Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2006, 2007, 2008 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 23.10.2019 15:57:23 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
https://www.amazon.com/X-Strong%C2%AE-Control-Wireless-Receiver-Android/dp/B014CFO2XY?ref_=fsclp_pl_dp_1

Tänud, pult on mul olemas koos android tv boxiga. Tahaks android apis ka kuidagi puldiga kanaleid mugavamalt vahetada. Momendil bt hiir kusagil lähedal või puldi hiir aga see on tõesti tüütu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.10.2019 16:13:39 vasta tsitaadiga

Vinguks natuke... Samsung'i äpi sulgemist põhjendati siin osaliselt ka sellega et salvbestused katki ja kiideti STB'd selles osas. No mina ei tea, minu jaoks on see STB salvestuste vaatamine umbes sama katki.
Paned salvestuse käima, vajutad OK et menüüd ette saada aga menüüd ei tule, lihtsalt paus. Selleks et menüüd ette saada pead korraks nooleklahviga kerima ja siis uuesti OK vajutama.
"Vaata alates" ja "Jätka vaatamist" ei vii peaaegu mitte kunagi sinna kuhu ma tahan/eeldan.
2x - 16x kerimisega viskab umbes sekundi pärast mingi kirja a la "oota natuke, filmi alles laetakse" vms. Error kaob ära peale mõned korrad kerima panemist.
Ehk siis kui saate käima paned siis pead kõigepealt ootama mingi aja ja siis trikke tegema hakkama et menüüd tööle saada ja siis paar kolm korda "vaata alates" numbreid kerima et näiteks 30m peale jõuda. Kas selline ongi korras salvestusteenus mida kiidetakse ja kõigi jaoks ongi selline asi ok või on mul miskit väga katki siin? Kas Arris ise oskab selliselt katki olla või on see võimatu?

Optika, tellitud 300/300 (võimalik tellida kuni 1g seega sellest võiks ju piisata)
Ruuter DG400p (vahetasin umbes nädal tagasi välja kuna neti kiirus kukkus 150mbit kanti õhtuti, enne oli DG200. Netiga on nüüd vist ok, vähemalt pole märganud et oleks uue ruuteriga probleemi olnud)
Arrise hokilitter (proovisin otse üksi ruuteri küljes, üldjuhul on switch vahel ja veel üks Arris samas ruuteri augus)
Probleem on sellest ajast saati kui Samsungi äpp tapeti ja olin sunnitud selle uue Arrise tööle panema, nüüd sai lihtsalt kannatus otsa ja mõtlesin et uurin kas kõigil on nii või on mul põhjust tehnilise toe poole pöörduda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.10.2019 16:31:20 vasta tsitaadiga

JazZ, kõige lihtsam on kasutajatel vastata sulle tehes testi:
1. käivitan salvestuse ja vajutan ok (minul avaneb paus ja menüü)
2. kerimisel ja ok vajutusel (minul avaneb paus ja menüü)
3. "Vaatan alates" käivitab salvestuse vaikimisi 5min määratud algusajast, valin 10, käivitub 10 minut (minul)
4. "Jätka vaatamist" käivitab saate sekundi pealt sellest kohast kus eelmisel korral salvestusest väljuti. (minul)
5. 2x-16x kerimisel kuvatakse "oota, laetakse" sellisel juhul kui tegemist on vähemvaadatava saatega mis laetakse "tavalisest" serverist, "kiiremasse" bufferserverisse (lihtsam kirjeldada, kõik enamvaadatud saated on kohe "kiiremas" serveris, me räägime siin ikka 100dest TeraBaitidest.)
6. Ühenduse kiirus, olgu siis 12 ADSL või 1Gbit GPON, ei mängi siin rolli, samuti kas on arris 1113 või uuem.
7. Alati võib olla juhus, et arris on katki, see on nagu väike arvuti, protsessori, mälu ja video kividega. On üksikuid (1113) bokse olnud millel mälu vigane, garantiivahetus aitab, üldiselt on rikkehalduritel see probleem võimalik lokaliseerida.

