|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara |
wtrix
vastuseid: 7
vaadatud: 5856
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.07.2018 10:36:37 pealkiri: Veebipoe platvormi valikust Eestis |
Vabandust kui kedagi solvan, aga palju mõtlemist ja vaeva, aga lõpptulemus on väga kehva. Oled mobiilis enda lehte üldse vaadanud?
Mingi normaalne populaarne Woocommerce'i theme + Maksekeskuse pl ... |
teema: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara |
wtrix
vastuseid: 7
vaadatud: 5856
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.07.2018 16:27:06 pealkiri: Veebipoe platvormi valikust Eestis |
Eestis kasutab nt Mileedi Voogi, mis on seotud
Päris asjatundmatu kohta ei tea öelda. Tagantjärele targana arvates usun, et miski teadmine võiks ikkagi olemas olla, mida <div> endast kuj ... |
teema: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara |
wtrix
vastuseid: 7
vaadatud: 5856
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.07.2018 12:06:36 pealkiri: Veebipoe platvormi valikust Eestis :: Tarkvara |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/onlineshop2_1_1_101.jpg
Kui kodanik tahab Maarjamaal kaupa müüa, siis kõige lihtsam on alustada muidugimõista veebipoes.
Eeldusel, et isikul on mingigi ar ... |
teema: Videokodeeringu formaat H.265 kiideti heaks |
wtrix
vastuseid: 41
vaadatud: 10508
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.01.2013 12:28:37 pealkiri: Wikipedia |
| The intent of the H.264/AVC project was to create a standard capable of providing good video quality at substantially lower bit rates than previous standards (i.e., half or less the bit rate of MPEG-2 ... |
teema: Ülevaade: Jou Jye BW-1238B-PWM :: Jahutid ja lisad |
wtrix
vastuseid: 17
vaadatud: 8605
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.09.2012 10:51:59 pealkiri: Ülevaade: Jou Jye BW-1238B-PWM |
Kas selline konfiguratsioon annaks midagi, kus tavalised vendid on üksteise otsas - tekitavad tunneli (nt 2-5tk)?
Siis peab vist viimane olema kõige kiirem (või suurema õhu liigutamis võimaluseg ... |
teema: Swedbank avas uue iPhone`i rakenduse |
wtrix
vastuseid: 4
vaadatud: 3877
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 12.05.2011 13:08:10 pealkiri: Lõik Android Marketi Swedbanki rakenduse kommentaaridest. |
| Oli päris hea kuni tuli SEB ja näitas milline üks mobiilipank olema peab. |
teema: Järjekordne iPad'i tapja - Motorola Xoom |
wtrix
vastuseid: 36
vaadatud: 11721
|
foorum: Riistvara postitatud: 07.01.2011 23:38:19 pealkiri: Järjekordne iPad'i tapja - Motorola Xoom |
Windows 7 peale ei lähe = mõttetu aparaat
Osta siis juba mõni tablet, millel Win7 peal. Peaks selliseidki leiduma. Ehkki ma ei taipa, milleks inimene ennast piinata tahab. |
teema: Puuteekraanarvutite müük ületab peatselt netbookide oma |
wtrix
vastuseid: 21
vaadatud: 5749
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.06.2010 14:14:40 pealkiri: Puuteekraanarvutite müük ületab peatselt netbookide oma |
Eks see põhiline pidur ongi hind olnud. Dell latitude XT tablet 45000.- no kammoon.
