|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller |
xpander
vastuseid: 66
vaadatud: 5500
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2026 20:05:08 pealkiri: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller |
see leaked hind on ju täielik feik. Valve ei müü oma konsoole retaileritega, vaid ainult oma storest nagu steam deck.
1000 eest on see dead on arrival ka.
600-800 vahemikus vast oleks miskit.
Ku ... |
teema: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller |
xpander
vastuseid: 66
vaadatud: 5500
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2026 17:14:48 pealkiri: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller |
kas see on official edasimüüja?
esimest korda kuulen et müüakse suvalisest veebipoes, pigem see siis ostab valvelt kokku nagu scalper ja müüb oma hinnaga edasi jah?
ainuke ametlik edasimüüja ... |
teema: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller |
xpander
vastuseid: 66
vaadatud: 5500
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.01.2026 16:40:35 pealkiri: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller |
see leaked hind on ju täielik feik. Valve ei müü oma konsoole retaileritega, vaid ainult oma storest nagu steam deck.
1000 eest on see dead on arrival ka.
600-800 vahemikus vast oleks miskit. |
teema: ARC Raiders |
xpander
vastuseid: 39
vaadatud: 7958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2025 11:10:13 pealkiri: ARC Raiders |
pole kunagi extraction shooterite mängija olnud.
Aga peab ütlema et see on ikka väga hästi tehtud mäng. Ok lootimine ja stashi sorteermine ja manageerimine on kohati tüütu, et mida alles jät ... |
teema: Steam OS |
xpander
vastuseid: 21
vaadatud: 3742
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2025 16:59:34 pealkiri: Steam OS |
See rohkem teiste hand-held seadmete jaoks vist ju? Et desktopi kasutuseks see väga just midagi väärt pole.
Siiani x11 (wayland asemel) peal ka nagu aru saan, et siis need kellel HDR monitorid ja ... |
teema: Kingdom Come Deliverance II |
xpander
vastuseid: 40
vaadatud: 10512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2025 12:38:25 pealkiri: Kingdom Come Deliverance II |
Lisaks pikka aega otsisin kuskohas magada saaks.. üks quest andis mulle magamiskoha aga ei öelnud TÄPSELT kus see asub.. VIST peale pikka trial and errorit leidsin, et kui magamiskoha peal on SAV ... |
teema: Kingdom Come Deliverance II |
xpander
vastuseid: 40
vaadatud: 10512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2025 00:15:23 pealkiri: Kingdom Come Deliverance II |
Sai ostetud ja 3 tundi mängitud. Hetkel tundub väga hea
Parema graafikaga ja vähem janky combatiga kui esimene.
Recommended süsteemi nõuete järgi tundus et minu vananeva süsteemi peal ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2024 19:15:58 pealkiri: STALKER 2 |
100h peale pole kordagi kokku jooksnud. enamik sessioone on 4-5h, mõned pikemad 7-8.
Mis probleem helidega on? pole neid ka kordagi märganud. v.a see et voiceactor vahetub poole jutu pealt vahest m ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2024 11:20:51 pealkiri: STALKER 2 |
Ei saa edasi mängida ja pole new game+ aga mäng hoiatab kui oled kohas kus tagasi minna ei saa.
Okei
Mul vist oli see hoiatus siis ära juba. Vähemalt pripyatis öeldi, et kui on veel unfin ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2024 10:39:38 pealkiri: STALKER 2 |
~100h mängitud. Suht lõpusirgelt tundub. Paar "bossfighti" olid päris karmid, kus ikka korduvalt ja korduvalt surma sain enne kui suutsin ära lahendada.
Keegi teab kui story läbi teed, siis kas ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2024 19:25:44 pealkiri: STALKER 2 |
| ise nüüdseks üle 80 tunni mänginud.. Story koha pealt tundub et päris korralikult üritatakse seda main story asja venitada et gametime pikem oleks. Samas otseselt ei nurise. Side Missioone ja as ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2024 12:17:53 pealkiri: STALKER 2 |
...