Nagu siin teemas mainiti, kerimisloogika on erinev kaablis ja üle õhu netiga teenusel, viimasel pisipiltidega kerimine, kaablis teisiti va. kaablis testis on tv3 saated kus on ka pisipiltidega kerimine. See võib olla tulevik, kas mugavam ei tea, samas on piltidel näha, millal lõppeb reklaam või algab huvitav koht.
Minu salvestusteenuse kasutamine ei vaja üldiselt muud kui saade käima, kerin minuti või paar, saate alguseni, kui algab reklaam, siis kerin tuimalt ajariba abil 10 minutit, ja reklaam on just lõppenud.
Vajadusel pean pausi ja saan kasutada jätka alates. Minu jaoks kastutu funktsioon on vaata alates sest hui ma tean mis hetkest alates ma tahan saadet käivitada.

PS. samsungi äpis ei olnud salvestused katki vaid pleier(id) ise oli katki mis ei mänginud salvestusi korrektselt.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.10.2019 17:32:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

5. 2x-16x kerimisel kuvatakse "oota, laetakse" sellisel juhul kui tegemist on vähemvaadatava saatega mis laetakse "tavalisest" serverist, "kiiremasse" bufferserverisse (lihtsam kirjeldada, kõik enamvaadatud saated on kohe "kiiremas" serveris, me räägime siin ikka 100dest TeraBaitidest.)

Täesti võimalik et selles ongi asi (ainukesed asjad mida ma üldse vaatan on üksikud teadussaated Discovery ja H2 pealt) ja see ilmselt seletab kõik need probleemid siis. Oled Sa proovinud mõnda "tavalises" serveris olevat saadet kuskilt poolepealt jätkata või "Vaata alates" valida mingi aeg? Pakun et see ei õnnestu, minul vähemalt ei õnnestu. Kui valin näiteks "Vaata alates" 30m siis tavaliselt saan peaaegu poolele teele, ehk siis hakkab mängima näiteks 12 minutist.
Ühesõnaga sain vastuse et selline nikerdus see STB probleemivaba salvestuse teenus siis ongi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.10.2019 17:47:20 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:

5. 2x-16x kerimisel kuvatakse "oota, laetakse" sellisel juhul kui tegemist on vähemvaadatava saatega mis laetakse "tavalisest" serverist, "kiiremasse" bufferserverisse (lihtsam kirjeldada, kõik enamvaadatud saated on kohe "kiiremas" serveris, me räägime siin ikka 100dest TeraBaitidest.)

Täesti võimalik et selles ongi asi (ainukesed asjad mida ma üldse vaatan on üksikud teadussaated Discovery ja H2 pealt) ja see ilmselt seletab kõik need probleemid siis. Oled Sa proovinud mõnda "tavalises" serveris olevat saadet kuskilt poolepealt jätkata või "Vaata alates" valida mingi aeg? Pakun et see ei õnnestu, minul vähemalt ei õnnestu. Kui valin näiteks "Vaata alates" 30m siis tavaliselt saan peaaegu poolele teele, ehk siis hakkab mängima näiteks 12 minutist.
Ühesõnaga sain vastuse et selline nikerdus see STB probleemivaba salvestuse teenus siis ongi.

Mul samad asjad mis eespool kirjeldasid.
Järelvaatamine (Salvestus) ei jätku üldiselt kunagi sama koha pealt kus katkestatud vaid saate algusest - eriti dokumentaalkanalid.
Saadet alles laetakse on tavaline teade. Paned, et kerida edasi nt 50 min siis kerib nt 30 min - tavaline.
jne.
Nii et sul pole seal mingit eri seisu.
Järelvaatamise ajal OK vajutan, siis korraks see menüüriba ikkagi ilmub alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 23.10.2019 18:45:19 vasta tsitaadiga

Absoluutselt samad probleemid. Võrreldes äpiga on, muidugi, parem, aga täishinda pooliku teenuse eest maksta tundub osadel hetkedel minu jaoks ebaõiglane. Tean, et pisiasjadest ei tohiks stressitasemel lasta tõusta, aga no ajab ikka kurjaks küll, eriti kui teletunde nädalasse väga ei jätku. Lisan veel juurde, et vahepeal ei ole salvestused õigesti lõigatud (harva, kuid osa lõppe on olnud puudu), vahepeal "unustab" osade saadete salvestamise ära ja muud mured.


seeru kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:

5. 2x-16x kerimisel kuvatakse "oota, laetakse" sellisel juhul kui tegemist on vähemvaadatava saatega mis laetakse "tavalisest" serverist, "kiiremasse" bufferserverisse (lihtsam kirjeldada, kõik enamvaadatud saated on kohe "kiiremas" serveris, me räägime siin ikka 100dest TeraBaitidest.)

