|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
db
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.07.2004 01:22:08
|
|
|
"Muusika ja filmide tõmbamine on tegelikult suhteliselt ohutu kuna mp3 ja avi tüüpi failid ei sisalda tavaliselt viiruseid, teoreetiliselt ja vahel ka praktiliselt võivad nad seal eksisteerida aga nende 3000 mp3-e seas mis mina olen läbi käitlenud pole veel viirust leidnud, küll aga on riskantsem tarkvara tõmbamine."
irww
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
15.07.2004 01:29:06
|
|
|
halenaljakas parim koht oli see "Spyware on väikesed failid mis lähevad sinu arvutisse automaatselt sel ajal kui sa internetis oled ja kutsivad sinu arvutisse igasuguseid reklaame ja muid nõmedusi." eriti see sõna kutsivad see on mingi ultra läbu foorum. igas teemas seal on läbu.
viimati muutis 2III7 15.07.2004 01:32:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
15.07.2004 01:29:47
Re: "tehnikamaailma" foorum |
|
|
Värvilahendus pole seal küll hea. Silme eest läks kõik kirjuks Ei suutunud kõike korralikult läbi lugeda aga kildu sai
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.07.2004 01:30:43
|
|
|
| tsitaat: |
| Kuulge ma praegu tõmba filmi. Kui ma arvuti kinni panen siis ta enam ei installi või kuidas? Öelge ruttu. |
n00b
| tsitaat: |
| Tuleb ise silmad ja kõrvad lahti hoida ja faili nimesid ja suuruseid jälgida. Siis ei satu tavaliselt viiruse otsa ka. |
- selles lauses on tõetera sees tegelt
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
15.07.2004 01:33:26
|
|
|
nahhui. See ei lähe käima krt. The page can not be found.
Film oli Die Another Day ja tõmbasin sealt kus Noorziil ütles.
subtitles.telenord.ee-st.
Ja tõmbasin Media Playerisse. |
persssssee!!!!!!!!!!!! Kuradi ***********************************
Ma tõmasin filmi x-men tervelt 2 fucing päeava ja nüüd Windows Mewdia Playeris ta ütleb, et kurat filmi ei saa vaadata. Mida kurat ma ostsin nii hea arvuti ja ikka paras sitt. Noh ******
Mida ma nüüd teen. Tõmbasin sealt samast see Klaabu......: Ma ei saa eiteks üldse aru kas seal on kõik filmid või mitte. Jumal teab mida ma üldse tõmbasin. Kazza-sse ma sisse ei saa kuna sinna tuleb regisreerida. No kurat kas nii raske on öelda kust normaalsest kohahst saab filme tõmmata ilma et minigit nahhui jama tekiks.
Mida ma siis kokkuvõtteks teen. Kõrini juba sellest ootamisest. rmmm!!
Kas XP-ga on ülsde mingisgusust võimalust normaalselt hakkama saada või peav olema mingi mega arvutifriik. ****************** |
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taivo112
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2003
|
15.07.2004 01:51:02
|
|
|
Ma teen nii,et tõmban selle KazzaLite`i ära ja vaatan mis juhutb.
Või äkki ikka ei ole mõtet? Neid programme on juba nii palju. Noh
mälu mu arvutil igastahes on 40 giga. |
mõnel mehel päris palju RAMi
| mul on 98 aga saan uued asjad!!!!!!!!!!! |
see kah tore
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
15.07.2004 02:00:00
|
|
|
Lõpus tulid kõige asjalikmad postid:
| timo sa oled ikka yks eriline loll |
| näe pervert timo jälle kohal jeeeee |
ning kõige õigem
krt vot see on alles koomiks
sai kõvasti naerda
ja jätkake samas vaimus |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoperniK
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2003
|
15.07.2004 02:58:18
|
|
|
aga see kaaza lite ju maksab.tuli ingi värk mis küsis kuidas maksta tahad
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
15.07.2004 09:31:00
|
|
|
oh krt
hommikuse kofi kõrvale kulus selline kõvem hirnumine igati ära
külastajad hakkasid ainult tiba viltu vaatama
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2004 09:51:54
|
|
|
irw
naera ribadeks
ma nüüd käin üle pikka aja zone' foorumis ja seal on ka selliseid lollusi, et ei teagi, kas nutta või naerda... igatahes A64 pidi liialt toores olema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
15.07.2004 11:43:01
|
|
|
| tsitaat: |
| Sain endale eile uue arvuti. Üli kiire ja võimas. |
Jumala lahe rsk, 400 MHz Celeron on . Mingi mees määris pähe selle, 20k ostsin ära. Arvan, et igati soodne ost, see pidi jumala hea ja haruldane arvuti olema
No krt, leidis foorumi, kust abi küsida
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2004 11:46:51
|
|
|
irwwwwwwwww
vat nii see äri käib paarsada % kasumit
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.07.2004 16:22:08
|
|
|
| CoperniK kirjutas: |
aga see kaaza lite ju maksab.tuli ingi värk mis küsis kuidas maksta tahad  |
Welcome to the f###ing world of newbies... Nemad kord interneti hävitavadki
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
15.07.2004 18:58:11
|
|
|
jap .... eestlastel on ikka huumoimeelt ;D
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
15.07.2004 19:33:28
|
|
|
Peaks soovitama juntsudel noku suhu võtta ja ajud tagumikust pähe tagasi imeda.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piperider
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2002
|
15.07.2004 21:21:52
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
Peaks soovitama juntsudel noku suhu võtta ja ajud tagumikust pähe tagasi imeda.  |
Midagi veel rõvadamat ei osanud välja öelda või?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2004 22:07:20
|
|
|
hullem läbu käib seal ju... esialgu ei saanud pihtagi millest jutt käib
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarmo
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2004 02:09:49
|
|
|
sealt foorumist võib teinekord täitsa asjalikku nõu saada..
