Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.12.2018 00:52:03 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Proovisin sportlikust huvist HDR off mängida. Stabiilselt tuli umbes 25 fpsi juurde. Korralik fps hit on HDRiga.

GTX kaardiga on tegu?

Edit:

raixxx kirjutas:

Mängu kausta tekstifail. GameTime.MaxVariableFPS 75 sisse, “Save As Type > All Files” ja nimeks user.cfg


Mängisin sellega konsoolis jah, ei muutnud midagi enne patchi. Nüüd 75 muutis 76-78 FPS vahel tõmblevaks. Uuesti muutsin 74 peale siis "jooksis kokku" ja andis ainult 7FPS välja:P
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 15:47:15 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
aff198 kirjutas:
Proovisin sportlikust huvist HDR off mängida. Stabiilselt tuli umbes 25 fpsi juurde. Korralik fps hit on HDRiga.

GTX kaardiga on tegu?


Jah 1080ti Sli.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 15:48:59 vasta tsitaadiga

Sli võib alati probleemiks olla icon_razz.gif
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 16:35:58 vasta tsitaadiga

BF V veel ei supporti SLId
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 19:39:36 vasta tsitaadiga

Out of the box ei toeta jah. Tuleb kasutada BF1 profiili. Sealt edasi on kõik meeldivalt hea. DX12 ei tööta BF5 SLI.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2018 00:48:37 vasta tsitaadiga

No ma mingil määral mõistlik et fäustiga lennukit enam one shot alla ei saa aga tankiga fighterit? Dice please....
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 10.12.2018 21:33:17 vasta tsitaadiga

[quote="raixxx"]No ma mingil määral mõistlik et fäustiga lennukit enam one shot alla ei saa aga tankiga fighterit? Dice please....

vastus sinu küsimusele leiad siit:

Reworked the Panzerfaust to be less effective on rear shots on vehicles. Armor angle on vehicles now matter less, and the Panzerfaust now deals a more consistent amount of damage to vehicles. Panzerfausts also deal
more systemic part damage, allowing them to be used more tactically, taking out engines, tracks and turrets, etc.

viide: http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20181205-01/Battlefield_V_Chapter_1_Overture_Update_12052018_FINAL.pdf

Lühidalt selle muudatuse ellu viimine tähedas, et kahurid, tankid ja Panzerfaust teevad tankidele , lennukitele ja muudele liikuvatele objektidele vähem kahju. Nii, et sooviti head aga tuli välja teisiti.

Päris huvitavad ettepanekud Dicele, loodetavasti võetakse kuulda. Kahjuks palju eeldavad juur koodi ja disaini muudatusi. Ei usu, et EA,DICE nii suurt tööd ette võtavad ... soovida võib ju kõike ..

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.12.2018 22:11:34 vasta tsitaadiga

Panzerstormis oleks rohkem tanke vaja, põhiliselt 1-2 tanki ümber 1 punkti ongi. Ülejäänud kaart on nii suur ja lage, et joosta seal küll 1 punktist teise ei viitsi...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 11.12.2018 12:54:52 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
No ma mingil määral mõistlik et fäustiga lennukit enam one shot alla ei saa aga tankiga fighterit? Dice please....
Spoiler Spoiler Spoiler


Torn/kahur liiguvad kaugelt liiga kiirelt (realismi mõttes). DICE tõmmaku seda realistlikumaks ja kaob igasugune võime tankikahuriga lennukeid lasta.. Töötab üle elektrimootori poolt käitatava reduktori AFAIK.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 13:35:49 vasta tsitaadiga

Jah, aeglustame turret rotationi ja jätame 88mm kahuri damage samaks mis isegi kergtank purustamiseks 3 otsetabamust tahab, kuigi peaks nagu 9mm püstolikuul läbi paberilehe minema nii et terve meeskond saab hukka.

Last Tiger kampaanias said kergtankid 1 tabamusega hukka, shermanidel süttis moon säraküünlana põlema ja leeki purskas tornist.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 19:16:50 vasta tsitaadiga

Jälle mingi realismi toppimine battlefieldi mängu jutt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 19:23:06 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
raixxx kirjutas:
No ma mingil määral mõistlik et fäustiga lennukit enam one shot alla ei saa aga tankiga fighterit? Dice please....
Spoiler Spoiler Spoiler


Torn/kahur liiguvad kaugelt liiga kiirelt (realismi mõttes). DICE tõmmaku seda realistlikumaks ja kaob igasugune võime tankikahuriga lennukeid lasta.. Töötab üle elektrimootori poolt käitatava reduktori AFAIK.

