|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Aasta 2015 nutitelefon on OnePlus 2 |
walts159
vastuseid: 91
vaadatud: 54144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.12.2015 15:51:50 pealkiri: Aasta 2015 nutitelefon on OnePlus 2 |
Asus Zenfone 2 ZE551ML ?
http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze551ml-6917.php |
teema: Korpuste teema |
walts159
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052752
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 01.11.2015 21:13:31 pealkiri: Korpuste teema |
Tänud!  |
teema: Korpuste teema |
walts159
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052752
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 01.11.2015 18:16:02 pealkiri: Korpuste teema |
| Oskab keegi öelda, mis on Bitfenix Prodigy kõrgus kui käepidemed ära võtta? |
teema: Microlab kõlarid |
walts159
vastuseid: 993
vaadatud: 421340
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.09.2015 17:33:04 pealkiri: Microlab kõlarid |
| kas korterisse on 9c liiga palju? milline mudel on veel piisav et toas kuulata? |
teema: NodeMCU deep sleep |
walts159
vastuseid: 1
vaadatud: 4819
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 21.09.2015 10:49:20 pealkiri: NodeMCU deep sleep |
| Olen ka nüüd veidi ESP8266 esimese versiooniga mässanud. NodeMCU sai peale flashitud ja lihtne server kirjutatud. Kuidas aga saaks Arduino ja ESP8266 omavahel suhtlema? Ei leia netist ühtegi norma ... |
teema: Kommenteerimine: -XD- |
walts159
vastuseid: 113
vaadatud: 24213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2015 14:19:29 pealkiri: Kommenteerimine: -XD- |
Tänud lauamängu ja veini eest  |
teema: Ülevaade: Elephone P5000 :: Mobiiltelefonid |
walts159
vastuseid: 31
vaadatud: 22553
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 25.03.2015 08:44:33 pealkiri: Ülevaade: Elephone P5000 |
| Kust tellisid, kui palju maksis ja kuidas Eesti tolliga läks? Pidi midagi juurde maksma? Või kuidas see üldse läbi läks, olen lugenud et võetakse vahele neid hiina telefone... |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
walts159
vastuseid: 261
vaadatud: 102874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2015 17:24:43 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
ostsin videokaardi. kõik töötab  |
teema: Kommenteerimine: horn of jerico |
walts159
vastuseid: 213
vaadatud: 76203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2015 17:23:59 pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico |
ostsin ssd. kõik töötab  |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
walts159
vastuseid: 1023
vaadatud: 355721
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.01.2015 16:30:10 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
kardan et kui nässu läheb siis pole võre asemele uut katet panna  |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
walts159
vastuseid: 1023
vaadatud: 355721
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.01.2015 13:57:46 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ise mõtlesin midagi sellist teha, et ostaks 5.25" sahtli
http://www.aliexpress.com/item/A28-New-Computer-5-25-Inch-Drive-Bay-Storage-Drawer-Box-Tray-for-DVD-CD-ROM/32256569125.html
ja külge pa ... |
teema: Kommenteerimine: ripspeed |
walts159
vastuseid: 124
vaadatud: 22972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2014 18:24:44 pealkiri: Kommenteerimine: ripspeed |
 |
teema: Millised kõrvaklapid? |
walts159
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514538
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.09.2014 23:48:04 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Hetkel oman Sennheiser HD201 klappe, aga need kuidagi liiga tummised
Ei tea kas need HD681 on olemasolevatest paremad?
Ütleme et kui veel kallimaid vaadata, siis mis oleks sisu ja hinna su ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
walts159
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514538
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.09.2014 20:05:58 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Ja mis need oleks?  |
teema: Millised kõrvaklapid? |
walts159
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514538
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.09.2014 18:27:53 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Soovitage palun midagi heavy metali (nt Metallica) kuulajale, kuni 50 eur.
Moblast kuulan muusikat.
