metsaalla mitte.

No ma autoga mingi 5x vähemalt üle katuse pannud, ple midagi juhtunud icon_biggrin.gif

Aga telgi jaoks peab ikka jõle sile pind olema nagu ma aru saanud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 08.01.2019 21:49:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
vildur kirjutas:
Juhtus sarnane lugu....keerasin üle katuse kola täis autoga. Küsimus, kas mingi trikk sõjaväe telkidega? no ei saa püsti neid, vähemalt metsaalla mitte.

No ma autoga mingi 5x vähemalt üle katuse pannud, ple midagi juhtunud icon_biggrin.gif

Aga telgi jaoks peab ikka jõle sile pind olema nagu ma aru saanud.


no ma ei saanud autot püsti ja sõjaväe telki paika ja jäingi oma kolast ilma icon_smile.gif nagu mustlane sõidan ringi igast kola kaasas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 23:14:57 vasta tsitaadiga

Mul üks telk jalutama läinud. tea kas keegi suutis lamp kohas otsa komistada või lihtsalt mingi despawn...
Eile sõitsin enda auto mootori pikki liiklusmärki puruks ja täna läks kogu aeg, et uus leida. 2 esimest mis leidsin ei julenud sisse hüpata kuna rattad olid liiga palju maasees icon_biggrin.gif Lõpuks kolmanda mis leidsin oli normaalses asendis icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2019 13:28:02 vasta tsitaadiga

Muudatused mis nädala alguses tulevad HV serveris 14.01.2019 kell 12:00!

Sõidukite wipe oli plaanis seda varem teha aga nagu ikka eraelus juhtub igasuguseid asju ning teatud muudatustest on alati viisakas ette teatada.
Esmaspäev sõidukite wipe 14.01.2019 kell 12:00, kuna osad on hakanud sõidukitega lollusi tegema ja kuritarvitama ning lihtsalt pahatahtlikult käitunud
nendega siis nüüdsest ei spawni sõidukit kõikide juppidega ja tuleb hakata vaeva nägema nende nimel. Alles jätab kõik neli ratast ja uksed ja kapoti osad ning kanistri, ülejäänud tuleb ise leida.
Kuidas hävitada teada, et auto on katki ning sellega midagi teha ei saa. Kui auto mootor näitab punast või autol on nime juures punane täpp ning ilus suitsus sammas siis see on katki, sellega ei saa enam midagi teha respawnib tagasi omale kohale.

Ilma radiaatori ja vedeliketa piisab lühikesest sõidust kui mootor on katki, lootust on kui valge suits ja mootor kollane on siis see on päästetav. Punasega aga no go jätta maha respawnib ja korras.

salatoimik, Telgid on leitavad peab ülevaatama mis nende spawnrate ja üldine limiit on ning tänud tagasiside eest seikluste näol mida oled vahepeal üles kirjutanud nendest on vahepeal kasu tagasiside näol.
Ei taha seda väga mainida aga telke on jube lihtne hävitada piisab ühest juhuslikust kuulist ja telk on sodiks tänage kompetentseid arendajaid.
Muudel juhtudel on ja telke äärmiselt vastik kuskile panna kui ei ole täiesti siledat pinda mina olen selles osas alla andnud ja kasutan tünne ning elan rannikul mugavalt kortermajas.

Päkapikku mütsi ja seljakotti võtab ära alustajate/frespawnide loadoutist.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.01.2019 15:22:56 vasta tsitaadiga

Kuidas serveris häkkeritega on? Mõtlen, kas võtta mäng ligi või mitte - ei viitsi "script-kiddie"-dega jamada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 12:17:41 vasta tsitaadiga

Hetkel ei ole küll kuulnud ega keegi kurtnud et oleks olnud häkkereid. Võimalik et on aga tundub et oluliselt vähemalt siiski kui oli modis...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.01.2019 15:34:06 vasta tsitaadiga