Spoiler Spoiler Spoiler


Realismi mõttes on laskur, laadur ja juht kah erinevad iskud. Aastast aastasse on seda realismi taga aetud. Jõutakse ikka samasse punkti: Battlefield ei ole simulaator...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 11.12.2018 20:47:14 vasta tsitaadiga

Ei noh kui igatsetakse taga realismi, siis palun selleks on vajalikud seadmed, riided olemas. Miks mitte kasutada? Hinnakirja leiate siit: http://www.virtuix.com/products/

Väike trenn ei tee kunagi paha. Või mis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 11.12.2018 21:19:59 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Ei noh kui igatsetakse taga realismi, siis palun selleks on vajalikud seadmed, riided olemas. Miks mitte kasutada? Hinnakirja leiate siit: http://www.virtuix.com/products/

Väike trenn ei tee kunagi paha. Või mis
Spoiler Spoiler Spoiler


Mulle sobiks, eipea peale tood igapaev 10km jooksma, tahaks conquestis punktist punkti joosta pigem

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003




sõnum 11.12.2018 22:34:40 vasta tsitaadiga

Jälle uuendus? ...
_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 11.12.2018 23:29:03 vasta tsitaadiga

zebra1 kirjutas:
Jälle uuendus? ...


Change List

Players no longer get spotted on the mini-map after killing an enemy.
Fixed an issue where high-level Recon players lost access to the Throwing Knife weapon.
Adjusted the initial respawn count on specific maps in Domination mode.
Fixed a crash that could occur when being in the Practice Range as a squad.
Fixed a crash that could occur when viewing the Tides of War menu.
Fixed a crash that could occur when playing the Nordlys War Story.
Fixed broken audio during when watching the tutorial videos.

Esimene punkt võib päris huvitav olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 12.12.2018 02:27:38 vasta tsitaadiga

Homme tuleb jälle serverite uuendus. Ja seekord minnakse siis TTK/TTD kallale. Lisaks pannakse eraldi playlist neile, kellele praegune süsteem meeldib. Ja sellest plaanitakse edasi arendada Hardcore mode. Eks näis, mis sellest asjast lõpuks välja tuleb, kas tavamäng muutub rohkem BF1 sarnaseks ja ülejäänud kellele meeldib praegune seis, peavad hakkama siis Hardcore mängima? Varsti saame teada.
_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.12.2018 02:30:44 vasta tsitaadiga

Siiski olen ka minagi nõus, et realismi pool võiks olla võimalus - kasvõi "hardcore" näitel. Olen enam, kui kindel, et nii mõnelegi see meeldiks.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 11:41:27 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Homme tuleb jälle serverite uuendus. Ja seekord minnakse siis TTK/TTD kallale. Lisaks pannakse eraldi playlist neile, kellele praegune süsteem meeldib. Ja sellest plaanitakse edasi arendada Hardcore mode. Eks näis, mis sellest asjast lõpuks välja tuleb, kas tavamäng muutub rohkem BF1 sarnaseks ja ülejäänud kellele meeldib praegune seis, peavad hakkama siis Hardcore mängima? Varsti saame teada.


See on esimene muudatus mis mulle väga vastukarva.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a5fa7u/battlefield_v_ttk_change_list_12122018/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.12.2018 11:58:06 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Homme tuleb jälle serverite uuendus. Ja seekord minnakse siis TTK/TTD kallale. Lisaks pannakse eraldi playlist neile, kellele praegune süsteem meeldib. Ja sellest plaanitakse edasi arendada Hardcore mode. Eks näis, mis sellest asjast lõpuks välja tuleb, kas tavamäng muutub rohkem BF1 sarnaseks ja ülejäänud kellele meeldib praegune seis, peavad hakkama siis Hardcore mängima? Varsti saame teada.
.

Irw Kaido esimest korda pean sulle ütlema, et mees loe ikka ennem tekst läbi ja kas sa siid ütled veel, et UUS muudatus teeb mängu Hardcoreks? Kui ikka killi saamiseks pead kulutama lisa padruni, siis kas mäng läheb raskemaks või hoopis tulemus vastupidine? Minu väidete viite leiad siit: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a5fa7u/battlefield_v_ttk_change_list_12122018/

