Avaleht
otsing leidis 326 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: olc
wer1

vastuseid: 141
vaadatud: 58044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2026 14:47:19   pealkiri: Kommenteerimine: olc
Kiire ja operatiivse kättesaamisega tehing thumbs_up.gif
  teema: DIY Elektrijalgratas
wer1

vastuseid: 4814
vaadatud: 1382997

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 17.04.2022 11:28:18   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Plaan ka oma vokk ära elektrifitseerida.

Kasutuseks oleks igapäevaselt diagonaali läbi Tartu linna sõitmine (2X10km). Puhtalt elektri peal ei plaani liikuda pigem oleks abiks hoo üles võtmise ...
  teema: Nokia TV-OUT kaabel
wer1

vastuseid: 4
vaadatud: 4888

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 16.08.2009 23:15:40   pealkiri: Nokia TV-OUT kaabel
Milleks võimelda? on saada suht soodsalt see kaabel(pole 100% kindel et tegu on täpselt 1-1-le aga kontaktide arv ja kõik muu on küll sama).
[url=http://www.serigo.ee/advanced_search_result.php?s ...
  teema: katkisest plasmatelerist laud
wer1

vastuseid: 18
vaadatud: 8355

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 01.08.2009 19:33:57   pealkiri: katkisest plasmatelerist laud
patareide pealt on küll see asi jama. Võtad mõne "kuubiku" selle pealt toidad(adapter). LED-e saad Tartus Elfa-st, Oomipoest ja Tiigi Keldris peaks ka mingi valik olema aga suht kallid seal icon_mad.gif . LE ...
  teema: K: Kes mida arvuti puhastamiseks tolmust kasutab?
wer1

vastuseid: 136
vaadatud: 51881

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.08.2009 19:26:37   pealkiri: K: Kes mida arvuti puhastamiseks tolmust kasutab?
Kopsumaht ja pintsel ligipääsmatutele kohtadele.
Kui vihmaga või niiske õhk ei tule siis saab ka niimoodi puhastada ju icon_lol.gif thumbs_up.gif (mõttelendu jätkub thumbs_up.gif )
  teema: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte]
wer1

vastuseid: 17
vaadatud: 8512

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 28.06.2009 18:10:19   pealkiri: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte]
Küsiks kuidas alumiiniumi jootmine õnnestub/edeneb? icon_lol.gif Pole väga näinud joodetud alumiiniumi(ei taha külge võtta eriti ju) aga mingi "möginaga" tehes pidi tina külge võtma küll.

Edit: ...
  teema: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte]
wer1

vastuseid: 17
vaadatud: 8512

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 22.06.2009 19:35:59   pealkiri: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte]
Sellest tuleb praeguste plaanide järgi väga kõva kast thumbs_up.gif icon_biggrin.gif . Palju muidu eelarve selleks projektiks on/või paljuga ise läbi saada kavatsed? thumbs_up.gif
  teema: Aiavalgusti
wer1

vastuseid: 26
vaadatud: 20767

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.06.2009 11:27:34   pealkiri: Aiavalgusti
Sõbral oli päikesepaneeliga ratta esituli ja see laadis koguaeg, järelikult on see võimalik aga lihtsalt juhtplaat peab õige olema.
  teema: Aiavalgusti
wer1

vastuseid: 26
vaadatud: 20767

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.06.2009 21:27:44   pealkiri: Aiavalgusti
see pirn unusta ära kuna see tarbib niipalju voolu. Võta led, see tunduvalt ökonoomsem icon_razz1.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: pupsik46
wer1

vastuseid: 72
vaadatud: 26766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2009 19:48:56   pealkiri: Kommenteerimine: pupsik46
Sai suvel äri tehtud thumbs_up.gif soovitan icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Kaitsk
wer1

vastuseid: 0
vaadatud: 973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2009 19:45:52   pealkiri: Kommenteerimine: Kaitsk
Oli huviline surnud ordi läppari vastu tuli järgi viis ära ja tasus ka thumbs_up.gif väga positiivne icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Paluks abi veits :P
wer1

vastuseid: 20
vaadatud: 6946

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 01.01.2009 00:43:32   pealkiri: Paluks abi veits :P
kas arvuti esipaneelil olev see heli värk icon_razz.gif ( auk ) et palju seal voolu tleb ? icon_razz.gif sinna ei annaks muusikarütmis LED käima panna ? icon_razz.gif sealt (arvatavasti kõvaklapi auk) ei saa sa seda ledi elus ka ...
  teema: Paluks abi veits :P
wer1