"kui auto käima panen kostab mingi imelik vilin (paar sekundit) milles võib olla viga. Kas keneka rihm või roolivõim. aitäh" -->
rott kusagil vahel äki või äkki vilistab hoopis kohtunik..
igatahes väga asjalik ja humoorikas pless
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.07.2004 11:20:45
|
|
|
| Jarmo kirjutas: |
igatahes väga asjalik ja humoorikas pless  |
hmm... huumorit rohkem, kui vaja oleks
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mueve
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2003
|
16.07.2004 11:20:57
|
|
|
fantastika
_________________ Lups ja valmis! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
16.07.2004 12:11:16
|
|
|
kõva joke oli küll
Aga mul tule sellega meelde oma aeg kui esimest korda arvutit nägin siis rippusin koguaeg telefoni otsas, et targema käest infi saada.Ma arvan, et kõik ei peagi kohe aru saama mis arvutis toimub ja see timo küsis valest kohast, kus vastavd samasugused võhikud nagu tema.
Aga 5+ selle foorumile ,tuju läks kohe paremaks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarmo
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2004 13:43:04
|
|
|
kui mingi uus teema tehti, oli esimene vastus kohe.."kas see oled sina timo?"
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoV
HV kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
16.07.2004 16:39:12
|
|
|
| tsitaat: |
| Muide ma tahaks veel teada kas see maksab kah miagi vä? Ja kas ma tõmban sealt samast kus sa Noorziil ütlesid. Samas kas pean ka kusagile sisse registreerima? Ja teie (nagu ma ru saan) soovitate programmi tõmmata Windows Media Player`sse? |
| tsitaat: |
Natuke keeruliseks läks. Kas kuidagi kergemalt saa vä?
Muide kuidas ma torusse saan? Ja mida ma seal www.data.ee-s
teen? Tuleb sisse logida vä?
Minu algaja kohta väga keeruline lugu.
Ehk olete veel lähimal ajal abiks kui küsimusi tekib. |
| tsitaat: |
Ma teen nii,et tõmban selle KazzaLite`i ära ja vaatan mis juhutb.
Või äkki ikka ei ole mõtet? Neid programme on juba nii palju. Noh
mälu mu arvutil igastahes on 40 giga. |
.....ja järjest naljakamaks läheb.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
16.07.2004 21:30:19
|
|
|
Timo on kas väga loll..või Jurandi kodulehekülje programeerija abi....või midagi
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.07.2004 21:31:51
|
|
|
Timo on lihtsalt Timo.
Timo on nagu sünonüüm lollidele küsimustele
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
17.07.2004 00:08:49
|
|
|
Täiesti tasemel foorumi mis seal ika yelda .. siiani veel naerutuju .. Mõelda vaid ,et mina neid masinaid puhastama pean ...
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.07.2004 09:27:27
|
|
|
| tsitaat: |
Autor: furious
Kuupäev: 05-15-03 18:08
1) Ära kasuta mediaplayerit vaid eelpool soovitatud programme ning sul lisaks tõenäoliselt vaja codekeid.
2) Kazaasse ei pea registreerima kui ei taha.
