Avaleht
otsing leidis 55 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: etike89
webalizer

vastuseid: 292
vaadatud: 49995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2009 14:00:51   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Ütleme nii, et noorhärra teeb pisikesi imesid - puhus sellisele rüperondile hinge sisse, mille puhul professionaalsed käed taeva poole ringutasid ja emaplaade vahetuse vajalikusest jutustasid. Het ...
  teema: Kommenteerimine: archieb0ld
webalizer

vastuseid: 33
vaadatud: 8174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2008 12:11:07   pealkiri: Kommenteerimine: archieb0ld
Sai täitsa toimiv telefon kodanikult soetatud - väga positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PriitS
webalizer

vastuseid: 0
vaadatud: 1863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2008 16:30:30   pealkiri: Kommenteerimine: PriitS
Oli õigel ajal, õiges kohas ja absoluutselt õige kraamiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Fragmaster
webalizer

vastuseid: 47
vaadatud: 12878

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2008 12:43:50   pealkiri: Kommenteerimine: Fragmaster
Õigel ajal, õiges kohas, õige vidinaga icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: p1me
webalizer

vastuseid: 45
vaadatud: 13998

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2007 01:07:33   pealkiri: Kommenteerimine: p1me
Noorhärra oli õigel ajal, õiges kohas ja täiesti õige vidinaga, mis muuhulgas ka laitmatult tööle hakkas thumbs_up.gif
Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: londiste
webalizer

vastuseid: 242
vaadatud: 133409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2007 17:44:30   pealkiri: Kommenteerimine: londiste
Kast näikse töötavat küll ja kokkulepitud arv rammu ka kenasti sees. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gj
webalizer

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2007 00:28:34   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Sai üks tore vidin soetatud - soetamine oli sujuv, täpne ja igati korrektne. Tehinguga rahul ja absoluutselt positiivne suhtumine kasutajasse - oli lihtne ja meeldiv suhelda thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jenkki
webalizer

vastuseid: 5
vaadatud: 3756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2007 13:00:30   pealkiri: Kommenteerimine: jenkki
sai täiesti töökorras vidin soetatud icon_smile.gif
tehing sujus tõrgeteta ja meeldivalt - soovitan thumbs_up.gif
  teema: SurfData
webalizer

vastuseid: 148
vaadatud: 72855

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2006 01:54:22   pealkiri: SurfData
Mul isiklikult SD-ga ainult positiivsed kogemused, hoolimata sellest, et tellitud jupi tarneaeg esialgsest märksa pikemaks venis. Eelkõige hindan kohapeal viibivate härrasmeeste oskust ja soovi kli ...
  teema: Kommenteerimine: einherjer
webalizer

vastuseid: 1
vaadatud: 1580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2006 01:47:10   pealkiri: Kommenteerimine: einherjer
Tunnen inimest hindele "väga hea" (jagame temaga tööruume ja vahest ka vaba aega väikse õlle taga) ning julgen alati tema sõnades, lubamistes ja ütlemistes kindel olla. Oleme HV väliselt ka ka ...
  teema: Kommenteerimine: DJope
webalizer

vastuseid: 151
vaadatud: 68105

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2006 18:10:00   pealkiri: Kommenteerimine: DJope
Oli õigel ajal (isegi ca. 5 min. varem) absoluutselt õiges kohas. Positiivne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
webalizer

vastuseid: 841
vaadatud: 163814

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2006 19:55:03   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Oli õigel ajal õiges kohas ja kõik sujus vastavalt kokkulepitule. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emty
webalizer

vastuseid: 458
vaadatud: 85525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2006 21:12:33   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Just-just - absoluutselt normaalne kodanik ja lisaks operatiivsusele, täpsusele jm. positiivsetele omadustele, teab mees vägagi täpselt, mis marki õllemärg juua sünnib!
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Oioi
webalizer

vastuseid: 261
vaadatud: 60582

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2006 11:25:27   pealkiri: Kommenteerimine: Oioi
Konkreetne ja täpne härra - positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hqs
webalizer

vastuseid: 448
vaadatud: 80738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2006 18:03:58   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Olemasolevate juppide vahetamine raha vastu toimus täpselt nii nagu oli kokkulepitud. Loodetavasti jäi ka kasutaja hqs ostetuga rahule.
Siitpoolt aga asjaajamiseks kasutajaga soojad soovitused thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmo53
webalizer

vastuseid: 133
vaadatud: 26130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2006 18:11:03   pealkiri: Kommenteerimine: tarmo53
Sai täiesti toimiv DVD kribaja soetatud. Tehing toimus tõrgeteta. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: JaanMatti
webalizer

vastuseid: 19
vaadatud: 10320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2006 15:59:11   pealkiri: Kommenteerimine: JaanMatti
Sai soetatud täiesti toimiv videokaart! Oli õigel ajal õiges kohas - emotsioon: absoluutselt positiivne. Soovitan!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mytant
webalizer

