Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Tartu teadlane: kas digiajastu on muutnud meie lapsed rumalaks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.11.2018 15:12:28 vasta tsitaadiga

ot:
Tarkvaraarendaja ei ole tingimata programmeerija.
Tarkvaraarendaja arendab tarkvara, kas kirjutab selleks koodi või juhib meeskonda, kes programmeerib, disainib jms.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018




sõnum 20.11.2018 08:33:13 vasta tsitaadiga

Minu mure on selline ja keegi minust aru ei saa? Olen ma ainuke "hull"?
http://fsfe.org/campaigns/campaigns.et.html
Siin on 11,13 direktiiv, raadioseadme direktiiv, mis keelab vaba tarkvara kasutamise raadioseadmetes. Ja teised.

Mis pärast ei ole võimalik kasutada 100% vabat lähtekoodi raadioseadmete jaoks? Mida varjata on vaja?
11,13 direktiiv tuleb vaba tarkvara ülene?

Minu vastus europoliitikutele on, et minge p**e! Ise te hakate tootma illegaalseid häkkereid, sest normaalsed inimesed oleks tahtnud kasutada vaba koodi!?
Või ma ei saa aru?

Tulevased Ansipi järeltulijad-lapsed ei saagi enam aru, mis on vabadus, sest neid juhitakse kellegi poolt:
https://www.gnu.org/philosophy/free-software-even-more-important.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 20.11.2018 12:19:21 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
netmaster kirjutas:
Kui sajandi alguses oli hobuse rautamine ja peast arvutamine vägagi hinnatud oskused ja olulised kriteeriumid kellegi potentsiaali hindamisel, siis nüüd pole paljud tolleaegsed oskused kuigi tähtsad.

jaa, ma veel mäletan seda 2001 aastat, see oli ikka päris teistmoodi aeg veel!

Aja numbrid muutuvad, kuid inimene ei muutu.

Lähme ajas mõned tuhanded aastad tagasi ja vaatame mida öeldi muistsel aal noorema põlvkonna kohta. icon_razz1.gif
Need tsitaadid on võetud Ronald Gibsoni loengust 1971 aastal: https://www.bmj.com/content/bmj/2/5761/549.full.pdf

Meie noored armastavad luksust, nad on halvasti kasvatatud, nad irvitavad oma ülemuste üle ega austa üldse eakaid. Tänapäeva lastest on saanud türannid; nad ei vabasta istekohta, kui eakad inimesed sisenevad ruumi, nad räägivad vastu oma vanematele. Lihtsalt öeldes need noored väga halvad. (Sokrates, umbes 380 eKr)
Kui tänapäeva noored võtavad homme üle valitsuse juhtimise, siis ma olen kaotanud kõik lootused meie riigi tuleviku suhtes, need noored on ületamatud, talumatud ja lihtsalt kohutavad. (Hesiod, ca 720 eKr)
Nende noorte hinged on sügavalt rikutud. Noored on salakavalad ja hooletud. Nad ei ole kunagi sarnased endiste noortega. Tänapäeva noorem põlvkond ei suuda meie kultuuri säilitada. (Babülooni varemetes leitud pott, millel oli see kiri, umbes 3000 eKr)
Meie maa langeb, amoraalsus ja korruptsioon õitsevad, lapsed ei austa enam oma vanemaid, igaüks tahab kirjutada raamatuid ja maailma lõpp on tõesti lähedal. Papyrus Prissa on dateeritud 3350 eKr.


viimati muutis Bilderberg 21.11.2018 14:07:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 21.11.2018 02:07:36 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
netmaster kirjutas:
Kui sajandi alguses oli hobuse rautamine ja peast arvutamine vägagi hinnatud oskused ja olulised kriteeriumid kellegi potentsiaali hindamisel, siis nüüd pole paljud tolleaegsed oskused kuigi tähtsad.


jaa, ma veel mäletan seda 2001 aastat, see oli ikka päris teistmoodi aeg veel!


Absoluutselt!

Kes pranglimist mäletab? ~2003-2004 mässasin ise ka sellega.


ma tegelesn rohkem hobuste rautamisega
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 13:15:34 vasta tsitaadiga

Digitaalsest dementsusest: https://www.droemer-knaur.de/livebook/LP_978-3-426-27603-7/downloads/livebook.pdf
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2018 13:31:14 vasta tsitaadiga

libu kirjutas:
Minu mure on selline ja keegi minust aru ei saa? Olen ma ainuke "hull"?
http://fsfe.org/campaigns/campaigns.et.html
Siin on 11,13 direktiiv, raadioseadme direktiiv, mis keelab vaba tarkvara kasutamise raadioseadmetes. Ja teised.

Mis pärast ei ole võimalik kasutada 100% vabat lähtekoodi raadioseadmete jaoks? Mida varjata on vaja?
11,13 direktiiv tuleb vaba tarkvara ülene?

Minu vastus europoliitikutele on, et minge p**e! Ise te hakate tootma illegaalseid häkkereid, sest normaalsed inimesed oleks tahtnud kasutada vaba koodi!?
Või ma ei saa aru?

Tulevased Ansipi järeltulijad-lapsed ei saagi enam aru, mis on vabadus, sest neid juhitakse kellegi poolt:
https://www.gnu.org/philosophy/free-software-even-more-important.html

:O See raadioseadmete lähtekoodi teema käis kunagi läbi ja vägisi tekitab mõtet, et kõigil seadmetel oleks ikka backdoor olemas.

Kurb tegelikult, et EU blockib korralikult vaba tarkvara teemat. EUprison.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Tartu teadlane: kas digiajastu on muutnud meie lapsed rumalaks? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.