3) loodan, et uue arvutiga ostsid kaasa ka korraliku videokaardi, mitte mingi emaplaadil asuva sitanikerdise mis jääb filmide vaatamisel, mängimisel hätta.
4) Otsi üles mõni sõber, kes varem asjaga tegelenud, igal inimesel peaks olema mõni hea tuttav, kes arvutiga rohkem kodus.
Pöördu näiteks HinnaVaatluse foorumisse, seal vennad teevad sulle vajadusel asja puust ja punaselt ette. |
HV Furious?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
17.07.2004 10:31:07
|
|
|
| muidu õige õpetus küll aga int video küll nüüd ei filmide mängimisel hätta ei jää
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.07.2004 10:52:14
|
|
|
vaata kuupäeva... sel ajal oli int. video juustum
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
17.07.2004 11:40:58
|
|
|
ikkagi ei ole vahet, olen ise rohkem aega tagasi mingi 4megase Ati rage kaardiga ka filme vahtind ja midagi ei old häda...divix filmidel rohkem proset vaja et ta lahti pakkida jõuaks ja rammi ka vast vaja....2003 int videod filmide vaatamiseks on
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
17.07.2004 13:20:40
|
|
|
uiui, selliseid ei tasu küll hv'sse kutsuda....need ju nagu umbrohi...kui korra juured sisse ajavad, siis enam lahti ei saa....ja pärast võib HV läbufoormiks ümber ristida.....
kuigi jah, nii üllatav kui see on, tean isegi inimesi, kelle IQ muutub suurusjärgu võrra väiksemaks kui arvutist juttu tuleb...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
methos
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2002
|
18.07.2004 10:38:51
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
uiui, selliseid ei tasu küll hv'sse kutsuda....need ju nagu umbrohi...kui korra juured sisse ajavad, siis enam lahti ei saa....ja pärast võib HV läbufoormiks ümber ristida.....
kuigi jah, nii üllatav kui see on, tean isegi inimesi, kelle IQ muutub suurusjärgu võrra väiksemaks kui arvutist juttu tuleb... |
Aga see teema ongi ju läbu juba. Imelik arvustate siin teisi inimesi aga mis see teema siis nüüd nii väga parem on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
18.07.2004 10:58:26
|
|
|
| methos kirjutas: |
| eix666 kirjutas: |
uiui, selliseid ei tasu küll hv'sse kutsuda....need ju nagu umbrohi...kui korra juured sisse ajavad, siis enam lahti ei saa....ja pärast võib HV läbufoormiks ümber ristida.....
kuigi jah, nii üllatav kui see on, tean isegi inimesi, kelle IQ muutub suurusjärgu võrra väiksemaks kui arvutist juttu tuleb... |
Aga see teema ongi ju läbu juba. Imelik arvustate siin teisi inimesi aga mis see teema siis nüüd nii väga parem on? |
Vahe selles et see on siin naljakate juhtumiste teema
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.07.2004 17:10:07
|
|
|
Täitsa lõpp mis debiilikud seal on...mul lõug hirnumisest kange juba ...mingid euro-dumbass küsimused seal ju...ja vastused samasugused
Esimene, et miks võimsatel autodel käiguvahetuse ajal käib "tððððð"korraks?
Teine, et miks "kiired ja vihased2"sel skylinel seal alguses tuli külgedelt tossu, kui ta vajutas gaasi ja kui järele jättis tuli külgedelt sellin toss? |
| see tss teeb turbo ja see toss oli nitro mida ta niisama välja lasi. |
irw... minu arust see pole nitro mida ta seal välja lasi...pigem mingi aur or something ...sest NoS on täiega kallis ja see tsss tuleb käiguvahetamise ajal...ega ma tegelt ei jaga ka...arvan et on nii ....a foorum on seal ikka parim
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piperider
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2002
|
18.07.2004 17:20:07
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Täitsa lõpp mis debiilikud seal on...mul lõug hirnumisest kange juba ...mingid euro-dumbass küsimused seal ju...ja vastused samasugused
Esimene, et miks võimsatel autodel käiguvahetuse ajal käib "tððððð"korraks?
