Avaleht
otsing leidis 177 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: -froggy
yellowboost

vastuseid: 9
vaadatud: 4820

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2014 12:42:14   pealkiri: Kommenteerimine: -froggy
Ostetud digiboks. Üleliigseid küsimusi ei küsitud ja korras kaup jõudis minuni kiiresti. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
yellowboost

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473365

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.07.2013 20:27:18   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis he ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
yellowboost

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638439

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.03.2012 17:27:44   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Nii, sooviks veel kaht printerit Tallinna piires. Ei pea olema printimisvõimelised aga sisemine mehaanika peab olema korras.


beer_yum.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
yellowboost

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638439

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 27.01.2012 13:06:47   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Sooviks üht või mitut printerit. Ei pea olema printimisvõimeline. Tallinn-Haapsalu ja nende lähiümbruses oleks hea.

beer_yum.gif
  teema: Solid Edge
yellowboost

vastuseid: 65
vaadatud: 33229

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2011 10:30:40   pealkiri: Solid Edge
Kõrval on mitu aastat vana ja nõrgema rauaga masin aga tol jookseb paremini. icon_sad.gif
Mõlemil tegu orig. solfiga ka.

beer_yum.gif
  teema: Solid Edge
yellowboost

vastuseid: 65
vaadatud: 33229

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2011 10:09:05   pealkiri: Solid Edge
Endal nüüd selline probleem.

Arvuti spec on selline:

protsessor: Intel Core i5 2500 3.3GHz koos Arctic Freezer 13 jahutiga
mälu: 8GB DDR3 1333MHz
emaplaat: Intel H67
videokaart: ATI HD6 ...
  teema: Solid Edge
yellowboost

vastuseid: 65
vaadatud: 33229

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.01.2011 22:43:47   pealkiri: Solid Edge
Äkki keegi oskab nõu anda.. Nimelt oli kunagi arvutisse installitus SE V17, siis add/remove programsiga uninstallisin ja tahtsin V20 panna, aga uut versiooni isntallima asudes lõi errori, et old pr ...
  teema: Kommenteerimine: Andykas
yellowboost

vastuseid: 24
vaadatud: 22710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2010 17:07:05   pealkiri: Kommenteerimine: Andykas
Ostsin kaamera. Väga viis

beer_yum.gif
  teema: gmail ja veebimajutus.ee
yellowboost

vastuseid: 4
vaadatud: 3830

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.07.2010 13:08:47   pealkiri: gmail ja veebimajutus.ee
Selline probleem ,et meilikonto on veebimajutus.ee aga sooviks gmaili kasutada. Sain sellega hakkama ,et saan gmailist veebimajutuse meili kasutada aga mulle saadetavad meilid ei jõua gmaili tagasi ...
  teema: Wireless settingute muutmine peale ruuteri tarkvara uuendust ?
yellowboost

vastuseid: 2
vaadatud: 1668

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.05.2010 16:01:10   pealkiri: Wireless settingute muutmine peale ruuteri tarkvara uuendust ?
Selline aken jäi kahe silma vahele, tänud. Nett korras. Teema võib lukku panna


beer_yum.gif
  teema: Wireless settingute muutmine peale ruuteri tarkvara uuendust ?
yellowboost

vastuseid: 2
vaadatud: 1668

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.05.2010 15:26:01   pealkiri: Wireless settingute muutmine peale ruuteri tarkvara uuendust ?
Kuna IT ala on veidike hämar minu jaoks siis teen uue teema, kui enne lahatud teemat siis anname andeks loodetavasti.

Nimelt sai Elioni poolt ruuterile tehtud tarkvarauuendus. DigiTV töötab, ük ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
yellowboost

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211798

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2009 13:55:22   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas

Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust

Selline mäng võiks tulevikus olla, kust autod võtavadki kütust ja teenitud raha eest tuleks seda juurde osta. Nt. TDU2 v ...
  teema: Sony Cyber-shot DSC-W30 mälukaart
yellowboost

vastuseid: 0
vaadatud: 1380

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.07.2008 12:03:11   pealkiri: Sony Cyber-shot DSC-W30 mälukaart
Andmetest leidsin ,et saab lisada kuni Memory Stick Pro DUO 2 giga aga soov oleks 4 giga lisada. Tekitab see komplikatsioone ? Digikas ise sugulase oma niiet proovida poes ei saa kas läheb või mitte ...
  teema: Autosarjad mobiiltelefonidele ( probleem E70)
yellowboost

vastuseid: 8
vaadatud: 2888

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.05.2008 21:16:09   pealkiri: Autosarjad mobiiltelefonidele ( probleem E70)
Kuidas muidu bluetoothiga ühendamine käib ? Süüde sisse ja siis telefoni pealt peab lubama ühenduse ? Seletage seletage icon_biggrin.gif

beer_yum.gif
  teema: Autosarjad mobiiltelefonidele ( probleem E70)
yellowboost

vastuseid: 8
vaadatud: 2888

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.05.2008 02:08:57   pealkiri: Autosarjad mobiiltelefonidele ( probleem E70)
Harjunud sellega vast ,et telefon samal ajal laeb ka. Vana telefon ei saanud mitme aasta peale kordagi tühjaks.

beer_yum.gif
  teema: Autosarjad mobiiltelefonidele ( probleem E70)
yellowboost

vastuseid: 8
vaadatud: 2888

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.05.2008 17:35:55   pealkiri: Autosarjad mobiiltelefonidele ( probleem E70)
Tahaks Nokia E70 autosarja aga mitte BT baasil kuna minumeelest on see liiga tülikas. Kas on mingi tootja pakub midagi ? Peaks see pop-porti põhine olema.