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2006 15:29:09   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Taas üks toimiv telefon ostetud thumbs_up.gif
Märksõnad: kiirus, operatiivsus, täpsus ja kvaliteet - soovitan taas!
  teema: Kommenteerimine: tecra
webalizer

vastuseid: 30
vaadatud: 12729

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2006 20:59:14   pealkiri: Kommenteerimine: tecra
Veidi hilinenult küll, kuid siiski - arvamus kasutajast positiivne - kiire ning konkreetne tegutsemine - soovitan!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jey
webalizer

vastuseid: 52
vaadatud: 18217

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2006 00:19:43   pealkiri: Kommenteerimine: Jey
Ise hetkeks veel otseselt diili seadnud pole, kuid soovitasin tuttavale - sai teine soodsalt korraliku LCD monitori õnnelikuks omanikuks ja on väga rahul sooritatud tehinguga!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Looja
webalizer

vastuseid: 59
vaadatud: 18201

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2006 22:23:15   pealkiri: Kommenteerimine: Looja
Kiire ja konkreetne tegutsemine + igati toimiv kaup - soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sepo
webalizer

vastuseid: 69
vaadatud: 26425

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2006 20:26:06   pealkiri: Kommenteerimine: sepo
Õigel ajal, õiges kohas, toimiva jupiga! thumbs_up.gif
Väga meeldiv kogemus - soovitan soojalt!
  teema: Kommenteerimine: teede REV
webalizer

vastuseid: 1
vaadatud: 915

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2006 13:45:32   pealkiri: Kommenteerimine: teede REV
Ülipositiivne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
webalizer

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2006 19:51:57   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Sai veel üks täiesti toimiv toide soetatud - igati kiiduväärne ja täpne tegelane! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mk777
webalizer

vastuseid: 221
vaadatud: 63183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2006 23:14:42   pealkiri: Kommenteerimine: mk777
Sai taaskord väike tehing sooritatud - kõik toimus kokkulepitult, kiiresti ja saadud kaup toimib!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
webalizer

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2006 19:04:32   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Kiire ja probleemivaba asjaajamine - tulemuseks kvaliteetne jupp ning õnnelik uus omanik. Soovitan soojalt!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Varvas
webalizer

vastuseid: 42
vaadatud: 13461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2006 08:50:52   pealkiri: Kommenteerimine: Varvas
Kiire ja korralik kodanik. Andis veel paar juppi kaubale peale. icon_smile.gif
Tänusõnad minu vahendusel ka masina uue omaniku poolt, kes eelkõige tänu kasutajale Varvas nii soodsa hinna eest endale absoluut ...
  teema: Kommenteerimine: mk777
webalizer

vastuseid: 221
vaadatud: 63183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2006 00:52:50   pealkiri: Kommenteerimine: mk777
Õigel ajal õiges kohas. Kõik sujus. Soovitan!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zapi
webalizer

vastuseid: 128
vaadatud: 38496

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2006 16:27:09   pealkiri: Kommenteerimine: zapi
Õigel ajal õiges kohas thumbs_up.gif
  teema: Mobiiltelefonide lingikogu
webalizer

vastuseid: 29
vaadatud: 83889

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.04.2006 13:20:45   pealkiri: Mobiiltelefonide lingikogu
Oma Siemensile lisasid otsides leidsin järgmise koha: http://www.zone.ee/raulfiles
Midagi seal justkui oleks...
  teema: Kommenteerimine: arvutisõber
webalizer

vastuseid: 54
vaadatud: 36370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2006 17:43:16   pealkiri: Kommenteerimine: arvutisõber
Sooritatud probleemivaba tehing, kaup ka korralik! thumbs_up.gif
Soovitan soojalt!
  teema: Kommenteerimine: marttali
webalizer

vastuseid: 6
vaadatud: 4620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2006 16:52:20   pealkiri: Kommenteerimine: marttali
Konkreetne ja aus inimene, kellega on meeldiv asju ajada. thumbs_up.gif
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: blas
webalizer

vastuseid: 78
vaadatud: 35316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2006 16:38:31   pealkiri: Kommenteerimine: blas
Taas olen sunnitud ülimalt kiitvaid sõnu kasutaja blas kohta ütlema - tehing sujus kui õlitatult! Kuigi jäin 4 minutit hiljaks...
icon_redface.gif
Igatahes soovitan selle inimesega asju ajada - mees tunn ...
  teema: Kommenteerimine: blas
webalizer

vastuseid: 78
vaadatud: 35316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2005 12:57:35   pealkiri: Kommenteerimine: blas
inimene, kellega on lausa rõõm asju ajada - soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: deepmaan
webalizer

vastuseid: 28
vaadatud: 11330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2005 18:30:11   pealkiri: Kommenteerimine: deepmaan
normaalne vend, kõik käis täpselt kokkulepitu kohaselt ja sujuvalt - soovitan härrasmehega asju ajada!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mytant
webalizer