Teine, et miks "kiired ja vihased2"sel skylinel seal alguses tuli külgedelt tossu, kui ta vajutas gaasi ja kui järele jättis tuli külgedelt sellin toss? |
| see tss teeb turbo ja see toss oli nitro mida ta niisama välja lasi. |
irw... minu arust see pole nitro mida ta seal välja lasi...pigem mingi aur or something ...sest NoS on täiega kallis ja see tsss tuleb käiguvahetamise ajal...ega ma tegelt ei jaga ka...arvan et on nii ....a foorum on seal ikka parim  |
See oligi nitro! Antud juhul oled küll sina see dumbass!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
18.07.2004 17:24:35
|
|
|
naerge naerge, kui te kunagi jobud olite, siis naersid teised
see käib selle tehnikamaailma naljade üle.
mis puutub sellesse "tsss" häälde, siis mingi sõitis mingi audi linnavahel ringi ja häälitses, ma arvasin algul, et midagi on katki.
nüüd on juba neid "sisistajaid" rohkem näha
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.07.2004 17:26:26
|
|
|
| PiperiderX kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
Täitsa lõpp mis debiilikud seal on...mul lõug hirnumisest kange juba ...mingid euro-dumbass küsimused seal ju...ja vastused samasugused
Esimene, et miks võimsatel autodel käiguvahetuse ajal käib "tððððð"korraks?
Teine, et miks "kiired ja vihased2"sel skylinel seal alguses tuli külgedelt tossu, kui ta vajutas gaasi ja kui järele jättis tuli külgedelt sellin toss? |
| see tss teeb turbo ja see toss oli nitro mida ta niisama välja lasi. |
irw... minu arust see pole nitro mida ta seal välja lasi...pigem mingi aur or something ...sest NoS on täiega kallis ja see tsss tuleb käiguvahetamise ajal...ega ma tegelt ei jaga ka...arvan et on nii ....a foorum on seal ikka parim  |
See oligi nitro! Antud juhul oled küll sina see dumbass! |
'
kui ongi nii nagu sa ytled siis....ooops.... My bad njah,ma ple autode valdkonnas nii smart nagu peaks ...see NoS-i raiskamine sellisel moel on minu arust siis mõttetu...sest see on KALLIS...parem ikka kasutada õigel otstarbel....aga jah...foorum on parim seal
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki Hiir
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
18.07.2004 21:58:02
|
|
|
to Mafka: kui asja ei noki siis ei ole mõtet sõna võtta, onja.
parem kuula ja uuri, siis oled ise targem teinekord.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.07.2004 22:02:59
|
|
|
| Miki Hiir kirjutas: |
to Mafka: kui asja ei noki siis ei ole mõtet sõna võtta, onja.
parem kuula ja uuri, siis oled ise targem teinekord. |
vigadest õpitakse!
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piperider
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2002
|
18.07.2004 22:18:32
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Miki Hiir kirjutas: |
to Mafka: kui asja ei noki siis ei ole mõtet sõna võtta, onja.
parem kuula ja uuri, siis oled ise targem teinekord. |
vigadest õpitakse! |
Kes õpib, kes ei õpi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.07.2004 22:44:28
|
|
|
no krt...ma ju ütlesin et minu viga...aga ei...mingid uustulnukad tulevad kohe õpetama...ma sain ise juba ammu aru et tegin vea...mida sa siis tuled mind "noob" õpetama enda arust ma arvasin õieti...siis tuli midagi hiljem meelde et valesti arvasin...õppisin oma veast...sain juba poindile pihta...mida sa tuled siis OT-d siia panema...ei saa aru...aint iriseks teiste kallal...loodan et rohkem OT-d minu kohta ei tule...kui on mingi probleem vaja öelda näkku tule räägi privas...ok...PEACE! Tehnikamaailma foorum on täitsa tore,kui mitte arvestada mõningaid poste
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki Hiir
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
18.07.2004 22:51:50
|
|
|
Lihtsalt asi selles, et mina selle posti sinna tegin
ära pahanda, et ohkisin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
19.07.2004 10:10:18
|
|
|
| Kuulge ma praegu tõmba filmi. Kui ma arvuti kinni panen siis ta enam ei installi või kuidas? Öelge ruttu. |
irw... ikka toredad vennad seal küll...
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
19.07.2004 10:36:15
|
|
|
| circles kirjutas: |
| Kuulge ma praegu tõmba filmi. Kui ma arvuti kinni panen siis ta enam ei installi või kuidas? Öelge ruttu. |
irw... ikka toredad vennad seal küll... |
Mõned inimesed suudavad veel ikka nalja teha
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
20.07.2004 13:46:48
|
|
|
Autor: Timo
Kuupäev: 05-12-03 19:48
nahhui. See ei lähe käima krt. The page can not be found.
Film oli Die Another Day ja tõmbasin sealt kus Noorziil ütles.
subtitles.telenord.ee-st.
Ja tõmbasin Media Playerisse.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
20.07.2004 13:58:59
|
|
|
Ehk aitab juba?
Lukku.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|