Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mida arvata 500W ATX Atrix ExtremePower 500T? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 17:24:05 Mida arvata 500W ATX Atrix ExtremePower 500T? vasta tsitaadiga

Müügil on näiteks Ordis http://www.ordi.ee/pood/ps500atrix.html?id=v7TPcx4c&mv_pc=1989 . Kas keegi on selle toitega kokku puutunud? Oskab ehk midagi asjalikku kost? Kuidas müriseb?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.07.2005 18:14:11 vasta tsitaadiga

Paistab, et ka Colors-IT seeria selle sugulane / derivaat
http://www.smarterdeals.com/Hardware/goods-cat_id-488-brand-8192.html
http://www.newegg.com/Product/ProductList.asp?Submit=Browse&Manufactory=8907

Seal müügipaikades kiidetakse küll, ent ehk on kellelgi tõesti käes asi olnud.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.07.2005 23:01:07 vasta tsitaadiga

Colors-It-idega kokkupuuteid üsna mitmeid ja odavamas hinnaklassis toitekatest üsna korralikud senini olnud thumbs_up.gif Küll on olemas selline kogemus, et 2 toiteplokki pole mõningate emaplaatidega hakkama saanud - kohesed restardid Windows XP käimaminekul 8) Aga sel juhul olen Ordis mõne teise Colors-IT mudeli vastu ümber vahetanud.
Küll samas "need kapriissed" toiteplokid on käinud teiste emaplaatidega icon_rolleyes.gif Sai huvi pärast mõlemat ekstra katsetatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.07.2005 18:15:20 vasta tsitaadiga

Ostsin Ordist eile selle oma teise süsteemi jaoks. Kasutada pole veel jõudnud sest proset pole aga lärmi kohta nii palju, et seal taga kust toidet sisse lülitad on ventide regullimiseks nupp täitsa olemas ja ei usu et lärmakas on. Välimus on küll kobe, juhtmed sleevitud ja toide ise läbipaistvast materjalist, 500.- eest toidet selles küll.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 19:40:04 vasta tsitaadiga

Evil1923, äkki raatsid toitest mõne ülevaatliku pildi teha.. ? endal ka plaanis toitekat vahetada
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.07.2005 20:21:02 vasta tsitaadiga

Palun: http://www.zone.ee/evilm/Picture%20001.jpg?2 ja http://www.zone.ee/evilm/Picture%20002.jpg?2
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 20:27:37 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Palun: http://www.zone.ee/evilm/Picture%20001.jpg?2 ja http://www.zone.ee/evilm/Picture%20002.jpg?2

palju ampreid on?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.07.2005 20:37:27 vasta tsitaadiga

+3.3V-30A, +5V-30A, +12Vdc1-14A, +12Vdc2-15A, -12V-0.8A, -5V-0.5A, +5Vsb- 2.5A icon_neutral.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 22:36:54 vasta tsitaadiga

paistab päris ilus teine, aga kas seal on mingid led'vendid sees???
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.07.2005 00:58:54 vasta tsitaadiga

clemm, arvata on,mille sis läbipaistev vent
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 11.07.2005 01:50:40 vasta tsitaadiga

vau, bro välimus thumbs_up.gif. Tahes tahtmata tekib kohe mõte, et tootmisel rohkem raha (ja kvaliteeti) on pandud välimusele kui asja sisse icon_rolleyes.gif
Mida amprite kohta ütlete, ise pole selles asjanduses kodus icon_neutral.gif
Kas 24-pin otsikust on see neljane osa eemaldatav?, pildi peal nii tundub vähemalt.

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.07.2005 13:41:29 vasta tsitaadiga

Kvaliteedi kohta ei oska öelda aga ilus on raisk küll. icon_smile.gif 2 led´venti on küll sees ja lärmi kohta nii palju kui keerata põhja siis lärmab päris korralikult samas miinimumi peal on nagu iga teine hiirvaikne toiteplokk. Amprite kohta vaata paar rida ülevalt poolt ja 24-pin otsikust on küll see 4-ne osa eemaldatav täpselt nagu OCZ toidetel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 11.07.2005 15:25:13 vasta tsitaadiga

njah, krt ajate nüüd isu peale icon_smile.gif !
Tea, kas asja TT 480W tükiga võrrelda kannatab, et kumb osta:

