Avaleht
otsing leidis 41 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara
wtrix

vastuseid: 7
vaadatud: 5856

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.07.2018 10:36:37   pealkiri: Veebipoe platvormi valikust Eestis
Vabandust kui kedagi solvan, aga palju mõtlemist ja vaeva, aga lõpptulemus on väga kehva. Oled mobiilis enda lehte üldse vaadanud?
Mingi normaalne populaarne Woocommerce'i theme + Maksekeskuse pl ...
  teema: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara
wtrix

vastuseid: 7
vaadatud: 5856

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.07.2018 16:27:06   pealkiri: Veebipoe platvormi valikust Eestis
Eestis kasutab nt Mileedi Voogi, mis on seotud

Päris asjatundmatu kohta ei tea öelda. Tagantjärele targana arvates usun, et miski teadmine võiks ikkagi olemas olla, mida <div> endast kuj ...
  teema: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara
wtrix

vastuseid: 7
vaadatud: 5856

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.07.2018 12:06:36   pealkiri: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/onlineshop2_1_1_101.jpg
Kui kodanik tahab Maarjamaal kaupa müüa, siis kõige lihtsam on alustada muidugimõista veebipoes.

Eeldusel, et isikul on mingigi ar ...
  teema: Videokodeeringu formaat H.265 kiideti heaks
wtrix

vastuseid: 41
vaadatud: 10508

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 29.01.2013 12:28:37   pealkiri: Wikipedia
The intent of the H.264/AVC project was to create a standard capable of providing good video quality at substantially lower bit rates than previous standards (i.e., half or less the bit rate of MPEG-2 ...
  teema: Ülevaade: Jou Jye BW-1238B-PWM :: Jahutid ja lisad
wtrix

vastuseid: 17
vaadatud: 8605

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.09.2012 10:51:59   pealkiri: Ülevaade: Jou Jye BW-1238B-PWM
Kas selline konfiguratsioon annaks midagi, kus tavalised vendid on üksteise otsas - tekitavad tunneli (nt 2-5tk)?
Siis peab vist viimane olema kõige kiirem (või suurema õhu liigutamis võimaluseg ...
  teema: Swedbank avas uue iPhone`i rakenduse
wtrix

vastuseid: 4
vaadatud: 3877

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 12.05.2011 13:08:10   pealkiri: Lõik Android Marketi Swedbanki rakenduse kommentaaridest.
Oli päris hea kuni tuli SEB ja näitas milline üks mobiilipank olema peab.
  teema: Järjekordne iPad'i tapja - Motorola Xoom
wtrix

vastuseid: 36
vaadatud: 11721

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 07.01.2011 23:38:19   pealkiri: Järjekordne iPad'i tapja - Motorola Xoom
Windows 7 peale ei lähe = mõttetu aparaat icon_razz.gif

Osta siis juba mõni tablet, millel Win7 peal. Peaks selliseidki leiduma. Ehkki ma ei taipa, milleks inimene ennast piinata tahab.
  teema: Puuteekraanarvutite müük ületab peatselt netbookide oma
wtrix

vastuseid: 21
vaadatud: 5749

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.06.2010 14:14:40   pealkiri: Puuteekraanarvutite müük ületab peatselt netbookide oma
Eks see põhiline pidur ongi hind olnud. Dell latitude XT tablet 45000.- no kammoon.

Tava lauaarvuti monitorid võiks ka puutetundlikuks minna. Kui kellelegi midagi arvutijuures näitad/õpetad, si ...
  teema: Apple iPad
wtrix

vastuseid: 467
vaadatud: 100199

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 29.01.2010 00:45:11   pealkiri: Apple iPad
Rõõm näha et see teema veel ohjes püsib. Kuigi potentsiaali on kasvada samasuguseks fleimimammutiks nagu see Võitlustandri iMac vs PC teema icon_cool.gif

