Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 19 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 22.12.2018 09:07:37 vasta tsitaadiga

MMx, ega tiim niiväga tähtis overalli suhtes ei ole, kui hea mängija siis võidab ka odavate lutsudega. Pead võibolla formatsiooni ja taktikate midagi ümber mängima, ise ka tihtipeale midagi muudan, et mängupilt värskena hoida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 02.01.2019 17:59:21 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Keegi ehk oskab aidata/nõu anda. Nimelt mul läpaka peal mängides pisike stutter/lag sees. Video on gtx960m, prose+ram+ketas peaks igati vastav olema nõudmistele. Nett tuleb läbi Tele2 netipulga, mis on läpaka küljes läbi USB juhtme. Speedtest lehel ping 20ms, Download 35Mbps ja Upload 20Mbps.
Kodus arvutil mängides on kõik ok (võidud enam vähem 50/50), aga selle stutteri/lagiga pole onlines nagu väga midagi teha (võidan heal juhul 1 mängu 10st).
Kas abi võiks äkki olla kui kasutada netipulga asemel sim kaardi võimalusega ruuterit ja siis läbi wifi või ka kaabli netiga ühenduda. Või on siiski gtx960m lahja.


ise kodust eemal 940mx peal ja mäng on täitsa ok elisa 4g läbi telefoni, mis settingute peal oled? EA poolset lägi ei saa vältida , võid proovida SP-s kui mäng on okei , siis on tegu EA serveritega
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2019 15:02:20 vasta tsitaadiga

Keegi teab soovitada CB positsioonile Serie A Juventusest (saaks pm terve Juve tiimi) olemas CB Benatia, keda sinna kõrvale panna või pole väga mõtet Juve vaadata kui olemas Manolas, Koulibali ja Skriniar
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2019 15:14:36 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Keegi teab soovitada CB positsioonile Serie A Juventusest (saaks pm terve Juve tiimi) olemas CB Benatia, keda sinna kõrvale panna või pole väga mõtet Juve vaadata kui olemas Manolas, Koulibali ja Skriniar


Mul on 88 Koulibaly ja 87 Škriniar... täitsa asjalikud siiamaani. Sai proovitud ka 86 Manolast kuid otsustasin Serie A SBC ära teha ning Škriniari hoopis seal kasutada.
Oleneb palju coinse ka muidugi on ning milline ülejäänud tiim on?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 04.01.2019 16:03:44 vasta tsitaadiga

scream caceres ankru chemiga on täitsa beer_yum.gif (kuniks scream boost püsib , kuuldavasti peaks need varsti kunagi ? muutuma)

endal scream caceres ja nif chiellini ja täitsa ok kaitse icon_cool.gif

isegi sai tehtud sbc skrinar , aga enne kui rui costa/rauli sbc ära teen , enne teisi 10 chemiga mängu ei saa
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2019 17:30:15 vasta tsitaadiga

Screamid peaks vist iga täiskuu ajal muutuma vms.

Tiim muidu selline: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=haK0MqWAnPsQU:FFA19PCC
Olemas veel Douglas Costa NIF pingil.

Veel oleks võtta Higuain 88, Immobile 87, Icardi 87, Perisic 86, El Shaarawy 86
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2019 20:04:50 vasta tsitaadiga

Suht sarnane tiim isegi, oli ka sama Mandžukic aga müüsin täna maha kuna pingilt toon pigem 84 Lasagna sisse.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2019 01:59:47 vasta tsitaadiga

nii uhket squadi mul ei ole, kuid sain esimest korda weekendi ja esimese mängu hävisin häbis ja frustreerusin, siis teises suutsin kuidagi kolm crossi ja 3 pealööki väravasse saada, üks neist karistuslöögist (45m)
muidugi viimase oleks napilt ära munanud

krt vana mehena ikka seda fifat selgeks ei saa, tehnikal input lag, omal reaktsiooniaeg nõrk ja ega taktikastki sittagi tea

iga mäng fifas on minu jaoks stressirohke pingutus icon_lol.gif

vahepeal said coinid ka täitsa otsa, siis hakkasin jälle pronks pakke ostma ning mehi müüma - ütlemata tulus tegevus, kuna totralt paljud mängijad lähevad 400+ coiniga minema
üks suvaline pronks läks 15 minutiga 5,5k coiniga minema - ei suutnud mängijat SBC'ga ka kokku viia icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2019 09:46:20 vasta tsitaadiga