Täesti võimalik et selles ongi asi (ainukesed asjad mida ma üldse vaatan on üksikud teadussaated Discovery ja H2 pealt) ja see ilmselt seletab kõik need probleemid siis. Oled Sa proovinud mõnda "tavalises" serveris olevat saadet kuskilt poolepealt jätkata või "Vaata alates" valida mingi aeg? Pakun et see ei õnnestu, minul vähemalt ei õnnestu. Kui valin näiteks "Vaata alates" 30m siis tavaliselt saan peaaegu poolele teele, ehk siis hakkab mängima näiteks 12 minutist.
Ühesõnaga sain vastuse et selline nikerdus see STB probleemivaba salvestuse teenus siis ongi.

Mul samad asjad mis eespool kirjeldasid.
Järelvaatamine (Salvestus) ei jätku üldiselt kunagi sama koha pealt kus katkestatud vaid saate algusest - eriti dokumentaalkanalid.
Saadet alles laetakse on tavaline teade. Paned, et kerida edasi nt 50 min siis kerib nt 30 min - tavaline.
jne.
Nii et sul pole seal mingit eri seisu.
Järelvaatamise ajal OK vajutan, siis korraks see menüüriba ikkagi ilmub alla.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.10.2019 19:53:01 vasta tsitaadiga

No kui see probleem on nende "vähemvaadatavate" saadetega.. aga pole enamvaadatavate saadetega, siis sellegipoolest on see probleem.
saadan info edasi.

kindlasti ei ole minu vastus, et see on nüüd "nikerdis" salvestusteenus, see on siiski korralik andmemassiv mida on võimalik tarbida kuid see peaks olema 100% nii nagu ette nähtud, mitte AGAdega.

ma ei saanud aga vastust, kas näiteks et etv kaks nädalat vana pealtnägija kerib ilusti õigetesse kohtadesse.
Kui me teenusest siin räägime, siis pange kirja, Telia kaabel või Telia 4G/muu nett.

Mina proovisin enne ja ka nüüd Telia VDSL peal uue digiboksiga eesti kanaleid ja võtsin ka TV6 vana rekkameeste saate, käivitasin, kerisin, valisin algusaega, jätkasin salvestust, kõik oli minutitena all vähemalt õige.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.10.2019 20:09:20 vasta tsitaadiga

Minu arust kõige suurem probleem on kanalitega mis kuulusid/kuuluvad nn lisapaketti ja ülejäänud teemapaketid ka.
Eesti kanalitel on pigem see silma jäänud, et saadete algused ja lõpud on liiga ära nülitud.
Digiboks ei suuda alustada saadet päris algusest, kui see on liiga täpselt lõigatud.
Ja Eesti saadete lõputiitrid võiksid ju ikka olemas olla.
Ühendus on Telia uus kiirem VDSL ja kasutusel uus TeliaTV.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.10.2019 20:33:02 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
No kui see probleem on nende "vähemvaadatavate" saadetega.. aga pole enamvaadatavate saadetega, siis sellegipoolest on see probleem.
saadan info edasi.

kindlasti ei ole minu vastus, et see on nüüd "nikerdis" salvestusteenus, see on siiski korralik andmemassiv mida on võimalik tarbida kuid see peaks olema 100% nii nagu ette nähtud, mitte AGAdega.

ma ei saanud aga vastust, kas näiteks et etv kaks nädalat vana pealtnägija kerib ilusti õigetesse kohtadesse.
Kui me teenusest siin räägime, siis pange kirja, Telia kaabel või Telia 4G/muu nett.

Mina proovisin enne ja ka nüüd Telia VDSL peal uue digiboksiga eesti kanaleid ja võtsin ka TV6 vana rekkameeste saate, käivitasin, kerisin, valisin algusaega, jätkasin salvestust, kõik oli minutitena all vähemalt õige.