TT Silent Purepower Xaser III 480W(W0011) - kasutatud 650.-

Atrix ExtremePower 500T Colors IT 500W - uus 550.-

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 15:30:41 vasta tsitaadiga

Välimus välimuseks, kuid TT'l kvaliteeti on kindlasti rohkem.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.07.2005 15:41:53 vasta tsitaadiga

njah minul küül isu peale ei tule enam eales ,peale sellle mis mu vana codegen tegi icon_evil.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 16:22:35 vasta tsitaadiga

abc9 kirjutas:
njah, krt ajate nüüd isu peale icon_smile.gif !
Tea, kas asja TT 480W tükiga võrrelda kannatab, et kumb osta:

TT Silent Purepower Xaser III 480W(W0011) - kasutatud 650.-

Atrix ExtremePower 500T Colors IT 500W - uus 550.-


Ei no sellest valikust võtaks kindlalt TT. Ise tahtsin seda 12cm vendiga Codegeni, kui see ColorsIT Ordi hinnakirjas silma jäi.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.07.2005 16:41:06 vasta tsitaadiga

Kõik kiidavad TT-d metsikult aga endal oli Purepower680W nf4 peal ja siristas nagu rohutirts ja garantiisse ma ta viisingi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 11.07.2005 16:46:20 vasta tsitaadiga

Endalgi sirinaga probleeme olnud, kuulsin ka, et kellelgi Q-tec 550W sirises vaikselt icon_confused.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 16:50:48 vasta tsitaadiga

Evil1923, äkki viitsid võimaluse korral selle 500w toiteka ära kaaluda?
Mina ostan küll toitekat kaalu järgi, kui ikka alla 2kg on siis on saast icon_razz.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.07.2005 17:13:14 vasta tsitaadiga

Jaanus, nu jah kui seal neid va iluelemente kaaluda hihi sis ka see mingi näitaja pole icon_lol.gif
mine tea mis ninnu nännusi küljes on led torud või ei tea mis
mõttetu mees ,sul va antec , tolle maha müüd veits juurde ,tee ikka nu korralik ost
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 19:47:51 vasta tsitaadiga

Ega ma enda jaoks ei tahagi uut toidet, olen oma Anteciga väga rahul. 300W küll, aga toidab süsteemi väga hästi ära.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.07.2005 19:56:46 vasta tsitaadiga

raul141, nüüs panid vähe mööda, need iluasjad ei suurenda sugugi kaalu. Toiteploki kaalu suurendab oluliselt võimsamate jahtusradiaatorite kasutamine. Ning sel juhul võib kaalu vahe olla tõesti "kilodes" icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 20:06:42 vasta tsitaadiga

Evil1923 piltidelt paistavad üsna normaalsed suured sinised radikad sees olevat. Codegeni plekiliistudest tunduvad kobedamad olevat, aga hästi ei saa piltidelt siiski aru.
36 kuud tootjapoolset garantiid paistab ka paki järgi olevat, pole paha. Ordi annab ikka ühe aasta garantiid asjale?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.07.2005 21:06:11 vasta tsitaadiga

tahanteada, saan aru küll nende jahutusradikate tähtsust ja cuprum seal kah ei kutsu seda ostma ,aga mina jään oma arvamuse juurde,kaks korda ei saa toiteplokiga eksida
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.07.2005 22:03:47 vasta tsitaadiga

Kuna proset hetkel pole ja süsteem laiali siis vedas, kaalun ta ära kui aega saab. icon_smile.gif Muidu tundus suht kerge võrreldes OCZ toitega aga võin ka eksida.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
via101
HV vaatleja
via101

liitunud: 12.07.2005




sõnum 12.07.2005 23:43:39 vasta tsitaadiga

nagu olen uurinud siin rahva ja oma tuttavate käest, siis kiidetakse seda toidet ja ei pidavat muret olema. Garantiisse ei ole ka ükski exemplar tagasi tulnud ( Vähemalt mul tuttav ordi garantiist ütles) Nii et hää toide!!
Homme lään ostan ära icon_biggrin.gif

_________________
Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 23:49:49 vasta tsitaadiga

via101 kirjutas:
nagu olen uurinud siin rahva ja oma tuttavate käest, siis kiidetakse seda toidet ja ei pidavat muret olema. Garantiisse ei ole ka ükski exemplar tagasi tulnud ( Vähemalt mul tuttav ordi garantiist ütles) Nii et hää toide!!
Homme lään ostan ära icon_biggrin.gif

kle neid on ju nii väike aeg ju müüdud ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
via101
HV vaatleja
via101

liitunud: 12.07.2005




sõnum 13.07.2005 12:31:57 vasta tsitaadiga

12.07: Nu sellepärast järelikult ei olegi garantiisse tagasi tulnud icon_biggrin.gif

13.07: Tähendab just tulin poest ja panin taha!
Selles võite kindlad olla et käima läheb! icon_lol.gif
Häält teeb ka üsna vähe, aga no kui täispööretele keerata siis ikka lõugab küll!!
Keegi küsis siin ennem kaalu: Käe järgi mingi 1.5 kilo!

