|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tv3play Soomes |
zMz
vastuseid: 11
vaadatud: 12615
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 13.09.2013 00:03:00 pealkiri: Tv3play Soomes |
Proovida tasub anna siis tulemusest teada:
http://hola.org/
Kättemaksukontori värske hooaeg hakkas neljapäeval:
http://www.tv3play.ee/play/322587/?autostart=true |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 31.10.2012 23:53:43 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| huvitav selles asi ei ole, lükkasin device manegerist välja aga ei midagi ikka sama. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 31.10.2012 21:18:44 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
BIOS Type: Phoenix
BIOS Version: 5.00 R1.02.2610.A1
System BIOS Date: 05/25/07
Tuleb välja,et uuemat polegi või ma ei leia.
http://www.upload.ee/image/2790239/bios.png |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 31.10.2012 14:42:06 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kas keegi teab selgitust sellisele anomaaliale: Sai vahetatud toiteplokk, paigaldatud uus videokaart ja IEEE1394. Ennem seda nagu ei täheldanud seda ju siis restart toimis.
Windows 7-Start-Restart n ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.10.2012 14:50:17 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Kõik värskendatud ja kõige sõbivamad draiveri peaks peal olema aga mingi tõrge ikka mingitmoodi kuskil. Kõik muu nagu toimib. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.10.2012 14:38:00 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kas keegi teab selgitust sellisele anomaaliale: Sai vahetatud toiteplokk, paigaldatud uus videokaart ja IEEE1394. Ennem seda nagu ei täheldanud seda ju siis restart toimis.
Windows 7-Start-Restart n ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.01.2012 23:34:22 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Uuendab ka Help-About Firefox |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.01.2012 15:36:40 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Mure: Vaadates youtube või mujal vidoesid (flash) on kõik väga uimane ja video tuleb katkendlikult.. CPU läheb 100% kas firefox.exe või plugin-container.exe (kus siis jookseb flash).. Mujal netis ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.12.2011 15:06:48 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
See Control Panel teema:
http://www.windows7taskforce.com/thumb/All%20Control%20Panel%20Items7.png/x/560
See järjekord muutub vist siis kui midagi uut sinna installides tuleb.. siis otsi neid jäll ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.12.2011 19:08:10 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
http://www.u ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.12.2011 15:22:34 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
http://www.u ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.12.2011 13:25:17 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kuidas Control Panel'i ikoonid saaks jätta iga kord samasse kohta? päris tüütu on neid igakord otsida.
aitäh. |
teema: Võrgukaardi paigaldamine |
zMz
vastuseid: 4
vaadatud: 2513
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2011 19:41:41 pealkiri: Võrgukaardi paigaldamine |
Võrgukaardi tundis teises pesas ära,
ühendus tuli tagasi... ennem oli disabled
http://www.upload.ee/image/1796471/network.bmp
tänan toetuse eest. |
teema: Võrgukaardi paigaldamine |
zMz
vastuseid: 4
vaadatud: 2513
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2011 16:08:26 pealkiri: Võrgukaardi paigaldamine |
opaa just avastasin,et 1000 kaart on hoopis RTL8110SC, vale karp oli käes.. lol see siis Realtek, nüüd otsin õige draveri ja panen teise slotti vaatab.
Midagi on totaalselt sassis.. olen peaegu ... |
teema: Võrgukaardi paigaldamine |
zMz
vastuseid: 4
vaadatud: 2513
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2011 00:43:57 pealkiri: Võrgukaardi paigaldamine |
Ennem format c toimisid nii 1000 kui 100 kaart aga nüüd 1000 näitab device manageris errorit aga 100 kaart toimis alguses nüüd kadus see ka ära .. mingi driverite jama.
palun abi
Win XP
Realt ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.08.2011 16:53:09 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?
ty
Proovi mängu käivituse ikooni propertitest->compatibilty->settings->Disable desktop composition peale ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.08.2011 16:19:22 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?
