Avaleht
otsing leidis 39 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: M: IEM kõrvaklapid, TB4/USB4 kaabel (8k,240W, 40 Gb/s), m.2 kõvaketta karp :: Kõrvaklapid
viptrip

vastuseid: 2
vaadatud: 474

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 24.06.2026 23:12:44   pealkiri: IEM kõrvaklapid, TB4/USB4 kaabel (8k,240W, 40 Gb/s), m.2 kõvaketta karp
Kõrvakad on uued?
Sel juhul neile AH

Edit: Olemas, loobun.
  teema: Kommenteerimine: kaksviis
viptrip

vastuseid: 61
vaadatud: 19915

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2025 22:24:30   pealkiri: Kommenteerimine: kaksviis
Ere näide, et noorsugu pole hukas! Tänan!
  teema: Kommenteerimine: alarsistok
viptrip

vastuseid: 8
vaadatud: 1873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2025 16:06:59   pealkiri: Kommenteerimine: alarsistok
Lausa lust äri ajada! Tungivalt soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Fugitive
viptrip

vastuseid: 12
vaadatud: 4646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2025 11:34:22   pealkiri: Kommenteerimine: Fugitive
Nii kiirelt käivad kaubad! Positiivne kogemus!
  teema: Kommenteerimine: feliks05
viptrip

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2025 23:27:50   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Äri tehtud! Igatepidi vinksvonks!
  teema: Kommenteerimine: trussik
viptrip

vastuseid: 39
vaadatud: 15481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2024 16:49:51   pealkiri: Kommenteerimine: trussik
Aega läks, aga asja sai!
  teema: Fauni Kaubandus
viptrip

vastuseid: 293
vaadatud: 173544

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.01.2024 11:54:36   pealkiri: Fauni Kaubandus
Oiei, kõik kohe pangalingiga makstud ja puha, lihtsalt kommunikatsioon piirduski vaid selle üheainsa teatega, ei mingit jälgimismambodžambot ega miskit.
  teema: Kommenteerimine: lenno1
viptrip

vastuseid: 236
vaadatud: 35391

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2024 00:43:28   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Ostsin läpaka, asi sujus, positiivne!
  teema: Fauni Kaubandus
viptrip

vastuseid: 293
vaadatud: 173544

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.01.2024 15:10:07   pealkiri: Fauni Kaubandus
Kummaline pood. Ainukeses kontaktivõtus teatatakse, et liigutama hakatakse peale raha laekumist. Pärast on vaikus...

Selguse huvides olgu lisatud, et toimetasid siiski kiiresti!
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
viptrip

vastuseid: 587
vaadatud: 127526

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.08.2023 23:42:09   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
viptrip

vastuseid: 587
vaadatud: 127526

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 17.06.2023 14:31:44   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Paistab, et plaanid on muutunud? Enam ei räägita otseselt rahast ega teenuse maksimaalsest kvaliteedist, vaid paigutatavatest reklaamidest ja kvaliteedist "as is"?

https://www.fjordmail.no/online ...
  teema: Windows 10 ametlik tugi lõpeb 2025. aastal, 22H2 uuendus jääb viimaseks
viptrip

vastuseid: 62
vaadatud: 44909

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 12.05.2023 16:34:37   pealkiri: Windows 10 ametlik tugi lõpeb 2025. aastal, 22H2 uuendus jääb viimaseks
  teema: Windows 10 ametlik tugi lõpeb 2025. aastal, 22H2 uuendus jääb viimaseks
viptrip

vastuseid: 62
vaadatud: 44909

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 11.05.2023 13:23:17   pealkiri: Windows 10 ametlik tugi lõpeb 2025. aastal, 22H2 uuendus jääb viimaseks
Ahoi! Eesti mehed, eesti keele jätate küll asjata tähelepanuta! Kuniks õun oma kulusid eesti keelt ignoreerides minimeerib, pole minust ega mu klientidest õuna kasutajaid. Eelmine minister Sutt m ...
  teema: Kommenteerimine: KrisKl
viptrip

vastuseid: 39
vaadatud: 13074

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2022 11:23:21   pealkiri: Kommenteerimine: KrisKl
Käbe toimetamine igatahes, superluks ja viispluss!
  teema: Kommenteerimine: margus27
viptrip

vastuseid: 99
vaadatud: 27430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2022 13:42:32   pealkiri: Kommenteerimine: margus27
Kaubad kiirelt tehtud. Soovitan.
  teema: Starcom
viptrip

vastuseid: 9
vaadatud: 11231

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.04.2013 21:43:17   pealkiri: Starcom
Üsna sarnane lugu. Meilisin, et teeks ostu, saatke arve - kaup ju poes olemas. Ei kipu ei kõppu... helistan ... ei yhtää mitää icon_sad.gif . Siis proovin teist numbrit ... ja noorsand ütleb, et kohe s ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
viptrip

