|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.07.2005 23:01:07
|
|
|
Colors-It-idega kokkupuuteid üsna mitmeid ja odavamas hinnaklassis toitekatest üsna korralikud senini olnud Küll on olemas selline kogemus, et 2 toiteplokki pole mõningate emaplaatidega hakkama saanud - kohesed restardid Windows XP käimaminekul 8) Aga sel juhul olen Ordis mõne teise Colors-IT mudeli vastu ümber vahetanud.
Küll samas "need kapriissed" toiteplokid on käinud teiste emaplaatidega Sai huvi pärast mõlemat ekstra katsetatud
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
10.07.2005 18:15:20
|
|
|
| Ostsin Ordist eile selle oma teise süsteemi jaoks. Kasutada pole veel jõudnud sest proset pole aga lärmi kohta nii palju, et seal taga kust toidet sisse lülitad on ventide regullimiseks nupp täitsa olemas ja ei usu et lärmakas on. Välimus on küll kobe, juhtmed sleevitud ja toide ise läbipaistvast materjalist, 500.- eest toidet selles küll.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
10.07.2005 19:40:04
|
|
|
| Evil1923, äkki raatsid toitest mõne ülevaatliku pildi teha.. ? endal ka plaanis toitekat vahetada
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.07.2005 20:27:37
|
|
|
palju ampreid on?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
10.07.2005 20:37:27
|
|
|
+3.3V-30A, +5V-30A, +12Vdc1-14A, +12Vdc2-15A, -12V-0.8A, -5V-0.5A, +5Vsb- 2.5A
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
10.07.2005 22:36:54
|
|
|
| paistab päris ilus teine, aga kas seal on mingid led'vendid sees???
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
11.07.2005 00:58:54
|
|
|
clemm, arvata on,mille sis läbipaistev vent
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
11.07.2005 01:50:40
|
|
|
vau, bro välimus . Tahes tahtmata tekib kohe mõte, et tootmisel rohkem raha (ja kvaliteeti) on pandud välimusele kui asja sisse
Mida amprite kohta ütlete, ise pole selles asjanduses kodus
Kas 24-pin otsikust on see neljane osa eemaldatav?, pildi peal nii tundub vähemalt.
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
11.07.2005 13:41:29
|
|
|
Kvaliteedi kohta ei oska öelda aga ilus on raisk küll. 2 led´venti on küll sees ja lärmi kohta nii palju kui keerata põhja siis lärmab päris korralikult samas miinimumi peal on nagu iga teine hiirvaikne toiteplokk. Amprite kohta vaata paar rida ülevalt poolt ja 24-pin otsikust on küll see 4-ne osa eemaldatav täpselt nagu OCZ toidetel.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
11.07.2005 15:30:41
|
|
|
| Välimus välimuseks, kuid TT'l kvaliteeti on kindlasti rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
11.07.2005 15:41:53
|
|
|
njah minul küül isu peale ei tule enam eales ,peale sellle mis mu vana codegen tegi
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
11.07.2005 16:22:35
|
|
|
Ei no sellest valikust võtaks kindlalt TT. Ise tahtsin seda 12cm vendiga Codegeni, kui see ColorsIT Ordi hinnakirjas silma jäi.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
11.07.2005 16:41:06
|
|
|
Kõik kiidavad TT-d metsikult aga endal oli Purepower680W nf4 peal ja siristas nagu rohutirts ja garantiisse ma ta viisingi.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
11.07.2005 16:46:20
|
|
|
Endalgi sirinaga probleeme olnud, kuulsin ka, et kellelgi Q-tec 550W sirises vaikselt
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.07.2005 16:50:48
|
|
|
Evil1923, äkki viitsid võimaluse korral selle 500w toiteka ära kaaluda?
Mina ostan küll toitekat kaalu järgi, kui ikka alla 2kg on siis on saast
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
11.07.2005 17:13:14
|
|
|
Jaanus, nu jah kui seal neid va iluelemente kaaluda hihi sis ka see mingi näitaja pole
mine tea mis ninnu nännusi küljes on led torud või ei tea mis
mõttetu mees ,sul va antec , tolle maha müüd veits juurde ,tee ikka nu korralik ost
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
11.07.2005 19:47:51
|
|
|
| Ega ma enda jaoks ei tahagi uut toidet, olen oma Anteciga väga rahul. 300W küll, aga toidab süsteemi väga hästi ära.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.07.2005 19:56:46
|
|
|
raul141, nüüs panid vähe mööda, need iluasjad ei suurenda sugugi kaalu. Toiteploki kaalu suurendab oluliselt võimsamate jahtusradiaatorite kasutamine. Ning sel juhul võib kaalu vahe olla tõesti "kilodes"
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
11.07.2005 20:06:42
|
|
|
Evil1923 piltidelt paistavad üsna normaalsed suured sinised radikad sees olevat. Codegeni plekiliistudest tunduvad kobedamad olevat, aga hästi ei saa piltidelt siiski aru.
