|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
webalizer
vastuseid: 292
vaadatud: 49995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2009 14:00:51 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
| Ütleme nii, et noorhärra teeb pisikesi imesid - puhus sellisele rüperondile hinge sisse, mille puhul professionaalsed käed taeva poole ringutasid ja emaplaade vahetuse vajalikusest jutustasid. Het ... |
teema: Kommenteerimine: archieb0ld |
webalizer
vastuseid: 33
vaadatud: 8174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2008 12:11:07 pealkiri: Kommenteerimine: archieb0ld |
Sai täitsa toimiv telefon kodanikult soetatud - väga positiivne  |
teema: Kommenteerimine: PriitS |
webalizer
vastuseid: 0
vaadatud: 1863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2008 16:30:30 pealkiri: Kommenteerimine: PriitS |
Oli õigel ajal, õiges kohas ja absoluutselt õige kraamiga  |
teema: Kommenteerimine: Fragmaster |
webalizer
vastuseid: 47
vaadatud: 12878
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2008 12:43:50 pealkiri: Kommenteerimine: Fragmaster |
Õigel ajal, õiges kohas, õige vidinaga  |
teema: Kommenteerimine: p1me |
webalizer
vastuseid: 45
vaadatud: 13998
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2007 01:07:33 pealkiri: Kommenteerimine: p1me |
Noorhärra oli õigel ajal, õiges kohas ja täiesti õige vidinaga, mis muuhulgas ka laitmatult tööle hakkas
Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: londiste |
webalizer
vastuseid: 242
vaadatud: 133409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2007 17:44:30 pealkiri: Kommenteerimine: londiste |
Kast näikse töötavat küll ja kokkulepitud arv rammu ka kenasti sees.  |
teema: Kommenteerimine: gj |
webalizer
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2007 00:28:34 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
Sai üks tore vidin soetatud - soetamine oli sujuv, täpne ja igati korrektne. Tehinguga rahul ja absoluutselt positiivne suhtumine kasutajasse - oli lihtne ja meeldiv suhelda  |
teema: Kommenteerimine: jenkki |
webalizer
vastuseid: 5
vaadatud: 3756
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2007 13:00:30 pealkiri: Kommenteerimine: jenkki |
sai täiesti töökorras vidin soetatud
tehing sujus tõrgeteta ja meeldivalt - soovitan  |
teema: SurfData |
webalizer
vastuseid: 148
vaadatud: 72855
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2006 01:54:22 pealkiri: SurfData |
| Mul isiklikult SD-ga ainult positiivsed kogemused, hoolimata sellest, et tellitud jupi tarneaeg esialgsest märksa pikemaks venis. Eelkõige hindan kohapeal viibivate härrasmeeste oskust ja soovi kli ... |
teema: Kommenteerimine: einherjer |
webalizer
vastuseid: 1
vaadatud: 1580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2006 01:47:10 pealkiri: Kommenteerimine: einherjer |
| Tunnen inimest hindele "väga hea" (jagame temaga tööruume ja vahest ka vaba aega väikse õlle taga) ning julgen alati tema sõnades, lubamistes ja ütlemistes kindel olla. Oleme HV väliselt ka ka ... |
teema: Kommenteerimine: DJope |
webalizer
vastuseid: 151
vaadatud: 68105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2006 18:10:00 pealkiri: Kommenteerimine: DJope |
Oli õigel ajal (isegi ca. 5 min. varem) absoluutselt õiges kohas. Positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
webalizer
vastuseid: 841
vaadatud: 163814
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2006 19:55:03 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Oli õigel ajal õiges kohas ja kõik sujus vastavalt kokkulepitule. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: emty |
webalizer
vastuseid: 458
vaadatud: 85525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2006 21:12:33 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
Just-just - absoluutselt normaalne kodanik ja lisaks operatiivsusele, täpsusele jm. positiivsetele omadustele, teab mees vägagi täpselt, mis marki õllemärg juua sünnib!
 |
teema: Kommenteerimine: Oioi |
webalizer
vastuseid: 261
vaadatud: 60582
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2006 11:25:27 pealkiri: Kommenteerimine: Oioi |
Konkreetne ja täpne härra - positiivne  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
webalizer
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2006 18:03:58 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Olemasolevate juppide vahetamine raha vastu toimus täpselt nii nagu oli kokkulepitud. Loodetavasti jäi ka kasutaja hqs ostetuga rahule.