GTR, No mul Immobilet IF ja Mertens IF ei ole. Lasagna 84 muidu ka olemas, aga tundus minu jaoks nagu aeglane ja nõrk. Seekord plaanin swap dealiga Lautaro Martínez 84 võtta. Ja kunagi saab ehk Ronaldo jaoks ka raha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.01.2019 05:20:30 vasta tsitaadiga

mitte, et ma sellepärast just väga osavam oleks, kuid kuna pelan suurel teleril, siis võtsin kasutusele taas windowed mode ja venitan mängu aknasuhte laiemaks, kui ekraani suhe tegelikult.
mõõdukalt, mitte päris nii laiaks, kui allpool videos

aga kuna ma ei ole veel radari jälgimist selgeks saanud, siis platsi on nii lihtsam näha


https://streamable.com/l8hdv


Link


panin suvalise BPL fitness squadi kokku, meestest, kes mul võtta oli.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=iql7hGjxnPtO5:FFA19PCC

krt nagu mäng oleks katki vms
nii kiire mänguga, et imestama ajab kohe
olen vaid kaks mängu rivalsis teinud, aga mõlemad korrad 86 rated squadi vastu tasavägist mängu mänginud ja vaid korra oma lolluse tõttu kaotanud - parem mängija oleks võidud kohe ära realiseerinud
meeskond, mis pingil pesitseb, ei toimi absoluutselt nii hästi

kusjuures fitness teamiga saan terve 90 minutit ilma vahetusteta hakkama, samas teine vajab turgutamist icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.01.2019 14:47:26 vasta tsitaadiga

Võtsin ka mõni nädal tagasi jälle ette.
Sai esimest korda ka WL tehtud, õnneks puhkus ja üksi kodus ja kõik klappis.

Lõpusirge:7 mängu. 1 võit puudu Gold 3 jaoks
Proovin funnilt võtta ja skillida, sain kaks lubamatut kaotust ja paar nappi kaotust ja lõpuks oli 3 mängu reservis ja 1 võit veel saavutamata.

Lõpuks sain siiski hakkama.

Lisaks sain Single Player Squad Battles ja Elite 3 kätte. Oli variant Elite 2 ka ära pushida, aga mõtlesin et ei viitsi 8 mängu teha = 2-3h, vaja muid asju ka teha. Juba oli taotud kõvasti.


Aga kahte asja ikka ootaks mängult. (Scriptimisest me lahti ei saa)

1) muutke need timed finished + finesse naljad ära, see on tobe - pmst 40-50% kelle vastu mängisin täpselt skeemiga. See ei ole äge, see ei ole sport, see ei ole huvitav. Täpselt samad skeemid, abusivad mängu nõrku kohti. See on kõige rohkem IGAV. Mitmekülgsust vähem ja originaalsust.


Teine asi - muutke kaitsmine tagasi nagu oli FIFA18 alguses, põhimõtteliselt ise kaitsed, hetkel on kuradi AI ja autoblockid.
Nagu kuskil teemas oli - võta muu mees ja lase AIl lööke blokeerida. See on tobe!

Siis tuleks muidugi korralik skill gap,aga EA muidugi seda ei taha.

Ise olen kaitsmises pigem üle keskmise icon_question.gif ja ees nõrk/keskmine. Peab seda poolt parandama.

Hetkel tiim:
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: Klavani asemel on siiski Chiellini icon_biggrin.gif
tegin eile veidi pulli viimases 2 WL mängus ja vahetasin 3 eestlast veel sisse, siis oli ainult eestlaste kaitseliin icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


Enim rahul olen:

Szczesny
Koulibaly
Kolarov

nendega 0 probleemi ja pea alati kõik toimib.

Teistega:
Mertens oli mul väga hea enne, vahepeal müüsin maha ja enam ei saanud teda klikkima kui nädal hiljem uuesti ostsin.
Parim väravatekütt, palju assiste, metsikult hea kutt. Loodan, et klikib jälle.

