Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 01.12.2018 15:36:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Xiaomi Mi Band 3 jooksutrenni ajal proovinud pulsimõõtjana kasutada? Ise sain sünnipäevakingiks eelmise versiooni ehk Band 2 ja lisaäppi abil sai jooksutrenni ajal jätkuva pulsimõõtmise tööle. Äppideks MapMyFitness ja Notify&Fitness. MapMyFitnessist läks trenn hiljem automaatselt EndoMondosse koos pulsigraafikuga. Kõik nagu hästi? Teoorias jah, ainult see viga, et Mi Band 2 pulsinäidul on ainult meelelahutuslik otstarve. 10km jooksul, kus mu pulss tavaliselt 140-150 kandis on, näitas Mi Band vahepeal 120-130, siis hüppas 216 peale (mis üle max pulsi) ja püsis 216 peal terve ülejäänud distantsi.

Ehk siis kas Mi Band 3 pulsimõõt on parem või ei ole mõtet randmelt pulsimõõduga üldse jännata ja jääda rinnarihma juurde?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2018 12:00:45 vasta tsitaadiga

TallMan kirjutas:
Kas keegi on Xiaomi Mi Band 3 jooksutrenni ajal proovinud pulsimõõtjana kasutada? Ise sain sünnipäevakingiks eelmise versiooni ehk Band 2 ja lisaäppi abil sai jooksutrenni ajal jätkuva pulsimõõtmise tööle. Äppideks MapMyFitness ja Notify&Fitness. MapMyFitnessist läks trenn hiljem automaatselt EndoMondosse koos pulsigraafikuga. Kõik nagu hästi? Teoorias jah, ainult see viga, et Mi Band 2 pulsinäidul on ainult meelelahutuslik otstarve. 10km jooksul, kus mu pulss tavaliselt 140-150 kandis on, näitas Mi Band vahepeal 120-130, siis hüppas 216 peale (mis üle max pulsi) ja püsis 216 peal terve ülejäänud distantsi.

Ehk siis kas Mi Band 3 pulsimõõt on parem või ei ole mõtet randmelt pulsimõõduga üldse jännata ja jääda rinnarihma juurde?


Randmelt mõõtja ei võistle täpsuses rinnarihmaga. Kui palju Band 3 siinjuures parem on Band 2'st - ei oska öelda.
Polar ja Fitbit seadmed mõõdavad viisakalt ka randmelt pulssi (hinnaklass muidugi teine).

Silmaringi laiendamiseks:

Lisaks rinnarihmale on Polar toonud turule ka sellise vidina:
https://www.polar.com/ee/tooted/tarvikud/oh1-optiline-sudame-loogisageduse-andur

Natuke mugavam kui rinnarihm, kuid sarnase täpsusega kuna püsib paigas (ranne ikka paratamatult liigub rohkem).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2019 22:46:23 vasta tsitaadiga

okei, mu mi band 3-ga on miskit juhtunud. Ei leia miband 3 telefoni, ei leia ükski telefon mibandi. Aku täis, proovitud igati pidi, no ei ühenda ära.
Miband 3 ise töötab ilusti edasi. Loeb samme, näitab pulssi, kellaaeg jne on õiged. Isegi mäletab, millal viriseda kui piisavalt pole liikunud vms.

Ühesõnaga mida teha?

Olen proovinud erinevaid neti variante, kellel sarnane mure. Ei aita telefonis seadistuste kustutamine, clean install äpile. Suvalise kasutaja tegemine, sinihamba seadete nullimine jne jne. Ühesõnaga siiani pole miskit toiminud. Mismoodi miband 3 saab restarti tegema? Hetkel tundub et see ainus asi mis proovimata veel.
Samuti ei leia miskit üles abirakendus mi bandage.
Ideid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 09:37:19 vasta tsitaadiga

Mingi viimase FW uuendusega tuli factory reset valik More menüü alla. Äkki aitab?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2019 10:11:45 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
Mingi viimase FW uuendusega tuli factory reset valik More menüü alla. Äkki aitab?

Tuli ka või? See oleks ilmselt super bluetooth ühendusprobleemide lahendamiseks

anduke88, see on tavaline, et need kellad ei suuda enam bluetoothi kaudu ühenduda. See probleem tekkis minu teadvusesse alates MiBand2 kellade tulekuga.
Internet on selleteemalist hala täis ja ise olen sellega kokku puutunud nii MiBand2 ja 3 kelladega.