Tava lauaarvuti monitorid võiks ka puutetundlikuks minna. Kui kellelegi midagi arvutijuures näitad/õpetad, si ... |
teema: Apple iPad |
wtrix
vastuseid: 467
vaadatud: 100199
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.01.2010 00:45:11 pealkiri: Apple iPad |
Rõõm näha et see teema veel ohjes püsib. Kuigi potentsiaali on kasvada samasuguseks fleimimammutiks nagu see Võitlustandri iMac vs PC teema
Rääkides innovatsioonist siis tuleb endale ar ... |
teema: INTERPHONE uuring tõstab mobiiltelefonide vähiohu taas tähelepanu alla |
wtrix
vastuseid: 29
vaadatud: 12431
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 30.11.2009 01:07:15 pealkiri: Kahenldava väärtusega uuring |
|
teema: Apple ületas Nokia mobiilimüügis USA turul |
wtrix
vastuseid: 5
vaadatud: 3881
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 13.11.2009 00:02:56 pealkiri: Vaat, mis juhtub kui inimesed inglise keelt ei oska |
| Vaat, mis juhtub kui inimesed inglise keelt ei oska. Juttu on hoopis sellest, et Apple suudab mobiilseadmete turul kõige rohkem kasumit teenida absoluutsummas. Nokia müüb endiselt rohkem handsette ... |
teema: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul |
wtrix
vastuseid: 59
vaadatud: 13803
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.08.2009 14:37:22 pealkiri: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul |
Lugege ja fantaseerige edasi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_moon_landing_hoax_accusations
Valdav osa nendest jaburustest on ümber lükatud. Veider, et inimesed sellega siiani tegelevad. V ... |
teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
wtrix
vastuseid: 327
vaadatud: 73450
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 28.05.2009 21:33:16 pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
Palju eelmistel kordadel on olnud?
Peast pakun, et mingi 38 tuhat oli vist. |
teema: Apple nõudis, et Google loobuks multitouch-tehnoloogia kasutamisest Android platvormis |
wtrix
vastuseid: 24
vaadatud: 10523
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 18.02.2009 15:00:19 pealkiri: Apple nõudis, et Google loobuks multitouch-tehnoloogia kasutamisest Android platvormis |
| seni kui eksisteerib demokraatia ja patendid on elu ülimalt piiratud, iga mõte ja liigutus on patenteeritud. Ma paigutaks kapitalismi ja demokraatia teatud suletud kambrisse kuhu tavaliselt pannakse ... |
teema: Ülevaade: Samsung i900 Omnia :: Mobiiltelefonid |
wtrix
vastuseid: 13
vaadatud: 6866
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.01.2009 12:15:17 pealkiri: Ülevaade: Samsung i900 Omnia |
kutsuda Iphone Killer'iks
Vot seda poleks pidanud nüüd küll kirjutama, sest kohe varsti on see teema täis valge plastiku austajate hävitavaid kommentaare
Hoi!
Ma pole mingi ap ... |
teema: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita |
wtrix
vastuseid: 21
vaadatud: 8889
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.08.2008 12:30:42 pealkiri: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita |
| Ajakirjanikumolkus pole jällegi aru saanud, millest ta kirjutab ja otsustas oma napi hallolluse varalt skandaali keerutama hakata. Apple ei vaheta Intelit protsessoritootjana välja. Uudises on juttu ... |
teema: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita |
wtrix
vastuseid: 21
vaadatud: 8889
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.07.2008 00:11:11 pealkiri: Apple tulevikuplaanid ilma Intelita |
| Ajakirjanikumolkus pole jällegi aru saanud, millest ta kirjutab ja otsustas oma napi hallolluse varalt skandaali keerutama hakata. Apple ei vaheta Intelit protsessoritootjana välja. Uudises on juttu ... |
teema: Windows turuosa võib langeda alla 90% |
wtrix
vastuseid: 91
vaadatud: 33514
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 05.07.2008 00:44:53 pealkiri: Windows turuosa võib langeda alla 90% |
Ilmselt selles, et Apple aktsionäride lapsed ei pea enam nälgima ja saavad esimest korda elus kõhu täis süüa...
