Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1912, 1913, 1914 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 04.12.2018 12:14:32 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kas ma mäletan varasemast valesti või on see kogu aeg nii olnud: kui salvestuse kerimise ajal vajutada järjest nool paremale, siis kiirus muudkui kasvab - 2x 4x 8x 16x. Kui seejärel korra nool-vasakule vajutada, siis viskab ette -2x ja hakkab tagasi kerima. Mu meelest varasemalt ikka kerimine lihtsalt aeglustus ühe sammu võrra? icon_rolleyes.gif
Minu meelest pole kunagi olnud nii, et aeglustaks kerimist ühe sammu võrra. Vähemalt uue menüüga, vana kohta ei mäleta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2018 12:44:07 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kas ma mäletan varasemast valesti või on see kogu aeg nii olnud: kui salvestuse kerimise ajal vajutada järjest nool paremale, siis kiirus muudkui kasvab - 2x 4x 8x 16x. Kui seejärel korra nool-vasakule vajutada, siis viskab ette -2x ja hakkab tagasi kerima. Mu meelest varasemalt ikka kerimine lihtsalt aeglustus ühe sammu võrra? icon_rolleyes.gif


Proovisin, mõlema arrisega on samamoodi, hakkab tagasi kerima.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.12.2018 12:53:42 vasta tsitaadiga

bladerunner, mäletas valesti. Nii uues kui vanas menüüs edasi kerides 2x, 4x, 8x ja 16x ning vastupidise kerimise klahviga algab jälle -2x, -4x, -8x ja -16x. Vanal menüül oli võimalik 16x kiirusel hüpata edasi 1 minut(edasi-tagasi), iga nooleklahvi vajutusega. Uuel menüül on 16x viimane kiirus.
Mind vedas täna salvestamine alt, kus mitut programmi ei saanud vaadata -14 päeva ja -1,5 tundi saatekavas olemisest(Aminoga toimis -14 päeva ja -1.59 tundi alati). Vana(Amino) menüü näitas saatekava kuni -28 päeva, uus menüü vaid -14 ja südaööl kaovad eelmise päeva viimased tunnid.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2018 18:40:09 vasta tsitaadiga

Kas LG rakendus varsti enam ei tööta? Mingit jutud käivad aga infot selle kohta ei leia.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lalalalala
HV kasutaja
lalalalala

liitunud: 20.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2018 19:57:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab viasat Explorer noppekanalit kommenteerida? On see olnud alati 1eur?
Vaatasin, et see on mul tellitud ja 1eur kuus, aga ma pole teadlikult kunagi raha eest kanaleid juurde võtnud. Kunagi võtsin kõik mis olid 0eur..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.12.2018 20:09:06 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.
/---/
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust.

Mul oli samamoodi lisakanalite pakett enne tellitud, aga loobusin ja tellisin kohe uuesti, nüüd igatahes näitab et soodustus on peal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 04.12.2018 20:14:11 vasta tsitaadiga

lalalalala kirjutas:
Kas keegi oskab viasat Explorer noppekanalit kommenteerida? On see olnud alati 1eur?
Vaatasin, et see on mul tellitud ja 1eur kuus, aga ma pole teadlikult kunagi raha eest kanaleid juurde võtnud. Kunagi võtsin kõik mis olid 0eur..
algul antigi ajutiselt 0 euri eest ja kui ei taibanud õigel ajal katkestada seda, siis laks 1€ peale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.12.2018 21:04:37 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Kas LG rakendus varsti enam ei tööta? Mingit jutud käivad aga infot selle kohta ei leia.


Märtsis keeratakse kinni. Mulle helistati ja saadeti isegi uued digiboksid juba ära. Enne ma neid siiski tööle ei pane, kui äpp kinni.
Ilmselt helistavad kõik personaalselt läbi, aga see võtab aega.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.12.2018 23:42:15 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
seeru kirjutas:

Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on peal, aga eesti Lisapaketil ei ole.

Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.

Eelmiste jõulude aeg näitas täpselt samuti ja mingit soodust ma ei saanud tegelikult.
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust.


Sooduka tingimused on:
1. Telia Eesti AS (edaspidi Telia) korraldab ajavahemikul 19.11.2018-31.12.2018 turunduskampaania
„Jõuludeks Telia TV lisateenused tasuta“ (edaspidi Kampaania).
2. Kampaania tingimused kehtivad Telia eraisikust kliendile (edaspidi Klient) kes Kampaaniaperioodil:
2.1. liitub eKodu teenusega Telia TV või;
2.2. on Telia TV olemasolev klient.
3. Kampaania tingimused ei kehti Kliendile, kes on:
3.1. kasutanud p-s 5 nimetatud teenuste soodustusi alates 01.09.2018
.

