Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "tehnikamaailma" foorum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
db
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 15.07.2004 01:19:14 "tehnikamaailma" foorum vasta tsitaadiga

pole ammu nii palju naernud

http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=2180&t=2180

soovitan lugeda lõpuni-----mida edasi seda naljakam thumbs_up.gif


viimati muutis db 15.07.2004 01:28:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 01:22:08 vasta tsitaadiga

"Muusika ja filmide tõmbamine on tegelikult suhteliselt ohutu kuna mp3 ja avi tüüpi failid ei sisalda tavaliselt viiruseid, teoreetiliselt ja vahel ka praktiliselt võivad nad seal eksisteerida aga nende 3000 mp3-e seas mis mina olen läbi käitlenud pole veel viirust leidnud, küll aga on riskantsem tarkvara tõmbamine."

irww icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 01:29:06 vasta tsitaadiga

halenaljakas icon_lol.gif parim koht oli see "Spyware on väikesed failid mis lähevad sinu arvutisse automaatselt sel ajal kui sa internetis oled ja kutsivad sinu arvutisse igasuguseid reklaame ja muid nõmedusi." eriti see sõna kutsivad icon_lol.gif see on mingi ultra läbu foorum. igas teemas seal on läbu.

viimati muutis 2III7 15.07.2004 01:32:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.07.2004 01:29:47 Re: "tehnikamaailma" foorum vasta tsitaadiga

db kirjutas:
pole ammu nii palju naernud

http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=2180&t=2180


icon_eek.gif icon_biggrin.gif

Värvilahendus pole seal küll hea. Silme eest läks kõik kirjuks icon_razz1.gif Ei suutunud kõike korralikult läbi lugeda aga kildu sai thumbs_up.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 01:30:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuulge ma praegu tõmba filmi. Kui ma arvuti kinni panen siis ta enam ei installi või kuidas? Öelge ruttu.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif n00b icon_razz1.gif

tsitaat:
Tuleb ise silmad ja kõrvad lahti hoida ja faili nimesid ja suuruseid jälgida. Siis ei satu tavaliselt viiruse otsa ka.
- selles lauses on tõetera sees tegelt icon_wink.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 15.07.2004 01:33:26 vasta tsitaadiga

nahhui. See ei lähe käima krt. The page can not be found.
Film oli Die Another Day ja tõmbasin sealt kus Noorziil ütles.
subtitles.telenord.ee-st.

Ja tõmbasin Media Playerisse.


icon_lol.gif


persssssee!!!!!!!!!!!! Kuradi ***********************************
Ma tõmasin filmi x-men tervelt 2 fucing päeava ja nüüd Windows Mewdia Playeris ta ütleb, et kurat filmi ei saa vaadata. Mida kurat ma ostsin nii hea arvuti ja ikka paras sitt. Noh ******
Mida ma nüüd teen. Tõmbasin sealt samast see Klaabu......: Ma ei saa eiteks üldse aru kas seal on kõik filmid või mitte. Jumal teab mida ma üldse tõmbasin. Kazza-sse ma sisse ei saa kuna sinna tuleb regisreerida. No kurat kas nii raske on öelda kust normaalsest kohahst saab filme tõmmata ilma et minigit nahhui jama tekiks.

Mida ma siis kokkuvõtteks teen. Kõrini juba sellest ootamisest. rmmm!!

Kas XP-ga on ülsde mingisgusust võimalust normaalselt hakkama saada või peav olema mingi mega arvutifriik. ******************
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taivo112
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2003




sõnum 15.07.2004 01:51:02 vasta tsitaadiga

Ma teen nii,et tõmban selle KazzaLite`i ära ja vaatan mis juhutb.
Või äkki ikka ei ole mõtet? Neid programme on juba nii palju. Noh
mälu mu arvutil igastahes on 40 giga.


mõnel mehel päris palju RAMi

mul on 98 aga saan uued asjad!!!!!!!!!!!


see kah tore icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 02:00:00 vasta tsitaadiga