Seega jah, nagu oma esimese potsis tõdesin, kogu mäng on ligadi-logadi - mängitav, kuid üsna kahetsusväärselt vilets versioon sellest, mis see olla võiks.
Ma näiteks enne reliisi abs ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2024 11:18:45 pealkiri: STALKER 2 |
65 tundi mängitud. Üldiselt väga lahe ja immersive mäng. Küll aga see kaalu asi on endiselt kohutav. Et 150 carry weight modi panin peale ikka.
Väga huvitav probleem, juba clear skys tulid nee ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2024 17:12:06 pealkiri: STALKER 2 |
Ma ka 65h sees ja nüüd esimesed tehingud Rostokis tehtud.
Teejuhid on ju väga loogeline, neil tsoon läbi ja lõhki käidud, vähem ohtlikud rajad välja otsitud, moon teekonnale ära peidetud, se ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2024 15:05:41 pealkiri: STALKER 2 |
| 65 tundi mängitud. Üldiselt väga lahe ja immersive mäng. Küll aga see kaalu asi on endiselt kohutav. Et 150 carry weight modi panin peale ikka. Guide/Fasttravel ei istu mulle ka väga, pole immer ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2024 15:34:15 pealkiri: STALKER 2 |
väga huvitav et windooza all siis nii palju RAM võtab.. noh ega kui probleemi ei valmista pole muret muidugi.
linuxis on jah mingi hädised 7GB RAM ja VRAMi ka suht vähe kasutusel.
https:// ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2024 10:45:34 pealkiri: STALKER 2 |
chrome 100+ tabiga ?
No see ei ole mäng ju . Mul endal ka vivaldi mingi 70 tabiga õgib 10GB juba ise. |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2024 10:11:14 pealkiri: STALKER 2 |
7900XT jookseb (Adrenalin enda andmetel) 2860-2870 Mhz kandis (2880 määratud) ja GPU power u. 330W kandis.
CPU on kohati 70% (5800X3D) ja mälu kasutus 20-22 GB kandis.
Framegen töötas en ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2024 23:20:25 pealkiri: STALKER 2 |
Saad ju keset mängu ka raskustaset muuta. Algul olevat Rookie isegi maru raske nüüd stalkeri tase ka? ise jätkuvalt jälgin ja ootan millal parem on, ehk selle patchiga on seis juba suht hea.
... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2024 22:25:00 pealkiri: STALKER 2 |
see compiling shaders mängu alguses ajab jube närvi 5+minutit uimab, kuigi mäng ssd peal
5 min on küll palju
esimese korra peale driveri vahetust vast on niipalju.
e ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2024 20:06:53 pealkiri: STALKER 2 |
13 gig patch väljas
https://store.steampowered.com/news/app/1643320/view/4455844537830474602
njah seda bunkri ukse kala nad endiselt ei parandanud
Dr. Lodochka mission (A sign of ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2024 19:51:45 pealkiri: STALKER 2 |
Esimene parandus teel, QA juba tehtud: https://steamdb.info/app/1643320/depots/
nüüd teevad QAd?
enne reliisi küll tehtud polnud seda. Või ma ei tea kuidas see QAst läbi läks sellisena. |
teema: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition |
xpander
vastuseid: 68
vaadatud: 23440
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2024 17:53:27 pealkiri: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition |
| Minu arvates täitsa ok nüüd. Sai mingi 10 tundi vice city't pelatud. Kui need plastilised näod välja jätta, millega ära harjub siis muus osas paistab et on kõik kahtlased bugid ära parandatud ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
xpander
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157377
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.11.2024 16:09:03 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Ohoh Woox2k ka siin.