vastuseid: 20
vaadatud: 6946

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 30.12.2008 19:48:40   pealkiri: Paluks abi veits :P
nii tubli icon_biggrin.gif aga takisti on natuke liiga suure takistusega. sinna paras 560 Ohm takisti 12v pealt.([url=http://ledcalc.com/#calc]led calculatori järgi)
  teema: Paluks abi veits :P
wer1

vastuseid: 20
vaadatud: 6946

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 30.12.2008 15:58:55   pealkiri: Paluks abi veits :P
  teema: Toide lendas õhku!
wer1

vastuseid: 38
vaadatud: 11736

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.12.2008 22:24:37   pealkiri: Toide lendas õhku!
Mul ka üks toide mis on kutu aga see 110v pauguti peaks töötama ikka :twisted: . Piltide järgi ei tundu midagi väga jubetat olema. tahanteada ka mainis, et võib korda saada, iseasi kas on mõ ...
  teema: toitel kondekad punnis!!!!
wer1

vastuseid: 19
vaadatud: 6259

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 24.12.2008 21:21:09   pealkiri: toitel kondekad punnis!!!!
, olen sinuga nõus, et tuleb likvideerida ka punnis kondede tekitaja, kuid see võib minna juba kallimaks kui asi väärt ja lõpuks ongi kasulik osta uus toide(nõia ring). Aga kui on üle kuumenem ...
  teema: toitel kondekad punnis!!!!
wer1

vastuseid: 19
vaadatud: 6259

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 24.12.2008 16:47:17   pealkiri: toitel kondekad punnis!!!!
aga mina vaidleks vastu icon_biggrin.gif kui kolv kes püsib thumbs_up.gif ja pood kaugel pole siis on mõttekam need 3 kondet ära vahetada, kuna tuleb odavm icon_razz.gif [url=http://www.serigo.ee/product_info.php?products_id=2247] ...
  teema: Jahutus sülearvutile
wer1

vastuseid: 37
vaadatud: 14175

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 14.12.2008 20:51:21   pealkiri: Jahutus sülearvutile
Mulle meeldis see kingakarbi tuuning icon_biggrin.gif peaks endale ka tegema midagi sellist siis ei undaks koguaeg täis pööretel kui lauapeal on thumbs_up.gif . kuda see vent usb 5v-ga hakkama saab?
  teema: klaviatuuri tuunimine
wer1

vastuseid: 34
vaadatud: 13198

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 05.12.2008 17:53:06   pealkiri: klaviatuuri tuunimine
, originaal on kindlasti ilusam icon_neutral.gif
eks asi ole maitses icon_razz1.gif kuna kõik peale kaviatuuri on kas hõbedased või mustad siis ma üritasin seda ka värvidesse sulatada, aga nuh tulemus polnud päris s ...
  teema: klaviatuuri tuunimine
wer1

vastuseid: 34
vaadatud: 13198

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 01.12.2008 22:07:09   pealkiri: klaviatuuri tuunimine
see tavaline usb lamp millel jäik juhe mida paenutada icon_wink.gif . aga see hea mõte ma panen siis enda usb lambi teibiga arvutikasti külge ja väga hea valgustus icon_biggrin.gif
Edit: sai ka natuke tehtud thumbs_up.gif
ht ...
  teema: Stone mod Fulltower ___ AigarP
wer1

vastuseid: 20
vaadatud: 5185

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 28.11.2008 22:13:23   pealkiri: Stone mod Fulltower ___ AigarP
kust selline mõte tuli et kivi küljele aretada? ja kuidas kivi külje plaadiga ühendasid?(tüübliteg?) icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: DIY Elektrijalgratas
wer1

vastuseid: 4814
vaadatud: 1382997

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.11.2008 14:57:28   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
, ära hala icon_biggrin.gif sebi endale mõni sõber kampa ja osta 2 inimese ratas, las tema väntab sina rooli ja tee nagu väntaksid icon_biggrin.gif
  teema: Muusika ja led
wer1