Aitaks just nn. bluetoothi restart, selleks aga tootja polnud ette näinud võimalust selle tegemiseks. Kui nüüd menüüs on selline võimalus, siis on super, kui aga mitte, unusta oma kell kuuks ajaks külmikusse. et aku ikka täiesti piisavalt miinusesse langeks, saavutamaks riistvaralt toita täielikku maha võtmist.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.02.2019 10:24:24 vasta tsitaadiga

See taotluslik pole? Et varguseid välistada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2019 10:28:18 vasta tsitaadiga

LKits, ma olen seda jama ka varem väidetavat, kuid kes neid 20€ jullasid massiliselt varastada tahab.

Probleem on ikka selles, et ühel ilusal päeval suvalisel hetkel MiBand lihtsalt ei ole enam sinu telefoni poolt leitav. Just tund tagasi näiteks vaatasid äpist ja tund hiljem äpp teavitab, et kell pole leitav.
Ja siis hakkab keberniit peale, et mismoodi pole leitav, just töötas ju.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 10:41:10 vasta tsitaadiga

BT jamade jaoks see vist sinna pandud ongi. Redditist: "It just erase the data in the band and replaces its bluetooth MAC address with a random one."

jägaja kirjutas:
Adebisi kirjutas:
Mingi viimase FW uuendusega tuli factory reset valik More menüü alla. Äkki aitab?

Tuli ka või? See oleks ilmselt super bluetooth ühendusprobleemide lahendamiseks

anduke88, see on tavaline, et need kellad ei suuda enam bluetoothi kaudu ühenduda. See probleem tekkis minu teadvusesse alates MiBand2 kellade tulekuga.
Internet on selleteemalist hala täis ja ise olen sellega kokku puutunud nii MiBand2 ja 3 kelladega.

Aitaks just nn. bluetoothi restart, selleks aga tootja polnud ette näinud võimalust selle tegemiseks. Kui nüüd menüüs on selline võimalus, siis on super, kui aga mitte, unusta oma kell kuuks ajaks külmikusse. et aku ikka täiesti piisavalt miinusesse langeks, saavutamaks riistvaralt toita täielikku maha võtmist.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2019 20:24:16 vasta tsitaadiga

Adebisi, kraamisin oma kella sahtlist välja ja pakkus kohe uuendust. On tekkinud sinna More taha Factory Reset valik jah. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 17:47:30 vasta tsitaadiga

Veider. Mul More taga sellist varianti ei ole. Stopper, silent, find device, screen, about.
Nojah, siis aku tühjaks ja kell külmkappi. Sügavkülma?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 18:01:46 vasta tsitaadiga

no kui sul ühendust pole, siis ei saagi ju uuendada icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"

Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.02.2019 18:44:33 vasta tsitaadiga

anduke88, jah, minul oli MiBand3 kuu aega sügavkülmikus. (ma vahel proovisin kord nädala tagant laadija korraks sappa, et näha, kas sätted on nulli läinud, ei olnud ja kähku külmikusse tagasi. )

Aga lõpuks oligi kuu aega külmikus ja paar nädalat ei toitnud teda uue elektriga. icon_lol.gif Aga mõistlik on ilmselt käe pel tühjaks kulutada ja siis panna sügavtühjenema.
Eelnevalt oli täpselt see teema, et töötas ja päeva peale enam ühendust ei leidnud ja ei leidnudki lõpuks. Peale külmaremonti sain uuesti elule ja nüüd uue püsivarauuendusega manuaalse reseti võimaluse ka.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 21.02.2019 19:33:00 vasta tsitaadiga

Ma just hiljuti puutusin selle probleemiga kokku! Kolisin Redmi 4x pealt Mi Mix 2SE peale ja ma teadsin, et enne uue telefoniga ühendamist tuleb Mi Band, kõigepealt vanas telefonis unbindida. Nii ma tegingi. Paraku oli uus telefon veel vana Androidi ja Miui-ga. Kolisin oma asjad kõik üle ja s.h. Mi Band 3-e ka. Kõik toimis, mingeid probleeme ei esinenud ja seejärel hakkasin telefoni uuendama aga sellest ma rääkida ei soovi. Peale uuendamist oli mul Android 8.0 ja peaaegu viimane Miui 10 ning Mi Band arvas, et see on täiesti uus telefon. Äpp tundis mind küll ära aga Mi Band keeldus ühendumast. Lugesin netist seda hala ja igasugu soovitusi s.h neid külmutamisi aga õnneks avastasin kella näppides selle factory reset optsiooni. Kõik töötab taas. Millal see sinna menüüsse tekkis, ma ei mäleta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 09:32:08 vasta tsitaadiga

