Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  digipeegli koti valik Eestis ja soetamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 27.09.2006 20:16:06 digipeegli koti valik Eestis ja soetamine vasta tsitaadiga

uurisin natuke photopointi ja fotoluksi fotoka koti valikut. enamus on kahtlase välimusega ölakotid. muidugi seljakoti versioonid on enamasti köik 1200 alates, kuid ka mahutavad mitut objektiivi kenasti.

kuidas teil on, kas olete leidnud omale sobiva fotoka koti või kah eestis pakutav valik jätab soovida? või kuidas üldse, kas olete oma digipeeglile üldse koti soetanud ja kui, siis millise?

mul endal jäi hetkel silma selline http://www.crumpler.eu/?page=details&product_line=541&sid=153b6d045692f2574394822311d81d83 ja selline http://www.tamrac.com/5533.htm isend.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 27.09.2006 20:23:56 vasta tsitaadiga

mine vaata ülemiste postifotesse seal suuremad kotid hetkel -30%
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 27.09.2006 20:33:34 vasta tsitaadiga

endal ka hetkel valimine käsil, sest hetkel olev adventure 8 ei sobi mulle eriti. sooviks veidi suuremat. aga nende hinnad on ka päris suured icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 27.09.2006 20:38:41 vasta tsitaadiga

Enne tuleks selgeks teha, mis tüüpi kotti vaja on. Ja siis valima minna. Seljakotid jäid kalliks ja suureks, üle õla tilbendavad kotikesed ei meeldinud. Ostsin Tamrac Velocity 7 koti lõpuks. Parajalt suur, et mahutada keskmisest suuremat digipeeglit koos objektiiviga otsas, ja ruumi kahe objektiivi jaoks veel ülegi. Seljas üsna mugav, vajadusel saab kaamera kiirelt kotist kätte.

Varsti tuleb ülevaade.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 27.09.2006 23:04:23 vasta tsitaadiga

No mina ostin kõigepealt tillukese "beibe" seljakoti, Tamrac-i oma ja sain oma seljakoti vitsad kätte. Ebamugav kaamerat välja võtta(kõigepelt ju vaja kott seljast maha ajada) ja objektiivi vahetamisel puudub tugipunkt ning kotile toetuspunkti leidmisega on tegu. Läksin veel korra poodi ja jalutasin välja taas Tamraci kotiga, sedakorda siis keskmist mõõtu õlakott Digital seeriast. Kott mahutab üsna täpselt E-500 koos mõlema kitiga nii et ees kas lainurk varjukiga või tele ilma, ja teine obje kotis püstiselt. All on eraldatav põhjakott mis on osutunud perfektseks välgu ja vähemaksutatavate filtrite hoidmiseks. Objektiivi vahetamine on imelihtne kui kott yle üle õla on ja kaamera kättesaamine on kah palju hõlpsam. Kes oleks arvanud et põline seljakottlane nagu mina leiab õlakoti mugavama olevat. icon_rolleyes.gif

EDIT: Tamrac Velocity 7 paistab olevat Sling Pack, kompromiss õlakoti ja seljakoti vahel... Kas on ka mugav seljas?

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 27.09.2006 23:52:01 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Varsti tuleb ülevaade.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3054991#3054991

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 28.09.2006 00:31:39 vasta tsitaadiga

Endal on Matrixpacki 30 liitrine seljakott, milles siis igasugust muud vajalikku nodi ning muuhulgas siis ka Tamraci 5531. Eks mõnevõrra tüütu on fotokat algul ühe ja seejärel teise koti seest välja kiskuda aga mis teha - ainult fotoka kotist ei piisa. Pealegi on mõnevõrra vabadust rohkem kui kuhugi liikvele lähen. Viskad seljakoti kuhugi ning lähed ainult fotokakotiga edasi. Mahutab kenasti ära mu K100D koos eesoleva Sigma 24-135mm jurakaga. Ise olen sellise kombinatsiooniga väga rahul kuna esiteks seljakott ise on väga mugav, eritellimuse järgi lastud teha. Ning Tamraci tooted on samuti hästi läbi mõteldud ning meeldivad.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 28.09.2006 10:41:49 vasta tsitaadiga

http://www.boblbee.ee/ endal plaanis sealt kott soetada, tõsi ta on, et spets fotokotid nad ei ole, kuid seal midagi võimatut ka ei ole!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 28.09.2006 13:51:45 vasta tsitaadiga

kuna koguaeg oli jama, et on vaja kaasas kanda läpakat ja fotovarustust....ja pidev läpaka seljakoti ja fotoõlakoti kaasaskandmine oli tüütu ja väsitav siis leidsin eesti ainukese söödava hinnaga läpaka-fotokoti.
Lowepro Compu Daypack
sisaldab endas kolme osa läpakas-foto-üld