vastuseid: 317
vaadatud: 65565

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.10.2008 22:08:52   pealkiri: Muusika ja led
, saab ka lihtsamalt või väiksemalt kiviks siis an6884 sellele saab sappa panna 5 ledi hinnaks 12-15eeq(oleneb kust ostad) http://www.elektronikacz.borec.cz/Data/Indikator%20s%20AN6884_soubory/imag ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 20.10.2008 20:05:52   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
Täna oli hea päev icon_biggrin.gif thumbs_up.gif sai siis käed tahmaseks teha ühe koopiamasina küljes icon_razz.gif sealt urgitsesin välja 3stepperit(no 2tk on kindlalt kuna need on 5 juhtmega üks on aga suur ja imelik(pooles ...
  teema: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus?
wer1

vastuseid: 13
vaadatud: 8549

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 19.10.2008 21:51:04   pealkiri: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus?
, selline asi on leiutatud üheks juhtmepuntraks ja kaheks kobakasks icon_biggrin.gif (tuled ja juhtpult kust saab suunda kontrollida ja pidurituld põlema panna) http://s3.gadgetreview.com/wp-content/uploads/2008 ...
  teema: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus?
wer1

vastuseid: 13
vaadatud: 8549

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 19.10.2008 21:03:33   pealkiri: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus?
oleks ka vaja sellist asja. aga äki annab sinna sisse aretada mõne ledi, mis on võetud telefoni trükkplaadilt(seal hästi väiksed mõõtmetelt)
aga lülitiks peab olema sel juhul mingi juhtmeots ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 16.10.2008 21:05:29   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
olen lõhkunud(see oli üle aasta tagasi ja siis ei pidanud nendest mootoritest lugu icon_cry.gif ) mitmeid suuri koopiamasin/kombaine, ka neid mis A3 paberit söövad icon_biggrin.gif ja seal on suuremat sorti mootorid ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 15.10.2008 21:21:49   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
, nuh kui keegi preaga on sellega juba hakkama saanud ja on nõus tegema siis pole midagi, aga eks neid oskajaid peaks siin paari kuu jooksul lisanduma kui selle projektiga tegeldakse. (ega ma ise ka ...
  teema: Ekraani puhastus
wer1

vastuseid: 12
vaadatud: 2670

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 15.10.2008 19:42:23   pealkiri: Ekraani puhastus
, proovi atsetoniga(see natuke tugevama toimega) aga suht hästi võib ära rikkuda mul õnnestus cd plaat alt niimoodi halliks muuta. icon_biggrin.gif (küünelaki eemaldaja on ka atseton).
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 14.10.2008 19:22:19   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
, steppereid saad vanadest printeritest kasutatud aga kui töötab siis pole nagu vahet icon_biggrin.gif
need minu eelmises postituses olnud kivid pidid sobima(elfa foorumis öeldi nii)
  teema: Serigo elektroonika
wer1

vastuseid: 18
vaadatud: 17395

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.10.2008 19:18:57   pealkiri: Serigo elektroonika
, olen sinuga päri kuna 2sc5200(transistor) maksab seal 30eeq oomikas aga 80-90eeq ringis. ise ka sealt mitu korda tellinud ja asi kõik positiivne icon_biggrin.gif ükskord anti isegi 3kiipi kuigi tellisisn ain ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 13.10.2008 20:50:42   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
nii uurisin seda asja siis vaheapeal ja pakun välja sellised kivid: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=307126 (esimesek kiviks) ja teisek: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=FAR ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.10.2008 21:16:04   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
, nuh sa ütlesid et ma rohkem ei küsiks aga siiski üks küssa on 8) . kust sa need kivid ostsid? icon_biggrin.gif transide soojenemise juues aitab radikas või lihtsalt mingi metalli tükk transi küljes. uur ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.10.2008 20:26:47   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
, räägi mis kivid sul seal juhtimas on ja mis transid on jõu osas.
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.10.2008 21:15:29   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
, äkki visakd oma juhtosast mõne pildid. icon_smile.gif
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.10.2008 19:49:30   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
, seda pinki juhitaksegi arvutist spetsiaalsete programmidaga. võimalik et on ka ilma arvutita töötavad isendid aga neid pole ise kohanud icon_wink.gif
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.10.2008 15:15:05   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
kõigeparem on teha laagritega aga kummad on paremad kas ümar raudlatt või siis vinkel raud mida mööda need laagrid liikma peaksid?
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.10.2008 21:48:22   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
see mis mina andisn see on 3 teljega ta liigutab seda freesitavat materjali igas suunas(x ja y telg) ja sügavust muudab z teljega mis liigub üles alla.
http://www.youtube.com/watch?v=fqCx6bOGFGo&am ...
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
wer1

vastuseid: 399
vaadatud: 374265

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.10.2008 21:14:19   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
http://eggy.lylitus.org/galerii/sp_index.php?dir=./Aretused/CNC/CNC_Ver2
see on Elfa foorumi Eggy tehtud cnc pink. see on väga hea konstruksiooniga aparaat. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
kavas ka endal selline apraat t ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
wer1

