|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
zid
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2025 13:32:37 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
Kaup korralik, saatmine kiire  |
teema: Kommenteerimine: aks |
zid
vastuseid: 129
vaadatud: 47254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2017 18:47:20 pealkiri: Kommenteerimine: aks |
ostsin kõvaketta, kõik sujus kiirelt  |
teema: Kommenteerimine: iks95 |
zid
vastuseid: 118
vaadatud: 25275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2013 23:05:38 pealkiri: Kommenteerimine: iks95 |
| ostsin mälud, kõik ok. |
teema: kaameraseadete statistika |
zid
vastuseid: 21
vaadatud: 7311
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.03.2007 12:05:08 pealkiri: kaameraseadete statistika |
jaa...
Aperture:
F1.8: 729
F2: 1
F2: 10
F2.2: 7
F2.5: 9
F2.8: 7
F3.2: 3
F3.5: 93
F4: 6
F4: 5
F4.5: 42
F5: 23
F5: 7
... |
teema: Kommenteerimine: Morillo |
zid
vastuseid: 151
vaadatud: 54126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2006 17:51:18 pealkiri: Kommenteerimine: Morillo |
kaamerale aku. pakk järgmisel päeval kohal.  |
teema: Millist objektiivi valida (350D-le) |
zid
vastuseid: 122
vaadatud: 33950
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.12.2005 20:50:47 pealkiri: Millist objektiivi valida (350D-le) |
| korraliku 2-3x zoomobje - ja 70-200L seda kahtlemata on - ja fiksi kvaliteedivahe pole tänapäeval enam eriti suur. küll aga need 10x megazoomid a la 18-200. |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
zid
vastuseid: 1322
vaadatud: 301195
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.08.2005 20:31:04 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
| 30 kilone objektiiv ja sellised pildid? raiskamine. |
teema: [avatud] vabavõistlused - minu parim pilt |
zid
vastuseid: 306
vaadatud: 87847
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.08.2005 06:33:12 pealkiri: vabavõistlused - minu parim pilt |
Aga jah sellest tagasitegemisest rääkides, mind huvitaks kasutaja zid. Kas sa oledki selline karm hindaja või lihtsalt arvad, et sina just peaks saama esikoha? Sinu hinded kõiguvad 1-3. Neist k ... |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
zid
vastuseid: 1322
vaadatud: 301195
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.08.2005 16:49:54 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
http://www.ttt.pri.ee/hv/puud.JPG
Puud oleks nagu kleebitud pildile :roll:proovi samas kohas pilti teha kas kell 6 hommikul või siis päikeseloojangu ajal.. |
teema: [suletud] fotovõistlus V34: arhitektuur |
zid
vastuseid: 51
vaadatud: 13711
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.08.2005 15:07:59 pealkiri: fotovõistlus V34: arhitektuur |
| Interjöör sobis ka vist selle teema alla?ikka, jah. |
teema: [avatud] vabavõistlused - minu parim pilt |
zid
vastuseid: 306
vaadatud: 87847
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.08.2005 16:12:30 pealkiri: vabavõistlused - minu parim pilt |
njah, liiga vara lisasin oma pildid nüüd palju paremaid teinud :\ kahju.. |
teema: [suletud] fotovõistlus V33: massistseen |
zid
vastuseid: 61
vaadatud: 15719
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.08.2005 11:55:37 pealkiri: fotovõistlus V33: massistseen |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=192487
arutame seal edasi siis. |
teema: [suletud] fotovõistlus V34: arhitektuur |
zid
vastuseid: 51
vaadatud: 13711
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.08.2005 11:55:04 pealkiri: fotovõistlus V34: arhitektuur |
http://foto.hinnavaatlus.ee/
Piltide esitamine: 04.08.2005 - 09.08.2005
Hindamine: 10.08.2005 - 12.08.2005 |
teema: [suletud] fotovõistlus V33: massistseen |
zid
vastuseid: 61
vaadatud: 15719
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.08.2005 04:14:13 pealkiri: fotovõistlus V33: massistseen |
| arhitektuur oleks küll mõnus. nii eksterjöör kui interjöör siis sobivad. |
teema: [suletud] Fotovõistlus V32: kontrastid |
zid
vastuseid: 46
vaadatud: 13180
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.07.2005 02:33:18 pealkiri: Fotovõistlus V32: kontrastid |
| suvi ju. |
teema: [suletud] Fotovõistlus V29: SUITS |
zid
vastuseid: 50
vaadatud: 17253
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.06.2005 08:18:47 pealkiri: Fotovõistlus V29: SUITS |
Päike võitis siis? kui ma valesti ei lugenud.
