Avaleht
otsing leidis 320 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Misfits
webromps

vastuseid: 192
vaadatud: 39474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2022 13:24:56   pealkiri: Kommenteerimine: Misfits
Ostis Galaxy käekella. thumbs_up.gif
  teema: Apple Watch
webromps

vastuseid: 1332
vaadatud: 439740

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 18.02.2022 17:23:31   pealkiri: Apple Watch
Egas keegi oska kommenteerida millal Elisa võrgus Apple Watchi puhul on lootust MultiSimi kasutama hakata? Juba mitmes kevad järjest ütlevad nad suve lõpus icon_smile.gif
Mille või kelle taga see huvi seal ...
  teema: Apple Watch
webromps

vastuseid: 1332
vaadatud: 439740

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.04.2021 17:47:14   pealkiri: Apple Watch
On siin lähiajal lootust, et Elisa ka Apple Watch LTE tööle saab? icon_rolleyes.gif
Elisa kodulehel küll multiSimi reklaamib, aga paraku Applega see ei tööta...

Elisa MultiSIM on tavaline lisasim mille ...
  teema: Apple Watch
webromps

vastuseid: 1332
vaadatud: 439740

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.04.2021 16:15:13   pealkiri: Apple Watch
On siin lähiajal lootust, et Elisa ka Apple Watch LTE tööle saab? icon_rolleyes.gif
Elisa kodulehel küll multiSimi reklaamib, aga paraku Applega see ei tööta...
  teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
webromps

vastuseid: 1363
vaadatud: 280919

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.09.2017 21:59:41   pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
Kuigi oht on teoreetiline, siis pakun et kõrgematel positsioonidel olevate isikute serdid tühistatakse, vältimaks potentsiaalset rünnet. Paar miljonit eurot mõne tipppoliitiku võtme murdmise e ...
  teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
webromps

vastuseid: 1363
vaadatud: 280919

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.09.2017 20:48:09   pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
Mitte avaliku võtmega ei krüpteerita faili, vaid krüpteerimiseks genereeritakse võti mis krüpteeritakse kasutades avaliku võitit. Puhtalt sellepärast, et kiip on aeglane ja vastuvõttev osapoo ...
  teema: E-teenustes võetakse kasutusele uus autentimisvahend Smart-ID
webromps

vastuseid: 368
vaadatud: 161726

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.03.2017 23:29:40   pealkiri: E-teenustes võetakse kasutusele uus autentimisvahend Smart-ID
OT: Seb pangalingi korral väikesmata summade korral ka ei küsi id-kaardi/mobiil-id PIN2-te
  teema: SK Aastakonverentsil tutvustati uut e-identiteedi lahendust Smart-ID
webromps

vastuseid: 70
vaadatud: 30399

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.03.2017 13:42:31   pealkiri: SK Aastakonverentsil tutvustati uut e-identiteedi lahendust Smart-ID
Smart-ID Seb-sse ja Swedi ka nüüd jõudnud.
  teema: E-teenustes võetakse kasutusele uus autentimisvahend Smart-ID
webromps

vastuseid: 368
vaadatud: 161726

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.03.2017 13:41:34   pealkiri: E-teenustes võetakse kasutusele uus autentimisvahend Smart-ID
Smart-ID Swedi ja SEB-sse ka jõudnud
  teema: SK Aastakonverentsil tutvustati uut e-identiteedi lahendust Smart-ID
webromps

vastuseid: 70
vaadatud: 30399

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 02.02.2017 12:18:17   pealkiri: SK Aastakonverentsil tutvustati uut e-identiteedi lahendust Smart-ID
Olles seda ise ühte süsteemi integreerinud, siis kiituseks võin öelda, et asi toimib üle REST API ja selle arendamine oli tunduvalt mugav ja kiirem. Võrreldes Mobiil-ID-ga, kus toimub asi SOAP-i ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
webromps

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715002

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.04.2016 00:04:03   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Täna Retke teel(kus on paremal tee servas jalgratturitele mõeldud rada) üks bussijuht andis signaali ja keeras enne bussipeatust mulle risti ette, selle asemel et jalg gaasilt lahti lasta ja oodata ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
webromps

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715002

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.03.2016 19:59:16   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ei tea mis targemad arvad, kes Tondi piirkonnas ärimaja ette julgeb sellise lukuga eelmine aasta ostetud ratta jätta (ca 400 euri)? Või liiguvad vargad akurelakaga juba ringi? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
htt ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
webromps