Lühidalt võib öelda , et ei tea kas see on EA või Dice idee aga soovitakse mängu päästa vähendamaks kiirete surmade arvu. Me kõik oleme näinud ja kogenud kuidas mängijad vinguvad ja virisevad , et raisk campar või hästi positsioneeritud mängija poolt võetakse jooksikud maha. Kas te pole küsinud , et miks küll see nii on? Lihtsam on ju vinguda kui vaadata tõele silma, et oi äkki tegelt ma ise tegin midagi valesti ja peaksin järgmine kord ennast parandama. Oh ei lihtsam on ju minna BF foorumitesse ja vinguda, et krt TTD on vigane icon_razz.gif - Ei väida, et ei vajaks parandamist. Kuid kui analüüsida viimast Dice ametliku selgitust miks uue parandusega välja tuldi siis tõesti tundub, et vanadele veteraanidele lastakse ikka kaarega pähe ja pöördume tagasi BF1 aega kus vingujad said oma tahtmise. Well Done Dice icon_razz.gif

Väike tabel selgitab hästi miks olen vägagi hirmul mida tulevik toob. Kahju kohe medicutest, inseneeridest AGA täna on pidupäev Snaiperitel ja Support classidel. Nii, et vihatud kamparite elu veelgi paraneb ja need kes reaalselt lahinguväljal tegusi teevad surevad nagu koerad ja kannatavad icon_razz.gif Kui eksin siis parandage.

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.12.2018 12:24:34 vasta tsitaadiga

Default olgu nii nagu on, aga hardcore võimekus peaks olema.
Mina näiteks ainult seal mängingi - ei mingit "HUD"-i, tabamused reaalselt ka notivad mitte ei ole mingid mänguasjad, mäng on kohe kordades strateegilisem mitte lihtsalt "rush-and-pray" fest.
Jah, kämpereid on rohkem.
Jah, mäng on aeglasem.
Jah, hala on rohkem, et arengut ei toimu, vaid nii öelda seisab.
Jah, close-quarter-combat on pinget pakkuvam.

Kui tahan rumalalt ringi joosta, siis mängin CoD-i.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 12.12.2018 13:16:00 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Homme tuleb jälle serverite uuendus. Ja seekord minnakse siis TTK/TTD kallale. Lisaks pannakse eraldi playlist neile, kellele praegune süsteem meeldib. Ja sellest plaanitakse edasi arendada Hardcore mode. Eks näis, mis sellest asjast lõpuks välja tuleb, kas tavamäng muutub rohkem BF1 sarnaseks ja ülejäänud kellele meeldib praegune seis, peavad hakkama siis Hardcore mängima? Varsti saame teada.
.

Irw Kaido esimest korda pean sulle ütlema, et mees loe ikka ennem tekst läbi ja kas sa siid ütled veel, et UUS muudatus teeb mängu Hardcoreks? Kui ikka killi saamiseks pead kulutama lisa padruni, siis kas mäng läheb raskemaks või hoopis tulemus vastupidine? Minu väidete viite leiad siit: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a5fa7u/battlefield_v_ttk_change_list_12122018/



Ma ei kirjutanud ju, et uus update teeb mängu Hardcoreks. Eilses postituses oli öeldud, et TTK muudetakse aeglasemaks ja see uus aeglasem TTK pannakse tavaserveritesse. See praegune, mis meile kõigile meeldib pannakse eraldi playlisti ja selle baasil hakatakse arendama Hardcore. Seega uus muudatus ei tee üldmängu Harcoreks vaid praegune TTK nimetatakse Hardcoreks ja uus aeglasem TTK saab NORMALIKS. ... said nüüd aru, mis ma mõtlesin?

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.12.2018 13:33:01 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
niijana kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Homme tuleb jälle serverite uuendus. Ja seekord minnakse siis TTK/TTD kallale. Lisaks pannakse eraldi playlist neile, kellele praegune süsteem meeldib. Ja sellest plaanitakse edasi arendada Hardcore mode. Eks näis, mis sellest asjast lõpuks välja tuleb, kas tavamäng muutub rohkem BF1 sarnaseks ja ülejäänud kellele meeldib praegune seis, peavad hakkama siis Hardcore mängima? Varsti saame teada.
.

Irw Kaido esimest korda pean sulle ütlema, et mees loe ikka ennem tekst läbi ja kas sa siid ütled veel, et UUS muudatus teeb mängu Hardcoreks? Kui ikka killi saamiseks pead kulutama lisa padruni, siis kas mäng läheb raskemaks või hoopis tulemus vastupidine? Minu väidete viite leiad siit: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a5fa7u/battlefield_v_ttk_change_list_12122018/