15" läpakas mahub ära oma sektsiooni...samuti mahub sinna paarisentimeetrine kaustik, fotosektsiooni läheb ilusasti korraliku toruga digipeegel, ja kolm objektiivi...välk sinna kahjuks ei mahu...kasutatavat ruumi jääb umbes 15 tikutopisi jaoks. nö üldisesse osasse mahutab ära filmikere, välgu, peotäie cd-plaate, pooleteiseliitrise joogipudeli ja samas mahus mälukaarte, akusid, filtreid, kaableid, filme jms. kokkuvõttes tuleb kott üsna raske.
hind oli poolteisttuhat.
ei kujutaks ette, et peaksin kogu seda jama tavalises seljakotis kandma....isegi läpakaseljakotis oleks ilge piin.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 28.09.2006 14:03:56 vasta tsitaadiga

ma aastaid tagasi soetasin endale note jaoks targuse seljakoti. pehmendustega sahtel notele ja köik muu vajalik kraam mahtus ka sinna ilusti ära. aga jah, olen ka uurinud nüüd neid note+foto varustuse kotte, hinnad kipuvad minema 1400 kanti lausa icon_cry.gif
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 28.09.2006 16:00:51 vasta tsitaadiga

Mina ostsin endale sellise: http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=106&cid=1333&cgid=
Mahutab läpatsi ja kogu fotovarustuse. Mõeldes tulevikule on ruumi veel natuke ülegi. Plaanis ju veel mõni obje soetada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 28.09.2006 16:48:39 vasta tsitaadiga

djdeep kirjutas:
Mina ostsin endale sellise: http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=106&cid=1333&cgid=
Mahutab läpatsi ja kogu fotovarustuse. Mõeldes tulevikule on ruumi veel natuke ülegi. Plaanis ju veel mõni obje soetada.


hind kohe väga soolane, aga jah, möeldes tulevikule, kui rohkem tassimist, muutub ta isegi mötekaks.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2006 16:52:09 vasta tsitaadiga

http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=104&cid=944&cgid=

endal selline, sain 2k'ga ja mõtlesin tuleviku peale...

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.09.2006 18:51:57 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=104&cid=944&cgid=

endal selline, sain 2k'ga ja mõtlesin tuleviku peale...


Krt ma ennem käiksin ringi kilekotiga, kui raiskaksin 2k ainult KOTI peale icon_biggrin.gif icon_confused.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 28.09.2006 19:20:02 vasta tsitaadiga

aga kuhu sa paned läpaka ja kaks kere koos 4 objektiiviga ja hunniku lisavidinatega? kilekotti? ja arvad, et see jääb terveks? või üleüldse alles? või kas sa jõuad seda üldse mitu tundi käeotsas vedada?

edit:
ei midagi isiklikku, aga inimestel on lihtsalt erinevad nõudmised, ja neil on selleks ka põhjust, kuna neil oli erinevad nõudmised tehnikale, ja neil on selleks ka põjust, kuna neil olid lihtsalt erinevad priodriteedid oma elus, ja neil on selleks ka põhjust, kuna fotograafia on huvitav, ja neil on selleks ka põhjust, kuna fotograafia ongi huvitav.

prioriteedid, mees.....prioriteedid icon_wink.gif thumbs_up.gif


viimati muutis zbx 28.09.2006 19:25:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.09.2006 19:22:57 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
aga kuhu sa paned läpaka ja kaks kere koos 4 objektiiviga ja hunniku lisavidinatega? kilekotti? ja arvad, et see jääb terveks? või üleüldse alles? või kas sa jõuad seda üldse mitu tundi käeotsas vedada?


Suurde kilekotti 8)


njh...

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 28.09.2006 19:50:28 vasta tsitaadiga

kilekoti variant nt miskine 15k väärtuselisel varustusel on ikka väga julge tegu icon_razz.gif

seebikarbile, mis max 5k maksab, saab jah soetada odava 100 eeguse koti ja see ajab kenasti asja ära, aga vähe kallimale digipeeglile, millel ka objed, akud, akulaadijad, filtrid vaja kaasa vötta ja teinekord vb ka note, siis vöiks juba nt 15k fotokas +15k note puhul käia ikka natuke välja raha. kuigi jah, 2k on minu arvates ka liig icon_biggrin.gif aga nuh, odavama raha eest eriti normaalset seljakotti kah mölemale asjale ei soeta. kui just ei ole möttes kaks eri kotti: fotokas+note eraldi.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.09.2006 20:00:30 vasta tsitaadiga

eijah, ma sain juba pointist aru...
lihtsalt 2k on minu jaoks suht suur summa:P

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2006 20:21:39 vasta tsitaadiga

väiksemasse kotti eriti ei mahuta ära kahte peegel kaamerat ca. 6-8 obje ja kahe välguga + laptop + akud ja laadijad ja muu jura...
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 28.09.2006 23:31:00 vasta tsitaadiga