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774953

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.02.2016 02:40:54   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Aeg-ajalt poes ikka Starmani kiitvad tädid ja onud tikuvad ligi ning seni on mul vastus neile olnud lühike, et Starman lihtsalt ei "levi" minu piirkonnas. Täna aga küsiti, et kas olete ikka kindel ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
webromps

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458552

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.01.2016 22:06:33   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kutsuti see aasta jälle RÕK-ile(eelmine aasta sai ka käidud). Aga jäid loetud päevad oma kutsega hiljaks. Ei venitanud 120 päeva täis kuidagi icon_biggrin.gif
  teema: Tuli- ja õhkrelvade teema (Lisatud uus küsitlus: "Kas omad relvaluba või plaanid seda teha?")
webromps

vastuseid: 1329
vaadatud: 318747

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.12.2015 22:54:08   pealkiri: Tuli- ja õhkrelvade teema (Lisatud uus küsitlus: "Kas omad relvaluba või plaanid seda teha?")
...
...
...
Riik hakkas juba eelmise seadusemuudatusega kiusama. Varasemalt olid sportlased riigilõivudest vabastatud, nüüd maksa iga liigutuse eest.
...

Ja selle nalja põhjustasid meie end ...
  teema: Tuli- ja õhkrelvade teema (Lisatud uus küsitlus: "Kas omad relvaluba või plaanid seda teha?")
webromps

vastuseid: 1329
vaadatud: 318747

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.12.2015 16:29:38   pealkiri: Tuli- ja õhkrelvade teema (Lisatud uus küsitlus: "Kas omad relvaluba või plaanid seda teha?")
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
webromps

vastuseid: 45744
vaadatud: 6254200

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.12.2015 16:03:54   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Millal Krossi andmekeskuse ehitamiseks läheb? See 600 miljoni eurone projekt....

Või see Hispaanlaste 60-200 miljoni eurone Haapsalu andmekeskuse projekt, mis selle aasta lõpuks peaks valmima... ...
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
webromps

vastuseid: 45744
vaadatud: 6254200

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.11.2015 16:39:38   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Üks tuttav pakkus Def Räägu - Kungingas ei eksi. Vist isegi sarnasem kui põhja tallinn
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
webromps

vastuseid: 45744
vaadatud: 6254200

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.11.2015 16:19:31   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Lugu tundub kuidagi hästi sarnane(viisilt) mingi Eesti hiphop artisti omaga.... näiteks algus ja 1:10 juures olev refrään, aga praegu ei suuda kuidagi meelde tuletada seda artisti.... keegi kuuleb ...
  teema: Windows 10 üldteema
webromps

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017401

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 11.11.2015 19:46:58   pealkiri: Windows 10 üldteema
Lasin ka Windows 10 peale, aga miskipärast Delli klaviatuuri integreeritud ID-kaardi lugeja ei taha korralikult toimida. ID-kaardi haldusvahend tunneb küll ID-kaardi ära, aga vot ühegi brauseriga ...
  teema: Eesti sai võimsa interneti välisühenduse
webromps

vastuseid: 18
vaadatud: 9919

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 04.11.2015 00:54:54   pealkiri: Eesti sai võimsa interneti välisühenduse
Pole selles (välis)võrgu majanduses päris kodus(seega võib loll küsimus tunduda), aga kas keegi suudaks lihtsalt selle välisühenduse lahti seletada või hea lingi visata.

Kas need välisühe ...
  teema: Eesti sai võimsa interneti välisühenduse
webromps

vastuseid: 18
vaadatud: 9919

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 04.11.2015 00:19:14   pealkiri: Eesti sai võimsa interneti välisühenduse
Pole selles (välis)võrgu majanduses päris kodus(seega võib loll küsimus tunduda), aga kas keegi suudaks lihtsalt selle välisühenduse lahti seletada või hea lingi visata.