36 kuud tootjapoolset garantiid paistab ka paki järgi olevat, pole paha. Ordi annab ikka ühe aasta garantiid asjale?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
11.07.2005 21:06:11
|
|
|
tahanteada, saan aru küll nende jahutusradikate tähtsust ja cuprum seal kah ei kutsu seda ostma ,aga mina jään oma arvamuse juurde,kaks korda ei saa toiteplokiga eksida
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
11.07.2005 22:03:47
|
|
|
Kuna proset hetkel pole ja süsteem laiali siis vedas, kaalun ta ära kui aega saab. Muidu tundus suht kerge võrreldes OCZ toitega aga võin ka eksida.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
via101
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005
|
12.07.2005 23:43:39
|
|
|
nagu olen uurinud siin rahva ja oma tuttavate käest, siis kiidetakse seda toidet ja ei pidavat muret olema. Garantiisse ei ole ka ükski exemplar tagasi tulnud ( Vähemalt mul tuttav ordi garantiist ütles) Nii et hää toide!!
Homme lään ostan ära
_________________ Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.07.2005 23:49:49
|
|
|
| via101 kirjutas: |
nagu olen uurinud siin rahva ja oma tuttavate käest, siis kiidetakse seda toidet ja ei pidavat muret olema. Garantiisse ei ole ka ükski exemplar tagasi tulnud ( Vähemalt mul tuttav ordi garantiist ütles) Nii et hää toide!!
Homme lään ostan ära  |
kle neid on ju nii väike aeg ju müüdud ka
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
via101
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005
|
13.07.2005 12:31:57
|
|
|
12.07: Nu sellepärast järelikult ei olegi garantiisse tagasi tulnud
13.07: Tähendab just tulin poest ja panin taha!
Selles võite kindlad olla et käima läheb!
Häält teeb ka üsna vähe, aga no kui täispööretele keerata siis ikka lõugab küll!!
Keegi küsis siin ennem kaalu: Käe järgi mingi 1.5 kilo!
_________________ Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
13.07.2005 18:57:59
|
|
|
| toide paistab kena olevat, aga mõnele võib miinuseks tulla tema värvilahendus, siin hulgas mullegi, uurisin ordist ja kahjuks on saadaval ainult sinist mudelit
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
14.07.2005 23:07:02
|
|
|
Olen nüüdseks ka seda läbipaistvat saanud võrrelda TT W0011-ga voolu +5V ahelas ei kannata sama võrd ning ka heli mõlemal juhul mahakeeratud ventidega tundub TT kasuks. Lisaks see et Colors-i plokil ei ole seda PFC drosselit on mingi feriidijunn ainult nurgas (näeb ju isegi läbi tolle pleksikorpuse).
Endale jätsin TT alles!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.07.2005 13:45:17
|
|
|
Ostsin ka selle aga proovida pole jõudnud, sest prose ja video veel puudu uuest süsteemist.
Muidu markeeringuga on küll mingi kamm.
Karbi peal mudel 500T ehk siis 500W
Toiteka enda etiketil mudel 580T mis on 550W
ja lõpuks etiketi amprite tabeli alservas kiri 600W
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2005 13:53:09
|
|
|
To NU: Uskuda võib, et mingi kiri näitab nominaalvõimsust ja mingi Peak Powerit ehk siis max. võimsust, milleni veel võib minna
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003

|
16.07.2005 13:54:48
|
|
|
See 600W on jah peak power
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
16.07.2005 14:14:39
|
|
|
| Tõin siis ka asja koju ära. Manuaal on küll põhjalik! Tavaliselt odavama otsa toitekatel pole midagi kaasas. Pakend ka ilus. Pappi hullupööra raisatud, toitejuhe eraldi väikeses pappkarbis. Varsti topin arvutisse ning saab võrdluse 300W Antec iga.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terts
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2004
|
16.07.2005 14:59:17
|
|
|
| Mul on ka see atrix masinas. Midagi laita pole. Töötab nagu jaksab. Pistikuid jääb lausa ülegi. Võimu ka.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
17.07.2005 17:26:07
|
|
|
| Mu master raali toidaks normaalselt ära? Tasuks osta Ciffu asmele? Mul oleks teisele raalile uut toidet vaja.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.07.2005 17:31:58
|
|
|
k2iguvahetaja: Peaks sobima küll vahetuseks ise küll vahetaks
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.07.2005 18:55:42
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
kiri näitab nominaalvõimsust ja mingi Peak Powerit ehk siis max. võimsust, milleni veel võib minna  |
ok see 600W jah max. 500T mudelil aga tegelt ma tahtsin teada kas teistel kah nii, et
karbi peal 500T aga toiteka peal 580T?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terts
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2004
|
17.07.2005 22:12:03
|
|
|
| Nii ta oli jah
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
via101
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005
|
17.07.2005 22:54:47
|
|
|
Njah ennem kiitsi nsiin et hea toide jne!!