Rääkides innovatsioonist siis tuleb endale ar ...
  teema: INTERPHONE uuring tõstab mobiiltelefonide vähiohu taas tähelepanu alla
wtrix

vastuseid: 29
vaadatud: 12431

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 30.11.2009 01:07:15   pealkiri: Kahenldava väärtusega uuring
  teema: Apple ületas Nokia mobiilimüügis USA turul
wtrix

vastuseid: 5
vaadatud: 3881

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 13.11.2009 00:02:56   pealkiri: Vaat, mis juhtub kui inimesed inglise keelt ei oska
Vaat, mis juhtub kui inimesed inglise keelt ei oska. Juttu on hoopis sellest, et Apple suudab mobiilseadmete turul kõige rohkem kasumit teenida absoluutsummas. Nokia müüb endiselt rohkem handsette ...
  teema: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul
wtrix

vastuseid: 59
vaadatud: 13803

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 24.08.2009 14:37:22   pealkiri: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul
Lugege ja fantaseerige edasi:

http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_moon_landing_hoax_accusations

Valdav osa nendest jaburustest on ümber lükatud. Veider, et inimesed sellega siiani tegelevad. V ...
  teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
wtrix

vastuseid: 327
vaadatud: 73450

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.05.2009 21:33:16   pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Palju eelmistel kordadel on olnud?

Peast pakun, et mingi 38 tuhat oli vist.
  teema: Apple nõudis, et Google loobuks multitouch-tehnoloogia kasutamisest Android platvormis
wtrix

vastuseid: 24
vaadatud: 10523

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 18.02.2009 15:00:19   pealkiri: Apple nõudis, et Google loobuks multitouch-tehnoloogia kasutamisest Android platvormis
seni kui eksisteerib demokraatia ja patendid on elu ülimalt piiratud, iga mõte ja liigutus on patenteeritud. Ma paigutaks kapitalismi ja demokraatia teatud suletud kambrisse kuhu tavaliselt pannakse ...
  teema: Ülevaade: Samsung i900 Omnia :: Mobiiltelefonid
wtrix

vastuseid: 13
vaadatud: 6866

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.01.2009 12:15:17   pealkiri: Ülevaade: Samsung i900 Omnia

kutsuda Iphone Killer'iks


Vot seda poleks pidanud nüüd küll kirjutama, sest kohe varsti on see teema täis valge plastiku austajate hävitavaid kommentaare icon_smile.gif



Hoi!

Ma pole mingi ap ...
  teema: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita
wtrix

vastuseid: 21
vaadatud: 8889

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.08.2008 12:30:42   pealkiri: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita
Ajakirjanikumolkus pole jällegi aru saanud, millest ta kirjutab ja otsustas oma napi hallolluse varalt skandaali keerutama hakata. Apple ei vaheta Intelit protsessoritootjana välja. Uudises on juttu ...
  teema: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita
wtrix

vastuseid: 21
vaadatud: 8889

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 31.07.2008 00:11:11   pealkiri: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita
Ajakirjanikumolkus pole jällegi aru saanud, millest ta kirjutab ja otsustas oma napi hallolluse varalt skandaali keerutama hakata. Apple ei vaheta Intelit protsessoritootjana välja. Uudises on juttu ...
  teema: Windows turuosa võib langeda alla 90%
wtrix

vastuseid: 91
vaadatud: 33514

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 05.07.2008 00:44:53   pealkiri: Windows turuosa võib langeda alla 90%
Ilmselt selles, et Apple aktsionäride lapsed ei pea enam nälgima ja saavad esimest korda elus kõhu täis süüa...
Ütleme nii, et OSX oma rauapiiratusega ei ole monopolina kuidagi Windowsist pare ...
  teema: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti
wtrix

vastuseid: 65
vaadatud: 22109

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.06.2008 11:52:20   pealkiri: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti
No siis on jah helgel teel asi, kui uuritakse aatompommide vananemist. Kuigi lollus oleks karta, et pomm peaks mingi imenipiga (vanadusest) ise õhku lendama. Ta võib sul ju kas või lennuki pardalt ...
  teema: TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma
wtrix