Kas need välisühe ...
  teema: Naljakad pildid
webromps

vastuseid: 6611
vaadatud: 3528721

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.10.2015 15:38:21   pealkiri: Naljakad pildid
Minge Handymani kauplusesse ja öelge, et soovite seda murutraktorit täishinnaga. Et põhimõtteliselt soodushinnaga tooteid ei osta.
http://www.upload.ee/image/5244602/handyman.JPG
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
webromps

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715002

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.10.2015 11:36:29   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Tekkis väike plaan hübriid jalgratas osta. Esimese hooga vaatasin Veloplusist Merida jalgrattaid ca 400 euri ringis. Ehk hooaja lõpu puhul saab veits alet ka.
Plaan siis töölkäimiseks ja kergem ...
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
webromps

vastuseid: 45744
vaadatud: 6254200

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.09.2015 23:41:10   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Kontrollnumbriga hakatakse mängima?siis on ju juba palju rohkem numbreid. 2013. aastast enam maakonda ei näita.
Kontrollnumbritega mängimine riskante. Paljud süsteemid arvutavad seda. Sama ka soo ...
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
webromps

vastuseid: 45744
vaadatud: 6254200

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.09.2015 13:40:30   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Mis juhtub, kui Eestis peaks ühel päeval minema lahti beebibuum ja ühel päeval sünnib rohkem kui 1000 poisslast. Ehk isikukoodi järjekorra numbritest tuleb puudus...
Või Eestit peaks ründamap ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
webromps

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715002

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.09.2015 14:26:11   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Tekkis väike plaan hübriid jalgratas osta. Esimese hooga vaatasin Veloplusist Merida jalgrattaid ca 400 euri ringis. Ehk hooaja lõpu puhul saab veits alet ka.
Plaan siis töölkäimiseks ja kergem ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
webromps

vastuseid: 7337
vaadatud: 1959829

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.09.2015 20:29:35   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Tekkis huvi selle Sainstore jama osas ja ongi nii, nagu
Raadisaatja:
http://www.ebay.com/itm/181627060625?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Aku:
http://www.ebay.com ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
webromps

vastuseid: 7337
vaadatud: 1959829

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.09.2015 17:07:05   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kõigepealt sain 2 SMSi, et on tarvis välissaadetis deklareerida.
Saatsin sinna Omniva Tolliagentuuri kirja, et miks see tollis istub ja saatke pakki skännitud silt ka. Sain vastuseks ainult sildi. ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
webromps

vastuseid: 7337
vaadatud: 1959829

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.09.2015 16:49:24   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Tellisin endale Hollandist ühe baofengi raadisaatja ja aku ning nüüd istub tollis. EU sees ei tohiks kaubadele ju tollimaksu ja käibemaksu laieneda?
Omniva saatis järgmise pildi. Oskab keegi kom ...
  teema: Windows 10 üldteema
webromps

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017401

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 31.07.2015 16:18:37   pealkiri: Windows 10 üldteema
kõigil siin w10 peale juba aga mul pole pakkunud veel upgrade , kuigi regasin ka ennast ammu juba . Pean ootama siis vist ? kellelgi veel pole pakkunud upgrade ? icon_biggrin.gif

Sama siin 1 päevaks kadus see ...
  teema: Windows 10 üldteema
webromps

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017401

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 31.07.2015 09:56:09   pealkiri: Windows 10 üldteema
kõigil siin w10 peale juba aga mul pole pakkunud veel upgrade , kuigi regasin ka ennast ammu juba . Pean ootama siis vist ? kellelgi veel pole pakkunud upgrade ? icon_biggrin.gif

Sama siin 1 päevaks kadus see ...
  teema: Windows 10 üldteema
webromps

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017401

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 30.07.2015 11:34:59   pealkiri: Windows 10 üldteema
Mingi sugune eesti keelne veateade, et pinna(või ressurssi) reserveerimine reserveerimine ebaõnnestus vms.
Liiga vähe kettaruumi?

Üldiselt lugedes muljeid, siis upgrade on jätkuvalt elumõtte ...
  teema: Windows 10 üldteema
webromps

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017401

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.07.2015 18:08:26   pealkiri: Windows 10 üldteema
Mingi sugune eesti keelne veateade, et pinna(või ressurssi) reserveerimine reserveerimine ebaõnnestus vms.
Liiga vähe kettaruumi?

Üldiselt lugedes muljeid, siis upgrade on jätkuvalt elumõtte ...
  teema: Windows 10 üldteema
webromps

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017401

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.07.2015 17:05:51   pealkiri: Windows 10 üldteema
Üritasin ka endale Win 10 paigaldada, kuid tundub lootusetu variant. Praegu arvutis Win 7 Pro 64 bit(ja teisel partitsioonil Ubuntu).
Windows Update failib koodiga 80240020. Proovisin küll seda D ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
webromps

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458552

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.07.2015 13:17:08   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)

NAK-is oli tasu kõrgem, et selle vahega sai sisuliselt tsiviilis C load kätte muideks. icon_rolleyes.gif Vähemalt, kui mulle öeldud numbrid õiged on.

