Avaleht
otsing leidis 81 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Mytant
zid

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2025 13:32:37   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Kaup korralik, saatmine kiire thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aks
zid

vastuseid: 129
vaadatud: 47254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2017 18:47:20   pealkiri: Kommenteerimine: aks
ostsin kõvaketta, kõik sujus kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: iks95
zid

vastuseid: 118
vaadatud: 25275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2013 23:05:38   pealkiri: Kommenteerimine: iks95
ostsin mälud, kõik ok.
  teema: kaameraseadete statistika
zid

vastuseid: 21
vaadatud: 7311

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.03.2007 12:05:08   pealkiri: kaameraseadete statistika
jaa...

Aperture:
F1.8: 729
F2: 1
F2: 10
F2.2: 7
F2.5: 9
F2.8: 7
F3.2: 3
F3.5: 93
F4: 6
F4: 5
F4.5: 42
F5: 23
F5: 7 ...
  teema: Kommenteerimine: Morillo
zid

vastuseid: 151
vaadatud: 54126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2006 17:51:18   pealkiri: Kommenteerimine: Morillo
kaamerale aku. pakk järgmisel päeval kohal. thumbs_up.gif
  teema: Millist objektiivi valida (350D-le)
zid

vastuseid: 122
vaadatud: 33950

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.12.2005 20:50:47   pealkiri: Millist objektiivi valida (350D-le)
korraliku 2-3x zoomobje - ja 70-200L seda kahtlemata on - ja fiksi kvaliteedivahe pole tänapäeval enam eriti suur. küll aga need 10x megazoomid a la 18-200.
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
zid

vastuseid: 1322
vaadatud: 301195

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.08.2005 20:31:04   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
30 kilone objektiiv ja sellised pildid? raiskamine.
  teema: [avatud] vabavõistlused - minu parim pilt
zid

vastuseid: 306
vaadatud: 87847

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.08.2005 06:33:12   pealkiri: vabavõistlused - minu parim pilt
Aga jah sellest tagasitegemisest rääkides, mind huvitaks kasutaja zid. Kas sa oledki selline karm hindaja või lihtsalt arvad, et sina just peaks saama esikoha? icon_razz.gif Sinu hinded kõiguvad 1-3. Neist k ...
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
zid

vastuseid: 1322
vaadatud: 301195

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.08.2005 16:49:54   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
http://www.ttt.pri.ee/hv/puud.JPG

Puud oleks nagu kleebitud pildile :roll:proovi samas kohas pilti teha kas kell 6 hommikul või siis päikeseloojangu ajal..
  teema: [suletud] fotovõistlus V34: arhitektuur
zid

vastuseid: 51
vaadatud: 13711

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.08.2005 15:07:59   pealkiri: fotovõistlus V34: arhitektuur
Interjöör sobis ka vist selle teema alla?ikka, jah.
  teema: [avatud] vabavõistlused - minu parim pilt
zid

vastuseid: 306
vaadatud: 87847

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.08.2005 16:12:30   pealkiri: vabavõistlused - minu parim pilt
njah, liiga vara lisasin oma pildid icon_razz.gif nüüd palju paremaid teinud :\ kahju..
  teema: [suletud] fotovõistlus V33: massistseen
zid

vastuseid: 61
vaadatud: 15719

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.08.2005 11:55:37   pealkiri: fotovõistlus V33: massistseen
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=192487

arutame seal edasi siis.
  teema: [suletud] fotovõistlus V34: arhitektuur
zid

vastuseid: 51
vaadatud: 13711

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.08.2005 11:55:04   pealkiri: fotovõistlus V34: arhitektuur
http://foto.hinnavaatlus.ee/


