|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
zero
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2019 11:00:11 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Sai x200 aku ostetud. Kõik toimib nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: SurfData |
zero
vastuseid: 83
vaadatud: 32156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2013 22:09:04 pealkiri: Kommenteerimine: SurfData |
Sai üks ketas soetatud. Äri kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: arvi16 |
zero
vastuseid: 96
vaadatud: 32540
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2013 22:58:38 pealkiri: Kommenteerimine: arvi16 |
Sai telefon ostetud. Äri kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
zero
vastuseid: 256
vaadatud: 67463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2013 20:56:02 pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo |
Äri kiire ja korralik  |
teema: Desktopi Screenshotid II |
zero
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.03.2012 18:25:20 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
, sheeri walli  |
teema: Kommenteerimine: zebra1 |
zero
vastuseid: 183
vaadatud: 44294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2011 22:20:46 pealkiri: Kommenteerimine: zebra1 |
sai tehing tehtud, kõik oli nii nagu räägitud  |
teema: Kommenteerimine: shelob |
zero
vastuseid: 294
vaadatud: 78251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2011 17:32:03 pealkiri: Kommenteerimine: shelob |
Sai üks kiire ja korralik tehing tehtud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Mardex |
zero
vastuseid: 408
vaadatud: 63332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2011 00:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: Mardex |
Sai tehing tehtud, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: taims11 |
zero
vastuseid: 37
vaadatud: 13188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2011 00:49:52 pealkiri: Kommenteerimine: taims11 |
Kannatlik ja tore müügimees Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: winterboy |
zero
vastuseid: 9
vaadatud: 1944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2011 22:27:24 pealkiri: Kommenteerimine: winterboy |
Müüsin prose, kaup kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
zero
vastuseid: 446
vaadatud: 77040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2011 23:08:33 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
Ostsin toiteploki- Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: GTR |
zero
vastuseid: 116
vaadatud: 34566
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2011 00:35:14 pealkiri: Kommenteerimine: GTR |
Ostsin ühe arvutikasti. Kõik toimus nagu plaanitud  |
teema: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni |
zero
vastuseid: 5
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.05.2011 22:18:44 pealkiri: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni |
ma arvan et pigem plate ikka. Otsin juba uut, eks siis saab selgeks. Aga tänud  |
teema: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni |
zero
vastuseid: 5
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.05.2011 18:44:34 pealkiri: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni |
Ma ei saa winni sissegi. tegin formati, ning ei saa isegi sinnamaani kus tuleb andmed sisestada peale startupi
Proovisin veel ühte toidet, ikka sama jama, seega toites asi ei ole. |
teema: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni |
zero
vastuseid: 5
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.05.2011 16:57:06 pealkiri: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni |
Probleem siis järgmine.
Panen masina käima, on kõik korras. saab biosis olla jms. Kui aga jõuab sinnani kus see win-i laadimise pilt ette tuleb, teeb lihtsalt shutdowni, paarkorda on nii ka olnud ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
zero
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.04.2011 21:29:14 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
| , jaga tausta |
teema: Desktopi Screenshotid II |
zero
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.02.2011 00:57:48 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Ole lahke
http://www.upload.ee/thumb/1094814/Wood_wall_Jamie_eason_mod_by_tidyboyuk.jpg |
teema: Desktopi Screenshotid II |
zero
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.02.2011 17:21:22 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu tagasihoidlik desk siis...
http://www.upload.ee/thumb/1093108/desk.JPG |
teema: Kommenteerimine: ärimehike |
zero
vastuseid: 79
vaadatud: 21923
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2010 01:17:19 pealkiri: Kommenteerimine: ärimehike |
Ostis helikaardi  |
teema: Kommenteerimine: 7a1v0 |
zero
vastuseid: 70
vaadatud: 14029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2010 22:38:23 pealkiri: Kommenteerimine: 7a1v0 |
| Äri kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: Dzinn |
zero
vastuseid: 8
vaadatud: 3974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2010 11:55:55 pealkiri: Kommenteerimine: Dzinn |
Sai jahutus müüdud, äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Amphor |
zero
vastuseid: 35
vaadatud: 22637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2010 11:53:14 pealkiri: Kommenteerimine: Amphor |
Sai klaver müüdud, äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: midiman |
zero
vastuseid: 28
vaadatud: 7973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2010 20:53:33 pealkiri: Kommenteerimine: midiman |
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: .:MDK:. |
zero
vastuseid: 104
vaadatud: 42317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2010 20:52:30 pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:. |
Sai ketas ostetud, äri kiire ja korralik.  |
teema: Vajan abi. Arvuti ei võta pilti ette. |
zero
vastuseid: 6
vaadatud: 1997
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.10.2010 20:07:37 pealkiri: Vajan abi. Arvuti ei võta pilti ette. |
Võimalik, et asi on proses. Proovi mõnda töötavat isendit oma plaadiga  |
teema: Kommenteerimine: johhu12 |
zero
vastuseid: 20
vaadatud: 7798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2010 21:59:34 pealkiri: Kommenteerimine: johhu12 |
Väga usaldusväärne kasutaja, ostis mult emaplaadi järelmaksuga ja kõik maksed tulid nagu kokku lepitud.