Siitpoolt aga asjaajamiseks kasutajaga soojad soovitused  |
teema: Kommenteerimine: tarmo53 |
webalizer
vastuseid: 133
vaadatud: 26130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2006 18:11:03 pealkiri: Kommenteerimine: tarmo53 |
Sai täiesti toimiv DVD kribaja soetatud. Tehing toimus tõrgeteta.  |
teema: Kommenteerimine: JaanMatti |
webalizer
vastuseid: 19
vaadatud: 10320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2006 15:59:11 pealkiri: Kommenteerimine: JaanMatti |
Sai soetatud täiesti toimiv videokaart! Oli õigel ajal õiges kohas - emotsioon: absoluutselt positiivne. Soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
webalizer
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2006 15:29:09 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
Taas üks toimiv telefon ostetud
Märksõnad: kiirus, operatiivsus, täpsus ja kvaliteet - soovitan taas! |
teema: Kommenteerimine: tecra |
webalizer
vastuseid: 30
vaadatud: 12729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2006 20:59:14 pealkiri: Kommenteerimine: tecra |
Veidi hilinenult küll, kuid siiski - arvamus kasutajast positiivne - kiire ning konkreetne tegutsemine - soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: Jey |
webalizer
vastuseid: 52
vaadatud: 18217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2006 00:19:43 pealkiri: Kommenteerimine: Jey |
Ise hetkeks veel otseselt diili seadnud pole, kuid soovitasin tuttavale - sai teine soodsalt korraliku LCD monitori õnnelikuks omanikuks ja on väga rahul sooritatud tehinguga!
 |
teema: Kommenteerimine: Looja |
webalizer
vastuseid: 59
vaadatud: 18201
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2006 22:23:15 pealkiri: Kommenteerimine: Looja |
Kiire ja konkreetne tegutsemine + igati toimiv kaup - soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: sepo |
webalizer
vastuseid: 69
vaadatud: 26425
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2006 20:26:06 pealkiri: Kommenteerimine: sepo |
Õigel ajal, õiges kohas, toimiva jupiga!
Väga meeldiv kogemus - soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: teede REV |
webalizer
vastuseid: 1
vaadatud: 915
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2006 13:45:32 pealkiri: Kommenteerimine: teede REV |
Ülipositiivne!  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
webalizer
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2006 19:51:57 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Sai veel üks täiesti toimiv toide soetatud - igati kiiduväärne ja täpne tegelane!  |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
webalizer
vastuseid: 221
vaadatud: 63183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2006 23:14:42 pealkiri: Kommenteerimine: mk777 |
Sai taaskord väike tehing sooritatud - kõik toimus kokkulepitult, kiiresti ja saadud kaup toimib!
 |
teema: Kommenteerimine: insekas |
webalizer
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2006 19:04:32 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Kiire ja probleemivaba asjaajamine - tulemuseks kvaliteetne jupp ning õnnelik uus omanik. Soovitan soojalt!
 |
teema: Kommenteerimine: Varvas |
webalizer
vastuseid: 42
vaadatud: 13461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2006 08:50:52 pealkiri: Kommenteerimine: Varvas |
Kiire ja korralik kodanik. Andis veel paar juppi kaubale peale.
Tänusõnad minu vahendusel ka masina uue omaniku poolt, kes eelkõige tänu kasutajale Varvas nii soodsa hinna eest endale absoluut ... |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
webalizer
vastuseid: 221
vaadatud: 63183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2006 00:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: mk777 |
Õigel ajal õiges kohas. Kõik sujus. Soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: zapi |
webalizer
vastuseid: 128
vaadatud: 38496
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2006 16:27:09 pealkiri: Kommenteerimine: zapi |
Õigel ajal õiges kohas  |
teema: Mobiiltelefonide lingikogu |
webalizer
vastuseid: 29
vaadatud: 83889
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.04.2006 13:20:45 pealkiri: Mobiiltelefonide lingikogu |
Oma Siemensile lisasid otsides leidsin järgmise koha: http://www.zone.ee/raulfiles
Midagi seal justkui oleks... |
teema: Kommenteerimine: arvutisõber |
webalizer
vastuseid: 54
vaadatud: 36370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2006 17:43:16 pealkiri: Kommenteerimine: arvutisõber |
Sooritatud probleemivaba tehing, kaup ka korralik!
Soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: marttali |
webalizer
vastuseid: 6
vaadatud: 4620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2006 16:52:20 pealkiri: Kommenteerimine: marttali |
Konkreetne ja aus inimene, kellega on meeldiv asju ajada.
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: blas |
webalizer
vastuseid: 78
vaadatud: 35316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2006 16:38:31 pealkiri: Kommenteerimine: blas |
Taas olen sunnitud ülimalt kiitvaid sõnu kasutaja blas kohta ütlema - tehing sujus kui õlitatult! Kuigi jäin 4 minutit hiljaks...