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2005 12:13:28   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
õigel ajal, õiges kohas ja õige kaubaga - kiire ja korrektselt sooritatud tehing - väga positiivne! soovitan!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: payton
webalizer

vastuseid: 51
vaadatud: 14974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2005 18:47:30   pealkiri: Kommenteerimine: payton
õigel ajal ja õiges kohas - tehing sai sooritatud kiirelt ja vastavalt eelnenud kokkulepetele. soovitan soojalt! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Leg3nd
webalizer

vastuseid: 9
vaadatud: 1787

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2005 16:43:32   pealkiri: Kommenteerimine: Leg3nd
asjaajamine oli kiire ja konkreetne - sain ka korralikult funktsioneeriva pulga. soovitan!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Leg3nd
webalizer

vastuseid: 9
vaadatud: 1787

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2005 16:42:28   pealkiri: Kommenteerimine: Leg3nd
asjaajamine oli kiire ja konkreetne - sain ka korralikult funktsioneeriva pulga. soovitan!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MoHcTpA
webalizer

vastuseid: 67
vaadatud: 19477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2004 19:19:24   pealkiri: Kommenteerimine: MoHcTpA
väga meeldiv inimene ja tõepoolest punktuaalne thumbs_up.gif
soovitan soojalt!
  teema: Kommenteerimine: rehv
webalizer

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2004 23:57:04   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
väga positiivne - kõik sujus kokkulepitult thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Igr
webalizer

vastuseid: 87
vaadatud: 27888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2004 16:36:51   pealkiri: Kommenteerimine: Igr
diil kiire ja korralik - täpsus asjaajamise juures on üks iseloomustav märksõna. väga positiivne!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aks
webalizer

vastuseid: 129
vaadatud: 47254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2004 16:35:16   pealkiri: Kommenteerimine: aks
kõik sujus ladusalt, kokkulepitud graafikus ning kõige tähtsam - korrektne kaup sai soetatud! igati positiivne ja julgen soovitada!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mrx
webalizer

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2004 21:35:28   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
tehing toimus sujuvalt ja kiiresti ning ka soovitud tooted toimisid väga hästi!
thumbs_up.gif
  teema: Soovitage virtuaalserverit
webalizer

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135086

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 29.03.2004 23:56:54   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
see pole neil ka teps mitte esimene kord - liitusin, mõnd aega oli asi okei, kuid 05. märtsil kärssas neil oma sõnade kohaselt emme läbi...
server oli ligi 3 ööpäeva maas ja teate probleemide ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
webalizer

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135086

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.03.2004 19:09:52   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
siinkohal enam ei teagi, kas nutta või naerda...
hetkel on töökorras nt. netnote nimeline hosting, kuid nemad vahendavad teenust mäletamistmööda kuskilt usast...
ka inkblue oma on püsti - ka ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
webalizer

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135086

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.03.2004 18:45:24   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
virtuaal.com on hetkel maas - teist korda viimase 1,5 kuu jooksul põhjalikult!!!
isiklikult kinnitan, et enamus sealolnud failidest on serverist kadunud ning tagasiside on null!!!
vaata ka:
https: ...
  teema: Kommenteerimine: commer
webalizer

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2004 00:45:44   pealkiri: Kommenteerimine: commer
taas igati positiivne
tehing sujus väga ladusalt, kaup töötab suurepäraselt!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alexander_77
webalizer

vastuseid: 147
vaadatud: 31635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2004 00:22:26   pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77
väga okei, hoolimata väikesest viperusest olen tehinguga rahul!
lahendi leidsime kiirelt ja nüüd kõik toimib thumbs_up.gif
positiivne suhelda ja usaldusväärne HV-lane! soovitan!
  teema: Kommenteerimine: WizKid
webalizer

vastuseid: 4
vaadatud: 4264

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2004 12:05:47   pealkiri: Kommenteerimine: WizKid
thumbs_up.gif
tehing sujus nagu õlitatult ja näikse, et kaup on ka korralik icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.