Proovisin tänast Pealtnägija saadet ja kõik toimib nii nagu peab, aga mul on paraku süda paha sellest EKRE kaosest ja seega neid enim vaadatud saateid ma vaadata ei soovi. Ühesõnaga saime vastuse et katki on nende salvestuste vaatamine mis on "tavalises" serveris, nagu Sina seda nimetasid. Paraku ma ainult neid vaatangi ja see on katki olnud ikka väga kaua juba, seega ilmselt pole ka põhjust loota et selles osas midagi muutub. Paneb küll imestama et inimesed rahulikult nikerdavad ja isegi siin pole selle üle varem kurdetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 23.10.2019 20:52:04 vasta tsitaadiga

Mind häirib see, et saated ei hakka algusest (st 5. minutist) mängima. Soome TV salvestused vist ei hakka kunagi algusest mängima, vaid alati 0. minutist. Siis kõige lihtsam korraks sulgeda salvestus ja uuesti tööle pannes valida, et mängiks algusest (siis töötab korrektselt). Ja soome kanalid pole ainukesed, kel see häda.

Bokside profiilid ka parajalt segadust tekitavad. Uuele süsteemile pole veel üle viidud. Kui mõlemas on sama salvestus, siis ühes lõpetades vaatamist, ei saa teises jätkata. Kui ühes kustutad salvestuse ära, siis teises ei kustu. Aga kui sari on pandud salvestama enne seda profiilide lahku ajamist, siis kustutab mõlemas boksis salvestuse ilusti ära. Keeruline.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.10.2019 20:58:10 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mind häirib see, et saated ei hakka algusest (st 5. minutist) mängima. Soome TV salvestused vist ei hakka kunagi algusest mängima, vaid alati 0. minutist. Siis kõige lihtsam korraks sulgeda salvestus ja uuesti tööle pannes valida, et mängiks algusest (siis töötab korrektselt). Ja soome kanalid pole ainukesed, kel see häda.

Bokside profiilid ka parajalt segadust tekitavad. Uuele süsteemile pole veel üle viidud. Kui mõlemas on sama salvestus, siis ühes lõpetades vaatamist, ei saa teises jätkata. Kui ühes kustutad salvestuse ära, siis teises ei kustu. Aga kui sari on pandud salvestama enne seda profiilide lahku ajamist, siis kustutab mõlemas boksis salvestuse ilusti ära. Keeruline.

Jah, selle ma unustasin et see probleem ka on. Mul ka sama moodi, need saated mida ma vaatan hakkavad 90% juhtudel mängima nullist (sõltumata sellest kas see peaks hakkama mängima algusest ehk 5 minuti pealt või valides jätka sealt kus eile pooleli jäi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 23.10.2019 23:11:39 vasta tsitaadiga

sama mure, et ei jätka samalt kohalt mõnikord, unustasin ennist mainida. lisaks tuli teenuse praagi poole pealt meelde, et kui salvestustest mingi saade täies ulatuses ära kustutada, siis suvalisel hetkel määramatus tulevikus (lähima nädala-kahe jooksul) võib suvaliselt nimekirja tagasi ilmuda. saab rahulikult teist korda kustutada läbi vandumise. ja kui mõne saate puhul midagi (minu arusaamist mööda nimes või kirjelduses) Telia või kellegi kolmanda poolt muudetakse (nüüd oli nt "Üksi" kaks viimast osa), siis tekivad eraldi saated salvestustesse ja kui üks neist salvestas, siis teisest oled ikka ilma, kui ise tähelepanelik ei ole ja mõlemaid salvestama ei pane. küsin, et kellel meist on kiirel ajal aega olla sedavõrd tähelepanelik? õnneks olen vanakoolist, kus telekava pidi peas hoidma ja kui miskit tundub puudu või nägemata olevat, siis reageerin, aga mis mugavusteenusest me siis räägime? kaabliühendus Tartu kesklinnas - vastus varasemale küsimusele ühenduse tüübi kohta.



JazZ kirjutas:
alpha kirjutas:
Mind häirib see, et saated ei hakka algusest (st 5. minutist) mängima. Soome TV salvestused vist ei hakka kunagi algusest mängima, vaid alati 0. minutist. Siis kõige lihtsam korraks sulgeda salvestus ja uuesti tööle pannes valida, et mängiks algusest (siis töötab korrektselt). Ja soome kanalid pole ainukesed, kel see häda.