Lõpus tulid kõige asjalikmad postid:
mine piixu loll

timo sa oled ikka yks eriline loll

näe pervert timo jälle kohal jeeeee

ning kõige õigem
krt vot see on alles koomiks
sai kõvasti naerda
ja jätkake samas vaimus
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 15.07.2004 02:58:18 vasta tsitaadiga

aga see kaaza lite ju maksab.tuli ingi värk mis küsis kuidas maksta tahad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 15.07.2004 09:31:00 vasta tsitaadiga

oh krt icon_lol.gif
hommikuse kofi kõrvale kulus selline kõvem hirnumine igati ära thumbs_up.gif
külastajad hakkasid ainult tiba viltu vaatama icon_redface.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2004 09:51:54 vasta tsitaadiga

irw icon_biggrin.gif
naera ribadeks icon_razz.gif

ma nüüd käin üle pikka aja zone' foorumis ja seal on ka selliseid lollusi, et ei teagi, kas nutta või naerda... igatahes A64 pidi liialt toores olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 15.07.2004 11:43:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sain endale eile uue arvuti. Üli kiire ja võimas.

Jumala lahe rsk, 400 MHz Celeron on icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif . Mingi mees määris pähe selle, 20k ostsin ära. Arvan, et igati soodne ost, see pidi jumala hea ja haruldane arvuti olema icon_lol.gif icon_lol.gif
No krt, leidis foorumi, kust abi küsida icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2004 11:46:51 vasta tsitaadiga

irwwwwwwwww icon_biggrin.gif
vat nii see äri käib paarsada % kasumit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 16:22:08 vasta tsitaadiga

CoperniK kirjutas:
aga see kaaza lite ju maksab.tuli ingi värk mis küsis kuidas maksta tahad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif


Welcome to the f###ing world of newbies... Nemad kord interneti hävitavadki icon_sad.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 15.07.2004 18:58:11 vasta tsitaadiga

jap .... eestlastel on ikka huumoimeelt ;D
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 15.07.2004 19:33:28 vasta tsitaadiga

Peaks soovitama juntsudel noku suhu võtta ja ajud tagumikust pähe tagasi imeda. beer_yum.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 15.07.2004 21:21:52 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Peaks soovitama juntsudel noku suhu võtta ja ajud tagumikust pähe tagasi imeda. beer_yum.gif

Midagi veel rõvadamat ei osanud välja öelda või?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 21:46:24 vasta tsitaadiga

http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=4826&t=4826


Kolmas post juba läbu

http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=3999&t=3999
icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2004 22:07:20 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif hullem läbu käib seal ju... esialgu ei saanud pihtagi millest jutt käib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2004 02:09:49 vasta tsitaadiga

sealt foorumist võib teinekord täitsa asjalikku nõu saada..
"kui auto käima panen kostab mingi imelik vilin (paar sekundit) milles võib olla viga. Kas keneka rihm või roolivõim. aitäh" -->
rott kusagil vahel äki icon_razz.gif või äkki vilistab hoopis kohtunik..
igatahes väga asjalik ja humoorikas pless icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.07.2004 11:20:45 vasta tsitaadiga

Jarmo kirjutas:

igatahes väga asjalik ja humoorikas pless icon_razz.gif


hmm... huumorit rohkem, kui vaja oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mueve
HV kasutaja
mueve

liitunud: 22.06.2003




sõnum 16.07.2004 11:20:57 vasta tsitaadiga

fantastika icon_smile.gif
_________________
Lups ja valmis!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 12:11:16 vasta tsitaadiga

kõva joke oli küll icon_lol.gif

Aga mul tule sellega meelde oma aeg kui esimest korda arvutit nägin siis rippusin koguaeg telefoni otsas, et targema käest infi saada.Ma arvan, et kõik ei peagi kohe aru saama mis arvutis toimub ja see timo küsis valest kohast, kus vastavd samasugused võhikud nagu tema.

