|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: green |
wazzza
vastuseid: 172
vaadatud: 53827
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2017 20:23:28 pealkiri: Kommenteerimine: green |
| Sai hangitud kaks korralikku telerit. Kõik nii nagu lubatud oli! |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
wazzza
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192240
|
foorum: Töövahendus postitatud: 12.12.2016 11:13:04 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| iPhone 5s klaas mõraline, muidu toimib kenasti. |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
wazzza
vastuseid: 2303
vaadatud: 957406
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.12.2016 18:15:31 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Iphone 5s otsustas täna maha kukkuda, mille tulemusel purunes klaas. Kes vahetaks ära ja mis töö maksab? |
teema: Kommenteerimine: pistyk |
wazzza
vastuseid: 47
vaadatud: 27005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2014 22:21:23 pealkiri: Kommenteerimine: pistyk |
Piletid käes nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: Kris82 |
wazzza
vastuseid: 12
vaadatud: 4832
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2014 10:15:29 pealkiri: Kommenteerimine: Kris82 |
Kaup mugavalt käes ja vastab igati ootustele  |
teema: Kommenteerimine: hentz |
wazzza
vastuseid: 422
vaadatud: 144719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2013 19:45:18 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
Hea telekas hea hinnaga kiiresti koju kätte  |
teema: Kommenteerimine: furious_drawer |
wazzza
vastuseid: 115
vaadatud: 24988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2013 11:54:32 pealkiri: Kommenteerimine: furious_drawer |
| Aus kaup hea hinnaga koju kätte! |
teema: Kommenteerimine: Killer85 |
wazzza
vastuseid: 68
vaadatud: 34590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2012 20:08:58 pealkiri: Kommenteerimine: Killer85 |
Kiirelt kaubad koos |
teema: Kommenteerimine: võrkar |
wazzza
vastuseid: 70
vaadatud: 41334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2012 21:50:17 pealkiri: Kommenteerimine: võrkar |
Kaubad koos  |
teema: Kommenteerimine: Pimp |
wazzza
vastuseid: 48
vaadatud: 15966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2012 10:48:38 pealkiri: Kommenteerimine: Pimp |
 |
teema: Kommenteerimine: pilme10 |
wazzza
vastuseid: 0
vaadatud: 381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2012 12:32:15 pealkiri: Kommenteerimine: pilme10 |
| Igati mõnus nädalavahetus kasutaja vahendatud korteris Pärnu ranna lähistel. |
teema: Kommenteerimine: otto123 |
wazzza
vastuseid: 214
vaadatud: 49669
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2011 09:36:22 pealkiri: Kommenteerimine: otto123 |
Ostsin telefoni. Kaup nagu lubatud ning kohaletoomine täpne  |
teema: Kommenteerimine: Sander007 |
wazzza
vastuseid: 160
vaadatud: 47711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2010 17:34:32 pealkiri: Kommenteerimine: Sander007 |
Ostetud ujula 10-korra kaart ning esimene kord ka ära proovitud. Kaup igati aus  |
teema: Kommenteerimine: taagop |
wazzza
vastuseid: 5
vaadatud: 1374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2009 11:23:53 pealkiri: Kommenteerimine: taagop |
Sai edukalt müüdud üks sülearvuti  |
teema: Kommenteerimine: GOLDBERG |
wazzza
vastuseid: 20
vaadatud: 7831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 10:48:16 pealkiri: Kommenteerimine: GOLDBERG |
Väga teadlik filmifänn  |
teema: Kommenteerimine: mikkperv |
wazzza
vastuseid: 15
vaadatud: 5386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 10:45:08 pealkiri: Kommenteerimine: mikkperv |
Monitor ja klaviatuur leidsid mõistliku hinnaga uue kodu  |
teema: Kommenteerimine: Citra |
wazzza
vastuseid: 128
vaadatud: 33834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 10:43:34 pealkiri: Kommenteerimine: Citra |
