Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Axon 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2016 10:10:35 ZTE Axon 7 vasta tsitaadiga

link :: GSMArena



Viimastel kuudel on mu pilku köitnud mainitud telefon, sest omaduste ja hinna suhe on minu vajaduste jaoks üsna sobiv. Põnevaks teeb selle telefon ka asjaolu, et XDA foorumis käib telefoni kallal juba päris äge aredamine.

Andmeid ei hakanud siia kirja panema, need on kenasti üleval GSMArena lehel ja muljeid võib kogeda järgnevatest ülevaadetest/videost.

Hetkel paistab mõistliku hinna eest saada olema vaid kauge maa tagant tellides, mis paneb mind natuke imestama, sest kas hiljuti ei pakkunud ZTE telefone ka vähemalt üks kohalikest operaatoritest? Kas ZTE-l on üldse enam kohalikku maaletoojat?
Ostmisega olen viivitanud praegu lihtsalt seetõttu, et minu maitse jaoks on kuldne liiga edev, ootan halli versiooni.

Spoiler Spoiler Spoiler


Üleavaateid:
http://www.androidauthority.com/zte-axon-7-review-704039/
http://www.androidcentral.com/zte-axon-7

XDA foorumis:
http://forum.xda-developers.com/axon-7

_________________


viimati muutis DigeBeni 03.01.2017 15:51:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.09.2016 13:58:16 vasta tsitaadiga

Kunagi sai ostetud Blade, bang for the buck suhe oli väga hästi paigas ja väga kõva kommuun kes arendas ROM'e. Eelmine aasta ostsin Blade S6, 2sim pesa ja 800MHz LTE tugi ning lootus, et soodsa hinna tõttu saab populaarseks ja mingi arendus toimub. Pmst ühtegi töötavat ROM'i kommuunist ei tulnud, ZTE lõpetas ise ka väga kiirelt toe, isegi 5.1 ei lasknud välja, lisaks väga paljudel, kaasaarvatud endal GPS viga, ilmselt mingi mehaaniline, sest antenni juurest telefoni väänates saab gps signaali kätte. Samuti random rebootid, osad väidetavalt said abi kui rootisid telefoni ja näppisid cpu clocke vms.

Ilmselt see oli minu viimane ZTE, järgmise võtan mingi populaarsema margi.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2017 23:27:02 vasta tsitaadiga

... leidis see telefon siis lõpuks ka tee minuni, esmamulje on üle igasuguste ootuste thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JackD
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2009




sõnum 19.02.2017 23:55:59 vasta tsitaadiga

no kuidas nüüd mulje on, ning kust sa selle lõpuks omale hankisid?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2017 01:02:28 vasta tsitaadiga

... ma olen korduvalt üritanud leida aega ülevaate kirjutamiseks aga paraku on läinud nii nagu ikka icon_rolleyes.gif väga üldsõnaliselt võin aga öelda, et riistvara on tõepoolest pädev ja kvaliteetne, tarkvara on võib-olla ainuke aspekt, mis natuke siit-sealt soovida jätab. Eredamateks momentideks n. akusäästjat tuli tublisti rahustada, algselt oli liialt agressiivne, töölaua vidinate/tausta uuendamine toimib kuidagi veidralt, ilmselt kah seotud akusäästuga või siis on default launcher vigane, sellele veidrusele lahendust ei leidnutki. Üldises plaanis aga täiesti kasutatav, kõik olulised asjad toimivad ja ega eelnevalt toodud ülevaadetele midagi põhimõttelist uut lisada polegi. Täna leidsin nii palju aega, et LineageOS 14.1 peale lasta https://forum.xda-developers.com/axon-7/development/unofficial-lineageos-14-1-zte-axon-7-t3545679 muud ei julge hetkel öelda, kui esmase seadistamise jooksul veel näkku karanud pole ja stock'i veidrusi sellega ei kaasne aga enne reaalset kasutamist ei tahaks mingeid järeldusi teha. Ostetud sai oma kohaliku kanali kaudu ja läks kallimaks, kui otse Alist tellida. Soovitada julgeks ehk vaid neile, kellele see telefon nö. esimesest silmapilgust meeldib. Juhul, kui on vaja aga lihtsalt odavat ja head hiinakat, siis on pigem n. OnePlus 3T kindlam valik ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2017 12:33:06 vasta tsitaadiga

... nüüdseks on kogunenud natuke kasutamiskogemust, et võrrelduna S7-ga võiks tuua välja mõned olulisemad nüansid, millele tähelepanu pöörata, kui keegi seda telefoni osta plaanib. Esmalt kaamera, see on küll kvaliteedilt S7-ga täiesti võrreldav, kuid hea pildi kätte saamiseks tuleb märksa rohkem võimelda, eriti liikuvate objektide puhul. S7-t võib kasutada täiesti muretult point'n'shoot kaamerana, Axon 7-ga nii lihtne pole, pildid kipuvad liiga tihti tulema udused, kui pilditegemist hooletumalt võtta. Teiseks GPS, mis on välitingimustes täiesti probleemideta kasutatav, aga võrrelduna S7-ga aeglasem, toatingimustes on see kohe eriti märgatav. Viimaseks on andmeside kiirus, mis on S7 puhul nii mobiilses kui ka wifi levis kuni 20-30% parem. Aku kestvuse osas annaks kah pigem plussi S7-le, kuigi mitte enam nii selgelt, kui eelmainitud nüansside puhul. Tundub, et suur ekraan ja metallist korpus mängivad siinkohal oma rolli. Kõige muu osas aga ei oska midagi kurta ehk kui see oleks mu ainuke telefon, siis ma suudaks sellega elada küll. Praegu kasutangi seda, sest mulle istub Axon 7 välimus kuidagi eriti hästi, samuti suur ekraan, sõrmejälje sensori asukoht/funktsionaalsus ja muud pisiasjad, millele polegi väga kerge näpuga näidata, ilmselt maitse asi ...

edit:

... ja Lineage OS-i unustasin pea-aegu ära icon_smile.gif suur osa kasutamiskogemusest on just LOS baasil ja see toimib täiesti ootuspäraselt võttes arvesse, millega tegu ja kes seda arendab. Loomulikult ei toimi kõik viimase nüansini veel korralikult, kuid ma ütleks, et üldine kasutamiskogemus on märksa parem, kui ZTE enda tarkvara puhul.
LOS praegune suurim probleem on bug video salvestamisel, mis võimaldab ainult 30sec klippe. Teiseks on välised kõlarid mono ja valjumas otsas natuke moonutab. Klappidega kuulates ja üle BT on aga kõik korras. Kolmandaks Dolby Atmos puudub, sest see on propertary funktsionaalsus ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2017 11:46:43 vasta tsitaadiga

... kuna sellised järelkaja ülevaated on populaarseks muutunud, siis panen siia ühe ka Axon 7 kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Axon 7
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.