_________________
Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 18:57:59 vasta tsitaadiga

toide paistab kena olevat, aga mõnele võib miinuseks tulla tema värvilahendus, siin hulgas mullegi, uurisin ordist ja kahjuks on saadaval ainult sinist mudelit
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 23:07:02 vasta tsitaadiga

abc9 kirjutas:
njah, krt ajate nüüd isu peale icon_smile.gif !
Tea, kas asja TT 480W tükiga võrrelda kannatab, et kumb osta:

TT Silent Purepower Xaser III 480W(W0011) - kasutatud 650.-

Atrix ExtremePower 500T Colors IT 500W - uus 550.-


Olen nüüdseks ka seda läbipaistvat saanud võrrelda TT W0011-ga voolu +5V ahelas ei kannata sama võrd ning ka heli mõlemal juhul mahakeeratud ventidega tundub TT kasuks. Lisaks see et Colors-i plokil ei ole seda PFC drosselit on mingi feriidijunn ainult nurgas (näeb ju isegi läbi tolle pleksikorpuse).

Endale jätsin TT alles!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 13:45:17 vasta tsitaadiga

Ostsin ka selle aga proovida pole jõudnud, sest prose ja video veel puudu uuest süsteemist.
Muidu markeeringuga on küll mingi kamm.
Karbi peal mudel 500T ehk siis 500W
Toiteka enda etiketil mudel 580T mis on 550W
ja lõpuks etiketi amprite tabeli alservas kiri 600W icon_lol.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2005 13:53:09 vasta tsitaadiga

To NU: Uskuda võib, et mingi kiri näitab nominaalvõimsust ja mingi Peak Powerit ehk siis max. võimsust, milleni veel võib minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2005 13:54:48 vasta tsitaadiga

See 600W on jah peak power icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 14:14:39 vasta tsitaadiga

Tõin siis ka asja koju ära. Manuaal on küll põhjalik! Tavaliselt odavama otsa toitekatel pole midagi kaasas. Pakend ka ilus. Pappi hullupööra raisatud, toitejuhe eraldi väikeses pappkarbis. Varsti topin arvutisse ning saab võrdluse 300W Antec iga.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terts
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 16.07.2005 14:59:17 vasta tsitaadiga

Mul on ka see atrix masinas. Midagi laita pole. Töötab nagu jaksab. Pistikuid jääb lausa ülegi. Võimu ka.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 17:26:07 vasta tsitaadiga

Mu master raali toidaks normaalselt ära? Tasuks osta Ciffu asmele? Mul oleks teisele raalile uut toidet vaja.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.07.2005 17:31:58 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja: Peaks sobima küll vahetuseks icon_exclaim.gif ise küll vahetaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 18:55:42 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
kiri näitab nominaalvõimsust ja mingi Peak Powerit ehk siis max. võimsust, milleni veel võib minna thumbs_up.gif


ok see 600W jah max. 500T mudelil aga tegelt ma tahtsin teada kas teistel kah nii, et
karbi peal 500T aga toiteka peal 580T?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terts
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 17.07.2005 22:12:03 vasta tsitaadiga

Nii ta oli jah
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
via101
HV vaatleja
via101

liitunud: 12.07.2005




sõnum 17.07.2005 22:54:47 vasta tsitaadiga

Njah ennem kiitsi nsiin et hea toide jne!!
Jumal pask minuarust lõugab nagu vana raibe ju!!!
Ei soovita nendele kes vaikset arvutit tahavad!!!!