võitis siis elukaz. |
teema: [suletud] Fotovõistlus V29: SUITS |
zid
vastuseid: 50
vaadatud: 17253
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.06.2005 01:00:04 pealkiri: Fotovõistlus V29: SUITS |
| sorri, ei olnud võimalik enne.. |
teema: [suletud] Fotovõistlus V29: SUITS |
zid
vastuseid: 50
vaadatud: 17253
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.06.2005 17:47:16 pealkiri: Fotovõistlus V29: SUITS |
Piltide esitamine: 02.06.2005 - 07.06.2005
http://foto.hv.ee |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
zid
vastuseid: 87
vaadatud: 28085
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.06.2005 23:57:19 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
teemaks siis SUITS seekord..
tähtaeg 7. juuni?
enne ei tee uut teemat |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
zid
vastuseid: 87
vaadatud: 28085
|
foorum: Fotograafia postitatud: 31.05.2005 23:44:30 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
tehke keegi siis uus teema kui kokku lepite, ma liiga oskamatu ma kõigega nõus. |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
zid
vastuseid: 87
vaadatud: 28085
|
foorum: Fotograafia postitatud: 31.05.2005 17:41:50 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
| on mingeid häid teemasid äkki kellelgi? |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
zid
vastuseid: 87
vaadatud: 28085
|
foorum: Fotograafia postitatud: 31.05.2005 09:54:28 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
| Minu hääl pildile hindamine on läbi.. |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
zid
vastuseid: 87
vaadatud: 28085
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.05.2005 22:42:46 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
| millal hääletamine lõppeb? |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
zid
vastuseid: 87
vaadatud: 28085
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.05.2005 07:50:44 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
http://foto.hv.ee/albums/userpics/normal_Vana%20raadio.JPG
minu hääl. |
teema: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS |
zid
vastuseid: 363
vaadatud: 91424
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.05.2005 19:05:53 pealkiri: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS |
7700kr vs 5300kr
hinnavahe juba suur, loogiline, et canon peaks parem olema? |
teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled |
zid
vastuseid: 79
vaadatud: 25775
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.05.2005 13:55:39 pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled |
| http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10038/normal_Talvine-%F6%F6tee.jpg |
teema: Fotovõistlus V26: Kiirus |
zid
vastuseid: 46
vaadatud: 13973
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.05.2005 23:55:29 pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus |
| läbi? |
teema: Fotovõistlus V26: Kiirus |
zid
vastuseid: 46
vaadatud: 13973
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.05.2005 20:24:11 pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus |
Jägermeister, pane palun faili nimi või otselink pildile. Minul näitab näiteks seda pilti: http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/P5042780-.jpg, kas see ka õige on?
imelik, kui ... |
teema: Fotovõistlus V25: Kevad |
zid
vastuseid: 48
vaadatud: 16091
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.04.2005 16:50:35 pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad |
| spontaanne portree. |
teema: Fotovõistlus V25: Kevad |
zid
vastuseid: 48
vaadatud: 16091
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.04.2005 21:29:55 pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad |
| kuna vahe peal postid kadusid, pikendati määramata ajaks hääletamist. |
teema: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP |
zid
vastuseid: 41
vaadatud: 13948
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.04.2005 18:41:43 pealkiri: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP |
ega ma ei ütlend midagi halba. tublid, et vähemalt osalevad. ise pigem ootan midagi paremat  |
teema: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP |
zid
vastuseid: 41
vaadatud: 13948
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.04.2005 17:51:25 pealkiri: Pikaajaline fotovõistlus (aprill): KEPP |
| 3 normaalset pilti on seal, imo. rohkem mitte. teema ka vastav. |
teema: Fotovõistlus V25: Kevad |
zid
vastuseid: 48
vaadatud: 16091
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.04.2005 14:59:39 pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad |
| terve ports lillepilte. hentz'u lilleke.jpg oli hea näiteks. |
teema: Fotovõistlus V25: Kevad |
zid
vastuseid: 48
vaadatud: 16091
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.04.2005 20:14:46 pealkiri: Fotovõistlus V25: Kevad |
välgutas koplis äkki öösel  |
teema: fotovõistlus V24: emotsioon |
zid
vastuseid: 88
vaadatud: 27160
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.04.2005 16:27:44 pealkiri: fotovõistlus V24: emotsioon |
| kevadeteemat ei saa enam teha, pärnus täna 20 kraadi...rand inimesi täis, lühikestega sai vabalt olla. |
teema: fotovõistlus V24: emotsioon |
zid
vastuseid: 88
vaadatud: 27160
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.04.2005 21:08:42 pealkiri: fotovõistlus V24: emotsioon |
urban oleks kena.