Bokside profiilid ka parajalt segadust tekitavad. Uuele süsteemile pole veel üle viidud. Kui mõlemas on sama salvestus, siis ühes lõpetades vaatamist, ei saa teises jätkata. Kui ühes kustutad salvestuse ära, siis teises ei kustu. Aga kui sari on pandud salvestama enne seda profiilide lahku ajamist, siis kustutab mõlemas boksis salvestuse ilusti ära. Keeruline.

Jah, selle ma unustasin et see probleem ka on. Mul ka sama moodi, need saated mida ma vaatan hakkavad 90% juhtudel mängima nullist (sõltumata sellest kas see peaks hakkama mängima algusest ehk 5 minuti pealt või valides jätka sealt kus eile pooleli jäi).

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.10.2019 08:48:11 vasta tsitaadiga

Puhv2, Salvestuse märgete osa kuulub pisut ulmevdkonda. Kuna sisu mida kanalid saadavad pidevalt muutub, koos oma kavade, saate ID'ga vms. kava muutustega, siis ütleb telia ka sulle ausalt, sellel "kiirel" ajal nagu sa ütlesid, sellega käsitsi keegi ei tegele.
Masinale ostetakse kanalite andmed sisse ja masin ka neid sorteerib.
Me võime ju pikalt taas heietada, et KordusTV kaustas on aegajal läbi käinud ka välismaiseid asju kuigi ei tohiks, see on puhtalt eesti omasaadete toodangu jaoks ja peaks olema ju alati ka 100% reklaamivaba, kuigi aegajalt leiab üksikuid asju mis ei ole. Võbolla on see tingitud sellest et näiteks tv3 kavas ei ole kordussaated markeeritud ja nädalas teleris korratud saated on kõik 5tk ühes kaustas ja mõni lõigatud, mõni mitte.
Eriti kirju on võimalik vaid venemaal kollektsioon kus on kõike segamini, korduseid, hooaegu jms.

Salvestuste märkimine ja kustutamine on kliendi enda teha, ei Telia ega tema kavaparnter siia ei sekku, kui kavas on viga siis seda loetakse võimalikuks normiveaks ja süüdlast on siin keeruline otsida, keegi ei hakka nii väikeste probleemide korral protsessima ja kaevama kas kanal andis vale into, kas kava koostaja andis vale info kas telias sisestas masin tabeli valesti või oli alguses kõik õige aga kanal edastas hoopis lõpuks midagi muud.
Loomulikult olen protestinud kanali põhisaate korduste tekkimise üle kaustas sest mulle ei meeldi sorteerida ja otsida kas osa on nähtud või mitte. teisalt on see tarbijale võibolla kasulik, nii säilib saade nimekirjas kauem kui kordused sees on.
saba kinni nokk lahti.

ma nüüd täna tahan ikkagi eelmise teema juurde tagasi tulla, otsin seda harva tarbitavat salvestust ja püüan probleemi kirjelduse edasi anda kerimise ja jätkamise osas.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 24.10.2019 10:16:21 vasta tsitaadiga

Kas Telia TV võiks lisada Lasteekraani àppi oma teenusse. See on Eesti televisiooni värk.Apple ja Google playis olemas see on tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.10.2019 10:35:08 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Kas Telia TV võiks lisada Lasteekraani àppi oma teenusse. See on Eesti televisiooni värk.Apple ja Google playis olemas see on tasuta.

ERR saab oma sisu jagada tasuta kui ta seda soovib, dubleerimine oleks mõttetu seda enam, et Telia jaoks seda edasi jagada, ei pruugi olla tasuta.
Telia lastenurgas on ERRiga kokkuleppel piisavalt vanemat lastesaadete sisu (lisaks ka uuemale sisule) mida võib klient sirvida ja vaadata.
Ma usun, et kui ERR on loonud oma keskkonna mugavaks tarbimiseks, ei ole probleem seda ka nendest kohtadest lisaks tarbida.
Samas Telia ideed võivad olla kohati ootamatud ja ei välista, et Telia ka lisaks midagi juurde ostab.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.10.2019 10:35:57 vasta tsitaadiga

Eesti saadete järelvaatamisel eelistan tavaliselt vaadata kordussaadet. Neid õnneks ei lõigata. Reklaamid saan vajadusel ise edasi keritud.

indrpo kirjutas:

ma nüüd täna tahan ikkagi eelmise teema juurde tagasi tulla, otsin seda harva tarbitavat salvestust ja püüan probleemi kirjelduse edasi anda kerimise ja jätkamise osas.