Sai hangitud üks kaunis haruldane aku. Kuna esimene saabunud aku oli napi kestvusega, siis sai see ringi vahetatud ja seetõttu kulus planeeritust enam aega. Aga lõpp hea, kõik hea  |
teema: Kommenteerimine: RPG16 |
wazzza
vastuseid: 202
vaadatud: 68946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 10:39:25 pealkiri: Kommenteerimine: RPG16 |
Ostsin arvuti- kõik vastas kirjeldusele  |
teema: Kommenteerimine: Joss |
wazzza
vastuseid: 240
vaadatud: 55791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 10:35:27 pealkiri: Kommenteerimine: Joss |
Vana hea ülikooliaegne sülearvuti vahetas omanikku  |
teema: Kommenteerimine: mrxx |
wazzza
vastuseid: 90
vaadatud: 23126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2009 10:19:52 pealkiri: Kommenteerimine: mrxx |
 |
teema: Kommenteerimine: Tartu |
wazzza
vastuseid: 103
vaadatud: 39588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2008 15:30:34 pealkiri: Kommenteerimine: Tartu |
Aega võttis, aga saime lõpuks pliidi müügiga ühele poole Loodetavasti teenib pliit Sind veel kaua  |
teema: Kommenteerimine: react |
wazzza
vastuseid: 65
vaadatud: 23860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2008 14:54:28 pealkiri: Kommenteerimine: react |
Teleri soetamine kulges ladusalt  |
teema: Kommenteerimine: Tartu |
wazzza
vastuseid: 103
vaadatud: 39588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2008 12:55:56 pealkiri: Kommenteerimine: Tartu |
| Kolm kuud on lubanud pliidi keldrist eest ära viia- kuna siin nimetatud tehing venis, tegin osta.ee-s oksjoni, mille ta võitis 30.aprillil. Pärast seda on lubanud nädalase vahega kauba eest tasuda ... |
teema: Kommenteerimine: kristjan13 |
wazzza
vastuseid: 34
vaadatud: 16034
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2007 19:02:32 pealkiri: Kommenteerimine: kristjan13 |
Sai posti teel telefon müüdud- loodan, et telefon kestab veel pikalt  |
teema: Kommenteerimine: mina2t |
wazzza
vastuseid: 123
vaadatud: 28535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2007 22:14:11 pealkiri: Kommenteerimine: mina2t |
Sai oma vana hea 6510 uuele omanikule müüdud- läks kenasti korda  |
teema: Kommenteerimine: Diavolos |
wazzza
vastuseid: 43
vaadatud: 15964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2007 19:25:48 pealkiri: Kommenteerimine: Diavolos |
Sai kaupa tehtud ja asi sujus kenasti  |
teema: Kommenteerimine: Tom-D |
wazzza
vastuseid: 173
vaadatud: 83370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2007 19:24:31 pealkiri: Kommenteerimine: Tom-D |
Sai siis väike vahetustehing edukalt läbi viidud  |
teema: Kommenteerimine: jorss |
wazzza
vastuseid: 60
vaadatud: 19355
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2006 17:08:54 pealkiri: Kommenteerimine: jorss |
Ostsin DVD-mängija. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: rt |
wazzza
vastuseid: 27
vaadatud: 10838
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2005 14:48:29 pealkiri: Kommenteerimine: rt |
Kaup kenasti koos  |
teema: Kommenteerimine: darkdog |
wazzza
vastuseid: 137
vaadatud: 34233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2005 10:47:48 pealkiri: Kommenteerimine: darkdog |
Hea hinnaga hea kraam soetatud  |
teema: Kommenteerimine: Raines |
wazzza
vastuseid: 66
vaadatud: 20750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2005 10:46:17 pealkiri: Kommenteerimine: Raines |
Kaup kenasti koos  |
teema: Kommenteerimine: Sipsuke |
wazzza
vastuseid: 0
vaadatud: 767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2005 18:44:35 pealkiri: Kommenteerimine: Sipsuke |
HV naiskasutaja , kellega sai kaup kenasti tehttud  |
teema: Kommenteerimine: joel31 |
wazzza
vastuseid: 36
vaadatud: 15271
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2005 16:23:26 pealkiri: Kommenteerimine: joel31 |
OK  |
teema: Kommenteerimine: mastaman |
wazzza
vastuseid: 25
vaadatud: 10507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2005 16:22:39 pealkiri: Kommenteerimine: mastaman |