Piltide esitamine: 04.08.2005 - 09.08.2005
Hindamine: 10.08.2005 - 12.08.2005
  teema: [suletud] fotovõistlus V33: massistseen
zid

vastuseid: 61
vaadatud: 15719

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.08.2005 04:14:13   pealkiri: fotovõistlus V33: massistseen
arhitektuur oleks küll mõnus. nii eksterjöör kui interjöör siis sobivad.
  teema: [suletud] Fotovõistlus V32: kontrastid
zid

vastuseid: 46
vaadatud: 13180

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.07.2005 02:33:18   pealkiri: Fotovõistlus V32: kontrastid
suvi ju.
  teema: [suletud] Fotovõistlus V29: SUITS
zid

vastuseid: 50
vaadatud: 17253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.06.2005 08:18:47   pealkiri: Fotovõistlus V29: SUITS
Päike võitis siis? kui ma valesti ei lugenud.

võitis siis elukaz.
  teema: [suletud] Fotovõistlus V29: SUITS
zid

vastuseid: 50
vaadatud: 17253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.06.2005 01:00:04   pealkiri: Fotovõistlus V29: SUITS
sorri, ei olnud võimalik enne..
  teema: [suletud] Fotovõistlus V29: SUITS
zid

vastuseid: 50
vaadatud: 17253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.06.2005 17:47:16   pealkiri: Fotovõistlus V29: SUITS
Piltide esitamine: 02.06.2005 - 07.06.2005

http://foto.hv.ee
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
zid

vastuseid: 87
vaadatud: 28085

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.06.2005 23:57:19   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
teemaks siis SUITS seekord..

tähtaeg 7. juuni?

enne ei tee uut teemat
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
zid

vastuseid: 87
vaadatud: 28085

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.05.2005 23:44:30   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
tehke keegi siis uus teema kui kokku lepite, ma liiga oskamatu icon_razz.gif ma kõigega nõus.
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
zid

vastuseid: 87
vaadatud: 28085

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.05.2005 17:41:50   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
on mingeid häid teemasid äkki kellelgi?
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
zid

vastuseid: 87
vaadatud: 28085

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.05.2005 09:54:28   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
Minu hääl pildile hindamine on läbi..
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
zid

vastuseid: 87
vaadatud: 28085

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 29.05.2005 22:42:46   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
millal hääletamine lõppeb?
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
zid

vastuseid: 87
vaadatud: 28085

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.05.2005 07:50:44   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
http://foto.hv.ee/albums/userpics/normal_Vana%20raadio.JPG

minu hääl.
  teema: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS
zid

vastuseid: 363
vaadatud: 91424

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.05.2005 19:05:53   pealkiri: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS
7700kr vs 5300kr

hinnavahe juba suur, loogiline, et canon peaks parem olema?
  teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled
zid

vastuseid: 79
vaadatud: 25775

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.05.2005 13:55:39   pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10038/normal_Talvine-%F6%F6tee.jpg
  teema: Fotovõistlus V26: Kiirus
zid

vastuseid: 46
vaadatud: 13973

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.05.2005 23:55:29   pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus
läbi?
  teema: Fotovõistlus V26: Kiirus
zid

vastuseid: 46
vaadatud: 13973

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.05.2005 20:24:11   pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus
Jägermeister, pane palun faili nimi või otselink pildile. Minul näitab näiteks seda pilti: http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/P5042780-.jpg, kas see ka õige on?

imelik, kui ...
  teema: Fotovõistlus V25: Kevad
zid

vastuseid: 48
vaadatud: 16091

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.04.2005 16:50:35   pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad
spontaanne portree.
  teema: Fotovõistlus V25: Kevad
zid

vastuseid: 48
vaadatud: 16091

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.04.2005 21:29:55   pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad
kuna vahe peal postid kadusid, pikendati määramata ajaks hääletamist.
  teema: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP
zid

vastuseid: 41
vaadatud: 13948

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.04.2005 18:41:43   pealkiri: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP
ega ma ei ütlend midagi halba. tublid, et vähemalt osalevad. ise pigem ootan midagi paremat icon_razz.gif
  teema: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP
zid

vastuseid: 41
vaadatud: 13948

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.04.2005 17:51:25   pealkiri: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP
3 normaalset pilti on seal, imo. rohkem mitte. teema ka vastav.
  teema: Fotovõistlus V25: Kevad
zid

