|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: olc |
wer1
vastuseid: 141
vaadatud: 58044
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2026 14:47:19 pealkiri: Kommenteerimine: olc |
Kiire ja operatiivse kättesaamisega tehing  |
teema: DIY Elektrijalgratas |
wer1
vastuseid: 4814
vaadatud: 1383004
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 17.04.2022 11:28:18 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Plaan ka oma vokk ära elektrifitseerida.
Kasutuseks oleks igapäevaselt diagonaali läbi Tartu linna sõitmine (2X10km). Puhtalt elektri peal ei plaani liikuda pigem oleks abiks hoo üles võtmise ... |
teema: Nokia TV-OUT kaabel |
wer1
vastuseid: 4
vaadatud: 4888
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 16.08.2009 23:15:40 pealkiri: Nokia TV-OUT kaabel |
Milleks võimelda? on saada suht soodsalt see kaabel(pole 100% kindel et tegu on täpselt 1-1-le aga kontaktide arv ja kõik muu on küll sama).
[url=http://www.serigo.ee/advanced_search_result.php?s ... |
teema: katkisest plasmatelerist laud |
wer1
vastuseid: 18
vaadatud: 8355
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 01.08.2009 19:33:57 pealkiri: katkisest plasmatelerist laud |
patareide pealt on küll see asi jama. Võtad mõne "kuubiku" selle pealt toidad(adapter). LED-e saad Tartus Elfa-st, Oomipoest ja Tiigi Keldris peaks ka mingi valik olema aga suht kallid seal . LE ... |
teema: K: Kes mida arvuti puhastamiseks tolmust kasutab? |
wer1
vastuseid: 136
vaadatud: 51881
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.08.2009 19:26:37 pealkiri: K: Kes mida arvuti puhastamiseks tolmust kasutab? |
Kopsumaht ja pintsel ligipääsmatutele kohtadele.
Kui vihmaga või niiske õhk ei tule siis saab ka niimoodi puhastada ju (mõttelendu jätkub ) |
teema: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte] |
wer1
vastuseid: 17
vaadatud: 8512
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 28.06.2009 18:10:19 pealkiri: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte] |
Küsiks kuidas alumiiniumi jootmine õnnestub/edeneb? Pole väga näinud joodetud alumiiniumi(ei taha külge võtta eriti ju) aga mingi "möginaga" tehes pidi tina külge võtma küll.
Edit: ... |
teema: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte] |
wer1
vastuseid: 17
vaadatud: 8512
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 22.06.2009 19:35:59 pealkiri: Projekt: Plexitower [Töölogi + mõõdukalt pilte] |
Sellest tuleb praeguste plaanide järgi väga kõva kast . Palju muidu eelarve selleks projektiks on/või paljuga ise läbi saada kavatsed?  |
teema: Aiavalgusti |
wer1
vastuseid: 26
vaadatud: 20767
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.06.2009 11:27:34 pealkiri: Aiavalgusti |
| Sõbral oli päikesepaneeliga ratta esituli ja see laadis koguaeg, järelikult on see võimalik aga lihtsalt juhtplaat peab õige olema. |
teema: Aiavalgusti |
wer1
vastuseid: 26
vaadatud: 20767
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.06.2009 21:27:44 pealkiri: Aiavalgusti |
see pirn unusta ära kuna see tarbib niipalju voolu. Võta led, see tunduvalt ökonoomsem  |
teema: Kommenteerimine: pupsik46 |
wer1
vastuseid: 72
vaadatud: 26766
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2009 19:48:56 pealkiri: Kommenteerimine: pupsik46 |
Sai suvel äri tehtud soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Kaitsk |
wer1
vastuseid: 0
vaadatud: 973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2009 19:45:52 pealkiri: Kommenteerimine: Kaitsk |
Oli huviline surnud ordi läppari vastu tuli järgi viis ära ja tasus ka väga positiivne  |
teema: Paluks abi veits :P |
wer1
vastuseid: 20
vaadatud: 6946
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 01.01.2009 00:43:32 pealkiri: Paluks abi veits :P |
kas arvuti esipaneelil olev see heli värk ( auk ) et palju seal voolu tleb ? sinna ei annaks muusikarütmis LED käima panna ? sealt (arvatavasti kõvaklapi auk) ei saa sa seda ledi elus ka ... |
teema: Paluks abi veits :P |
wer1
vastuseid: 20
vaadatud: 6946
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 30.12.2008 19:48:40 pealkiri: Paluks abi veits :P |
nii tubli aga takisti on natuke liiga suure takistusega. sinna paras 560 Ohm takisti 12v pealt.([url=http://ledcalc.com/#calc]led calculatori järgi) |