Mitte 'in ear' vaid suured klapid. Tänud! |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
walts159
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2014 13:38:48 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
Ostsin monitori. Tõi ise kohale, super!  |
teema: Sony müüb veekindlat mp3 mängijat veepudelis |
walts159
vastuseid: 8
vaadatud: 3833
|
foorum: Varia postitatud: 11.02.2014 22:27:52 pealkiri: Sony müüb veekindlat mp3 mängijat veepudelis |
hmm kohe tuli meelde, et keegi oli sellist trikki juba teinud...
http://www.thedieline.com/blog/2013/6/13/festina-watches-divers-watch-in-water-packaging.html |
teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
walts159
vastuseid: 415
vaadatud: 116055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2013 12:29:03 pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
need kes ilma rocksmithi kaablita mängivad, kas teil on ka selline lahendus, et on 3,5 ja 3,5 (stereo) kaabel ja ühes otsas 6,3 (stereo) üleminek?
olen ise nii proovinud, aga delay ja müra on s ... |
teema: Kommenteerimine: riivo21 |
walts159
vastuseid: 232
vaadatud: 74315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2013 22:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: riivo21 |
jagas lahkelt kleepse, tänan  |
teema: Kommenteerimine: mixaaa |
walts159
vastuseid: 169
vaadatud: 33080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2013 11:37:47 pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa |
| Ostsin sülearvuti mälu. Kõik hästi! |
teema: Kommenteerimine: MotorHead |
walts159
vastuseid: 101
vaadatud: 30918
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2013 23:05:14 pealkiri: Kommenteerimine: MotorHead |
tänan särgi eest, sobib mulle ideaalselt ja on just see mida tahtsin  |
teema: Läpaka korpuse värvimine |
walts159
vastuseid: 3
vaadatud: 3276
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.03.2013 17:34:57 pealkiri: Läpaka korpuse värvimine |
okei oskab siis keegi veel soovitada töökoda, mis on Tallinnas ja teeb selle töö ära võimalikult hästi ja odavalt? |
teema: Läpaka korpuse värvimine |
walts159
vastuseid: 3
vaadatud: 3276
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.03.2013 15:44:20 pealkiri: Läpaka korpuse värvimine |
| Oskab keegi soovitada, kuidas värvida sülearvuti korpust? Nimelt mul ühes kohas tekkis täke ja nüüd värv koorub sealt maha, Dell N5110-ga tegu. Selle koha pealt tuleb värv maha, kus vasaku kä ... |
teema: Kommenteerimine: mesimummm |
walts159
vastuseid: 0
vaadatud: 154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2013 20:44:20 pealkiri: Kommenteerimine: mesimummm |
kõik positiivne  |
teema: Kommenteerimine: sebra82 |
walts159
vastuseid: 21
vaadatud: 8184
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2013 17:05:22 pealkiri: Kommenteerimine: sebra82 |
| kõik positiivne! |
teema: Kommenteerimine: taic |
walts159
vastuseid: 68
vaadatud: 24641
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2012 01:01:30 pealkiri: Kommenteerimine: taic |
kiire ostja  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
walts159
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2012 21:49:28 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
kõik positiivne  |
teema: Pixmania |
walts159
vastuseid: 1506
vaadatud: 495668
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.07.2011 11:20:11 pealkiri: Pixmania |
tellisin 19. juulil logitech mx518 hiire, 21. saadeti laost välja ja eile (25. juulil) jõudis postkontorisse
seega läks nädal aega... |
teema: Häkkerid sihivad tähtsaid asutusi ja suuri ettevõtteid |
walts159
vastuseid: 150
vaadatud: 31046
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 15.06.2011 15:33:51 pealkiri: Häkkerid sihivad tähtsaid asutusi ja suuri ettevõtteid |
| nad võiksid näoraamatu käsile võtta... |
teema: Kommenteerimine: Timo1337 |
walts159
vastuseid: 48
vaadatud: 16013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2011 15:17:10 pealkiri: Kommenteerimine: Timo1337 |
| ostsin mälud. soovitan! |
teema: Codemasters'i kasutajate andmed varastatud |
walts159
vastuseid: 43
vaadatud: 8372
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.06.2011 10:24:44 pealkiri: Codemasters'i kasutajate andmed varastatud |
wow täna tuli mulle selline email Epic Games forumist
btw mul on seal foorumis kasutaja...