Alates ametikohale määramisest (11. nädalast) m ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
webromps

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458552

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.07.2015 00:26:21   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
....rühma ühtsuse, ohutuse ja efektiivsuse...... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Rühmaühtsus - Üldiselt kaitseväelane ilma mütsita väga väljas ei viibi, eriti veel rühmakoosseisus. Seega, kui ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
webromps

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458552

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.07.2015 23:02:11   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kas praegu kaitseväkke minnes, peab juuksed nulli ajama, või võib näiteks väikse (no nii 2-3cm) tuka või midagi jätta ka?
Üldiselt peaks paar cm täiesti ok olema. Muidugi mõnes väeosas võ ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.07.2015 09:33:24   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Elisa klienditeenindus ikka tasemel. Ühele küsimusele ootan 14-ndast juunist vastust. Teisele küsimusele(arve on vale) ootan 6-ndast juulist vastust. #absurd icon_evil.gif
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.07.2015 23:09:29   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Info- ja nõustamistelefon 13 13 8,333 1,667 10,000

Dafuck see veel on?
Firmade lühinumbrid, mis on üldjuhul eritariifiga.
Kõneeristuse alt peaksid nägema kuupäevaliselt ja numbrit.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
webromps

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458552

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.07.2015 09:28:45   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Ise sattusin oma väeosas peale AEK-d tagalaüksusesse, kus oli kohustus telefoni kaasas kanda.
Nimelt ülemus ei viitsinud meid otsida, kus me oleme, vaid vajadusel helistas. Muidugi paljud teenist ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.07.2015 09:55:38   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Nii palju siis tasuta sim-kaardi vahetusest. Arvel ilusti ikka 10 euri lisaks pandud.
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.07.2015 21:11:21   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Siis on tõesti asi edasi arenenud. Kui viimati Elisa mobiil-ID EMTi oma vastu vahetasin siis Elisa klienditeenindajad ei saanud mütsigi aru, et mis ma seletan. Nii mõnus asi ju, kosteti ka kõrvalt ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.07.2015 20:33:12   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
..ja siis jääbki 1.see must mobiilID aken ette ja pead ise õigel ajal bäck nuppu vajatama või 2.laetakse peale koodi sisestamist soovitud leht ette? Hiljuti oli variant 1.

Variant 2.
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.07.2015 20:24:57   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Käisin ja võtsin endale ka Mobiil-ID ära. Proovisin ja täitsa töötas, mugavalt

Mis see muagvalt töötamine ka tähendab? PeAB ikka üheksa korda ok.okokok... vajutama või on varasemaga mis ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.06.2015 23:11:47   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
  teema: Täna jõuavad Elisasse uued üliturvalised mobiil-ID toega SIM-kaardid
webromps

vastuseid: 9
vaadatud: 4671

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 30.06.2015 15:23:52   pealkiri: Täna jõuavad Elisasse uued üliturvalised mobiil-ID toega SIM-kaardid
Käisin võtsin ka ära endale. Hektel siis esindustes ainult nano-simid. Aga inimlikum küll(loe: vähem nupu vajutusi).
  teema: LastPass pilveteenus häkitud
webromps

vastuseid: 18
vaadatud: 6867

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 17.06.2015 01:09:35   pealkiri: LastPass pilveteenus häkitud
Liiga nõrk + tagauksed.Trololololo icon_smile.gif

meie oma kodumaine id kaardi krüpto ei kõlba kellelegi?

Kodumaine ID-kaardiga sisselogimine töötab ainult mõnedel kodumaistel lehtedel, suurem osa aut ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
webromps

vastuseid: 3379
vaadatud: 983800

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.06.2015 23:24:59   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kas Elisast on olemas oleval kliendil ka võimalik mingi "okei" pakkumine saada või peab "operaatorit vahetama" hakkama? kellelgi kogemusi? icon_rolleyes.gif

Nimelt plaan on välja vahetada oma 3 aastat va ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
webromps

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458552

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.06.2015 22:46:40   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)


polegi enam chilli con carnet ja sunni maxi? icon_cry.gif
Tegelikult on see vana paki mingi rotatsioon veel.

Nüüd on veel muudetud pakide sisu.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MV7ffVH2-v ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.