Ütleme nii, et OSX oma rauapiiratusega ei ole monopolina kuidagi Windowsist pare ... |
teema: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti |
wtrix
vastuseid: 65
vaadatud: 22109
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.06.2008 11:52:20 pealkiri: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti |
| No siis on jah helgel teel asi, kui uuritakse aatompommide vananemist. Kuigi lollus oleks karta, et pomm peaks mingi imenipiga (vanadusest) ise õhku lendama. Ta võib sul ju kas või lennuki pardalt ... |
teema: TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma |
wtrix
vastuseid: 92
vaadatud: 37703
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.05.2008 12:57:27 pealkiri: TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma |
| Üks tuttav freelancerist kujundaja kaotab järjest töid, kuna ta korrutab tellijatele sama lauset: saatke see ülesandepüstitus mõnel sellisel kujul mida tema Mac tarkvara avab. Kuna tellija selle ... |
teema: Leedo tahab luua Delfi-pretsedenti |
wtrix
vastuseid: 124
vaadatud: 41649
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 18.03.2008 15:58:38 pealkiri: Leedo tahab luua Delfi-pretsedenti |
| Mulle tundub, et tegemist on tüüpilise USA stiilis kohtucasega. Sisuliselt on praegu olukord selline, et juristid on leidnud ullikese, kes on valmis miljoneid maksma selle eest, et kellegagi vaielda ... |
teema: Acer plaanib siseneda mängukonsoolide maailma!? |
wtrix
vastuseid: 21
vaadatud: 8328
|
foorum: Varia postitatud: 18.03.2008 15:57:23 pealkiri: Acer plaanib siseneda mängukonsoolide maailma!? |
| huvitav, kas acer pole tõesti siiani konsoolinduse ärimudelitest läbi närinud ennast või? Lootusetu üritus ütleksin ma. |
teema: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
wtrix
vastuseid: 152
vaadatud: 53368
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 15.01.2008 23:29:36 pealkiri: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
| õunapoistel oli endal ka erekas alles, ei suudetud veel toibuda ja värisevi käsi kiideti oma uus üllitis kiiruga teistele kaaskannatajatele taevani, et võimalikult kiiresti kahaneva väärtusega ... |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.04.2007 11:45:29 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro |
ise sai pikka aega... alates 1998 aastast kuni mingi 2004 aastani
Nagu ma kirjutasin, siis teoreetilsielt ühildub see iga mänguga, mis toetab hiirega ringi vahtimist (mouse look) |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 25.04.2007 12:12:41 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro |
| Küsiks hea meelega kasutajatelt wtrix ja Treiv, et mis simulaatoreid nad kasutavad. Kas pigem on sihiks lahingusimulaatorid, nagu IL2 või hoopis midagi muud? Nimelt olen ka ise asjaga pikemat aega t ... |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.04.2007 15:41:46 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro |
| Sirivisn vähe wikit,tuleb välja et siiski on jah, my bad. Pole kordagi üheskis värskemaaja sõjasimulaatoris vaja olnud niipalju kui ma neid proovinud olen, üldiselt eelistan 2WW aegseid simusid. ... |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.04.2007 10:38:58 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro |
| No uuemate hävitajate puhul ei näegi sa kunagi vaenlast palja silmaga, teise maailmasõja aegsetes sõjasimudes oleks palju kasu sellest :roll:meh ? et siis tänapäeva lennukitega enam dog-fight'i ... |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.04.2007 13:09:11 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro |
, kõike saab ju seadistada. Ega sa ei pea pead täiesti tagurpidi otsas pöörama.
Dummy, mis sa seadistad siis nii, et kui paar cm oma pead pöörad teeb mängus 180 kraadise pöörde juba... nat ... |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.04.2007 12:35:01 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro |
Päris norm jah
Kas saad uurida GTR mängu või GT Legendsit selle headsetiga? Kui töötab siis endal täitsa suur huvi kohe
GT Legends: http://www.naturalpoint.com/trackir/03-enhanced-games/g ... |
teema: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
wtrix
vastuseid: 44
vaadatud: 19095
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.04.2007 11:02:56 pealkiri: Ülevaade: Naturalpoint TrackIR 4Pro :: Juhtpuldid ja roolid |
https://www.hinnavaatlus.ee/images/news/Naturalpont_TRACKIR4.jpg
Piloodina lendan tihti ka lennusimulaatoriga ja nii sai endale hangitud realistlikuma simulaatorikogemuse saamiseks TrackIR 4 Pro http ... |
teema: Kommenteerimine: Mastersas |
wtrix
vastuseid: 202
vaadatud: 53664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2007 09:25:40 pealkiri: Positiivne vana |
| Sai komplekt ostetus. Supportis kui hätta jäin. 5+ |
teema: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja :: Tolmuimejad |
wtrix
vastuseid: 194
vaadatud: 96368
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.04.2007 14:28:42 pealkiri: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja |
ee riiuli peale..see suudab ise tajuda et äär on kust saab alla kukkuda?