vastuseid: 48
vaadatud: 16091

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.04.2005 14:59:39   pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad
terve ports lillepilte. hentz'u lilleke.jpg oli hea näiteks.
  teema: Fotovõistlus V25: Kevad
zid

vastuseid: 48
vaadatud: 16091

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.04.2005 20:14:46   pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad
välgutas koplis äkki öösel icon_lol.gif
  teema: fotovõistlus V24: emotsioon
zid

vastuseid: 88
vaadatud: 27160

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.04.2005 16:27:44   pealkiri: fotovõistlus V24: emotsioon
kevadeteemat ei saa enam teha, pärnus täna 20 kraadi...rand inimesi täis, lühikestega sai vabalt olla.
  teema: fotovõistlus V24: emotsioon
zid

vastuseid: 88
vaadatud: 27160

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.04.2005 21:08:42   pealkiri: fotovõistlus V24: emotsioon
urban oleks kena.

see on olnud.ma tean.
  teema: fotovõistlus V24: emotsioon
zid

vastuseid: 88
vaadatud: 27160

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.04.2005 20:12:31   pealkiri: fotovõistlus V24: emotsioon
urban oleks kena.
  teema: Millist digifotokat omate?
zid

vastuseid: 927
vaadatud: 227712

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.04.2005 23:17:12   pealkiri: Millist digifotokat omate?
digebeni 300D saab juba praegu umbes 10 k kätte.
... mis sa selle palja kerega ikka teed, süües kasvab isu ja algne 10 tonnine "odav" väljaminek, võib üsna pea 2-3 kordistuda icon_rolleyes.gif parem mitte ...
  teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
zid

vastuseid: 92
vaadatud: 26351

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.04.2005 21:20:16   pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
let the keping begin :lol:halenaljakas..
  teema: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE
zid

vastuseid: 61
vaadatud: 18873

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.03.2005 16:37:06   pealkiri: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/teeviitc.jpg
  teema: Millist digifotokat omate?
zid

vastuseid: 927
vaadatud: 227712

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.03.2005 18:53:19   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Olympus C-770
Väga (y)sama siin.
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
zid

vastuseid: 1322
vaadatud: 301195

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.03.2005 05:08:24   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
müra ja purple frining! võind väiksemat ava ja ISO't kasutada!muide, seal oli kottpime.
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
zid

vastuseid: 1322
vaadatud: 301195

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.03.2005 01:33:20   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
http://img109.exs.cx/img109/8158/p30404122ia.th.jpg pärnu @ night.
  teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
zid

vastuseid: 92
vaadatud: 26351

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.03.2005 01:22:27   pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
Aga, kas siis, kui esitan näiteks ainult 2 pilti, osalevad need ka? Et nagu ei pea kindlasti 3 pilti olema?Pilte võib esitada iga osaleja kuni kolm
  teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
zid

vastuseid: 52
vaadatud: 17655

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.03.2005 15:33:07   pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
namstoop võitiski.
  teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
zid

vastuseid: 52
vaadatud: 17655

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.03.2005 14:27:40   pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
fotov6istlusV20_minek.jpg
  teema: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE
zid

vastuseid: 141
vaadatud: 41432

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.02.2005 01:17:24   pealkiri: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE
jaan.jpg

tase on vääääga seinast seina, kahjuks.
  teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine
zid

vastuseid: 77
vaadatud: 24529

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.02.2005 21:21:41   pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine
head: missomaa, Pvs, namstoop, Kammkala, zepazix, harri. kõik oli pildiga seoses hea missomaal,.
  teema: Fotovõistlus V17 : Hindamine
zid

vastuseid: 59
vaadatud: 19029

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.01.2005 17:51:07   pealkiri: Fotovõistlus V17 : Hindamine
missomaa siis.
  teema: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00"
zid

vastuseid: 110
vaadatud: 31223

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.01.2005 16:34:15   pealkiri: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00"
tõsiselt, ma võin ju panna kaamera kella 12:00 peale ja siis pildistada....teema ei ole tõesti hea...ära pildista siis siia, kui ei taha. see su känd minimalismiteemas oli ikka paras pang.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.