See juhtub täiesti suvaliselt. Ja reegel on, et pigem juhtub kui ei juhtu.
Pane mõnel histori või mõnel teisel dok kanalil saade poole pealt seisma ja proovi järgmine või ülejärgmie päev või vahel kasvõi 2-3 tunni pärast edasi vaadata.
Või proovi nii, et paned saate pausile ja jätadki boksi nii ja proovi paari tunni pärast edasi vaadata.


viimati muutis seeru 24.10.2019 10:42:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.10.2019 10:39:00 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Eesti saadete järelvaatamisel eelistan tavaliselt vaadata kordussaadet. Neid õnneks ei lõigata. Reklaamid saan vajadusel ise edasi keritud.

Kusjuures tore, et selline võimalus sinu jaoks on, mina eelistan jätkuvalt algusest lõpuni puhast kordustvd, tiitrid mind ei huvita ja reklaamid ka mitte, lõiked on minu jaoks sobivalt tehtud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.10.2019 10:47:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Eesti saadete järelvaatamisel eelistan tavaliselt vaadata kordussaadet. Neid õnneks ei lõigata. Reklaamid saan vajadusel ise edasi keritud.

Kusjuures tore, et selline võimalus sinu jaoks on, mina eelistan jätkuvalt algusest lõpuni puhast kordustvd, tiitrid mind ei huvita ja reklaamid ka mitte, lõiked on minu jaoks sobivalt tehtud.

Mind jällegi huvitab, kes ja millal on saate teinud, kes osalesid.
Mis mõte on üldse tiitreid lõpust lõigata, aru ma ei saa kellel ajupuue on. Mõni peab seda reklaamiks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.10.2019 10:54:19 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
sama mure, et ei jätka samalt kohalt mõnikord, unustasin ennist mainida. lisaks tuli teenuse praagi poole pealt meelde, et kui salvestustest mingi saade täies ulatuses ära kustutada, siis suvalisel hetkel määramatus tulevikus (lähima nädala-kahe jooksul) võib suvaliselt nimekirja tagasi ilmuda. saab rahulikult teist korda kustutada läbi vandumise. ja kui mõne saate puhul midagi (minu arusaamist mööda nimes või kirjelduses) Telia või kellegi kolmanda poolt muudetakse (nüüd oli nt "Üksi" kaks viimast osa), siis tekivad eraldi saated salvestustesse ja kui üks neist salvestas, siis teisest oled ikka ilma, kui ise tähelepanelik ei ole ja mõlemaid salvestama ei pane. küsin, et kellel meist on kiirel ajal aega olla sedavõrd tähelepanelik? õnneks olen vanakoolist, kus telekava pidi peas hoidma ja kui miskit tundub puudu või nägemata olevat, siis reageerin, aga mis mugavusteenusest me siis räägime? kaabliühendus Tartu kesklinnas - vastus varasemale küsimusele ühenduse tüübi kohta.



JazZ kirjutas:
alpha kirjutas:
Mind häirib see, et saated ei hakka algusest (st 5. minutist) mängima. Soome TV salvestused vist ei hakka kunagi algusest mängima, vaid alati 0. minutist. Siis kõige lihtsam korraks sulgeda salvestus ja uuesti tööle pannes valida, et mängiks algusest (siis töötab korrektselt). Ja soome kanalid pole ainukesed, kel see häda.

Bokside profiilid ka parajalt segadust tekitavad. Uuele süsteemile pole veel üle viidud. Kui mõlemas on sama salvestus, siis ühes lõpetades vaatamist, ei saa teises jätkata. Kui ühes kustutad salvestuse ära, siis teises ei kustu. Aga kui sari on pandud salvestama enne seda profiilide lahku ajamist, siis kustutab mõlemas boksis salvestuse ilusti ära. Keeruline.

Jah, selle ma unustasin et see probleem ka on. Mul ka sama moodi, need saated mida ma vaatan hakkavad 90% juhtudel mängima nullist (sõltumata sellest kas see peaks hakkama mängima algusest ehk 5 minuti pealt või valides jätka sealt kus eile pooleli jäi).