Infrapuna sensoritega vaatab allapoole ja kui midagi ei näe, paneb kohe tagurpidikäigu sisse. Üle serva alla ei sõida. ... |
teema: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja :: Tolmuimejad |
wtrix
vastuseid: 194
vaadatud: 96368
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.04.2007 13:23:07 pealkiri: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja |
Oman Roomba Red-i (või nagu siin öeldi - seda punast isendit) juba üle aasta. Ostsin sellele hiljem ka puldi juurde ehkki praktikas Schedulig funtksiooni ei kasuta.
Robot on ilusti vastu pidanu ... |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
wtrix
vastuseid: 113
vaadatud: 52094
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.06.2006 09:37:37 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
Peaks mainima ka seda et Nokia ei olegi sellele telefonile tarkvara loonud tegelt.
Symbian on üks Inglise erafirma mis teeb koostööd Nokia ja paljude muude telefoni tootjatega luues neid "Smart ... |
teema: EMT säästuoperaator DIIL |
wtrix
vastuseid: 358
vaadatud: 105003
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2006 15:31:52 pealkiri: EMT säästuoperaator DIIL |
Kas DIIL 29.- kõnekaardil peabki olema 49.- eest raha?
Ostsin DIILi kõnekaardi WAP-i proovimiseks kuna tuttav halas koguaeg miks wap ei tööta ja EMT esinduse tark oli öelnud, et DIIL-il WAP ei t ... |
teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
wtrix
vastuseid: 158
vaadatud: 48413
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2006 11:42:14 pealkiri: Re: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
CS, Ibook G4 12 tolli, kõige odavam Maci läppar, 1GH proze, 768 rammi, os 10.4.x
TULEMUS 28,7 sec!
mis toimub mehed?panid ikka kõik nii, nagu esimeses postis seletatud? kahtl ... |
teema: MAC |
wtrix
vastuseid: 24
vaadatud: 4956
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 17.01.2004 01:58:16 pealkiri: MAC |
äkki annad minfi täpsema konfi, ma oleks kah huvitatud kui on töökorras isend muidugi
Konkreetseid isendeid ei tea aga Apple müüs Performa 460-t sellises konfis: http://www.apple-histor ... |
teema: MAC |
wtrix
vastuseid: 24
vaadatud: 4956
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.01.2004 12:08:01 pealkiri: MAC |
| äkki ta sai Win98 asemel Mac OS X'i, OpenDarwin (Mac OS X tuum) on täitsa olemas x86 platformi jaoks ( http://www.opendarwin.org/ ), kuid see ei ole üldsegi kallis, tegelikult on see täitsa tasuta ... |
teema: Aopen Socket A AK79D-400VN |
wtrix
vastuseid: 9
vaadatud: 2133
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2004 10:34:47 pealkiri: Aopen Socket A AK79D-400VN |
ehk siis eesti keeli sobid ka amd barton 3200+ ile, mille fsb on 200 ehk siis 400 kuna asja tuleb veel kahega korrutada
Ehk siis Barton 2500+ ei sobi oma 333FSB-ga? Kummaline, sest kiibist ... |
teema: Aopen Socket A AK79D-400VN |
wtrix
vastuseid: 9
vaadatud: 2133
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2004 00:08:05 pealkiri: Aopen Socket A AK79D-400VN |
1. Kas kellelgi on mainitud asjaga kogemust?
2. Lugesin Aopeni infolehelt, et asi ei toeta Bartonit alla 400 Mhz! Mingi kala? Ei tahaks nagu hästi uskuda.
Mis üldse rahvas tollest emmest arvab? |
teema: MAC |
wtrix
vastuseid: 24
vaadatud: 4956
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.01.2004 17:18:20 pealkiri: MAC |
"1 mu sugulane sai arvutisse win 98 asemel MAC'i"
Möh!!!
Which way?  |
| |