Jumal pask minuarust lõugab nagu vana raibe ju!!!
Ei soovita nendele kes vaikset arvutit tahavad!!!!
_________________ Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
17.07.2005 23:21:42
|
|
|
Lõugab kõigil pööretel?
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
17.07.2005 23:29:48
|
|
|
| via101, ventilaatorid saab välja vahetada, aga garantii siis kaob :/
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.07.2005 07:01:14
|
|
|
Loogiline, et selle suure palavuse juures ja eriti veel siis, kui toite tarbimine on "maksimumlähedane", uhavad ventilaatorid täiskiirusega, et toiteplokis olevaid detaile maha jahutada 8)
Ja kui sellesse panna mõned "vaiksed-aeglasema pööretega" ventilaatorid, siis on arvuti vaiksem, kuid see-eest kuumenevad toiteploki detailid jälle üle - nii, et sellise vahetuse suhtes tuleb ettevaatlik olla
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
18.07.2005 10:40:22
|
|
|
| Aeglasemad pöörded? Ega see ainult ei loe ju, loeb ka konstruktsioon. näiteks Noname vend võib puhkuda vähem, teeb rohkem noisi, aga näiteks mingine Zalmani(jms kvaliteettootjad) vent võib olla vaiksem ja isegi puhub rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.07.2005 10:47:38
|
|
|
| To k2iguvahetaja: ma lihtsalt tõin sellise "ohu" võimaluse välja. Iseasi, kui keegi on spetsialist ja oskab ventilaatori andmete ja kuju järgi öelda, et milline see reaalne õhuliikumine on. Poes on tavaliselt ebareaalne, et müüja paneb ventikale pinge peale ja demonstreerib vaiksust (lärmakust) ja õhuvoolu tugevust 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
via101
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005
|
18.07.2005 22:49:54
|
|
|
Tuleb vaadata minig 12 cm faniga toide
Aga see igastahes undas isegi kõige madalamatel pööretel ja täispööretel tahtis lendu minna
_________________ Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
29.07.2005 14:45:05
|
|
|
Sai endale ja sõbrale ka täna see toide hangitud. Nö. "out of the box" mulje on küll positiivne...koostekvaliteet OK...kaablite pikkused ja sleevid suur + ja manual on kah tasemel
Eks reaalne performance selgub kasutamise käigus...hetkel väga bro igatahes
Ainus segadust tekitav asi on jah siin juba läbi käinud arutulus teemal, mis see täpne mudel siis ikkagi on Ordi müüb 500T pähe, isendi enda peal 580T kirjas.
Minu isendil peal igatahes järgmised amprid:
+3.3 35A
+5 38A
+12V1 16A
+12V2 18A
Manualis jällegi kirjas, et 580T mudelil 12V22A...tea kas see on siis mõlema raili lubatud summa äkki? Et eraldi 16 ja 18 suudavad väljastada aga kogu power max 22A mõlema peale?
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
via101
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005
|
29.07.2005 15:02:24
|
|
|
| tsitaat: |
Ainus segadust tekitav asi on jah siin juba läbi käinud arutulus teemal, mis see täpne mudel siis ikkagi on Ordi müüb 500T pähe, isendi enda peal 580T kirjas.
|
Sellel Colositil ongi see asi et asi on üks aga karp on vale!
Kõik exemplarid on sellised
Mudeli enda peal on kirjas ka 600w aga ei usu et see seda välja annab!
isend ongi 580T
ja üldse on see väga segane asi mingi praak seeria nende karpide ja manuaalidega
_________________ Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.07.2005 19:13:53
|
|
|
täna pidin ka selle toite ära ostma, lippasin veel töölt kiirelt koju, et jõuaks ennem sulgemist poodi.
ainuke müügil olev 500T oli 2h varem maha müüdud, teisipäeva õhtuks lubati tellida.
riskantne selle vana toitega seniajani jamada, peale video lisamist kukkus +12 11.07v peale, loodan et nädalavahetuse ikka elab üle...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
05.08.2005 14:55:20
|
|
|
niisii, sai kah säärane isend soetatud ordist 540 eegu eest. esmane mulje väga timm ilus välimus ning mõned arvestavad toiteka headust kaalujärgi siis ütleks et 2kg on küll ära, molexeid on s*tax mingi 6 vist ja veel särki värki. Kui rtal täis vungile keerata need vendid teeb ikka tolmuimeja häält küll aga minimaalseks keerad on ikka elu vaikne, siin ka väike küsimus et kas midagi võib juhtuda kui ma täitsa minimumi keeran(midagi üle ei kuumene???arvuti konf. profiilis) ja kas see takistab kondekate lõhkemist??? tänud ette
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|