Ma ei kirjutanud ju, et uus update teeb mängu Hardcoreks. Eilses postituses oli öeldud, et TTK muudetakse aeglasemaks ja see uus aeglasem TTK pannakse tavaserveritesse. See praegune, mis meile kõigile meeldib pannakse eraldi playlisti ja selle baasil hakatakse arendama Hardcore. Seega uus muudatus ei tee üldmängu Harcoreks vaid praegune TTK nimetatakse Hardcoreks ja uus aeglasem TTK saab NORMALIKS. ... said nüüd aru, mis ma mõtlesin?
. Aitähh selgituse eest, kuid vaatame mõlemad töele näkku, ei olnud vana TTK/TTD ka mingi Hardcore .. ja väita et see selleks saab on vale. icon_razz.gif .. Isegi BF4 hardcore polnud hardcore vaid poolik lahendus. Kui mäletan õigesti, siis sõdurite hitpoint nr olid vist 100 asemel 80 , aga see eest tankid ja muud pudi padi oli ikka 100%. Mina ütlen üht, et kui Dice muudab BF5 normaaliks BF1 kogetu, siis lõpetan selle BF mängimise, ei näe enam mingit pointi mängimiseks. Vastus on lihtne, see mida kogesime beta ja alfas tõi meid tagasi päeva kus tundsime , et BF4 kogetud lahingu mõnud on tagasi Ja Dice liigub õiges suunas. Eks peab selle uuenduse ära proovima, kuid kui kogetu on sama mis BF1 siis ..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 12.12.2018 13:33:45 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
kaido163 kirjutas:
niijana kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Homme tuleb jälle serverite uuendus. Ja seekord minnakse siis TTK/TTD kallale. Lisaks pannakse eraldi playlist neile, kellele praegune süsteem meeldib. Ja sellest plaanitakse edasi arendada Hardcore mode. Eks näis, mis sellest asjast lõpuks välja tuleb, kas tavamäng muutub rohkem BF1 sarnaseks ja ülejäänud kellele meeldib praegune seis, peavad hakkama siis Hardcore mängima? Varsti saame teada.
.

Irw Kaido esimest korda pean sulle ütlema, et mees loe ikka ennem tekst läbi ja kas sa siid ütled veel, et UUS muudatus teeb mängu Hardcoreks? Kui ikka killi saamiseks pead kulutama lisa padruni, siis kas mäng läheb raskemaks või hoopis tulemus vastupidine? Minu väidete viite leiad siit: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a5fa7u/battlefield_v_ttk_change_list_12122018/



Ma ei kirjutanud ju, et uus update teeb mängu Hardcoreks. Eilses postituses oli öeldud, et TTK muudetakse aeglasemaks ja see uus aeglasem TTK pannakse tavaserveritesse. See praegune, mis meile kõigile meeldib pannakse eraldi playlisti ja selle baasil hakatakse arendama Hardcore. Seega uus muudatus ei tee üldmängu Harcoreks vaid praegune TTK nimetatakse Hardcoreks ja uus aeglasem TTK saab NORMALIKS. ... said nüüd aru, mis ma mõtlesin?
. Aitähh selgituse eest, kuid vaatame mõlemad töele näkku, ei olnud vana TTK/TTD ka mingi Hardcore .. ja väita et see selleks saab on vale. icon_razz.gif .. Isegi BF4 hardcore polnud hardcore vaid poolik lahendus. Kui mäletan õigesti, siis mängite hitpoint nr olid vist 100 asemel 80 , aga see eest tankid ja muud pudi padi oli ikka 100%. Mina ütlen üht, et kui Dice muudab BF5 normaaliks BF1 kogetu, siis lõpetan selle BF mängimise, ei näe enam mingit pointi mängimiseks. Vastus on lihtne, see mida kogesime beta ja alfas tõi meid tagasi päeva kus tundsime , et BF4 kogetud lahingu mõnud on tagasi Ja Dice liigub õiges suunas. Eks peab selle uuenduse ära proovima, kuid kui kogetu on sama mis BF1 siis ..


Kusjuures mul on suht sama tunne..et kui nad nüüd sellest BF1 sarnase asja teevad...siis vist esimest korda pean tõesti mingi muu mängu leidma...
Pole veel seda COD Black Ops 4 proovinud, aga pidi hea olema... nagu paljud räägivad... või ehk leiab veel midagi huvitavat...

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 15:07:44 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Default olgu nii nagu on, aga hardcore võimekus peaks olema.
Mina näiteks ainult seal mängingi - ei mingit "HUD"-i, tabamused reaalselt ka notivad mitte ei ole mingid mänguasjad, mäng on kohe kordades strateegilisem mitte lihtsalt "rush-and-pray" fest.
Jah, kämpereid on rohkem.
Jah, mäng on aeglasem.
Jah, hala on rohkem, et arengut ei toimu, vaid nii öelda seisab.
Jah, close-quarter-combat on pinget pakkuvam.

Kui tahan rumalalt ringi joosta, siis mängin CoD-i.

Võid ju defaultis ka siis rumalalt ringi joosta, ei pea eraldi mängu ostma icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.