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: Integraal |
zero
vastuseid: 24
vaadatud: 7046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2010 10:56:39 pealkiri: Kommenteerimine: Integraal |
Sai toide müüdud, äri oli kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: zzzzz |
zero
vastuseid: 19
vaadatud: 13680
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 14:04:13 pealkiri: Kommenteerimine: zzzzz |
Sai üks netikast ostetud, äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: vonets |
zero
vastuseid: 62
vaadatud: 20248
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 14:02:18 pealkiri: Kommenteerimine: vonets |
Sai monitor ja korpus müüdud, kõik sujus probleemideta.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: martin366 |
zero
vastuseid: 184
vaadatud: 50917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2010 18:45:09 pealkiri: Kommenteerimine: martin366 |
Sai tehing tehtud. Kõik sujus probleemideta, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: carbon |
zero
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2010 19:21:14 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
Sai väike tehing tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Marduuhin |
zero
vastuseid: 127
vaadatud: 57110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2010 17:44:01 pealkiri: Kommenteerimine: Marduuhin |
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: Magic |
zero
vastuseid: 234
vaadatud: 163793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2010 16:17:37 pealkiri: Kommenteerimine: Magic |
Sai prose müüdud, kõik kulges sujubalt ja probleemideta
Soovitan  |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
zero
vastuseid: 3712
vaadatud: 697709
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2010 20:33:11 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
Leidsin veer mõned tulemused Semproniga
AMD Sempron 140@4009.7 MHz
Mälu 2GB DDR3@793Mhz
19,312s
http://www.upload.ee/thumb/340282/193.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/340286/190.JPG |
teema: TOM TOM GO720 liikluskaamerad |
zero
vastuseid: 13
vaadatud: 8144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2009 01:13:47 pealkiri: TOM TOM GO720 liikluskaamerad |
| kas märke on siis nii raske vaadata? |
teema: Kommenteerimine: -proracer- |
zero
vastuseid: 3
vaadatud: 1159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2009 06:23:36 pealkiri: Kommenteerimine: -proracer- |
Sai mälud müüdud.
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Orps |
zero
vastuseid: 64
vaadatud: 14979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2009 20:31:40 pealkiri: Kommenteerimine: Orps |
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: serxx |
zero
vastuseid: 160
vaadatud: 47101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2009 16:02:14 pealkiri: Kommenteerimine: serxx |
Sai väike tehing tehtud, kõik läks nii nagu pidi  |
teema: AMD K10 arutelu |
zero
vastuseid: 4700
vaadatud: 746557
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.11.2009 23:58:18 pealkiri: AMD K10 arutelu |
jama on selline et AMD: 140 Sempron ei clokku naq vanasti ehk ytleme et lased 3.5GHz ära ja ongi piir ennem oli 3.8GHz, bios on viimane
VB peaks äkki mälusi clokkima?
Proovi jah mälusi klok ... |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
zero
vastuseid: 3712
vaadatud: 697709
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.11.2009 16:50:42 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
Sempon 140@3.53GHz
21.781s
http://www.upload.ee/thumb/266562/140.JPG19.813
http://www.upload.ee/thumb/266931/pii.JPG |
teema: Kommenteerimine: Smoking |
zero
vastuseid: 359
vaadatud: 97694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2009 00:23:50 pealkiri: Kommenteerimine: Smoking |
Sai jahutus ostetud, üks positiivne kogemus jälle juures  |
teema: Probleem kopeerimise ja msniga |
zero
vastuseid: 4
vaadatud: 1123
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.11.2009 20:38:20 pealkiri: Probleem kopeerimise ja msniga |
| kui msn aken on aktiivne, vajuta alt-i |
teema: Desktopi Screenshotid II |
zero
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.11.2009 15:47:51 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu desk siis:
http://www.upload.ee/thumb/250134/desk.JPG
OS: XP
VS: Muin 2
WP: Scuderia Bizzarrini P538 |
teema: Need For Speed: Shift |
zero
vastuseid: 3387
vaadatud: 487788
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2009 22:45:34 pealkiri: Need For Speed: Shift |
| Pmst ei tohi kuskile vastu sõita, ega ka rajalt välja minna. |
teema: Kommenteerimine: Whiskey |
zero
vastuseid: 8
vaadatud: 3714
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2009 22:41:02 pealkiri: Kommenteerimine: Whiskey |
Sai ketas müüdud, kõik sujus probleemideta.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
zero
vastuseid: 1155
vaadatud: 368108
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2009 23:17:11 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Müüsin emaplaadi, tehing kiire ja korralik  |
teema: Telia TV |
zero
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182557
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.10.2009 23:39:13 pealkiri: Telia TV |
mul hakkab ruuter ära surema vist, teeb restarte koguaeg ja vahest ei hakka tööle, peab ise käsitsi sisse-välja lülitama mitu korda
Ja ma mõtlesin, et ei tea mis hinnaga poest uue saaks j ... |
teema: Kommenteerimine: RKotkas |
zero
vastuseid: 29
vaadatud: 8221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2009 22:36:25 pealkiri: Kommenteerimine: RKotkas |
Sai HDD müüdud. Tehing kiire ja korralik
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Cerberus.906 |
zero
vastuseid: 20
vaadatud: 5676
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2009 22:05:32 pealkiri: Kommenteerimine: Cerberus.906 |
Ostsin korpuse, tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: voltc |
zero
vastuseid: 1008
vaadatud: 338788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2009 16:31:17 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Sai ketas ostetud, kõik oli nii nagu räägitud.
Äri kiire ja korralik. Soovitan  |
| |