Aga 5+ selle foorumile ,tuju läks kohe paremaks beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2004 13:43:04 vasta tsitaadiga

kui mingi uus teema tehti, oli esimene vastus kohe.."kas see oled sina timo?" icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 16:39:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Muide ma tahaks veel teada kas see maksab kah miagi vä? Ja kas ma tõmban sealt samast kus sa Noorziil ütlesid. Samas kas pean ka kusagile sisse registreerima? Ja teie (nagu ma ru saan) soovitate programmi tõmmata Windows Media Player`sse?


tsitaat:
Natuke keeruliseks läks. Kas kuidagi kergemalt saa vä?
Muide kuidas ma torusse saan? Ja mida ma seal www.data.ee-s
teen? Tuleb sisse logida vä?

Minu algaja kohta väga keeruline lugu.
Ehk olete veel lähimal ajal abiks kui küsimusi tekib.


tsitaat:
Ma teen nii,et tõmban selle KazzaLite`i ära ja vaatan mis juhutb.
Või äkki ikka ei ole mõtet? Neid programme on juba nii palju. Noh
mälu mu arvutil igastahes on 40 giga.


.....ja järjest naljakamaks läheb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 16.07.2004 21:30:19 vasta tsitaadiga

Timo on kas väga loll..või Jurandi kodulehekülje programeerija abi....või midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 21:31:51 vasta tsitaadiga

Timo on lihtsalt Timo.
Timo on nagu sünonüüm lollidele küsimustele
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 17.07.2004 00:08:49 vasta tsitaadiga

Täiesti tasemel foorumi mis seal ika yelda .. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif siiani veel naerutuju .. icon_wink.gif thumbs_up.gif Mõelda vaid ,et mina neid masinaid puhastama pean icon_neutral.gif ...
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.07.2004 09:27:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Autor: furious
Kuupäev: 05-15-03 18:08

1) Ära kasuta mediaplayerit vaid eelpool soovitatud programme ning sul lisaks tõenäoliselt vaja codekeid.
2) Kazaasse ei pea registreerima kui ei taha.
3) loodan, et uue arvutiga ostsid kaasa ka korraliku videokaardi, mitte mingi emaplaadil asuva sitanikerdise mis jääb filmide vaatamisel, mängimisel hätta.
4) Otsi üles mõni sõber, kes varem asjaga tegelenud, igal inimesel peaks olema mõni hea tuttav, kes arvutiga rohkem kodus.
Pöördu näiteks HinnaVaatluse foorumisse, seal vennad teevad sulle vajadusel asja puust ja punaselt ette.


HV Furious?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 10:31:07 vasta tsitaadiga

muidu õige õpetus küll aga int video küll nüüd ei filmide mängimisel hätta ei jää
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.07.2004 10:52:14 vasta tsitaadiga

vaata kuupäeva... sel ajal oli int. video juustum icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 11:40:58 vasta tsitaadiga

ikkagi ei ole vahet, olen ise rohkem aega tagasi mingi 4megase Ati rage kaardiga ka filme vahtind ja midagi ei old häda...divix filmidel rohkem proset vaja et ta lahti pakkida jõuaks ja rammi ka vast vaja....2003 int videod filmide vaatamiseks on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 13:20:40 vasta tsitaadiga

uiui, selliseid ei tasu küll hv'sse kutsuda....need ju nagu umbrohi...kui korra juured sisse ajavad, siis enam lahti ei saa....ja pärast võib HV läbufoormiks ümber ristida..... icon_lol.gif

kuigi jah, nii üllatav kui see on, tean isegi inimesi, kelle IQ muutub suurusjärgu võrra väiksemaks kui arvutist juttu tuleb...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 17.07.2004 16:23:29 vasta tsitaadiga

Se teema on ka tase :
http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=3999&t=3999
Jutte siis Timost:
http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=4845&t=4845
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
methos
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 18.07.2004 10:38:51 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
uiui, selliseid ei tasu küll hv'sse kutsuda....need ju nagu umbrohi...kui korra juured sisse ajavad, siis enam lahti ei saa....ja pärast võib HV läbufoormiks ümber ristida..... icon_lol.gif

kuigi jah, nii üllatav kui see on, tean isegi inimesi, kelle IQ muutub suurusjärgu võrra väiksemaks kui arvutist juttu tuleb...