vastuseid: 92
vaadatud: 37703

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.05.2008 12:57:27   pealkiri: TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma
Üks tuttav freelancerist kujundaja kaotab järjest töid, kuna ta korrutab tellijatele sama lauset: saatke see ülesandepüstitus mõnel sellisel kujul mida tema Mac tarkvara avab. Kuna tellija selle ...
  teema: Leedo tahab luua Delfi-pretsedenti
wtrix

vastuseid: 124
vaadatud: 41649

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 18.03.2008 15:58:38   pealkiri: Leedo tahab luua Delfi-pretsedenti
Mulle tundub, et tegemist on tüüpilise USA stiilis kohtucasega. Sisuliselt on praegu olukord selline, et juristid on leidnud ullikese, kes on valmis miljoneid maksma selle eest, et kellegagi vaielda ...
  teema: Acer plaanib siseneda mängukonsoolide maailma!?
wtrix

vastuseid: 21
vaadatud: 8328

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 18.03.2008 15:57:23   pealkiri: Acer plaanib siseneda mängukonsoolide maailma!?
huvitav, kas acer pole tõesti siiani konsoolinduse ärimudelitest läbi närinud ennast või? Lootusetu üritus ütleksin ma.
  teema: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus
wtrix

vastuseid: 152
vaadatud: 53368

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 15.01.2008 23:29:36   pealkiri: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus
õunapoistel oli endal ka erekas alles, ei suudetud veel toibuda ja värisevi käsi kiideti oma uus üllitis kiiruga teistele kaaskannatajatele taevani, et võimalikult kiiresti kahaneva väärtusega ...
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 26.04.2007 11:45:29   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro
ise sai pikka aega... alates 1998 aastast kuni mingi 2004 aastani

Nagu ma kirjutasin, siis teoreetilsielt ühildub see iga mänguga, mis toetab hiirega ringi vahtimist (mouse look)
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 25.04.2007 12:12:41   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro
Küsiks hea meelega kasutajatelt wtrix ja Treiv, et mis simulaatoreid nad kasutavad. Kas pigem on sihiks lahingusimulaatorid, nagu IL2 või hoopis midagi muud? Nimelt olen ka ise asjaga pikemat aega t ...
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 24.04.2007 15:41:46   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro
Sirivisn vähe wikit,tuleb välja et siiski on jah, my bad. Pole kordagi üheskis värskemaaja sõjasimulaatoris vaja olnud niipalju kui ma neid proovinud olen, üldiselt eelistan 2WW aegseid simusid. ...
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 24.04.2007 10:38:58   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro
No uuemate hävitajate puhul ei näegi sa kunagi vaenlast palja silmaga, teise maailmasõja aegsetes sõjasimudes oleks palju kasu sellest :roll:meh ? et siis tänapäeva lennukitega enam dog-fight'i ...
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.04.2007 13:09:11   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro
, kõike saab ju seadistada. Ega sa ei pea pead täiesti tagurpidi otsas pöörama.

Dummy, mis sa seadistad siis nii, et kui paar cm oma pead pöörad teeb mängus 180 kraadise pöörde juba... nat ...
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.04.2007 12:35:01   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro
Päris norm jah icon_eek.gif
Kas saad uurida GTR mängu või GT Legendsit selle headsetiga? Kui töötab siis endal täitsa suur huvi kohe

GT Legends: http://www.naturalpoint.com/trackir/03-enhanced-games/g ...
  teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
wtrix

vastuseid: 44
vaadatud: 19095

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.04.2007 11:02:56   pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid
https://www.hinnavaatlus.ee/images/news/Naturalpont_TRACKIR4.jpg
Piloodina lendan tihti ka lennusimulaatoriga ja nii sai endale hangitud realistlikuma simulaatorikogemuse saamiseks TrackIR 4 Pro http ...
  teema: Kommenteerimine: Mastersas
wtrix

vastuseid: 202
vaadatud: 53664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2007 09:25:40   pealkiri: Positiivne vana
Sai komplekt ostetus. Supportis kui hätta jäin. 5+
  teema: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja :: Tolmuimejad
wtrix

vastuseid: 194
vaadatud: 96368

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.04.2007 14:28:42   pealkiri: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja
ee riiuli peale..see suudab ise tajuda et äär on kust saab alla kukkuda?