Arch Linux, MATE desktop
https://i.imgur.com/TKsZsFi.png
discord chat peidetud |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2024 19:12:47 pealkiri: STALKER 2 |
| igasugu med stuffi ning erinevaid kuule koguneb kirstudesse küll kõvasti jah mida kogu aeg kaasas kanda pole vaja. Ma võtsin modi mis 50% väiksemaks asjade parandamise kulu muudab. Nüüd tundub s ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2024 18:39:29 pealkiri: STALKER 2 |
| jep, hinnad on tõesti paigast. noh kui seda kaalu teemat poleks siis poleks nii hull. saaks rohkem sodi lihtsalt müüa, aga praegu on tõesti nii et vaevu jõuad oma asjad ära parandada nende kopik ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2024 11:09:44 pealkiri: STALKER 2 |
input lagi vastu aitab ini tweak ning vaata et reflex ka enabled oleks kui nvidia kaarti kasutad. AMD puhul ma ei tea kas ka midagi sellist olemas on.
"~/SteamLibrary/steamapps/compatdata/1643 ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2024 04:38:59 pealkiri: STALKER 2 |
hiire rulliku click on ka lamp. veits parem nupp kui L.
ei tea jah mis teema sellega on et siin osadel vaja et vastased oleks kirjudes riietes kaugelt näha.. vb xray visionit oleks ka vaja.
minu ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2024 18:04:35 pealkiri: STALKER 2 |
| huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teist ... |
teema: STALKER 2 |
xpander
vastuseid: 886
vaadatud: 182482
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2024 17:25:25 pealkiri: STALKER 2 |
15+ tundi mängitud. Täitsa asjalik pela. Hud elemendid keerasin enamik kinni et immersive oleks. Story on alguses veits igav, aga läheb päris huvitavaks mingi hetk.
Gunplay on suht norm ja Enemy ... |
teema: Warhammer 40,000: Speed Freeks |
xpander
vastuseid: 0
vaadatud: 502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2024 12:08:50 pealkiri: Warhammer 40,000: Speed Freeks |
https://store.steampowered.com/app/2078450/Warhammer_40000_Speed_Freeks/
Žanr: Racing, Combat, Early Access
Režiim: Free to Play Multiplayer PvP
Arendaja: Caged Element Inc.
Kodukas: https:/ ... |
teema: Heroes of Might and Magic: Olden Era |
xpander
vastuseid: 76
vaadatud: 12603
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2024 11:15:21 pealkiri: Heroes of Might and Magic: Olden Era |
väga mitte midagi ütlev trailer, aga kui HOMM3 uues kuues siis võiks isegi hea olla.
Ubisoft on muidugi publisher nagu näen, see tähendab et always online ja microtransactions raudselt. |
teema: Deadlock |
xpander
vastuseid: 10
vaadatud: 4971
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2024 09:36:04 pealkiri: Deadlock |
Sai ka proovitud Linuxil. Jookseb hästi, gunplay ja liikumine on väga head aga jah pole see moba stuff minu maitsele.
Keegi kutset tahab ja sõbralistis mul on siis saan kutseid jagada. |
teema: Once human |
xpander
vastuseid: 7
vaadatud: 1953
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2024 15:20:37 pealkiri: Once human |
Kas endiselt on iga 6 nädala tagant wipe?
Sai just hiljuti mängima hakatud. Steam store lehelt küll välja ei loe et wipemine oleks. Mängus sees pole nagu ka tähele pannud, aga ega pole nii täh ... |
teema: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!" |
xpander
vastuseid: 79
vaadatud: 42261
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.08.2024 21:18:05 pealkiri: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!" |
signed
igatahes tundub asjalik ettevõtmine, loodame et hääled tulevad täis.  |
teema: Deadlock |
xpander
vastuseid: 10
vaadatud: 4971
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.05.2024 19:39:01 pealkiri: Deadlock |
• Stiil: Moba/ Fps
Kuidas see FPS on, kui third person shooter paistab olevat?
