Avaleht
otsing leidis 232 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tiit26
zero

vastuseid: 329
vaadatud: 52462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2019 11:00:11   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Sai x200 aku ostetud. Kõik toimib nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: SurfData
zero

vastuseid: 83
vaadatud: 32156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2013 22:09:04   pealkiri: Kommenteerimine: SurfData
Sai üks ketas soetatud. Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arvi16
zero

vastuseid: 96
vaadatud: 32540

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2013 22:58:38   pealkiri: Kommenteerimine: arvi16
Sai telefon ostetud. Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
zero

vastuseid: 256
vaadatud: 67463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2013 20:56:02   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Desktopi Screenshotid II
zero

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.03.2012 18:25:20   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
, sheeri walli thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zebra1
zero

vastuseid: 183
vaadatud: 44294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2011 22:20:46   pealkiri: Kommenteerimine: zebra1
sai tehing tehtud, kõik oli nii nagu räägitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: shelob
zero

vastuseid: 294
vaadatud: 78251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2011 17:32:03   pealkiri: Kommenteerimine: shelob
Sai üks kiire ja korralik tehing tehtud. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mardex
zero

vastuseid: 408
vaadatud: 63332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2011 00:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
Sai tehing tehtud, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: taims11
zero

vastuseid: 37
vaadatud: 13188

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2011 00:49:52   pealkiri: Kommenteerimine: taims11
Kannatlik ja tore müügimees beer_yum.gif Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: winterboy
zero

vastuseid: 9
vaadatud: 1944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2011 22:27:24   pealkiri: Kommenteerimine: winterboy
Müüsin prose, kaup kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
zero

vastuseid: 446
vaadatud: 77040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2011 23:08:33   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Ostsin toiteploki- Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GTR
zero

vastuseid: 116
vaadatud: 34566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2011 00:35:14   pealkiri: Kommenteerimine: GTR
Ostsin ühe arvutikasti. Kõik toimus nagu plaanitud beer_yum.gif
  teema: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni
zero

vastuseid: 5
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.05.2011 22:18:44   pealkiri: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni
ma arvan et pigem plate ikka. Otsin juba uut, eks siis saab selgeks. Aga tänud thumbs_up.gif
  teema: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni
zero

vastuseid: 5
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.05.2011 18:44:34   pealkiri: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni
Ma ei saa winni sissegi. tegin formati, ning ei saa isegi sinnamaani kus tuleb andmed sisestada peale startupi

Proovisin veel ühte toidet, ikka sama jama, seega toites asi ei ole.
  teema: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni
zero

vastuseid: 5
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.05.2011 16:57:06   pealkiri: Vajan abi: arvuti teeb startup screeni ajal shutdowni
Probleem siis järgmine.
Panen masina käima, on kõik korras. saab biosis olla jms. Kui aga jõuab sinnani kus see win-i laadimise pilt ette tuleb, teeb lihtsalt shutdowni, paarkorda on nii ka olnud ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
zero

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.04.2011 21:29:14   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
, jaga tausta
  teema: Desktopi Screenshotid II
zero

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.02.2011 00:57:48   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Ole lahke icon_wink.gif

http://www.upload.ee/thumb/1094814/Wood_wall_Jamie_eason_mod_by_tidyboyuk.jpg
  teema: Desktopi Screenshotid II
zero

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.02.2011 17:21:22   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Minu tagasihoidlik desk siis...

http://www.upload.ee/thumb/1093108/desk.JPG
  teema: Kommenteerimine: ärimehike
zero

vastuseid: 79
vaadatud: 21923

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2010 01:17:19   pealkiri: Kommenteerimine: ärimehike
Ostis helikaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 7a1v0
zero

vastuseid: 70
vaadatud: 14029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2010 22:38:23   pealkiri: Kommenteerimine: 7a1v0
Äri kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: Dzinn
zero

vastuseid: 8
vaadatud: 3974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2010 11:55:55   pealkiri: Kommenteerimine: Dzinn
Sai jahutus müüdud, äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Amphor
zero

vastuseid: 35
vaadatud: 22637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2010 11:53:14   pealkiri: Kommenteerimine: Amphor
Sai klaver müüdud, äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: midiman
zero

vastuseid: 28
vaadatud: 7973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2010 20:53:33   pealkiri: Kommenteerimine: midiman
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: .:MDK:.
zero

vastuseid: 104
vaadatud: 42317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2010 20:52:30   pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:.
Sai ketas ostetud, äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Vajan abi. Arvuti ei võta pilti ette.
zero

vastuseid: 6
vaadatud: 1997

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.10.2010 20:07:37   pealkiri: Vajan abi. Arvuti ei võta pilti ette.
Võimalik, et asi on proses. Proovi mõnda töötavat isendit oma plaadiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: johhu12
zero

vastuseid: 20
vaadatud: 7798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2010 21:59:34   pealkiri: Kommenteerimine: johhu12
Väga usaldusväärne kasutaja, ostis mult emaplaadi järelmaksuga ja kõik maksed tulid nagu kokku lepitud.

Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Integraal
zero

vastuseid: 24
vaadatud: 7046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2010 10:56:39   pealkiri: Kommenteerimine: Integraal
Sai toide müüdud, äri oli kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zzzzz
zero

vastuseid: 19
vaadatud: 13680

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2010 14:04:13   pealkiri: Kommenteerimine: zzzzz
Sai üks netikast ostetud, äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vonets
zero

vastuseid: 62
vaadatud: 20248

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2010 14:02:18   pealkiri: Kommenteerimine: vonets
Sai monitor ja korpus müüdud, kõik sujus probleemideta.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martin366
zero

vastuseid: 184
vaadatud: 50917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2010 18:45:09   pealkiri: Kommenteerimine: martin366
Sai tehing tehtud. Kõik sujus probleemideta, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: carbon
zero

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2010 19:21:14   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Sai väike tehing tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Marduuhin
zero

vastuseid: 127
vaadatud: 57110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2010 17:44:01   pealkiri: Kommenteerimine: Marduuhin
Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Magic
zero

vastuseid: 234
vaadatud: 163793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2010 16:17:37   pealkiri: Kommenteerimine: Magic
Sai prose müüdud, kõik kulges sujubalt ja probleemideta thumbs_up.gif

Soovitan beer_yum.gif
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
zero

vastuseid: 3712
vaadatud: 697709

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2010 20:33:11   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Leidsin veer mõned tulemused Semproniga

AMD Sempron 140@4009.7 MHz
Mälu 2GB DDR3@793Mhz
19,312s
http://www.upload.ee/thumb/340282/193.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/340286/190.JPG
  teema: TOM TOM GO720 liikluskaamerad
zero

vastuseid: 13
vaadatud: 8144

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.12.2009 01:13:47   pealkiri: TOM TOM GO720 liikluskaamerad
kas märke on siis nii raske vaadata?
  teema: Kommenteerimine: -proracer-
zero

vastuseid: 3
vaadatud: 1159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2009 06:23:36   pealkiri: Kommenteerimine: -proracer-
Sai mälud müüdud.
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Orps
zero

vastuseid: 64
vaadatud: 14979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2009 20:31:40   pealkiri: Kommenteerimine: Orps
Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serxx
zero

vastuseid: 160
vaadatud: 47101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2009 16:02:14   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
Sai väike tehing tehtud, kõik läks nii nagu pidi thumbs_up.gif
  teema: AMD K10 arutelu
zero

vastuseid: 4700
vaadatud: 746557

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.11.2009 23:58:18   pealkiri: AMD K10 arutelu
jama on selline et AMD: 140 Sempron ei clokku naq vanasti ehk ytleme et lased 3.5GHz ära ja ongi piir ennem oli 3.8GHz, bios on viimane
VB peaks äkki mälusi clokkima? icon_smile.gif

Proovi jah mälusi klok ...
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
zero

vastuseid: 3712
vaadatud: 697709

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.11.2009 16:50:42   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Sempon 140@3.53GHz
21.781s

http://www.upload.ee/thumb/266562/140.JPG19.813

http://www.upload.ee/thumb/266931/pii.JPG
  teema: Kommenteerimine: Smoking
zero

vastuseid: 359
vaadatud: 97694

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2009 00:23:50   pealkiri: Kommenteerimine: Smoking
Sai jahutus ostetud, üks positiivne kogemus jälle juures beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Probleem kopeerimise ja msniga
zero

vastuseid: 4
vaadatud: 1123

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.11.2009 20:38:20   pealkiri: Probleem kopeerimise ja msniga
kui msn aken on aktiivne, vajuta alt-i
  teema: Desktopi Screenshotid II
zero

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158443

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.11.2009 15:47:51   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Minu desk siis:

http://www.upload.ee/thumb/250134/desk.JPG

OS: XP
VS: Muin 2
WP: Scuderia Bizzarrini P538
  teema: Need For Speed: Shift
zero

vastuseid: 3387
vaadatud: 487788

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2009 22:45:34   pealkiri: Need For Speed: Shift
Pmst ei tohi kuskile vastu sõita, ega ka rajalt välja minna.
  teema: Kommenteerimine: Whiskey
zero

vastuseid: 8
vaadatud: 3714

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2009 22:41:02   pealkiri: Kommenteerimine: Whiskey
Sai ketas müüdud, kõik sujus probleemideta.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
zero

vastuseid: 1155
vaadatud: 368108

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2009 23:17:11   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Müüsin emaplaadi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
zero

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182557

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2009 23:39:13   pealkiri: Telia TV
mul hakkab ruuter ära surema vist, teeb restarte koguaeg ja vahest ei hakka tööle, peab ise käsitsi sisse-välja lülitama mitu korda icon_confused.gif
Ja ma mõtlesin, et ei tea mis hinnaga poest uue saaks j ...
  teema: Kommenteerimine: RKotkas
zero

vastuseid: 29
vaadatud: 8221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2009 22:36:25   pealkiri: Kommenteerimine: RKotkas
Sai HDD müüdud. Tehing kiire ja korralik icon_wink.gif
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cerberus.906
zero

vastuseid: 20
vaadatud: 5676

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2009 22:05:32   pealkiri: Kommenteerimine: Cerberus.906
Ostsin korpuse, tehing kiire ja korralik beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: voltc
zero

vastuseid: 1008
vaadatud: 338788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2009 16:31:17   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Sai ketas ostetud, kõik oli nii nagu räägitud.
Äri kiire ja korralik. Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.