teema: Paluks abi veits :P |
wer1
vastuseid: 20
vaadatud: 6946
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 30.12.2008 15:58:55 pealkiri: Paluks abi veits :P |
|
teema: Toide lendas õhku! |
wer1
vastuseid: 38
vaadatud: 11736
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.12.2008 22:24:37 pealkiri: Toide lendas õhku! |
| Mul ka üks toide mis on kutu aga see 110v pauguti peaks töötama ikka :twisted: . Piltide järgi ei tundu midagi väga jubetat olema. tahanteada ka mainis, et võib korda saada, iseasi kas on mõ ... |
teema: toitel kondekad punnis!!!! |
wer1
vastuseid: 19
vaadatud: 6260
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 24.12.2008 21:21:09 pealkiri: toitel kondekad punnis!!!! |
| , olen sinuga nõus, et tuleb likvideerida ka punnis kondede tekitaja, kuid see võib minna juba kallimaks kui asi väärt ja lõpuks ongi kasulik osta uus toide(nõia ring). Aga kui on üle kuumenem ... |
teema: toitel kondekad punnis!!!! |
wer1
vastuseid: 19
vaadatud: 6260
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 24.12.2008 16:47:17 pealkiri: toitel kondekad punnis!!!! |
aga mina vaidleks vastu kui kolv kes püsib ja pood kaugel pole siis on mõttekam need 3 kondet ära vahetada, kuna tuleb odavm [url=http://www.serigo.ee/product_info.php?products_id=2247] ... |
teema: Jahutus sülearvutile |
wer1
vastuseid: 37
vaadatud: 14176
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.12.2008 20:51:21 pealkiri: Jahutus sülearvutile |
Mulle meeldis see kingakarbi tuuning peaks endale ka tegema midagi sellist siis ei undaks koguaeg täis pööretel kui lauapeal on . kuda see vent usb 5v-ga hakkama saab? |
teema: klaviatuuri tuunimine |
wer1
vastuseid: 34
vaadatud: 13209
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 05.12.2008 17:53:06 pealkiri: klaviatuuri tuunimine |
, originaal on kindlasti ilusam
eks asi ole maitses kuna kõik peale kaviatuuri on kas hõbedased või mustad siis ma üritasin seda ka värvidesse sulatada, aga nuh tulemus polnud päris s ... |
teema: klaviatuuri tuunimine |
wer1
vastuseid: 34
vaadatud: 13209
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 01.12.2008 22:07:09 pealkiri: klaviatuuri tuunimine |
see tavaline usb lamp millel jäik juhe mida paenutada . aga see hea mõte ma panen siis enda usb lambi teibiga arvutikasti külge ja väga hea valgustus
Edit: sai ka natuke tehtud
ht ... |
teema: Stone mod Fulltower ___ AigarP |
wer1
vastuseid: 20
vaadatud: 5185
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 28.11.2008 22:13:23 pealkiri: Stone mod Fulltower ___ AigarP |
kust selline mõte tuli et kivi küljele aretada? ja kuidas kivi külje plaadiga ühendasid?(tüübliteg?)  |
teema: DIY Elektrijalgratas |
wer1
vastuseid: 4814
vaadatud: 1383004
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.11.2008 14:57:28 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
, ära hala sebi endale mõni sõber kampa ja osta 2 inimese ratas, las tema väntab sina rooli ja tee nagu väntaksid  |
teema: Muusika ja led |
wer1
vastuseid: 317
vaadatud: 65565
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 27.10.2008 22:08:52 pealkiri: Muusika ja led |
| , saab ka lihtsamalt või väiksemalt kiviks siis an6884 sellele saab sappa panna 5 ledi hinnaks 12-15eeq(oleneb kust ostad) http://www.elektronikacz.borec.cz/Data/Indikator%20s%20AN6884_soubory/imag ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.10.2008 20:05:52 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
Täna oli hea päev sai siis käed tahmaseks teha ühe koopiamasina küljes sealt urgitsesin välja 3stepperit(no 2tk on kindlalt kuna need on 5 juhtmega üks on aga suur ja imelik(pooles ... |
teema: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus? |
wer1
vastuseid: 13
vaadatud: 8549
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 19.10.2008 21:51:04 pealkiri: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus? |
, selline asi on leiutatud üheks juhtmepuntraks ja kaheks kobakasks (tuled ja juhtpult kust saab suunda kontrollida ja pidurituld põlema panna) http://s3.gadgetreview.com/wp-content/uploads/2008 ... |
teema: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus? |
wer1