Igatahes soovitan selle inimesega asju ajada - mees tunn ... |
teema: Kommenteerimine: blas |
webalizer
vastuseid: 78
vaadatud: 35316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2005 12:57:35 pealkiri: Kommenteerimine: blas |
inimene, kellega on lausa rõõm asju ajada - soovitan  |
teema: Kommenteerimine: deepmaan |
webalizer
vastuseid: 28
vaadatud: 11330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2005 18:30:11 pealkiri: Kommenteerimine: deepmaan |
normaalne vend, kõik käis täpselt kokkulepitu kohaselt ja sujuvalt - soovitan härrasmehega asju ajada!
 |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
webalizer
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2005 12:13:28 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
õigel ajal, õiges kohas ja õige kaubaga - kiire ja korrektselt sooritatud tehing - väga positiivne! soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: payton |
webalizer
vastuseid: 51
vaadatud: 14974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2005 18:47:30 pealkiri: Kommenteerimine: payton |
õigel ajal ja õiges kohas - tehing sai sooritatud kiirelt ja vastavalt eelnenud kokkulepetele. soovitan soojalt!  |
teema: Kommenteerimine: Leg3nd |
webalizer
vastuseid: 9
vaadatud: 1787
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2005 16:43:32 pealkiri: Kommenteerimine: Leg3nd |
asjaajamine oli kiire ja konkreetne - sain ka korralikult funktsioneeriva pulga. soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: Leg3nd |
webalizer
vastuseid: 9
vaadatud: 1787
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2005 16:42:28 pealkiri: Kommenteerimine: Leg3nd |
asjaajamine oli kiire ja konkreetne - sain ka korralikult funktsioneeriva pulga. soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: MoHcTpA |
webalizer
vastuseid: 67
vaadatud: 19477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2004 19:19:24 pealkiri: Kommenteerimine: MoHcTpA |
väga meeldiv inimene ja tõepoolest punktuaalne
soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: rehv |
webalizer
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2004 23:57:04 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
väga positiivne - kõik sujus kokkulepitult  |
teema: Kommenteerimine: Igr |
webalizer
vastuseid: 87
vaadatud: 27888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2004 16:36:51 pealkiri: Kommenteerimine: Igr |
diil kiire ja korralik - täpsus asjaajamise juures on üks iseloomustav märksõna. väga positiivne!
 |
teema: Kommenteerimine: aks |
webalizer
vastuseid: 129
vaadatud: 47254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2004 16:35:16 pealkiri: Kommenteerimine: aks |
kõik sujus ladusalt, kokkulepitud graafikus ning kõige tähtsam - korrektne kaup sai soetatud! igati positiivne ja julgen soovitada!
 |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
webalizer
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2004 21:35:28 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
tehing toimus sujuvalt ja kiiresti ning ka soovitud tooted toimisid väga hästi!
 |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
webalizer
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135086
|
foorum: WWW postitatud: 29.03.2004 23:56:54 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
see pole neil ka teps mitte esimene kord - liitusin, mõnd aega oli asi okei, kuid 05. märtsil kärssas neil oma sõnade kohaselt emme läbi...
server oli ligi 3 ööpäeva maas ja teate probleemide ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
webalizer
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135086
|
foorum: WWW postitatud: 28.03.2004 19:09:52 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
siinkohal enam ei teagi, kas nutta või naerda...
hetkel on töökorras nt. netnote nimeline hosting, kuid nemad vahendavad teenust mäletamistmööda kuskilt usast...
ka inkblue oma on püsti - ka ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
webalizer
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135086
|
foorum: WWW postitatud: 28.03.2004 18:45:24 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
virtuaal.com on hetkel maas - teist korda viimase 1,5 kuu jooksul põhjalikult!!!
isiklikult kinnitan, et enamus sealolnud failidest on serverist kadunud ning tagasiside on null!!!
vaata ka:
https: ... |
teema: Kommenteerimine: commer |
webalizer
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2004 00:45:44 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
taas igati positiivne
tehing sujus väga ladusalt, kaup töötab suurepäraselt!
 |
teema: Kommenteerimine: alexander_77 |
webalizer
vastuseid: 147
vaadatud: 31635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2004 00:22:26 pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77 |
väga okei, hoolimata väikesest viperusest olen tehinguga rahul!
lahendi leidsime kiirelt ja nüüd kõik toimib
positiivne suhelda ja usaldusväärne HV-lane! soovitan! |
teema: Kommenteerimine: WizKid |
webalizer
vastuseid: 4
vaadatud: 4264
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2004 12:05:47 pealkiri: Kommenteerimine: WizKid |
tehing sujus nagu õlitatult ja näikse, et kaup on ka korralik  |
| |