Tundub suht generic overwatch tüüpi pela. |
teema: Tom Clancy’s XDefiant |
xpander
vastuseid: 12
vaadatud: 2930
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.05.2024 12:20:40 pealkiri: Tom Clancy’s XDefiant |
| Gunplay on suht okei, kui see lollakas hit detection ja probleem et seina taga kuuli saad välja jätta. kaartide valik on ka päris hea. Muus osas suht generic. Mitte midagi erilist. Mõned õhtud õ ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.05.2024 12:31:07 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Jälgi täna, et kas olukord on paranenud. Tee hommikul alustuseks ruuteri restart ja sellest ajast edasi. Tänud tagasiside eest.
Tänud info eest. Hetkel tundub et olukord on parem, kuid ikkag ... |
teema: Arena Breakout: Infinite |
xpander
vastuseid: 9
vaadatud: 2273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.05.2024 21:12:05 pealkiri: Arena Breakout: Infinite |
riisi koodiahvid , osa eft andmed lihtsalt kopeeriti ära muutmiseta
https://www.unknowncheats.me/forum/other-games/636170-arena-breakout-reversal-structs-offsets.html
https://www.upl ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.04.2024 19:35:47 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.
Jah nii saab panna aga mis kasu sellest 5Gst siis on üldse. siis on 4G kiirus ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.04.2024 18:32:45 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
250 küll, aga palju upp on?
40 kõigest.
https://www.speedtest.net/result/16121055488.png
Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes?
eNB ID ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.04.2024 18:41:09 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese a ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.03.2024 13:55:21 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil.
Ahaa. Tänud info eest! Eks siis ootame. |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2024 13:59:29 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Aga vaata cellmapper.net lehelt. Aga üldiselt maapiirkonnas 700MHz sagedus kasutusel ja sealt just suuri kiiruseid ei tule.
Tänud. Cellmapper lehel näitab et 3300-3799mhz on ka täitsa olema ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
xpander
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679486
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2024 11:26:09 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Keegi teab kas Elisal 5G SA mode peaks ka töötama? Ma sedasi ei saa üldse signaali. Seadmest peab olema 4G+5G sees ja NSA mode, mis siis nagu aru saan kasutab 4G infrat... SA modega peaks 5G Core t ... |
teema: Warhammer Online |
xpander
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2023 12:14:55 pealkiri: Warhammer Online |
Korralik necro!
Aga, kes kunagi seda mängu proovida ei saanud või nostalgitseda tahab siis: https://www.returnofreckoning.com
Ise seal serveris alates 2019 mänginud on ja off. Devid on uut k ... |
teema: Linux vs Windows |
xpander
vastuseid: 4717
vaadatud: 859676
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.12.2023 16:11:19 pealkiri: Linux vs Windows |
| linuxis ilusti funkavad anticheadid vähemalt uuemates mängudes, selleks vaja neid anticheat runtime lisada. Ma olen kõik käima saanud kui arendaja on toe lisanud. Võib-olla jah mingid x rootkit a ... |
teema: Linux vs Windows |
xpander
vastuseid: 4717
vaadatud: 859676
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.12.2023 12:03:01 pealkiri: Linux vs Windows |
Linuxit 15 aastat eksklusiivselt kasutanud ja kõik arvutimängud, mida mängida tahtnud on ilusti mängitud saadud.
Alguse aastatel (2007-2012) oli veidi keerulisem ja pidi käsitsi asju konfima ja ... |
teema: ID-kaart ja Fedora |
xpander
vastuseid: 7
vaadatud: 21880
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 14.12.2023 11:22:22 pealkiri: ID-kaart ja Fedora |
sudo dnf install qdigidoc
vb vaja pcscd service ka startida kui see ise seda ei tee.
pole ise fedorat kasutanud, aga kiire otsing väidab et pakid on repodes olemas. |
teema: EA Sports WRC |
xpander
vastuseid: 174
vaadatud: 43796
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2023 15:59:17 pealkiri: EA Sports WRC |
| Norra (skandinaavia) läks kohutavalt.. kohe alguses sai välja sõidetud ja sisuliselt terve katse käis kapott lipa lopa ja varjas vaadet. Teisel katsel samamoodi kapott igast väiksest künkast lap ... |
| |