vastuseid: 13
vaadatud: 8549
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 19.10.2008 21:03:33 pealkiri: Jalgratta spidomeetrile taustavalgus? |
oleks ka vaja sellist asja. aga äki annab sinna sisse aretada mõne ledi, mis on võetud telefoni trükkplaadilt(seal hästi väiksed mõõtmetelt)
aga lülitiks peab olema sel juhul mingi juhtmeots ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 16.10.2008 21:05:29 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
olen lõhkunud(see oli üle aasta tagasi ja siis ei pidanud nendest mootoritest lugu ) mitmeid suuri koopiamasin/kombaine, ka neid mis A3 paberit söövad ja seal on suuremat sorti mootorid ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 15.10.2008 21:21:49 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
| , nuh kui keegi preaga on sellega juba hakkama saanud ja on nõus tegema siis pole midagi, aga eks neid oskajaid peaks siin paari kuu jooksul lisanduma kui selle projektiga tegeldakse. (ega ma ise ka ... |
teema: Ekraani puhastus |
wer1
vastuseid: 12
vaadatud: 2670
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 15.10.2008 19:42:23 pealkiri: Ekraani puhastus |
, proovi atsetoniga(see natuke tugevama toimega) aga suht hästi võib ära rikkuda mul õnnestus cd plaat alt niimoodi halliks muuta. (küünelaki eemaldaja on ka atseton). |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.10.2008 19:22:19 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
, steppereid saad vanadest printeritest kasutatud aga kui töötab siis pole nagu vahet
need minu eelmises postituses olnud kivid pidid sobima(elfa foorumis öeldi nii) |
teema: Serigo elektroonika |
wer1
vastuseid: 18
vaadatud: 17395
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.10.2008 19:18:57 pealkiri: Serigo elektroonika |
, olen sinuga päri kuna 2sc5200(transistor) maksab seal 30eeq oomikas aga 80-90eeq ringis. ise ka sealt mitu korda tellinud ja asi kõik positiivne ükskord anti isegi 3kiipi kuigi tellisisn ain ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.10.2008 20:50:42 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
| nii uurisin seda asja siis vaheapeal ja pakun välja sellised kivid: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=307126 (esimesek kiviks) ja teisek: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=FAR ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.10.2008 21:16:04 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
, nuh sa ütlesid et ma rohkem ei küsiks aga siiski üks küssa on 8) . kust sa need kivid ostsid? transide soojenemise juues aitab radikas või lihtsalt mingi metalli tükk transi küljes. uur ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.10.2008 20:26:47 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
| , räägi mis kivid sul seal juhtimas on ja mis transid on jõu osas. |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.10.2008 21:15:29 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
, äkki visakd oma juhtosast mõne pildid.  |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.10.2008 19:49:30 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
, seda pinki juhitaksegi arvutist spetsiaalsete programmidaga. võimalik et on ka ilma arvutita töötavad isendid aga neid pole ise kohanud  |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.10.2008 15:15:05 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
| kõigeparem on teha laagritega aga kummad on paremad kas ümar raudlatt või siis vinkel raud mida mööda need laagrid liikma peaksid? |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.10.2008 21:48:22 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
see mis mina andisn see on 3 teljega ta liigutab seda freesitavat materjali igas suunas(x ja y telg) ja sügavust muudab z teljega mis liigub üles alla.
http://www.youtube.com/watch?v=fqCx6bOGFGo&am ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
wer1
vastuseid: 399
vaadatud: 374265
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.10.2008 21:14:19 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
http://eggy.lylitus.org/galerii/sp_index.php?dir=./Aretused/CNC/CNC_Ver2
see on Elfa foorumi Eggy tehtud cnc pink. see on väga hea konstruksiooniga aparaat.