see on olnud.ma tean. |
teema: fotovõistlus V24: emotsioon |
zid
vastuseid: 88
vaadatud: 27160
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.04.2005 20:12:31 pealkiri: fotovõistlus V24: emotsioon |
| urban oleks kena. |
teema: Millist digifotokat omate? |
zid
vastuseid: 927
vaadatud: 227712
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.04.2005 23:17:12 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
digebeni 300D saab juba praegu umbes 10 k kätte.
... mis sa selle palja kerega ikka teed, süües kasvab isu ja algne 10 tonnine "odav" väljaminek, võib üsna pea 2-3 kordistuda parem mitte ... |
teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
zid
vastuseid: 92
vaadatud: 26351
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.04.2005 21:20:16 pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
| let the keping begin :lol:halenaljakas.. |
teema: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE |
zid
vastuseid: 61
vaadatud: 18873
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.03.2005 16:37:06 pealkiri: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE |
| http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/teeviitc.jpg |
teema: Millist digifotokat omate? |
zid
vastuseid: 927
vaadatud: 227712
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.03.2005 18:53:19 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Olympus C-770
Väga (y)sama siin. |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
zid
vastuseid: 1322
vaadatud: 301195
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.03.2005 05:08:24 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
| müra ja purple frining! võind väiksemat ava ja ISO't kasutada!muide, seal oli kottpime. |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
zid
vastuseid: 1322
vaadatud: 301195
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.03.2005 01:33:20 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
| http://img109.exs.cx/img109/8158/p30404122ia.th.jpg pärnu @ night. |
teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
zid
vastuseid: 92
vaadatud: 26351
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.03.2005 01:22:27 pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
| Aga, kas siis, kui esitan näiteks ainult 2 pilti, osalevad need ka? Et nagu ei pea kindlasti 3 pilti olema?Pilte võib esitada iga osaleja kuni kolm |
teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
zid
vastuseid: 52
vaadatud: 17655
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.03.2005 15:33:07 pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
| namstoop võitiski. |
teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
zid
vastuseid: 52
vaadatud: 17655
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.03.2005 14:27:40 pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
| fotov6istlusV20_minek.jpg |
teema: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE |
zid
vastuseid: 141
vaadatud: 41432
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.02.2005 01:17:24 pealkiri: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE |
jaan.jpg
tase on vääääga seinast seina, kahjuks. |
teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
zid
vastuseid: 77
vaadatud: 24529
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.02.2005 21:21:41 pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
| head: missomaa, Pvs, namstoop, Kammkala, zepazix, harri. kõik oli pildiga seoses hea missomaal,. |
teema: Fotovõistlus V17 : Hindamine |
zid
vastuseid: 59
vaadatud: 19029
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.01.2005 17:51:07 pealkiri: Fotovõistlus V17 : Hindamine |
| missomaa siis. |
teema: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00" |
zid
vastuseid: 110
vaadatud: 31223
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.01.2005 16:34:15 pealkiri: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00" |
| tõsiselt, ma võin ju panna kaamera kella 12:00 peale ja siis pildistada....teema ei ole tõesti hea...ära pildista siis siia, kui ei taha. see su känd minimalismiteemas oli ikka paras pang. |
| |