Nendele tingimustele viidates sain minagi, pikaaegse kliendina, endale lisakanalite paketi, salvestuse ja HBO kuni 31.01.2019 tasuta. Klienditeenindus ütles küll, et on ainult uutele klientidele suunatud pakkumine, kuid kui koos lugesime tingimusi, siis selgus et ka mina kvalifitseerun icon_smile.gif

Ka minul on see lisakanalite pakett olnud ammusest ajast

Peab ka siis huvipärast helistama ja küsima. Eelmisest aastast on sitt kogemus, siis tehti mind küll lolliks.

pppd kirjutas:
seeru kirjutas:
Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.
/---/
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust.

Mul oli samamoodi lisakanalite pakett enne tellitud, aga loobusin ja tellisin kohe uuesti, nüüd igatahes näitab et soodustus on peal.

Selle vea ma eelmine aasta jõulude aeg tegingi.
Siis öeldi, et kui loobud ja kohe uusti tellid siis soodust ei saa kuna 3 kuud peab vahet olema.
Saa neist aru.
Kusjuures näitas ekraanila ja iseteeninduses näitas, et soodus on peal. Aga arvel see ei kajastunud.


viimati muutis seeru 04.12.2018 23:57:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2018 23:48:48 vasta tsitaadiga

Telia saatis täna lausa e-maili, et saan salvestuse tasuta. Küll tuleb sulle ka vmt.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.12.2018 01:25:57 vasta tsitaadiga

Tahtsin veel selle uue Arrise rendi kohta küsida kui 24 kuud rentida ja 25.kuul rendileping üles öelda et kus on see kajastatud et seadme mittetagastamisel tuleb maksta leppetrahv 24.75€?

Ja kas üheselt tõlgendatav pärast 2a ehk 24 kuud või siiski pärast 3a=36kuud kuna 36 kuud x 1.99€ = 71.64€ + 24.75 = 96.39€ mis olekski prakt. kohese väljaostu hind (99€)
Ehk sisuliselt oleks tegu siiski järelmaksuga.

Vähemalt rendi all kuvatavas "Seadmete kasutusrendi lepingus" küll esmapilgul ühtegi rahalist numbrit ei näinud:

https://www.telia.ee/images/pages/etc/lepingud_ja_tingimused/seadmete%20kasut.pdf

_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 6300€
MB W124 1996 facelift universaal diisel 3200€
Jura C50 250€
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2018 01:40:44 vasta tsitaadiga

Lepingus.

Kahjuhüvitis 1. aastal: 99€
Kahjuhüvitis 2. aastal: 74.25€
Kahjuhüvitis alates 3. aastast: 24.75€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 05.12.2018 10:48:02 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Tahtsin veel selle uue Arrise rendi kohta küsida kui 24 kuud rentida ja 25.kuul rendileping üles öelda et kus on see kajastatud et seadme mittetagastamisel tuleb maksta leppetrahv 24.75€?

Ja kas üheselt tõlgendatav pärast 2a ehk 24 kuud või siiski pärast 3a=36kuud kuna 36 kuud x 1.99€ = 71.64€ + 24.75 = 96.39€ mis olekski prakt. kohese väljaostu hind (99€)
Ehk sisuliselt oleks tegu siiski järelmaksuga.

Vähemalt rendi all kuvatavas "Seadmete kasutusrendi lepingus" küll esmapilgul ühtegi rahalist numbrit ei näinud:

https://www.telia.ee/images/pages/etc/lepingud_ja_tingimused/seadmete%20kasut.pdf


Logi sisse iseteenindusse https://iseteenindus.telia.ee/teenused/kodu ning keri lehekülje allaotsa kus on SEADMETE ÜÜR ning vajuta TOIMINGUD soovitud digiboksi all:


Peale seda kuvatakse sulle sinu digiboksiga seotud leping:

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 05.12.2018 22:25:27 vasta tsitaadiga