Ok. Selge. Nojah, 50% veel jääki alles icon_rolleyes.gif Ehk läheb veel aega ennem külmikut.
Eks annan teada paari nädala pärast, kuidas õnnestus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 10:34:32 vasta tsitaadiga

stents, kusjuures ei tule vanas telefonis unbindida. Piisab lihtsalt kui uues telefonis Mi Fit äpis sisse logida ja band ongi uue telefoniga seotud.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 22.02.2019 14:49:38 vasta tsitaadiga

Unbindida tuleb ainult siis, kui tahad Mi Fit-is uue kasutaja teha (ehk siis uuele inimesele kella maha müüa). Vana kasutajaga uues telefonis Mi Fit sisse logides toimib kõik koheselt, sest Band on seotud kasutaja kontoga, mitte telefoniga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 22.02.2019 14:59:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks mul siis ühenduvusprobleemid olid!? Ma olen alati unbindinud. Nüüd tekkis probleem peale suurt uuendust kui vahetus Androidi versioon. Peale seda enam ei suutnud telefoniga ühendada aga factory reset otse kellalt aitas. Peale seda uuendas veel korra Miui-d aga see ühenduvust ei seganud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 16:30:04 vasta tsitaadiga

peps71, ikka telefoniga seotud, paaritad seda ju sinihambaga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"

Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 22.02.2019 17:08:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
peps71, ikka telefoniga seotud, paaritad seda ju sinihambaga

Said mu mõttest aru küll (ehk). Kontoga on seotud, telefoniga on läbi sinihamba paaritatud (ja seda teeb ta ka läbi äppi, mitte ei pea telefoni seadetest sinihambaga ühendama).
Oli endal 2,5 aastat tagasi selline juhus, et ostsin siit foorumist posti teel kasutatud band 2-he. Oma kontoga siduda ei saanud, kuna eelmine omanik polnud enda konto küljest lahti sidunud. Oli kaks võimalust - 1. kas saadan tagasi ja ta seob oma konto küljest lahti ning saadab uuesti mulle, või 2. tema muudab oma Mi Fit parooli, teatab mulle oma kasutaja nime ja uue parooli, mina login tema kontole sisse, ühendan Bandi lahti ja login välja ning annan talle sellest teada ja tema saab oma parooli tagasi vahetada, mina saan bandi oma kontoga siduda. Kiirem ja lihtsam variant on 2. mida me ka tegime ja asi korras.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2019 07:00:40 vasta tsitaadiga

peps71, thumbs_up.gif Poleks arvanud et asi nii keeruline ja seotud. Jälle targem. thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2019 17:27:07 vasta tsitaadiga

Õnneks sai kiirelt tühjaks kui aktiveerida treening režiim.
27 veebr viskasin külmikusse. Eile, 11 märts, proovisin. Võtsin välja, panin kergelt laadima. Telefon kõigest ennem seda puhtaks. Uuesti äpp alla, bluetooth aktiivseks. Kontoga sisse logida, mi bandi panna otsima ja tulemus - 0
Ikka ei leia Mi Bandi üles. Tõesti, absurd kuubis ikka. thumbs_down.gif
Mõni muu alöternatiiv? Või tõesti hoida nüüd kuni 23 aprillini hoopis sügavkülmas ja proovida siis uuesti?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2019 22:27:57 vasta tsitaadiga

see aku peab niivõrd tühjaks saama,et kell kaotaks toite mõneks ajaks. Alati jääb sinna pisikene energialaeng sisse, mis ei lase kellal ennast taaslähtestada.
See külmutsmine nõuabki kannatust, ma tean icon_cool.gif

Mul endal läkski kuu aega külmutamist. Varasem vahepealne proovimine ei andnud tulemust. Võib-ju olla ka, et külmutamine ei aita alati, aga peale proovimise pole ka muud lahendust pakkuda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2019 13:54:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
​Xiaomi Mi Band 4 confirmed for 2019 – with new features and aggressive price


Kuid mingeid detaile täpsemalt tootja poolt ei avaldatud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.06.2019 18:59:31 vasta tsitaadiga

Mul miband 2 nüüd kaks ja pool aastat randmel tiksunud ning viimane laadimine 26 päeva tagasi ning 4%. Analüüsib und ja vibreerib ka aga numbreid ekraanilt pole enam praktiliselt näha. Päevavalguse käes kuidagi veel näeb, päiksevalgusega lootusetu. Võib vist hakata maha kandma. Kuidas miband 3 toimetab? Hiljuti tuli suurem äpiuuendus ka.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2019 19:03:18 vasta tsitaadiga

Kõige parem Miband on Amazfit Bip. On ikka meeletu vahe sees kui saab kella vaadata suvalisel hetkel, mitte ainult varjus/öösel.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.