Infrapuna sensoritega vaatab allapoole ja kui midagi ei näe, paneb kohe tagurpidikäigu sisse. Üle serva alla ei sõida. ...
  teema: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja :: Tolmuimejad
wtrix

vastuseid: 194
vaadatud: 96368

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.04.2007 13:23:07   pealkiri: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja
Oman Roomba Red-i (või nagu siin öeldi - seda punast isendit) juba üle aasta. Ostsin sellele hiljem ka puldi juurde ehkki praktikas Schedulig funtksiooni ei kasuta.

Robot on ilusti vastu pidanu ...
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
wtrix

vastuseid: 113
vaadatud: 52094

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.06.2006 09:37:37   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
Peaks mainima ka seda et Nokia ei olegi sellele telefonile tarkvara loonud tegelt. icon_eek.gif
Symbian on üks Inglise erafirma mis teeb koostööd Nokia ja paljude muude telefoni tootjatega luues neid "Smart ...
  teema: EMT säästuoperaator DIIL
wtrix

vastuseid: 358
vaadatud: 105003

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.06.2006 15:31:52   pealkiri: EMT säästuoperaator DIIL
Kas DIIL 29.- kõnekaardil peabki olema 49.- eest raha?
Ostsin DIILi kõnekaardi WAP-i proovimiseks kuna tuttav halas koguaeg miks wap ei tööta ja EMT esinduse tark oli öelnud, et DIIL-il WAP ei t ...
  teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
wtrix

vastuseid: 158
vaadatud: 48413

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2006 11:42:14   pealkiri: Re: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
CS, Ibook G4 12 tolli, kõige odavam Maci läppar, 1GH proze, 768 rammi, os 10.4.x
TULEMUS 28,7 sec! thumbs_up.gif icon_lol.gif
mis toimub mehed?panid ikka kõik nii, nagu esimeses postis seletatud? icon_rolleyes.gif kahtl ...
  teema: MAC
wtrix

vastuseid: 24
vaadatud: 4956

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 17.01.2004 01:58:16   pealkiri: MAC
äkki annad minfi täpsema konfi, ma oleks kah huvitatud icon_wink.gif kui on töökorras isend muidugi icon_biggrin.gif

Konkreetseid isendeid ei tea aga Apple müüs Performa 460-t sellises konfis: http://www.apple-histor ...
  teema: MAC
wtrix

vastuseid: 24
vaadatud: 4956

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.01.2004 12:08:01   pealkiri: MAC
äkki ta sai Win98 asemel Mac OS X'i, OpenDarwin (Mac OS X tuum) on täitsa olemas x86 platformi jaoks ( http://www.opendarwin.org/ ), kuid see ei ole üldsegi kallis, tegelikult on see täitsa tasuta ...
  teema: Aopen Socket A AK79D-400VN
wtrix

vastuseid: 9
vaadatud: 2133

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2004 10:34:47   pealkiri: Aopen Socket A AK79D-400VN

ehk siis eesti keeli sobid ka amd barton 3200+ ile, mille fsb on 200 ehk siis 400 kuna asja tuleb veel kahega korrutada icon_wink.gif

Ehk siis Barton 2500+ ei sobi oma 333FSB-ga? Kummaline, sest kiibist ...
  teema: Aopen Socket A AK79D-400VN
wtrix

vastuseid: 9
vaadatud: 2133

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2004 00:08:05   pealkiri: Aopen Socket A AK79D-400VN
1. Kas kellelgi on mainitud asjaga kogemust?
2. Lugesin Aopeni infolehelt, et asi ei toeta Bartonit alla 400 Mhz! Mingi kala? Ei tahaks nagu hästi uskuda.

Mis üldse rahvas tollest emmest arvab?
  teema: MAC
wtrix

vastuseid: 24
vaadatud: 4956

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.01.2004 17:18:20   pealkiri: MAC
"1 mu sugulane sai arvutisse win 98 asemel MAC'i"

Möh!!!
icon_eek.gif
Which way? icon_confused.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.