ty |
teema: Asus Eee PC & Windows 7 Starter: Windows Update service is not running |
zMz
vastuseid: 4
vaadatud: 2376
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.08.2011 22:25:16 pealkiri: Asus Eee PC & Windows 7 Starter: Windows Update service is not running |
Vaata Control Panel-Administrative Tools-Services
Windows Update
vaata et oleks automatic ja service status: started, ka teiste asjade puhul. |
teema: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
zMz
vastuseid: 33
vaadatud: 12204
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.08.2011 18:45:45 pealkiri: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
Nero 7
Nero StartSmart
backup-burn image to disc
 |
teema: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
zMz
vastuseid: 33
vaadatud: 12204
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.08.2011 23:40:46 pealkiri: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
| , kui protsessor 64-bitine ei ole, siis 64-bitist Windowsi sa installida ei saagi.seda teadsin aga oleks vaja kindlaks teha kas toetab.. Everestist täpselt ei leidnud aga samas Windows 7 Upgrade Advi ... |
teema: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
zMz
vastuseid: 33
vaadatud: 12204
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.08.2011 21:59:28 pealkiri: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
| Kuidas kindlaks teha kas sobib 32 (86x) või 64 (64x) nagu olen aru saanud siis see oleneb protsessorist ja kust ma neid bit'e vaatan. Kui on selle 64-bit siis toimetab kiiremini kui kasutab rohkem re ... |
teema: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
zMz
vastuseid: 33
vaadatud: 12204
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.08.2011 18:41:42 pealkiri: Kuidas Windows 7 32-bit maha installida ning Windows 7 64-bit peale installida |
| Kas tuleb format C teha või jäävad failid alles? |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.08.2011 17:47:19 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
just nii, ty.
Saatsin Adblock'ile raporti ka.. las madistavad.
Teevad korda siis saab wrc.com'is ka reklaami vähemaks. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.08.2011 14:54:17 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Kas mitte Adblock Plus blokib video ära? igatahes kui selle välja lülitsain hakkas FF6 ja Flash 10.3.183.5 toimima... Keegi teab soovitada mõnda seadistust Adblock'ile?
ty |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.08.2011 21:48:50 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Ka sama ei funka aga Internet Explorerist hakkab video mängima.
Adobe Flash Player 10.3.183.5
Windows 7 |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.08.2011 20:55:43 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Flash installitud?ikka, olen kuulnud,et teistel esineb ka seda. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
zMz
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139701
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.08.2011 20:37:09 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Keegi teab miks Firefox wrc.com videosi ei mängi?
IE toimib.
ty |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 03.08.2011 14:33:46 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Keegi teab miks W7 ei lase safely remove hardware (USB kõvaketas) ütleb, et kasutusel, proovisin ka Unlockeriga aga see ei mõika. |
teema: Hulk kasulikku vabavara!!! |
zMz
vastuseid: 208
vaadatud: 305556
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.07.2011 14:12:44 pealkiri: Hulk kasulikku vabavara!!! |
http://stereopsis.com/flux/
see ei tea ju millal meil siin öö ja millal päev.sealt saad valida asukoha, toimib küll.
nii..
pane sinna siis mõne eesti linna koordinaadid siis ja vaata mis ... |
teema: Hulk kasulikku vabavara!!! |
zMz
vastuseid: 208
vaadatud: 305556
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.07.2011 23:08:26 pealkiri: Hulk kasulikku vabavara!!! |
http://stereopsis.com/flux/
see ei tea ju millal meil siin öö ja millal päev.sealt saad valida asukoha, toimib küll. |
teema: Hiir jääb kinni |
zMz
vastuseid: 14
vaadatud: 2652
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.06.2011 23:21:54 pealkiri: Hiir jääb kinni |
| Proovisin teist hiirt ka, sama. Aga ma ei julge nüüd pakkuda, räägin lollust ilmselt aga selline tunne et mida kiiremini liigutan, seda ennem ta lõpetab töö..nagu ei jõuaks mingeid andmeid sea ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
zMz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779374
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.06.2011 17:06:48 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
05.03.2011 12:00
Eile siis ka digibox'il uuendas Boot Loader'it, aga nüüd EPG's ja infos kellaajad am-pm formaadis Menüüs mingit võimalust ei leidnud seda muuta kas on mingi võimalus võib pea ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.06.2011 20:19:06 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Ma ei ole ka käsureaga spets. Pähe on kulunud käsud cd ja dir.
Aga cd .. kaudu lähed C: juurkausta. Kuna sul on vaja minna kausta Program Files, siis tipid cd program files ja vajutad enter. ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.06.2011 16:56:41 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Ei saa jagu sellest...
help!
kõik sai läbi proovitud.
Program files on kaks eraldi sõna, mille vahel on tühik. Sa pead asukoha c:\program files\windows media player asetama jutumärkide vahel ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 12.06.2011 21:42:56 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kuidas Windows Media Player'i toolbarile saab nagu XPl'?
aitäh.