kavas ka endal selline apraat t ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
wer1
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584333
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.09.2008 22:01:12 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
, palju selle LABhorn-i kasti ehitamine maksis(materjalid koos kõlariga) ja mis elemendiga on tegu? mulle meeldib |
teema: Muusika ja led |
wer1
vastuseid: 317
vaadatud: 65565
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 11.09.2008 15:00:30 pealkiri: Muusika ja led |
| , http://www.dcc.ttu.ee/martin/elektroonika/seier.html seal asendad indikaatori lediga ja asi korras, aga see võib võimu piinama hakata ja niimoodi saatuslikuks saada. |
teema: Värvimusa komplekt Spektr-301 |
wer1
vastuseid: 3
vaadatud: 3767
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.08.2008 20:02:32 pealkiri: Värvimusa komplekt Spektr-301 |
, parampoolsed oli heledused(saab ka niisama põlema panna nendega) ja vaska poolsed tundlikuse omad jah  |
teema: Värvimusa komplekt Spektr-301 |
wer1
vastuseid: 3
vaadatud: 3767
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 17.08.2008 15:30:22 pealkiri: Värvimusa komplekt Spektr-301 |
Oman ka seda aparaati ja ei kurda(tegin suure komponentide vahetuse). ise kasutan kõige ülemist sisendit(siis peab sama tähistusega sisendi lüliti eest sisse lülitama). seda laia pistiku ... |
teema: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile |
wer1
vastuseid: 19
vaadatud: 7778
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.06.2008 21:50:27 pealkiri: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile |
, oleks jah aga pole sellist termorüüsi (peenemat on aga see ei lähe peale). Teema alagatajal on jah termo rüüsiga tehtud.  |
teema: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile |
wer1
vastuseid: 19
vaadatud: 7778
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.06.2008 16:53:55 pealkiri: Mugavad klapid Sony Ericsson-ile |
, sorry et teemat reostan, aga kuna mul sama idee nagu , -ul siis panen enda oma ka siia üles.
mul tehtud selline asi noika jaoks. http://fotoalbum.ee/photos/wer1/sets/489727/ (teip on selle p ... |
teema: Digitermomeeter |
wer1
vastuseid: 17
vaadatud: 10020
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 29.05.2008 20:32:00 pealkiri: Digitermomeeter |
nuh ega ta väga raske pole kui elektroonika alal kogemusi on mul ka hiina kolv aga see liig selleks(natuke nutune tükk on nüüdseks) huvitab plaadi tegemine pole nagu varem söövitand kuigi lu ... |
teema: Digitermomeeter |
wer1
vastuseid: 17
vaadatud: 10020
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 28.05.2008 21:07:03 pealkiri: Digitermomeeter |
, jah võtab sõnatuks! müts maha sinu ees (nuh müts oligi parasjagu peas) pakub ka huvi palju maksma läks, kust jupud tellitud on ja kas tinutasid ise kokku või lasid kellegi teha?(jootejaa ... |
teema: AAA akupatareide üleminek AA suurusele |
wer1
vastuseid: 4
vaadatud: 12180
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 04.05.2008 18:28:12 pealkiri: AAA akupatareide üleminek AA suurusele |
, idee iseenesest väga hea olen ka teinud sellist värki aga ma kasutasin padruni kestasid (nata jäid lühikeseks) mul oli asi aga pleieris mitte laadias ja siis ei omanud tähtsust ka ... |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
wer1
vastuseid: 4216
vaadatud: 1307109
|
foorum: Kujundamine postitatud: 11.04.2008 22:17:29 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Nuh kui aega on siis võid mulle ka ühe loomakese visata, aga kui ei jõua pole ka hullu väga head pildid on mulle väga meeldivad EDU  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
wer1
vastuseid: 5645
vaadatud: 990495
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.03.2008 22:34:51 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
minu jahutus ikka pasiiv hea vaikne Gigabyte RADEON HD 2400 XT 256MB siis kaardiks
http://www.scorptec.com.au/images/products/35/461/25030/20109_large.jpg |
| |