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030533

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.07.2012 18:54:15   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, ega nad ise neid tagasitulnud kettaid üle ei kontrolli. Transpordis võis olla viga saanud.
Kes neid täna remondib? Kahel tuttaval on korduvad jamad 250 gigaste kõvaketastega, samamoodi 2-3 kord ...
  teema: NOKIA N9
viptrip

vastuseid: 1040
vaadatud: 323179

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.07.2012 19:51:27   pealkiri: NOKIA N9
Eiei, öösel telefon ikka sees, muidu peaksin hommikuti omale äratuse korraldama, et telefoni sisse lülitada icon_smile.gif Aga ulmetulemus tõesti, c7-ga sai ka samamoodi eksperimenteeritud ning 7 päeva oli p ...
  teema: NOKIA N9
viptrip

vastuseid: 1040
vaadatud: 323179

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.07.2012 23:32:19   pealkiri: NOKIA N9
Tegelikult pani telefon isegi enam, kui see 8 päeva, aga suurema usutavuse nimel ümardasin allapoole icon_smile.gif Kahtlustan, et suurima võidu annab ainult GSM võrgule lülitamine, kui parasjagu enamat ei va ...
  teema: NOKIA N9
viptrip

vastuseid: 1040
vaadatud: 323179

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.07.2012 11:20:44   pealkiri: NOKIA N9
Uskumatult hästi tundub aku peale viimast uuendust pidavat. Puhkuse aeg ja 90% ajast muidugi 2G ja "näoli", aga paar päeva oli ka 3,5G ja Skype ootel; filmitud, navitud, bluetoothiga faile liigutat ...
  teema: expresscard
viptrip

vastuseid: 17
vaadatud: 7386

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.02.2012 15:34:50   pealkiri: expresscard
Djpvx, seda ma pidasingi silmas. Windows 7-ga polnud mingit ponnistamist, kõik toimus automaatselt. Ainult kaarti lugejasse ja välja liigutamine tundus kiibile natuke ohtlik. Siiski palju mugavam, k ...
  teema: expresscard
viptrip

vastuseid: 17
vaadatud: 7386

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.02.2012 19:53:44   pealkiri: expresscard
Olemas ID-kaardi lugejad ka 34mm expresskaardi pessa. Hind võrreldes 54mm omadega paraku pea kahekordne.
  teema: Heli kadunud rüperaali kõlaritest, kõrvaklapid töötavad.
viptrip

vastuseid: 9
vaadatud: 4409

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.01.2012 22:14:10   pealkiri: Heli kadunud rüperaali kõlaritest, kõrvaklapid töötavad.
icon_confused.gif pistik pesast välja tulnud, vähemalt sain enda mure lahendatud thumbs_up.gif

Pistik? Seesama pulga pesa laguneb? Äkki saaks täpsemat seletust?
  teema: Autohoidikud nutitelefonidele
viptrip

vastuseid: 38
vaadatud: 22084

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.12.2011 18:06:18   pealkiri: Autohoidikud nutitelefonidele
  teema: Autohoidikud nutitelefonidele
viptrip

vastuseid: 38
vaadatud: 22084

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.12.2011 14:35:54   pealkiri: Autohoidikud nutitelefonidele
Suht universaalne hoidik N8 ja C7 tarvis: http://www.mobilefun.co.uk/kit-in-car-phone-holder-for-large-phones-p27222.htm
C7 püsib küll vaid püsti. Samas hea minimalistlik disain, armatuuril püsib ...
  teema: Nokia C7
viptrip

vastuseid: 142
vaadatud: 35987

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2011 14:03:55   pealkiri: Nokia C7
Niiskuskahjustus võib sinu telfi tabada ka niiskemas taskus, näit. sportides jne. palju polegi vaja. Üldiselt seda tasulise remondi puhul ka seletatakse.
  teema: Prestigio MultiPhone üldteema
viptrip

vastuseid: 75
vaadatud: 31814

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.09.2011 21:24:03   pealkiri: Prestigio MultiPhone üldteema
Prestigiost tasub praegu eemale hoida, eriti nende navidest, kui just ise igo mudimisega ei tegele. Legendaarne käkk oli nende Roadscout 4150, millel naviteli nimeline soft. Märgiline on, et navitel ...
  teema: Nokia C7
viptrip

