|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: SpeedTouch 5x6 ja sellega kaasnev mure |
wert007
vastuseid: 0
vaadatud: 1266
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.02.2009 19:39:07 pealkiri: SpeedTouch 5x6 ja sellega kaasnev mure |
Tervist.
mure sikue.
Ostsin Digisalvesti ja üritan seda nüüd paigaldada. Kõik tundub ok aga üle neti pilti ei näe. kui juhe ruuteri taga siis kõik ok aga nii kui üritan näiteks wifi võrgus ... |
teema: Kommenteerimine: rush7 |
wert007
vastuseid: 5
vaadatud: 2845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2008 13:24:20 pealkiri: Kommenteerimine: rush7 |
Ostis fotoka objektiivi. Väga kiire ja asjalik.  |
teema: Oleks vaja väheke abi. |
wert007
vastuseid: 12
vaadatud: 5345
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.12.2007 23:28:55 pealkiri: Oleks vaja väheke abi. |
format c jäi ära. seekord
ja sinu format c soovitused on jamad  |
teema: Oleks vaja väheke abi. |
wert007
vastuseid: 12
vaadatud: 5345
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.12.2007 20:23:48 pealkiri: Oleks vaja väheke abi. |
kõik korras.
sai tehtud hijackthis + jv16 powertools + superantispyware. nüüd kõik ok.  |
teema: Oleks vaja väheke abi. |
wert007
vastuseid: 12
vaadatud: 5345
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.12.2007 15:05:22 pealkiri: Oleks vaja väheke abi. |
| , suur tänu. |
teema: Oleks vaja väheke abi. |
wert007
vastuseid: 12
vaadatud: 5345
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.12.2007 18:57:47 pealkiri: Oleks vaja väheke abi. |
Tervist. kas keegi oskax palun öelda mis ma peaks tegema/kustutama et lahti saada oma arvutit vägistavast pahaendelisest arvuti programmist.
lisan hijackthis logi:
Logfile of Trend Micro Hijac ... |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2007 11:05:51 pealkiri: Entropia Universe |
[Offtopic]
Ja ei tea mis sellel -> http://www.dieselstation.com/wallpapers/Opel-Speedster/Opel-Speedster-007.jpg Opelil viga on?
[Offtopic] |
teema: Hidden & Dangerous 2 |
wert007
vastuseid: 88
vaadatud: 20000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2007 16:46:36 pealkiri: Hidden & Dangerous 2 |
| mure on onlinega. iga kord kui vajutan multyplayer game- internet siis viskab windoosa errori ette ja lahkub mängust. väheke ajab keema. kusjuures , on sarnane... vajame abi... jubedalt. on veel äk ... |
teema: Hidden & Dangerous 2 |
wert007
vastuseid: 88
vaadatud: 20000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2007 14:46:33 pealkiri: Hidden & Dangerous 2 |
| teised töötavad... |
teema: Hidden & Dangerous 2 |
wert007
vastuseid: 88
vaadatud: 20000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2007 14:35:43 pealkiri: Hidden & Dangerous 2 |
| on expansion ja ka patch |
teema: Hidden & Dangerous 2 |
wert007
vastuseid: 88
vaadatud: 20000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2007 14:24:20 pealkiri: Hidden & Dangerous 2 |
| sama mure siin. pliis aidake... |
teema: Mure flmide vaatamisel ja muusika kuulamisel |
wert007
vastuseid: 19
vaadatud: 7249
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.09.2007 17:47:25 pealkiri: Mure flmide vaatamisel ja muusika kuulamisel |
| Tavaliselt venitab CD ja DVD pealt... |
teema: Mure flmide vaatamisel ja muusika kuulamisel |
wert007
vastuseid: 19
vaadatud: 7249
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.09.2007 10:26:21 pealkiri: Mure flmide vaatamisel ja muusika kuulamisel |
kas sa filme vaatad ja muusikat kuulad otse cd pealt?  |
teema: Kommenteerimine: Tanel |
wert007
vastuseid: 464
vaadatud: 475945
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2007 14:00:43 pealkiri: Tubli |
Jube pedant. paari täheapsaka pärast teeb sihukese skandaali...