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584253

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.09.2008 22:01:12   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
, palju selle LABhorn-i kasti ehitamine maksis(materjalid koos kõlariga) ja mis elemendiga on tegu? icon_biggrin.gif thumbs_up.gif mulle meeldib
  teema: Muusika ja led
wer1

vastuseid: 317
vaadatud: 65565

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.09.2008 15:00:30   pealkiri: Muusika ja led
, http://www.dcc.ttu.ee/martin/elektroonika/seier.html seal asendad indikaatori lediga ja asi korras, aga see võib võimu piinama hakata ja niimoodi saatuslikuks saada.
  teema: Värvimusa komplekt Spektr-301
wer1

vastuseid: 3
vaadatud: 3767

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 20.08.2008 20:02:32   pealkiri: Värvimusa komplekt Spektr-301
, parampoolsed oli heledused(saab ka niisama põlema panna nendega) ja vaska poolsed tundlikuse omad jah icon_biggrin.gif
  teema: Värvimusa komplekt Spektr-301
wer1

vastuseid: 3
vaadatud: 3767

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 17.08.2008 15:30:22   pealkiri: Värvimusa komplekt Spektr-301
Oman ka seda aparaati ja ei kurda(tegin suure komponentide vahetuse). icon_biggrin.gif thumbs_up.gif ise kasutan kõige ülemist sisendit(siis peab sama tähistusega sisendi lüliti eest sisse lülitama). seda laia pistiku ...
  teema: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile
wer1

vastuseid: 19
vaadatud: 7778

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.06.2008 21:50:27   pealkiri: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile
, oleks jah aga pole sellist termorüüsi (peenemat on aga see ei lähe peale). Teema alagatajal on jah termo rüüsiga tehtud. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile
wer1

vastuseid: 19
vaadatud: 7778

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 09.06.2008 16:53:55   pealkiri: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile
, sorry et teemat reostan, aga kuna mul sama idee nagu , -ul siis panen enda oma ka siia üles. icon_biggrin.gif
mul tehtud selline asi noika jaoks. http://fotoalbum.ee/photos/wer1/sets/489727/ (teip on selle p ...
  teema: Digitermomeeter
wer1

vastuseid: 17
vaadatud: 10019

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 29.05.2008 20:32:00   pealkiri: Digitermomeeter
nuh ega ta väga raske pole kui elektroonika alal kogemusi on icon_biggrin.gif mul ka hiina kolv aga see liig selleks(natuke nutune tükk on nüüdseks) huvitab plaadi tegemine pole nagu varem söövitand kuigi lu ...
  teema: Digitermomeeter
wer1

vastuseid: 17
vaadatud: 10019

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 28.05.2008 21:07:03   pealkiri: Digitermomeeter
, jah võtab sõnatuks! müts maha sinu ees thumbs_up.gif (nuh müts oligi parasjagu peas) pakub ka huvi palju maksma läks, kust jupud tellitud on ja kas tinutasid ise kokku või lasid kellegi teha?(jootejaa ...
  teema: AAA akupatareide üleminek AA suurusele
wer1

vastuseid: 4
vaadatud: 12180

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 04.05.2008 18:28:12   pealkiri: AAA akupatareide üleminek AA suurusele
, idee iseenesest väga hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif olen ka teinud sellist värki aga ma kasutasin padruni kestasid icon_biggrin.gif (nata jäid lühikeseks) mul oli asi aga pleieris mitte laadias ja siis ei omanud tähtsust ka ...
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
wer1

vastuseid: 4216
vaadatud: 1307077

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 11.04.2008 22:17:29   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Nuh kui aega on siis võid mulle ka ühe loomakese visata, aga kui ei jõua pole ka hullu icon_biggrin.gif väga head pildid on mulle väga meeldivad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif EDU thumbs_up.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
wer1

vastuseid: 5645
vaadatud: 990492

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 29.03.2008 22:34:51   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
minu jahutus ikka pasiiv icon_biggrin.gif thumbs_up.gif hea vaikne thumbs_up.gif Gigabyte RADEON HD 2400 XT 256MB siis kaardiks
http://www.scorptec.com.au/images/products/35/461/25030/20109_large.jpg
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.