Salvestused saavad ainult "taas tekkida" siis, kui valid "Kustuta salvestatud osad", mitte "Lõpeta sarja salvestamine"

Proovi ise mõne tihti eetris oleva saatega. Katsetasin " Simpsonid " FOX kanali pealt.

Tundub, et kiirel ajal on ekraanilt vale valik tehtud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.10.2019 11:03:21 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Eesti saadete järelvaatamisel eelistan tavaliselt vaadata kordussaadet. Neid õnneks ei lõigata. Reklaamid saan vajadusel ise edasi keritud.

Kusjuures tore, et selline võimalus sinu jaoks on, mina eelistan jätkuvalt algusest lõpuni puhast kordustvd, tiitrid mind ei huvita ja reklaamid ka mitte, lõiked on minu jaoks sobivalt tehtud.

Mind jällegi huvitab, kes ja millal on saate teinud, kes osalesid.
Mis mõte on üldse tiitreid lõpust lõigata, aru ma ei saa kellel ajupuue on. Mõni peab seda reklaamiks?


Lõigatakse sisu enne saate algust, reklaamid ja siis saate lõpp (tiitrid sees, kui kanal ise just seda katkesta). Tihti of filmid ja saated, kus kanalid ise lõputiitrid välja jätavad. Telia ise ei lõika seda osa välja. Saade on saate algusest saate lõpuni, mida kanal saadab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 24.10.2019 11:31:51 vasta tsitaadiga

Üks asi veel, mis häirib. Häirib info, mis saate kohta kirjutatakse, või siis ei kirjutata üldse midagi. Kui pole tuntud film, siis enne vaatamist pole praktiliselt võimalik filmi ära tunda. Võik võtta õppust soome pealt, seal tihti režissöör, peaosatäitjad ja filmi originaal nimi ka kirjas. Meil täpsemat infot ikka väga vähe. EERi filmid vist kõige paremini kirjeldatud.

Viimaselajal on kahjuks ka Soome TV saadete kirjeldused imelikuks läinud. Mõni on eesti keelde tõlgitud, mõni soome keeles, aga pole harv ka vene ja rootsi keelne info. Viimasega kahjuks pole mul midagi teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2019 16:26:37 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Kas Telia TV võiks lisada Lasteekraani àppi oma teenusse. See on Eesti televisiooni värk.Apple ja Google playis olemas see on tasuta.
Telia ei taha seda kindlasti teha, sest see konkureeriks nende enda tasulise Lastenurk teenusega.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.10.2019 17:10:45 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Eesti saadete järelvaatamisel eelistan tavaliselt vaadata kordussaadet. Neid õnneks ei lõigata. Reklaamid saan vajadusel ise edasi keritud.

Kusjuures tore, et selline võimalus sinu jaoks on, mina eelistan jätkuvalt algusest lõpuni puhast kordustvd, tiitrid mind ei huvita ja reklaamid ka mitte, lõiked on minu jaoks sobivalt tehtud.

Mind jällegi huvitab, kes ja millal on saate teinud, kes osalesid.
Mis mõte on üldse tiitreid lõpust lõigata, aru ma ei saa kellel ajupuue on. Mõni peab seda reklaamiks?


Lõigatakse sisu enne saate algust, reklaamid ja siis saate lõpp (tiitrid sees, kui kanal ise just seda katkesta). Tihti of filmid ja saated, kus kanalid ise lõputiitrid välja jätavad. Telia ise ei lõika seda osa välja. Saade on saate algusest saate lõpuni, mida kanal saadab.

armjan, jutt käib ikka reklaamivabadest saadetest. Ja reklaamivabad on ainult Eesti oma toodang. Ma küll ei tea, et kanalid Eesti saadetel lõputiitreid ära lõikavad. ETV kohe kindlasti ei lõika ja kuigi ETV reklaami ei edasta, siis Telia lõikab ETV saadetel lõpusubtiitreid usinalt.
Nt suvel Eesti Mäng oli kõik lõigatud.
Ja ma pole veel ühtegi Telia poolt lõigatud reklaamivaba holliwuudi filmi (kus kanalid tõepoolest ise lõpusubtiitrid ära lõikavad) näinud ei ETV, Kanal2 ega TV3 pealt.
Nii et millest sa räägid? Ise ikka vaatate vahel oma TeliaTV-d? See küsimus on juba aastaid õhus olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.10.2019 17:39:47 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Eesti saadete järelvaatamisel eelistan tavaliselt vaadata kordussaadet. Neid õnneks ei lõigata. Reklaamid saan vajadusel ise edasi keritud.