_________________
Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 17.07.2005 23:21:42 vasta tsitaadiga

Lõugab kõigil pööretel?
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 23:29:48 vasta tsitaadiga

via101, ventilaatorid saab välja vahetada, aga garantii siis kaob :/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.07.2005 07:01:14 vasta tsitaadiga

Loogiline, et selle suure palavuse juures ja eriti veel siis, kui toite tarbimine on "maksimumlähedane", uhavad ventilaatorid täiskiirusega, et toiteplokis olevaid detaile maha jahutada 8)

Ja kui sellesse panna mõned "vaiksed-aeglasema pööretega" ventilaatorid, siis on arvuti vaiksem, kuid see-eest kuumenevad toiteploki detailid jälle üle - nii, et sellise vahetuse suhtes tuleb ettevaatlik olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 10:40:22 vasta tsitaadiga

Aeglasemad pöörded? Ega see ainult ei loe ju, loeb ka konstruktsioon. näiteks Noname vend võib puhkuda vähem, teeb rohkem noisi, aga näiteks mingine Zalmani(jms kvaliteettootjad) vent võib olla vaiksem ja isegi puhub rohkem.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.07.2005 10:47:38 vasta tsitaadiga

To k2iguvahetaja: ma lihtsalt tõin sellise "ohu" võimaluse välja. Iseasi, kui keegi on spetsialist ja oskab ventilaatori andmete ja kuju järgi öelda, et milline see reaalne õhuliikumine on. Poes on tavaliselt ebareaalne, et müüja paneb ventikale pinge peale ja demonstreerib vaiksust (lärmakust) ja õhuvoolu tugevust 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
via101
HV vaatleja
via101

liitunud: 12.07.2005




sõnum 18.07.2005 22:49:54 vasta tsitaadiga

Tuleb vaadata minig 12 cm faniga toide icon_smile.gif
Aga see igastahes undas isegi kõige madalamatel pööretel ja täispööretel tahtis lendu minna icon_eek.gif

_________________
Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.07.2005 14:45:05 vasta tsitaadiga

Sai endale ja sõbrale ka täna see toide hangitud. Nö. "out of the box" mulje on küll positiivne...koostekvaliteet OK...kaablite pikkused ja sleevid suur + ja manual on kah tasemel thumbs_up.gif
Eks reaalne performance selgub kasutamise käigus...hetkel väga bro igatahes icon_wink.gif
Ainus segadust tekitav asi on jah siin juba läbi käinud arutulus teemal, mis see täpne mudel siis ikkagi on icon_question.gif icon_sad.gif Ordi müüb 500T pähe, isendi enda peal 580T kirjas.

Minu isendil peal igatahes järgmised amprid:
+3.3 35A
+5 38A
+12V1 16A
+12V2 18A

Manualis jällegi kirjas, et 580T mudelil 12V22A...tea kas see on siis mõlema raili lubatud summa äkki? Et eraldi 16 ja 18 suudavad väljastada aga kogu power max 22A mõlema peale? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
via101
HV vaatleja
via101

liitunud: 12.07.2005




sõnum 29.07.2005 15:02:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainus segadust tekitav asi on jah siin juba läbi käinud arutulus teemal, mis see täpne mudel siis ikkagi on Ordi müüb 500T pähe, isendi enda peal 580T kirjas.

Sellel Colositil ongi see asi et asi on üks aga karp on vale! icon_confused.gif
Kõik exemplarid on sellised icon_neutral.gif
Mudeli enda peal on kirjas ka 600w aga ei usu et see seda välja annab!
isend ongi 580T
ja üldse on see väga segane asi mingi praak seeria nende karpide ja manuaalidega icon_neutral.gif

_________________
Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 19:13:53 vasta tsitaadiga

täna pidin ka selle toite ära ostma, lippasin veel töölt kiirelt koju, et jõuaks ennem sulgemist poodi.
ainuke müügil olev 500T oli 2h varem maha müüdud, teisipäeva õhtuks lubati tellida.
riskantne selle vana toitega seniajani jamada, peale video lisamist kukkus +12 11.07v peale, loodan et nädalavahetuse ikka elab üle...

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2005 14:55:20 vasta tsitaadiga

niisii, sai kah säärane isend soetatud ordist 540 eegu eest. esmane mulje väga timm thumbs_up.gif ilus välimus ning mõned arvestavad toiteka headust kaalujärgi siis ütleks et 2kg on küll ära, molexeid on s*tax mingi 6 vist ja veel särki värki. Kui rtal täis vungile keerata need vendid teeb ikka tolmuimeja häält küll icon_biggrin.gif aga minimaalseks keerad on ikka elu vaikne, siin ka väike küsimus et kas midagi võib juhtuda kui ma täitsa minimumi keeran(midagi üle ei kuumene???arvuti konf. profiilis) ja kas see takistab kondekate lõhkemist??? tänud ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mida arvata 500W ATX Atrix ExtremePower 500T? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.