Kui inimene hoolib oma fotovarustusest, siis ostab ta ka korraliku koti. Minu puhul koti sisu üle 50 000.- Võimaldan oma varustusele ikkagi parimat. Mitte ei topi kilekotti, kus on niiskus, asjad käivad üksteise vastu, kriimustused jne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2006 20:08:21 vasta tsitaadiga

mina hankisin oma kaamerale säärase pesa, mahutab piisavalt kraami lähituleviku tarbeks (peegelkaamera koos küljesoleva objektiiviga, 3 lisaobje, välgu ja väiksema pudi-padiga mahub kenasti ära) lisaks on veel võimalik kaamera kiiresti kätte saada (slingshot süsteem töötab laitmatult) ja kuna ei paista välja tüüpilise kaamerakotina, siis ehk ei jää pikanäpumeestele ka sedavõrd silma...ehk siis mina olen rahul... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004




sõnum 29.09.2006 20:17:22 vasta tsitaadiga

Vaadates neid hindu ja samas teades, et neis kottides mingit väga imeasja selle raha eest sees pole kisub küll pigem üht vana ja head koolikotti ümberõmblema ja sobilikuks kohendama. Need spetsfotokotid on ilmselt vihmakindlad kah, see jääks puuduseks ilmselt ise kotti tehes kui midagi välja ei mõtleks. Õnneks või kahjuks mul peeglit pole ja kompaktile pole mõtet kotti hankida, kogu lisanänn mahub tasku ära.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 29.09.2006 20:35:11 vasta tsitaadiga

käisin täna photopointis kotikesi piilumas (pärnu mnt omas) ja mis ma oskan öelda, nigu natukene mahukam, kohe hinnasedel kenasti 2k peale keeratud. enamvähem 1300 eest saab selle seljakoti ( http://www.photopoint.ee/toode.php?id=9522 ), kuid pildid tundus märksa mahukam, tegelt see ülemine osa kotil on siis max kilejope or sm vesti jaoks. sinna küll eriti miskit rohkemat ei mahuta. alumisse ossa mahub suht väike fotoka varustus.

eks näis, uurin veel ja saaremaa ralli ajaks soetan mingi ära icon_biggrin.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2006 20:50:21 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=104&cid=944&cgid=
endal selline, sain 2k'ga ja mõtlesin tuleviku peale...

endalegi soetasin hiljuti sellise.
Enne jooksin ligi kuu aega nigu lollakas mööda fotopoode ringi ja näppisin üht ja teist kotti... ei suutnud ära otsustada, MIDA osta.
Kohe sai selgeks see, et kogu möll peab minema seljakotti, kuna tulevikuplaanid on suured ja mingit üsna mitmekilost lahmakat omale õlale (kus juba läppar ees) eriti ikka ei igatsenud. Alguses mõtlesin nende suurte Tamrac'ite peale (hinnaklass u 2500.-), siis aga leidsin Ülemiste Euronics'ist ühe päris laheda Samsonite'i seljakoti. Ruumi oli seal päris parajalt (kere, välk, valge tele, lainurk ja võibolla veel mõni lühem toru). Seljas istus ka päris hästi. Hinda oli vist 1400.- ... olin seda juba peaaegu et ära ostmas, aga...
...Ükspäev aga astusin järjekordeslt korra Photopointi sisse. Neile oli vist just parasjagu kaupa toodud, kuna seal kotiseina juures oli terve kuhi kotte.. kohe seal hunniku otsas see sama Computrekker AW. See oli aga nö "armastus esimesest silmapilgust". Ladusin sinna prooviks natuke tehnikat sisse, proovsin selga ja otsus oli selge - seda on vaja!

Otsus sai tehtud hetke emotsiooni ajendil ja nüüd kus ma olen selle kotiga varsti juba kuukese jalutanud, ei ole ma mitte üks kord seda ostu kahetsenud. Väga hea tugeva konstruktsiooniga (Tamrac'i te puhul täheldasin seda, et kui kotis on vähe asju sees, sis kipuvad nad kuidagi "vedelaks" jääma) ja seljas on ka väga mugav. Oma esialgse eelarve suutsin küll u 800.- eeguga lõhki ajada, aga no ju siis tuleb kuskilt mujalt natuke kokku hoida. IMO nüüd kus ma olen juba tehnikasse investeerinud, ei näe ma põhjust miks ma peaks koti vms. pealt hakkama koonerdama. Korralik kott on ikkagi investeerig tulevikku...

Ja nagu siin eelkõnelejad juba ütlesid - prioriteedid tuleb lihtsalt paika panna...
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 01.10.2006 22:49:04 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
Varsti tuleb ülevaade.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3054991#3054991


Nüüd see kott müügis. Koos kaameraga. thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  digipeegli koti valik Eestis ja soetamine mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.