Ei suuda kogu arutelu läbi lapata, et leida vastus oma küsimusele. Teema järgmine. Vahetasin Samsungi teleri välja LG Oled C8 vastu. Enne kasutasin Telia äppi, nüüd siis kõige uuemat digiboksi. Digiboksi seadetes näitab videoväljundi seadeks 2160p50. Ei leia võimalust seda ka muuta. Kuid kui meenutan eelmise teleri pilti, siis vähemalt Eurospordist näitava snookeri puhul oli pilt palju selgem. Nüüd on kuulid kuidagi hägused, kuuilide servad nagu rebitud. See torkab silma. Nii palju ka, et eelmine teler oli Samsungi led 65tolli HD, uus samuti 65tolli ja UHD. Mul on tunne, et digiboks upscallib pilti UHDks ja sealt tekibki kvaliteedi kadu. Seega kas on kuidagi võimalik panna digiboksi seadeks Full HD? Tahaks lihtsalt katsetada. On ka variant, et telekas ise upscallib pilti ja hoopis sealt tekib kvaliteedikadu. Üks on selge - telepilt oli eelmise teleriga ja Telia aplikatsiooniga ilusam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2018 22:38:34 vasta tsitaadiga

kauposss, pead teleri seadetest UHD color miski teema peale panema. Siis läheb pilt korda.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2018 23:08:05 vasta tsitaadiga

kauposss, hd deep color pildi lisaseadete all
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 06.12.2018 00:13:11 vasta tsitaadiga

kui aktiveerin HDMI Ultra HD Deep Colour, siis korraks näitab pilti ja korraks mitte. Nii pidevalt. Oleks nagu juhtme teema, kuid uue teleriga vahetasin ka kõik juhtmed välja. Ka Telia enda oma, mille asemel sai pandud viie tärni kaabel. Kuna mul teleka taga kaks digiboksi, siis tulemus on mõlema digiboksi puhul sama - pilt ei tule läbi ehk murdosa sekundit näitab, siis signaal kaob ja jälle näitab murdosa pilti. Mingi imelik anomaalia.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2018 00:25:03 vasta tsitaadiga

kauposss, see mingi kahtlane anomaalia. Töötab kõik ok c8 taga (küll pole telia juhe)
Taasta prooviks tehase seaded vms.....äkki abi kui asi pole juhtmes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 06.12.2018 00:46:48 vasta tsitaadiga

mõlemal seadmel taastasin tehase seaded. Kuna asi ei toimi, siis on eeldatavalt põhjuseks see, et juhe on liiga pikk. Praegu kasutusel 3m juhtmed. Võib asi selle taga olla isegi siis, kui tõesti on tegu kvaliteetsete juhtmetega?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2018 01:02:23 vasta tsitaadiga

kauposss, no aga katseta lühema HMDI juhtmega järgi on asi kohe selge? Samas 3M pole veel eriline pikkus aga noh, ennegi nähtud igasugu imeasju... Metall on ju nüüdsel ajal kallis ja selle pealt koonerdatakse igal võimalusel.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 06.12.2018 01:16:31 vasta tsitaadiga

ega muud üle ei jäägi. Ja kui juhtme pikkuse taga ongi asi, siis ikka paras jama küll. Kõik juhtmed veetud seina seest ja alla 3m juhtmeid ei saakski panna. Kui juba kirjutan, siis panen kirja ka selle, milleks väga valmis polnud. Nimelt sai kunagi Samsungi järgi tehtud seina kaks süvendit juhtmete jaoks. Esimesel Samsungi asusid pistikud teleri keskosas. Samuti teisel ja ka kolmandal Samsungil. Ja LG puhul on ühendused ääres. Sisuliselt tähendas see 0,5m pikemaid juhtmeid. Siit ka põhjus, miks tuli kõik juhtmeid välja vahetada. Homme hakkan katsetama. Teler ja digiboks on uued, juhe ka, kuid kuskil on kala sees.

PS: Kuna PS4 Pro puhul käis HDMI Deep Colouri sisselülitamine kui kellavärk, siis on ikkagi digiboks see, millel on mingi kala sees. Juhtmes asi pole. Tõstsin PS4 tagant juhtme digiboksi ja jälle jama. Seega digibox. Nii digiboxid kui ka PS4 on ühendatud otse teleri taha. Eks pusin edasi.


viimati muutis kauposss 06.12.2018 09:31:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2018 01:33:15 vasta tsitaadiga

vsb ja vsb 2 pildid kadusid ära...... why?
bladerunner kirjutas:
kauposss, no aga katseta lühema HMDI juhtmega järgi on asi kohe selge? Samas 3M pole veel eriline pikkus aga noh, ennegi nähtud igasugu imeasju... Metall on ju nüüdsel ajal kallis ja selle pealt koonerdatakse igal võimalusel.

ma kasutan 7,5m pikkust kaablit juba 8 vms aastat... 4k hdr jookseb kulda icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 06.12.2018 11:49:08 vasta tsitaadiga

kas sealt uuest digiboxist saab mingit 4k sisu ka vaadata?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.12.2018 13:01:41 vasta tsitaadiga

klauskp, upscale toimub 4k peale iga kanali suhtes. Otseselt 4k striimi ei tule praegu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.12.2018 18:27:41 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel Eurospordi kanalid hakivad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1912, 1913, 1914 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.