vastuseid: 142
vaadatud: 35987

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.08.2011 19:17:09   pealkiri: Nokia C7
Kuna olen rohkem tavakasutaja, siis midagi väga erilist silma pole hakanud, mõned ikoonid on nagu kenamad ja lisandusid vist ka paar mängu. Aga ovi navi rakenduse ja telefoni koostööga võib kül ...
  teema: Nokia N8
viptrip

vastuseid: 2081
vaadatud: 488652

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.05.2011 15:33:40   pealkiri: Nokia N8
C7 tavakasutuses (kõned ja 1-2 korda päevas veebis) ja säästurežiimis 7-8 päeva vabalt. Kui tiba rohkem nutivärki, näiteks fm-saatjat autos kasutada, siis 5-6 päeva venitab ikka ära.
  teema: ZTE Blade
viptrip

vastuseid: 1858
vaadatud: 371341

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.04.2011 17:58:50   pealkiri: ZTE Blade
Elisa Pärnu Port Arturi ärikliendi vitriinis oli veel sel nädalal täitsa olemas.
  teema: Nokia N8
viptrip

vastuseid: 2081
vaadatud: 488652

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2011 23:52:29   pealkiri: Nokia N8
Ahoi! Kuidas olete lahendanud taskus asuva telefoni ja vihuti punasele ekraaniklahvile sattuva sõrme probleemi? Ära tüütab juba see pidev tagasihelistamine!
  teema: Motorola DEFY / DEFY +
viptrip

vastuseid: 263
vaadatud: 84346

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2011 22:13:02   pealkiri: Motorola DEFY / DEFY +
Ärge ostke ka, julgen mitte soovitada. Võib-olla ma olen maailma ebaõnnelikum inimene lihtsalt, aga just praegu sain uue DEFY kätte, järjekorras kolmanda, ei julge pakendistki välja võtta enam ...
  teema: Elisa mobiilne internet
viptrip

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679683

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.05.2010 18:23:54   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Minu puhul klienditeeninduses vingumine aitas. Nett, mis vahepeal oli kärbatanud 0.2 Mbit/sek peale, tuleb jälle 1-2 mega vaheliste kiirustega. Näis, praegu ju alles teine nädal kasutada...
  teema: Elisa mobiilne internet
viptrip

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679683

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.05.2010 12:34:49   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Proovisin pulka, reaalsed allalaadimiskiirused tulid testides max 2Mb/s kanti. Nüüd on leping tehtud ja seade kodus ning - ülla-ülla! enam sellist kiirust ei näe! Tundub, et Elisa on otsustanud k ...
  teema: HansaWorld pani kliendid karmilt ultimaatumi ette
viptrip

vastuseid: 78
vaadatud: 43812

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.02.2009 01:44:09   pealkiri: HansaWorld pani kliendid karmilt ultimaatumi ette
Ei ole küll hansaraama eula-t lugend, aga kui see peaks olema midagi maikrosohvti-sarnast, siis on neil selleks küllalt võimalusi. Teisalt, kui sa oma raamatupidamisele seda selgeks teha ei saa, et ...
  teema: Õpetajate sülearvutite hange upub vaidluste rägastikku
viptrip

vastuseid: 126
vaadatud: 38752

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 17.07.2008 12:44:36   pealkiri: Õpetajate sülearvutite hange upub vaidluste rägastikku
Silmanurgast kah asja kaenud. Imestama pani nõutav TPM turvamoodul. Jäi tunne, et sellega puksiti eesti odavtootjaid välja.
  teema: E51 fring ja wifi
viptrip

vastuseid: 2
vaadatud: 1560

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.02.2008 22:00:34   pealkiri: E51 fring ja wifi
Wifi tuleb panna igakordselt pöörduspukti küsima.
  teema: Nokia E51
viptrip

vastuseid: 1374
vaadatud: 368974

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.01.2008 16:18:21   pealkiri: Nokia E51
  teema: Nokia E51
viptrip

vastuseid: 1374
vaadatud: 368974

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.01.2008 20:54:18   pealkiri: Nokia E51
Küsimus isendi koostekvaliteedi kohta: kuna valikunupud ekraani allservas on suhteliselt väikesed, rakendub osa survest vahel ka ekraani alaservale. Minu föönil liigub ekaraani parem alumine nurk ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.