Perisic - vahepeal on väga hea, siis jälle ei näe platsil mitu mängu.
Tihti jääb seisma ja ei taha lõpuni olukorda mängida või on üldse ei tea kus.
kastis muidugi on kuld ja lahendab peaga 1vs1 ära lisaks teravate nurkade alt lahendab ka ära sellised poolvõimalusi.

Cuadrado - vahepeal kasutasin teda vasakkaitsjana ja Kolarov CDMiks, aga eile panin ta jälle äärele. Väga mõnusalt kerge liikumisega ja kiire. Pani eile hattricki, aga muidu väga ei löö, assiste annab palju.

Hamsik - Ei saa mina temast aru, on hea ja ei ole ka, võibolla löön liiga vähe peale temaga, kuigi paar kauget purakat ka pannud. keskse CAMina ei ole ikka nii hea kui CDMina, samas muus formatsioonis CMina on päris okei, küsib pakub söötu ja ei jää surve all hätta.

Bonaventura - cheap beast, keda palju pole kasutanud, aga hea mulje jätnud, WL ajal kasutasin tema koha peal põhiliselt Keane ICON laenu. Päris nimble ja liigub mõnusalt.

Vrsjalko - Peamängus decent, sööt decent, kohavalik hea, kui kiirusega jalgu ei jää, siis enam mööda ei saa.
Tuleks mingi IF ka oleks eriti hea.

Chiellini - vahepeal on kuidagi out of position, võibolla see minu viga, samas tihti just tema out of position oleks aitab äärel või kõrgel palli võita.

Higuain - ma ei oska teda kasutada hästi, ma üldiselt peaksin lihtsalt rohkem peale lööma, sest ta paneb ikka üsna kindlalt asju ära, Mertensi tasemel, aga teistmoodi.
Tema asemel kasutan siiski põhiliselt:

Lasagnat - keegi ütles, et nõrk ja aeglane. Pigem on tal kiirust piisavalt ja tugevust ka piisavalt. Kuna ta on Flairiga ja üsna liikuv, siis päris hästi driblab tegelikult kastis sees.
Avastasin, et temaga kõige parem on kaitsja pealt selg ees maha keerata ja siis lüüa, teeb seda ideaalselt, selleks on piisavalt kiire ja tugev ja osav.
Kusjuures ta on peaga päris hea, hüppab kõrgele.


Mis viib järgmise probleemini: ma ei oska peaga mängu ründes hästi. Kaitses jälle toimib.

äärekaitsjad ja äärepoolikud on head tsenderdajad, aga ma ei oska vajutada nuppe õigesti, et mees õhku tõuseks, tihti proovib jalaga lüüa või teeb half-ass hüppe.
Ei tea,kui keegi oskab aidata, siis andke tuld.
Et kas ainult lööginupp, või siis LT v RT ka ? Kangi kuidas liigutada?


Kasutasin WL ajal ka IF TEVEZI.
5h aega teda teha.
Saaksin ta Higuani/Dybalaga satsi panna, tegelikult oli ikka jõhkralt hea + ta meeldis juba FIFA12/13 aegadest.

Shout out to ALEJANDRO GOMEZ (84) kasutasin ta ära mingis SBCs, untradeable oli. Väga hea vend, mertensist parem positsioonivalik kuidagi keskväljal + super söötja. Nii hea finisher ei ole, aga ikka hea.


Nüüd puhkus läbi, taas töö ja naine kodus, vaevalt et enam pela teen väga icon_biggrin.gif

edit2: Unustasin mainida, et Gabriel Jesus ja Sterling on steroids, oi kuidas neid satse vihkan. Lisaks on igav, et pea iga 2-3 sats tuleb nii vastu
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2019 19:05:02 vasta tsitaadiga

õnnestus esimest korda weekendi pääseda ja sain kohustusliku silver 1 kätte, mänge jäi mängimata vist 6 vms, oleks jagunud gold 3 peale püüdlemiseks, kuid ei tea, kas piisavalt ka võitnud oleks.
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.01.2019 08:26:35 vasta tsitaadiga