Kusjuures tore, et selline võimalus sinu jaoks on, mina eelistan jätkuvalt algusest lõpuni puhast kordustvd, tiitrid mind ei huvita ja reklaamid ka mitte, lõiked on minu jaoks sobivalt tehtud.

Mind jällegi huvitab, kes ja millal on saate teinud, kes osalesid.
Mis mõte on üldse tiitreid lõpust lõigata, aru ma ei saa kellel ajupuue on. Mõni peab seda reklaamiks?


Lõigatakse sisu enne saate algust, reklaamid ja siis saate lõpp (tiitrid sees, kui kanal ise just seda katkesta). Tihti of filmid ja saated, kus kanalid ise lõputiitrid välja jätavad. Telia ise ei lõika seda osa välja. Saade on saate algusest saate lõpuni, mida kanal saadab.

armjan, jutt käib ikka reklaamivabadest saadetest. Ja reklaamivabad on ainult Eesti oma toodang. Ma küll ei tea, et kanalid Eesti saadetel lõputiitreid ära lõikavad. ETV kohe kindlasti ei lõika ja kuigi ETV reklaami ei edasta, siis Telia lõikab ETV saadetel lõpusubtiitreid usinalt.
Nt suvel Eesti Mäng oli kõik lõigatud.
Ja ma pole veel ühtegi Telia poolt lõigatud reklaamivaba holliwuudi filmi (kus kanalid tõepoolest ise lõpusubtiitrid ära lõikavad) näinud ei ETV, Kanal2 ega TV3 pealt.
Nii et millest sa räägid? Ise ikka vaatate vahel oma TeliaTV-d? See küsimus on juba aastaid õhus olnud.


Küsimus "kas armjan vaatab TeliaTV teenusest sisu" on aastaid üleval olnud? Huvitav, miks...
See selleks
Reklaamide lõikamine toimib nii - saade algab, siis see on marker (saate algusest, mida üle kantakse). Saate lõpus pannakse marker sinna, kus eetris olev saade on lõppenud. Kui tiitreid kanal ei edastanud, ei saa neid kuidagi näidata. Kui tiitrid kantakse kanali poolt üle, läheb marker selle järele.
Pole Telia huvi lõigata ise saateid lühemaks ning seda ka ei tehta.

Alati saad ka kontrollida, kui olemas salvestuse teenus. Peale 8t päeva saab kordustv saadet salvestusest vaadata nii, et enam reklaame lõigatud ei ole. Kui saate algus ja lõpp on seal puudu või olemas, on selge näide juba võtta.
Saad näiteid koguma hakata. Leia kordustvs saated, millel otsad puuduvad. Pane saade (saated) kirja (eetris olnud aeg, saate nimi, kanal). Peale 8t päeva vaata uuesti. Korda.

Mis siin ikka vaielda icon_smile.gif

NB! Kui saade on saatekava järgi nihkes, siis sellisel juhul võib saate algus ja saate lõpp kaduda puhtalt selle tõttu, et kanal pole telekava ajas püsinud ning siin ei saa Telia suurt midagi teha. Antud juhtudel jah, saate algus või lõpp võivad olla puudu, kuid see pole lõikamiste tõttu.
Meeldetuletavalt - igat saadet hakatakse Telia serveris salvestama 5 minutit enne kavajärgset eetriaega ning salvestamine lõpetatakse 15 minutit peale kavas antud eetriaja lõppu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.10.2019 18:24:28 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

Alati saad ka kontrollida, kui olemas salvestuse teenus. Peale 8t päeva saab kordustv saadet salvestusest vaadata nii, et enam reklaame lõigatud ei ole. Kui saate algus ja lõpp on seal puudu või olemas, on selge näide juba võtta.

Milleks oodata 8 päeva?
Otse olnud saatel on järelvaadates lõigatud algus ja lõpp, kuigi kohe otse vaadates on olemas. Sama saate öisel kordusel või järgmise päeva kordust järelvaadates on algus ja lõpp alles.
Ja ma kasutan ainult kavapõhist järelvaatamist. Nii et võrdlusmoment on koguaeg olemas tegelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2006, 2007, 2008 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.