Äkki saab vanast 5110/6110 omast areta ...
  teema: Kommenteerimine: arxxx86
yellowboost

vastuseid: 13
vaadatud: 3644

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2008 23:21:36   pealkiri: Kommenteerimine: arxxx86
HV ajaloo kiireim ost vist icon_biggrin.gif pakkumine, mõni hetk, msnerdamine, ja ostmine ... paar maja edasi icon_biggrin.gif väga asjalik . Tänud icon_smile.gif


beer_yum.gif
  teema: "Ettevaatust- Eesti post"
yellowboost

vastuseid: 70
vaadatud: 17015

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.04.2008 21:04:16   pealkiri: "Ettevaatust- Eesti post"
Nojah, mulle toodi tähitud kiri 6.30 hommikul, armas.

beer_yum.gif
  teema: Nokia N96
yellowboost

vastuseid: 54
vaadatud: 21525

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.03.2008 00:52:15   pealkiri: Nokia N96
Idee järgi kui projektorfunktsioon oleks sees, mingi klaverimoodi asi ka ( näiteks see riidest kokkuvolditav vms ) siis idee järgi hakkav telefon varsti asendama ka sülearvuteid ? icon_biggrin.gif

beer_yum.gif
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
yellowboost

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211798

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2007 20:42:40   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks.

Kas ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
yellowboost

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211798

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2007 19:16:12   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
Kas peale Las Venturase sõjaväe baasi oleks veel võimalik saada kaubakopterit ? 5tärniga need FBI ohmoonid ju shoodivad kohe maha. Kas sõjaväeossa saab kuidagi nii ,et keegi killima ei tule ?
...
  teema: Kommenteerimine: von Wu
yellowboost

vastuseid: 900
vaadatud: 196608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2007 18:45:35   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Sai meeldiv äri tehtud

beer_yum.gif
  teema: EMT traditsiooniline heategevuskampaania
yellowboost

vastuseid: 103
vaadatud: 23100

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.12.2007 18:44:34   pealkiri: EMT traditsiooniline heategevuskampaania
Esimesel ja teisel aastal võitsin minagi, nokia 5100 ja mingi Alcateli mille nimi ei tule praegu meelde. Sõnumeid nii palju läinud niiet võiduvõimalus tunduvalt väiksem, midagi ikka annetan, vaa ...
  teema: Nokia N70
yellowboost

vastuseid: 38
vaadatud: 9468

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.11.2007 14:50:12   pealkiri: Probleem N70ga
N70 kukkus maha korra ja nüüd iga natukese aja tagant, mõnikord kauem münikord vähem, karjub "lisatarvikule puudub toetus"


Mida teha ? Softiuuendus ? Äkki kellelgi samasugune probleem olnud ...
  teema: Kommenteerimine: CVR
yellowboost

vastuseid: 27
vaadatud: 11449

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2007 00:47:49   pealkiri: Kommenteerimine: CVR
Kaup hea ,tehing hea icon_smile.gif


beer_yum.gif
  teema: Elion
yellowboost

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295957

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.11.2007 22:58:12   pealkiri: Elion
Minul nii DTVga ,et neti kiirus ikka stabiilselt ~200 kb / s , kuigi kui sisse sai asi seatud sai näha kiirusi nii ~1000 kb / s , praegu kas telekas taga või mitte on 200 peal icon_cry.gif

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Eero5
yellowboost

vastuseid: 11
vaadatud: 4921

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2007 19:51:08   pealkiri: Kommenteerimine: Eero5
Konkreetne ja kiire. Mees kes pidas oma sõna. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)
yellowboost

vastuseid: 389
vaadatud: 136280

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.08.2007 01:58:36   pealkiri: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)
Nii, sai endale bluetooth GPS noodul ostetud ja telefoniks on Nokia 9300. Proovisin Nav4All nimelist programmi. Sai kerge ring linnas tehtud. Statoile saab leida ja see suht kõik ( ehk siis haiglaid ...
  teema: Kommenteerimine: linnokas
yellowboost

vastuseid: 21
vaadatud: 7681

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2007 01:30:02   pealkiri: Kommenteerimine: linnokas
Ostis telefoni.