Sai kirjutaja ostetud  |
teema: Kommenteerimine: osturalli |
wazzza
vastuseid: 55
vaadatud: 18310
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2005 16:04:50 pealkiri: Kommenteerimine: osturalli |
Igati hea müüja, ehk on tulevikus põhjust ka veel äri teha  |
teema: Kommenteerimine: vinge loom |
wazzza
vastuseid: 46
vaadatud: 11617
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2005 17:12:50 pealkiri: Kommenteerimine: vinge loom |
Sai digikas ostetud, siiamaani rahul...  |
teema: Kommenteerimine: ilman |
wazzza
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2005 16:59:06 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
Kaup sai kenasti kokku  |
teema: Kommenteerimine: Tanel |
wazzza
vastuseid: 464
vaadatud: 475950
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2005 16:55:25 pealkiri: Kommenteerimine: Tanel |
Ketas käes ja hing rahul  |
teema: Kommenteerimine: marken |
wazzza
vastuseid: 111
vaadatud: 31777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2005 20:02:38 pealkiri: Kommenteerimine: marken |
| Igati meeldiv ärikogemus |
teema: AVG ning viirusepoiss |
wazzza
vastuseid: 1
vaadatud: 1239
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.03.2005 22:36:35 pealkiri: AVG ning viirusepoiss |
| Üle mõne aja käivitasin siis kodus asuva arvuti ja avastasin, et viirusetõrje aegunud ja update'i enam teha ei taha. Lasin vana versiooni maha ja installisin uue ning lasin kontrolltsükli käima. ... |
teema: Kommenteerimine: eestlane13 |
wazzza
vastuseid: 44
vaadatud: 11544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2005 12:07:42 pealkiri: Kommenteerimine: eestlane13 |
| Kuigi aega läks veidi enam kui plaanitud, oli toode korras ja korraliku välimusega. |
teema: Kommenteerimine: marxx |
wazzza
vastuseid: 8
vaadatud: 5279
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2004 13:41:08 pealkiri: Kommenteerimine: marxx |
Peale nädalast ootamist sain just temalt suurepärase telefoni  |
teema: Kommenteerimine: prrrprrr |
wazzza
vastuseid: 30
vaadatud: 12144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2004 13:39:40 pealkiri: Kommenteerimine: prrrprrr |
Sai müüdud väike Alcateli-poiss . Tuli ise järgi ja hinna osas jõudsime ka kokkuleppele  |
teema: Kommenteerimine: Jey |
wazzza
vastuseid: 52
vaadatud: 18217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2004 10:00:40 pealkiri: Kommenteerimine: Jey |
Sai müüdud kodanik Jey-le arvuti...tehing kulges probleemivabalt  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
wazzza
vastuseid: 1392
vaadatud: 226270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2004 18:25:02 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Laptop sai soetatud ja seni toimib kenasti Hinnas ei tahtnud kurinahk küll kuidagi alla anda, aga kaup on matul küll  |
teema: Kommenteerimine: wazzza |
wazzza
vastuseid: 74
vaadatud: 20166
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2004 10:14:02 pealkiri: Kommenteerimine: wazzza |
Tänud eelkõnelelejatele Kui kellegini ei peaks mingil põhjusel eelmainitet tellimus jõudma, siis palun PS-i kaudu teada anda... Paneme kohe uuesti kirja  |
teema: Kommenteerimine: _marek |
wazzza
vastuseid: 129
vaadatud: 43046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2004 19:34:03 pealkiri: Kommenteerimine: _marek |
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: sharkxs |
wazzza
vastuseid: 57
vaadatud: 14630
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2004 20:04:13 pealkiri: Kommenteerimine: sharkxs |
Hea kaup hea hinna eest  |
teema: Kommenteerimine: Rando |
wazzza
vastuseid: 38
vaadatud: 11736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2004 19:02:17 pealkiri: Kommenteerimine: Rando |
| Hea ostja |
teema: Kommenteerimine: marx115 |
wazzza
vastuseid: 11
vaadatud: 8553
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2004 16:21:46 pealkiri: Kommenteerimine: marx115 |
Sai tiba äri aetud  |
| |