Tulin ka nädal-kaks tagasi DayZ-ssei. Auto laeni stuffi täis, aga telke pole kusagilt leidnud. Kus need spawnivad? Peab enne masinate resa ka vist mõne maja hõivama ja tynne täis vedama icon_rolleyes.gif Kuidas ja kas mängus näeb palju rahvast ja kes sees on? Tahaks vahepeal kellegagi punti võtta:)
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 15:57:31 vasta tsitaadiga

Seda kes sees on kahjuks ei näita minuarust kuskil veel, aga palju on sees näeb launcheriga näiteks: https://dayzsalauncher.com/#/home
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 16:18:32 vasta tsitaadiga

Steamis pole näha? Kui serveris sees, siis avad steam overlay ja seal peaks näitama..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.01.2019 20:31:37 vasta tsitaadiga

Mis teema nende tynnidega on? Yritan majja panna / klickin hiirega ja siis hoian - ja hopsti tynn kadunud. Peab lihtsalt vicinitysse maha panema - kas siis 2ra ei kao? V6i peab midagi muud j2lgima?
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 21:24:58 vasta tsitaadiga

krt seda traati küll otsi nagu segane et saaks gate teha icon_biggrin.gif
Tünne saab liigutada ja asju sees hoida? icon_biggrin.gif Seda ei teadnudki icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 12.01.2019 09:47:06 vasta tsitaadiga

mina vaatan siis https://www.dayzspy.com/server/90.191.68.165:2302 kes sees on aga 1.0-ga nimesid ei näita icon_sad.gif olen ka otsinud inimesi aga pole eriti kohanud, märgistaksime äkki ennast sinise käevööga siis ei annakas kohe kuuli kui trehvame icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2019 21:35:01 vasta tsitaadiga

Nonii, olin mingi nädala airfieldi ümbruses veetnud ja manti kokku korjanud , täna sõitsin siis "baasi" juurde tagasi aga mida polnud oli baas. Polnud enam ei väravat (isegi värava poste polnud mis peaks lõhkudes nagu alles jääma...) ega manti täis telki icon_biggrin.gif Teagi kas keegi lammutas vihaga kõik ära või mingi lampi kadus.
Egas midagi, 2 telki olid minu käes ja rajasin siis uue baasi uute kohta. Tirisin veel paar tünni ja seda mingit puidust kasti ka kokku kuhu asju hoiustada. Hetkel saab suht igaüks sisse jalutada, peab hakkama jälle seda traati otsima millest väravat teha. (siit ka väike vihje, seda ehk võiks ka nõks rohkem leida kui kord nädalas ühe).

Autoga oli ka moment. Tulin airfieldilt ja enne linna allamäge andsin täie rauaga, läks veits lappe ja vaatan, nibin nabin puust mööda aga ei icon_biggrin.gif Krt täie hooga pikki puud ja must pilt ees, mõtlesin juba, nonii, asjad läksid icon_biggrin.gif Õnneks joppas ja vaid minestasin icon_biggrin.gif Auto muidugi edasi ei liikunud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2019 23:30:39 vasta tsitaadiga

Baaside ja asjade kadumisega on juhtunud tragöödia!
Tänu dayz suurepärasele stabiilsusele on andmebaas katki läinud ja nullinud kõik thumbs_down.gif
backup süsteem mis oleks pidanud asju korras hoidma on ka kahjuks töö lõpetanud ja ei toimi.
Seoses sellega nädala jooksul proovib panna püsti korralikuma backup süsteemi mis on piisavalt tark ja oskab taastada korralikult
laadimisel failid eelnev nii lahendus nii tark ei olnud mille nahka ka osa asju võis minna.

Vabandame sellepärast ja probleemidega tegeleb ja proovib leida lahendusi, kellel mingeid häid mõteid on mainida tänan!

Nädala alguses seoses sõidukite wipe/respawniga.
Loottable muudatused tõstab baasi asjade spawnrate (telgid, ehitusmaterjalid jne.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.