Kõik okei icon_smile.gif

beer_yum.gif
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
yellowboost

vastuseid: 286
vaadatud: 67713

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.08.2006 23:29:32   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
Nokia 8800 Sirocco

http://img1.gsmarena.com/i/newsimg/060827_nokia_8800_sirocco.jpg


A serious flaw that may have put off a lot of the potential customers of the regular Nokia 8800 was the shor ...
  teema: Kommenteerimine: hardstyler
yellowboost

vastuseid: 72
vaadatud: 21492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2006 20:12:04   pealkiri: Kommenteerimine: hardstyler
Lahe tegelane. Äri läks ladusalt. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: diizel
yellowboost

vastuseid: 77
vaadatud: 26425

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2006 15:37:09   pealkiri: Kommenteerimine: diizel
Ostis telefoni. Diil käis probleemideta. AItäh.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: 112
yellowboost

vastuseid: 35
vaadatud: 15698

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2006 00:04:09   pealkiri: Kommenteerimine: 112
Korralik ostja. Hea suhtumine. Aitäh
  teema: Kommenteerimine: heiki123
yellowboost

vastuseid: 44
vaadatud: 20575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2006 09:47:40   pealkiri: Kommenteerimine: heiki123
Positiiivne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Pohlakas
yellowboost

vastuseid: 10
vaadatud: 3955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2006 15:36:21   pealkiri: Kommenteerimine: Pohlakas
Diil läks väga positiivselt. Teinekordki. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
yellowboost

vastuseid: 97
vaadatud: 27143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2006 18:45:39   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
Sai üks meeldiv diil tehtud icon_smile.gif

beer_yum.gif
  teema: nokia 6280
yellowboost

vastuseid: 36
vaadatud: 10998

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.04.2006 17:05:04   pealkiri: nokia 6280
Minu viga.

beer_yum.gif
  teema: nokia 6280
yellowboost

vastuseid: 36
vaadatud: 10998

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.04.2006 17:46:47   pealkiri: nokia 6280
Kui tahad head mp3 playerit siis SE
Kui tahad SYmbiani ,3g ja FM siis Nokia

Samsa jätaks kõrvale.

Ise võtaks 6280.
SymbianOS ikka üle kõige
8)

beer_yum.gif

edit: pole ka Symbianit, my ...
  teema: Kommenteerimine: Karr000
yellowboost

vastuseid: 94
vaadatud: 41492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 21:51:02   pealkiri: Kommenteerimine: Karr000
Sai meeldiv diil tehtud

beer_yum.gif
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
yellowboost

vastuseid: 286
vaadatud: 67713

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.01.2006 02:49:55   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
Musti müakse näiteks Mustika Prismas, mingis pisikeses mobalpoes.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Nemesis
yellowboost

vastuseid: 19
vaadatud: 8730

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2006 18:29:39   pealkiri: Kommenteerimine: Nemesis
Abivalmis inimene. Peale kauba müümist ,nõus veel aitama
thumbs_up.gif icon_wink.gif

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Ramm
yellowboost

vastuseid: 18
vaadatud: 13154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2006 18:27:58   pealkiri: Kommenteerimine: Ramm
5+

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: marxmacher
yellowboost

vastuseid: 83
vaadatud: 29490

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2005 16:22:37   pealkiri: Kommenteerimine: marxmacher
Vahetasime telefone. Tehing käis ülikiiresti. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: aurum
yellowboost

vastuseid: 11
vaadatud: 6589

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2005 00:10:53   pealkiri: Kommenteerimine: aurum
Ostsin telefoni. Ülirahul. Hea äri ajada. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Parimad ja halvimad mobiitelefonid
yellowboost

vastuseid: 195
vaadatud: 47933

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.12.2005 23:47:50   pealkiri: Parimad ja halvimad mobiitelefonid
Kõige parem :

6310i

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Lorien
yellowboost

vastuseid: 8
vaadatud: 9401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2005 22:09:01   pealkiri: Kommenteerimine: Lorien
Ostsin telefoni. Diil käis probleemideta ja kiiresti. Aitäh.

beer_yum.gif
  teema: Nokia 3250
yellowboost

vastuseid: 37
vaadatud: 13451

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.09.2005 14:53:06   pealkiri: Nokia 3250
Ma ei saa sellel pihta miks 3230 ei võinud sellise välimusega olla icon_razz.gif

Muidu tundus uus loom igati bueno olevat.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: PCDJ
yellowboost

vastuseid: 56
vaadatud: 20634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2005 21:49:01   pealkiri: Kommenteerimine: PCDJ
Mitmepäevase läbirääkimise tulemusena sai telefoni endale icon_biggrin.gif . Tuli ise järgi ka thumbs_up.gif

beer_yum.gif
  teema: Parimad ja halvimad mobiitelefonid
yellowboost

vastuseid: 195
vaadatud: 47933

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.09.2005 19:40:49   pealkiri: Parimad ja halvimad mobiitelefonid
Kaks kõige hullemat mis minu juures läbi on käinud on : SE Z200 ja Nokia 8810

SE Z200 pidevalt tarkvaraga probleemi ja kui see korras siis midagi läks muud... lõpuks aku ka ei pidanud

8810, ...
  teema: Sony Ericsson K750i
yellowboost

vastuseid: 1499
vaadatud: 328150

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.09.2005 17:58:00   pealkiri: Sony Ericsson K750i
See videoit/filmide/sarjade vaatamine mobiililt on geniaalne idee, Symbian telefonidel on see aastaid toiminud, küll vast K750i peal ka icon_smile.gif

beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.