Aga see teema ongi ju läbu juba. Imelik arvustate siin teisi inimesi aga mis see teema siis nüüd nii väga parem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2004 10:58:26 vasta tsitaadiga

methos kirjutas:
eix666 kirjutas:
uiui, selliseid ei tasu küll hv'sse kutsuda....need ju nagu umbrohi...kui korra juured sisse ajavad, siis enam lahti ei saa....ja pärast võib HV läbufoormiks ümber ristida..... icon_lol.gif

kuigi jah, nii üllatav kui see on, tean isegi inimesi, kelle IQ muutub suurusjärgu võrra väiksemaks kui arvutist juttu tuleb...


Aga see teema ongi ju läbu juba. Imelik arvustate siin teisi inimesi aga mis see teema siis nüüd nii väga parem on?


Vahe selles et see on siin naljakate juhtumiste teema
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2004 17:10:07 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp mis debiilikud seal on...mul lõug hirnumisest kange juba icon_biggrin.gif...mingid euro-dumbass küsimused seal ju...ja vastused samasugused icon_lol.gif
Esimene, et miks võimsatel autodel käiguvahetuse ajal käib "tððððð"korraks?
Teine, et miks "kiired ja vihased2"sel skylinel seal alguses tuli külgedelt tossu, kui ta vajutas gaasi ja kui järele jättis tuli külgedelt sellin toss?

see tss teeb turbo ja see toss oli nitro mida ta niisama välja lasi.

irw...icon_lol.gif minu arust see pole nitro mida ta seal välja lasi...pigem mingi aur or something icon_razz.gif...sest NoS on täiega kallis icon_smile.gif ja see tsss tuleb käiguvahetamise ajal...ega ma tegelt ei jaga ka...arvan et on nii icon_smile.gif....a foorum on seal ikka parim thumbs_up.gif icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 18.07.2004 17:20:07 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Täitsa lõpp mis debiilikud seal on...mul lõug hirnumisest kange juba icon_biggrin.gif...mingid euro-dumbass küsimused seal ju...ja vastused samasugused icon_lol.gif
Esimene, et miks võimsatel autodel käiguvahetuse ajal käib "tððððð"korraks?
Teine, et miks "kiired ja vihased2"sel skylinel seal alguses tuli külgedelt tossu, kui ta vajutas gaasi ja kui järele jättis tuli külgedelt sellin toss?

see tss teeb turbo ja see toss oli nitro mida ta niisama välja lasi.

irw...icon_lol.gif minu arust see pole nitro mida ta seal välja lasi...pigem mingi aur or something icon_razz.gif...sest NoS on täiega kallis icon_smile.gif ja see tsss tuleb käiguvahetamise ajal...ega ma tegelt ei jaga ka...arvan et on nii icon_smile.gif....a foorum on seal ikka parim thumbs_up.gif icon_lol.gif beer_yum.gif

See oligi nitro! Antud juhul oled küll sina see dumbass!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2004 17:24:35 vasta tsitaadiga

naerge naerge, kui te kunagi jobud olite, siis naersid teised
see käib selle tehnikamaailma naljade üle.
mis puutub sellesse "tsss" häälde, siis mingi sõitis mingi audi linnavahel ringi ja häälitses, ma arvasin algul, et midagi on katki.
nüüd on juba neid "sisistajaid" rohkem näha
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2004 17:26:26 vasta tsitaadiga

PiperiderX kirjutas:
Mafka kirjutas:
Täitsa lõpp mis debiilikud seal on...mul lõug hirnumisest kange juba icon_biggrin.gif...mingid euro-dumbass küsimused seal ju...ja vastused samasugused icon_lol.gif
Esimene, et miks võimsatel autodel käiguvahetuse ajal käib "tððððð"korraks?
Teine, et miks "kiired ja vihased2"sel skylinel seal alguses tuli külgedelt tossu, kui ta vajutas gaasi ja kui järele jättis tuli külgedelt sellin toss?