aga seni tundub väga korralik ja õiglane admin olevat. |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
wert007
vastuseid: 2398
vaadatud: 412971
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.08.2007 13:55:05 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
no XP-ga võrreldes ikka hea. Xp-le pole ma vist ikka essux pikalt mõnda uuendust näinud  |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
wert007
vastuseid: 2398
vaadatud: 412971
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.08.2007 08:39:20 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
| Ostsin läpaka ja samamoodi kirusin Vistat pikalt ja laialt. nüüd on Vista olnud juba 2 päeva ja hakkab vaixelt südamesse pugema. pidevalt on mingi update end tõmbamas. see kaustade ja failide su ... |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2007 19:27:26 pealkiri: Entropia Universe |
edit: fk that, Second Life sucks, graafika ja liikumine on täiesti naeruväärne
Plus pole SL-is mingit actionit... |
teema: Kommenteerimine: siilius |
wert007
vastuseid: 48
vaadatud: 13268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2007 00:19:33 pealkiri: Kommenteerimine: siilius |
Veider kauba saatmise stiil aga muidu pole viga Ostsin toite |
teema: Need For Speed: Carbon |
wert007
vastuseid: 3286
vaadatud: 521068
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2007 17:41:02 pealkiri: Need For Speed: Carbon |
jah... underground kahes oli driftida lihtne. lased teised autod ette ja mõnuga driftid...  |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2007 12:57:50 pealkiri: Entropia Universe |
Riflega möllanud? olexid pidanud longblade juurde jääma. siis oleks ära võtnud  |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2007 10:40:12 pealkiri: Entropia Universe |
| Oo jaaa... Twin Peaks öösel... vaat see oleks lahe... |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2007 10:21:59 pealkiri: Entropia Universe |
vaat saigi nii tehtud. Mentoriks sain La Sune Maarja. joppas et ta mul klassivend oli  |
teema: Kommenteerimine: lavrenti |
wert007
vastuseid: 56
vaadatud: 24481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2007 12:14:21 pealkiri: Kommenteerimine: lavrenti |
Ostsin raali kasti.  |
teema: Kommenteerimine: sepo |
wert007
vastuseid: 69
vaadatud: 26419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2007 21:11:50 pealkiri: Kommenteerimine: sepo |
väga kõva. äri käis 1,2,3... ja tehtud  |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2007 18:34:58 pealkiri: Entropia Universe |
a sa proovi mängida high detailiga. pole ta midagi nii kehv. ikka etem kui su RuneScape  |
teema: Kommenteerimine: lavrenti |
wert007
vastuseid: 56
vaadatud: 24481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2007 11:44:36 pealkiri: Kommenteerimine: lavrenti |
ostsin videokaardi  |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2007 20:34:16 pealkiri: Entropia Universe |
| mkay |
teema: Ordi |
wert007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977067
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.08.2007 11:11:25 pealkiri: Ordi |
| okie... selge... jätab meelde... |
teema: Ordi |
wert007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977067
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.08.2007 09:09:09 pealkiri: Ordi |
| a mida me siis arutame? |
teema: Ordi |
wert007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977067
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.08.2007 18:37:58 pealkiri: Ordi |
ok... peab siis uurima... jällegi on arvuti vahetus ees...  |
teema: Ordi |
wert007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977067
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.08.2007 18:28:56 pealkiri: Ordi |
nalja teed? ega ma siis loll ole  |
teema: Ordi |
wert007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977067
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.08.2007 18:10:55 pealkiri: Ordi |
| mjah... mind saatsid nad igatahes pikalt kui soovisin vahetada helikaarti... |
teema: Entropia Universe |
wert007
vastuseid: 1607
vaadatud: 313583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2007 15:55:58 pealkiri: Entropia Universe |
| mässasja? Marius tõmbas Austraaliasse? millal? |
teema: Ordi |
wert007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977067
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.08.2007 15:49:06 pealkiri: Ordi |
| nop. nemad komplekteerivad ja müüvad komplekte. oma loodud komplekte nad ei muuda. aga kui soovi on siis nad võivad sulle komplekteerida sinu soovi järgi kuid see tuleb kallim. müüvad sulle arvu ... |
| |