Dear walts,
Our Epic Games web sites and forums were recently hacked. After some downtime, they're ... |
teema: Ülevaade: Nintendo 3DS (Eestikeelne HD video by HDTanel) :: Konsoolid |
walts159
vastuseid: 15
vaadatud: 7404
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.06.2011 11:21:44 pealkiri: Ülevaade: Nintendo 3DS (Eestikeelne HD video by HDTanel) |
Nõustun sellega, et siiani parim ülevaade! Edu edaspidiseks!  |
teema: Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal |
walts159
vastuseid: 186
vaadatud: 36220
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 24.05.2011 21:10:40 pealkiri: Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal |
W8 võiks tulla klassikalise välimuse võimalusega, et oleks töö tegemiseks sobivam. Ei ole alati vaja värvilisi kellasid ja vilesid igale poole, kui nad produktiivsust ei suurenda.
Aga mida ... |
teema: Oxfordi inglise keele sõnaraamatusse lisandusid OMG ja LOL |
walts159
vastuseid: 8
vaadatud: 3642
|
foorum: Varia postitatud: 27.03.2011 22:22:31 pealkiri: Oxfordi inglise keele sõnaraamatusse lisandusid OMG ja LOL |
OMG!  |
teema: Fujitsult 22" juhtmevaba monitor |
walts159
vastuseid: 32
vaadatud: 8352
|
foorum: Riistvara postitatud: 27.03.2011 22:20:01 pealkiri: Fujitsult 22" juhtmevaba monitor |
täiesti ebapraktiline asjandus... mõtle kui tahad teisel laual kasutada  |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
walts159
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2011 12:24:08 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
ostsin wifi kaardi.  |
teema: Küsimus internetiühenduste kohta |
walts159
vastuseid: 2
vaadatud: 1026
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.02.2011 11:34:11 pealkiri: Küsimus internetiühenduste kohta |
olgu, aga kas saaks seda suunamist vähe täpsemalt seletada?
mingi viide ehk? |
teema: Küsimus internetiühenduste kohta |
walts159
vastuseid: 2
vaadatud: 1026
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.02.2011 11:07:12 pealkiri: Küsimus internetiühenduste kohta |
Kindlasti on see rumal küsimus , aga kuna ma ei jaga seda väga, siis...
Nimelt kui mul on korraga ühendatud Starmani püsiühendus (kaabel) ja püüan Elioni wifi ühendust (PCI adapter) ... |
teema: Kommenteerimine: siim951 |
walts159
vastuseid: 37
vaadatud: 15322
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2010 13:53:42 pealkiri: Kommenteerimine: siim951 |
ostsin mp3 mängija.
usaldusväärne! soovitan  |
teema: Kommenteerimine: K3ndu |
walts159
vastuseid: 129
vaadatud: 54155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 15:44:12 pealkiri: Kommenteerimine: K3ndu |
usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: vull |
walts159
vastuseid: 45
vaadatud: 30262
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 14:35:05 pealkiri: Kommenteerimine: vull |
aitas välismaalt kaupa tellida.
usaldusväärne inimene. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: lbays |
walts159
vastuseid: 10
vaadatud: 5518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 14:31:06 pealkiri: Kommenteerimine: lbays |
ostsin mp3 mängija
usaldusväärne. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
walts159
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 14:29:50 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
kaua kauplesime, aga leidsime kompromissi
usaldusväärne. soovitan  |
teema: HV sidumine Facebookiga? |
walts159
vastuseid: 44
vaadatud: 8936
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.09.2010 09:43:23 pealkiri: HV sidumine Facebookiga? |
| aga miks mitte teha hääletus? nagu õiges demokraatlikus riigis peaks olema ette nähtud... |
teema: Kas starman tõstis kolmikpaketi kiirust? |
walts159
vastuseid: 18
vaadatud: 6720
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.07.2010 18:25:50 pealkiri: Kas starman tõstis kolmikpaketi kiirust? |
mul oli ka märgatavalt suurem kiirus, küsisin starmanilt miks nii oli, selline vastus tuli e-mailile
Lugupeetud Klient
Täname Teid pöördumise eest!
Tegemist oli testimise perioodiga.
... |
teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad |
walts159
vastuseid: 1048
vaadatud: 477289
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.01.2010 13:02:04 pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI |
On plaan osta 500GB sata kõvaketas kuni 800EEK aga nii suur valik on.
Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS 500GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s
Hitachi Deskstar P7K500 500GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s ... |
| |