Olin kannatamatu ja ostsin TOTY Mbappe eile ära, ilmselt nädalavahetusel hind korralikult langeb, aga vähemalt eesmärgid squadi osas täidetud ja hetkel peaks asjaga rahul olema:
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dgKTIYOnnPwpq:FFA19PCC
(ingame muidugi formatsioonid teised ja Kante ründesse ei jää icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2019 11:05:38 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Olin kannatamatu ja ostsin TOTY Mbappe eile ära, ilmselt nädalavahetusel hind korralikult langeb, aga vähemalt eesmärgid squadi osas täidetud ja hetkel peaks asjaga rahul olema:
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dgKTIYOnnPwpq:FFA19PCC
(ingame muidugi formatsioonid teised ja Kante ründesse ei jää icon_biggrin.gif )

Pole paha icon_biggrin.gif

Küsiks palju sul ingame pappi on, et jaksad Mbappe'd osta?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.01.2019 12:12:24 vasta tsitaadiga

MMx, ingame pappi nüüd ainult 300k icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2019 01:09:53 vasta tsitaadiga

Nüüd oleks siinsete HV mängijate abi tarvis. Mismoodi teha ära nädala ülesanne, milleks on skoorida 3-s Friendly Season mängus kui mul polegi ühtegi sõpra icon_sad.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.01.2019 01:16:08 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Nüüd oleks siinsete HV mängijate abi tarvis. Mismoodi teha ära nädala ülesanne, milleks on skoorida 3-s Friendly Season mängus kui mul polegi ühtegi sõpra icon_sad.gif

pane sõbraks libehv

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.01.2019 08:45:13 vasta tsitaadiga

Ma ei pannud seda objectivi tähelegi, selle võiks isegi ära teha. Ma olen originis ArxTammekas
EDIT: Aa, need 3 mängu võivad ühe sama vastase vastu ka olla, et saad vist libedaga hakkama icon_biggrin.gif
EDIT2: Tänasest Future Stars SBC player pickist sain 93 rated De Gea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.01.2019 10:51:25 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ma ei pannud seda objectivi tähelegi, selle võiks isegi ära teha. Ma olen originis ArxTammekas
EDIT: Aa, need 3 mängu võivad ühe sama vastase vastu ka olla, et saad vist libedaga hakkama icon_biggrin.gif
EDIT2: Tänasest Future Stars SBC player pickist sain 93 rated De Gea thumbs_up.gif


Nice pull, ise sain paar päeva tagasi FS Sancho, uskumatu hind oli vanal, alla milku natuke. Läks kohe müügiks ka kuna ei leia kasutust. Tänu sellele sain tehtud nii VVD sbc kui ka Rijkaardi SBC.
Hetkel selline squad.
Mängus rijkaard ja kovacic vahetavad kohad.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.01.2019 11:33:43 vasta tsitaadiga

kermu, thumbs_up.gif
Ma investeerin De Gea ja vaba raha FS Aouar+Guendouzi peale, homseks peaks olema koos selline tiim:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.01.2019 11:50:16 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
kermu, thumbs_up.gif
Ma investeerin De Gea ja vaba raha FS Aouar+Guendouzi peale, homseks peaks olema koos selline tiim:
Spoiler Spoiler Spoiler


sellise tiimi vastu võiks küll üks päev mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.01.2019 19:46:53 vasta tsitaadiga

Suht huvitava kolliga sai täna Mbappe hakkama:

Link


Jäin 0-3 taha, siis tüüp däbis ja ajas toorelt närvi ning raiusin 5-4 võidu lõpuks välja. Eelmine kord samuti sai däbija ära karistatud, i love it when a plan comes together.

Peale viimast patchi kauglöögid on suht mõttetud, ca 50 kauglöögist ainult 2 sisse löönud. Aga samas rivalsis minek on hea, 7 mängust 7 võitu. Muidu rivalsis suht sakin, pole üle div 3 veel saanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.02.2019 19:04:48 vasta tsitaadiga

kõvemate mängijate taustal upgradesin ka oma squadi thumbs_up.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 11:08:50 vasta tsitaadiga

Oleks taas abi tarvis 2 Friendly Seasons mängus skoorimisega, et nädala swap deal kaart kätte saada.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.02.2019 11:46:08 vasta tsitaadiga

õhtul võib teha
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 19 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.