Sa mõtled alla taskbarile kus siis eraldi nupud?
See on eemaldatud kahjuks Win7-s.
EDIT:
See on parem http://www.blogsdna.com/6 ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.06.2011 16:07:26 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kuidas Windows Media Player'i toolbarile saab nagu XPl'?
aitäh. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.05.2011 12:19:11 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Orikas W7, pole minu arvuti ei hakka surkima. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273821
|
foorum: Microsoft postitatud: 29.05.2011 11:42:28 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kuidas W7 Home Premium eesti keelde saada?
aitäh. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
zMz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779374
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.03.2011 17:26:03 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| L ga hakib samamoodi vahetevahelXL ka ei lae mõnikord korralikult, mingi jama neil on sellega. |
teema: Windows XP (arutlus ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 864
vaadatud: 279030
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.03.2011 21:35:48 pealkiri: Windows XP (arutlus ja probleemid) |
| Automatic on väljas. |
teema: Windows XP (arutlus ja probleemid) |
zMz
vastuseid: 864
vaadatud: 279030
|
foorum: Microsoft postitatud: 25.03.2011 23:35:06 pealkiri: Windows XP (arutlus ja probleemid) |
Brauseri käivitamisel läheb svchost.exe cpu 100 ligidale ja nett kiilub kinni kui task mangeris (end progess) teha siis läheb korda aga nii iga kord.. Ei tea milles asi võiks olla..
otsing andis ... |
teema: PC'le format, progmmidele copy? |
zMz
vastuseid: 6
vaadatud: 1433
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.03.2011 20:31:31 pealkiri: PC'le format, progmmidele copy? |
Kiire ja lihtne....
http://ninite.com/
valid kõik mida vaja läheb ja teeb installeri mis neid kõiki sisaldab. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
zMz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779374
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.03.2011 17:43:01 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| digiboxi algseadetes ka kasu polnud scannis lihtsalt uuesti kanalid ja nullis seadistused aga midagi valida küll ei saanud. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
zMz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779374
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.03.2011 14:38:50 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tava-menüüs ei saa aja formaati valida...
Järelikult tuleb siis valida algseaded ja seadistada kogu kupatus uuesti. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
zMz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779374
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.03.2011 12:00:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Eile siis ka digibox'il uuendas Boot Loader'it, aga nüüd EPG's ja infos kellaajad am-pm formaadis Menüüs mingit võimalust ei leidnud seda muuta kas on mingi võimalus võib peab järgmise uuendus ... |
teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
zMz
vastuseid: 291
vaadatud: 77582
|
foorum: Kujundamine postitatud: 06.12.2007 13:35:58 pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
RBR'is Suurbritannia katse nimega Rally School Stage on 2,2 km youtbe'i video http://www.youtube.com/watch?v=Cn8oCRHeaXc
aga siis võiks katse lõppu näiteks ennem ringi täissaamist lõpetada... |
teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
zMz
vastuseid: 291
vaadatud: 77582
|
foorum: Kujundamine postitatud: 05.12.2007 22:43:54 pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
| küsimus on ikka selles, et kas autor saab need failid convertida RBR'i katsete formaati? ... et saaks seda nagu kiiruskatsena sõita RBR'is. |
teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
zMz
vastuseid: 291
vaadatud: 77582
|
foorum: Kujundamine postitatud: 05.12.2007 20:33:55 pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
rFactoris on Audi Quattro S1 julm pill
RBR-i eeliseks on see et minu jaoks on ta klaviatuuriga mängitavam ja erinevaid ralli masinaid on rohkem. rFactor on rohkem ringrajasõidu jaoks tehtud k ... |
teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
zMz
vastuseid: 291
vaadatud: 77582
|
foorum: Kujundamine postitatud: 05.12.2007 20:27:55 pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
kas sa pole siis RBR mänginud?...
kõige reaalsen rallimäng üldse...
ja oleks vinge kui selline katse ka oleks...
ma ei mõelnud,et tuleb rada muuta vaid lihtsalt kas saaks teha sellest ka se ... |
teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
zMz
vastuseid: 291
vaadatud: 77582
|
foorum: Kujundamine postitatud: 05.12.2007 20:02:31 pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine |
Tervist,
Kas oleks võimalik need raja failid kohendada ka autoralli mängule Richard Burns Rally...
igatahes kui oleks võimalik see ralli katseks ka teha siis oleks super...
tänud kui see osut ... |
| |