see tss teeb turbo ja see toss oli nitro mida ta niisama välja lasi.

irw...icon_lol.gif minu arust see pole nitro mida ta seal välja lasi...pigem mingi aur or something icon_razz.gif...sest NoS on täiega kallis icon_smile.gif ja see tsss tuleb käiguvahetamise ajal...ega ma tegelt ei jaga ka...arvan et on nii icon_smile.gif....a foorum on seal ikka parim thumbs_up.gif icon_lol.gif beer_yum.gif

See oligi nitro! Antud juhul oled küll sina see dumbass!
'
kui ongi nii nagu sa ytled siis....ooops.... icon_lol.gif My bad icon_redface.gif njah,ma ple autode valdkonnas nii smart nagu peaks icon_biggrin.gif...see NoS-i raiskamine sellisel moel on minu arust siis mõttetu...sest see on KALLIS...parem ikka kasutada õigel otstarbel....aga jah...foorum on parim seal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miki Hiir
HV vaatleja
Miki Hiir

liitunud: 04.06.2004




sõnum 18.07.2004 21:58:02 vasta tsitaadiga

to Mafka: kui asja ei noki siis ei ole mõtet sõna võtta, onja.
parem kuula ja uuri, siis oled ise targem teinekord.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.07.2004 22:02:59 vasta tsitaadiga

Miki Hiir kirjutas:
to Mafka: kui asja ei noki siis ei ole mõtet sõna võtta, onja.
parem kuula ja uuri, siis oled ise targem teinekord.


vigadest õpitakse!
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 18.07.2004 22:18:32 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Miki Hiir kirjutas:
to Mafka: kui asja ei noki siis ei ole mõtet sõna võtta, onja.
parem kuula ja uuri, siis oled ise targem teinekord.


vigadest õpitakse!

Kes õpib, kes ei õpi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2004 22:44:28 vasta tsitaadiga

no krt...ma ju ütlesin et minu viga...aga ei...mingid uustulnukad tulevad kohe õpetama...ma sain ise juba ammu aru et tegin vea...mida sa siis tuled mind "noob" õpetama icon_evil.gif enda arust ma arvasin õieti...siis tuli midagi hiljem meelde et valesti arvasin...õppisin oma veast...sain juba poindile pihta...mida sa tuled siis OT-d siia panema...ei saa aru...aint iriseks teiste kallal...loodan et rohkem OT-d minu kohta ei tule...kui on mingi probleem vaja öelda näkku tule räägi privas...ok...PEACE! icon_wink.gif Tehnikamaailma foorum on täitsa tore,kui mitte arvestada mõningaid poste beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miki Hiir
HV vaatleja
Miki Hiir

liitunud: 04.06.2004




sõnum 18.07.2004 22:51:50 vasta tsitaadiga

Lihtsalt asi selles, et mina selle posti sinna tegin

ära pahanda, et ohkisin.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 19.07.2004 10:10:18 vasta tsitaadiga

Kuulge ma praegu tõmba filmi. Kui ma arvuti kinni panen siis ta enam ei installi või kuidas? Öelge ruttu.

irw... icon_biggrin.gif ikka toredad vennad seal küll...

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 19.07.2004 10:36:15 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
Kuulge ma praegu tõmba filmi. Kui ma arvuti kinni panen siis ta enam ei installi või kuidas? Öelge ruttu.

irw... icon_biggrin.gif ikka toredad vennad seal küll...
Mõned inimesed suudavad veel ikka nalja teha icon_lol.gif icon_wink.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 20.07.2004 13:46:48 vasta tsitaadiga

Autor: Timo
Kuupäev: 05-12-03 19:48

nahhui. See ei lähe käima krt. The page can not be found.
Film oli Die Another Day ja tõmbasin sealt kus Noorziil ütles.
subtitles.telenord.ee-st.

Ja tõmbasin Media Playerisse.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2004 13:58:59 vasta tsitaadiga

Ehk aitab juba?
Lukku.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "tehnikamaailma" foorum
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.